شایعه گم شدن مرتضی حیدری مجری اخبار و مصاحبه تلفنی خبر ۲۰:۳۰ با وی در پاریس

شایعه گم شدن مرتضی حیدری مجری اخبار  و مصاحبه تلفنی خبر 20:30 با وی در پاریس 

در حالیکه پناهنده شدن یک مجری نسبتا" سرشناس تلویزیون حین همراهی با تیم ملی کشتی به یک کشور خارجی در هفته گذشته خبرساز شده است حالا غیبت یکی دیگر از مجریان مشهور صداوسیما شایعات جدیدی بوجود آورده است.


به گزارش البرز "م.ح" که یکی از سرشناس ترین مجریان حال حاضر صداوسیما است و تقریبا" هر شب مردم چهره او را از طریق دوربین های تلویزیونی می دیدند نزدیک به ده روز است که سر برنامه های خود حاضر نمی شود.


موضوع غیبت این مجری سرشناس زمانی که قرار بود وی 19 مهرماه سال جاری بعنوان یکی ازکارشناسان بصورت زنده درنشست رئیس جمهور حاضرشود آغاز، ولی وی دراین برنامه بدلایلی که هنوز علت آن مشخص نیست حاضر نمیشود.


درحالیکه ازاین ماجرا نزدیک به ده روز میگذرد او هنوز دربرنامه تلویزیونی روزانه خود نیز حاضر نشده وتاکنون ازغیبت عجیب وی علتی نقل قول نگردیده است.


همین موضوع باعث شده شایعات فراوانی درباره او در بیرون و داخل سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی شنیده شود.


تنها نکته ای که یک کارمند امور ادارای صداوسیما به خبرنگار البرز گفت ، این است که این مجری - که تخصص اصلی او پزشکی است - برای مدتی طولانی به مرخصی رفته است!


خبرنگار البرز چند بار هم با تلفن همراه این کارمند صداوسیما تماس گرفت که موفق به گفتگو با او نشد.
 
تکمیلی:
درحالیکه تا پیش از انتشار این خبر موضوع غیبت 10 روزه این مجری سرشناس با سوالهای بی پاسخ خبرنگار البرز روبرو بود ،درپیگیریهای مجدد مشخص شد که وی برای دفاع از تز خود عازم آمریکا شده است .
آقای گفتگوی ویژه به 20:30 چه گفت ؟
مرتضی حیدری مجری سرشناس رسانه ملی در گفتگوی مستقیم با بخش خبری 20:30 به تمامی شایعات حول محور غیبت چند روزه اش پایان داد .

به گزارش البرزعدم اطلاع رسانی به موقع رسانه ملی از وضعیت چهره های شاخص خود موجب بروز برخی تنش ها و انتشار شایعات مختلف درخبرها شده است آنگونه که با غیبت برخی ازاین چهر ها زمینه جو سازی علیه این رسانه وگاها نظام نیز فراهم میشود .

غیبت مرتضی حیدری مشهور به آقای گفتگوی ویژه ازجمله این اخبار بود که موجب انتشار شایعاتی مانند تلاش برای پناهندگی به آمریکا،دستگیری مجری مشهور هنگام خروج ازکشور و....شد .

رسانه ملی اگر چه دیر هنگام ولی ساده و بدون حاشیه شایعات این غیبت را پاسخ داد .

به گزارش البرز دقایقی پیش بخش خبری 20:30 درگفتگو با حیدری از علت غیبت و حضورش درخارج ازکشور ازوی سوال و برخی شایعات در خصوص این غیبت را باوی مطرح ساخت .

حیدری درپاسخ به سوالات مذکور گفت : هم اکنون من در پاریس هستم و برای همکاران وهموطنانم دلتنگ هستم وامیدوارم بزودی با پایان یافتن کارهایم به کشور بازگردم .

وی درخصوص علت حضورش درپاریس توضیح داد : الان بمنظور انجام مراحل ثبت نام و پیگیری ارایه تز پایان نامه خود دراینجا حضور دارم .

مجری 20:30 سپس درادامه به وی گفت : برخی سایتها ووبلاگها شایعه کرده اند که مرتضی حیدری هنگام خروج ازکشور دستگیر شده است .

حیدری با خنده پاسخ داد : نه برای چه باید اینکار صورت بگیرد؟

مجری 20:30 درادامه سوال کرد: قرار است تا چه زمانی مراحل تحصیلی شما ادامه پیدا کرده و به کشور بازگردید؟که حیدری پاسخ داد : دوره مذکور که طولانیست اما من الان برای انجام ثبت نام وپیگیری برخی مراحل تحصیلی اینجا هستم که امیدوارم بزودی پایان یابد.

او سپس ادامه داد: اختلاف ساعت تهران وپاریس بسیار زیاد است و هم اکنون که درحال صحبت با شما هستم برای این گفتگو مجبور شدم کلاس را ترک کنم .
dara - ایران - ایران
قای حیدری چند روز پیش از خانه خارج شده وتاکنون به خانه مراجعه نکرده از یابنده تقاضا میشود با بیت رهبری تماس بگیرد
جمعه 1 آبان 1388

amirpersia - ایران - تهران
عجب.. خوبه الان فقط یک ساعت ونیم اختلاف ساعت داریم!!!. هنوز اروپا ساعتهاشون رو عقب نکشیدن! . تازه عقب هم بکشن ساعتها رو نهایت اختلاف میشه 2 ساعت و نیم که اختلاف زیادی بنظر نمیاد. یه سوتی دیگه از رسانه ی ملی!.
جمعه 1 آبان 1388

ballotak - انگلستان - لندن
اولا که اختلاف ساعت حدود 2 ساعت بیشتر نیست (بسیار زیاد!!!!) در ثانی: ترک کردن کلاس درحالیکه بگفته خود ایشون «الان بمنظور انجام مراحل ثبت نام و پیگیری ارایه تز پایان نامه خود دراینجا حضور دارم» (کدوم کلاس؟ ) آدم رو یاد صحبتهای اقای ابطحی میندازه که در دادگاه به جلسه تمرینی روز قبل از دادگاه و قرصهای معروف اشاره میکرد!!!
جمعه 1 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
اختلاف ساعت بسیار زیاد یعنی همون 1 ساعت و نیم دیگه!?!
جمعه 1 آبان 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
اگر برای ثبت نام و پی گیری تز رفتی اونجا دیگه آخر ترمیه چرا رفتی سر کلاس نشستی. مگه کلاس اکابر رفتی که با دو ساعت و نیم اختلاف این موقع توی کلاسی. خدا یک عقلی به ببه برنامه سازهای تلویزیون بده یک صبری هم به بیننده هاش. راستی مگه نباید برای تایید مدرک در ایران دو سوم مدت تحصیل رو توی کشور محل تحصیل بگذرونی. تو فقط برای ثبت نام میری اونجا! بابا به رحیمی بگو برات یک مدرک چاپ کنه بیخود خودتد دردسر نده. مدرکش توی صدا و سیما معتبره فقط نمی تونی باهاش وزیر بشی.
جمعه 1 آبان 1388

green_power - اتریش - وین
راست میگه.اختلاف ساعت بین تهران و پاریس 26 ساعت هست.
جمعه 1 آبان 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
اگر کاسی زیر نیم کاسه نیست پس چرا قرار بود در19 مهر ماه یک برنامه زنده داشته باشدولی بدون اطلاع غایب می شود . درضمن ساعت ایران فقط یک ساعت نیم با ایران اختلاف دارد مطمئنن دریک زندان در ایران است .شاید الان برادران اسلام ناب محمدی برای تجاوز وضو میگیرند.
جمعه 1 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
حتما یه مرتضی حیدری دیگه پیدا کردند و با او تلفنی مصاحبه کرده اند. مثل ترانه موسوی
جمعه 1 آبان 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
از کی تا حالا اوین شده پاریس؟؟ خدا بهش رحم کنه
جمعه 1 آبان 1388

OCARINA - ایران - تهران
ایول کلی خندیدم ... .....
جمعه 1 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
green_power - اتریش - وین .. ++++++++ باهال اومدی
جمعه 1 آبان 1388

msforugh - ایران - تهران
راستی چطور هنوز ثبت نام نکرده سر کلاس است
جمعه 1 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
تو یه مصاحبش احمدی نژاد به این بیچاره گیر داده بود چرا هنوز ازدواج نکردی اینم حتما ترسیده دوباره گیر این دیوونه بیفته!!. درضمن الان اختلاف ساعت با اروپا 1 ساعت و نیمه و تا اونجایی که بنده میدنم ساعت 7 شب هیچ کلاسی تو دانشگاه برگزار نمیشه!
جمعه 1 آبان 1388

dary_sheytoon - انگلیس - منچستر
چه جالب! اولا چه به موقع مریض شده که بتونه مرخصی بگیره . دوما چه بموقع رفته ثبت نام کنه که مجبور به مصاحبه نشه . سوما برای ادامه تحصیل رفته امریکا اما باهاش تو فرانسه مصاحبه میکنند .....حالا جالب تر هم میشه میکی نه؟ صبر کن.
جمعه 1 آبان 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
شنیدم رژیم جنایتکاروادمخوار مثل ترورهای گذشته تروریستهایش رابشکل وشمائل های مختلیف به خارج میفرستد.امیدوارم حیدری جزو تروریستها نباشد.خواهشم ازهمه فعالین اینستکهمواظب بوده وتنها نمانن وجائی نروند.درودبه همه جانباختگان راه ازادی.
جمعه 1 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
من اخبار20:30 رودیدم اسمی از فرانسه که نبردفقط میگفت خارج
جمعه 1 آبان 1388

Mahnaz30 - سوئیس - ‌‌برن
احتمال داره که رژیم فیلم راه انداخته باشه بعد چند روز مرتضی حیدری در تلویزیون حاضر بشه و بگه شایعه کردند من پناهنده شدم و....
جمعه 1 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.