روش طبیعی برای رهایی از شر حشرات

روش طبیعی برای رهایی از شر حشرات

شاید پرداختن به این موضوع کمی دیر به نظر برسه ، به خصوص که کم کم به فصل سرد و پاییزی نزدیک می شیم و مسلما پشه ها و اکثر حشرات مزاحم دیگه ناخودآگاه ناپدید می شوند. هدف ما از پرداختن به این موضوع اشاره کردن به مزیت بعضی از گل های پرورشی و آپارتمانی است که از دیر زمان مورد استفاده و توجه بوده است و هم اکنون با خواندن این مقاله پی به ارزش وجودی آن بیش از پیش خواهید برد.

به گزارش گروه ترجمه سلامت نیوز،همان طور که می دانید مقابله با حشرات به کمک حشره کش ها و انواع دیگر مواد شیمیایی اگر چه ممکن است در ابتدای امر بسیار کارساز باشد ولی به مرور زمان باعث بقای نسل قوی تر حشرات می شود . گونه هایی که در مقابل این مواد شیمیایی مقاوم خواهند بود . چه بهتر که با طبیعت و پدیده های طبیعی برخورد طبیعی نشان دهیم. مثلا در مقابله با حشرات شاید بهتر از هر حشره کشی گل های شمعدانی عمل کنند.

بله گل های شمعدانی علاوه بر زیبایی ظاهری چنین خاصیت منحصر به فردی را نیز به همراه دارند که ارزش وجودی آنها را دو چندان می کند.

ترکیبی که در این گیاه وجود دارد می تواند انواع گوناگونی از حشرات مثل پشه ها، کک و انواع خاصی از مورچه ها را دفع نماید.

از جمله گیاهان موثر دیگر در این زمینه روغن گیاه اکالیپتوس است که می تواند به صورت مفید عمل کند.

روغن گیاه سیترونلا هم از دیگر گیاهانی است که به مدت 20 دقیقه شما را از شر حشرات موذی حفظ خواهد کرد.لازم به توضیح است که گیاه سیترونلا از گیاهان بومی جنوب آسیا است که روغن آن در عطر سازی و صابون سازی و دفع حشرات از دیر زمان کاربرد داشته است.

با این توصیفات شاید بیشتر از قبل پی به حکمت وجودی هر آنچه در این کره خاکی موجود است پی ببرید.

zorro.ir - ایران - تهران
خییییییییییلییییییییییی ممنون٫بسیار مفید بود.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
خانوما آقایون . اینا هیچکدوم فایده ایی ندارند ! من همه این روشها را رو مادرزنم پباده کردم !! افاقه نکرد که نکرد.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
خدایا من از دست عنکبوت چی کار کنم؟ شب میخوابم صبح پا میشم میبینم رو صورتم تار بسته!!! مردم بس که با لوله جارو برقی و لنگه کفش دنبالشون افتادم...
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
کسی میدونه پشه ها روزها کجا استاد میشن؟
جمعه 1 آبان 1388

baas - هلند - روتردام
چه روشی را برای رهائی از اسلام توصیه میکنید چون خیلی ویرانگر وسمی است.
جمعه 1 آبان 1388

man_iraniam - هندوستان - میسور
خواهشمندم از جناب آقای دکتر من ایرانیم شماره 1 دعوت به عمل اورده. تا با پاره ای از توضیحات. باشد که ما را. که (السو) ما هم ایرانی هستیم کلا . به حالی برساند. ستاد استیفای حق بحران آلود شده ی من ایرانیم 1 و دوستان
جمعه 1 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
baas - هلند - روتردام . چه روشی را برای رهائی از اسلام توصیه میکنید چون خیلی ویرانگر وسمی است. . با حشره کش پیف پاف.پیف پاش کن.اگر پیدا کردی بما هم بکوئید لطفا
جمعه 1 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ آخی عزیزم بگو بیان سم پاشی کنن خوب...راستی میدونستی هر انسانی به طور متوسط تو زندگیش 8 تا عنکبوت تو خواب میخوره؟!!! ببخشید حالتون بهم خورد اما واقعیه
جمعه 1 آبان 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
wildpiony - هند - بمبیی . سلام عزیزم. راستش سوال کردیم میگن هیچ سمی نداره فقط یه دستگاه کوچک هست میزنی تو برق با امواجی که ایجاد میکنه اونها رو از خونه دور میکنه ولی متاسفانه افاقه نکرد. با این تفاسیر هم که گفتی احتمالا اینا آخر منو ازخونه بیرون میکنن!!
جمعه 1 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان / baas - هلند - روتردام /((روش طبیعی برای رهایی از شر حشرات)) یکم به خرج بدین و کمی از دموکراسی که هر روز تو نروژ و هلندتون به خوردتون میدن یاد بگیرید.
شنبه 2 آبان 1388

pranses - ایران - تبریز
Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ . احتمالاْ میخوان بخورنت;-)
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.