غرفه شکایت از میرحسین موسوی در نمایشگاه مطبوعات

غرفه شکایت از میرحسین موسوی در نمایشگاه مطبوعات

در حالی که نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها ،محلی برای حضور رسانه ها و  بستری برای تعاملات رسانه ای است ، مسوولان نمایشگاه در اقدامی عجیب ،یکی از غرفه های این مجموعه را به شکایات مردم از میرحسین موسوی اختصاص داده اند!

این اولین بار است که در تاریخ 16 ساله نمایشگاه مطبوعات بخشی برای سایت شکایت علیه یک کاندیدای ریاست جمهوری اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار عصرایران ، این غرفه که در آن بنرهایی در تبلیغ شکایت از موسوی و تصویری از او در راهپیمایی حامیانش نصب شده ، با عنوان "موج قانون" و در قالب سایت نو ظهوری که با همین عنوان برای شکایت از موسوی راه اندازی شده ، فعالیت می کند.

فعالیت این سایت که از سوی برخی جریان ها تقویت می شود و مشارکت دادن آن در نمایشگاه مطبوعات دقیقاً خلاف دیدگاه های بزرگان نظام ، مخصوصاً مقام معظم رهبری است که بر جذب حداکثر و دفع حداقلی تاکید دارند.

مضاف بر این ، هر گونه طرح دعوایی که جنبه عمومی دارد ، صرفاً بر عهده دادستانی است و نه هیچ فرد مقام دیگر . به علاوه چنانچه فردی از شخصی شکایت داشته باشد ، مرجع شکایت او دستگاه قضایی است نه این که یک عده با راه اندازی سایتی خود را مرجع دریافت شکایات مردمی قلمداد کنند و جالب تر این که نام این کار غیرقانونی خودشان را نیز "موج قانون" بگذارند.
نکته دیگر این که بسیاری از مردمی که با تعجب شاهد حضور غرفه شکایت از موسوی در نمایشگاه مطبوعات هستند ، می پرسند آیا اجازه می دهند که مخالفان احمدی نژاد نیز سایت مشابهی راه اندازی کنند؟ و آیا چنان سایتی نیز اجازه حضور در نمایشگاه مطبوعات را خواهد داشت؟ و اساساً اگر قرار باشد هر کس که با دیگری مخالفت داشته باشد سایت شکایت علیه او راه بیندازد ، سنگ روی سنگ بند خواهد شد؟

به هر حال فعالیت غرفه شکایت از موسوی از شگفتی ها و البته از نکات تأسف برانگیز نمایشگاهی است که نام مطبوعات و خبرگزاری ها را با خود یدک می کشد و البته شاید مسوولان نمایشگاه محذوریت هایی برای این کار هم داشته اند!!

mashady - انگلیس - منچستر
کشور ما در دست مافیاست
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

s.m.s - ایران - شیراز
آشغال تر و پست تر و کثیف تر و حیوان صفت تر و رذل تر و وحشی تر از این نظام در این عالم نخواهید یافت. این نظام به جز کارهای کثیف کاری بلد نیست چرا که از بالا تا پایین آن انسان های رذل و کثیف و پستی هستند که ذهن و فکر آنها پر از تفکرات آشغال است و مسبب تمام بدبختی های امروز ایران هستند. وای به حال فردای ما.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
مملکت بی در و پیکر بیشتر از این نمیشه توقع داشت . مرجع شکایت باید توسط دستگاه قضایی انجام بشه نه اینکه هر کس سرخود خود را مرجع دریافت شکایات مردمی قلمداد کنه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
برن بمیرن غرفه شکایت!!!! مجرم اصلی تو تخت بیمارستانه داره جون میده!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

uglyducky - ایران - تهران
مگه میر حسین از خود نظام نیست که تازه کسی هم بخواهد علیهش شکایت کند. همه شان دستشان توی یک کاسه است. میرحسین و شورای نگهبان حتی تصورش را هم نمیکردند که چنین جنبشی راه میافتاد وگرنه هرگز نه اون کاندیدا میشد و نه شورای نگهبان بهش رای اعتماد میداد چرا که با اینکار تیشه به ریشه خودشان زدند. اگر میر حسین از خودشان نبود خیلی وقت پیش باید در بهشت زهرا به سراغش میرفتیم ولی این وسط خودش و نزدیکانش صحیح و سالم به زندگیشان ادامه میدهند ولی جوانان بیگناه ایرانی برای بدست آوردن حق مسلمشان به خاک و خون کشیده شده اند.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوستان گرامی رفتن به این نمایشگاه و شرکت در آن به منزله تایید آنها و خیانت به خون شهیدان راه سیزمان است. لطفاْ اطلاع رسانی کنید
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
درود بر موسوی. لعنت بر کودتا چی ها و این نمایندگان مزدور
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

sara-swed-gotenberg - سوید - یوتوبوری
اینا دیگه هالیشون نیس چیکار دارن میکنن!!!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
هرکس از موسوی شکایت کنه یک کیلو سیبزمینی مجانی میگیره.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kamran1011 - آمریکا - سن فرانسیسکو
ugly.. یا اینکه شما خیلییییی شوتی و داری دروغ‌های آدمها ی بی‌ وجدان رو پخش میکنی‌ ، یا اینکه کاملا داری جهت در حرف میزانی‌ و خودت یکی‌ امثال شهرام همایونو .. اینهایی .
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.