استقبال حسینیان از حضور مخالفان دولت در راهپیمایی ۱۳ آبان

استقبال حسینیان از حضور مخالفان دولت در راهپیمایی ۱۳ آبان

آقای حسینیان یکی از جنجال‌برانگیزترین چهره‌های مخالف دولت اصلاحات در ایران بود

رئیس فراکسیون حامیان دولت در مجلس ایران گفته است که از حضور مخالفان دولت در راهپیمایی روز ۱۳ آبان استقبال می کند.

روح الله حسینیان، رئیس فراکسیون "انقلاب اسلامی" در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۲۹ مهر (۲۱ اکتبر) به خبرگزاری رسمی دولت ایران گفت: "برای راهپیمایی روز قدس هم تمام رادیوهای خارجی و ضد انقلاب و رسانه های داخلی همسو با این جریان تلاش خود را به کار بردند، اما نتوانستند بیش از چند هزار نفر را جمع کنند و این افراد در مقابل سیل جمعیت حزب اللهی به حساب نیامدند".

او گفت: "من خوشحال می شوم که این جریان روز ۱۳ آبان هم به میدان بیاید و در مقابل جریان انقلابی که امام آن را انقلاب دوم نامید شعار سر دهد تا معلوم شود که چه کسانی دنبال آشوب هستند".

این اظهارات آقای حسینیان در حالی بیان شده است که پیش تر احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان و از پرنفوذترین روحانیان حامی دولت آقای احمدی نژاد، نسبت به احتمال حضور مخالفان دولت و حامیان جنبش اعتراضی موسوم به "جنبش سبز" در راهپیمایی روز ۱۳ آبان هشدار داده بود.

حضور گسترده مخالفان دولت در راهپیمایی روز قدس که خبرگزاری های بین المللی جمعیت آنها را "ده ها هزار" تن تخمین زده بودند، در حالی که سه ماه از آخرین اعتراض گسترده خیابانی آنها می گذشت، نشان داد که معترضان بر خواسته های خود پافشاری می کنند.

میرحسین موسوی، یکی از رهبران مخالفان دولت، پس از راهپیمایی روز قدس با صدور بیانیه ای آن را "نقطه عطف" خواند و نوشت که آیت الله خمینی در هر سال چند سنت و میعاد برای حضور مردم در خیابان ها گذاشت و تأکید کرد که "با چنین سنتی نمی توان مردم را از صحنه دور کرد".

به این ترتیب، هواداران جنبش اعتراضی ایران که مجوز گردهمایی مستقل به آنها داده نمی شود، استفاده از مناسبت ها و تظاهرات رسمی را برای حضور در خیابان ها و اعلام نظراتشان به عنوان یک تاکتیک انتخاب کرده اند.

سرنوشت دانشجویان پیرو خط امام

اکنون رئیس فراکسیون حامیان دولت در مجلس می گوید: "از خدا می خواهیم که آنها هم (در راهپیمایی ۱۳ آبان) بیایند و افکار و عقاید خود را اعلام کنند".

او گفته است: "این روز متعلق به جریان یا گروه خاصی نیست، بلکه برآیندی از فرایند انقلابی ملت ایران است".

۱۳ آبان سالروز اشغال سفارتخانه آمریکا در تهران در سال ۱۳۵۸ توسط "دانشجویان پیرو خط امام" است که به بحران گروگانگیری و قطع رابطه رسمی ایران و آمریکا انجامید.

محسن میردامادی یکی از رهبران گروه "دانشجویان پیرو خط امام" بود که در جریان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران بازداشت شد و اکنون در زندان به سر می برد.

او دبیرکل جبهه مشارکت ایران اسلامی، یکی از تشکل های اصلی جناح اصلاح طلب ایران و حامی نامزدی میرحسین موسوی در انتخابات بود.

روح الله حسینیان در گفت و گو با خبرگزاری دولت ایران در مورد سرنوشت "دانشجویان پیرو خط امام" گفته است: "امروز تعداد زیادی از آنها شهید شده اند، عده ای در خط امام و رهبری باقی مانده اند و تعداد کم دیگری به دریوزگی آمریکا رفته اند".

aria-aria-nl - هلند - روتردام
عجب ادم دیوانه ای این خل مشنگ تظاهرات به اون بزرگی را میگه چند هزار نفر البته این دیوانه راست میگه در جبهه حزب الله چند هزارنفری بودن
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
اگر وحشی بازی در نیارید انوفت میفهمید که سبزها زیادند یا شما
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
مردک الاغ مخالفینن رو اشوبگر نخوان ودست به سرکوبشان نزن تا ببینی چند میلیون میشن
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
شاید شرکت در این مراسم تله ای برای دستگیری های بعدی که هدف اصلی آنهاست باشد. باید منتظر بود و نظر کروبی موسوی و خاتمی را دید
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

sibzaminirani - ایران - ایران
واقعا مسخره است که یک عمل خلاف همه قوانین بین الملل به جای اینکه تقبیح بشه انقلاب دوم نامیده میشه و سالگردش جشن گرفته میشه. حتی اگه به فرض توی سفارت آمریکا جاسوسی میشده میتونستن مثل آدم اونها رو از کشور اخراج کنند
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
این وحشی چه می گوید
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
وقتى که سواد حساب ندارد چه مى شود کرد من که فکر مى کنم از ماشین حساب هم ایشان نتواند به نحو صحیح استفاده کند یک مشت حدیث و الفاظ مثل بحارالانوار را به عنوان درس در حوزه خوانده مثلا وقتى که به توالت مى روى اول با پاى چپ وارد شوید یا هنگامى که از در ب منزل خارج مى شوید انگشتر ى عقیق در دست را چند دور بچرخانى و هزاران مزخرفات دیگر که اگر بازگو شوند مثنوى ٢٠٠٠ کیلو کاغذ مى شود.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
اتفاقا حرفش کاملا درسته، روز قدس من خودم شاهد بودم که مخالفان دولت حداکثر سه هزار نفر بودند، اون جمعیت میلیونی مخالفان نظام اسلامی بودند.این دیوونه هر از گاهی یه حرف درست حسابی میزنه یه بار هم گفته بود؛ یه زمانی ما خودمون هم قاتل بودیم!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

world cup - ایران - تهران
اتفاقاچندوقتقبل تومدرسه ی داداشم یه فرمانده بسیجی رفت بود ضر میزند :( تو روز قدس جمعیت سبزها 7000 بوده و بقیه میلیونی بودن !!!! ولی دشمنان با ماهواره فیلم گرفته بودن و یه طوری بزرگتر نشون میدادان!!!!) از این مزخرفات زیاد میگن . ولی من وبقیه ی دوستان و آشنایان که هر کدام قسمتی از تظاهرات رفته بدیم شهادت میدهیم دقیقا برعکس حرفهای این مرتیکه تو روز قدس بوده حزب اللهی ها مثل کف روی آب در میان سیل چمعیت سبز ها بودند در ضمن بچه ها 13 آبان فراموش نشه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

m200010 - کانادا - ونکوور
قیافه این حسینیان بدبخت مثل سگیه که ترسیده.خیلی بدبخت که از فقط چند هزار نفر اینجوری ترسیده.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parang - سوید - سوندسوال
یکی این مو قشنگو خفه اش کنه
جمعه 1 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
Alireza88 - من هم داشتم به همین فکر میکردم. شاید تله باشه.
جمعه 1 آبان 1388

abbasali - ایران - مازندران
ایشون یه قسمتی از موهاشون بیرون اشکال شرعی نداره؟؟
جمعه 1 آبان 1388

zohre dubai - امارات - دبی
چه قیافه سکسی داره این جیگررررررر
جمعه 1 آبان 1388

amidjan - ایران - تهران
ایشون دچار توهم شده و ما امیدواریم که این بوزینه در روز 13 آبان از این حالت خارج بشه
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.