ده ایرانی به اتهام قاچاق مواد مخدر در اندونزی بازداشت شدند

ده ایرانی به اتهام قاچاق مواد مخدر در اندونزی بازداشت شدند

تعدادی از ایرانی های بازداشت شده در اندونزی

ماموران گمرک اندونزی ده ایرانی را به اتهام تلاش برای ورود غیرقانونی مواد مخدر به این کشور بازداشت کرده اند.

این گروه شامل هشت زن و دو مرد است که با پروازهای جداگانه از چهار کشور وارد فرودگاه بین المللی سوکارتو-هاتا در جاکارتا شده بودند.

سخنگوی اداره گمرک اندونزی به سرویس جهانی بی بی سی گفت این افراد بیشتر از ده میلیون دلار ماده مخدر مت آنفیتامین و هروئین به همراه داشته اند.

مقام های اندونزی می گویند از بازداشت شدگان حدود ۲۷ کیلوگرم مت آنفیتامین جامد و ۲۳ لیتر مت آنفیتامین مایع به دست آمده است.

این بزرگترین محموله مواد مخدر است که تاکنون در فرودگاه بین المللی جاکارتا توقیف شده است.

بر اساس گزارش های منتشر شده، بازداشت شدگان مواد مخدر همراه خود را در ظروف غذا و بسته های لوازم بهداشتی جاسازی کرده بودند.

گفته می شود هر هشت زن بازداشت شده در لحظه دستگیری محجبه بوده اند.

تلویزیون اندونزی تصاویری را از نه تن از بازداشت شدگان پخش کرده است. نفر دهم، که یک مرد ۲۶ ساله است پس از بازداشت سعی کرده بود خودکشی کند و در بیمارستان بستری شده است.

پلیس اندونزی می گوید بر این باور است که بازداشت شدگان عضو یک گروه بین المللی قاچاق مواد مخدر هستند و در حال تحقیق درباره رابطه احتمالی آنها با دو نفر دیگر هستند که روز دوشنبه به همین اتهام بازداشت شدند.

این دو نفر یک ایرانی و یک آمریکایی هستند و ارزش مواد مخدر به دست آمده از آنها حدود یک میلیون دلار عنوان شده است.

اندونزی قوانین شدیدی برای مبارزه با مواد مخدر دارد و در حال حاضر ۱۴۰ تن در این کشور منتظر اجرای حکم اعدام خود در این رابطه هستند.

چهل تن از این افراد از اتباع خارجی هستند.

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
امیدوارم به اشد مجازات برسند. اینها مایه ننگ ایران و ایرانی هستند. توی ژاپن هم امثال این آشغالها هستند و ما باید تاوان اونها رو پس بدیم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

jack2244 - ایران - اصفهان
خاک بر سر این زنهای صیغه اخوندی ابرو ایران رفت
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

armiita_nl - هلند - المیره
زنای ایرانی به کجا کشیده شدن . ماشالا همه خ..ه دار شدن .احمقا
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
بجای اعدام افراد زیر18سال اینها رو پلیس مزخرف ایران باید شناسایی واعدام کنه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
این مایه های ننگ رو باید بدون تشریفات دادگاهی اعدامشون کنند .چه جوونهای نازنینی که با اتیش این لامذهبا سوختند . حالا بسوزید که اینهمه اتش سزای شماست .
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
پاینده ایران - ژاپن - اساکا . همیشه . همنطور بوده ما در زندگی چوب این اشغالها را خوردیم
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
بفرمائید: زندونهای ژاپن و کشورهای حاشیه خلیج فارس را پر کرده اند و بسوی زندانهای اسیای دور در حال پیشرفت هستند! این ملت استاد سلب کردن ارام و قرار از خودش و دیگران است. با اندیشه و سکوت و نگاه کردن بدون نظر؛ قهر است و دشمنی دارد. از هر چیز همه چیز میداند؛ اما در زندگی شخصی اش؛ تا خرخره در گل فرورفته و درمانده است. بدون فهمیدن عمیق مشکل؛ چند خروار راه حل دارد. عاشق سرود و شعار و تجمعات است و از تنهایی به هر قیمتی میگریزد. اگر این چیزها غلط هستند و اشتباه عرض میکنم؛ پس هیچ اهمیتی ندارند. و اگر قابل لمس و دیدن است؛ پس ارزش دارد که وقت بگذاریم و ببینیم. و شاید از خودمان بپرسیم: راستی چرا؟ شاد باشید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

hiddentokyo - ژاپن - توکیو
پاینده ایران - ژاپن - اساکا . اگه تو نظر ندی مطمئن باش نمی گن لالی.ضمنا گربه دستش به گوشت (جرات نداره)میگه پیف پیف...
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

hiddentokyo - ژاپن - توکیو
پاینده ایران - ژاپن - اساکا . اگه تو نظر ندی مطمئن باش نمی گن لالی.ضمنا گربه دستش به گوشت نمیرسه (جرات نداره)میگه پیف پیف...
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

saeidbaman - تایلند - بانکوک
اه، به این شانس،فردا پرواز داشتم به این خراب شده.حالا اونجا تا تو خشتکمون رو هم میگردن.بابا اونجا مردم نون ندران بخورن تو مواد می‌بری میفروشی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
رفتند انقلاب و دست اوردهای ان را صادر کنند
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kamangir - نروژ - اسلو
hiddentokyo - ژاپن - توکیو . چیه بهت برخورده؟نکنه تو هم از اون یاکوزاهای بی انگشتی که صدات دراومده.ها؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

salar_20 - ایران - همدان
hiddentokyo معلومه تو هم اهل فن هستی.مطمئن باش هر کس به خاطر پول باعث بدبختی دیگران شود باید تاوان پس بدهد.این کارها شجاعت نیست حماقت است.کسانی که در ژابن زندان بودند بر میگردن ایران مبهوت هستند معلوم نیست چه بلائی بر سر انها اورده اند من چند نفرشان را میشناسم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
قاچاقچی های اسلامی. این زنها مسلمانان شریفی هستند چون اگر عکس رو نگاه کنید موی هیچکدام را نمی بینید. ماشالله خیلی دینی و با حجابن.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

rezanl - هلند - امستردام
چرا ؟ اینا که همه با حجابند که ؟!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kamimaizu-jp - ژاپن - ناگویا
hiddentokyo - ژاپن - توکیو..دمت گرم خوب گفتی.قشنگ با زدی پای چشم این ادم فروش کاسه لیس بزن جمهوری اسهالی.هرکی ندونه فکر میکنه داداشمون اینجا گمبا کاره...خبر نداره که جیرشو از همین خلافکارای ژاپن داره میگیره یا اون .kamangir - نروژ - اسلو که تو اروپا تو رستورانهای وطنی نشسته داره فکر میکنه که کی رو سر کیسه کنه با پولش بیاد اینجا.اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی.ما که خبر داریم که اونور چی میگذره.یه مشت ادم اضافی امسال این kamangir - نروژ - اسلو.....تو اروپا که عین چندتا گرگی که روبروی هم نشسته باشن از گشنگی منتظر پلک خوردن گرگ بقلیشون باشنو سریع بپرن اونو یه لغمش کنن.البته بلا نسبت خیلی ایرانی نشین های داخل اروپا.به کسی بر نخوره.بازم دروغ میگم بگو دروغ میگی......
جمعه 1 آبان 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
دروغهای کثیف ملاها از سوئی می گفتند اشرف پهلوی مواد مخدر وارد می کند از سوی دیگر می گفتند تمام ثروت ایران دست انهاست اگر ثروت بود چه نیازی به وارد کردن مواد مخدر بود و در قبل از انقلاب معتاد بودن یک شرم بود و بسیار به ندرت ممکن بود با معتادی برخورد کنیم. و انقلابیون هم برای پیروزی امام از هیچ دروغ کثیفی چون اتش سوزی ملایان در سینما رکس حمایت و انرا به گردن ساواک گذاشتند اکنون که اعتیاد دهها هزار برابر شده و مثل نقل و نبات همه جا هست چه کسی وارد می کند؟؟؟شبکه ی مافیائی ملایا در دو جبهه فعالیت دارد داخلی و خارجی مثل طالبان.این گروه هم وابسته به ملایان است منتها سیاست کثیف چون 57 انقلاب مانع از افشای مقصر اصلی است.
جمعه 1 آبان 1388

hiddentokyo - ژاپن - توکیو
kamangir - نروژ - اسلو. من نه یاکوزا هستم نه چیز دیگه ولی هیچ وقت از ایرانی بودنم مثل پاینده ایران - ژاپن - اساکا فرار نمیکنم. همه جا هم گفتم ایرانی هستم(با افتخار) همه هم بهم احترام گذاشتند.حتی یاکوها...ولی امثال اون رو خوب میشناسم .بدبخت می گه پاکستانی ام اما نمیگه ایرانی هستم!!!
جمعه 1 آبان 1388

yasamangoleziba - ایران - تهران
همانا که این قربانیان سازماندهی شده از سوی سپاه کثیف پاسداران هستند واین بیچارهها حکم اعدامشان را در ویزای خودشان دیده بودند و حتما رژیم اخوندی اسهالی قول پول هنگفتی به خانواده این بازماندگان داده که این کار را به صورت گروهی به این شکل انجام دهند تا بار دیگر این حکومت کثیف اشغالگر به دنیا ثابت کند مردم ایران هم مثل حکومتش میباشد و بعد از این وقایع که دنیا تا حدودی حساب مردم را از حکومت جدا کرده بود باری دیگر سیاه جلوه دهند. این کار با این حجم مواد مخدر جای هیچ شکی نیست که این حکومت فاشیستی بنیانگذارش بوده است. به امید ایرانی ازاد
شنبه 2 آبان 1388

sam116 - انگلیس - لندن
بابا یه فکری هم برای تریاک تو این انگلیس بکنید هر جوانی رو که میاری سر کار بعدا میفهمی عملیه نمیدونم اینجا که مشروب ازاده این همه ورزشگاه و دیسکو و دختر باز چرا می چسبند به تریاک .تریاک مخصوص ما بالای 45 ساله هاست که اولا میتونیم خودمونو کنترل کنیم فقط شب جمعه به شب جمعه بکشیم . دوما با وسیله درست وافور منظورمه نه قلقلی که اثر بد ان عین دواست.
شنبه 2 آبان 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اینا روباید لت وپارشون کرد...هیچ کسی تو دنیا اشغال تر بی همه چیز تر از کسانی نیست که بین مردم سم توزیع میکنند...به امید روزی که همه فروشنده های مواد رو دار بزنند...کثافتا با مسموم کردن مردم میخوان به مال برسند
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.