مهدی کلهر : «مدآ» اسم رمز عملیات نرم علیه ایران

مهدی کلهر : «مدآ» اسم رمز عملیات نرم علیه ایران

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور از اسم رمز عملیات نرم دشمن علیه کشور پرده برداشت و گفت: مدآ پس از آژاکس در 22 خرداد اسم رمز عملیات دشمن است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی کلهر در حاشیه شانزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: مدآ سلطان قدرتمند و جائری است که برای پیروزی بر رقیبان خود فرزندان آن‌ها را می‌خورد.

وی همچنین از دست داشتن عواملی در داخل کشور برای اعزام فرزندش پرده برداشت و گفت: من یک جریان جنگ رسانه‌ای و نرم پیچیده را در این کار می‌بینم.

کلهر افزود: نرگس می‌ترسد در بازگشت مجبور به پاسخگویی به بعضی سئوالات درباره این جریان باشد و لذا از این کار گریزان است.

درباره دخترم تابع قانون هستم

مشاور رئیس‌جمهور گفت: مثل بقیه افراد، هر چه قانون درباره دخترم حکم می‌کند اجرا شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها مهدی کلهر درباره بازگشت دخترش به کشور گفت: روز اول خیلی صریح در پیامم به عنوان یک پدر خطاب دخترم گفتم پل‌های پشت سرت را خراب نکن و علیه کشور ابزاری در اختیار دشمن قرار نده.
وی افزود: اکنون هم هر چه که قانون درباره بازگشت بقیه افراد حکم می‌کند درباره فرزند من هم اجرا شود.
کلهر در ادامه از اسم رمز برنامه جدید دشمنان برای کشور به نام مدآ پرده برداشت و در این باره گفت: در این مسئله یک سناریوی خیلی پیچیده نبرد رسانه‌ای، کودتا و جنگ نرم است و من دو روز پیش اسم رمز این برنامه جدید که پس از آژاکس شکست خورده 22 خرداد طراحی شده است را کشف کردم.
کلهر نمایش‌نامه معروف مدآ را اسم رمز عملیات جدید دشمنان ایران اسلامی دانست و گفت: مدآ یک سلطان قدرتمندی است که برای ماندن در قدرت دیگران را پائین می‌کشد و فرزندان آنها را می‌خورد.
وی سپس از وجود شواهد زیادی از دست داشتن حداقل یک جریان سیاسی در اعزام فرزندش به آن سوی مرزهای کشور خبر داد و در این باره افزود: البته شواهدی وجود دارد که غیر از یک جریان سیاسی داخلی عواملی دیگری نیز از داخل کشور دست‌اندرکار این اعزام بوده‌اند و برای آن فضاسازی کردند.
کلهر همچنین علت بازنگشتن دخترش را هراس از سئوالاتی دانست که ممکن است با پاسخ گفتن به آنها در خطر قرار بگیرد.
وی از مسئولان کشور در قوه مجریه نیز خواست تا به این نکته توجه داشته باشند.
وی در ادامه به شبهاتی که درباره خروج فرزندش از کشور ایجاد شده است پرداخت و در این زمینه گفت: در مورد ادعایی که برخی مطرح کردند که اگر پدرش او را در صدا و سیما استخدام می‌کرد او نمی‌رفت، بنده خیلی صریح اعلام می‌کنم، جزء افتخارات زندگی من است که هیچ یک از نزدیکانم از رانت من استفاده نکرده‌اند و دخترم هم این موضوع را در آلمان گفته است.
وی افزود: البته ممکن است در فضای جامعه کسانی که نسبتی با من دارند بدون اطلاع بنده از رانت استفاده کنند، و این بیماری جامعه است که بدون اطلاع، افرادی از رانت اشخاص دیگر استفاده می‌کنند.
کلهر درباره مرکز تلفنی هم که به دخترش گفته بود در صورت ورود به کشور دستگیر خواهد شد نیز گفت: در پیگیری‌هایی که از مسئولان دولتی و همچنین آقای جوانفکر داشتم، چنین مرکز تلفنی در کشور وجود ندارد و طبق مصاحبه‌هایی که دخترم داشته و روزنامه فاینشنال تایم دویچ آن را چاپ کرده، ایشان تنها رابطه‌اش با مادرش بوده و برای روشن شدن موضوع یابد از او پرسید که با چه کسی تماس گرفته است.

آنتی اسلام - ایران - اهواز
خبر فوری خبر فوری ××× «مدآ» خوشبختانه این کلمه خیلی سریع توسط سربازان گمنام امام زمان کشف رمز شد.....(م:مویِ)- (د: دماغِ)- (آ: آحمدی نژاد) ( چون کلهر لحجهء ارمنی داره!) در کل یعنی: مردم موی دماغ آحمدی نژاد میشوند ( اَی چقدر رمز کثیفی بود!)
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

darius mis - انکلستان - لندن
یارو داره پرت وپلا میگه .نمیدونه دخترش چند سالشه....هالو نگران خودت باش دخترت جایش امن است .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

s.m.s - ایران - شیراز
شایدم رمزش ای بوده :(مرگ بر دیکتاتور و آخوند) که مخففش میشه مدآ
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
چی؟ مدا ؟ . مثل اینکه روان پریشی احمدینژاد به همه نزدیکانش داره سرایت میکنه! شایدم ما زیاد خارج موندیم یادمون رفته ادبیات این گروه کلا این مدلیه!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
هرچه قانون درباره دخترت بگوید! یعنی شیشه نوشابه و باتوم و بشکه اسید!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

memol2009 - هلند - امستردام
این قضیه نرگس کلهر بوی جاسوسی میده!!! کسی مثل من فکر می کنه؟ یا من بدبین شدم؟؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mehr47 - ایران - تهران
منم یه رمز پیدا کردم: یونچاش معنیش می شه: یه وقت نچائی شاسمنگ!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
آقا کلهر از این بازی های رایانه ای زیاد بازی نکن اعصاب آدم رو خراب میکنن. حالا مدآ روی ایکس باکس اومده یا بلی استیشن؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
خیلی عجیبه ادم به این باهوشی که ید بیضه ائی دارد درکشف رموز چطور هنوز کشف نکرده که چه احمق بیشعوریه.جوجه تیغی رمز عملیات سبزه .همون که لرزه انداخته به تن همه تون.به زودی در محکمه سبز میبینمت.پاینده ایران سبز
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hossein53n - المان - بن
من ماندم در عجب با این همه هوش کلهر دیوانه ماشنگ قلی عزیز برو بوق بزن اسم رمز ندا هستش این رو مردم 4 ماهه که میگن خاک قبره ندا بر سر رهبر چالقتون علی شیره ای
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bita-gh - انگلستان - لیدز
اسم رمز را اشتباه گفت اسم این رمز ندا است اسمی که برای همیشه چهره ندا آقا سلطان را بیادمان میآورد که چه مظلومانه رفت ونامش رمزی شد برای ادامه راه همیشه سبزمان بر علیهه دیکتاتورها
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

arash_1932 - ایران - مشهد
حزب اللا برای شفای این دیوانه روانی دعا کنه شاید دعای گربه سیاه بگیره.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

rationalism21 - انگلستان - لندن
کودتا توسط نیروهای نظامی انجام میشه؛مردم هم نخواستن با حضورشون تو خیابون موسوی یا کروبی رییس جمهور بشه؛بلکه خواستن که نتایج باطل بشه و یه انتخابات دیگه با نظارت و اجرای افراد بی طرف یا افرادی که مورد قبول طرفین هستند؛برگزار بشه.از این مزدور نباید توقع داشته باشیم که جز این مهملات چیز دیگه ای بگه ولی اگه کسی حرفشو باور کرد باید بهش شک کرد که این چه موجودیه؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
این بنده خدا هنریه واسه همین اسم رمزیم که اومده هنریه ، بر اساس چیزی که هر کی باهاش سرو کار داره بری بپرسی متوجه میشی مثلا از فیروز آبادی بپرسی میگه والفتح بوده
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
رنگ موی دخترش بلند کرده مو رنگ کرده پیری
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
گور پدر خودش و اون دخترش مگه دختره به خاطر مسائل سیاسی از ایران رفت؟ مگه اون باباش کیه جز یه فاسد دزد که باپول مردم شدند سرمایه دار خواهشن فرزندان این دیوسیرتان را فرشته نکنید وبدانیم که بسیاری از اینگونه بچه ها اگر به خارج میروند به دلیل سیاست نیست بلکه به دلیل خانوادهای فاسدشان هست که درمجموعه این نظام بسیار خانوادهای اینچنینی وجود دارد حالا این مرتیکه معتاد هم با اون دخترش شده اند یه موضوع مهم افرادی که تا همین چند مدت پیش کسی نبودند حالا شده اند سوژه روز رسانه ها
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sanazsarmad - المان - مونیخ
"مدآ سلطان قدرتمند و جائری است که برای پیروزی بر رقیبان خود فرزندان آن‌ها را می‌خورد.". نه عزیزم. رمز ما مدا سلطان نیست رمز ما:. ندا اقا سلطان قدرتند است که خار چشم همه شما مستکبرین شده و برای شما روز و شب نگذاشته
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
عجب! کله کلوخ ...
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
آره دشمن یک عملیات پیچیده جاسوسی راه انداخته بوده که دختر کلهر رو بدزده ببره ازش اطلاعات بگیره. اینها همشون عقده خودبزرگ بینی دارند. آخه تو قیافه ات به این حرفها میخوره؟ حالا اون دختر بدبختت از دست تو و امثال تو دید بهترین فرصت برای اینکه از ایران در بره همین حالاست وگرنه تا چند وقت دیگه که همتون نابود بشید دیگه کسی قبولش نمیکنه. جفنگ میگن این مشنگها
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
فکر کنم قبل از این رمز گشایی مقداری ال اس دی هم قاطی سایر مواد وارد سوراخ وافور این سردار اسلام شده بوده است.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
این که قیافه اش داد میزنه الکلی شدید هستش مردکه حقه باز
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ -لوول. عجب تیکه ای انداختی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
بیچاره نرگس راست میگفت. با این قیافه دختره جرات نمیکرده با باباش حرف بزنه حالا چه برسه از جنگ نرم و چه از جنگ سفت
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

flora - المان - بن
مردم ازخنده دیوانه شده چرت میگه خوشم امد بچه ها خوب جوابش را دادین عاشقتونم مرسی .
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
من فکر کنم این یارو نزدیک یکی از این دکل های پارازیت زندگی میکنه و موجی شده. البته ذغال خوب هم بی اثر نیست. ..
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

مانفرد - ایران - بندر
من این نامرد رو به شکل خری میبینم که تو گل گیر کرده و مونده از دردونش پشتیبانی کنه یا از احمدی نژاد و هر چقدر هم بیشتر حرف میزنه بیشتر توگل فرو میره .بهتره تا کندش در نیومده خودشو یه جوری گمو گور کنه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

هوای آزاد - ایران - ایران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. خیلی جالب بود
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
این چرا قیافه اش اینقدروحشتناک هست؟ اقا نگران دختر جاسوست نباش چونکه بزودی دروغ هاشو رو میکنیم و برش میگردونیم توی بغل تقلبی نژاد و شاهزاده مجتبی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

123esfand - ایران - تهران
اتفاقا این اقا به صورت وارونه سلطان را معرفی کرده وبه همه گوشزد میکند که اگر دیر بجنبید این سلطان برای یقای خود همه فرزندان ایران را به روشهای گوناگون میخورد به صورت شبه قانونی اعدام بصورت وحشیانه در زندانها . ویا ندا وار در خیابانها شهیدشان میکند .برای نجات از دست سلطان 13 ابان فراموش نشود .
جمعه 1 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.