حدیثی معتبر از پیامبر - هفت چیزی که فراموشی می آورد - ویدیو

حدیثی معتبر از پیامبر - هفت چیزی که فراموشی می آورد


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=Xu7wdl-HXMo

Afshin London - انگلستان - لندن
حال کنید!! البته ایشان زرشک را فراموش کردند! شاید زیاد بین دو زن راه میرفتند
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
خوب اینو گذاشتید که الان دوباره دعوابشه ها؟؟؟. البته برا شماهم بد نیست که . بازدید کننده هاتون میره بالا.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

گلبانو - المان - مونستر
ای وای به ما که یک عمر بااین مسلمان بودنمان باعث عقب افتادگی خودمون وبچه هامون شدیم.خدایا کمکمون کن از این دین شیطانی نجات پیداکنیم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
این چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من مغزم هنگه الان
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

peyman19872000 - هلند - امستردام
خوب از یک ادم وحشی بیابانی 1400 سال پیش بیش از این انتظاری نیست
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

surrena - ایران - ایران
من نمیدونم این نادان خجالت نمیکشه که این اراجیف رو که به قول استاد مشیری مایه خنده بچه توی گهواره است رو درقرن اطلاعات بلغور میکنه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sepanta_mehr - ایران - تهران
واقعا که جای تاسف داره
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
من که هر روایتی از هر پیغمبری شنیدم یا واسه چشم بسته های ابله غیب گفته یا واسه غایبین خودش ابلهانه و چشم بسته گفته. میگم چرا گالیله و یا مارکوپولو ادعای پیغمبری نکردن و زجر زندانی شدن و ناباوری مردمو تحمل کردن؟شاید من هم ایمان می آوردم و مارکوپولیست میشدم! لوووووول
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
ما کجای این دنیائیم؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bita-gh - انگلستان - لیدز
کجایید ای سینه چاکان دین پرست(نه خدا پرست). یکی بیاد به من بگه ما در کجای تاریخ زندگی میکنیم آخه من این چیز ها رو هضم نمیکنم چطور پیش دخترم از دینم دفاع کنم آخه خریت تا به کی این صدا و سیمای یک تلوزیون ملیست آخه توهین به زنان تا به این هویدایی تا کی به شعور ما توهین بشه لااقل به رحمی که از آن به دنیا آمدید احترام بگذارید. مرگ بر آخوند
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

گلبانو - المان - مونستر
ای وای به ما که یک عمر بااین مسلمان بودنمان باعث عقب افتادگی خودمون وبچه هامون شدیم.خدایا کمکمون کن از این دین شیطانی نجات پیداکنیم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
مرغ پخته از حرفهای حضرت محمد خنده اش می گیرد! این مجری تلوزیون خجالت نمی کشد این دری وری ها را می خواهند!!! رسول خدا به علی پسر ابیطلب سفارش کرد و گفت: دوغ و سرکه و گشنیز و سیب ترش ممنوع کن ! گفت: چرا یا رسول الله؟ فرمود: چون رحم از از این چهار عامل عقیم میشود و اولادی نمی آورد درحالی که حصیر کف خانه از زن نازا بهتر است.(امالی شیخ صدوق، برگ 891) حضرت محمد فرمود:زنان عورتند و بیهوده گفتار؛ چون عورتند در خانه ها پنهانشان کنید و گفتار بیهوده آنان را با سکوت خود چاره کنید.(بحارالانوار) (تالیف علامه محمد باقر مجلسی) پیامبر گفت اکثر جمعیت جهنم را زنان تشکیل می دهند. از دید اسلام خوی اکثر زنان شیطانی است و جایگاه آنان جهنم است.(کتاب حدیث صحیح مسلمان فصل 114) حضرت محمد فرمود:اگر زنی مرتکب عمل زشتی بشود شوهرش حق دارد او را کتک بزند. اما نباید استخوان او را بشکند. زن نباید کسی را که شوهرش دوست نمی دارد به منزل راه دهد. ولی حق دارد که از شوهرش انتظار نفقه داشته داشته باشد.(حدیث تیرمزی).
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
به به!!! گوینده این جملات، محمد تازی، دامادی بر عروس هفت ساله، قطع کننده دست چپ و راست و چشم انسانها، نیمه انسان خواننده زنان، کسیکه عروس پسر خودش را گرفت است اقا، البرت اینشتاین نبوده. انداختن شپش موجب فراموشی میشود! ادرار در اب راکد!!برتراند راسل را همه میشناسید، یکی از دوستاش در کتابش از تجاوز بدختر بچه ای نوشته بود،بعد از مدتی بخانه راسل رفت،هر چه درزد راسل باز نکرد، بعد که اورا در کافه دید علت را پرسید؟راسل گفت چون چیز کثیفی نوشتی.هرچه ان نویسنده میگفت که این داستان است و واقعییت نداره راسل میگفت فرقی نداره حتا فکر بجنایتی اینچنین کثیف شرم اوره.اسلام و پیامبرش فقط برای مجاز کردن کثافت و جنایت در قالب این دین بدنیا امدن.اقا یکنفر بمن جنایتی را نشان بده که این شخص و پیروانش مرتکب نشده باشن.فقط یکی کافیه که منرا قانع کنه و همه حرفهام را پس بگیرم،اشهد بخونم و نماز.فقط یکی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dariush09 - رو سیه - مسکو
برو بابا,دیوونه, کی دیگه به این مزخرفات گوش میده .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

خرس قطبی - کانادا - تورنتو
یعنی اگر در آب روان ادرار کنیم مشکلی نیست؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

iraneazad2008 - هلند - دلفت
پیامبر حتی سواد شمردن اعداد را نداشت تا برسه به بقیه... در ضمن اون شیا د که بین ۴۰ تا زن راه میرفته خوبه عقلشو از دست نداده.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

omidfr - فرانسه - پاریس
خود مقایسه کنید : ۱-خوردن سیب ترش ۲- خوردن گشنیز ۳- پنیر و پس مانده موش ۴- خواندن نوشتهای روی قبر . ۵- راه رفتن میان دو زن ۶- افکندن شپش ،حجامت در گودی پس سر ۷- ادرار در آب راکت . علل فراموشی:. گذشت زمان 2- به کار نبردن آموخته ها 3- تداخل مطالب 4- اضطراب 5-عجله وشتاب تعجیل 6-تغییر محیط ... خلاصه کلام اینکه عواملی همچون گذشت زمان , فاصله ای که بین فراگیری مطالب و یاداوری پدیدار می شود, عدم تکرار و کاربرد اموخته ها , دخالت سایر فعالیتهای ذهنی ,نامفهوم بودن موضوعات یادگیری , کیفیت نامطلوب ارائه مطالب به توسط یاد دهنده , کم ارزش بودن موضوع یادگیری , تفاوتها فردی یادگیرندگان از نظر هوشی (بهره هوشی پایین تر از متوسط )‌و شرایط عاطفی و روانی فرد می تواند موجبات فراموشی را در انسان فراهم کند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

سمندر - ایران - تهران
فقط میشه گفت . از عرب سوسمار خور چیزه دیگه ای هم انتظار نمیره..
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

memol2009 - هلند - امستردام
هااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس مانده موش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شپش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس بگو محمود چرا فراموشی داره...
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

weld - امارات - دبی
اینو به اسلام نجسبونید خواهشا این یه دروغ محض هیج کس هم حق نداره به اسلام توهین کنه اما توهین به این شخص می خوای بکنید با خودتونه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

same-shiraz - ایران - شیراز
چقدرفرمیشاتشان با سخنان امام زمان(احمدی نجاد)شباهت دارد
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

A.Salimi - ایران - کیش
ما دیگه تو ایران نمیتونیم این ویدئو ها رو هیچ جوری ببینیم. راهی هست؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

victor17 - بلژیک - سیلد
جای آقای بهرام مشیری خالی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
:-))) . به تمام بشریت سوگند، گواهی می دهم که این سخنان حقیقت محض است و دقیقا به همین دلیل است که در قرآن این همه ایات ضد و نقیض وجود دارد زیرا آورنده آن از بس در میان زنان بشکن و بالا بنداز می انداخته است کم هوش و ضعیف حافظه شده است.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

nasim1 - انگلیس - لندن
دوستان بی دین و ایمون اگه میخواین پوست بچه اخوند پرستا رو بکنید .خب بکنید.اما توجه داشته باشید تمام این اصول علمی 1400 سال پیش دراازمایشگاههای فوق پیشرفته مکه وانستیتوهای سری مدینه توسط پرفسور عمر پرفسور ابوکر دتر عثمان و فوق متخصص علی بر روی صحابه به طور اخص و بر روی امت مسلمان عموما ازمیش شده و صد در صد به اثبات رسیده.و اثار ان را هنوز میتوانید در نوادگان خلف انها خامنی محموت بی کله شاه فهد بن لادن قذافی بسیجیها تروریستا و انواع وااقسام جانورانی از این قبیل مشاهده کنید.به هر حال اگه میخواهید حرفی مواظب باشید که با پاسداران پنیر خورده یا در اب راکد---یده یا...مثل دکتر پرفسور علامه کردان و امثال او طرفید.از ما گفتن دیگه خود دانید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
من دوست دارم یه مقدار فراموشی بگیرم . یکی آب راکد نشونم بده که وقتشه!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

darius mis - انکلستان - لندن
دمت گرم عمو ادامه بدهید مردم روشن بشن .توی این 30 سال که هنوز خیلی ها خاموش هستند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
واقعن شرمآور روتون سیاه ای خانن به مردم ، اصلا خودش میدونه چه میخونه واس مردم خوب حتما زورش کردن . البته اسلام یعنی زور ، ای کثافتا دارن مکه مردم شستشو میدان با این احادیث مزخرف . دارن این کسانی که سود ندارن اطلاعت ندارن گرفتار میشن باور میکنن . مردم بید بیدار بشن تا کی خواب غفلت مرگ بر جمهوری اسلامی اسهالی و خود اسلام نبود گردد
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mahmud - رومانی - بخارست
راجع به مدفوع کردن در اب نیمه ساکن پیامبری امامی کسی حدیثی صادر نکرده؟اگه نه یه حدیث توپ بلدم.صادر کنم .عجب خر تو خری بابا
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

pouriya - ایران - رودسر
آهای ( آسمان آبی - ؛بلو استار؛) کجائی؟؟ حالا بیا این اراجیف را توجیه کن..
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

otrish_bayat - اتریش - وین
شکر خورد
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
پیرمردی میگفت پیری 4 تا عیب داره اولش فراموشی بقیشم یادم رفت....
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
فکر کنم این ا.ن از پس مانده موش زیاد استفاده میکنه بزای همین است که فراموشی و توهم داره!!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

jila_Norway - نروژ - اسلو
چنتا نکته است که باید خدمات دوستان بگم ۱- چرا تا هر چیزی میشه میگید عربای سوسمار خور مگه شما هموطن عرب ندارید اصلا جدای از اون مگه عرب آدم نیست. عرب که فقط چهارتا آدم بی سر پا نیست که, مگه ما ایرانیا کم خل چل داریم ترا بخدا اینقدر فاشیست نباشید. ۲- این روایت ی روایت شیعه است و هیچ منبع سنی اونو تائید نمیکنه. ۳- دوستان مشکل سیاسی رو ربط به اسلام ندید و برای هموطنهاتون احترام قایل بشید. هرجا سیاست با دین قاطی میشه مردمم قاطی میکنن .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hashemahdi - انگلستان - منچستر
اگر واقعا مطمئن هستید که این سخنان پیامبر (ص) ، صحیح نیست یک هفته اون ها رو با هم انجام دهید تا بعدش با هم صحبت کنیم. متاسفانه اشتباهات بعضی افراد ، باعث شده که دین و سیاست با هم قاطی بشن. یعنی اگر کسی بخواهد ضد انقلاب باشه احساس میکنه که باید ضد دین هم باشه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
قول میدم که دیگه شپیش هامو نیافکنم !!؟ آخ جون داره یه چیزایی یادم میآد.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hashemahdi - انگلستان - منچستر
از سایت شما سپاسگزارم . چون با یاد آوری خوبی که کردید ، از این به بعد با دقّت بیشتری این نکات رو انجام خواهم داد. انشاء الله.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Negah* - آلمان - فرانکفورت
به من نگو ساکت باش من فریاد را بر سکوتم ترجیح میدهم,به من نگو نفهم ,من قادر نیستم وقتى میفهمم ,نفهم باقى بمانم شاید تو بانچه نمیدانى ونمى شناسى مومن باشى اما آنکسى صادق است که دانایى را اختیار کرده واز جهالت رسته است. خداوندا مرا ببخش که جهالت ونادانى این گوینده را باید فریاد بزنم وبه اوبگویم اى نادان سیب ترش چه ارتباطى با فراموشى دارد ویا راه رفتن بین 2 زن ویا افکندن شپش شاید شپش را باید خورد پس نوش جانت اى مرد جاهل که در قرن 21 این مزخرفات را میگویى.... پروردگارا مرا که مردم ایران گرفتار این ابلهان شده اند وما را وادار میکنند آنها را رسوا وجاهل ونا دان خطاب کنیم ببخش اى انسان بیسواد هر بیمارى عفونى امکان دارد تاثیر مستقیم بر سلولهاى مغزى داشته باشد .موش مرده را کى مورد تغذیه قرار میده یعنى در روستاهاى شما مردم موش به جاى گوشت میخورند?افسوس و100 افسوس که حق با فرهیختگان است که گروه گروه ایران را ترک میکنند چون تا شما ها هستید با شما بحث کردن مثل آهن سرد کوبیدن است بامید ایرانى آزاد وآگاه...........یک فوج همى بینم گم کرده ره خویش وایام وپریشان ز جهالت چو شب تار.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

100%persian - هلند - دن هلدر
حالا باز هم جای شکرش باقی هست که صاحب حدیث ( آغا ممد ) یکسری از اشتباهاتش را فهمیده و اعتراف کرده
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
کاش یه خر مذهبی میومد اینجا اینو یه ماله ای میکشید میخندیدیم یه کم... فکر کنم یک همچین جوابی میدادند. و لا کن اکثرهم لا یعقلون. علم بشر هنوز به این اندازه نرسیده که بفهمه این حدیث را. حالا من مرده شما کفار زنده ببینید کی نتایج علمیش میاد بیرون که بول کردن در آب ساکن چه مضراتی واسه حافظه داره . اگر این تعلیم را در مدارس درست یاد داد بودند شما الان شک نمیکردید و این کشفیات محیر العقول را به سخره نمیگرفتید :)))).
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
شما که میون ۴۰ تا زن راه میرفتی الان آلزایمر نگرفتی ممد جان؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

applejuice - کانادا - تورونتو
هان؟ انداختن شپش؟....خوابیدن بین دو زن هوشیاری میاره حتما.....ای خدا تو هم تایید میکنی این چیزا رو؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

lolita lolita - ایران - مشهد
جلل خالق ممد جان!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sabzrokh - ه - بمبی
هاهاها...9تا نام برد ...احمق
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sergei_____ukraine - اوکراین - کی اف
این که 9 تا شدا
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اکنون باز خل وچلها شروع می کنند به سوره و ایه نویسی ولی حقیقت چیست؟؟؟. دینی بر پایه ی جفنگیات جنایت و ظلم به ایران ما پا گذاشت و چون توفانی هر چه بود برباد داد و ماند ملتی خرافاتی و دچار پارگی شخصیت..نمی داند کیست و چه می خواهد ایرانی است؟؟؟پس قران بر سفره ی 7 سین چه می کند اگر عرب و مسلمان است 4 شنبه سوری و نو روز چه صیغه ایست. فقط این بدیهی است ایران دیگر روی ارامش را نخواهد دید تا این دین جهل و جنون باقیست....همین
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hadi_fr - فرانسه - پاریس
گلبانو - المان - مونستر.عزیزم ماهی رو هر وقت از اب بگیر ی تازس تو بخواه خداوند هم کمک می کنه.من دعا می کنم تو هم مثل من راه و راستی را پیدا کنی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

decentralized - روسیه - مسکو
خیلی‌ دقت کنید ، منبع بسیار معتبر است ، خصال شیخ صدوق (علیه سلام)
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bache gorgan - ایران - گرگان
ای بابا کلی حدیث غیر معتبر تو این کتابا نوشته . این که نشد دلیل . سند حدیث کجاست
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
هاهاهاها.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

kia_Toronto - کانادا - تورنتو
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای. 7 چیز!!!. 1-خوردن سیب ترش!!! تو عربستان پر درخت سیبه! اونجای آدم دروغگو!!!. 2-گشنیز!!! تو بیابون گشنیز عمل میاد! این سد ممد برگ درخت هم گیرش نمیامد بخوره! بازم :اونجای آدم دروغگو!!!. 3- پنیر؟پنیر؟ والا خیلی‌ دیگه این وضعش توپ بوده، وقتی‌ ملت ملکه هم گیرشون نمیومد بخورن سد ممد پنیر با گشنیز میخرده!!!!البته تو عربستان که این چیزا نبوده ، از بهشت براش میومده تا قوه بالش زیاد شه تا....۳۷ تا ز نو بعده! ایندفه اونجای بابای آدم دروغگو!!!. 4- پس ماندهٔ موش ! حتما میذاشتن لایه نون پنیر به عنوانه گردو، یا شایدم مثل آلبالو خشک میریختن جیبشون اوقات فراغت میل مکردن@! . 5- خوندان نوشته‌های روی قبر! البته اون موقع کلا اشعار بسیاری روی قبور مینوشتن. آخه سنگ تراشی‌های مدرن داشتن و سنگ شونم از ایتالیا میومد! مثل قبر این ..خمینی! .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

kia_Toronto - کانادا - تورنتو
6- راه رفتن میان ۲ زن! حتا اگر خواهر و مادرتون باشن بازم مختون .. پیچ می‌شه! این سد ممد زن پرست و ملا‌های از اون بد تر میگن زنرو بسپرین به ما که مختون عیب نکنه. !!! بازم اونجای بابای آدم دروغ گو!!! . 7-افکندن شپش!!! یعنی‌ این .. میگه که شپش رو سر او‌ کلتون بود زمین نندازینش ، بذارین بره ولی‌ مختون او‌ پیچ نکنه. این تازه شهر علم بوده که اینه، ببین بقیشون چی‌ بودن!!!. 8- حجامت در گودی پس سر!!! یعنی‌ همون جا که نخاع هست؟ کدوم احمقه حمالی اونجا حجامت میکنه? آخه مگه می‌شه اونجا که فرو رفتگی داره باد کش انداخت. بازم.............. . 9-ادرار در آب راکد!!! من نمیدونم این ش...ی که از بدن در می‌شه و میریزه تو آب چه ربطی‌ به مغز داره!!! به هر حال خر که زیاد باشه اینا هم به هم ربط پیدا می‌کنن!!! .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

kia_Toronto - کانادا - تورنتو
9-ادرار در آب راکد!!! من نمیدونم این ش...ی که از بدن در می‌شه و میریزه تو آب چه ربطی‌ به مغز داره!!! به هر حال خر که زیاد باشه اینا هم به هم ربط پیدا می‌کنن!!! . این که شد ۹ تا ، یا سد ممد بلد نبود بشمره یا این ملای ...‌ ! این ..نویسنده هم از اون ملاهای....بوده که حتا نشمردن هم بلد نبوده!!! فقط می‌تونم از شدت خشم بگم ...خندم میگیره از این همه سفاهت و خّریت که از این همه ابزار مدرن پخش می‌شه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
weld - امارات - دبی. وای وای ترسیدم تو دیگه از کدوم...پاشدی سوسمار خور تازی زاده. الحق که جای خوبی رو برای زندگی انتخاب کردی ٫ به برکت سوسمار رو .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

atheist - هند - هند
نمیدونم اینا چی‌ میزدن که اینقدر حشرشون بالا بوده !!! اگه میشد فهمید خوب بود ، در ....
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

martin moghaddam - المان - بن
یاد فریدون فرخزاد گرامی باد. https://www.youtube.com/watch?v=IZdGzThZB5Ufeature=related
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
وای عجب دین گهرباری !
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Alborz-71 - سوئد - ایران
گذشته از این مزخرفات که مکتب اسلام بر مبنای ان است. چگونه ایرانیان میتوانند کیش کسانی را بپذیرند که به کشورمان تجاوز نظامی کردند . صدها سال کشورمان را اشغال و چپاول کردند. و از همه بدتر زنان ایرانی را در مکه ومدینه این دو شهر نفرت انگیز میفروختند.ادم باید از غیرت وملیت و عقل خالی باشد که با داستن این واقعیتها باز هم مسلمان باقی بماند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

pouriya - ایران - رودسر
در عوض هفت چیزی که به هر مسلمان ضروری می باشد عبارتند از: جنگ و خونریزی - راه زنی - بریدن سر - تجاوز - دروغگوئی - خشونت - چند همسری
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

lamasab - آلمان - هامبورگ
بچه‌ها همین الان این سخنان حکیمانه رو برای یه تیریپ مذهبی‌ دو آتیشیه گذاشتم داشت غش و ریسه میرفت، وسط خنده بود که فیلم رو از اول بطور کامل با منابع حدیث گذاشتم جاتون خالی‌ می‌دیدید خنده بر غنچهٔ لبانش چگونه پژمرد.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

armin100 - اتریش - سالزبورگ
weld - امارات - دبی . دوست عزیز کمی واقع بین باشید من هم با توهین به هر عقیده ای مخالفم ولی میشه عقاید رو تفسیر کرد.چرا هر چی که بد واحمقانه هستش مئ گید ربط به اسلام نداره .نمیدونم شما قران رو خوندید یا نه علاوه به چیزهای خوب اینقدر چیزهایی داره که به عقل امروزی جور در نمیاد.برید خواهشا کمی. مطالعه کنید
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mohammeduk2010 - انگلیس - نیوکاسل
سلام. دعوایینیست بحثی هم نیست.اما دوست عزیزی که دین سلام رو دین شیطانی خوندید چند بار در باره دین اسلام تحقیق کردی که این حرف رو میزنی این اقایون اخوند و دار و دستشون هر حرفی رو به اسم دین و پیغمبرش کردن اخرش شده این. ابو موسی اشعری وداستان پیاز عکه رو که شنیدین. اگه نشنیدین بشنوید وبعد قضاوت کنید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

arshia83 - اکراین - کیف
دلقک
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

arsene lupin - ایران - برزخ
بزرگترین مشکل این ملت زود باوریشونه. چه مخالفین چه موافقین. لحظه ای تفکر برتر از هزار سال عبادت. نشستیم یکی میاد یک کلیپی چیزی میزاره بقیه میان میزنن تو سر هم دیگه. در عجبم از مرام این مردم پست این قوم زنده کش مرده پرست. نشستیم بیرون گود میگیم لنگش کن!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
وای بحال یک میلیاردو نیم مسلمان که چنین پیامبر ...ی داشتند واقعا اسلام دین ضدبشر است  
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

marjanrasool - آلمان - هانوفر
چرا مسخره می کنید همه حرفها از نظر علمی برسی شده و حقیقت داره
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

marjanrasool - آلمان - هانوفر
چرا مسخره می کنید همه حرفها از نظر علمی برسی شده و حقیقت داره در مورد زن باید بگم که این درست است شیطان از جنس زن هست . فیلم جدید انتی کیریس هم همین حرف و می زنه البته من هم زن هستم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

borzoopersia - بیرمنگهام - انگلیس
... دین اسلام....با این اراجیفش که جز مایه سرافکندی و شرمساری چیز دیگری برای پیروان ناقص العقلش ندارد. مرگ بر اسلام زنده باد ایران پاینده باد ایرانی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ario barzan - امریکا - ویرجینیا
خوب حقیقت دیگه از دینی که پیامبرش یک بیسواد و وحشی وتجاوزگر بیش نبوده بیشتر از این نمیشود انتظار داشت.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ka28 - ایران - ابادان
جای رضا فاضلی خالی ...https://www.youtube.com/watch?v=7oVRZ7VciT4گ
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
این اراجیفو باید به مثل اینmarjanrasool - آلمان - هانوفر گفت .خجالت نمیکشه دفاع هم میکنه اونم از نوع علمی
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
marjanrasool - آلمان - هانوفر خودت هم نمفهمی چی داری میگی فکر کن
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
سلام دوستان عزیزم. اگر فرق امور آسمان و زمین را در الهیات بشناسیم "یا حتی در جستجوی آن باشیم " حقیقت " را خواهیم شناخت و حقیقت ما را آزاد خواهد کرد.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
در ضمن همون تازیهای سوسمارخور وحشی بیابونی الان خیلی از نظر رفاهی از ایرانیا جلو زدن دمکراسی رو نمیگم چون اصلا دمکراسی توی خاورمیانه جواب نمیده دلیلش هم رو میتونین توی کامنتهای این صفحه ببینید صحبت زمان شاه رو هم نکنید که اون موقع اگه از کسی یه کتاب کردی یا عربی میگرفتن چوب تو استینش میکردن دمکراسی و رفاه اون موقع رو دیدیم
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
خدا را شکر.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mlowes - آمریکا - واشینگتن- دی سی
این هیچ چیزی جز واقعیت دین نیست. اون ابلهانی هم که میگن دین این چیزها را نمیگه جفنگ میگن. فقط خودشون را به خریت میزنند و البته چیزی هم راجع به دین نمیدونند. فقط مثل طوطی چیزهای جفنگی را که توی اون کله پوکشون کردند را تکرار میکنند.همین.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

rationalism21 - انگلستان - لندن
weld- امارات - دبی hashemahdi - انگلستان - منچستر توهین کردن به هر فردی؛هر عقیده ای؛هر گروهی محکومه ولی توهین کردن با نقد کردن یا هجو کردن فرق داره.وقتی عقیده ای برای بخشی از مردم مقدسه و به هیچچ وجه تحمل نقدش رو ندارن و بدتر از اون با اسم اون عقاید چه جنایت هایی شده(چه با برداشت درست و چه با برداشت غلط)نشون میده که نقد اون عقاید نه تنها مشکلی نداره بلکه ضروری هست؛نقد کردن هم لزوماً به معنی انتقاد کردن نیست.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

God Is Dead - نروژ - اسلو
jila_Norway - نروژ - اسلو- واقعا گل گفتی هموطن بعضی وقتا فکر میکنم ما ایرانیا لیاقت ازادی و دمکراسی رو نداریم چون غیر از توهین به این و اون ونژادها و اقلیتها وغرور بیخود وخودبزرگ بینی وتوهین کار دیگه ایی بلد نیستیم من ادم مذهبی نیستم ولی به نظر من تمام ادیان در جای خودش محترمه وهمینطور تمام اقوام وملیتها
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mohsen_raja - ایران - تهران
ای داد بیداد، من میگم یه مدته حواس درست و حسابی ندارم، یک روز که رفته بودم بهشت زهرا یک سر هم رفتم مرقد حضرت امام اتفاقا سیب ترش، اون هم سه،چهارتا خورده بودم بعد هم نوشته روی سنگ قبر اقا و حاج احمد رو خوندم و اخر سر هم روی قبر اقا!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
mohammeduk2010 - انگلیس - نیوکاسل. احسنت به شما آدم اهل بحث و منطق دعوایی نیست مجادله ای نیست. من بسیار تحقیق کرده ام و بسیار خوانده ام. حالا شما بفرما تعریف کن بدانیم شما که تحقیق کرده ای چه یافته ای؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
راستی یک مطلب بسیار مهم دیگر هم به ذهن اینجانب خطور کرد و آن اینکه به هر حال هر بار برای قضای حاجت به توالت مشرف می شویم در واقع در حال تخلیه در آب راکد هستیم چون فکر نمی کنم زیر چاه مبال احدی چشمه یا رودخانه ای در جریان باشد. مگر اینکه به شیوه هزار و چهار صد سال پیش اعراب مدینه در گذرگاه و روی خاک کوچه رفع احتیاج بفرمایید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

biandish - سوئد - یوتبوری
فقط می تونم بگم خاک بر سرمون که زرتشت رو گذاشتیم کنار چی گذاشتن جاش!!. مخصوصا آخریش خیلی علمیه در حدی که تا شونصد قرن دیگه هم نمی رسن بهش.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
توی خیلی از کامنت ها میبینم که به اسلام و پیامبر گرامی ما توهین میشه. هیچ وقت راجع به چیزی که به درستی نمیشناسیدش قضاوت بد نکنید و توهین هم حتی به چیزهای کاملا غلط روش انسانی و قابل قبولی نیست. امیدوارم موفق باشید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hashemahdi - انگلستان - منچستر
یکی از مشکلات ما ایرانی ها اینه که درباره چیزی که هیچ اطّلاعی ازش نداریم ، کلّی نظر میدیم. خدا نگذره از کسایی که با قاطی کردن اسلام و انقلاب تو ذهن مردم ، باعث شدند پیامبر(ص) و امامان شیعه (ص) بین مردم ایران این مقدار بی ارزش شوند. بابا قبل از اینکه به تشیّع بی احترامی کنین ، کمی دقّت کنید. اسلام با انقلاب خیلی فرق داره.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
اصلا میدونید این همه جنگ و جهان سومی بودن و اینها برای چیه؟ به خاطر این که مردم نمی تونند به اعتقادات هم احترام بگذارند. نمی تونند به هم دیگه توهین نکنند. در نتیجه..............................جنگ!. ولی از احترامی که داشتید ممنونم. موفق باشید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

newyork - امریکا - نیویورک
بنده خدا شعر میگه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

farhad_uk - انگلستان - - منچستر
یارو میگه خوردن پسمانده موش برای ما شهری ها زیام مسئله ای نیست ولی روستایی ها باید خیلی دقت کنن!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

manenarenji - المان - اسن
خانم مرجان رسول از المان هانوفر اومدی حرف بزنی راه رفتی شایدجنابعالی با شیطان نسبتی داره منکه نمیدونم که توهم برت داشته میگی شیطان از جنس زنه.بعدشم میشه بفرماید همه این حرفها که از نظر علمی ثابت شده شده در کدوم علم خونه بود نکنه منظورت از این علم خونه حوزه علمیه قم عزیز. جدا لعنت خدا بر این عرب بیسواد واون حدیث های مسخره اش.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
بچه های عزیز درس امروز تفکیک اسلام از سنت و خرافات و حکومت ایران هست. بچه های عزیز از این به بعد روزی ده دقیقه با خودتون تکرار کنید: اسلام ربطی به سنت نداره. اسلام ربطی به تصور مردم از اسلام نداره. اسلام ربطی به حکومت ایران نداره.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
نمی دونم چند تا از شماها دخترید که بدونید زنده بودن و احترامی که امروز دارید رو مدیون همو ن کسی هستید که اینطور دارید بهش توهین میکنید. کاش اون دخترهایی که زنده به گور شدند از گور بلند شوند و بهتان بگویند که زنده به گور شدن چه حالی دارد. نمی دونم چند تا از شما واقعا با ادبیات و علوم و دانشمندان ایران اشنا هستید که بدونید هرچی دارید از خیرات سر پیامبر ماست. که علوم شیمی و حسابان از تفکرات اسلامی و امامان ما شروع شد. نمیدونم چند تا از شما حافظ رو میشناسید که بدونید شهرت جهانی داره و حافظ رو به عنوان لقب براش در نظر گرفتند برای اینکه حافظ قران بود. نمیدونم چند تا از شما..... ولش کن! شما که چیزی نمیدونید! ...جهالت!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

amirpersia - ایران - تهران
kia_Toronto - کانادا - تورنتو . خدا خفت نکنه دوست عزیز/ از خنده اشکم درومد!!!.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

ka28 - ایران - ابادان
جای رضا فاضلی خالی که می گفت . https://www.youtube.com/watch?v=7ovrz7vcit4
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
من اصلن به کتاب حدیث اعتقاد ندارم و نخواهم داشت. هیچ چیز آن با عقل جور در نمی آید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
weld - امارات - دبی . این برای شما و دیگر طرفداران اسلام...اگر خدائی باشد شما با الله به این خدا توهین می کنید بله من قران را خوانده ام و می دانم چه در ان است اگر افریننده ای باشد هرگز به بندگان خود دستور کشتن..قطع دست وپا...تبعیض انسانها با قبول کنیز و غلام.. توجه فراوان به سکس مردان///تعدد زوجات و روابط جنسی با حوریان . رنگین شدن زمین از خون کفار و به بستر بردن زنان بعد از کشتن شوهرانشان بعنوان زن یک مرد کافر را..و صدها چرند دیگر/// را نمی دهد شما ساده اندیشان به جای اندرز خود از خواب 1400 بیدار شوید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

armin2006 - ب - ب
من یک سئوال دارم. محمد که خودش قران را ننوشته. قران بعد از مرگ محمد نوشته شده. هر کسی چند تا ایه یادش بوده و بعدا اینها را روی کاغذ اوردند. شما الان یک نفر را بیاورید که حافظه قوی دارد. پنج صفحه بهش بدین بخونه و بعد بگید که تمام مطالبی را که خوده بدون غلط بنویسه. خواهید دید که امکان نداره تمام مطلب را مثل انچه که خونده دوباره بنوسیه. پس من چطور قبول کنم که قران کلام خداست وقتیکه این کتاب نوشته محمد نیست.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
اون ، 1400 سال پیش نظرش رو گفته دیگه. الان هم که یه عده می پرستنش. و حاضرند حتی پدر و مادرشون رو هم قربونی کنند برای فکُ و فامیل همون بیابونگرد...نظر چی بدیم؟!!! اصلاً نظری نمی شه داد.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

sanazsarmad - المان - مونیخ
marjanrasool - آلمان - هانوفر . اگر شیطان از جنس زن هست پس چرا حضرت محمد با زنها ازدواج کرد؟. پس چطور عیسی از یک شیطان دنیا اومد. پس ازدواج همجنس گرا ها بهترین نوع ازدواج هست
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
parizad27 - کانادا - کچینر . برو خانم جلسه ای. برو فکر نان و پنیر و سبزی سفره ابوالفضلت باش. فکر میکنی همه این اراجیف در میان این همه آدم تحصیل کرده و اهل مطالعه خریدار هم دارد؟ کجا و کی ایرانی ها دختر خود را زنده به گور می کردند که نیاز داشته باشند یک عرب بادیه نشین از میان آتش و خون با شمشیر برای ما داستان رستگاری بیاورد؟ ادبیات فارسی چه دخلی به برکات پیامبر شما دارد؟ پیامبر شما اگر ادیب بود همان کتاب خودش را صحیح و درست می نوشت که این همه اشتباهات علمی کودکانه از آن فوران نکند. پیامبر شما خود به سوادی خویشتن اذعان داشت حالا شما برای ما کاسه داغ تر از آش شده ای؟ اگر شیمی و ریاضی از امامان شما شروع شد پس چرا تاریخ علم یک نفر از آنها را بعنوان یک عالم نمی شناسد و یک کشف علمی به نام یک تن از ائمه اطهار شما ثبت نشده است؟ اصلا چرا از میان این همه عرب که از شما شیعیان مسلمان تر نیز هستند یک دانشمند درست و حسابی در زمینه های علمی نمایانگر نشد؟ چرا هر چه بود ایرانی بود؟ جالب اینجاست شما ارباب دین خود از همه جاهل ترید ولی با کمال وقاحت بقیه را داخل آدم نمی شمارید. زهی پررویی و نادانی!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

ukguy4u - انگلیس - لندن
کلاه بزرگی به نام اسلام بر سر مردم ایران !
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
دوستان عزیزم .فقط یک راه است که ما را به خدایمان در ابدیت پیوند میزند .گمراهی یعنی درست دانستن راههای مختلف .زیرا راههایی که انسان برای نزدیک شدن به خدا ابداع می کند اسمش مذهب است در حالی که خدا مذهب نیست بلکه حقیقت است پس بیاییم رد پای خدا را جستجو کنیم ایمان داشته باشیم که با اولین قدم او خود را بر ما آشکار خواهد کرد .زیرا او در انتظار ماست که صدایش کنیم و فقط بگوییم :خداوندم میخواهم تو را بشناسم .
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

rationalism21 - انگلستان - لندن
parizad27 - کانادا - کچینر عقل سلیم میگه که اگه عرب ها دختراشونو زنده به گور می کردن؛باید نسلشون منقرض می شد.می دونیم که قبل از ظهور اسلام بزرگترین تاجر مکه هم زن پیغمبر بوده؛من هیچ وقت نشنیدم که گفته باشن اایرانی ها دختراشونو زنده به گور میکردن؛اگه می خوای بیشتر مطالعه کنی برو مقاله ی(آنچه اسلام به ایرانیان داد از صادق هدایت رو بخون).حالا فرضاً این کار رو هم می کردن؛دلیل نمی شه که چون یه نفر یه رسم غلط رو منسوخ کرده؛ما پیرو اون فرد بشیم.شما تحمل نقد عقیدتو نداری و فکر میکنی که همه از دید خودت به قضایا فکر می کنن.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
Hoja Verde - ایران - تهران ایول بابا اصلا اسلام با عقل جور در نمی اید. کلاه میزارن سر مردم نابود باد این دین قاتل خرافاتی. مردم برگردین به خویشتن خود. عرب پرست نباشین. انها نیاکان مارو کشتن.من حاضر نیستم دینی که اجداد من رو کشته و هنوز هم میکشه قبول کنم . من ایرانیم پدرم کوروش خدایم ایران . حالا چرا عرب فارسی پارسی نمیشه دین ما رو قبول کنه. فقط مردم ایران که بیگانه پرسته.ننگه ان کسی که بیگانه پرسته.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
farhad_uk - انگلستان - - منچستر. نظرت بهترین بود. لول.مسی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

aabolba2 - کانادا - تورنتو
خواهش می کنم به این روایت دقت کنید: در دوران حضرت علی مردم می پرسیدند اگر تو جانشین حضرت محمد هستی و واقف به علومی بگو در کوچه بالایی کی داره رد میشه. حضرت علی گفت ای کاش از من می پرسیدید در آسمانها و کهکشانها چی میگذره. هدف من از گفتن این مطلب این بود که در دوران پیامبران مردم سطح علمی و اجتماعی آنها فوق العاده پایین بوده و با زبان علمی نمیشد با آنها سخن گفت. ولی این افراد که در این دوران زندگی می کنند باید بفهمند مخاطبان آنها مردم دوران حضرت محمد و علی نیستند. پس اگر حتی اهل دین خاصی نیستید به عقاید دیگران توهین نکنید. به افرادی توهین کنید که نمیدونند مخاطبانشان در قرن بیست و یکم زندگی می کنند.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
میگم خدا چرا این سید علی گدا حرفش یادش میره.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

armin53 - انگلستان - لیدز
bakhshi99999 - اوکراین - کیف . افرین دوست عزیز.من خدای واحد حقیقی را شناختم.نام او یهوه است خدای ابراهیم اسحاق و یعقوب. بزودی همه زانوها در برابر او خم خواهند شد.چون تنها او بزرگ و کارهای او شگفت است. اگر خدا دوست هستی با شاهدان یهوه ازطریق ایمیل تماس بگیر .انها برای دیدنت در منزل هماهنگ میکنن.مهم نیست کجای دنیا باشی فقط کافیه جویای حقیقت باشی. چون پیام ملکوت در همه جای دنیا موعظه میشه و بعد پایان میرسه.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
marjanrasool - آلمان - هانوفر ** متاسفم که تو زنی و من هم مثل تو... از اون حرفها زدیا که واست حرف دربیارن.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن ** بامزه بود خیلی باحال گفتید!!! شاد باشی
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
parizad27 - کانادا - کچینر ** عزیز چرا حرف بی ربط میزنی؟؟ من توهین خیلی از دوستان رو نمیپذیرم که به اعتقادات یه سری میشه. اما اینو بدون که خیالت راحت فکر اینشم میکردن اگه ادامه پیدا میکرد میدیدن دارن منقرض میشن دست بر میداشتن. تازه این کار، کار عربهای وحشی و احمق بوده. گفتی: " نمی دونم چند تا از شماها دخترید که بدونید زنده بودن و احترامی که امروز دارید رو مدیون..." من یکی از همینهایی هستم که میگی که نه تنها احترامی نمیبینم بلکه تو اسلام دارم مطالب چندش آوری علیه جنس زن میبینم که پر است از توهین به شعور زن و آزادی زن. پر است از صدفهایی که به زور باید مروارید وجودمونو بچپونیم توش (حجاب همچون صدفی برای مروارید است). ببینم تو حالت بهم نمیخوره وقتی میشنوی صاحب اختیار زن شوهرش هست؟؟ مثل یه ماشین یا خونه یا . حسابت کنن!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
alireza.ch - سوییس - نوشاتل . parizad27 - کانادا - کچینر . برو خانم جلسه ای. برو فکر نان و پنیر و سبزی سفره ابوالفضلت باش. فکر میکنی همه این اراجیف در میان این همه آدم تحصیل کرده و اهل مطالعه خریدار هم دارد؟. واقعا!!!!نمردیم و حرف زدن به سبک ادمهای تحصیل کرده و اهل مطالعه رو هم فهمیدیم. تو اگه اهل مطالعه هستی چرا با منطق و دلیل حرف من رو رد نمی کنی. از کی تاحالا تمسخر شده دلیل و برهان. در مورد زنده به گور کردن و اینکه کی ایرانی ها این کار رو می کردند شما رو به کتاب - تاریخ ایران کهن - رجوع میدم اقای علیرضای تحصیل کرده. اگه به این چیزها اعتقاد نداری چرا تا حالا اسمت رو عوض نکرده ای. در ضمن عبارت خانم جلسه ای! معلومه خیلی خرافات رو خوب میشناسی که که اسلام رو با خرافات اشتباه گرفتی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
اصلا من با تمامی این خدا نشناس ها یک قرار میزارم. به طور منطقی به من ثابت کنید که اسلام دین درستی نیست. من هم در کنار شما بر ضد اسلام خواهم جنگید اگر بهم ثابت بشه.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
پیامبر شما اگر ادیب بود همان کتاب خودش را صحیح و درست می نوشت که این همه اشتباهات علمی کودکانه از آن فوران نکند. پیامبر شما خود به سوادی خویشتن اذعان داشت حالا شما برای ما کاسه داغ تر از آش شده ای؟ . اولا کی گفت پیامبر ما ادیب بود. دوما کی گفت پیامبر ما کتاب داشت. سوما وقتی پیامبر ما کتاب نداشت پس توی چی اشتباهات علمی کودکانه هست. چهارما اگه راس میگی با تحقیقات این مسله رو رد کن.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
یک عرب بادیه نشین از میان آتش و خون با شمشیر برای ما داستان رستگاری بیاورد؟. تو هزار و چهار صد سال پیش اینها رو با چشم خودت دیدی؟ و تازه این یک توهین بزرگ است به تمام شهرستانی و روستایی های عزیز یعنی از نظر تو اونها ادم نیستند؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
ادبیات فارسی به نوعی ادبیات اسلامی محسوب میشه. و پیامبر ما هم پیامبر اسلام بود (اگه نمی دونستید). حافظا در کنج فقر و خلوت شبهای تار. تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور. اگر تا حالا این بیت رو نشنیدی(که به نظر میرسه نشنیدی) برات متاسفم.پس تو چی راجع به ایران و ادبیاتش میدونی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
alireza.ch - سوییس - نوشاتل. کی اسلام دستور زنده یه گور کردن رو داده؟ در صورتی که در چند جا آن را نکوهش کرده و مربوط به سنت های پیشین دانسته. مطالب علمی در قرآن بنا بر زمان خویش نوشته شده.چطور ممکن بود درباره ی چیزهای ناشناخته ای بگوید که خرد مردم آن زمان پایین بود.خیلی چیزهایی که الان میدانیم مردم آن زمان نمی دانستند.هنوز آمریکا کشف نشده بود.شما انتظار داری به مردم علنن درباره ی گرد بودن زمین بگوید؟یا چیزهای دیگر.در مورد سواد هم سواد امروزی ما را نداشت اما یک گفته ای بر اساس تجربه یا حتا به جعل از وی نقل شده.شما چرا جوش میزنی؟کی گفته امامان شیمی و فیزیک میدانستند؟ آنها مانند مردم عادی بودند و مردم بیخود آنها را بزرگ کرده اند.در مورد دانشمندان هم باید بگویم چون پس از اسلام به کشورهای دیگر که دارای فرهنگ غنی تری بودند حمله شد و خود عربستان فرهنگ پایینی داشت بیشتر دانشمندان کسانی بودند که دارای فرهنگ و تمدن بالاتری بودند و مغلوب بودند.مانند ایرانیان و مصریان.بعد اینکه توهین نکن و همه با هر عقیده ای انسان هستیم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
اگر شیمی و ریاضی از امامان شما شروع شد پس چرا تاریخ علم یک نفر از آنها را بعنوان یک عالم نمی شناسد و یک کشف علمی به نام یک تن از ائمه اطهار شما ثبت نشده است؟ اصلا چرا از میان این همه عرب که از شما شیعیان مسلمان تر نیز هستند یک دانشمند درست و حسابی در زمینه های علمی نمایانگر نشد؟ چرا هر چه بود ایرانی بود؟ . من هم گفتم ایرانی بودند. و ایرانی مسلمان. مثلا زکریای رازی مثلا ابپ علی سینا مثلا ابوریحان بیرونی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
و البته مسلمان های دیگری مثل فارابی دانشمند قرن سوم هجری و جابرابن حیان (721 تا 815 میلادی، علم شیمی)، خوارزمی(800 تا 863 میلادی، ریاضی)، ذکریای رازی (865 تا 925 میلادی، شیمی و پزشکی)، فارابی (870 تا 950 میلادی، فلسفه، موسیقی، سیاست شناس)، ابن سینا (980 تا 1037 میلادی، پزشکی، فلسفه، شیمی)، ابن هیثم (965-1039 میلادی، فیزیک، اپتیک، ریاضی)، بیرونی (973-1053، بزرگترین دانشمند جهان اسلام و ایران، فیزیک، پزشکی، نجوم)، غزالی (1058-1111 میلادی، فلسفه) عمر خیام (1038-1123، ریاضی)، ابن رشد (1126تا 198 میلادی، فلسفه)، خواجه نصیرالدین طوسی (1201 تا 1274 میلادی، فیزیک، نجوم، ریاضیات)، قطب الدین شیرازی (1236-1311 میلادی، ریاضی، نجوم)، ابن خلدون (1332-1406 میلادی، تاریخ) بهاالدین العاملی (1546 ) راستی اینها رو میتونی گوگل کنی. میدونم که بیشترشون رو نمیشناسی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
- انگلستان - لندن . عقل سلیم میگه که اگه عرب ها دختراشونو زنده به گور می کردن؛باید نسلشون منقرض می شد.می دونیم که قبل از ظهور اسلام بزرگترین تاجر مکه هم زن پیغمبر بوده؛من هیچ وقت نشنیدم که گفته باشن اایرانی ها دختراشونو زنده به گور میکردن؛ . اگر تو نشنیدی پس برو چند تا کتاب بخون بچه ی خوب. دقیقا دلیل منقرض نشدنشان اسلام و تغییر عقاید مردم توسط پیامبر مابود. خوبه خودت یه جورایی جواب خودتو دادی. در ثانی کسی عقاید خودشو تحمیل نکرد. صحبت احترام گذاشتن به عقاید دیگران هست.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا زیاد ذوق نکنید در کارخانه حدیث سازی معاویه از این نوع حدیثها زیاد هست ...واقعا پیامبری که 1400 سال پیش هر روز مسواک میزده و همیشه بدون عطر زدن بیرون نمیرفته یا میگفته که نظافت نشانه ایمان است حالا همچین کسی بیاد بگه که آب همراه با ادرار باعث فراموشی است واقعا من نمیدونم کسایی که این حرفهارو باور میکنند چه جور ادعای اسلام شناسی دارند حتی یک بچه هم میدونه ادرار نجس هست یعنی اگر یک قطره از ادرار بر روی لباس بریزد نماز باطل است حالا چطور میشه ادرار رو نوشید!!!!!!!!!!......
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
persian-girl - دانمارک - کپنهاگ. گفته ی شما محترم است.اما من کتای های دعا را منظورم بود.به نظر من قرآن با عقل جور در می آید.من هم تلاش کردم برگردم به خویشتن خود و آیین زرتشت را گرامی میدارم.اما نمی دونم چرا هرچی می اندیشم نمی تونم قرآن رو من درآوردی و ساختگی بدونم.اینکه عرب ها در حمله به ایران جنایت کردند در آن شک نیست اما در قرآن تردیدی ندارم.شاد باشید و پیروز دوست گرامی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

saeed85 - ایران - تهران
من بطور کامل یک یک احادیثی که با قرآن مجید کوچکترین مغایرتی ندارند را قبول دارم. حالا این حدیث را هرکه میخواهد گفته باشد. حضرت محمد (ص) پیغمبر خداوند بزرگ و یکتا در این مورد چه میگوید:. حدیث اول باب آخر کتاب فضل علم کافی را بخوانید که رسول اکرم فرمود: . "هر حدیثی که برای شما نقل کردند اگر مطابق قرآن بود آن را بگیرید، و اگر خلاف قرآن بود آن را ترک کنید.". و "ای مردم آنچه از قول من بشما گفته شد که موافق کتاب خدا باشد من گفته‌ام، و آنچه مخالف کتاب خدا باشد من نگفته‌‌ام.". آیا حضرت محمد (ص) هرگز حرفی برخلاف قرآن میزد، و یا هرگز کاری برخلاف قرآن انجام میداد؟. این همه بدبختیها، این همه گرفتاریها، این همه جنایات، این همه مصیبتها، این همه .. فقط و فقط بخاطر ایمان آوردن ما به چرندیاتی است که عمریست . یک عده دکاندار دینی به ما تزریق و تلقین کرده اند. در قرآن ما براحتی میتوانیم راهنمائی ها، تذکرات، و دستورات خداوند را در مورد تمام مسائل زندگی بیابیم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

rationalism21 - انگلستان - لندن
parizad27 - کانادا - کچینر امیدوارم الان که بحث میکنم؛منطقی باشی و بدون تعصب فکر کنی.اولاً وقتی کسی یه چیزی رو ادعا می کنه باید ثابت کنه که ادعاش درسته؛نه این که بقیه بیان ثابت کنن که غلطه.دوماً وقتی در مورد کسی حرف می زنی حداقل احترامشونو نگه دار؛بدبخت راضی چون ادیان رو نفی کرده بود؛عالمان اسلامی گفته بودن ملحده؛بعد از مرگش هم یک سری از کتاب هاشو آتیش زدن.بعد هم فرضاً به شدت معتقد به اسلام بودن دلیل نمی شه که علمشون به علت دینشون بوده باشه.مثل این که بگیم یونانیان قدیم عجب آیینی داشتن که همچین دانشمندانی داشتند.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
خواستم بگم باشه منم از این به بعد شپشامو نیگر میدارم. پس مونده های موش هم که تو کمد داشتم واسه روز مبادا دور میریزم. یه نهری جلو در خونمونه از اون به بعد میرم تو اون نهره کارای بد بد میکنم. از قبرستونم که رد شدم آسمونو نیگا میکنم. دیگه چی؟؟ آها گشنیز و پنیرارو هم میدم آقا کلاغه. یادم اومد بابا من اصلا زنم. جز آدمیزاد محسوب نمیشم که. این حدیث شامل من نمیشه. اوه خدا رو شکر..
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

green_power - اتریش - وین
parizad27 - کانادا - کچینر. خواهش میکنم این کتاب رو مطالعه بفرمایید.به یقین بر دانسته های شما در مورد اسلام افزوده خواهد شد.مدیران محترم تقاضا دارم لینک رو درج نمایید-با سپاس بسیار از زحماتتون. https://tinyurl.com/ygnsgy3
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

mirzasoltan - ایران - تهران
اینا که شد 9 تا که!!!!!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
حالا فرضا پیغمبر بوده!! حالا فرضا کتاب داشته!! حالا فرضا خودش و حرف هاش واسه اون موقع و واسه اون آدم ها خارق العاده بوده!! شما هم در اون موقع دارید زندگی می کنید و عقلتون اندازه همون آدم هاست؟آخه کدوم آدم عاقلی می خواد این قدر عقب مونده باشه؟! توجه کردید در هر دینی مزخرفات بیشتره پیروانش متعصب ترن و همیشه حالت دفاعی دارن و از بی احترامی که به دینشون میشه شاکی هستن.پیغمبرتون اگه پیغمبر بود یک دینی می آورد که نشه بهش این قدر بی احترامی کرد اون که عرضه داشت و ماه رو از وسط نصف کرد حالا چرا تو این همه معجزه اینو انتخاب کرده خودشم نمی دونه !!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
parizad27 - کانادا - کچینر. حالم از هر چی آدم هالو و بی اطلاع از تاریخ و شستشو مغزی شده عقب مانده مذهبی است بهم میخوره! آخه چقدر مزخرف میگی؟! شرم نمیکنی از این جانی عرب بی سواد مالیخولیایی ..دروغگوی شارلاتان اینطور حرف میزنی که انگار فرشته است! خجالت بکش هر کی که هستی! اصلا چطوره تاریخ رو اینطور که تو میخوای بنویسیم؟ علم از اسلام شروع شد! شعر از اسلام شروع شد! دنیا به واسطه اسلام شکوفا شد! همه دنیا کودن و احمق بودند و ممد آغا همه رو آدم کرد! مزخرف پشت مزخرف! شرم کن فاطمه خانم! مرده شود ببره فرهنگ نکبتی اسلام خر پرور رو با یک میلیارد عقب مونده ذهنی و آدمهای اضافی روی این سیاره که دنبال این شیاد راه افتادند!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

arman_keyvan - کانادا - کالگری
آخه آدم بخنده یا گریه کنه به حال این اوضاع ?
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

pouriya - ایران - رودسر
parizad27 - کانادا - کچینر . . نمیدانستم که تو کانادا هم حوضه علمیه یافت میشود و...
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

mahmoud_ahmadinejad - استرالیا - سیدنی
این که شد 9 تا .دوباره بشمرید لطفا
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

hashemahdi - انگلستان - منچستر
تو کانادا حوزه علمیه باشه یا نه خیلی مهم نیست. مهم اینه که تو ایران که این همه مدرسه هست . چرا مثل بی سوادا نوشتی : حوضه؟. درستش " حوزه " هست. دیروز هم گفتم که عادت ماست در مورد چیزهایی که اطّلاع درستی ازش نداریم نظر بدیم. شما هنوز این مقدار ابتدایی از اطّلاعات پیش پا افتاده نداری. لطفاً دین اسلام رو بخاطر بی سوادیت خراب نکن.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اینهم برای مدافعان بی منطق اسلامی و بخواب رفته های 1400 ساله/////هر ملتی لایق حکومتی است که بر او حاکم است/// هیچ کار ملایان ضد اسلامی نیست نوش جانتان بکشید و دم بر نیاورید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
marjanrasool - آلمان - هانوفر بعضی وقتا آدم یکم به عقلش رجوع کنه خوب میشه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
برادر عزیز "armin 53انگلستانِ لیدز.ممنونم برای توجه و محبت تان .خدا را برای شما شکر میکنم. ....از خداوند خواهانم برای همه فرزندانش .که در پی شناخت او باشند .همه بحث ها وجدل های انسانی ما .مانند آن شعر مولاناست که در تاریکی میخواهیم فیلی را بشناسیم واگر دست بر پایش گذاشتیم میگوییم فیل ستون است واگر دست بر خرطو مش بگذاریم میگوییم فیل مار است .انسان حاضر است همه عمر بحث وجدل کند اما زحمت بلند شدن وبه دنبال کلید برق گشتن را به خود ندهد .تا بداند که وقتی از تاریکی بیرون میاید ودر روشنایی ایستاده است میتواند درست ببیند که یک فیل را ستون یا مار اسمگذاری کرده است .
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

rationalism21 - انگلستان - لندن
بی احترامی با نقد کردن فرق داره؛در ضمن خیام هم مثل رازی به ادیان اعتقاد نداشت.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
به نام خدا ** . معجزه ی قرآن درباره ی عدد اتمی آهن ( Fe ) ؛. حدید اسم یکی از سوره های قرآن کریم است و در فارسی به معنای " آهن " می باشد . اگر کلمه حدید را به صورت ابجد بنویسیم عدد 26 به دست می‌آید که شماره آهن در جدول مندلیف می باشد. *. ( ح = 8 ) *. ( د = 4 )*. ( ی = 10 )*. ( د = 4 )* این هم برای کسانی که در قرن 20 و 21 به دنبال معجزاتی از قرآن هستند. منتظر جوابهای منطقی دوستان مخالف هستم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

pouriya - ایران - رودسر
hashemahdi - انگلستان - منچستر . اول اینکه شما مورد مخاطب من نبودید - گذشته از آن من دانش خودم را با نظر شما و امثال شما محک نمیزنم و در مورد تاریخ اسلام متعفن و رسول بی بارش آنقدر دانستنی دارم که براحتی بتوانم خیلی بزرگتر از شماها را جوابگو باشم. در پایان از یادآوریتان در مورد املائ حوزه سپاسگزارم..
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 1. گروه های گوناگون علمی در زمان امام صادق (ع) : کلام – فقه - تفسیر - علوم جغرافیا، فلسفه، تاریخ، گیاه شناسی، طب و علوم قرآنی و.. ازجمله علومی بودند که در هر مورد امام صادق شاگردانی را تربیت نمود - . علوم پایه: جابربن حیان، که فقط درعلم شیمی 500 رساله را به او نسبت داده اند. جابر مدعی بود همه را از محضر امام و مولایم امام صادق (ع) آموخته ام و همچنین 300 رساله در فلسفه، 1300 رساله در وصف ابزار و ادوات جنگی 500رساله درپزشکی و کتبی هم درمنطق وذیج و ریاضی را جابر بن حیان و دیگر شاگردان امام (ع) تألیف نمودند که شمار آن را تا 3900 رساله نقل کرده اند. «برتلو» شیمیدان فرانسوی که به «پدر شیمی سنتز» مشهور است، سخت تحت تاثیر جابر واقع شده و میگوید: «جابر در علم شیمی همان مقام و پایه را داشت که ارسطو در منطق .» جورج سارتون میگوید: «جابر را باید بزرگترین دانشمند در صحنه علوم در قرون وسطی دانست.» اریک جان هولیمارد ، خاورشناس انگلیسی که تخصص وافری در پژوهشهای تاریخی درباره جابر دارد، چنین مینویسد: .
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 2. جابر شاگرد و دوست امام صادق (ع) بود و امام را شخصی والا و مهربان یافت؛ بطوری که نمیتوانست از او جدا ولی بی نیاز بماند. جابر میکوشید تا با راهنمایی استادش ، علم شیمی را از بند افسانه‌های کهن مکاتب اسکندریه برهاند و در این کار تا اندازه‌ای به هدف خود رسید. برخی از کتابهایی که جابر در زمینه شیمی نوشته عبارتند از : الزیبق ، کتاب نارالحجر ، خواص اکسیرالذهب ، الخواص ، الریاض و .. . به گفته ویل دورانت، شیمی تقریباً از ابداعات مسلمین است، اینان مشاهده دقیق و تجربه علمی و توجه به ثبت نتایج را بر محصول کار یونانیان افزودند، انبیق ‌را برای تقطیر مایعات و گرفتن عصاره‌ها اختراع کردند، مواد فراوانی را تجزیه کردند، مواد قلیایی و اسیدها را مشخص کردند و درباره موادی که به این دو تمایل داشتند، مطالعه کردند. جرجی زیدان: شیمی‌دانان مسلمان، موضوع تقطیر، ذوب شدن، تبلور و تصعید را می‌شناختند. گوستاولوبون: جابر، برخی از خواص گازها را کشف کرد.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
3. جرجی زیدان : سید نیتریک، اسید سولفوریک، ‌اسید نیترو، هیدروکلریک، پتاس، جوهر نشادر، نمک نشادر، نیترات، دارژان، کلرید سولفوریک، زاج سبز، الکل، قلیا، زرنیخ،‌ بوریک و.. همه از کشفیات مسلمانان است. ویل دورانت: کتاب میزان الحکمه ، حاوی تاریخچه فیزیک، فرموله کردن قوانین اهرم، جدول وزن مخصوص بسیاری از مایعات و جامدات و فرضیه جاذبه می‌باشد. حسن بن هیثم، بزرگ فیزیکدان و نورشناس مسلمان است. کتاب او را که دارای نقشه‌های ترسیمی در علم نورشناسی (آیینه‌ها و تلسکوپ‌ها) است. اولین تألیف درباره نور می‌دانند. جرجی زیدان: نام جغرافی نشان می‌دهد که این علم، عربی نیست. ولی مسلمین به دلیل نیازهای دینی خود نقش بسیاری در پیشرفت آن داشته‌اند. ویل دورانت: استعمال پاندول در ساعت، تکمیل قطب‌نما و استفاده از سوزن مغناطیسی در آن از ابتکارات مسلمین است.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

rezaabadan - انگلستان - منجستر
. گفت 7 چئز ولئ 9 تا نام برد????????????????
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
این اراجیف را از خودشان در می آورند.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

tehranboy - کانادا - ادمونتون
یکی دیگش فراموش شد وایسادن در سایه نردبان
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
قابل توجه اونهائی که میگن 7 تا بود چرا شد 9 تا.. قضیه رو اگه خوب دنبال کنید شاید به همون جدول مندلیف که مسلمان ایرانی از شیراز ازش آهن در آوردن برسید ولی توصیه می کنم زیاد سعی نکنید جواب معمای خدا رو اول پیغمبر باید بدونه که ندونسته چرا 7 تا شده 9 تا. فکر نمی کنید تو هر کتابی اگه بدیمش کامپیوتر از این معجزات پیدا بشه؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
(مجموعه دروغهای قرآنی اختراعی مفسرین شیاد قرآن - قسمت اول). برای هالوهایی که پشت سرهم از اعجاز دروغین قرآن همچون عدد اتمی آهن در سوره حدید و بقیه مهملات من درآوردی شیادان شیعه به وجد آمده و همچنان به عوام فریبی و پروری ادامه میدهند و برای زود باورانی که هر مطلبی را بدون کنکاش قبول میکنند موضوع دروغهای قرآنی را باز میکنم تا عمق دروغگویی و رذالت اسلامی و به خصوص مذهب جعلی شیعه و دروغهای آسمانی این جماعت برای شما بیشتر روشن شود. 1- (دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن) یکی از شامورتی بازیهای شیادان قرآنی که سر دسته آنها پریشانگویی بنام راشد خلیفه است قواعد خنده داری را در مورد عدد 19 در قرآن درست کرده و آنرا پایه دروغهای دیگر و انواع معجزات من در آوردی قرار داده. در این دروغ شاخدار با استفاده از انواع محاسبات ریاضی بدون قاعده و تنها بر اساس تشابهات به خلق معجزه میپردازند. (توجه فرمایید که اینکار یعنی مضرب سازی و تشابه یابی همانطور که دوست عزیز asir@.P - فرانسه - پاریس گفته اند در مورد هر کتابی مثل بوستان سعدی یا دیوان حافظ نیز امکان پذیر است)
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی اختراعی مفسرین شیاد قرآن - قسمت اول. (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه). توجه فرمایید که هیچیک از این ابداعات و معجزات من در آوردی در زمان پیامبر کشف نشده بود چون آن مخبط خودش هم نمیدانست که این آیات چطور گردآوری و در کنار هم قرار داده میشوند بدلیل اینکه سواد نداشت و حتی شمارش اعداد را بلد نبود. گرد آوری آیات قرآن و تنظیم آنها توسط علی و عایشه و تنی چند که نام آنها در تاریخ حذف شده یا اشاره ای به آنها نمیشود صورت گرفت. از جمله یکی از کاتبان وحی که آیات محمد را جابجا نمود تا ببیند صدای الله در میاید یا خیر و چون خبری از الله دروغین نشد موضوع را به محمد گفت و محمد او را اعدام کرد! حال شما بگویید کتابی که ادعا میکنند خدایی خیالی به نام الله آنرا بر زبان یک بی سواد جاری کرده و از جابجایی آیاتش توسط انسانی دیگر مطلع نمیشود و آن بدبخت را به همین دلیل اعدام میکنند چون مچ محمد را گرفته کتابی قابل اعتمد است یا خیر. بگذریم از تمام مطالب خلاف علمی و طبیعی و نیز ایرادات صرفی و نحوی قرآن که باعث اختلافات زیادی در عدد آیات میشود و معجزه من درآوردی عدد 19 را بهم میریزد! ادامه دارد..
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . باز هم شروع شد؟ اقا جان اینها که شما میگی از هنر مسلمانان است یک دروغ بیشرمانه است، در زمان فردوسی بزرگ ایران زیر یوغ این زالوهای حجاز بوده،پس حتمآ شاهنامه هم اصری اسلامیست؟!! در کشورهایی که اسلام از علما و دانشمندان جزیه دینی میگرفته واقعآ شرم اوره که نتیجه کار افرادی مثل خیام و ابوریحان و رازی را بنام خودش تمام کنه.مطالب دینی شما در گذشته هم ثابت کردید که درست و قابل اعتماد نیست.نمونه نامه اینشتین را که فراموش نکردید!!؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
درضمن امام صادقی که شما ازو اسم میبرید کسیست که میفرماید «نعلین زرد بر شما باد که قوه باء را زیاد میکند»
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

hashemahdi - انگلستان - منچستر
اون هایی که معتقد هستند که این نکات همه اشتباه و بی پایه و اساس هستند ، بدون اینکه تقلّبی تو کار باشه لطفاً یک ما هر روز اون ها رو انجام بدند. بعد از یک ماه باز با هم در این مورد حرف بزنیم. البتّه بعید میدونم بعد از یک ماه خیلی چیزی یادتون مونده باشه. چون بدون شک کسی که به خدا و رسول خدا بی احترامی کنه، خدا هم جوابشو میده. بدون شک. فقط لطفا تمام این کار ها رو در طول ماه آینده انجام بدبد. با تشکّر. امیدوارم تا اون وقت گرفتار آلزایمر نشده باشید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

rezanl - هلند - امستردام
پیامبر؟ ایشون چیکاره بود و ایا مثل ادیسون خدمتی به بشریت کرد ؟ نه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
parizad27 - کانادا - کچینر خانم شما کتاب پشت پرده های حرمسرا را لطفا مطالعه کنید. و ببینید ریشه دختر بگور کردن از کجا آمده! جالبه که همان طور که خودتان می گویید انسان باید مطالعه داشته باشه بعد یک حرفی را بزنه! در ضمن عربها هم اگر همه دخترها را که زنده بگور میکردند که وضعشون از این تبعتیها بدتر بود!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. آخر آدم مثلا تحصیل کرده کراواتی این چه حرفی است که می زنی؟ مگر قرآن «قلپی» از آسمان در دامان پیامبر افتاد؟ اولا نزول قرآن بیست و سه سال طول کشید. اکثر سوره ها هم قسمت به قسمت و چند آیه به چند آیه نازل شد. بعد از نزول هم هیچ سوره ای شماره نداشت. تازه بیست و چند سال پس از مرگ پیامبر و در زمان عثمان دعوت عمومی دادند که هر کس مقداری از قرآن را از حفظ است برای نگاشتن آن مراجعه کند. حالا اگر سوره آهن به جای شماره بیست و شش در شماره هفت می نشست حتما شما می فرمودید که چون جرم حجمی آهن هفت گرم بر سانتی متر مکعب است این از معجزات اسلام است؟ اگر بخواهید من هم بگردم و ارتباطی بین شماره سوره فیل و زنبور و گاو با تعداد کروموزوم و تعداد گونه ها و یا سن و .. این جانوران پیدا کنم که قرآن شما معجزه وار تر شود؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . از همه اینها گذشته معجزه دلیلی است بر صحت گفتار که از طرف آورنده ارائه می شود و باید برای همه انسان ها قابل درک باشد. این معجزه شما نه تنها از سوی آورنده آن عنوان نشد، زیرا آن بنده خدا عقلش حتی به حفر خندق نیز نمی رسید - و اگر سلمان فارسی نبود که طریقه خندق کندن را در جنگ به آنها بیاموزد در همان جنگ خندق کار آنها تمام شده بود- چه برسد به علم شیمی!!! ماشاالله به شما که از خود پیامبر هم در شناخت قرآن او جلو زده اید.!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

khonnas - ایسلند - ایسلند
اینجا جه خبر شده!!!!!!!! بر و ید بخو ابید تا خو اب خو ش ببنید. ها ها ها کود نایت......
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

amo danial - نروژ - اسلو
شما متعصبین از اندیشه های پست گرا که از واقعیت های تاریخ در هراسید و خود را در اعماق نادانیها و گمراهیها غوطه ور کرده اید از شیوه بهتر زیستن محرومید و از دینی پیروی میکنید که در قرن حاضر با افزوده شدن خردمندان گوهر خود از دست داده.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
alireza.ch - سوییس - نوشاتل . دوست گرامی متاسفانه دامنه ی بی سوادی و خرافات در ذهن بظاهر ایرانیان//اکثرا// به اندازه ایست که گاهی به عنوان یک ایرانی احساس شرم میکنم از داشتن چنین هم میهنانی.. درد اصلی بی سوادی فرار از مطالعه ی ایرانیان است. حال می ماند این سوال //ایا پایان شب سیه سپیدی است یا تداوم تباهی و نکبت.///.. در ضمن این رمل و اسطرلاب عدد بازی تازگی ندارد در مسیحیت و یهودیت هم با ردیف کردن اعداد می کوشند حقانیت دینشان را ثابت کنند..پیروز باشید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
اگه اینطوره پس همه مردای خارجی کم حافظه هستن چون توی توالت فرنگی ادرار میکنن و این یعنی آب راکد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

taraneh2008 - المان - هامبورگ
parizad27 - کانادا - کچینر. من وقتی کامنتهات را خوندم فهمیدم محمد بی ربط نگفته.کافیه ادم بین دو تا زن مثل تو راه بره ,نه تنها حافظه کم میشه بلکه ادم کلا خل میشه.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز این معجزه منو یاد طرح هائی که روانشناس ها نشون بیمار میدن و میگن در این عکس چی می بینید میندازه فکر کنم اون بیمار هم اگه چیزی دید و خیال کرد معجزه شده تعجبی نداشته باشه. چقدر روانشناس ها پیغمبرند!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن
parizad27 - کانادا - کچینر . نمی دونم چند تا از شماها دخترید که بدونید زنده بودن و احترامی که امروز دارید رو مدیون همو ن کسی هستید که اینطور دارید بهش توهین میکنید. کاش اون دخترهایی که زنده به گور شدند از گور بلند شوند و بهتان بگویند که زنده به گور شدن چه حالی دارد.////////// حرف نزن! زنها در ایران هیچ وقت زنده به گور نمیشدن. از مردها بیشتر احترام داشتن و حجاب هم داشتن ( البته از نوع احترام بر انگیز نه از نوع پست و خوار کننده). این اسلامی که شما میگین برای زنهای عربستان شرایطی فراهم کرده که اکثرشون زنده شون فرقی با زنده به گور شدنشون نداره. نه هویت ظاهری دارن و نه هویت اجتماعی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . لطف کنید یکی از این مضرب سازیها رو برای بوستان و گلستان بگید ...مثل اینکه تو اون مقاله رو کامل نخوندی که احتمال اینکه تمام حالتها همزمان بصورت تصادفی در قرآن اتفاق بیفته نزدیک به صفر هست .....حالا میگی این حالت بصورت تصادفی برای هر کتاب دیگه ای مثل بوستان هم میتواند اتفاق بیفتد!!!!!!!...واقعا فرار رو به جلو شما بیخداها خیلی بامزه است ها ها ها ها.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
روستاییها با پس مونده موش چی درست میکن؟؟؟؟؟؟؟؟ این جوک نبود؟
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . به به میبینم که اینجا همه از منطق حرف میزنند اما خبری از دلیل منطقی نیست!!!!!
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
hamesheh bahar - انگلستان - لندن. باهوش معلومه که همه ی دختراشونو زنده به گور نکردند چون اسلام ظهور کرد. پوینت من هم دقیقا همینه. مرسی که تاییدم کردی. در ضمن من کتابهایی با سند ها و تحقیقات درست میخونم. اگر قرار بود که هر رو بخونم که مثل تو میشدم. در ضمن اون دانشی که تو توی کتاب خوندی فوقش با 5 هزار تومن میشه از کتاب فروشی خرید. از خودت چی داری؟
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
green_power - اتریش - وین . مشکل من با این دکتر مسعود انصاری نویسنده ی این کتاب اینه که ایشون هم فقط به روایات از پیامبر ما بسنده کرده و نه واقعیت. در ضمن اسلام و حضرت محمد با هم فرق دارند. من اگر بخاهم اسلام رو بشناسم منطق میگه باید به خود اسلام رجوع کنم. فرق بین من و شما اینه که شما اسلام رو از تعریفات مردم شناختی و من با قران. حالا به من بگو مردم درست میگن راجع به اسلام یا خود کتاب اسلام که راجع به اسلام نوسته شده؟؟ من هم هروقت بخواهم راجع به اسلام بیشتر بدونم قران میخوانم. در هر صورت ممنون از پیشنهادت.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان البته جسارته؛ اما قبلاً هم خدمتتون عرض کرده بودم، فقط "یک دلیل برای رد کردن قرآن کافیه". و اگر مسلمانها میلیون ها دلیل برای معجزه بودن قرآن بیاورند قابل قبول نیست ( چون با همان یک دلیل خداوند نقض میشود) شما لطف بفرمایید فقط این سوال من رو جواب بده : زمین در چند شبانه روز بوجود اومد؟! همین ( هر مسلمانی میتونه جواب بده خوشحال میشم)
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
pouriya - ایران - رودسر. ای بابا کشتی ما رو خوب چند تا دلیل بیار. شماها خیلی باحالین مثل احمدی نژاد: بگم؟؟ نه بگم؟؟ میگما.... خوب بگو . هاهاهاهاهاهاها
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
rationalism21 - انگلستان - لندن. چه عجب بالاخره یه نفر اینجا ادب درست حرف زدن داره. من قرار نیست به کسی ثابت کنم که چی درسته چی غلط.میبینی که دارن پیغمبر خدا رو مسخره میکنن چه برسه به من. من فقط به اینها گفتم باید احترام هر اعتقادی نگه داشته بشه. این درخواست غیر منطقی است؟؟؟؟؟.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
pouriya - ایران - رودسر. نمیدونستی؟؟؟؟؟ اتفاقا کانادا یکی از بهترین کشورهاست برای مطالعه ی درست اسلام. و در واقع یک دانشگاه اسلامی در شهر windsor داریم. چون کانادا همه جور ملیت توش پیدا میشه و رشد اسلام اینجا خیلی زیاده.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. میدونی از اسلام چی یاد گرفتم؟ اینکه با ادب باشم. اینکه به اعتقادات احترام بذارم. امام من کسی بود که وقتی یه عده خلخال از پای یه پیرزن در اوردند رفت اون ادمها رو پیدا کرد تنبیهشون کرد و برای اون پیرزن گریه کرد. من از اسلام یاد گرفتم که اگر کسی بهت بی احترامی میکنه باهاش درست صحبت کنی. من هم میتونم انقدر مسخره ات کنم و فحشت بدم از پشت کامپیوتر دچار جنون شی. ولی من از اسلام یاد گرفتم که بی چاک و دهنی اسونه متانت سخته وقار سخته ادب سخته که هرکسی نداره. مسخره کردن اسونه چرا منطقی حرف نمی زنی؟ چرا دلیل نمیاری؟ میدونی چرا ؟ چون هیچی نداری چون هیچ اگاهی از اسلام نداری. فقط داری طوطی وار حرفهای یه مشت ادم بیسواد رو تکرار میکنی. خدا هم از اون بالا داره نگاه میکنه و منتظره که ببینه کی یه اشتباهت پی میبری. امیدوارم اون روز نزدیک باشه.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
گروهى از آنان به سخنانت گوش فرامى‏دهند، اما هنگامى که از نزد تو خارج مى‏شوند به کسانى که علم و دانش به آنان بخشیده شده (از روى استهزا) مى‏گویند: «(این مرد) الان چه گفت؟!» آنها کسانى هستند که خداوند بر دلهایشان مهر نهاده و از هواى نفسشان پیروى کرده‏اند (از این رو چیزى نمى‏فهمند)! (16) . سوره ی یاسین . ایه ی 16.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
و اینکه گروهى از ما مسلمان و گروهى ظالمند; هر کس اسلام را اختیار کند راه راست را برگزیده است، (14) سوره ی الجن ایه ی 14. صدق الله العلی العظیم
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
آنتی اسلام - ایران - اهواز . پروردگار شما، خداوندى است که آسمانها و زمین را در شش روز ( شش دوران) آفرید; سپس بر تخت (قدرت) قرار گرفت، و به تدبیر کار (جهان) پرداخت; هیچ شفاعت کننده‏اى، جز با اذن او نیست; این است خداوند، پروردگار شما! پس او را پرستش کنید! آیا متذکر نمى‏شوید؟! (3). سوره ی یونس ایه ی 3
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
Neda-ye-Iran - انگلستان - لندن. چون تو اطلاع کافی نداری دلیل نمیشه وجود نداشته. در ضمن به فرض اینکه تو ایران نبوده تو عربستان مگه دختر ها به نظر تو نباید از حقوق انسانی بهره داشته باشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ادمو یاد هیتلو میندازه....
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
taraneh2008 - المان - هامبورگ. همیشه جاهلان از دانش فراری بودند. معلومه که به ادمی که چیزی رو درست متوجه نمیشه و نمیتونه منطقی چیزها رو تفکیک کنه دیوونه میشه.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
amo danial - نروژ - اسلو. اگر بهتر زیستن برابر میشه به نادانی همان بهتر که در رنج زندگی کنم ولی با ارامش خاطر که منطق دارم و برای حرفهام دلیل منطقی میارم نه با احترامی و توهین.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر از جواب شما سپاسگزارم دوست عزیز و جواب شما :{در شش روز ( شش دوران) }بود. منتظر جواب مسلمان ایرانی-شیراز؛ نازنین هم می مونم که ببینم جوابهای شما آیا یکی هست؛ اونوقت بحث رو ادامه میدیم. موفق باشید
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
parizad27 - کانادا - کچینر. دوست عزیز لازم نیست جواب همه آنهارو بدی من خیلی وقت هست با خیلی از اینها بحث کردم و به این نتیجه رسیدم خیلی از آنها بهتر از من و شما این مسایل رو میدونند ولی مشکل اینها این است که اینها فکر میکنند اگر غرب با کاباره و مشروب فروشی پیشرفت کرده و ما هم برای پیشرفت باید اینهارو در ایران داشته باشیم ......
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران . بسیجی مزدور! دوباره چک علی گدا رسید پارازیت فرستادی؟! مگه من مثل پیامبرت دیوانه ام که بشینم برای مشتی عقب مونده ذهنی مثل تو وقت بذارم. نرم افزارهایی وجود داره که اصطلاحا Pattern Recognition نامیده میشوند و سازمانهای امنیتی و تحقیقاتی از آنها برای پیدا کردن الگوها و الگوریتمهای مندرج در متون اعم از ریاضی و منطقی و غیره استفاده میکنند. در ضمن هر سیستم عدد گذاری بجای حروف مثل سیستم مسخره ابجد بدلیل تکرار کلمات در اشعار یا متون به نظم نوشته شده نتایج عددی مشابهی رو بیرون میده که میشه با اعداد استخراجی هزار جور بازی ریاضی در آورد. خیلی عرضه داری بشین 10 بیت حافظ رو تبدیل به عدد بکن تا تشابهاتی منظم تر از قرآن پبدا کنی! یا با visual basic یک برنامه ساده بنویس که یک متن رو آنالیز کنه و با تبدیل اعداد به حروف متشابهات رو مقایسه کنه! انوقت میتونی همین شامورتی بازی راشد خلیفه رو با هر شعر و نظمی از اشعار فارسی در بیاری! ابله دیگه ای هم نرم افزاری نوشته که منحنی های قرآن رو با تبدیل حروف به عدد ترسیم میکنه! برین خودتون رو مسخره کنید دیوانه های عصر حجر!
جمعه 1 آبان 1388

bluestar - ایران - تهران
دوستان خدا باور! لطفا از بی ادبی عده ای از کاربران ناراحت نشوید. دین ستیز هستند و بی تربیت. کمبود آگاهیشان در بحث را با فحش جبران میکنند.
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
parizad27 - کانادا - کچینر . . آخی! چه اسلام ناز نازی جیگری! دلم کباب شد! ببین! خدا غلط کرد ..یک کم صبر داشته باش تا پته اسلام ..پیامبر .. رو برات بریزم روی آب. اینقدر هم ننه من غریبم در نیار و از ادب و نزاکت و اخلاق منحرف اسلامی دم نزن! اسلام 1400 ساله که کارش توهین به دیگرانه. تو نه چیزی از اسلام فهمیدی نه عقل و هوش درست و حسابی داری! فقط یک ماله دستت گرفتی و داری با مشتی اراجیف صد من یک غاز مثل قصه (خلخال در آوردن از پای زن یهودی)‌ و بقیه دروغهای شاخدار اسلامی روی این عفونت مزمن یعنی اسلام رو ماله کشی میکنی! یک کم صبر کن تا تمام اسلامت رو بیارم جلوی چشمت تا بقیه ..مثل تو هم بفهمن اسلام چه نکبتیه! ادای ادب و دموکراسی رو هم در نیار..! به شما اسلامیهای ادب و نزاکت اصلا نمی چسبه! خدای موهومی تو هم بدرد خودت میخوره! ما میگیم مو نداره تو میگی بکن!
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . معلوم کاملا به اشتباهاتت پی بردی که اینقدر عصبی شدی و به زمین و زمان فحش میدی. میدونی بدیش چیه؟ هیشکی حرفای ادم بی منطق رو جدی نمیگیره.
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
parizad27 - کانادا - کچینر. اگر یک ذره غیرت در وجود ایرانی نماهایی مثل تو وجود داشت از این همه توهینی که اسلام نکبت بار به زنها کرده خونت به جوش میامد نه اینکه تصویری معصومانه از پیامبر حیله گر اسلام و امامان زن باز شیعه ارائه بدی و ماله دست بگیری و این همه عفونت رو ماله کشی کنی. اگر اسلام رو نمیشناسی بفرما:. (علی ارباب علم و دانش ما قبل دایناسورها فرموده اند:). - "زنان ناقص عقل ناقص بخت و ناقص ایمان هستند". - " غیرت زن کفر و غیرت مرد ایمان است". - " همه چیز زن بد است و بدترین چیز او اینست که از همدمی با او گریزی نیست". . شما زنان فریفته دین چه جوابی دارید که بدهید؟ شماها از دید دین اسلام نه عقل دارید،‌ نه بدرد میخورید،‌ نه میشود به شما اعتماد کرد. زن در اسلام تنها بدرد اتاق خواب میخورد! (با عرض معذرت از خانمهای محترم)‌. حالا بگو ادب را از دین یاد گرفتی! باز هم احادیث معتبر هست. بدم خدمت شما یا کافیه؟!
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی اختراعی مفسرین شیاد قرآن - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...) . میگویند بسم الله الرحمان رحیم 19 حرف دارد در حالی که همه میدانند قرآن اصلا ملفوظی بوده نه مکتوبی و نوشتن کتابت آن میتواند بسیار متغیر باشد(بعلت ضعف زبان عزیز عربی) مثلا (رحمان) را میتوانید (رحمن) بنویسید اما تفاوتی که دارد در این است که اگر الف مقصوره را جزو حروف محاسبه نکنید عدد حروف بسم الله...میشود 19 و اگر بجای آن الف بگذارید میشود 20! اولا میخواهم ببینم اگر منظور قرآن دقت در تعداد حروف بود چرا یکبار امامان دجال شیعه که ادعای علمشان گوش فلک را پر کرده به این موضوعات خنده دار اشاره نکردند؟؟!! ثانیا: فرضا مثلا بسم الله 19 حرف داشته باشد و یا فلان حرف یا کلمه 19 بار یا مضربی از 19 در قرآن تکرار شده باشد (که ابدا چنین نیست) خب هیچ بشری نمیتواند مثل آن بیاورد و این شد معجزه؟؟؟ تفسیری قرآنی در بیروت چاپ شده بدون الف!!! هیچ کس آنرا معجزه نمیداند حالا قرآن معجزه است چرا؟ چون مثلا مجید عدد ابجدش میشود 57 که بر 19 قابل قسمته!!!! اصلا ابجد از کدام جهنمی درآمده و اختراع شده؟؟.
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی اختراعی مفسرین شیاد قرآن - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...). چه کسی باور میکند که پیامبری چنین مخبط که حتی شمارش اعداد را بلد نبوده و سواد خواندن و نوشتن نداشت و دچار صرع و انواع بیماریهای روحی و روانی بوده کتابی از خود در بیاورد که حاوی رموزی مسخره (مثل مضارب خیالی عدد 19)‌ باشد و نه خودش و نه گردآورندگان این کتاب سراسر دروغ و غلط کوچکترین اشاره ای به آن نکرده باشند؟ کدام امام دجال شیعه در مورد اعجاز عددی قرآن مطلبی گفته؟! باقر العلوم و صادق و علی که ادعای علم میکردند تمام علمشان به مزخرفاتی خلاصه میشود که بچه کلاس پنجم ابتدایی امروز را به خنده وا میدارد؟ آیا اینها معجزه داشتند؟ شما باور میکنید که پیامبری که شعور و سوادش در این حد است که سیب ترش و ادرار کردن در آب راکد و خوردن گشنیز و پنیر و چند کار عادی دیگر فراموشی میاورد از خودش معجزه ای داشته باشد در حالیکه خود آن بدبخت میگفت من معجزه ای ندارم! عقل و شعور مسلمین را ببینید! وقتی من میگویم یک میلیارد و اندی عقب مانده ذهنی پیرو این شارلاتانها هستند به مسلمین عزیز بر میخورد!
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...). 1- گفته اند که اولین آیه تازینامه که بسم الله .. است 19 حرف دارد. (در حالی که نه بسم الله الرحمن الرحیم 19 حرفی است (با احتسابات الف مقصوره یا الف عادی رحمن و لام مشدده و الف مقصوره الله) و نه اولین آیه به اصطلاح نازل شده بر محمد بسم الله.. بوده است. 2- ادعا کرده اند که تازینامه 114 تا سوره دارد که مضربی بر 19 است (تا حالا ملاک عدد 19 بود حالا مضربهایش هم آمدند داخل). 3- اولین سورهء قرآن علق است سوره علق (شماره 96) نوزدهمین سوره از آخر قرآن است. 4- سوره علق 19 آیه دارد. 5- سوره علق 285 حرف (15× 19) دارد. (ما نفهمیدیم باید از آخر بشمریم یا اول تازه این شد معجزه؟!) فردی سوره ای را که خود آورده در شماره 19 از آخر قرار بدهد؟!! این شد اعجاز؟ خب چرا این سوره در شماره 19 نیامد؟ آمد نود و ششم شد؟! برای اینکه مزخرف حد و حساب ندارد! اولا هیچکس در جهان هنوز تعداد حقیقی عدد آیات قرآنی را نمیداند چون بعضی ها مکثها را هم جزو آیات محاسبه نموده اند و شیعه معتقد است که بسم الله هم جزو سوره است با این حساب میشود دارای 20 آیه!
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
parizad27 - کانادا - کچینر. تمام مزخرفاتی رو که از اسلام گفتی دارم یک به یک جواب میدم! مواظب باش خودت پشت کامپیوتر دچار جنون نشی!. اسلام و احترام به عقاید؟! (زرشک)! اسلام 1400 ساله که تمام مخالفین خودش رو از دم تیغ گذرنده و دهها آیه در این مورد هست. داستان خلخال و پیرزن و غیره که جوکه! داستان قتل عام یهودیها رو بگو! داستان از دم تیغ گذراندن خوارج (یا همان دگر اندیشان) را بگو و هزاران مورد دیگر از جنایات محمد و علی رو بگو! . دفتر تاریخ از جنایات اسلام و وقاحت اسلامی سیاه شده! من از اسلام چیزی نمیدونم یا امثال شما که سرتون رو مثل کبک زیر برف کردید؟! خجالت هم خوب چیزی! میدونی چیه؟ از نظر من مسلمانان دو دسته بیشتر نیستند! یا هالو هستند یا مزدور . این توهین نیست واقعیته!
جمعه 1 آبان 1388

hashemahdi - انگلستان - منچستر
عرب ها یه اصطلاح دارند که: کَلَمِ النّاس علی قَدرِ عقولِهِم. یعنی: با مردم به اندازه عقلشون حرف بزنید. نمی دونم این روایت ارزشمند رو چرا تو این سایت گذاشتند؟ چون اغلب مردم توان درکشو ندارند. بابا ما که نمی تونیم این چیزاا رو بفهمیم حداقل در موردش خیلی نظر ندیم. اینطوری بهتره تا اینکه دین آبا و اجدادیمونو مسخره کنیم.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر دوست عزیز سوال دوم را از شما میپرسم تا مسلمان ایرانی یا دیگر دوستان مسلمان جواب دهند ( البته اگر می توانند!) طبق گفتهء قرآن که شما هم فرمودید { خداوند آسمانها و زمین در شش روز ( شش دوران) آفرید } طبق گفتهء شما خداوند برای آفرینش زمین و آسمان و همهء کائنات و.... کلاً خلقت نیاز مند 6 روز وقت و زمان بود. خوب این چه خدایی است که نیاز مند زمان است؟! مگر خدای شما بی نیاز نبود؟!!!!!!!! منتظرم جوابم
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. { همهء مسلمانان میتوانند جواب دهند؛ چه با ادب ها و چه بی ادبها} . مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان البته قبلاً در مورد معجزه ( بخصوص قرآن) بحث کرده بودیم. معجزه فعلی است که هیچ انسانی قادر به انجام دادنش نباشد و خارج از درک باشد و درکل فرا زمینی باشد. مثلاً موسی عصایش را به زمین زد و عصای او اژدها شد. که جادوگرهای در بار فرعون هم حاج و واج در این فعل؛ متحیر و انگشت به دهن ماندند. یا همان موسی عصایش را به آب دریا زد و دریا باز سد و به سمت شرق و غرب رفت تا اصحاب وی از دریا گذر کنند. اینها معجزه هستند. اما بازی با ریاضی در کتاب قرآن با توجه به علم روز و تکنولوژی روز؛ بسیار پیش پا افتاده است و اصلاً ارزش بحث را ندارد.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. { همهء مسلمانان میتوانند جواب دهند؛ چه با ادب ها و چه بی ادبها} . اگر این کتاب قرآن معجزه باشد و به قول شما (معجزه ی قرآن درباره ی عدد اتمی آهن ( Fe )) چیزی فرا زمینی و فرا انسانی باشد؛ پس ‎Jules Verne ( ژول ورن) که در بیش از 140 سال پیش از آینده خبر داده بود (زیر دریایی و هواپیما و .. ) و هم چنین کتابهای بیست هزار فرسنگ زیر دریاها-۱۸۶۹ --- یا کتاب دور دنیا در 80 روز ۱۸۷۳ و...... را با جزئیات کامل ( وسایل ذکر شده!) شرح داده بود و نوشته بود لابد طبق منطق شما باید خود خدا باشد؟!
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. یا مثلاً همون «میشِل دی نُسْتْرِدام» (Michel de Nostredame) که در 500 سال پیش انقلاب؛ فرانسه، ناپلئون بناپارت، هیتلر هم جنگ‌های جهانی و هم تخریب اتمی شهرهای هیروشیما و ناکازاکی. فرود آپولو در ماه، مرگ پرنسس دیانا، پرنسس ویلز و حادثه فضاپیمای چلنجر؛ حادثهء۱۱ سپتامبر حتی جنگ ایران و عراق و...... را پیشگویی کرده بود باید خدا باشد؟!!!! دوست عزیز شما از ما می خواهید که جواب دهیم چطوری محمد بی سواد واسطهء خدا شده و در 1400 سال پیش پیشگویی کرده که؛ طبق حروف ابجد و کلی حساب و کتاب سورهء حدید برابر است با عدد اتمی آهن!! {{{{{ بنابر این "طبق منطق شما"؛ اون چیزهایی که من گفتم از دید شما چه توجیهی می توانند داشته باشند؟!! آیا آنها هم معجزه اند؟!!}}}}
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
شما مسلمانان اگر هزاران معجزهء عددی ( بقول خودتان!) از قرآن بیاورید و نشان دهید؛ هیچکدام از آنها معجزه نخواهد بود؛ به همان دلایلی که خدمتتان ذکر کردم.
جمعه 1 آبان 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
bluestar - ایران - تهران . شما علامه دهر غیر از طوطی وار تکرار کردن تازی نامه اینجا چه گلی بسر خداباوران عزیزت زدی!?
جمعه 1 آبان 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
parizad27 - کانادا - کچینر متاسفم شما که کیلویی کتاب را حساب میکنی حسابت جدا شد!! کتاب خوب با سند حتما میلیونی شده ما خبر نداشتیم!! بعدش هم من پیغمبر نیستم بهم وحی بشه بنده باید برم کتاب بخوانم تا یاد بگیرم!! خوشا بشما که گویا حسابی مادرزادی باهوش و ملا زاییده شدهاید!!! شاید هم وحی بهتون میشه تو این دوره زمانه بعید نیست!!!!
جمعه 1 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
راه منم " راستی منم " حیات منم "هیچکس نمی تواند به خدا برسد مگر به وسیله من. انجیل یوحنا 6:14
جمعه 1 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
من نور جهان هستم" هر که مرا پیروی کند در تاریکی نخواهد ماند. " عیسی مسیح "
جمعه 1 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
دشمنان خود را دوست بدارید و هر که شما را لعنت می کند "برایش دعای خیر کنید .و به آنانی که از شما نفرت دارند نیکی کنید.وبرای آنانی که به شما نا سزا میگویند دعای خیرکنید. انجیل متا
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
hashemahdi - انگلستان - منچستر :{{ بابا ما که نمی تونیم این چیزاا رو بفهمیم حداقل در موردش خیلی نظر ندیم. اینطوری بهتره تا اینکه دین آبا و اجدادیمونو مسخره کنیم.}}1- دین چیز نیست که به ارث برسه و بگیم: چون پدرم دینش اون بوده و اونجوری به خدا اعتقاد داشته، پس من هم باید مثل اون به خدا اعتقاد داشته باشم! 2- کی گفته این دین اجداد ایرانی ها بوده!!! ایرانیها زرتشتی بودند 3- شاید شما عرب باشید که 100 البته حق دارید
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . بابا تو هم که داری حرفهای وهابیهای عربستان رو میزنی که برای اینکه منکر مضرب 19 بودن قرآن بشوند الرحمن رو بصورت الرحمان مینویسند که مجموع حروف بشه 20 تا در حالیکه همیشه در تمام قرآنها در کل تاریخ بصورت الرحمن نوشته شده در ضمن الف مقصوره جزو حروف نیست و برای همین در حروف ابجد عددی برای آن وجود ندارد .....راستش من همیشه گفتم راه شما بیخداها و تندروهای وهابی یکی هست این هم یک نمونه .....در ضمن امامان و پیامبر همیشه گفتند که قرآن معجزه هست و اتفاقا حرف مسلمانها هم این است که حتی اگر صدها نفر دانشمند هم با هم جمع میشدند نمتوانستند قرآن را بشکلی که این طور دارای رموز عددی هست بنویسند پس امکان ندارد پیامبر آنرا از خودش گفته باشد.....
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)راستش من فکر میکنم شما مسایل رو با هم قاطی میکنید بسیاری از اختراعات و پیشرفتهای بشری در طول تاریخ بخاطر پیش بینیهایی بوده که انجام شده مثلا اگر یک انسان تصور پرواز را در ذهن خود پرورش نمیداد هیچگاه هواپیما اختراع نمیشد در مورد پیشگویی حوادث آینده هر چند من معتقد هستم که انسانها نا بحال علم پیشگویی را جدی نگرفته اند ولی معتقدم همچین علمی وجود دارد و شاید در آینده پیشرفتهای زیادی درباره آن شود در مورد قرآن اصلا بحث بر سر آن نیست که ما چیزهای عجیب و غریب از درون آن دربیاوریم هر چند چون معتقدیم قران سخن خداست دارای رموز فراوان است نقش اصلی قرآن ارتباط با خدا است و در حقیقت نقش یک تذکر دهنده دارد که خدا هست و مطمن باش کسانی که مسلمان هستند و مقداری با قرآن رابطه دارند میتوانند با خواندن قرآن به راحتی این ارتباط را با خدا برقرار کنند .....
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2)در مورد معجزه عددی که گفته شده هدف اصلی این است که نشان داده شود یک انسان 1400 سال پیش نمیتوانسته از خودش قرآن را بگوید که چنین درارای رموز عددی باشد و برای همین کسانیکه این رموز عددی را پیدا کردند نام معجزه به آن گذاشتند یعنی کسی که 1400 سال پیش بدون استفاده از ابزار و به یکباره کلماتی گفته که داری چنین رموزی باشد با منطق شما شکافته شدن دریا بوسیله عصای موسی هم معجزه نیست چون با وسایل امروزی انسان میتواند دو دریا را از هم جدا کند یا به هم پیوند دهد مثل کانال سویز و فکر میکنم مسیری هم که موسی قوم بنی اسراییل را از دریا عبور داد و به فلسطین برد همان کانال سویز بود ....در مورد تاریخ طبری که در صفحه قبل بحث کردیم اگر منصفانه بخواهیم که قضاوت کنیم یا ماجرای بنی قریظه درست است یا نه؟......
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 3) ولی من میگویم دروغ است به 2 دلیل 1-اولا کسی مثل پیامبر که به راحتی بعد از فتح مکه همه را میبخشد با همه شکنجه و توهینهایی که در 13 سال حضور پیامبر در مکه مردم مکه انجام داده بودند و میگوید امروز روز انتقام نیست و روز بخشش است یا حتی وقتی یهودیان خیبر را بعد از بنی قریظه شکست میدهد میگوید میدانم که شما با من دشمن هستید ولی رفتار من با شما همان گذشتی خواهد بود که با دوستان شما قبلا انجام دادم این پیامبر نمی تواند در یک روز 800 نفر را گردن بزند 2 -همان طور که گفتید طبری خود را یک مسلمان دو آتشه میدانست اگر واقعا چنین جنایتی رخ داده بود چنین فردی یا باید از پیامبر بیزار میشد یا سعی میکرد که آنرا ماله کشی کند ولی ما میبینیم که طبری تحت تاثیر همان روحیه حماسی عربی که هنوز از دوران جاهلی مانده آنرا با افتخار تعریف میکند
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 4) و کسی که کمی روانشناسی بداند به راحتی متوجه میشود که طبری بدش نمی آمده که حتی آمار کشته شده ها بیشتر از این هم باشد که ما این را در داستانهای دیگر او هم میبینیم که براحتی در داستانهایش یک ارتش 17 هزار نفری عرب را بر ارتش 600 هزار نفری پیروز میکند چیزی که با هیچ عقل سلیمی جور در نمیاد مثلا میگوید شهری بوده که 100 هزار نفر بر روی دیوار های اطراف آن نگهبانی میدادند که اگر فاصله نگهبانها با هم 3 متر باشند باید طول این دیوار 300 کیلومتر باشد که حتی در شهرهای امروزی غیر ممکن است....
جمعه 1 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
bakhshi99999 - اوکراین - کیف. تو هم درمانده ذهنی هستی که دل به ظهور یک شارلاتان دیگری کردی.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
hamesheh bahar - انگلستان - لندن . . هوش مادرزادی نمی خواد کافیه راجع به کتاب و نویسنده اش تحقیق کنی. یعنی این چیزا اینقدر برا تو خارق العاده است؟؟؟؟؟؟همه همین کارو می کنن چون کسی انقدر زنده نمی مونه که تمام کتابهای چاپ شده رو بخونه.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . پسر خوب!! نمونه ی یکی از قضاوت هات بدون دونستن کافی اینه که من رو ایرانی خطاب کردی. اگر کسی فارسی حرف میزنه یا چندسالی تو ایران بوده دلیل بر ایرانی بودنش نیست. اگر من ایرانی بودم الان کانادا چه کار میکردم؟؟؟؟؟ . تو هم که هی میگی پته تونو میریزم.. مثال بیار.. دلیل بیار.. منطقی باش. باادب باش.. تا که باهات حرف بزنم. دیگه حوصله ام سر رفت از این همه بی منطقی.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . این احادیثی رو هم که گفتی میتونی به همونی که ازش شنیدی نسبت بدی چون هیچ کدوم این احادیث!! دارای سند معتبر نیستند.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه مواظب باش خودت پشت کامپیوتر دچار جنون نشی!!. والا حرفای تو بیشتر خنده داره برو یه چند تا کلاس منطق درس بخون. البته اگر درس میخونی!!!!!!!!!
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
آنتی اسلام - ایران - اهواز . https://www.mb-soft.com/believe/text/argument.htm. این لینک یک سایتی هست که 5 دلیل فلسفی محکم برای وجود خدا داره که تا حالا اتیست ها نتونستند دلیلی برای رد کردنش بیارند. و اما چرا خدا زمان احتیاج داره....در قران نوشته شده که زمین و اسمانها در 6 روز (بیشتر 6 دوران بهتره چون کلمه ی ایام در عربی فقط به معنای روز نیست دوران هم هست) افریده شدند. یعنی خدا زمین و اسمانها رو در روز افرید نه خودشو!! این دلیل غیر منطقی برای گفتن اینکه خدا به زمان احتیاج داره هست. خدا به زمان احتیاج نداره. افریده هایش و چیزهایی که افریده میشوند به زمان احتیاج دارند. مگه ما این همه سال برای زندگی کردن زمان احتیاج نداریم؟ مگه جنین 9 ماه در شکم مادر نمی مونه تا بدنیا بیاد؟ زمین و اسمان هم 6 روز یا دوران زمان احتیاج داشتند که به وجود بیایند. و بحث اینکه ایا خدا زمان دارد یا ندارد بحث خیلی مفصلی هست که اینجا نمیشه نوشت. ولی همین دلیل کافیه که جوابتو بگیری. ممنون
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
الف). *پسر شجاع* - ایران - تهران 1- تعداد حروف {ب س م ا ل ل ا ه ا ل ر ح ا م ن ا ل ر ح ی م} بیست و یک حرف است تازه اگر تشدید روی رحمان و رحیم رو هم حساب کنید میشه 23. شما اشتباه میفرمایید ( البته اگر شما بخواهید به زور متوسل بشوید؛ حق باش شماست و ما گردنمان از مو باریک تر است!) 2- شما فرمودید: {{ در مورد معجزه عددی که گفته شده هدف اصلی این است که نشان داده شود یک انسان 1400 سال پیش نمیتوانسته از خودش قرآن را بگوید }} اول اینکه سلمان پارسی در نوشتن قرآن به پیامبرتان کمک کرده و گویا اشتباهً یا از عمد بیش از 50 واژهء اصیل پارسی و زرتشتی در قرآن وجود دارد به غیر از اینکه قرآن؛ کنونی یک کتاب تحریف شده و دست کاری شده است .
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ب). *پسر شجاع* - ایران - تهران) عایشه و عثمان در زمان مکتوب کردن این کتاب زمینی؛ بیش از 60 آیهء قتالهء بسیار وحشتناک را از قرآن در آوردند و رنگو بوی مهربانانه تری به این دین دادند. از جمله، آیهء معروف "سنگسار" (جلال الدین سیوطی، قرآن ‌شناس و مفسر نامدار مصری در قرن دهم هجری، در کتاب الاتقان فی علوم القرآن از عایشه، همسر پیامبر نقل کرده که سوره احزاب که در روزگار پیامبر خوانده می ‌شد، دویست آیه داشت اما زمانی که عثمان خلیفه سوم مسلمانان قرآن را تدوین و مکتوب کرد شماری از آیات، از جمله آیه سنگسار را از قلم انداخت) و در ضمن با بیش از 70 فرقه در دین اسلام ( هم شیعه و هم سنی) این مسئله را به خوبی میتوانیم متوجه بشویم که این دین متحجر چقدر رو به زوال رفته و همچنین از اوضاع کنونی اش در جهان به وضوح میبینیم که چقدر ضعیف و سرافکنده است که خود بزرگان دینی صدایشان در آمده است (وای به حال مردم!).
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ج). *پسر شجاع* - ایران - تهران) 3- شما فرمودید:{ شکافته شدن دریا بوسیله عصای موسی هم معجزه نیست چون با وسایل امروزی انسان میتواند دو دریا را از هم جدا کند} خیلی جالبه!!! همهء دنیا ( چه کافر و چه خدا باور) اعتقاد دارند اون یک معجزه بود؛ اما شما این مسئله رو رد میکنید!!!! البته خیلی تعجب ندارد. چون اسلام شما هم مختص خودتان است. مثل باقی مسلمانها!
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
د). *پسر شجاع* - ایران - تهران 4) و باز فرمودید:{{ مثل کانال سویز و فکر میکنم مسیری هم که موسی قوم بنی اسراییل را از دریا عبور داد و به فلسطین برد همان کانال سویز بود}} خیر. کانال سوئز از وسط بیابان میگذرد و موسی دریا را شکافت. داریوش بزرگ به دلیل اهمیت راه دریایی میان مصر و ایران دستور ساخت آبراهی میان دریای سرخ و دریای مدیترانه را از راه نیل در اواخر سدهٔ ششم پیش از میلاد داد تا کشتی‌های ایرانی بتوانند به راحتی از آن عبور کنند. سرپرستی ساخت این آبراه را مهندس «ارتاخه» از مهندسان ایرانی عصر هخامنشی به عهده داشت ( هرچی آبرو توی دنیا داریم؛ فقط و فقط بخاطر اون مرد بزرگ تاریخ؛ داریوش کبیر است. ) . این لینک: https://aftab.ir/lifestyle/view.php?id=84015. این هم عکس: https://img26.imageshack.us/img26/1817/suezcanaleo.jpg
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ه). *پسر شجاع* - ایران - تهران 5) شما طبق چه سندی می فرمایید:{{ پیامبر همه را میبخشد؟!!!!!} از خودتان میگویید؟! حدس میزنید؟!! کسی به شما گفته است؟!! جایی شیده اید یا .... ببین دوست عزیز؛ من توی بحث کردن حرف بدون منبع نمیزنم. لطفاً؛ خواهشاً؛ عاجزاً و.. اگر از این به بعد با من خواستید بحث کنید؛ یا اسم منبع تاریخی را ذکر کنید و صفحهء مذکور؛ یا لینک سخن را بدهید یا بگویی: من از کسی شنیده ام. آیا من از اولین روز بحث با شما ( چندین ماه پیش) تا کنون؛ حرفی بدون منبع زدم؟ صحبت های شما هیچ کدام قابل قبول و قابل خواندن نیست تا منبع را ذکر کنید. متشکرم. ( بعداً حسابی باهم بحث میکنیم)
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران کلام بی منبع؛ مثل کلید بی ماشین است. ( کلید یا سویچ ماشین رو داشته باشی؛ اما ماشین رو نداشته باشی! یا به عبارت دیگر اصلاً ماشین نداشته باشی!) شما میفرمایید:{{...و کسی که کمی روانشناسی بداند به راحتی متوجه میشود که طبری بدش ...} شما با من بحث روانشناسی میکنی یا بحث تاریخی؟ اگر راجع به روان طبری می خوای بحث کنی که اون یه مطلب جداگانه است و فکر می کنم نه من روانشناس باشم و نه تو. اگر راجع به تاریخ می خوای بحث کنیم؛ شما که طبری رو قبول نداری؛ باشه من قبول دارم و آدم خشکی توی بحث نیستم؛ شما یک منبع دیگه رو به من معرفی کن؛ تا روی اون بحث کنیم ( مستند و مستدل نه از خودت!)
جمعه 1 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
برادر عزیزم amo danial نروژ-اسلو.تنها کسی که پیام مرا دید وخواند وجواب داد شما بودید .ازشما ممنونم وبرایتان از خداوند برکت و شادی می طلبم.
جمعه 1 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
برادر عزیز اگر دچار شک و تردید در پذیرش حقیقت وجود خدا هستید بدانید که گناهی از شما سر نزده بلکه خدا همیشه منتظر شکاکان و کنجکاوان است تاصدایش زنند و او با محبتی غیر قابل تصور پاسخ دهد خدا همیشه منتظر ماست واز انتظار خسته نمیشود .من هم زمانی از اسم خدا گریزان بودم ...اما اتفاقی افتاد که امروز با جرئت میتوانم بگویم زندگی حقیقی من از 3سال پیش آغاز شد...
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. parizad27 - کانادا - کچینر فکر میکنی جوابت منطقی بود؟ بهتر نبود میگفتی: {من نمیدونم تحقیق میکنم و بعداً جواب شما رو میدم!}
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. parizad27 - کانادا - کچینر شما خودت فرمودی : {خدا به زمان احتیاج نداره. افریده هایش و چیزهایی که افریده میشوند به زمان احتیاج دارند} پس خداوند قدرت این را ندارد که "زمان" مخلوقاتش را کنترل کند! یعنی خداوند نمی توانست زمین را در یک لحظه بوجود بیاورد و از توانش خارج بود. چون خلقت زمین نیاز به 6 دوران داشت!!!! این حرفی که زدید 100% خداوند را زیر سوال میبرد و خودتان در حقیقت خدایتان را رد و نقض میکنید. ( یا مثلاً همین که میفرمایید: مگه جنین 9 ماه در شکم مادر نمی مونه تا بدنیا بیاد؟ جنین به 9 ماه وقت نیاز دارد و مادر هم به 9 ماه وقت نیاز دارد و در ضورتی که این زمان کمتر یا بیشتر شود خطر مرگ هر دو وجود دارد. در بارهء خداوند هم همین صدق میکند؟! اینجوری که باز هم خداوند نیاز مند است!)
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر در ضمن دوست عزیز؛ اون لینکی که دادید باز نمیشه. خیلی خوشحال میشم اگر اون 5 دلیل رو بخونم. لطفاً پی گیر این مسئله بشوید. سپاسگزارم
جمعه 1 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران . واقعا گل گفتی! هیچ آدم سالمی نمیتونه چنین مزخرفاتی رو تحت نام آیات الهی سر هم بندی کنه و مشتی هالو رو تا ابد بذاره سر کار! تنها مجنونی بنام محمد با همکاری چند شارلاتان دیگر میتوانست دنیا را بفریبد! اما نه انسانهای عاقل عصر حاضر را! چرا یکی از این آیات و پیامبران در عصر جدید ظاهر نمیشوند تا همه به ریششان بخندند؟! در ضمن من هنوز حرفام تموم نشده و دارم پته عدد 19 و معجزه خیالی شیادان اسلامی میریزم رو آب. تو پسر شجاع بهتری بری پیش خانم کوچولو (parizad27 - کانادا - کچینر) ‌این خزعبلات رو برای اون تکرار کنی که پشت کامپیوتر حالش بد نشه! واقعا در تعجبم که یک عده هر جفنگی رو که به خوردشون میدن باور میکنن. تمام این احادیث جعلی است ولی معجزه 19 درسته! صبر داشته باش دارم برای شما هالوها حقه بازی بر سر عدد 19 رو فاش میکنم هرچند که مغز شماها اونقدر با لیف و صابون شسته شده که فقط آنچیزی رو که میخواهید می بینید! معجزه حرفی است مزخرف و از اساس بیهوده و باور انسانهای هالو و بی دانش است که از تحلیل مسائل عاجزند و هر مهملی را باور میکنند تا از سوالهای ذهنشان فرار کنند.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. parizad27 - کانادا - کچینر مگر شما مسلمانها نمی فرمایید : {و خداوند بر "همه چیز" قادر و توانا است!} پس چرا شما میگید :{ خدا به زمان احتیاج نداره. افریده هایش و چیزهایی که افریده میشوند به زمان احتیاج دارن}برات یه مثال میزنم که قضیه رو بهتر بگیری و متوجه بشی خودت چی گفتی ( قصد توهین ندارم دوست عزیز) این مثل این میمونه که من بگم: من بر همه چیز قادر و توانا هستم و اسرار همهء عالم هستی و .. در دست منه و من بر مرگ و زندگی شما تسلط دارم و میدونم کی میمیرید و.... و در کل یک خدا هستم. بعد بخوام برای تو دوست عزیز یک کیک درست کنم؛ و خدمت شما عرض کنم که: من خدا هستم؛ اما نمی تونم در عرض یک لحظه کیک رو درست کنم و نیاز به 20 دقیقه زمان در حرارت 120 درجه سانتیگراد دارم، چون روی کیک نوشته که دستور پخت اون اینجوریه و این باید 20 دقیقه توی فر بمونه :-(( خوب، من چه خدایی هستم؟!
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. parizad27 - کانادا - کچینر و شما در آخر صحبتتان فرمودید :{ و بحث اینکه ایا خدا زمان دارد یا ندارد بحث خیلی مفصلی هست که اینجا نمیشه نوشت.} شما ماشاالله تمام این صفحه را از نوشته هایتان برای دیگران پر کردید؛ یک بزرگواری بفرمایید و جواب این حقیر رو هم بدهید. در ضمن در جملهء پایانی تان فرموده بودید:{ ولی همین دلیل کافیه که جوابتو بگیری.} که خدمتتان عرض کردم جواب درستی ندادید که هیچ؛ تازه به رد خدا هم بسیار بسیار کمک کردید. :-)) منتظر جواب شما هستم
جمعه 1 آبان 1388

taraneh2008 - المان - هامبورگ
parizad27 - کانادا - کچینر. اسلام و منطق .جوک تعریف نکن خانم. پیغمبر عزیزت بخاطر عقده های شخصی من و تو مادران ما را بدبخت کرد و خانه نشین.1400 ساله زن مسلمان از جامعه دوره بخاطر ناهنجاریهای ذهنی یک مرد هوسباز. اگر زن عاقلی بودی خودت میفهمیدی که این دین با تو چه کرده.داری از دینی طرفداری میکنی که تو رو نصف ادم حساب کرده. به شوهرت اجازه داده کتکت بزنه سرت هوو بیاره در خانه حبست کن. بشین با *پسر شجاع* دو تایی حساب کنید هوو وکتک جمعش 19 میشه یانه
جمعه 1 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
استر آبی - ایران - تهران. آخه تو را چه به این بحث های مهم و عالمانه تو برو چند تا شعر از کتاب دبستان بخوان که لا اقل تفاوت بین حکیم نظامی و مولانا را متوجه شوی. البته علوم راهنمایی نیز برای تو پیشنهاد می شود که تفاوت انرژی الکترومگنتیک را با انرژی موهوم آخوندی درک کنی :-)
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
آنتی اسلام - ایران - اهواز. فکر کنم درست کامنتمو نخوندی. افریده های خدا به زمان احتیاج دارند. زمین و عناصر ان به زمان احتیاج داشت که بوجود بیاد. خدا می خواست مردم راجع به علوم تحقیق کنند اگر زمین هولوپی ظاهر میشد اونوقت این همه نظریه علمی و فلسفه و ریاضی به درد سطل اشغال هم نمی خورد. در ضمن فقط کافیه عبارت: 5 دلیل فلسفی برای وجود خدا رو گوگل کنی. البته اگر بکنی!!!!!!!!!. در ضمن اگر خدا میخواست زمان ما رو کنترل کنه چرا ما رو خلق می کرد. حالا من از تو یه سوال میپرسم: تو خودت چه جوری بوجود اومدی؟ (پدر و مادرت چه جوری بوجود امدند؟ دنیا چه گونه بوجود امد؟). در مورد کامنت اولت باید بگم خدا رو شکر در واحد فلسفه ای که می خونم اینقدر تحقیقات کلاسی داریم که بتونم به این سوالات مبتدی جواب بدم.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
1) the first cause argument, 2) the natural law argument, 3) the argument from design, 4) the moral argument, 5) the argument for the remedying of injustice. این خلاصه ی پنج تا دلیل هست. که در بین کتابهای فلسفه پیداشون کنی. البته اگر میخوای حقیقت رو بدونی.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر دز ضمن لطف کنید و اسم مترجم قرآنی رو که " أَیَّامٍ" رو به " دوران" ترجمه کرده ذکر کنید. چون من در ترجمه های "خرمشاهی" و "مکارم" دیدم نوشته شده " روز" و کسی از کلمهء دوران برای ترجمهء ایام استفاده نکرده است. منتظر پاسختان هستم. سپاسگزارم ( اسم مترجم قرآنتان را می خواهم)
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
اگر قرار بود خدا همه چیز رو در یک لحظه بسازه و در یک لحظه همه چیز رو درست کنه مسله ی افرینش بی معنی میشد. خدا انسانها رو افرید و به انها زمان داد تا او را بشنا سند. خدا رو شکر شما سه بار گفته ی من رو تکرار کردی: خدا به زمان احتیاج نداره. افریده هایش و چیزهایی که افریده میشوند به زمان احتیاج دارن. این جمله یعنی چی؟؟؟ اول یه خورده فکر کن بعد موضع بگیر.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان این سایت رو لطفاً بخون چون فکر میکنم خیلی خوشت بیاد و دوست داشته باشی. در ضمن در نهایت وقتی همش رو خوندی به آخرین خط در زیر سایت که با خط قرمز و درشت هم نوشته شده "دقت کن" امیدوارم که از مطالب این سایت لذت ببرید ( مثل خود من. برام جالب بود) موفق باشید دوست خوبم. https://quran-dept.talif.sch.ir/index.php?page_id=43.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
دلیل اول دلیل کاسمولوژی هست که میگوید در ابتدای خلقت چیزی یا کسی بوده که باعث انفجار کهکشانی و افرینش زمین شده که ان چیز یا کس همیشه وجود داشته که خداست
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
دلیل اول دلیل کاسمولوژی هست که میگوید در ابتدای خلقت چیزی یا کسی بوده که باعث انفجار کهکشانی و افرینش زمین شده که ان چیز یا کس همیشه وجود داشته که خداست. 2: دلیل تئو لوژی که میگه: نظم و افریده های بسیار پیچیده( مثلا دی ان ای انسان یا اثر انگشت انسان که در قران بهش اشاره شده) با رجوع دادن به خدا توضیح داده میشوند. و مباحث خلقت مستعد (در اکادمی علوم امریکا نام یک اکادمی تحقیقات فلسفی هم هست).
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
دلیل اول دلیل کاسمولوژی هست که میگوید در ابتدای خلقت چیزی یا کسی بوده که باعث انفجار کهکشانی و افرینش زمین شده که ان چیز یا کس همیشه وجود داشته که خداست. 2: دلیل تئو لوژی که میگه: نظم و افریده های بسیار پیچیده( مثلا دی ان ای انسان یا اثر انگشت انسان که در قران بهش اشاره شده) با رجوع دادن به خدا توضیح داده میشوند. و مباحث خلقت مستعد (در اکادمی علوم امریکا نام یک اکادمی تحقیقات فلسفی هم هست).
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
3: دلیل پایه شده بر انتولوژی: همیشه باید چیزی بزرگتر وقدرتمند تر وجود داشته باشد چون ذهن ادمی توان فهمیدن و درک کردن بی نهایت رو نداره. پس ضروری هست که خدا وجود داشته باشه.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
4: ترانسندنتال تئوری : علوم ریاضی و فلسفه و غیره با غیاب خدا معنی خودشون رو از دست میدن. باقی شو هم میتونی در این سایت ببینی سایت معروفی هست که همه ی درس خون ها میشناسنش. https://en.wikipedia.org/wiki/Does_God_exist%3F. سایت ویکی پدیا دانش نامه ی ازاد. که البته همونطور که گفتم اینها مال فلاسفه ی بزرگه همچنین میتونی کتابهای ایمانوئل کانت رو بخونی. در کل کتابهای فلسفی.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
https://www.philosophyofreligion.info/theistic-proofs/. https://www.infidels.org/library/modern/theism/arguments.html. https://users.elite.net/ebedyah/PastorsSite/otherareas/kantdiscussion.htm. https://www.theologicalstudies.org/page/page/1572404.htm. این هم لینک های بیشتر .به دردت میخوره. راستی اگر خدا وجود نداره و همه ی ما یه روز میمیریم پس زندگی بعدی هم وجود نداره. پس چرا هنوز زندگی می کنی؟؟؟؟؟
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
وَ لَقَدْ خَلَقْنَا اْلإِنْسانَ وَ نَعْلَمُ ما تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ وَ نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرید: «ما انسان را آفریدیم و از وسوسه هائى که در او میگذرد آگاهیم و ما به او از رگ گردنش نزدیکتریم» (سوره ق ـ 16)
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
أَ یَحْسَبُ اْلإِنْسانُ أَلَّنْ نَجْمَعَ عِظامَهُ ـ بَلى قادِرینَ عَلى أَنْ نُسَوِّیَ بَنانَهُ:. آیا انسان گمان میکند استخوانهاى او را جمع آورى نمى کنیم، آرى توانا هستیم که از سر انگشتان او را نیز تجدید ساختمان نمائیم» (سوره قیامت ـ آیات 3 و 4). موضوع تجدید ساختمان سرانگشتان که لازمه آن ترسیم خطوط سابق و تجدید آنست با توجهى که اخیراً درباره خطوط سرانگشتان و اینکه خطوط سرانگشت هر کس معرّف خود او است و هیچ گونه شباهتى با دیگران ندارد، خیلى پر معنى به نظر میرسد. و براى اینکه به این مسئله معاد جنبه حسى بدهد، گاهى انسان را متوجه آفرینش او از خاک که همچون زندگى پس از مرگ است، میکند. و گاهى به مراحل تکامل جنینى که به واسطه تحولهاى فوق العاده میان هر مرحله با مرحله دیگر شباهت زیادى به مسئله معاد دارد، اشاره کرده و زمانى دست انسان را گرفته در جهان طبیعت سیر میدهد، آنجا که زمینهاى مرده را در برابر چشم همگان زنده میکند و این صحنه را هر سال تکرار مى نماید.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. parizad27 - کانادا - کچینر خانوم محترم. در بارهء اون داشنمندان ایرانی که اسم بردید؛ در وحلهء اول ایرانی بودند و بعد از آن مگر کسی در آن زمان جرات میکرد بگوید من مسلمان نیستم! شما فکر کردی چون بوعلی سینا اسمش "علی" داشت یا اینکه کتابهایش را به عربی نوشته بود دل خوشی از مسلمانان داشت؟!!! در آن زمان هیچ ایرانی حق نداشت که نام پارسی بر فرزند خود بگذارد و عربها تاثیر مخرب خودشون رو روی فرهنگ ایرانیان تا حدود بسیاری گذاشته بودند. حتی هیچ کس حق نداشت فارسی صحبت کند یا فارسی بنویسد و به واسطهء "فردوسی بزرگ" من و شما الان داریم فارسی حرف میزنیم! یا اینکه باز دیدم شما اسم افتخار ایران رو محمد زکریای رازیرو توی اون اسامی اورده بودین!!! همین دانشمند بزرگ فرموده: «ادیان و مذاهب علت اساسی جنگ‌ها و مخالفت با اندیشه‌های فلسفی و تحقیقات علمی هستند. کتاب‌هایی که به نام مقدس آسمانی معروف‌اند، کتب خالی از ارزش و اعتبارند و آثار کسانی از قدما مانند افلاطون و ارسطو و سقراط خدمت مهم‌تر و مفید‌تری به بشر کرده ‌است.»
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. parizad27 - کانادا - کچینر یا یکی دیگر از مفاخر ایرانزمین حکیم ابوالقاسم حسن پور علی توسی ( فردوسی) فکر میکنید چون توی اسمش "حسن""ابولقاسم"علی" وجود دارد پس مسلمان است! ایشان فرموده اند: «ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب را به جایی رسیده است کار کـــه تــاج کـــیـان را کـنـد آرزو تـــفو بـر تـو ای چرخ گردون تفو!» منظور ایشان فکر کردی کی بوده؟! همین آقای فردوسی رو مسلمانها اجازه ندادند در قبرستان طوس دفن بشه و گفتند نجس است و در حیاط خانه اش دفنش کردند!!!! عطار، در الاهی نامه­ی خود از زبان شیخی که مانع تدفین او در گورستان مسلمانان می­شد، فردوسی را کافر می­داند، و چنین می­گوید که:. چنین گفت او که فردوسی بسی گفت همه در مدح گبران چون کسی گفت. به مدح گبرکان عمری به سر برد چو وقت مردم آمد بی خبر مرد. مرا در کار این برگ ریا نیست نمازم بر چنین شاعر روا نیست. به این ترتیب فردوسی تا زمان عطار به تدریج شهرتی یافته بود که با گبری و زرتشتی­گری پیوند خورده بود. --------.
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. parizad27 - کانادا - کچینر نخستین تذکره در باب فردوسی را نظامی عروضی سمرقندی در چهارمقاله­اش به دست داده است، در آن هنگام که ماجرای سفر خویش به توس را بازگو می­کند و نشان می­دهد که اطلاعات خویش درباره­ی حکیم فردوسی را در شهر زادگاهش و از منابعی دست اول برگرفته است. تقریبا تمام داستانی که امروزه ما درباره­ی زندگی و مرگ فردوسی می­دانیم، از این منبع برآمده است. نظامی این کتاب را در 495 هجری خورشیدی (برابر با 510 هجری قمری و 1116 میلادی) نگاشته است. از آنجا که فردوسی به روایت دولتشاه سمرقندی در سال 411 ه.ق. و به روایت دیگری در 416 ه.ق درگذشته، بنابراین نظامی حدود 95 سال پس از مرگ شاعر از زادگاهش دیدن کرده و از کسانی که مادرانشان همسایه و پدرانشان دوست فردوسی بوده­اند، درباره­اش اطلاعات به دست آورده است با وجود احترام زیادی که فردوسی در شهر خویش داشت،
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
آخرین. parizad27 - کانادا - کچینر از آنجا که به کفر و رفض متهم بود، با دخالت یکی از رهبران دینی شهر توس، از تدفین او در گورستان مسلمانان ممانعت به عمل آوردند و به این ترتیب او را در باغ خویش به خاک سپردند. و چه زیبا استاد در وصف ایشان سروده اند:شاهنامه هست بی اغراق قرآن عجم رتبهء دانای طـوسی رتبهء پیغـمـبری (ملک الشعرای بهار) این مطالب رو برات نوشتم که بدونی در اون زمانی که شما میگید " بزرگترین دوران افتخار اسلام" چوب اسلام همچنان در سر ملت ایران بود و چه بسا اگر در قبل از اون دوران؛ بقول شما شکوفایی علم؛ دوران مسلمونهای وحشی به ایران حمله ور نمیشدند و کتابخانه ها رو آتش نمیزدند؛ و ایران رو غارت نمیکردند و.... 100 ها بلکه 1000 برابر دانشمند و محقق و فیلسوف داشتیم. جای این کامنتهای سبک و سخیف؛ کمی تاریخ مملکتت رو مطالعه کن.(خیلی معذرت می خوام که این رو میگم؛ اما مجبورم) برای بحث کردن امیدوارم 100 سال دیگه زنده باشید؛ باز هم وقت هست
جمعه 1 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
bakhshi99999 - اوکراین - کیف.چه خوب بود که این افراطیون مذهبی کمی از شما ادب و نزاکت را میاموختند.
جمعه 1 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
این بحث هایی بود که من برای شروع فکر کردن بهش رو بهتون گفتم. باقیش با خودتون برید تحقیق کنید همه رو که من نباید بگم! در اخر براتو ن ارزوی موفقیت میکنم. مگر رحمت پروردگارت (شامل حالت گردد،) که فضل پروردگارت بر تو بزرگ بوده است! (87). سوره ی اسرا ایه ی 87
جمعه 1 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر اگر از اسمهای، دهن پر کن، اسلامی، دانشمندان و شعرا و .. خیلی خوشتون میاد فکر نکنم بهتر از "نورالدّین عبد الرّحمن بن احمد بن محمد معروف به جامی" بتونید پیدا کنید. خود ایشون درس فقه اسلامی رو تمام کرد و یک فقیه بود. ایشان ملقب به خاتم الشعرا شاعر، موسیقی‌دان، ادیب و صوفی بودند. این شعر بسیار معروف هم از ایشون است: «ای مغ‌بچه دهر بده جام می‌ام// کامد ز نزاع سنی و شیعه قی‌ام// گویند که جامیا چه مذهب داری// صد شکر که سگ‌سنی و خر‌شیعه نی‌ام» عبدالرحمن جامی
جمعه 1 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . میتونی از دوستای وهابیت کمک بگیری ...راستش رو بگو با هم جلسه مشترک هم میذارید .....فقط مواظب باش بلایی سرت نیارن ها ها ها
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
taraneh2008 - المان - هامبورگ . من شخصا جواب تهمتهای تو رو به رفقات دادم ولی منطق شماها جواب ساده این موارد رو نمیخوادبپذیره-اسلام پیروز است
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. parizad27 - کانادا - کچینر دختر جان. اگر شما این چند شب مشغول سرچکردن و مطالعهء اسلام هستی؛ من 40 سال سن دارم و حد اقل 20 سالش رو مسلمان به معنی واقعی بودم ( باسواد؛ نه مثل بعضی ها ملا مکتبی) شما بگی ف من بهت میگم فرحزاد. این رو خدمتت عرض کردم که اینقدر نگی:{باقیش با خودتون برید تحقیق کنید همه رو که من نباید بگم} فکر میکنم اگر نظرات کاربران رو از درجه 1 تا درجه 10 بخواهیم تقسیم بندی کنیم ( چه کفار و چه خداباور) شما نمرهء 8 یا 9 میگیری. اون هم نه بخاطر کیفیت کلامت؛ بلکه از لحاظ کمیت
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . در مورد دانشمندان ایرانی رازی و ابن سینا هر دو علاوه بر پزشک فیلسوف و اسلام شناس هم بودن ایندو در فلسقه اسلامی پیرو مکتب اشراق بودند فلسفه اشراق همواره نظریات فلسفه مشاء یکی دیگر از مکتبهای فلسفه اسلامی را به چالش کشیده اینجا همون جایی که همه آنتی اسلامها فکر میکنن این دو که کامل کننده مکتب اشراق هستند با اسلام مخالف بودن.
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
parizad27 - کانادا - کچینر . سلام نمیدونم برادر صدات کنم یا خواهر اما در هر صورت خیلی خوب دهن بعضیا رو بستی و جواب مدعیان مطالعه رو هم خیلی خوب میدی بدون خیلیا بهت افتخار میکنن -موفق باشید اسلام پیروز است
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
*پسر شجاع* - ایران - تهران . سلام خدا قوت مطالبتو دنبال میکنم موفق باشی -اسلام پیروز است
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. parizad27 - کانادا - کچینر اون دلایل وجود خدا رو هم که نوشتی؛ دلایلی بسیار بسیار قدیمی هستند که حتی خود مسلمانهایی که کمی سواد دارند دیگه از این در وارد نمیشن مثل حکایت اعجاز اعداد و اعجاز قرآن و... بلکه بخواهند آدم های بیسواد را گول بزنند!! حالا دلیل چیست؟! الان خدمت شما عرض میکنم . شما فرمودید: {{ در ابتدای خلقت چیزی یا کسی بوده که باعث انفجار کهکشانی و افرینش زمین شده که ان چیز یا کس همیشه وجود داشته که خداست}}کسانی که فکر میکنندخداوند "علت" بوجود آمدن دنیا است از یکی از قدیمی ترین و ابتدائی ترین تئوریها برای علیت که مربوط به دوران ارسطو است استفاده میکنند!. که از اون موقع تا الان تئوری های بسیار پیشرفته تری اومد اما این دوستان خدا باور مطالعه نکردند و خبر ندارند! این تئوری ( همین حرفی که شما زدید!) مربوط به 2400 سال پیش است و همانطور که علم پیشرفت کرده است فلسفه نیز پابه پای علم پیشرفت کرده. دیدگاهی که امروز نسبت به تئوری علیت وجود دارد نسبت به 2500 سال پیش بسیار بسیار فرق کرده.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. parizad27 - کانادا - کچینرو اگر بخواهید طبق اون تئوری بحث کنید مثل این است که از ابزار و وسایل آن زمان در این دوره و این زمان استفاده کنید!! حالا یک سوال از خود جنابعالی :چرا وقتی از علت پدیده های علمی صحبت میکنید؛ دنبال "یک شخص" برای درست کردن آن میگردید؟!! خدمتتان عرض میکنم. خداباورها چون با مفاهیم مرتبط به نحوه بوجود آمدن انسان و محیط اطراف خود و سیاره ها و ستاره ها و در انتها جهان آشنا نیست و اطلاعات زیادی ندارند، میخواهد نادانی خود را و این حفره ای را که در دانایی خود او وجود دارد را با ساده انگاری بسیاری پوشش دهد و نادانی خود را با دخالت دادن یک موجود ماوراء طبیعی پوشش دهد.
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . سلام برادر حال کردم با کامنت سوره حدید حق نگهدارت –اسلام پیروز است
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. parizad27 - کانادا - کچینر یک مثال برای باز شدن مسئلهء حفره های مغزی خدا باوران: فرض کن یک نفر از شهر به دهاتی دور افتاده میره که هیچ ارتباطی با شهر ندارند؛ در اون دهات یک مجسمهء یخی ( که با یخ درست شده) رو به یک بچه یا جوان بصورت هدیه میده. اون بچه میره مجسمه رو کنار بخاری میگذاره و میره دنبال بازی اش. وقتی بر میگرده میبینه که اون مجسمه نیست!!!! اولین پرسشی که میکنه : چکسی اون مجسمه رو برداشت؟!! ( سوال یک خدا باور! چون اون بچه علت علمی این پدیده رو نمیدونه؛ مجبور میشه که اون حفرهء خالی مغزش رو با یک جواب ساده پر کنه. دقیقاً مثل شما)
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. به به ببین کی اینجاست رفیق شفیق محمود صبورچیان شلوم برادر زبلو ،کم پیدا هزار ماشاا.. کلی در نبود من گرد و خاک کردی همون حرفای تکراری همیشگی با همون ادبیات تکراری با همون نا سزاهای تکراری یه نصیحت دوستانه برات دارم نحوه پرداخت حق مزدوریها رو تو فحشات به خواهر و برادرای من سوتی نده /و اما بعد/ (((داستان خلخال و پیرزن و غیره که جوکه! داستان قتل عام یهودیها رو بگو))) اینم یه جمله ناب از کامنتهای جنابعالی در همین پست برای اونایی که میخوانند و فکر میکنند- یا حق اسلام پیروز است.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. odin - بلژیک - انتورپن. نه اودین جان. نمیخوام شروع کنم. بیشتر واسه رفع خستگی بود و همچنین مدتی بحث نکرده بودم دلم تنگ شده بود! و علاوه بر این علاقه ی چندانی برای ذکر این مطالب در سایت ندارم ولی اگر بعضی از دوستان مجبور کنند مینویسم! متاسفانه یا خوشبختانه زیاد وقت هم ندارم. که به سایت بیام... اما راجع به آن مطالبی که گفتید باید بگم من چیزی از خودم نگفتم. همه ی مواردی که گفتم از مورخان و نویسندگان بزرگی مانند ویل دورانت و گوستاولوبون و جرجی زیدان و.. بود. اما بعضی اوقات در مواردی مثل نامه ی انیشتن چون منبع دقیقی نداشتم نتوانستم ادعایم را به اثبات برسانم. اما در مورادی مثل همین عدد اتمی که خدمتتون عرض کردم خیلی ها جوابی نداشتند که بدهند. این مورد دال بر اثبات اعدای بنده نیست؟ به نظرم مباحث دینی حالا حالاها جای بحث کردن داره. ولی حیف که برخی چیزها مانع برخی مباحث میشن.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
اون آقایی که حرف از عدد 19 میزنه ، من کاری به درست و غلط بودنش ندارم ، اگه راست میگه راجع به همین عدد اتمی آهن حرف بزنه. مثل اینکه جوابی نداره. قبلا هم همین مطلب رو به اون گفته بودم ولی میدونید در جوابم چی گفت؟ گفت ببین من حرفهای تو رو نمیخونم من فقط میخندم!
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. alireza.ch - سوییس - نوشاتل. علیرضا جون فکر کنم شما فقط یک نیم نگاهی به کامنت اول من انداخته اید درسته؟ احتمال اینکه کامل آنرا خوانده باشید ضعیف هست. چون من اصلا هیچ اشاره ای به سوره ی چندم بودن قرآن نکرده بودم! بله درسته قرآن چند سال بعد جمع آوری شد ( طبق برخی منابع تاریخی ) و قرآن طی 23 سال نازل شد. من فقط گفتم که مجموع اعداد با استفاده از حروف ابجد می شود 26 و 26 هم عدد اتمی آهن است! در این رابطه منتظر کامنت دیگری از بنده باشید که ان شاءالله در آینده خواهم گذاشت. اما گفتید که این مطالب می بایستی برای شنونده هم قابل درک باشد. در جوابتون باید عرض کنم که بنده خدا محمد ابن عبدالله (ص) همین که به مردم میگفتند خدا وجود داره ، مردم شروع به تمسخر و اذیت کردنشان می کردند دیگه چه برسه به اینکه بخوان بگن عدد اتمی آهن فلان هست و... اتفاقا مواردی از این قبیل یکی از مواردی هست که برتری قرآن رو نشون میده. یعنی در هر عصری حرفی برای گفتن داره. در آن زمان قرآن میگفت اگر راست میگید همه رو جمع کنید و آیه ای شبیه قرآن بیارید ( که کسی نمی توانست ) حالا هم راجع به مطالبی از این قبیل حرف برای گفتن داره!.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
اگر کلیهٔ مذاهب را عمیقأ بررسی نمائیم خواهیم دید که ساختار همگی آن‌ها بر اساس افکاری کم و بیش متضاد که در افسانه‌ها به چشم می خورد، بنا شده است؛ باور کردنی نیست اگر انسانی باعقل سالم و نگاهی انتقادی به‌آن ها بنگرد و به‌نادرستی آن‌ها پی‌نبرد.». فریدریش کبیر /
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. alireza.ch - سوییس - نوشاتل. گفتید که حضرت محمد ص نتوانست فکری برای ایجاد خندق بکنه... باز هم در جوابتون باید بگم که پیامبر در اینجا در صدد بیان اهمیت مشورت بودند. وگرنه همان خدایی که محمد ص را در غار از دست کسانی که میخواستند وی را بکشند ، پنهان کرد و به عنکبوت دستور داد که در آنجا تار ببافد و به کبوتر دستور داد که در جلوی دهنه ی غار لانه کند تا دشمنان پیامبر از مخفی شدنش در غار شک نکنند ، به پیامبرش کمک میکرد تا خندقی را حفر کند!.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. bluestar - ایران – تهران. نه بابا نگران نباش. بر خیلی از افراد حرجی نیست! ( کلی دارم میگم ).
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. asir@.P - فرانسه – پاریس. خیلی از بیمارها هم هستند که اصلا چیزی نمی بینند!.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
«دین بهترین وسیله ‌است برای ساکت نگه‌داشتن مردم.». * ناپلئون بوناپارت
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
به به بخونید ببینید حکیم سخنور فردوسی بزرگ چی گفته !( الان غیر ایرانی ها بدشون میاد :-))) «زیان کسان از پی سود خویش // بجویند و دین‌داری آرند پیش». فردوسی
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. اینجا یک سری از فحش های قرآن رو که توهین به انسانیت است گذاشتم؛ ببینید مسلمانها چقدر تربیت اسلامی دارند! از مسئولان محترم سایت خواهش میکنم فحش های رکیک قرآن رو نقطه چین نکنند چون من از متن قرآن کپی پیست کردم و تازه من هیچ وقت از این فحش های ناموسی و بی تربیتی نمیزنم!. سوره جمعه - آیه 5: مثل کسانى که به تورات مکلف شدند ولى به آن عمل نکردند همچون {خرى} است که کتابهایى را حمل کند، چقدر بد است مثل قومى که آیات الله را تکذیب کردند. الله ستمکاران را هدایت نمى‏کند. گستاخ [و] گذشته از آن زنازاده است(13)سوره 68: القلم تف بر شماو بر آنچه غیر از خدامى‏پرستید مگر نمى‏اندیشید(67)سوره 21: الأنبیاء در آیه 67انبیاء مترجم با ماله کشی به جای تف کلمه اف را به کار برد که با مراجعه به لغتنامه عربی معنی کلمه در واقع تف بوده است. سوره مدثر -
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. آیه 49 ، 50 ، 51: چه شده که است از این پند اعراض می کنند؟ مانند خران وحشی که از شیر می گریزند. سوره عنکبوت - آیه 41: مثل کسانی که غیر از الله را اولیای خود برگزیدند، مثل عنکبوت است که خانهای برای خود انتخاب کرده؛ در حالی که سست ترین خانه ها خانه عنکبوت است اگر می دانستند. سوره فرقان - آیه 44: آیا گمان میبری بیشتر آنها می‏شنوند یا می‏فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر. سوره اعراف - آیه 179: و به راستى بسیارى از جن و انس را براى جهنم آفریده‏ایم، دلهایى دارند که با آن در نمى‏ یابند و چشمهایى دارند که با آن نمى‏بینند و گوشهایى دارند که با آن نمى‏شنوند، آنان چون چهارپایانند، بلکه اینان گمراه‏ترند، ایشان بى خبرند.
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . ((خداباورها چون با مفاهیم مرتبط به نحوه بوجود آمدن انسان و محیط اطراف خود و سیاره ها و ستاره ها و در انتها جهان آشنا نیست و اطلاعات زیادی ندارند)) و هزاران جمله از جنس همین جمله دوست عزیز هر کسی که سواد خوندن و نوشتن داشته باشه میدونه که برای دانش انتهایی وجود نداره شما جوری صحبت میکنی که انگار به اون نقطه آخر دانش رسیدی و دیگه دانشی تولید نخواهد شد فرضیه رد یا اثبات نخواهد شد مثلا تا وقتی علم پزشکی ثابت نکرد که ختنه چه نقش بزرگی رو در مردان از نظر کمتر شدن خطر ابتلا به بیماریهای مقاربتی و تناسلی ایفا میکنه اسلام ستیزها و دوستان کهنه کار شما همواره به عنوان اهرم ضعف علمی و خرافه بودن عقاید اسلام از اون استفاده میکردند-یا حق اسلام پیروز است.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3) ده تا اونقدری ( از لحاظ اشغال کردن فضای صفحه) آیهء پر از فحش بی ادبی و بی تربیتی از قرآن در اوردم. بجز دهها و بلکه 100 ها آیهء قتاله که همش میگه دستتون رو قطع میکنم. انگشتانتون رو قطع میکنم . گردنشون رو قطع کنید. بکشیدشون و ...... آخه اینم شد کتاب آسمانی؟! آدم با خوندن دو صفحه اش استفراغش میگیره! چه جوری روتون میشه که میگین معجزه است؟!! بله از لحاظ حرف بی ربط بودن و فحش و ناسزا و تهدید و تهمت اهانت و... یک معجزهء بی نظیر است. به شما مسلمانان باید تبریک گفت
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . ((اینجا یک سری از فحش های قرآن رو که توهین به انسانیت است گذاشتم)) از شما بعیده هنوز فرق استعاره و تشبیح رو با فحش نمیدونی نشنیدی ـ در مثل جای هیچ مناقشه نیست -
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . (( انگشتانتون رو قطع میکنم . گردنشون رو قطع کنید. بکشیدشون و ..... چه جوری روتون میشه که میگین معجزه است؟!! بله از لحاظ حرف بی ربط بودن و فحش و ناسزا و تهدید و تهمت اهانت و.. یک معجزهء بی نظیر است. به شما مسلمانان باید تبریک گفت)) سر و ته آیه های که برای شرایط خاص نازل شده رو زدی؟ کاری که دوستات هم کردن قدیمی شده برو بعدی.
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . من این شعر فردوسی رو به شما و همه کسانی که خود رو ایرانی میدونید تقدیم میکنم امیدوارم دوستان شما مثل زبل خان فردوسی رو متهم به بسیجی بودن یا عرب زاده بودن نکنند. {خداوند جوی می و انگبین//همان چشمه ی شیر و ماء و یقین***اگر چشم داری به دیگر سرای//به نزد نبی و علی گیر جای***گرت زین بد آید گناه منست//چنین است و این دین و راه من است***برین زادم و هم برین بگذرم//چنان دان که خاک پی حیدرم***دلت گر به راه خطا مایلست//ترا دشمن اندر جهان خود دلست***نباشد جز از بی پدر دشمنش//که یزدان به آتش بسوزد تنش***هرآنکس که در جانش بغش علی است//ازو زارتر در جهان زار کیست***}
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز . سلام فرید جان... اول از همه معذرت خواهی میکنم که دیر جواب دادم. .. درباره ی سوال شما راجع به روز و دوران و... که عنوان فرمودید خدمتتان عرض کنم که این مطلب جریان ها داره. من و آقای درفش ( یادش بخیر ) ماهها روی این مسئله بحث کردیم! شما هم در بحث ما بودید درسته؟ ولی اینطوری که بوش میاد میخواید کلی بحث کنید. پس من یک لینک که در آن راجع به همین مطلب بحث کرده ایم را خدمتتان عرض میکنم و در اینجا خیلی مختصر به آن اشاره میکنم. https://www.persiauk.com/article.php?id=36051.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
1. کلمه ی یوم که در آیه ی مدنظر شما آمده است در همه جای قرآن بدین معنی که شما آنرا تصور میکنید نیست. چون در زمانی که جهان آفریده می شد هنوز خورشید و زمین و.. وجود نداشته است که ما از این آیه استنباط کنیم که منظور از یوم = روز همان 24 ساعت یا از طلوع تا طلوع یا از طلوع تا غروب و.. می باشد. 2. برخی از مترجمین بخصوص در ترجمه ی انگلیسی حرفی از "" روز "" به میان نیاورده اند. بلکه کلمه ی یوم را به کلماتی مثل stage و period ترجمه کرده اند! حتی آیت الله مکارم هم در جلوی ترجمه اش که آن را روز عنوان کرده داخل پرانتز آنرا دوران گفته است. و یا مجتبوی آنرا دوره ترجمه کرده است و یا حلبی آنرا "وقت" میداند!.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز *** 1.**. اما راجع به آن لینکی که شما لطف کردید و به بنده دادید ؛ //// بسیاری از حرفهایی که مسلمانان میزنند ، بیشتر حرف خودشان است تا حرف خدا و پیغمبر! حتی خود من هم جزو همین افراد هستم. حرف خدا همانی هست که در قرآن آمده است و ترجمه و تفسیر غلط قرآن نمیتواند 100% به نگارنده ی آن ربط داده شود! ممکن است من مطلبی را بصورت خیلی تندروانه به دفاع از قرآن بپردازم در حالی که قرآن 100% نظر من را رد میکند!
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز ***2.**. خوب حالا من میگم که {{ ذکر این مطالب بهیچ عنوان جنبه ی تفننی ندارد! }} شما فرض کنید که من با فونت قشنگتر و سایز بزرگتر و با رنگ قرمزتر نوشته ام. حال آیا به حرف من هم استناد میکنید؟!! فرید جان چون یک نفر یک حرفی رو میزنه دال بر این نیست که همه هم حرف آن فرد را قبول داشته باشند! بعدشم کامنت اولی که من گذاشتم به نظر شما نشان از علمی بودن این مطلب نداشت؟! همه هر حرفی زدند بغیر از آن حرفی که می بایستی اشاره میکردند و می زدند! عنوان فرمودید که اینها ارزش بحث علمی را ندارد. حال مگر عدد اتمی آهن که با استناد به حروف ابجد عرض کردم مغایرتی با ادعای بنده دارد؟ یعنی مگر عدد اتمی آهن غیر از آن چیزی است که از حروف ابجد ( که بنده گفتم ) استنتاج شده است؟ مگر عدد اتمی آهن غیر از عدد 26 است؟ مگر معنی کلمه ی حدید ، آهن نیست؟ مگر ... راستی در آخر یک سوال از شما بپرسم. به نظر شما ، چرا من اینهمه از شما خوشم میاد؟. شاد و خندان و پیروز باشی
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
farhad1124 - امارات - دبی. سلام فرهاد جان. ممنون از لطف شما. خیلی ها حال کردند ولی به روی خودشان نیاوردند! { اسلام پیروز است } شک نکن.. شاد و پیروز و موفق و خندان باشید
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. farhad1124 - امارات - دبی {{دوست عزیز هر کسی که سواد خوندن و نوشتن داشته باشه میدونه که برای دانش انتهایی وجود نداره}} آفرین!!!! تو مطلب رو گرفتی و بالاخره یک مسلمان یک حرف درست رو زد. پس حالا که برای دانش انتهایی نیست؛ و همچنین شما مسلمانها ( یک میلیارد و نیم!) نشستین توی خونه هاتون... صبر کنید تا به واسطهء دانش و علم؛ غربی ها جواب سوالات شما رو پیدا کنند و هی خدا خدا نکنید ( وقتی از درک چیزی بصورت علمی عاجز هستید!)
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. farhad1124 - امارات - دبی و اما در رابطه با ختنه. دوست عزیز لطف کن وقتی می خوای راجع به چیزی حرف بزنی اول تحقیق کن ( دقیقاً تشویق کردن دیگر مسلمانان توسط شما هم مثل همین حرفت اشتباه بود!) ختنه مربوط به 2350 سال قبل از میلاد مسیح میشود و هیچ ربطی به اسلام ندارد و همهء دنیا چه مسیحی و چه یهودی و... از قبل از محمد با ختنه کردن آشنا بودند و اتفاقاً این فعل بسیار جا افتاده بود و حتی یک جورهایی عملی مذهبی بود. در اون زمان همه ختنه میکردند اما جزء واجبات دینشان نبود !!!! و در ضمن علم پزشکی از همان موقع میدانست که این عمل خوب است یا بد و جدیداً به این نتیجه نرسیدند و این هم از بلوفهای مسلمانان است برای آدمهای ساده و نا آگاه. لطف بفرما این عکس رو نگاه کن که قدیمیترین نقاشی ختنه در مصر باستان است :. https://img17.imageshack.us/img17/112/circumcisionsakkara3.jpg.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز:{{اما در مورادی مثل همین عدد اتمی که خدمتتون عرض کردم خیلی ها جوابی نداشتند که بدهند.}} مسلمان جان خیلی آقایی داداش. یه نظری به زیر کفشت بنداز من لای آج کفشت موندم و دارم له میشم. آی ی ی ی ی ی. آقا اون لینکی رو که بهت دادم خوندی؟ بیش از 100 معجزهء قرآنی توشه ( البته به قول شما!!!!!!). سایت دفتر برنامه ریزی کتابهای درسی؛ گروه قرآن. دوباره لینکش رو میدم و نگاه کن خیلی جالب هستن. و من هم خیلی حال کردم!!!!! اما از همه چیز جالبتر پایین پایین صفحه است که نوشته:. «در پایان این نکته گفته شود که این‏گونه پژوهش‏ها جنبه تفننى دارد، و ارزش طراز اول علمى ندارد.». https://quran-dept.talif.sch.ir/index.php?page_id=43
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران فردوسی بزرگ مجبور بود در دربار سلطان محمود غزنوی غزل سرایی کنه و مدح امامان رو بگه تا به او اجازه بدهند شاهنامه رو تمام کنه. مطماً هستم که هیچ چیزی از بیوگرافی و زندگی ایشون نمیدونید چون سریع رفتین این شعر رو پیدا کردن و هر ایرانی که کمی اطلاعات از فردوسی بزرگ داشته باشه میدونه که فردوسی بخاطر همین شاهنامه موجب خشم و غضب سلطان محمود بود. ایشون اصلاً شاعر غزل سرا نبود و کلاً 4 تا غزل گفت که یکیش این هست که شما فرمودید و ایشان در اصل شاعر حماسه سرای ایرانی هستند دوست بزرگوار. لطفاً به تاریختان عنایت بیشتری داشته باشید. این هم مثل حکایت همون ابوعلی سینا و محمد زکریای رازی و... است.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان. عزیز دلم. فدات شم. شما همون موقع هم نسبت به من کم لطفی کردید و جواب من رو ندادید. اما کاری نداریم. این سوال شخصاً سوال من است و نه از جایی کپی پیست کردم و نه کسی به من گفته و نه تا الان کسی به من جواب داده. من پرسیدم مگر خدا در قرآن نگفته که زمین و آسمان را در 6 روز خلق کردم؟! خوب خدا نیاز به زمان داشته پس خدا نیاز مند است. به همین سادگی. خیلی آقایی آی لاو یو
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان. آخرش یا من تورو کافر میکنم یا باز دوباره تو من رو مسلمون میکنی:-))
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان. نه دیگه قرار نشد. ببین با من به از این باش که با خلق جهانی! من روش شما رو میدونم؛ شما هم میدونی من چیکاره ام؛ بیا با هم دیگه خوب تر باشیم/ اُ کِی؟ ببین مجتبی جون ترجمه اش اینجوریه ( مکارم شیرازی) :پروردگار شما خداوندی است که آسمانها و زمین را در شش روز آفرید سپس بر تخت (قدرت) قرار گرفت و به تدبیر کار (جهان) پرداخت، هیچ شفاعت کننده‏ای جز به اذن او وجود ندارد، این است خداوند پروردگار شما، پس او را پرستش کنید، آیا متذکر نمی‏شوید؟! (۳). شما فرموده بودید :{حتی آیت الله مکارم هم در جلوی ترجمه اش که آن را روز عنوان کرده داخل پرانتز آنرا دوران گفته است.}
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز در ضمن این نقص کتاب قرآن است که معلوم نیست ترجمهء کلمات یا لغاتش چی هستند!! اینجوری که نمیشه خوندش و یا راجع بهش بحث کرد!! حتی فکر کرد یا عمل کرد!! کتابی را که نشود فهمید؛ چرا باید خواند؟!
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حالا شما میفرمایید بعضی ها گفتند پریود و بعضی ها وقت و بعضی ها زمان بعضی ها روز و........ آقا مجتبی نازنین من همه رو قبول میکنم چون دوستم هستی و دوستت دارم؛ اما اون عدد 6 چی؟!! اون رو چطوری می خوای توجیه کنی؟!! بالاخره میشه 6 پریود یا 6 وقت یا 6 هنگام یا 6 روز یا 6 غلام عباس یا 6 آبگوشت یا...... چرا نتونست توی 5 یا 4 یا 3 یا 2 یا 1 یا ... زمین و آسمان را درست کنه؟!! هان؟
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4 . مسلمان ایرانی - ایران - شیراز در رابطه با بازی با اعداد و قرآن با این کار ارزش این کتاب رو بیشتر پایین میارید. قبلاً هم به شما گفته بودم. 1-فهم و درک معجزه باید برای همهء انسانها راحت باشه ( پیرزن بیسواد- بچه 10 ساله- نانوا- بقال- و...)2- معجزه فعلی است که هیچ انسانی قادر به انجامش نباشه مثل معجزات حضرت موسی یا حضرت عیسی که نابینا رو شفا داد. ولی برای اینکه جواب این سوال بسیار ساده ات را گرفته باشی و دیگه اینقدر گیر ندی و بری سر یک بازی دیگه خدمتت عرض میکنم دوست نازنینم که حالیشو ببری! :-)) شما در آخرین کامنتتان فرمودید:{{حال مگر عدد اتمی آهن که با استناد به حروف ابجد عرض کردم مغایرتی با ادعای بنده دارد؟ یعنی مگر عدد اتمی آهن غیر از آن چیزی است که از حروف ابجد ( که بنده گفتم ) استنتاج شده است؟ مگر عدد اتمی آهن غیر از عدد 26 است؟ مگر معنی کلمه ی حدید ، آهن نیست؟ مگر .. راستی در آخر یک سوال از شما بپرسم. به نظر شما ، چرا من اینهمه از شما خوشم میاد؟. شاد و خندان و پیروز باشی}}
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5 . مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حالا جوابت: بزار از آخر بیام اول1- دل به دل راه داره داداشی. من هم خیلی دوستت دارم و باور بفرمایید با تنها کسی که لذت میبرم باهاش بحث کنم شمایید و خیلی چیزها هم از شما یاد گرفتم ( در این یک سال حد اقل) 2- جواب سوال شما در خود سوال شما است. خیلی ساده و راحت. این هم یک سفسطه همراه با مغلطه است دوست نازنینم. علت: لغت یا کلمهء "حدید" که مخترعش محمد نبود! اتفاقاً خیلی هم چیز جالب و عجیب و معجزه مانندی است اما این وسط من نمیدونم نقش قرآن و محمد چیست؟ کلمهء حدید خیلی خیلی قبل از محمد بوده و عربها از خیلی قدیم با این نوع فلز آشنا بودند.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
6 . مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حالا محمد هم بر حسب اتفاق اسم این سوره رو گذاشته "حدید" و شما هم از خوشحالی دل توی دلتون نیست. و بر حسب اتفاق؛ این لغت قدیمی و قبل از محمد بر اساس حروف ابجد عددش میشود عدد اتمی جناب ممدعلیف ( همون که شما گفتی) . خوب این چه ربطی به محمد و قرآن داشت؟!!!!!!!!!!!! ببین عزیز دل با این کارهات فقط قرآن رو بی ارزش تر و خوار تر و سخیف تر میکنی. برای همین هم اون مادر مرده زیر سایتش نوشته بود: اینها جنبهء بازی و تفنن دارند. نکنید عزیزان. نکنید از این کارها! دوست عزیز نمی دونم مطلب رو گرفتی یا نه؟! در هر صورت چه گرفتی و چه نگرفتی من چاکرتم
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
برو بچ مسلمون. من تا نیم ساعت دیگه هستم. اگر کسی سوالی؛ مشکلی؛ اشکالی در درک یا تفسیر قران یا توی تاریخ اسلام مشکلی داشته باشه و.. خلاصه ما در خدمتیم.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز راستی مجتبی جونم. اگر جوابت رو گرفتی بهم بگو. اگرهم قانع نشدی باز با هم بحث میکنیم. راضی ام به رضای تو مجتبی جان
شنبه 2 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
آنتی اسلام - ایران - اهواز. دوست خردمند بقولی کوشش برای اثبات مذهب در واقع تقلا برای مرگ انست (اسکاروایلد)
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . اتفاقا من خیلی خوب زندگی نامه فردوسی رو میدونم و ماجرای او و سلطان محود غزنوی را هم میدونم که قرار بود سلطان محمود بجای ابیاتی که فردوسی گفته سکه طلا بده ولی وقتی که سلطان محمود شاهنامه رو دید برای اینکه اینهمه طلا به فردوسی نده گفت که در سپاه من پهلوانانی مثل رستم زیاد هستن و بجای طلا نقره داد که فردوسی قبول نکرد و برگشت به خانه اش و بعدا سلطان محمود پشیمان شد و شترهایی که بار سکه طلا داشتند را به محل زندگی فردوسی فرستاد ولی این شترها وقتی رسیدند جنازه فردوسی هم از دروازه دیگر خارج میشد ....
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
در ضمن دین اسلام بخاطر سلاطینی مانند سلطان محمود تا بحال زنده نمانده چون آنها برای ماندن در قدرت یا علاقه ای به دین نداشتند و یا ظاهرسازی میکردند وبرای بدست آوردن دل مردم خود را مسلمانان معتقد نشان میدادند ولی هر جنایتی میکردند بلکه دین اسلام بخاطر دانشمدانی همچون فردوسی حافظ مولوی سعدی بوعلی سینا زنده مانده و بدست ما رسیده یک بیت از سعدی {سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی/// عشق محمد بس است آل محمد }....در ضمن اساس شاهنامه بر اعتقاد به خدای یکتاست و در همه داستانها ی شاهنامه این را میبینی{بنام خداوند جان و خرد ///کز این برتر اندیشه برنگذرد **** خداوند نام و خداوند جای// خداوند روزی ده رهنمای***خداوند کیوان و گردان سپهر//فروزندة ماه و ناهید و مهر ***ز نام و نشان و گمان برتر است//نگارندة بر شده گوهر است***......ازین پرده برتر سخن گاه نیست////بهستیش اندیشه را راه نیست} وجالب اینجاست که فردوسی در بیت آخر گفته اندیشه انسان نمی تواند در مورد هستی خدا راه پیدا کند...
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
farhad1124 - امارات - دبی. دوست عزیز از لطف شما ممنون هستم امیدوارم شما هم همواره موفق و پیروز باشید....
شنبه 2 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز( asir@.P - فرانسه – پاریس. خیلی از بیمارها هم هستند که اصلا چیزی نمی بینند!.) خوب آقای محترم چه ربطی داشت ؟من از بی ارزش بودن معجزاتی که شما اشاره کرده بودید حرف می زنم ولی شما از چی؟ در ضمن بحث های شما و آنتی اسلام برای من خیلی جالب و آموزنده است. هر دو موفق و شاد باشید.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. parizad27 - کانادا - کچینر. نمی دونم چند تا از شماها دخترید که بدونید زنده بودن و احترامی که امروز دارید رو مدیون همو ن کسی هستید که اینطور دارید بهش توهین میکنید.}} در ضمن خانوم مسلمان؛ این جریان زنده بگور کردن دختران در زمان محمد و یا قبل از او یک دروغ بزرگ تاریخی است به خورد شما داده اند تا فکر کنید محمد حداقل این خوبی را داشت که از زنده بگور شدن دخترها جلوگیری کند در صورتی که اصلاً چنین نبود. در زمان قبل از ظهور اسلام؛ حجاز شاهد یک جامعهء تقریباً سکولار؛ بدور از هرگونه دخالت مذهب در امور سیاسی یا حکومتی و همچنین دخالت مذهب در امور شخصی مردم بود و مذاهب گوناگون تا قبل از ظهور اسلام با مسالمت و مهربانی هرچه تمامتر با هم زندگی میکردند. ارزش زن اگر از مرد بیشتر نبود کمتر هم نبود چه بسا در تاریخ قبل از ظهور اسلام ما شاهد زنهایی چون خدیجه دختر خولید که حتی دو مرتبه طلاق گرفته بود و برای بار سوم با محمد ازدواج کرد.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. parizad27 - کانادا - کچینر. و یکی از تجار معروف مکه بود که در تجارت خانه اش بیش از 100 زن و مرد فعال کار میکردند و محمد هم یکی از کارگر هایش بود ( بعدها انبار دار شد) یا همون هند ( جگرخوار) دختر عتبه و همسر ابوسفیان که باز یکی از تجار معروف مکه بود. هند زنی بسیار قدرتمند بود و در احد در کنار مردان علیه سپاه اسلام می‌جنگید. و یا پرستش بت های مؤنث در مکه قبل از اسلام ( اله) و اینکه زنان در آیین‌های دینی عربستان پیش از اسلام، نقش تعیین‌کننده‌ای داشته‌اند؛ در عربستان سه ایزدبانوی مهم به نام‌های لات، منات و عزی مورد پرستش بودند و گروهی از زنان از جمله لکعاء بنت عیص در کعبه به خدمت بت‌ها مشغول بوده‌اند. اگر دختر ها را زنده به گور میکردند؛ نسل عربها باید برچیده میشد یا حد اقل عربها باید کمتر میشدند؛ در صورتی که در بین عربهای قبل از اسلام و حتی بعد از اسلام چند زنی مرسوم بود ( پس زنها و دختر ها کم نبودند و کشته نمی شدند!)
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. parizad27 - کانادا - کچینر. در بارهء زنده بگور کردن دختران؛ تعداد کمی قبایل بیابان نشین و بیابانگرد آن زمان؛ بخاطر اینکه دختر ها برایشان دست و پاگیر بود و در حملهء قومها دیگر نمی توانستند کمک کنند و خرج زیادی هم برای آنها داشتند؛ نسبت و وضعیت و محل زندگی و زمانی که در اون زندگی میکردند؛ آنها را میکشتند و این مسئله نه تنها در آن زمان بلکه بعد از اسلام و همین الان هم در همه جای دنیا اتفاق می افتد. در همین ایران خودمون روزی یک دختر بخاطر مسائل ناموسی کشته میشه با منطق شما آیا همهء مردم ایران دخترانشان را میکشند؟!! شمایی که زنان مسلمان و زنده بگور شدن زنان وحشی بادیه نشین عرب را به رخ "دختران ایرانی" میکشید؛ آیا هیچ اطلاعی از وضعیت زنان در زمان ساسانی و یا حتی قبل از آن دارید؟ آیا میدانید بر اساس حدیثی از صحیح بخاری، وقتی پیامبر اسلام شنید که پوراندخت دختر خسرو پادشاه ایران شده‌است گفت: " قومی که ولایت امر را به زنی بسپارند، هرگز رستگار نخواهند شد"
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. parizad27 - کانادا - کچینر. آیا میدانستید: در زمان هخامنشی ها در کتیبه‌ها و در میان ترجمه‌های آن نقش زنان را می توان به خوبی مشاهده کرد به‌طوری‌که در آن میان زنان شغل و حقوق داشتند و در میان پدیدآورندگان و معمارنتخت جمشید زنان نیز حقوق بگیر بودند و میزان حقوق انها در میان کتیبه‌ها نقش بسته است. آیا میدانستید زنان در دوران هخامنشیان حقوق زایمان داشتند؟! آیا میدانستید حجاب در زنان در زمان هخامنشیان و جود داشته و آزاد بود؟! پس به ما چه مربوط که عربهای وحشی اون دوران رو به رخ دخترهای ایرانی میکشید؟!! نکنه فکر کردی توی ایران در اون زمان دختر ها رو زنده بگور میکردند؟!!! توی همین سایت هم زیاد لینک دادند بشین بخون اینقدر حرف بی خود نزن که به دختران ایرانی میگی: شما هرچی دارید از اسلام دارید!! خجالت هم خوب چیزیه! منبع تمام حرفهام همین لینکهای پایینه. بشین بخون 4 کلمه یاد بگیری. https://www.iranianuk.com/article.php?id=36051. https://www.iranianuk.com/article.php?id=34230. (https://www.iranianuk.com/article.php?id=31207
شنبه 2 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . اینکه بدتر شد آدم درس خوانده!!! مگر حروف ابجد را خدا فرستاده است؟ یا الله برای این حروف شماره گذاری کرده است؟!!! آخر شما از کدام دانشگاه مدرک گرفتید که حتی فکر کردن نیز برای شما عملی خسته کننده و رنج آور است؟
شنبه 2 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
آنتی اسلام - ایران - اهواز. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. خیلی خوشحالم که شما دو هموطن گلم با دو عقیده مخالف با هم دوستانه یحث میکنید.اگر همگان چون شما دو عزیز در بحث ها شرکت کنند خیلی راحت تر به نتیجه خواهیم رسید.از اینکه با این بحثها کاری میکنید که امثال من که اطلاعاتمون خیلی کم هست بالا بره متشکرم.در ضمن ظرز صحبت کردنتون با هم منو احساساتی کرد:))..به هر حال بازم مممنون که وادارم میکنید و کردید که در مورد دینم بیشتر بدانم و همین جوری الکی نگم مسلمانم.پسروز شاد و خندان باشید آقا فرید و آقا مجتبی.
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . این شعر هم از مولوی است درباره علی که ترجمه مثنوی مولوی جزو پرفروش ترین کتابها در آمریکاست: . از علی آموز اخلاص عمل// شیرحق را دان منزه از دغل***در غزا برپهلوانی دست یافت// زود شمشیری برآورد وشتافت***اوخدو انداخت بر روی علی//افتخار هر ولی وهر نبی***او خدو انداخت بررویی که ماه // سجده آرد پیش او درسجده گاه***در زمان انداخت شمشیر آن علی// کرد او اندر غزایش کاهلی***گفت بر من تیغ تیز افراشتی //از چه رو این خشم را بگذاشتی***راز بگشای ای علی مرتضی// ای پس از سوءالقضا حسن القضا***گفت من شمشیر از پی حق می زنم// بنده حقم نه مامور تنم***شیر حقم نیستم شیر هوا //فعل من بر گفت من باشد گوا***که نیم کوهم زحلم وصبر وداد //کوه را کی در رباید تند باد.
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
درور به همه دوستان!موافقان و مخالفان اسلام!. اول خدمت مخالفان عرض می کنم من تا 2 سال پیش این راه رو میرفتم و خیلی کم نتیجه گرفتم اسلامیون باور مندند یعنی فکر می کنند همینی که باور دارند درسته و هر جور شده میخواند توجیه کنند هر چی هم براشون دلیل بیاری چون باور دارند قرآن و محمد از طرف خداست بنابراین کاملا درسته و هر عیبی که هست از مسلمانی ماست! نمونش پریزاد از کانادا. دوم اسلامیون عزیز!اولین قدم در راه فهمیدن شک کردنه!حتی به اون چیزی که شما میگید کلام خداست یا پیامبر خداست.بدون تعصب یه بار قرآن و احادیث و زندگینامه پیامبر و ائمه رو بخونید و با معجزه 19 و20و34 دلتون رو خوش نکنید!اصل قضیه مهمتره.قتل و ترور و زن ستیزی و خرافات پزشکی!!مهمتره.پاینده باشید.
شنبه 2 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
دوستان عزیز با جدل هرگز به نتیجه نمی رسیم .زیرااگر در باره هر تم که صحبت می کنیم ریشه اش را فراموش کنیم .چیزی ما را تکان نخواهد . بسیار مهم است که با دقت به این نکته توجه کنید "10 فرمان خدا که در کوه سینا به موسی داده شد .چه بود؟
شنبه 2 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
آنتی اسلام - ایران - اهواز درود بر تو!ضمن تایید فرمایشات شما به دوست خوبمون مسلمان ایرانی عرض می کنم ببین اگه قرآن کلام خدا بود و درست درمون نیاز به این معجزه بافی ها واسه اثباتش نبود!چون از نظر محتوایی بی نهایت سخیفه اونو با قرائت زیبا می خونند تا به معنیش زیاد توجه نکنی یا معجزه بافی می کنند تا از اصل قضیه غافل بشی!
شنبه 2 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
پیامبر خدا صلیاللهعلیهوآله:. ده چیز، فراموشی میآورد: خوردن پنیر، خوردن پسمانده موش، خوردن سیب ترش و گشنیز، حجامت در گودی پس سر، راه رفتن میان دو زن، نگریستن به دار آویخته، بیدار خوابی، و خواندن سنگ قبرها. امام باقر علیهالسلام:. کوتاه کردن ناخن، از آن رو لازم است که پناهگاه شیطان است و فراموشی از آن پدید میاید. امام رضا علیهالسلام:. فراوان خوردن گوشت حیوان وحشی و گاو، خشکی عقل، سرگشتگی فهم، کندی ذهن و فراوانی فراموشی میآورد. واقعا که مغز این مسلمانها پراز فسفر است.مانند رهبرشان محمد تازی.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران :{{در ضمن دین اسلام بخاطر سلاطینی مانند سلطان محمود تا بحال زنده نمانده چون آنها برای ماندن در قدرت یا علاقه ای به دین نداشتند و یا ظاهرسازی میکردند وبرای بدست آوردن دل مردم خود را مسلمانان معتقد نشان میدادند ولی هر جنایتی میکردند بلکه دین اسلام بخاطر دانشمدانی همچون فردوسی حافظ مولوی سعدی بوعلی سینا زنده مانده}} جون مادرت. جون عزیز ترین کس توی زندگیت؛ خود تو چند بار لای شاهنامه یا کتاب حافظ یا مولوی و یا کتابهای ابو علی سینا رو باز کردی؟!!! کدوم ایرانی این کتابها رو خونده یا میخونه که تو دومیش باشی ؟!!! بلکه توی کتابهای درسی و به زور. ای کاش اینجور بود که شما میگفتی. اما نه دوست عزیز بعد حملهء مسلمانها به ایران و قتل و عام و غارت ایرانیان؛ ملت ایرانی تا امروز در مقابل دشمن هیچ وقت تسلیم نشد و بیش از یک قرن با دشمن عرب و مسلمانش جنگید. پس بابک خرمدین؛ مازیار؛ یعقوب لیث و.... اینها مبارزانی بودند که خونشان هنوز در رگهای ملت ایران جاری است؛ عزیزم.
شنبه 2 آبان 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
. . یهودیت آه مادر قوانین حقوقی و جزایی اسلام است، به متن اسلام راه یافته است. در رابطه با حکم سنگسار نیز هر. چند آه در قرآن به آزار و شکنجه ی آسانی آه خارج از ازدواج شرعی رابطه ی جنسی برقرار آرده اند، بسنده شده. است، اما خود محمد نه تنها حکم سنگسار را روا دانسته، بلکه خود نیز این حکم را اجراء آرده است. بر اساس اولین. آیه ی سوره ی نور باید زن و مرد زناآار را هریک صد ضربه [شلاق] زد! بعد هم برای تاآید بر قساوت بدون ترحم بر. این افراد تاآید شده است آه: اگر به الله و روز قیامت ایمان دارید، مبادا در حکم الله نسبت به آن دو [دو متهم] دچار. ترحم شوید، و [البته] باید آه به هنگام شکنجه آردنشان گروهی از مسلمان و مومنان [حتما] حضور داشته باشند. (آیه ی 2 سوره ی نور). نا بود باد اسلام و تمامی مذاهب ابراهیمی.
شنبه 2 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
قانون روحانی خدا برای بشریت(قوم بنی اسراییل) تا ابد .دقت کنیم "تا ابد ".و دقت کنیم که همه ی انبیاء بنی اسراییل درطول قرنها فقط وققط ماموریتشان این بود که ده فرمان یا "عهد " خدا را دوباره به آنان یادآوری کرده واز عواقب شکستن عهد خداوند انان راهوشیار کنند . وهرکس اگر کلامش قوانین ده فرمان رانقض می کرد
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران :{ بیش از 15 سال طول کشید که عربهای مسلمان کل ایران را فتح کردند!!! فکر کردی چرا؟!! بیش از 80 مرتبه به شهر شوشتر حمله کردند. فکر کردی چرا؟ ( البته به همهء شهر ها بیش از 5 یا 10 یا . بار) ملت ایران اسلام نپذیرفتند. در رابطه با فردوسی و اشعارش هم خدمتتان عرض کردم. شما اصلاً چرا گیر دادی به یک دونه بیت بی ارزش؟! من بیشتر کمکت میکنم. خود لسان الغیب حافظ قرآن رو با 14 روایت میخوند و حافظ کل قرآن بود.! اما خدایی رو که حافظ میدید با خدای محمد زمین تا آسمان تفاوت داشت و خود حاج مجتبی عزیز ( مسلمان ایرانی ایران- شیراز) میتواند قضاوت کند که خدای حافظ با خدای محمد چقدر تفاوت داشت ( ایشون اشعارش را در وصف معشوق، می، و مغازله مطرب و ساقی و و.. میدید که محمد همه را حرام و نجس کرده بود و حتی در مغزش نمی گنجید که این کلمات رو بکار ببره چه برسه به اینکه خدا رو اونجور ببیند!!)
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. *پسر شجاع* - ایران - تهران : حتی حافظ بزرگ در جایی می فرمایند: می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن! همین مصداق کامل و بارز سکولاریزم است. آیا محمد اینگونه فکر میکرد؟ ‌ از زمان صفوی تا امروز به زور دولتها و روحانیون تند رو شیعه؛ که خودشان تئوریسین همین مذهب هستند و شما از آنها دستور میگیرید و تاریخ اسلام را آنها برای شما می خوانند وشما باور میکنید و همچنین قرآن را آنها برای شما ترجمه و تفسیر میکنند و..... دین اسلام و مذهب شیعه مذهب رسمی ملت ایران است و هیچ پادشاه یا سلطانی اجازهء رفراندوم به ملتش را نداد که مردم بگویند : مذهب رسمی ما شیعه است یا ما لا مذهبیم و یا ما زرتشتی هستیم و یا...... درضمن هم لازم است و هم جالب است که بدانید از زمان ناصر الدین شاه و رضاشاه پهلوی و پسرش محمد رضا شاه پهلوی؛ «اصل اول قانون اساسی : مذهب رسمی ملت ایران شیعه است. اصل دوم قانون اساسی: 5 مجتهد میتوانند قوانین کتاب قانون اساسی را کم یا زیاد، حذف یا اضافه کنند»
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. *پسر شجاع* - ایران - تهران : شیعه گری مانند اژدها بر روی این مرز و بوم خوابیده است؛ و تا زمانی که خرافات و جهل و نادانی دکان و بازاری داشته باشند؛ شیعه هم قوی و استوار باقی خواهد ماند؛ و زمانی که همین دوستان خارج از کشور یا انسانهای آگاهی که در زندان جمهوری اسهالی هستند و.. آزاد شوند و وارد شوند؛ و همچنین به کمک اینترنت و اطلاعات و آگاهی؛ این مذهب متحجر ریشه کن خواهد شد. و برای من پُر واضح است که ایران تنها کشور سکولار واقعی در جهان خواهد شد. بدون هیچ مذهب و قیدو بند دینی.
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
وضع زنان هنگام ظهور اسلام: در یونان باستان که یکی از تمدنهای سرنوشت ساز بشری محسوب میشود حتی بحث ازین مساله بود که آیا زن روح دارد یانه؟ اگر روح دارد ایا او انسانی است یا حیوانی؟ آیا زن شایستگی دارد جزو اجتماع انسانی باشد یا نه؟{1}...در روم باستان زنان نیز جزو اشیاء قرار داشتند و مانند سایر اموال و اشیاء بعد از مرگ سرپرست به ورثه منتقل میشدند لذا زنان ارث محسوب میشدند نه وارث{2}.....در مصر هنگام ظهور اسلام بنا به مناسبتهای گوناگون دختری جوان را به رود نیل می انداختند تا خشم الهه رود نیل فروکش کند...در سرزمین حجاز دختر را مایه ننگ و بدبختی میدانستند از اینرو اکثر قبایل شبه جزیره عربستان حتی ابتدایی ترین حق نیز برای جنس دختر که همان حق حیات است قایل نبودند و دختران را زنده بگور میکردند .....
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. *پسر شجاع* - ایران - تهران : اتفاقاً این بحث ها را ما یک سال و نیم پیش و یا پارسال و.. با دیگر دوستان از جمله همین دوست نازنینم مسلمان ایرانی ( حاج مجتبی عزیز) داشته ایم. خود انشتین هم خداباور بود. اما خدای اون کجا و خدای شیعه کجا؟! انشتین گفته بود: (اگر مردم فقط بخاطر ترس از تنبیه شدن و یا به امید پاداش گرفت خوب هستند، حقیقتا باید خیلی متاسف باشیم. ) یا اینکه باز توی بیوگرافی زندگی اش که حاج مجتبی جان زحمت کشیده بودند و به این حقیر لینکش رو داده بودند ( زبان اصلی انگلیسی) دقیقاً نوشته بود:((که انشتین به خدای اسپینوزا اعتقاد داره و یک انسان واقع گرا است و به خدایی اعتقاد دارد که خودش رو در توازن عادلانه جهان آشکار میکند نه به خدایی که خود را نگران قضا و قدر و اعمال انسانها میکند))). «پسر شجاع » عزیز؛ بقول قدیمی ها: شما مو رو می بینید و من پیچش مو را!
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
تا همین اواخر قوانین اروپای مدعی فرهنگ و طرفداری از حقوق زن . زن را از جمیع حقوق محروم میکرد و یگانه راه برای حق مالکیت و تصرف و انتفلع را از طریق مرد اعم از شوهر یا پدر یا ولی او می دانست چنانکه زنان انگلیسی تا سال 1870 زنان آلمانی تا سال 1900 زنان سوییسی تا سال 1907 و زنان ایتالیایی تا سال 1919 حق مالکیت نداشتند و مالک شناخته نمیشدند {4} ...در حالیکه 1400 سال پیش زنان حق رای داشتند و در غدیر خم همراه مردان با علی بیعت کردند و اسلام هیچ فرقی بین زن ومرد از نظر انسانی و رسیدن به مقامات نمی گذارد {ای مردم ما شما را از مرد و زنی آفریدیم و شما را ملت ملت و قبیله قبیله قرار دادیم تا با یکدیگر شناسایی متقابل حاصل کنید در حقیقت ارجمندترین شما نزد خداوند پرهیزکارترین شماست بی تردید خداوند دانای آگاه است ..احزاب 35}
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . در اینکه هخامنیشیان یکی از سلسله های بزرگ ایران و جهان بودند و باعث افتخا ایران شکی نیست ولی واقعیت این است که هخامنیشیان هم دارای نقاط ضعف بسیار بودند که در نهایت باعث سقوط انها شد و چیزهایی که در مورد هخامنشیان گفتید حداقل در اواخر دوره هخامنشیان نبود و در همان کتاب پسر ایرانی که بهت معرفی کردم کاملا فضای سالهای پایانی هخامنشیان را توضیح داده و نوشته شاه ایران که برای جنگ با اسکندر رفت افراد حرمسرا و کنیزان و غلامان او که با ارتش ایران همراه بودند 15000 نفر بود یعنی شاه ایران وقتی برای جنگ هم میرفت 15000 کنیز و غلام با خود همراه میبرد و یکی از دلایل انحطاط هخامنشیان هم زندگی پر عیاشی و فساد بزرگان هخامنشی بود....
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. دوست عزیز خسته نباشید ...راستش به نظر من قرآن دارای رموز فراوان است که در آینده هم بیشتر مشخص خواهد شد ولی مهمترین کار قران این اسن که خدا را بیاد ما می آورد و میگوید که خدا هست و روز حساب کتاب هست و خداوند نیکی را پاداش خواهد دد و بدی را جزا خواهد داد ....شاد و موفق باشید
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
یک توضیح در شعر مولوی ...خدو = آب دهان ..
شنبه 2 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
. نیز تاکیدمیکند "که تا آسمان وزمین پا بر جاست حمزه ای از تورات جا به جا نخواهد شد . پس چگونه می توان پذیرفت که خدا دو هزار واندی سال بعد کسی را بفرستد که اعلام به شکستن قانون خدا می کند و خودش نیز پرچمدار آن میشود .قانون 7 هفتم را میشکند که فرموده است:زنا نکن .قانون 10دهم را :چشم طمع و بد به "مال"وناموس دیگران نداشته باش و...
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. alireza.ch - سوییس - نوشاتل نازنین یار. این معما یک نکته انحرافی داشت ( مغلطه!) آقا من قبول کردم که 100% این کلمه یک معجزه است چون واقعاً شگفت انگیزه که طبق حروف ابجد «حدید» بشه عدد اتمی آهن !!!!!!!!!!! اما مگر محمد این لغت رو درست کرده؟! یا اینکه آیا قرآن برای اولین بار از این لغت استفاده کرده؟!! همین آهن یا حدید حدود ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در ارمنستان بوجود آمد و عربها خیلی خیلی قبل از محمد با این فلز آشنا بودند!!! مسئله اینه که چرا ما باید این معجزه رو به قرآن بچسبونیم؟!!! این کلمه از زمانی که عربها با آهن آشنا شدند طبق همون حروف ابجد برابر عدد اتمی آهن بود. خوب من نمی دونم این چه ربطی به قرآن داره که بگیم قرآن یک معجزه است؟!!! اگر مسلمان ایرانی میگفت: { ارمنی ها معجزه کردند! واقعاً من کم می آوردم و دیگه این طرفها پیدام نمیشد} :-))))
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bakhshi99999 - اوکراین - کیف بابا یهودیت که دیگه کلاهش پس معرکه است دوست نازنین. بنظر من اسلام و دین یهود دقیقاً در ته چاه هستند. و مذهب شیعه در زیر این دو قرار دارد ( در ته ته چاه)
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
در میان بعضى قبایل، رسم چنین بود که زنان باردار به هنگام وضع حمل به نقطه‏اى دور از خانواده‏هاى خود در صحرا مى‏رفتند و با کمک زنان دیگر به حفر گودال مى‏پرداختند تا اگر نوزاد دختر باشد، کودک بى‏گناه را در میان گودال دفن نمایند و زحمت پدر در به خاک سپردن فرزند، کم شود. در نتیجه، با کشتن دختران بى‏گناه از تعداد زنان کاسته مى‏شد و بالاجبار، هر سه یا چهار مرد با یک زن ازدواج مى‏کردند. چنین ازدواجى را «ضمد» مى‏نامیدند. زن، پس از وضع حمل، به ناچار، به شوهران خود مراجعه مى‏کرد و از میانشان پدرى براى فرزند خویش پیدا مى‏نمود و نوزاد به هر کدامشان که بیشتر شباهت داشت، تعلق مى‏یافت و او پدرش محسوب مى‏شد. (5) . .. حقوق زن در اسلام و اروپا، ص 66 .
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
1) اعراب، حتى دختر را پیش از تولد، شوهر مى‏دادند. پیامبر صلى اللَّه علیه و آله و سلم در حجةالوداع مشغول انجام مناسک حج بود. روزى مردى در حالى که سوار بود و تازیانه‏اى در دست داشت، سر راه پیامبر صلى اللَّه علیه و آله و سلم را گرفت و عرض کرد: یا رسول‏اللَّه!از مردى به نام «طارق» شکایتى دارم. سالها پیش، در دوران جاهلیت، من و «طارق بن مرقع» در جنگى شرکت داشتیم. طارق احتیاج به نیزه‏اى پیدا کرد و فریاد زد: هر که نیزه‏اى به من بدهد، پاداشش را خواهم داد.من گفتم: اگر به تو نیزه بدهم چه پاداشى مى‏دهى؟ گفت: قول مى‏دهم، اولین فرزند دخترم که به دنیا آمد، براى تو بزرگ کنم. من پذیرفتم و نیزه را دادم.
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
2) سالها گذشت تا اینکه اخیراً اطلاع یافتم، او داراى دخترى شده است. به نزدش رفتم و قصه را به یادش آوردم و مطالبه دَیْن خود کردم، ولى او زیر بار نمى‏رود و مجددا درخواست مَهْریه مى‏کند. اکنون آمده‏ام تا حقّم را بگیرم. پیامبر صلى اللَّه علیه و آله و سلم فرمود: دختر در چه سنى است؟ عرض کرد: بزرگ شده و حتى تارهاى مویش سپید است. پیامبر صلى اللَّه علیه و آله و سلم فرمود: بگذار دختر، سرنوشتش را خود تعیین کند و در انتخاب همسر آزاد باشد. (7)...7 ـ نظام حقوق زن در اسلام، ص 56. ......نوعى نکاح در میان اعراب رواج داشت که آن را نکاح «شغار» مى‏نامیدند. شغار، معاوضه دختران بود، یعنى اگر دو فرد، دو دختر بالغ داشتند، با یکدیگر معاوضه مى‏کردند و هر یک از این دختران مهر و صداق براى دیگرى به شمار مى‏رفت و پدر هر یک از آن دو، دیگرى را تزویج مى‏کرد.
شنبه 2 آبان 1388

nazanin_hend_hyd - ایران - تهران
سلام به همگی...من نزدیکه 1سال و نیمه دارم این سایت و دنبال میکنم...اصلا دوست نداشتم نظر بدم ولی اینبار نظر دادن و وظیفه خودم دونستم.فکر می کنم از همتون کوچکترم و کوچکتر از اون که بخوام کسی و نصیحت کنم. اما این و میگم چون دوستون دارم....شماها که این همه ادعای متمدن بودن میکنید و خودتون رو با شعورترین میبینید...چطور این فرهنگتون بتون اجازه میده به راحتی به هرکس و هر چیز غیر خودتون توهین کنید؟مگه وقتی خواستین عضو بشین قوانین و نخوندین؟اقا یا خانوم ایکس اگه شما دین نداری.پس باید به هر کی دین داره و مقدساتش توهین کنی؟من همونیم که میرم میدون ازادی و کشته شدن هموطنام و میبینم و واسه ازادی فریاد میزنم تا شما اونور دنیا باد تو گلوت بندازی و بگی =من یه ایرانیم=
شنبه 2 آبان 1388

nazanin_hend_hyd - ایران - تهران
...بعد تو به خودت اجاز میدی به خدای من.پیغمبر من توهین کنی؟تو اسلام و قبول نکردی باشه.من که نمیگم به زور بیا مسلمون شو.اصلا به من چه؟؟؟ولی حقه توهین به دین من یا هر دینی و نداری.در ضمن کسایی که خداپرستید و محمد و قبول ندارید.برید کتاب خدا رو بخونید و ببینید که خدا گفته: دنیا رو برای محمد افریدم....و کسای که حرف های پیامبر منو قبول ندارید.اولا شما که مسلمون نیستی چرا وقتتو میزاری واسه حرف های پیامبر من؟پیامبر منه.من حق دارم در موردش نظر بدم.دوما دانشمندای جهان کسای که دین ندارند روی مطالب این احادیث و قران تحقیق کردند و به درستیش پی بردند...هرچند شماها 100٪ از دانشمندها بیشتر می فهمین!!!!!!!!!!! در مورد عرب بودن پیامبرم...مگه بقیه پیامبرا عرب نبودن؟؟؟عیسی...موسی...ابراهیم.گیر دادین به پیامبر من؟؟؟تازه الان بعد هزاران سال ماهیچکدوم اعراب و قبول نداریم...خوب طبیعی که خدا پیامبراش و بین این ادمای جاهل مبعوث کنه بلکه پیامبران بتونن ادمشون ککن.این کجاش مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیدوارم همتون همیشه خوش باشین چه با دین.چه بی دین.ما همه اریای هستیم.
شنبه 2 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
حتی وصیت نامه یک انسان که مهر و موم شده باطل نمی شود پس چطور کلام خدا میتواند باطل ویا مخدوش شود؟ ما چون خود محدود در زمان و مکانیم می خوا هیم حتی خدا را هم در فکر و شناختمان محدود کنیم .ما مثل کودک که ویتامین را نمیشناسد آنقدر به سراغ هله هوله می رویم که اشتهای غذای اصلی را از دست می دهیم .ما حاضریم کتاب اشخاصی در100 سال پیش اعم از فیلسوف ومورخ وغیبگو ویا 1000 سال ویا معاصر را مو شکافی می کند اما حاضر به خوردن غذای اصلی نیست .
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . بابا جنگ ابومسلم و طاهر و یعقوب لیث و آل بویه چه ربطی به اسلام داره ...ابومسلم از خراسان قیام کرد تا انتقام خون امام حسین رو بگیره و بنی امیه رو ساقط کنه و خلافت رو به اهل بیت پیامبر بده که در نهایت خلافت رو تقدیم به فرزندان عباس عموی پیامبر کرد که خود را اهل بیت پیامبر می نامیدند یا آل بویه از مازندران قیام کرد و اولین حکومت شیعه رو ایجاد کرد و حتی بغداد را هم احمد برادر کوچک فتح کرد وبا اینکه حاکم عراق بود ولی خلیفه بنی عباس رو نکشت و همچنان او را خلیفه می نامید ...می بینی در تمام جنگهای ایران پس از اسلام هیچ دشمنی با اسلام نبود و اصلا من اعتقاد دارم که اعراب عرضه این را نداشتند که 1400 سال اسلام را در تمام دنیا گسترش دهند و ایرانیها عامل اصلی بقا و گسترش اسلام در دنیا بودند حتی بسیاری از عالمان سنی هم کسانی بودند که در قلمرو فرهنگی ایران به دنیا آمدند و رشد کردند... .
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . دوست عزیز با عرض معذرت باید بگم که شما اشعار حافظ رو با دقت نخواندید و منظور حافظ از می و میخانه چیز دیگر هست مثلا ...{دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند /// گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند} میبینی که حرف ار میخانه آمده ولی منظور حافظ خلقت انسان توسط خداوند است
شنبه 2 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
خدا شریعت را به موسی داد تا انسان گناه را بشناسد وبداند که سقوط کرده است و به هیچ وجه نمی تواند حتی شریعت را به طور کامل اجرا کند ونتیجه آن شد که هر کس برای خود یک مذهب شخصی میسازد تا دورادور به خیال خود هم خدا را داشبه باشد هم دنیا را...پس نتیجه میشود همین بحث ها و جدل های بشری .اولین کلام خدا را نمی خوانیم وبه سراغ اولین مکاشفه خدا برای انسان نمی رویم که غذای مقوی روح است" کتاب مقدس"هله وهوله نیست غذای اصلی است که ما آن را کنسرو می کنیم ودست آخر برای آنکه آنرا نخوریم با ژست فیلسوفانه می گوییم :میل ندارم ...هله هوله صرف شد.
شنبه 2 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
آنتی اسلام - ایران - اهواز . نرود میخ آهنین در حدید :-)
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران لطفاً خیلی مختصر و مفید به این چند سوال من پاسخ بدهید. ضمن اینکه همهء نوشته های شما رو بادقت خواندم و همیشه می خوانم و امیدوارم شما هم نوشته های مرا بخوانید و بعد پاسخ دهید! 1- طبق چه سند و مدرکی میگویید:{{ غدیر خم؟!!} این مسئله در کجای تاریخ اومده. لطفاً منبع بدهید من هم بخوانم بعداً راجع به این موضوع بحث میکنیم. 2- مسلمانان بعد از فتح عربستان به ایران حمله کردند. آیا در ایران هم دخترها زنده به گور میشدند یا برده داری بود یا.... علت حمله به ایران چه بود؟! 3- آیا شما از حملهء مسلمانان به ایران حمایت میکنید یا آن را کاری غلط و نادرست میدانید؟ 4- در رابطه با زنان اروپایی و زنان مسلمان. الان شرایط چطور است؟! میشود از آزادی های زنان مسلمان و حق و حقوق آنها در جوامع اسلامی؛ نسبت به زنان اروپایی یا غربی یک توضیح مختصری بدهید؟! 5- دوست عزیزم. هخامنشی ها و همهء سلسله های دیگر تاریخی در همهء کرهء زمین دارای اشکالاتی بودند که امروز فقط اسمی از آنها است و همون هم حتی بعضی وقتها مورد شک و شبهه قرار میگیرد.
شنبه 2 آبان 1388

bakhshi99999 - اوکراین - کیف
ختم کلام دوستان عزیزم اینکه :شما که همه کتب قرون و تاریخ را خوانده اید.انجیل عیسی مسیح را هم بخوانید .که شرح زندگی عیسای مسیح است .ایمان دارم که خدا قلبهایتان را از طریق این کلام لمس خواهد کرد.چون با خواندن این کتاب حقیقت را خواهید شناخت وتنها حقیقت میتواند ما را از این همه سر در گمی در این دنیای تاریک آزاد کند وبدانید" خدا "محبت است.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. *پسر شجاع* - ایران - تهران اگر قرار بود که یک سلسله ای بیاید و بدون نقص باشد که تا زمانی که بشر زنده بود و زندگی میکرد؛ آن سلسله هم حکومت میکرد!! بحث سر نسبیت است؛ که کی خوب بود و کی خوبتر یا کی بد بود و کی بدتر. وقتی از هخامنشیان صحبت میکنیم اولین چیزی که به یاد می آوریم؛ منشور حقوق بشر کورش کبیر است که الان سر لوحهء تمام کشور های دنیا است نه اون نقاط تاریکی که شما رفتی در اوردی! البته و 100 البته هخامنشی ها هم نقاظ ضعف داشتند و نه تنها من بلکه هیچ انسان آگاه دیگری منکر نیست. اما بحث سر این بود که مسلمانان فکر میکنند ایرانیان هرچه دارند از اسلام است و اسلام آنها را نجات داده!!!!!!!! 6- در این رابطه که میفرمایید:{{ اعراب، حتى دختر را پیش از تولد، شوهر مى‏دادند.}} دوست عزیز. من یکی از نسبتهای فامیلی ام عرب است. و با عربها هم بزرگ شدم. و بر فرهنگشان کاملاً واقفم. و اینکه شما بخواهید به من یاد بدهید که "عرب" چیست یا "عرب" کیست؛ مثل این می ماند که من بخواهم فامیلهای شما یا طایفهء شما یا .....رو مورد بررسی قرار بدهم همین الان هم در سال 1388 در خوزستان همین رسم و رسوم میان عربها است.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. *پسر شجاع* - ایران - تهران همین الان در میان عربها اگر کسی از طایفهء دیگری ؛ کسی را بکشد؛ طایفهء قاتل باید یک دختر یا دو دختر یا.. به عنوان دیه و فصل به طایفهء مقتول بپردازد. همین الان هم در میان عربها دختر کشی ( قتلهای ناموسی) بسیار رواج دارد و و اگر خون دختر حلال شود همهء جوانان طایفه جمع میشوند و به دستور شیخ کسی انتخاب میشود و حکم الله را اجرا میکند. حالا اون شخص می تواند برادر دختر باشد یا پسر عمو یا پسر خاله و....... و آن قتل ناموسی هم باعث سربلندی شخص مذکور در طایفه و میان بزرگان میشود و همه به او افتخار میکنند. این چیز ها برای ایرانیان عجیب و غریب است وگرنه "فرهنگ عرب" همین است و اصلاً هم عجیب نیست و چیز بدی هم نیست ( البته برای خودشان) درضمن مگر خود پیامبر با یک دختر 6 ساله ( عایشه) عقد نکرد؟ عایشه از ازدواج در سن 6 سالگی چه می فهمید که خودش میگوید: با عروسک و اسبابازی ام وارد خانهء پیامبر شدم که ایشان 54 سال داشت ؟!!!! چگونه بود که پیامبری که خودش 1000 مشکل و ایراد و ضعف نسبت به جنس زن داشت؛ باعث آزادی زنان شد؟!!
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران عزیز دل. آرایه های ادبی رو بلدم منظور جنس و نوع خدا پرستی ایرانیان است . متاسفانه مطالب رو کامل نمیخونید! در ضمن لطف بفرمایید این رو هم ترجمه کنید : می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن! چی؟
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران عزیز دل. آرایه های ادبی رو بلدم منظور جنس و نوع خدا پرستی ایرانیان است . متاسفانه مطالب رو کامل نمیخونید! در ضمن لطف بفرمایید این رو هم ترجمه کنید : می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن! چی؟ یا این یکی: واعضان کین جلوه در محراب و منبر می کنند چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران اما در رابطه این جملهء تان :{{ بابا جنگ ابومسلم و طاهر و یعقوب لیث و آل بویه چه ربطی به اسلام داره .}} اول اینکه من اسم ابومسلم و طاهر و ال بویه توی کل حرفهام نیاوردم! گفتم مازیار و بابک خرمدین و یعقوب لیث . دوم اینکه دکتر محسن ابوالقاسمی در کتاب «تاریخ زبان فارسی» آورده‌است:«... در سال ۲۵۴ هجری، یعقوب لیث صفار، دولت مستقل ایران را در شهر زرنج سیستان تاسیس کرد و زبان فارسی دری را زبان رسمی کرد که این رسمیت تا کنون ادامه دارد.» و با توجه به اینکه یعقوب لیث صفاری در تمام دورانی که سردار سپاه سیستان بود؛ به سراسر این مملکت سرکشی میکرد و با "خوارج" که در ایران مونده بودند و بقایای مسلمانان بودند و از ایرانیان "جزیه" یا پول زور میگرفتند و اجازه نمی دادند کسی فارسی حرف بزند را بیرون کرد و یا کشت که در آخر در همین دزفول خوزستان شهید وطن شد؛ نه اسلام!
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران گفتید:{{.می بینی در تمام جنگهای ایران پس از اسلام هیچ دشمنی با اسلام نبود}} ندیدم چیز راجع به مازیار یا بابک خرمدین بگی؟!!! شما که تاریخت خیلی خوب بود×!!
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bakhshi99999 - اوکراین - کیف همشون یکی هستند. برو به فکر نون باش که خربزه آب است داداش. دین چیه؟ مذهب چیه؟ خدا کیه؟ دین و مذهبت قوانین حقوق بشر باشه. و خدایت هم انسانیت. به انسانیت احترام بزار. موفق باشید دوست عزیز
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران دوست عزیز فقط یه سوال دارم لطفاً حتماً حتماً جواب بده برام خیلی خیلی مهمه: نظرت راجع به معجزه ای که مسلمان ایرانی -ایران-شیراز گفت چیست؟! در رابطه با "حدید" و حروف ابجد. خواهش میکنم فقط یک جواب بده. آیا این یک معجزه بود یا نه؟ لطفاً حاشیه نروید بله /خیر
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. alireza.ch - سوییس - نوشاتل ای گفتی؛ ای گفتی :-))))))))))))))))
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. *پسر شجاع* - ایران - تهران اما در مورد ابومسلم خراسانی و حدسیات شما! ابو مسلم خراسانی یک ایرانی اصیل بود و نامش ونداد هرمز (بنداد هرمز). ایشان یک ناسیونالیست واقعی بود و برای اینکه از زیر بار ظلم مسلمانان استعمارگر در ایران؛ که در آن زمان در تصرف عربهای مسلمان بود و از مکه دستور میگرفتند؛ با تدبیری بسیار زیرکانه و هوشمندانه؛ ایران را از استعمار عرب نجات داد و گفت: ما ملت ایران اسلام را قبول داریم؛ اما پیرو علی هستیم و از علی پیروی میکنیم ( شیعه؛ از مشایعت می آید. مثل تشیع جنازه) و می خواهیم مستقل شویم. و ایران را از شر عربها و مسلمانان پاک کرد و بین 100 تا 600 هزار نفر از مسلمانانی که با او وارد جنگ شده بودند را کشت.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر. فکر کنم درست کامنتمو نخوندی. افریده های خدا به زمان احتیاج دارند. زمین و عناصر ان به زمان احتیاج داشت که بوجود بیاد. خدا می خواست مردم راجع به علوم تحقیق کنند ......}} شما جای اینکه هی بگی : کامنت من رو نخوندی و من فلسفه خوندم و هی برای من کُری بخونی؛ یه جواب ساده بده این همه خودت رو نپیچون! شما میگی: «آفریده های خدا نیاز به زمان دارند.» من هم میگم: « این یعنی اینکه خدای شما در توانش نیست که آن زمان را کم کند.» به همین سادگی. نمی دونم می فهمی یا نه؟! چه جوابی داری
شنبه 2 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
nazanin_hend_hyd - ایران - تهران. عزیزم من اینجا با مسیحی و یهودی و همجنس باز وبی خدا همکلاس و دوستم. تا بحال ندیدم کسی اینقدر با حماقت و بیمنطقی این ادمها اظهار وجود کنه. میگه من 40 سالمه. خوب باش. اون علمی که تو تو 40 سال یاد گرفتی 2 شاهی هم نمی ارزه. فلک به مردم نادان دهد زمام مراد. تو اهل دانش و فضلی همین گناهت بس حافظ. در ضمن من از اینجا با دوستانم در ایران در تماسم میدونم دوره ی خیلی سختیه. براتون دعا میکنم.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 1. فرید جون آقا من قربونت بشم من خاک زیر پاتم. اصلا بند کفشتم گره بزن خفه بشیم! بنده نوازی میکنید.. آره عزیزم آن لینک رو خوندم و براتون کامنت هم نوشتم. داداش من، ناسلامتی ما رفیق هستیما! دیگه حرف اونها رو قبول دارید حرف ما رو نه؟ هییییییییی روزگار! /// آقا فرید داداش بزرگه ی من اولا این را خدمتتون عرض بکنم که سوره های قرآن کریم توسط خود پیامبر بنا به دستوری که از جانب خدا نازل می شد، نامگذاری میکردند. البته برخی از مفسرین نامهای دیگری نیز بر آن افزوده اند ولی نام سوره همانی هست که خود شخص پیامبر گذاشته اند. ثانیا نامگذاری سور قرآن بنا به اتفاقات یا محتوای آن سوره انتخاب میگردید. مثل سوره ی نساء که در رابطه با زنان است. یا مائده که راجع به نزول مائده های آسمانیست و.. ثالثا علت ناگذاری سوره ی مبارکه ی حدید بدلیل وجود آیه ی 25 همین سوره است که راجع به اهمیت آهن گفته شده است. رابعا بسیاری از افراد اعتقاد دارند که این سوره بصورت دفعی و یکپارچه نازل شده است .. فرید آقایی..
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
2. کاکو جون گفتید که این کارها ارزش قرآن رو پایین میاره. که در جوابتون باید بگم پایین که نمیاره هیچ ، بلکه ارزش آنرا هم بالاتر می بره. اتفاقا یکی از محسنات این کتاب همین مورد محسوب میشه. چون قرآن بایستی برای همه ی سنین و افراد و با هر ذهن و سلیقه ای در طول تاریخ حرف برای گفتن داشته باشه. حتما این آیه رو شنیده اید که می فرماید {{ لا یکلف الله نفسا الا وسعها }} یعنی خداوند برای هر کسی به اندازه ی قدر و توانش سنجش و ارزیابی برقرار میکنه! خدا از یک دیوانه یک انتظار ( ظرفیت خاص ) داره برای من یک ظرف خاص برای یک دانشمند از هر کیش و آیین یک ظرف خاص برای یک آخوند همینطور و برای یک پیامبر هم همچنین و خلاصه از هر کسی به اندازه ای که داده ( از هر چیز ) انتظار هست. مثل همین مسابقاتی هستند که در تلویزیون میگذارند. اگر فرد به یک امتیاز خاصی برسه برنده است هر کس هم که به یک مرتبه ی خاصی برسه خدا هم جایزه اش ( چه در این دنیا و چه در دنیای بعد ) خواهد داد. راستی گوش تون رو بیارید جلو یه چیز میخوام بهتون بگم. به کسی هم نگیدا.. ( خیلی با حالی و خیلی دوستت دارم ).
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 3. داداشی من همانطور که قرآن برای یک کودک یک حرف داره برای یک شیمیدان هم حرف داره. به دانشمند میگه تو در قرن 20 یک عدد اتمی رو کشف میکنی؟ من در قرن اول هجری قمری برات حرف از عدد اتمی میکنم! البته این قرآنی که من می بینم بعید نیست برای ده قرن آینده هم حرفی برای گفتن نداشته باشه! همانطور که تا الان خیلی ها فکر میکردن حرفی نداره. .. هر کسی با توجه به فهم و درک اش از قرآن استفاده میکنه. یکی یک پوسته ی نازکی از قرآن رو درک میکنه و یکی هم در کنه مطلب فرو میره! .... آقا فرید دوست داشتنی من فقط به پدر و مادر و اساتید و معلمانم گفته ام و میگویم نوکرتم. در اینجا به شما هم میگم نوکرتم. خیلی چیزها از شما یاد گرفتم. به قول حضرت علی ع که می فرماید هر کس چیزی را به من بیاموزد مرا بنده ی خویش کرده است ، حالا شما هم منو بنده ی خویش کردید! دمت گرم...
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 4. اما راجع به این حرفتون (کلمهء حدید خیلی خیلی قبل از محمد بوده و... ) باید عرض کنم که خیلی زیرکانه جواب دادید فکر نمیکردم کسی بتونه این حرف رو بزنه. ولی باز هم من براتون جواب دارم... خوب اولا که کلمات بصورت قراردادی در زبانهای مختلف وضع شده اند.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 5. مثلا به چیزی که بی رنگ و بدون بو باشد میگویند " آب " یا در زبان دیگری میگویند " ماء " یا در زبان دیگری "واتر " یا در زبان دیگری " سو " و... ثانیا حتما میدانید که یکی از دلایلی که دین اسلام در سرزمین عربستان نازل شد این بود که این زبان ( فکر کنم ) کاملترین زبان باشه ( اگه اشتباه گفتم ممنون میشم که دوستان عزیز تصحیح بفرمایند ). ثالثا معنی کلمه ی حدید بصورت پنهان ( بطوری که خود اعراب هم خبر نداشتند ) توسط خدا از هر زمانی که این کلمه بوجود آمده است ، وجود داشته و خداوند این معنی را از آن منتج کرده است و قرنها بعد این کار با نزول سوره ی حدید و نام گذاری آن بدین صورت توسط پیامبر ص تکمیل شد! به قول خیلی از دوستان عرب سوسمارخور چه میدونست این چیزها چیه؟ عدد اتمی چیه؟ مندلیف چیه؟ و... همانطور که عرض کردم تقریبا همه ی کلمات در هر زبانی " قراردادی " هستند. در حالی که کلمه ی حدید همچینی قراردادی قراردادی هم نبوده ، نه غلام؟! .
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 5. مثلا به چیزی که بی رنگ و بدون بو باشد میگویند " آب " یا در زبان دیگری میگویند " ماء " یا در زبان دیگری "واتر " یا در زبان دیگری " سو " و... ثانیا حتما میدانید که یکی از دلایلی که دین اسلام در سرزمین عربستان نازل شد این بود که این زبان ( فکر کنم ) کاملترین زبان باشه ( اگه اشتباه گفتم ممنون میشم که دوستان عزیز تصحیح بفرمایند ). ثالثا معنی کلمه ی حدید بصورت پنهان ( بطوری که خود اعراب هم خبر نداشتند ) توسط خدا از هر زمانی که این کلمه بوجود آمده است ، وجود داشته و خداوند این معنی را از آن منتج کرده است و قرنها بعد این کار با نزول سوره ی حدید و نام گذاری آن بدین صورت توسط پیامبر ص تکمیل شد! به قول خیلی از دوستان عرب سوسمارخور چه میدونست این چیزها چیه؟ عدد اتمی چیه؟ مندلیف چیه؟ و... همانطور که عرض کردم تقریبا همه ی کلمات در هر زبانی " قراردادی " هستند. در حالی که کلمه ی حدید همچینی قراردادی قراردادی هم نبوده ، نه غلام؟! .
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 7. تازه این رو هم بگم. امروز دو تا چیز جدید دیگه ای هم راجع به همین مطلب پیدا کردم! که یکیش رو الان بهتون میگم یکیش رو هم بعدا.. {{ کلمه " الحدید " بر اساس حروف ابجد معادل عدد 57 میباشد یعنی دقیقاً معادل شماره سوره الحدید در قرآن }} !!!!!! ( سوره ی حدید سوره ی 57 م قرآن می باشد! ) . به نظر شما یک موجود بصورت غیبی ( مثلا خود خدا ) بصورت مستقیم یا غیر مستقیم در چیدمان سوره های قرآن کریم دست نداشته؟ ( ببینید آقا فرید من هر چه جلوتر میرم باز هم بیشتر به معجزه دار بودن قرآن کریم پی مبرم! میگید چی کار کنم؟ ) . آی لاو یو جیگر.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
8. خوب حالا.. فرمودید که : (مسئله اینه که چرا ما باید این معجزه رو به قرآن بچسبونیم؟!!! .. ) .. آفرین به نکته ی بسیار جالبی اشاره فرمودید... لپ مطلب همینی بود که شما عنوان فرمودید.. اول یه بار دیگه کامنت بالایی که نوشتم رو بخونید تا حرفمو بزنم. حالا گرفتید چی میخوام بگم؟ نه بگم؟ آقا فرید برادر من ، من شما رو دوست دارم! :-)
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
9. فرید داداشی ، یک نمونه ی دیگه هم در همین مباحث خدمتتون عرض میکنم. البته نمیخوام از این پله به اون پله بپرم و یا خدایی نکرده بحث رو عوض کنم! فقط جهت رفع خستگی و افزایش معلومات عمومی و دینی خیلی از دوستان این کامنت رو هم از بنده داشته باشید. این همه کامنت براتون گذاشتم این یکی هم روش. ناراحت نشیدا. البته این کامنت یک حسن دیگه هم داره اینه که بدونید چیدمان سوره های قرآن کریم نعوذبالله الکی الکی هم نیست بلکه توسط یک نیروی غیبی انجام شده!. *****. سوره مبارکه حج در قرآن بیست و دومین ( 22 ) سوره میباشد . شهر مکه و کعبه از لحاظ جغرافیائی بر روی پهنای بیست و دومین مدار از عرض جغرافیائی قرار دارند ***.خوب حالا میدونم که خیلی ها میگن سوره ی حج چه ربطی به مکه داره. خطاب به این دوستان باید عرض کنم که اگه مقداری از تعصبتون رو کم کنید و به این فکر کنید که مراسم حج در کدام شهر اتفاق می افته شما هم مثل من به آن چیزی که اعتقاد دارم اعتقاد پیدا میکنید!. راستی فرید جون اگه شما رو دعوت کنم به شیراز تشریف میارید؟ یک طبقه از منزلمون خالیه دست خودمه. به قول شما جوونها خونه خالیه! ما رو قابل میدونید یا نه؟
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
ابجد : حروف اَبجَد شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. گاهی از این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود. از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با ۱۲۱ می‌باشد. در موسیقی پس از اسلام، در ثبت اصوات و دساتین از حروف ابجد استفاده شده‌است. برای نمونه نغنه‌های دستگاه شور با حروف ابجد عبارت بوده‌اند از: «یح یه یب ی ح ه ج ا» و فاصله‌ها و ابعاد آن‌ها: «ط ط ج‍ ج‍ ط ج‍ ج‍» که در موسیقی امروز به ترتیب نت‌های سل، لاکرن، سی بمل، دو، رکرن، می‌بمل، فا و سل را تشکیل می‌دهند. منبع : ویکی‌پدیا.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
فرید جان/// دوست نازنین و دوست داشتنی من ببخشید که دیر به دیر جواب میدم. آخه وقتم پره. فقط شبها میتونم بیام نت.صبحها جایی هستم نمیتونم بیام نت. مسئولان محترم سایت هم زحمت کشیدن دیگه نمیشه بیشتر از هزارتا کاراکتر ارسال کرد. حالا این هیچی دوستان در مدیریت سایت کامنت کاربران رو در هم می چپانند و به قولی می پیچونن! بابا دوستان عزیز در مدیریت سایت چشممون درد گرفت! دیروز داشتم کامنت دوستان که مربوط به فروردین بود رو میخوندم خیلی قشنگ تر از الان بود که بدون هیچ پاراگرف بندی و فاصله و.. تایید می شوند. از ادمین محترم سایت خواهشمندم اگه امکان داره مثل قبل پارگراف بندی کنند. چون هم به نقع ماست و هم شما. ما بهتر مطلب را می فهمیم و چشممان کمتر اذیت میشود و شما هم دیگه نمیخواد یک نفر مسئول این کار باشه که پاراگراف ها رو دیلیت کنه! ولی بهرحال هر طور که باشه ما شما رو دوست داریم و سایت ایرانیان انگلستان رو متعلق به خودمون میدونیم. همواره شاد و پیروز باشید
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 10. اما آقا فرید راجع به سوالی که فرمودید.. اولا اگر در همان لینک از من پرسیده اید و من یا جواب نداده ام یا درست جواب نداده ام واقعا معذرت خواهی میکنم. ببخشید.. جواب سوال شما چیز چندان پیچیده ای نیست! شما فرمودید که چرا مثلا در 5 یا 4 یا 3 یا 2 یا 1 روز/دوران/مرحله و.. آفریده نشده است؟ چون خدا خواسته که مثلا در 10 روز بیافریند ، آنرا در 10 روز آفریده است. اگر میخواست در یک روز بیافریند ، در یک روز می آفرید. اگر میخواست در 100 روز بیافریند در 100 روز می آفرید!.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
11. همان خدایی که این نظام هستی را بدین صورت نظم بخشی و آفریده است اگر """ اراده """ میکرد در هر دوره ای که مدنظر شماست میتوانست بیافریند! حالا خودمونی بگم من و شما که موقع آفرینش جهان هستی پیش خدا نبودیم که ببنیم آیا واقعا در 6 مرحله/روز/دوران و. آفریده شده است یا خیر! پس اگر نویسنده ی قرآن ( که به عقیده ی ما خداست ) ، میخواست کسانی مثل شما شکی در آن نکنند میگفت در یک روز. حالا اگه میگفت در یک روز دیگه مشکل حل بود؟ در هر زمانی هم که جهان را می آفرید هیچ خللی بر خدا بودنش نداشت. چون : میخواسته است در 6 زمان بیافریند در 6 زمان آفریده است. قبلا هم خدمتتان عرض کردم که نخواستن با نتوانستن خیلی فرق فوکوله ( میکنه )! خیلی راحت!. عزیز دوست داشتنی اگر من در چیزی بطور فطع مطمئن نباشم هیچ موقع حرفی از خودم نمیزنم. ترجمه ی آیه که براتون آوردم رو از لینک زیر برداشته بودم. در ضمن کلمه ی دوران داخل کروشه است که من به اشتباه گفتم پرانتز که از شما دوست نازنینم معذرت خواهی میکنم! https://www.zandiq.com/quran/showayah.php?n=1008.
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آنتی اسلام - ایران - اهواز. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز مجتبی جان. آخرش یا من تورو کافر میکنم یا باز دوباره تو من رو مسلمون میکنی:-)) . ______________ :-)))))) .. 100% مطمئن باشید. البته به نظر من روی من حساب باز نکنید. چون خیلی مطمئنم. حتما میدونید با استناد به کدوم حرفم دارم این حرف رو میزنم؟ همان بحثی که در تالار پرنیان بصورت خصوصی داریم انجام میدیم! پس باید روی شما کار کنیم که بیایید مسلمون بشید! لووووووول البته کسی فکر نکنه که از همین حالا دارم روی این برنامه ریزی میکنم که هر کس هر حرفی زد قبول نکنم. آقای فرید میدونن من چی دارم میگم!
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)اولا در مورد ابومسلم خراسانی واقعا تمام چیزهایی که گفتی اصلا درست نبود و واقعیت این بود ابومسلم قیام کرد و بنی امیه را سرنگون کرد تا اهل بیت پیامبر به قدرت برسند وبه همین دلیل قدرت را به فرزندان عباس که خود را اهل بیت پیامبر می نامیدند تقدیم کرد و وقتی منصور عباسی که از قدرت ابومسلم میترسید او را به بهانه مهمانی وارد قصر شد ه بود خلع سلاح کرد و ابومسلم که فهمید منصور برای او دام گذاشته و میخواهد او را بکشد به منصور گفت من شما را به خلافت رساندم حالا این است مزد زحمات من ؟ و منصور جواب داد ما اهل بیت پیامبر هستیم و این خواست خدا بود که ما به حکومت برسیم و اگر بجای تو یک کنیز سیاه پوست هم بود میتوانست کار تو را انجام دهد ...در مورد یعقوب لیث حرف زدن به زبان فارسی دلیل بر مخالفت با اسلام نبود همانطور که فردوسی هم تاکید به حفظ زبان فارسی داشت و ما نیز حالا فارسی صحبت میکنیم ولی مطمن باش یعقوب لیث هم مسلمان بود و لی با خلیفه بنی عباس دشمن بود و این را در حرفهایش همیشه میگفت ....
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2)در مورد بابک و مازیار که در زمان حمله مسلمانان به ایران با عراب جنگیدند واقعیت این است که آنها با اعراب دشمن بودند ولی چون از سوی اکثریت ایرانیها حمایت نشدند در نهایت شکست خوردند یا سرداران دیگر که با مسلمانان میجنگیدند در نهایت با آنها مصالحه کردند ......حرف من از این صحبتها این بود که ایرانیها در طول تاریخ همواره فرصت داشتند که مسلمانها را همانند مغولها یا یونانیها که ایران را تصرف کردند از کشور خود بیرون کنند یا آنها را مجبور به پذیرش فرهنگ ایرانی کنند مانند همان مثال ابومسلم یا آل بویه یا صفویه یا جنگ میان مامون و امین دو پسر هارون الرشید بر سر خلافت که مامون به کمک ایرانیها به برادرش امین که عربها از او حمایت میکردند پیروز شود و پس از کشتن برادرش امین به خلافت برسد و برای همین پایتخت خود را از بغداد به مرو و خراسان انتقال داد یا آل بویه که قیام خود را از مازندران شروع کرد و بغداد را تصرف کرد فقط به این دلیل که خلیفه بنی عباس را جانشین میدانست از کشتن خلیفه عباسی خودداری کردند...
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 3)با این مثالها کاملا معلوم است ایرانیها نه تنها در صدد از بین بردن اسلام و احیای آیین گذشته خود نبودند بلکه خود درخت اسلام را آبیاری کردند تا یک امپراتوری بزرگ اسلامی بوجود اید و باور کنید گرچه اسلام از عربستان شروع شد ولی ایرانیها خود را مدعی اصلی اسلام میدانند ودر این زمینه با اعراب و حتی ترکها رقابت دارند و این را در طول تاریخ میشود دید که چطور صفویه و عثمانی بر سر این که کدام کشور رهبری جهان اسلام را برعهده دارد با هم رقابت داشتند ...
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
asir@.P - فرانسه - پاریس دوست عزیز اولا من قصد جسارت خدمت شما رو نداشتم. من فکر کردم که شما در حیطه ی روانشناسی مطالعه داشته اید که آن کامنت را گذاشتم. اگر در زمینه ی حرفی که زدید مطالعه ای داشتید می دانستید که منظور من چیست. منظور من این بود که همان بیمارها ( یا به تعبیر برخی از روانشناسان : مراجع ) با تمام تلاشهایی که روانشناس یا مشاور در انجام برخی آزمونها مثل رورشاخ میدهد نمی تواند چیزی را ببیند. اما منظور من این بود که خیلی از افراد هستند که در عکس چیزی نمی بینند همانطور که خیلی ها روی قرآن نگاه میکنند و چیزی نمیبینند. در پایان هم از شما تشکر میکنم که من را قابل میدانید و نظرات ما دو نفر را دنبال می فرمایید! با تشکر از شما. شاد و پیروز و خندان باشید
شنبه 2 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
*پسر شجاع* - ایران - تهران ///خدا قوت دوست عزیز. تشکر از لطف شما. از کامنتهای شما لذت می برم. اجرتان با خود خدا.. همانطور که در یکی از کامنتهایم عرض کردم قرآن در هر دوره ای حرف برای گفتن دارد. از زمان خود پیامبر ص گرفته تا چند قرن پیش تا امروز و حتی چندین قرن آتی. این رو مطمئن باشید. موفق و سبز باشید. خدانگهدارتان
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 4)اولا اون 5 موردی که سوال کردی خیلی خوب بود و اتفاقا من خیلی دوست دارم که بحثها اینطور موردی و مشخص باشد تا اینکه بطور کلی بگوییم که اسلام خوب نیست یا فرهنگ غرب بد است به نظر من باید نقاط ضعف و قوت هر دو باید مورد به مورد بحث شود و در نهایت قضاوت شود و حتی راه حل گفته شود ولی فکر مینکم این سوالها در بحثهای دیگر مطرح شود خیلی بهتر باشد ومن هم علاقه به این بحث دارم چون به اندازه کافی صحبت در این صفحه طولانی بود و این سوالها هم براحتی نمیشود کوتاه بحث کرد...در مورد حرف دوستمان مسلمان ایرانی راستش من خودم معتقدم که در قران اسرار زیادی وجود دارد از جمله همین مضرب 19 بودن قرآن که اگر کسی بی طرف باشد براحتی از آن عبور نمیکند چون اتفاق افتادن همزمان این مضربها در یک کتاب طبق قوانین احتمال که یک علم شناخته شده است نزدیک به صفر است
شنبه 2 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 5)ولی در مورد سوره حدید اگر حرفهای دوستمان مسلمان ایرانی درست باشد ولی براحتی توسط کسانیکه اعتقاد ندارند با گفتن اینکه حدید از اول هم بوده واین تصادفی است رد میشود .....در مورد می بخور منببر بسوز مردم آزاری نکن.. یا صحبتهایی مانند این گفته سعدی {عبادت خدمت خلق است وبس} واقعا فرق عالمان واقعی دین که من اینقدر به آن تاکید دارم با آخوندهای بیسواد معلوم میشود که انها روح اصلی دین را می بینند و این آخوندها پوسته آن را آنها دین را در خدمت کردن و آزار نرساندن به مردم میدانند ولی این آخوندها دین را در نماز و منبر .....میبینند در حالیکه نماز و منیر برای این است که انسان بیشتر بسوی خوبی و خدمت به مردم برود.....
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران – اهواز. عین جوابیه شما رو کپی میکنم((دوست عزیز هر کسی که سواد خوندن و نوشتن داشته باشه میدونه که برای دانش انتهایی وجود نداره}} آفرین!!!! تو مطلب رو گرفتی و بالاخره یک مسلمان یک حرف درست رو زد. پس حالا که برای دانش انتهایی نیست؛ و همچنین شما مسلمانها ( یک میلیارد و نیم!) نشستین توی خونه هاتون.. صبر کنید تا به واسطهء دانش و علم؛ غربی ها جواب سوالات شما رو پیدا کنند و هی خدا خدا نکنید ( وقتی از درک چیزی بصورت علمی عاجز هستید!)) 1- وقتی میپذیری برای علم حد وپایانی نیست پس چطور با دلایل علمی که به تکامل نرسیده سعی در رد اسلام میکنی2- ((نشستین توی خونه هاتون.. صبر کنید تا به واسطهء دانش و علم؛ غربی ها جواب سوالات شما رو پیدا کنند و هی خدا خدا نکنید ( وقتی از درک چیزی بصورت علمی عاجز هستید!)) ما مسلمونا جوابهامون داریم شما تا از زبون غربیا نشنوین باور نمیکنین چون اصل اول آنتی اسلام بودن نادیده گرفتن حقایق اسلامه. یا حق –اسلام پیروز است .
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران – اهواز. شما گفتید((«دین بهترین وسیله ‌است برای ساکت نگه‌داشتن مردم.». * ناپلئون بوناپارت)) شما که اسلام رو موشکافانه مورد نقد قرار میدی از شما بعیده که ناپلئون متجاوز آدم کش و زیاده خواه که تنها هنرش جنگ بود و سپردن انسانها به گیوتین بشه سخنور مورد علاقه شما.
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران – اهواز. شما این شعر رو به فردوسی نسبت دادی و گفتید که منظورش نفی دین بوده ((«زیان کسان از پی سود خویش // بجویند و دین‌داری آرند پیش».)) آقای برادر همه میدونن که ویژگی برجسته فردوسی سرودن اشعار به زبان فارسی اصیل بود کلمه ((دین)) که تو این شعر اومده عربیه . یا حق –اسلام پیروز است.
شنبه 2 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران – اهواز. عین جوابیه شما ((اما در رابطه با ختنه. دوست عزیز لطف کن وقتی می خوای راجع به چیزی حرف بزنی اول تحقیق کن ( دقیقاً تشویق کردن دیگر مسلمانان توسط شما هم مثل همین حرفت اشتباه بود! ختنه مربوط به 2350 سال قبل از میلاد مسیح میشود و...)) 1- آقای محقق بحث من در مورد ابداع ختنه نیست در دوران مصر باستان برده های زن و مرد رو ختنه میکردن و در بعضی مواقع دکترهای مصر باستان بعنوان درمان اونرو تجویز میکردند وارد جزییات نمیشم که سر دراز داره اما در بین همه ادیان جهان ختنه برای مسلمانان واجب و برای یهودیان لازم بوده و هست و هرگز هم بین مسیحیان و دنیای آن زمان رایج نبوده باور نمیکنی میتونی بری کلیسایی که نزدیک چهار راه نادری هست از کشیش اونجا آقای سرکیسیان بپرسی البته اگه هنوز اونجا باشه حالا نکته اینجاست چرا در اسلام و تنها در اسلام از 1400 سال قبل ختنه برای مرد واجب است؟ جوابشرو به وجدانهای بیدار میسپارم .2-(( دقیقاً تشویق کردن دیگر مسلمانان توسط شما هم مثل همین حرفت اشتباه بود)) این حرفت اینقدر چیپه که ارزش جواب دادن نداره. یا حق –اسلام پیروز است.
شنبه 2 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
تشکر از همه ی دوستان چه بیخدا چه با خدا.دم همگی دوستان زبل خان/آنتی اسلام/علیرضا/فرهاد/پسرشجاع/و مسلمان ایرانی گرم که با این بحث زیبا و باحال بر اطلاعات من وامثال من می افزایید.همچنین افرین به ایرانیان یوکی سایت دوست داشتنی و رفیق همه."ایرانیان یوکی عزیز یه نظر منو هم درج نکردی ولی فدای سرت..فقط تا این تایپک رو نبستین این نظر منو درج کنید ..خدایی بده ها من دارم زحمت میکشم تایپ میکنم اینقدم خستم که نگو..دمتون گرم"کته:خواهش میکنم دوستان باخدا و بیخدا مثه آقا فرید"آنتی اسلام" و آقا مجتبی"مسلمان ایرانی" با هم دوستانه بحث کنید.توهین نکنید و با دلیل و منطق همدیگر را قانع کنید..خلاصه چاکر همگی.
یکشنبه 3 آبان 1388

kili_patilaki - قطر - دوحه
خوب معذرت میخوام ایرانیان یوکی عزیز.من چون گیج خوابم ندیدم نظر قبلیم رو. خیلی خیلی شرمنده ..ممنون واسه همه زحماتتون.موفق باشید.
یکشنبه 3 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
نتی اسلام - ایران - اهواز . تو منو یاد قوم بنی اسراییل میندازی که در اخر به موسی پیامبر گفتند به خدا بگو بر ما نمایان شود. خوبه من حداقل ده کلاس سواد فلسفه دارم که به رخ بکشم با 19 سال سن. تو تو این 40 سال کجای دنیا رو گرفتی نهایت زورت اینه که میای تو چنین وبسایتی 4 تا حرف بی منطق می زنی که حتی خودت هم نمیتونی بهشون ایمان داشته باشی. هر کی هم بیاد بخونه . 1 دقه بعد یادش میره. ولی حرف با منطق سالها تو ذهن مردم میمونه. راستی تو این همه سوال پرسیدی من درست یا غلط ولی منطقی جواب دادم. ولی به من نگفتی از کجا اومدی؟ چه جوری بوجود امدی؟ واسه چی زنده ای؟
یکشنبه 3 آبان 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
farhad1124 - امارات - دبی . *پسر شجاع* - ایران - تهران. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . میخواهم ازتون خواهش کنم که دیگه با این اقایون صحبت نکنید. چون حرفاشون منطقی نداره. دوست ندارم وقت هیچ انسانی به هدر بره. چون از کامنت هاتون فهمیدم که ادمای تحصیل کرده ای هستید.بهتره این اطلاعات رو به اهلش بدهید. امیدوارم شاد باشید و همیشه با معلومات بالا. قربون مرام ایرونی تون!!‌
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. parizad27 - کانادا - کچینر :{{ عزیزم من اینجا با مسیحی و یهودی و همجنس باز وبی خدا همکلاس و دوستم. }} خانوم پر مدعا که از دماغ فیل افتادین. شمایی که 19 ساله تون هست و 10 ساله دارین فلسفه می خونید. شمایی که دور دنیا رو در 80 روز گشتین و الان هم کانادایین. باسواد "همجنس باز" یک توهین است. احمدی نژاد فهمید ولی تو نفهمیدی. هجنسگرا صحیح است. در ضمن معلومه از اون پاچه پاره هایی. تو اول حرف زدن رو یاد بگیر بعد بیا از "خداوند- قرآن- پیامبر و..." دفاع کن. این دفاعیات تو فقط ارزش و منزلت اونهار پایین میاره. دقیقاً مثل یک دکتر بی سواد هستی که مریضش رو میکشه و داد میزنه : من مدرک دکترا از دانشگاه .. داشتم!
یکشنبه 3 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...) . . یعنی میفرماید تا آنروز اصلا بسم الله را خداوند ایجاد ننموده بود!! خلاصه یعنی چون 19 فرشته دوزخ داریم و در هر نزول جبرئیل علیه السلام تا 5 بار که آیاتی با مضربهای (دروغینی که این آقا یعنی رشاد خلیفه مدعی انها است آورده).. میتوانید بسادگی محاسبه کنید (نمونه هایی از آن را برای شما ذکر کردم).. پس قرآن معجزه است در حالی که اگر واقعا یک آدمی که تا 19 بلد باشه بشمرد میتواند قصه ای بنویسد که جملاتش بر 19 قابل قسمت باشند که تازه این رموزی که ایشان فرموده از این مورد هم ساقط هستند و تمام اعداد ایشان جعلی است.) اولا ایشان نفرموده اسناد نزول جبرئیل با آیات را از کجا استخراج نموده که هر بار جناب جبرئیل نازل میشدند چه میاوردند .. خنده دار و مضحک اینه که سورهء مدثر در سال سوم بعثت نازل شده و بعد از حداقل 39 سوره نازل شده در دو سال قبل .. مگر این که جناب جبرئیل هرسال فقط دو بار به حضرت نازل شوند و در هر بار لااقل 8 سوره را به حضرت نازل کنند. پررویی و وقاحت و بیشرمی ببینید تا چه حد؟!.
یکشنبه 3 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...) . اما قصه های قبلی راشد خلیفه: دومین باری که جبرئیل امین فرود آمد 9 آیه اولی سوره قلم (شماره 68) را آورده که شامل 38 کلمه است. (2 × 19) . یعنی جناب جبرئیل به پیامبر فرموده که شما خودت بقیه سوره اعلی را از خودت بساز من میخواهم دوکلاس یکی کنم و جهشی بپرم برم سراغ قلم.. که تازه آن هم در سال سوم بعثت حضرت نازل شده! و قبل از آن حداقل 39 سوره یعنی سوره های سال اول و دوم بعثت نازل شده (تازه اگر سورهء قلم اولین سورهء نازله در سال سوم باشد). البته این معجزه ایشانه که جبرئیل نکته های کنکوری را گرته برداری نموده به حضرت از قبل میرسانده! این دیوانه گفته 9 آیهء اول سورهء قلم 38 کلمه دارد! تشریف ببرید خودتان محاسبه کنید.. فقط تا آیهء 5 بدون بسم الله این سوره حدود 45 کلمه داره! ادامه اعجاز این آقا... 9- سومین بارکه جبرئیل امین فرود آمد 10 آیه اولی سوره مزمل (شماره 73) را آورد که شامل 57 کلمه است. (3× 19). ------ من فکر کنم این دایناسور عزیز کلا در سال سوم بعثت متولد شده چون هر سوره ای تا بحال آورده متعلق به سال سوم است!!!!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. farhad1124 - امارات - دبی شاه فرهاد تمام جوابهاتون رو گرفتین ( ختنه-دین و مذهب- اسلام و....) فقط یک نکتهء اشتباه "مجدداً" توی حرفهاتون دیدم که گفته بودید دین کلمهء عربی است و چرا فردوسی از این کلمه استفاده کرده!! خوب شما اگر کمی تعقل میکردید متوجه میشدید چرا! اول اینکه در دنیا همهء زبانها تحت تاثیر هم قرار میگیرند. در زبان انگلیسی هم بسیاری از لغات فارس هستند. در زبان فرانسه لغات انگلیسی است و برعکس. و همینطور در زبان عربی در این چند دهه واژه های انگلیسی زیادی وارد شده است. و اما این واژهء "دین" یکی از اصیل ترین واژه های پارسی است و همچنین محض اطلاعتان در همان کتاب قرآن شما بیش از 50 واژهء پارسی اصیل که به زرتشتی هم هستند وجود دارد که احتمالاً توسط سلمان فارسی وارد قرآن شده. اگر خواستید دونه دونهء شان را خدمتتان مینویسم و البته با ذکر منبع ادبی. در ضمن این رو خوب یادت باشه؛ من برای شما دوستان اونقدر ارزش قائل هستم و به شما احترام میگذارم؛ که جواب چرت و پرت به شما نمی دهم و با "تحقیق" جوابتان را میدهم. امیدوارم شما هم این چنین باشید ( مثل دوست عزیزم - مسلمان ایرانی- حاج مجتبی جان).
یکشنبه 3 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...) . تازه بدون محاسبه حرف ربط واو (فقط کلمه ها لحاظ شده).. گویا زمانی که جبرئیل خیالی تشریف آوردند (راشد خلیفه) زیر بتها قایم شده بود و دید که بر حضرت چه آیاتی نازل شد .. خلاصه چرندیات ایشان مبنی بر اینکه بار دوم جبرئیل به پیامبر چی گفت و .. زیاد است و تماما دروغ .. اما در بار پنجم که ایشان هم زیر بته همیشگی اش قایم شده بودند (مثل جناب سامری که بعد از رفتن جبرئیل خاک رد پای جبرئیل را در گوساله ریخت و گوساله طلایی شروع کرد قصه گفتن و حرف زدن (نص قرآن است شوخی نیست!!) - پنجمین بار که جبرئیل فرود آمد اولین سوره کامل « فاتحه الکتاب» را آورد که با اولین بیانیه قرآن بسم الله الرحمن الرحیم (19 حرف) اغاز می شود . این بیانیه 19 حرفی بلافاصله بعد از نزول آیه «برآن دوزخ 19 فرشته موکلند» نازل شد . این مراتب گواهی ارتباط عاری از شبهه آیه 30 سوره مدثر (عدد 19) و اولین بیانیه قرآن «بسم الله الرحمن الرحیم» (عدد 19) با سیستم اعداد اعجاز آمیز است که بر عدد 19 بنا نهاده شده است!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. farhad1124 - امارات - دبی))) لغت نامه دهخدا-. دین . (اِ) ۞ نام فرشته ای است که بمحافظت قلم مأمور است . (برهان ) (جهانگیری ). از ایزدان آئین زردشتی است و نگهبانی روز بیست و چهارم ماه به ایزد دین سپرده شده است . روز بیست و چهارم بود از ماههای شمسی نیک است در این روز فرزند به مکتب فرستادن و نکاح کردن . (از برهان ) (از غیاث ). ابوریحان بیرونی در فهرست نامهای روزهای ایرانی نام این روز را «دین » و در سغدی هم «دین » و در خوارزمی نیز «دین » یاد کرده است . - دین روز ؛ روز بیست و چهارم از ماههای شمسی . (آنندراج ) :. دین روز ای روی تو آکفت دین. می خور و شادی کن و خرم نشین . (مسعودسعد.). مزیدمؤخر امکنه ، ماردین . افریدین . قودین . مشکادین . خرادین و بهداذین . (یادداشت مرحوم دهخدا). داد. راستی . (یادداشت مؤلف ). شوکت فر. شکوه :. بمان تا بیاید مه فرودین. که بفزاید اندر جهان هور دین .
یکشنبه 3 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...) . 9- سومین بار که جبرئیل آمد 10 آیه اول مزمل (شماره 73) را آورد که 57 کلمه است. (3× 19). گویا راشد خلیفه در سال سوم بعثت متولد شده چون هر سوره ای تا بحال آورده متعلق به سال سوم است! در حالی که حداقل 39 سوره قبلا نازل شده بوده! تازه دقیقا 59 کلمه میشود نه 57 تا! 10- چهارمین بارکه جبرئیل آمده 30 آیه اولی مدثر (شماره 74) را آورد که آخرین آیه آن « بر آن دوزخ 19 فرشته موکلند» می باشد. (آیه 30) . که قبلا گفتیم این سوره هم در سال سوم بعثت نازل شده. اما نتیجه گیری این حقه باز خیلی جالبه! خدای موهومی با آیه 31 سوره مدثر به ما یاد می دهد که چرا عدد 19 را انتخاب کرده است. به پنج دلیل زیر: الف) بی ایمانان را آشفته سازد. ب) به خوبان یهود و نصارا اطمینان دهد که قرآن آسمانی است. ج) ایمان مومنان تقویت نماید. د) تا هر گونه اثر شک و تردید را از دل مسلمانان و خوبان یهویت و مسیحیت بزداید. ه) تا منافقین و کفار را که سیستم اعدادی قرآن را قبول ندارند رسوا سازد. این دیگه شاهکار اعجاز و معجرات ایشانه نه قرآن!
یکشنبه 3 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای قرآنی - قسمت اول (1- دروغ اعجاز عدد 19 در قرآن - ادامه...) . حالا آیه 31 مدثر؟ در آیه قبل عدد 19 ای پیدا شد که عدد فرشتگان دوزخ است و در آیه 31: یعنی ما آتشبانان جهنم را غیر از فرشتگان قرار ندادیم و تعداد آنها را جز برای امتحان کافران قرار ندادیم تا آنانکه اهل کتابند (یعنی مسیحیها و .. که قبلا عدد فرشته های دوزخ در کتابهایشان همین عدد بوده!) به یقین برسند که نوشته های قرآن با کتاب آنها تفاوتی ندارد و پیامبر بر حق است! (عجب استدلالی!) و بر ایمان مومنان نیز بیفزاید و اهل کتاب و مومنان (در حقانیت قرآن) تردید نکنند! و تا بیمار دلان و کافران بگویند خدا از این وصف چه منظوری داشته؟ اینگونه خداوند هر که را که بخواهد گمراه میکند و هرکه را که بخواهد هدایت میکند و سپاه و لشکر خدا را جز او کسی نمیداند و این آیات جز تذکری برای بشر نیست! اما بنده هر چه جستجو کردم فرمایش 5 ایشان را در معنی قرآن پیدا نکردم! ممکنه شما هم به ترجمه های خودتان مراجعه کنید ببینید کجا گفته: تا منافقین و کفار را که سیستم عددی قرآن را قبول ندارند رسوا سازد. ببینید کجا نوشته من سیستم الجعاله العددیه القرآن؟!.
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
الف). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج مجتبی نازنین از توضیحات مفصل شما بسیار سپاسگزارم. و دوباره از اینکه وقتتان را برای این حقیر فقیر درمانده از علم و دین و مذهب صرف کردید سپاسگزارم. اما اصل مطلب: آیتم (1) از اطلاعاتی که دادید سپاسگزارم در مورد آیتم (2) به این دلیل گفتم این معجزات عددی با صرف وقت کسان بخصوصی کشف شده؛ حالا اگر کسان بیکاری مثل من وقت بگذارند و این موارد را رد کنند؛ همون افرادی که ایمان بسیار کمی نسبت به خداوند ( شما) دارند؛ سریعاً و بدون فوت وقت، اینطرفی می آیند چون فکر میکنند: اِِِِ این عجزهء اعداد در قرآن "دروغ" بود پس همه اش کلاه برداری است. حالا غیر از اینکه این راه ها تایید نشده هستند ( توسط علمای دین) مثلاً اگر چیز خوبی برای هدایت مردم به اسلام بود، همین آیت الله منتظری اولین نفر و خیلی خیلی زود تر از شما می گفت:آهای مردم دیدید من چی چی گفتم؟! این قرآنستا! کلام خداءستا! حدیدستا! :-))
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ب). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج مجتبی نازنین در مورد آیتم (3) شما فرمودید: {{ هر کسی با توجه به فهم و درک اش از قرآن استفاده میکنه.}} این حرف شما درست نیست چون هر وقت من یک سوالی راجع به کلمات قرآن از شما میپرسم یا از دیگران؛ همه زود می گویند: نه این لغت معانی بسیاری دارد و شاید ترجمه اش اونجوری شود یا اینجوری و.... پس میبینید که قرآن کتاب شفاف و واضحی نیست که بشود راجع با آیات یا معانی آن بحث کرد! که تازه شما میفرمایید :( بچه ها آن را بفهمند!) چه بسا که بیش از 20 تفسیر دارد ( از علمای مختلف!) و کلاً قرآن های متفاوتی موجود است ( عربی از لحاظ :١. تفاوت املائی- ٢. تفاوت میان حرکت ھا- . ٣. تبدیل شدن کلمه به کلمات مشابه- . ۴. تفاوت میان نقطه ھا (اعراب). ۵. اضافه و یا حذف شدن کلمات. ۶. تغییر جایگاه یک کلمه. و ...........) که با هم فرق دارند و قبلاً این بحث ها را کرده ایم و لازم به تکرار مکررات نیست......
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ج). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج مجتبی نازنین در مورد آیتم (4) که فرمودید:{{باید عرض کنم که خیلی زیرکانه جواب دادید فکر نمیکردم کسی بتونه این حرف رو بزنه.}} خیلی واضح است و اصلاً نیازی به توضیح نیست چون :دلیلش آن است که شما استادم بودید و هستید)
یکشنبه 3 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
آنتی اسلام - ایران – اهواز. alireza.ch - سوییس - نوشاتل. دوستان عزیز! تاکتیک این مسلمین روانی اینست که شما را به وادی بحثهای بی انتها بکشانند. بحث با این دیوانگان بی فایده است چون مغز این جماعت را عربی شارلاتان در 1400 سال پیش با لیف و صابون شسته! من همین چند لحظه پیش دچار انزال وحی شدم و حضرت بق بقو به من چنین آیاتی را ابلاغ نمود:. حدیث معتبر از زبل خان: (هفت چیز که اسهال میاورد!). 1- راه رفتن در میان مسلمین. 2- گوش دادن به مهملات مسلمین و بویژه آخوندها. 3- خواندن آیات تازینامه. 4- خواندن احادیث پیامبر و امامان. 5- خواندن نماز و فرستادن صلوات. 6- حج و زیارت. 7- معجزه (که این یکی نوعی اسهال فکری یا توهم فانتزیست). اینها را باید به شیوه خودشان یعنی دموکراسی پرتاب لنگه کفش توی دهنشان زد! لعنت بر این دین رذالت و جنایت و فرومایگی که وقت همه دنیا را گرفته و جز خر پروری و آدم کشی حاصلی برای بشر نداشته!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ج). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج مجتبی نازنین در مورد آیتم (5) زبان عربی بنظر من ( البته من زبان شناس نیستم و جسارتاً عرض میکنم) نمی تواند زبان کاملی باشد. به همان دلیلی که آخرش ما نفهمیدیم منظور از یک کلمهء "یوم" چیست؟ روز- هنگام-وقت- زمان- پریود- دوران- و.......... ببین عزیز دل وقتی یک کلمه در یک زبان 100 معنی بدهد؛ این نشانهء کامل بودن آن زبان فکر نمی کنم باشد!! نظر شما چیست؟ و همچنین شما فرمودید :{ حدید بصورت پنهان توسط خدا از هر زمانی که این کلمه بوجود آمده است و....} نه عزیزم. واژهء "حدید" توسط یک انسان بر اساس نیازهای دوران خودش؛ وارد زبان عربی شده است. نه توسط خدا! مثل این می ماند که مثلاً 100 سال دیگر کسی بگوید : واژهء "رایانه" یا واژهء "بالگرد" توسط خدا وارد زبان فارسی شده است!!!! و درضمن باز هم این مسئله ربطی به معجزه بودن ندارد چون زمانی که قرآن نوشته شد؛
یکشنبه 3 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . درود پسر خوب بذار سرگذشت خودمو برات تعریف کنم شاید اثر کنه.من 10 سال پیش یه مسلمون دو آتیشه بودم از تو بدتر یه دیوار محکم از اعتقاداتم دور خودم کشیده بودم و هیچ دلیلی هر چند محکم در من اثر نمی کرد و دقیقا مثل تو هر چیزی رو با قرآن مقایسه می کردم و اگه با قرآن متناقض بود بلافاصله رد می کردم یا سعی می کردم اونو توجیه کنم دقیقا مثل الان تو حتی حرف دوستان مسیحی رو اگه با قرآن نمیخوند رد می کردم(مثل عقیده به بدار کشیده شدن عیسی)درست یادمه اولین کتاب منتقد اسلام رو که خوندم 23 سال علی دشتی بود(به همه توصیه می کنم بخونند)به یکباره اون دیوار محکم فرو ریخت و فهمیدم 20 سال در اشتباه بودم!! دوستان بدون تعصب قرآنو بخونید به شارلاتان بازی های آخوندهای اسلامی(با عمامه بی عمامه با ریش بی ریش)مثل معجزات!!!!علمی و عددی دقت کنید همه دکانداریه.پاینده باشید
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
د). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حروف قرآن نقطه نداشتند و اعراب گذاری هم نداشتند و بعدها این عمل صورت گرفت و کلاً زبان عربی امروزی دگرگون شد. یعنی حتی خود خداوند ( به قول شما!) زمانی که این کلمه رو درست کرد نمی دونست این کلمه بعدها تغییر میکند! توی این مسئله شانس بسیار بسیار زیاد ( مثلاً 6 بار جفت 6 در بازی تخته نرد!) موج میزند. که حتی بنظر شخصی من دست کمی از یک معجزه ندارد؛ و خیلی جالب و عجیب هم بود. ××"""اما توسط چکسی؟!!!!"""×× . چیزی که 100% مشخص است این ربطی به خدا و محمد و قرآن هم ندارد. چون خدمتتان عرض کردم. این واژه قبل از بوجود آمدن محمد و قرآن در زبان عربی وجود داشته. و محمد با قدرت خداوند نشان نداده است که "حدید" با عدد اتمی آهن یک وجه مشترک دارد! و دلیلش همین است و توضیح بیش از حد لازم ندارد. اگر شما توانستید ثابت کنید که محمد واژهء "حدید" را برای اولین بار در زبان عربی بکار بست و قرآن اولین کتابی بود که از این واژه استفاده کرد؛ اونوقت میشه روی این مسئله وقت گذاشت و بحث کرد!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
و). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج مجتبی جان در مورد حروف ابجد و قرآن در کامنتها قبل خدمتتان عرض کردم قرآن قرآن دارای ۳۰ جزء، ۱۱۴ سوره و ۶۲۳۶ و فکر میکنم بیش از یک میلیون لغت در آن است. با یک کتاب به این پر حجمی هزار جور بازی میشود کرد و هزار جور بازی هم نمیشود کرد ( یعنی شما فرمودید حدید برابر با عدد اتمی آهن شده! خیلی یا همهء فلزات دیگر که در قرآن ذکر شده است؛ طبق حروف ابجد برابر عدد اتمیشان نمی شوند! برای هر معمای دیگری که مطرح میکنید همین قانون مصداق دارد) و دیگر اینکه صحبت از سورهء مبارکهء حج کردید. شما دیگه چرا دوست عزیز؟!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
و). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج این مناسک حج از زمان جد محمد برپا بوده طبری جلد سوم صفحهء 803 { پس از مرگ عبدالمطلب عبدالمناف کار سقایت و رفادت را به عهده گرفت ( آب دادن به حجاج و جای خواب برای آنها پیدا کردن که این دو شغل بسیار پر اهمیت بودند و به هر کسی داده نمیشد. مثل کلید داری کعبه!)
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ز). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز در رابطه با این جملات شما که باز اشتباه کردید و من دیگه جواب این سوالات و سفسطه ها و مغلطه های شما را نمی دهم. چون وقتش را ندارم سرچ کنم و این دروغ ها را در بیاورم. شما فرمودید مکه روی مدار 22 است در صورتی که روی مدار 21/5 است عکس را فرستادم. خودم از گوگل ارت برداشتم نیازی به سفسطه و مغلطه نیست. با سند و مدرک حرف بزنید دوست عزیزم. https://img40.imageshack.us/img40/4425/meccam.jpg
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ح). مسلمان ایرانی - ایران - شیراز برقمون رفته و با UPS جوابهای شما رو دادم. به محض اینکه برق بیاد؛ مفصلاً خدمت میرسیم. :-))
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ط) مسلمان ایرانی - ایران - شیراز در ضمن نازنین یار نام سوره ای که شما اینقدر ذوق کردید ( حدید) نبود بلکه "الحدید" است و این با اون زمین تا آسمون فرق میکنه و عدد اتمی اش میشود که با اضافه کردن ال ---> الف=1 و ل=30 به اون عدد حدید که شما لطف کردین و در آوردین میکنه به عبارتی 26+31=57 که عدد اتمی لانتان است در لانتانیدها پایین جدول تناوبی!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز خیلی دوستت دارم. واقعاً آی لاویو و خداوکیلی اُنلی یو
یکشنبه 3 آبان 1388

amo danial - نروژ - اسلو
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. صددرصد با شما موافقم در مورد اینکه گفتی تاکتیک این مسلمین روانی اینست که شما را به وادی بحثهای بی انتها بکشانند. بحث با این دیوانگان بی فایده است . انسان با بهره گیری از ذهن خود موفق به تماشای افق های پرشکوه و اعجاب امیز خواهد گشت. و کسانی که به خرافات های مذهبی دل بسته اند نه لنگرگاهی دارند و نه دیدگاهی و نه بینش و عاقبت زندگی در نظر انان بهشت و جهنمی است که بقول محمد شمشیر کلید بهشت و جهنم است. البته با پیشرفت و علم جدید بمب اتم جایگزین شمشیر شده است که فتوای ان هم از علمای اسلام صادر شده است.موفق و پایدار باشید.
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1) مسلمان ایرانی - ایران - شیراز شما فرمودید:{{ چون خدا خواسته که مثلا در 10 روز بیافریند }} پس خدا به مثلاً 10 روز زمان نیاز داشت. درسته یا نه؟ شما هر چقدر زمان را کم یا زیاد کنید؛ فرقی در نیاز خدا نمیکند. بالاخره خدا نیاز به زمان داشت. همین خدا را نقض میکند. ببین دوست عزیز من این سوال رو از 4 تا مراجع تقلید استفتاء کردم ( 6 ماه پیش) که یکیشون هم چند وقت پیش فوت شدند هنوز جوابی نگرفتم!!!! شما لطفاً اینقدر زود جواب نده. وقت هست من هم هستم. برو سوال کن و تحقیق کن . موفق باشید
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1) مسلمان ایرانی - ایران - شیراز برادر عزیزم و مهربان یار شما فرمودید:{{100% مطمئن باشید. البته به نظر من روی من حساب باز نکنید. چون خیلی مطمئنم. حتما میدونید با استناد به کدوم حرفم دارم این حرف رو میزنم؟ همان بحثی که در تالار پرنیان بصورت خصوصی داریم انجام میدیم! پس باید روی شما کار کنیم که بیایید مسلمون بشید! }} :-))))))))) خیلی باحالی بابا!!! اونم شد بحث؟!! البته ببخشید ها. اینجا نمی خوام بحث کنم فقط یک اشارهء کوچیک میکنم. آخه کسی که میگه امام حسین اومد توی خوابم؛ از کجا فهمیده که امام حسین بوده؟ چه جور وقتی از کسی نه عکسی هست و نه طرف رو دیده؛ اون رو میشناسه؟!! خواب دیدن خودش یک بحث و مقولهء دیگریست که سر درازی دارد. درضمن من از خدا شناسی به بی خدایی رسیدم نه از خدا پرستی! بنابراین ایمان داشته باش که تا تهش رو رفتم. اما دُگم و خشک فکر نمیکنم. هر چه خرد و عقل بگوید قبول میکنم؛ حتی اگر شما درست بگویید دوست نازنین
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه- alireza.ch - سوییس - نوشاتل و همهء دوستان خردگرا و خِرد باور. دوستان عزیز جالب اینجاست که تمام سوالات و معما های مسلمانان جواب 100% منطقی و قانع کننده دارد ( معجزات!) اما میلیونها و بلکه میلیاردها سوال ابتدایی و بچه گانه اند که با یک دقیقه فکر کردن یا سرچ کردن جواب آنها بدست می آید؛ اما؛اما؛ما؛ باید یک میلیون دقیقه یا یک میلیارد دقیقه برای این سوالات پیش پا افتاده وقت گذاشت و عمر گرانمایه را که همهء بزرگان ادب بر آن تاکید کرده اند هدر داد. اگر قرآن یک کتاب آسمانی باشد و حرفش "حقّ" باشد؛ دیگر نیازی به این همه معما؛؛ ببخشید؛ "معجزهء عددی" نیست! :-)) من افتخار میکنم که یک بی خدا هستم. چون اولین قدم را برای خردباوری ( نه خدا باوری!) برداشته ام ( کسی که از خداشناسی به بی خدایی رسید) جاوید باد علم و خِرد// نابود باد جهل و نادانی
یکشنبه 3 آبان 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . من ربط حرفهای شمارو به حرفهای خودم نفهمیدم!!!!! نمیدونم چرا حرف رو میچرخونید مراجع چه چیزی ببینند چه نبینند معجره ای در کار نیست حالا متخصصان و روانشناسان هر کاری میخوان بکنن. قران هم چه مراجع چیزی ببینن چه نبینن ربطی به معجره نداره این فقط میل به تخیل هستش که در ذهن آدمهاست دقیقا مثل همون خیالی که ما از تصویرهای روانشناسی داریم .
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. farhad1124 - امارات - دبی شما فرمودید:{{ ..اما در بین همه ادیان جهان ختنه برای مسلمانان واجب ...} البته جسارتاً خواستم جملهء بسیار زیبای یکی از بزرگان و مفاخر ادبیات رو در تایید کلام شما بیارم امیدوارم مسئولان محترم سایت ایرانیان انگلستان؛ اجازهء انتشار اصل کلمات را بدهند چون جمله را از متن کتاب عبید زاکانی کپی برداری شده است : "عبید زاکانی را گفتند اسلام چه دینی است؟ فرمود: اسلام دینی است آزادمدار که چون در آن وارد شوی سر آلتت را ببرند و چو از آن خارج شوی سر خودت را!" :-))به شما برای دین زیبایتان تبریک میگویم. با دینتان خوش باشید
یکشنبه 3 آبان 1388

farhad1124 - امارات - دبی
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1-دوست عزیز شما رو از بقیه دوستان هم صفتون متمایز میکنم چون تقریبا اصول تبادل نظر رو رعایت میکند و محترمانه برخورد میکنید هر چند که نیش و کنایه همچنان در بعضی از جوابهاتون هست2- معادل کلمه ((دین)) در فارسی ((آیین)) هست هیچکدوم از رفرنسهایی هم که دادید ربطی به این قضیه نداره ممکنه در دو زبان یک کلمه مشترک وجود داشته باشه با دومعنی مختلف مثل کلمه انگلیسی ((نوا)) اسم یک ستاره و در اسپانیولی به معنی راه نمیرود ترجمه میشه در ضمن انگلیسی ترکیبی از 3 زبان آلمانی فرانسوی و ایتالیایی هست و بعضا زبانشناسها انگلیسی رو زبان نمیدونند 3- همچنان از مسایل همون جوری برداشت میکنی که عشقت میکشه شما که تشبیه های ساده قرآن رو به فحش خار و مادر تعبیر میکنی بعد میای به خرد ربطش میدی در مورد ختنه تو حرفترو زدی من هم همینطور هدف من اینه که همواره قضاوت رو به عهده کسانی بزارم که کمتر حرف میزنند و بیشتر فکرمیکنند. یاحق اسلام پیروز است.
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز حاج مجتبی جان؛ طبق فرمایش قرآن مجید، خداوند تبارک و تعالی برای آفرینش زمین و آسمان چقدر زمان "نیاز" داشت؟ :-))
یکشنبه 3 آبان 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
parizad27 - کانادا - کچینر .لازم نیست با دختران زنده به گور مصاحبه ای شود بلکه با همین دختران بدخت 9 ساله که در همین کشور افغانستان (فکر کنم افغانی باشید) یا در بعضی جاها در همین ایران خودمان که به زور با مردذ میانسال و شاید لب کور باید ازدواح کنند مثال بیاورید این هم از برکت همان پیامبر خودتان داریم...
یکشنبه 3 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ. 1)واقعا متوجه چه چیزی غیر اخلاقی و غیر انسانی در اسلام شدی که مخالف شدی برای من جالب هست که بدونم وقتی میخوای دلیل بیاری لطفا دلایل مستدل و حتمی که همه مسلمانها به آن اعتقاد دارند رو بگو نه دلایلی که معلوم نیست درست است یا نه و در خیلی از جاها عمل نمیشود مثلا ازدواج با دختر 9 ساله که اولا اگر درست بود باید در همه کشورهای اسلامی عمل میشد در حالیکه در ایران هم فقط بعضی از مناطق محروم آنهم بخاطر فقر مالی و فرهنگی انجام میدهند ولی در بقیه ایران اصلا وجود ندارد ....
یکشنبه 3 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ. 2)یا وقتی میگویند که پیامبر با دختر 9 ساله ازدواج کرد کتابهای دیگری هم هست که میگوید عایشه 14 سال داشت و تا آخر عمر خودش و پدرش ازاین ازدواج راضی بود و اصولا اکثر مسلمانان حالا ازدواج در سن خیلی پایین را عمل نمیکنند و حالا در ایران میانگین سن ازدواج دختر و پسر حداقل بالای 20 سال است و مشکل اصلی ازدواج دختران در سن پایین نیست چون از نظر اکثریت مردم ایران این موضوع حل شده بقیه موارد هم همینطور ...پس لطفا اگر دلیلی برای رد اسلام پیدا کردی در مورد قوانین اسلامی که هم جا مورد قبول است و اجرا میشود بگو تا ما هم متوجه بشویم........
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. *پسر شجاع* - ایران - تهران :{{ ا وقتی میگویند که پیامبر با دختر 9 ساله ازدواج کرد کتابهای دیگری هم هست که میگوید عایشه 14 سال داشت }} استاد شما لطفاً بشین یه کتاب تاریخ اسلام برای خودت بنویس. دروغ دروغ دروغ. خسته نشدی؟! خود محمد پیامبر الان اگر زنده بود با این حرفها شما از تعجب شاخ در می آورد. فقط خودت و 4 تا همفکرهات برای هم دیگه دست بزنید و برای هم گل بفرستید. همهء کسانی که این بحث رو دنبال کردند؛ خودشون 4 تا کتاب خوندن و عاقل هم هستند. خودشون نتیجه گیری کنند!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران :ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه و مختصر میگیم کسانی که می خوانند تصمیم میگیرند و انتخاب میکنند ( شما مسلمان باش!) 1- دین اسلام با مردم سالاری مخالف است 2- حقوق زنان را محترم نمی شمارد ( شعار تغییر برای برابری- کمپین یک میلیون امضاء رو بخاطر بیاورید!) 3- دینی برای خلیفه گری و حکومت است چون ( قوانین جزائی- حقوقی- اقتصادی- روابط بین زن و مرد و.. دارد) و جدایی این دین و بخصوص مذهب شیعه از سیاست اجتناب ناپذیر است!! برای مثال در زمان شاه چند فتوای بزرگ علمای اسلام باعث شد تا سیاست های اقتصادی مملکت تغییر کند. در صورتی که این فتوا ها را کسی صادر کرد که 4 کلاس سواد سیاسی یا اقتصادی و یا جامعه شناسی نداشت و چه بسا که در همان زمان ضربهء بزرگی به اقتصاد مملکت خورد. فتوا های: معروف میرزای شیرازی و به‌دنبال آن لغو امتیاز رژی (توتون و تنباکو) یا فتو ی قتل: که توسط سید مجتبی نواب صفوی بنیانگذار جمعیت فدائیان اسلام که از بنیاد گرایان اسلامی صادر میشد و کارش ترور روشنفکران بود و در تاریخ معاصر خیلی تاثیر گذار بود. البته منفی!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران :ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه : و همچنین تخریب ساختمان بانک استقراضی روس در بازار تهران به فرماندهی شیخ محمد واعظ یا شیخ فضل‌الله نوری که از مجتهدان شیعه دوازده امامی و از منتقدین انقلاب مشروطه ایران بود و هزاران دخالت بی مورد توسط علمای شیعه و اسلام که آخرینشان همین خمینی و دارو دسته اش بود! این نشان میدهد که اسلام و بخصوص مذهب شیعه؛ ظرفیت جدا شدن از سیاست را ندارد و برای حکومت ساخته شده ( تجربه اینجور نشان داده. حالا تو هی بگو نه اینجوری . اونجوریه. اینجوری نیست. اون اون اون!) 4- مذهب شیعه برای اینکه وجود دین بهاییت باعث زیر سوال رفتنشان میشود؛ حاضرند دونه دونهء این انسانها شریف را بخاطر اعتقاداتشان له و نابود کنند چون بهایی ها اعتقاد دارند همون حضرت مهدی ظهور کرده و مرده است و طبق این گفته شیعیان هیچ حق شهروندی برای آنها قائل نیستند ( شیعیانی که به همه میگویند : به اعتقادات ما توهین نکنید!)
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. *پسر شجاع* - ایران - تهران :ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه : 5- مذهب شیعه برای شهروندان همجنسگرا هیچ ارزشی قائل نیست و آنها را مجبور به تغییر جنسیت میکند که این عمل بسیار خطر ناک است و 90% خطر مرگ دارد. اما مسلمانان بخصوص شیعیان حاضرند که این شهروندان بمیرند اما یک جنس بخصوص داشته باشند! و جالب است که بدانید این عمل تغییر جنسیت باز هم با فتوی امام خمینی در سال 1358 آزاد شد و حتی برای کسانی که تغییر جنسیت میدهند( البته به زور!) 5 میلیون تومان کمک مالی میشود و دیگر اینکه ایران اولین کشور در جهان است از لحاظ تغییر جنسیت! فقط بخاطر اینکه آبروی اسلام و بخصوص مذهب شیعه نرود. که غربی ها بگویند: در بلاد اسلامی همجنسگرا وجود دارد! 6- دین اسلام مقایر با قوانین حقوق بشر است 7- مسلمانان از زمان صفوی تا الان ( جمهوری اسلامی) دین رسمی کشور را اسلام- شیعه معرفی کردند. در صورتی که اگر رفراندوم شود؛ احتمال اینکه شیعیان در اقلیت باشند بسیار زیاد است. 8- اگر مسلمانی بخواهد تغییر دین دهد خونش حلال است. بخصوص در مذهب شیعه
یکشنبه 3 آبان 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . والله حدیث تو به درد بخور تر بود
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
4. *پسر شجاع* - ایران - تهران :ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه : 9- اسلام با نجس خواندن و کافر خواندن شهروندان؛ انسانها را به درجه یک و درجه دو تقسیم میکند! 10- از همه چیز بدتر و فجیع تر این است که اسلام و بخصوص مذهب شیعه نمی توانند " به روز " و به قول خارجکی ها " آپ تو دیت" شوند. میبینی که الان در قرن 21 دارند ملت ایران رو سنگسار میکنند یا قصاص میکنند و.......
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. *پسر شجاع* - ایران - تهران :ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه : اونها فقط 10 مورد بودند که نخواستم زیاد کشش بدم و وقت دوستان رو با این مذهب و دین عقب افتاده بگیرم فقط در آخر یک تبصره هم میزنم برات که بری راحت بخوابی و ببینی چه مذهبی داری! الف_اسلام احکام اقتصادی دارد تعدادی از این احکام عبارتند از: حرمت ربا، اسراف، احتکار، کنز، انحصار، اتلاف، اضرار به غیر، اتراف. همچنین احکام مربوط به بورس بازی، قیمت گذاری کالاها و خدمات توسط دولت، اخذ مالیات، سیاست های تورم زا، جبران کاهش ارزش پول، بیمه و حکم انواع معاملات شناخته شده در فقه معاملات مثل بیع، اجاره، مضاربه، مساقات و.. این احکام و قوانین از یک سو نسبت به آموزه های دسته دوم روبنا حساب می شوند و از سوی دیگر بستر حقوقی استخراج الگوهای رفتاری هستند. این دسته از احکام یا خود حکم تکلیفی الزامی است، مانند حرمت ربا، اسراف و.. یا احکام وضعی ای هستند که احکام تکلیفی الزامی را در پی دارند.
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
6. *پسر شجاع* - ایران - تهران :ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه : مثلاً وقتی گفته می شود بیع صحیح است لازمه اش نقل و انتقال ثمن و مثمن است و بعد از انتقال، حرمت تصرف برای بایع در مثمن و برای مشتری در ثمن است. ب_ اسلام احکام حقوقی و جزایی دارد:. که این خودش یک مبحث بسیار پیچیده است و فقهای اسلام تعیین کنندهء این مسله هستند. البته قوانین قطع ید و سنگسار و قصاص و .. کلی هستند و همیشه اجرا میشوند!. ج_ اسلام احکام روابط بین زن و مرد دختر و پسر و کلاً افراد جامعه رادارد و حد و حدود برای انسانها تعیین میکند. . . و حتی احکام خوراکی ( چی بخورید چی نخورید!) مثل الکل یا گوشت خوک و...
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران حالا باز دوباره میگه: من که نفهمیدم چرا میگین اسلام و مذهب شیعه بده؟!!!!! :-)) شما راحت باش
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
*پسر شجاع* - ایران - تهران ما دلایل ×"رد"× اسلام رو بصورت خیلی خیلی خلاصه : 11 - ترویج خرافات و دروغ در بین مردم رو هم به اون لیست 10 تایی اضافه کن. نمونه اش موضوع اصلی همین صفحه :{{حدیثی معتبر از پیامبر - هفت چیزی که فراموشی می آورد}}!!!
یکشنبه 3 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)ببین دوست عزیز تند نرو اتفاقا من این سوال را کردم تا واقعا از یک بحث کلی و اتهام خارج شویم از همون شماره 1 یعنی{- دین اسلام با مردم سالاری مخالف است } شروع میکنیم اتفاقا در اسلام توصیه فراوان به مشورت و دموکراسی شده دلایل :1-وامرهم شوری بینهم: درامور یکدیگر مشورت کنند (آیه38 سوره شوری){این آیه به عنوان نمونه بود و آیات زیادی وجود دارد } 2-حضرت علی(ع)می فرمایند: رفتن برای مشورت عین هدایت است وآنکه خود را از مشورت با دیگران بی نیاز بداند خویشتن را به مخاطره افکنده است.3-امام علی(ع) فرموده اند:الف:هیچ پشتوانه ای چون مشاوره نیست. ب-هرکس به ناحق بر رای خود بایستد هلاک شود و هرکس با دیگران مشاوره کند، درعقلهای آنها شریک شده است.ج-هرکس از آرا دیگران استقبال کند،موانع خطا را می شناسد.د-مشاوره راه هدایت است وهرکه خود را از رای دیگران مستغنی بداند به راه خطر می رود{باز این دو حدیث به عنوان نمونه است و حدیثهایی از این نوع زیاد است}...
یکشنبه 3 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 2)حالا اگر اکثریت مسلمانان با توجه به این آیات و احادیث بخواهند دموکراسی در کشورشان برقرار شود مشکل شما حل میشود ؟؟{ و واقعا هم مسلمانان در سراسر دنیا خواهان دموکراسی یعنی احترام به رای اکثریت هستند از جمله در همین ایران که حرف اصلی مردم ایران این است که بجای دیکتاتوری اسلامی دموکراسی به معنای واقعی باشد یعنی اولا هر کسی بتواند کاندیدا شود دوما هر کسی که رای آورد مسوولیت کشور به او داده شود} در این راه اگر کسانی مانند خامنه ای یا احمدی نژاد حتی اگر نام مسلمان را هم بر روی خود گذاشته باشند و به بهانه دینی بخواهند دیکتاتوری بوجود آورند ما هم { و فکر میکنم اکثریت مردم ایران } با شما هم عقیده هستیم و میگوییم که آنها دیکتاتور هستند و باید بروند.....
یکشنبه 3 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 3)ولی حالا به قسمت حساس بحث رسیده ایم و خواهش میکنم بصورت صریح موضع خود را مشخص کنید اگر در این حکومت دموکراسی رای اکثر مردم چیزی بر خلاف رای شما بود شما واقعا به رای اکثریت مردم ایران احترام میگذارید یا همه آنها را نادان می نامید و باز هم ساز مخالف میزنید البته من حق اظهار نظر را برای شما در همه حال قایل هستم و حتی میگویم مردم به هر حکومتی که رای دادند باید همه بتوانند حرف خود را بزنند ولی بحث احترام به رای اکثریت یک چیز دیگر است ...من واقعا صادقانه میگویم اگر اکثریت مردم مثلا رای دهند که همجنس بازی آزاد باشد یا درهای مساجد بسته شود من به رای آنها احترام میگذارم حتی اگر خودم مخالف این رای باشم و ترجیح میدهم خودم به بصورت شخصی طبق عقاید خود زندگی کنم اگر شما هم اینطور فکر میکنید پس ما حداقل در مورد دموکراسی با هم مشکل نداریم و برای ایجاد یک حکومت دموکراسی در کنار هم مبارزه میکنیم .....
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران : شما فرموید:{{1-وامرهم شوری بینهم: درامور یکدیگر مشورت کنند (آیه38 سوره شوری)}} اینها همش در حد شعاره مثل همون که میگه: در دین اجبار نیست! شما گردن ملت رو با شمشیر میزنید؛ که از دینتون بیرون میرن؛ اونوقت در دین اجبار نیست؟!!!! یا همین شعاری که دادی؛ آیا یک جامعهء اسلامی ( مثل ایران) قبول میکنه که قوانین اسلام به رفراندوم گذاشته بشوند؟ آیا در اسلام همچین چیزی داریم؟! ( لطفاً از خودتون تِز در نکنید. طبق قوانین اسلام صحبت کنی. مثل اون بحثهای تاریخیتون خنده دار نشه لطفاً)
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران : یا این یکی شعار! شما فرموید:{{ -حضرت علی(ع)می فرمایند: رفتن برای مشورت عین هدایت است وآنکه خود را از مشورت با دیگران بی نیاز بداند خویشتن را به مخاطره افکنده است. و............}} همین امام علیتون هم در همون نهج البلاغه فرمودند:{{ از مشورت با زنان بپرهیز،زیرا ایشان را رایی سست و عزمی نا توان است!} دمُ خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟! این دین شما بی سرو ته ترین دین توی تاریخ بشریت است. به شما تبریک میگم مسلمان عزیز. خوبه توی یک چیز بالاخره اول شدین. :-))
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. *پسر شجاع* - ایران - تهران : فرمودید:{{حالا اگر اکثریت مسلمانان با توجه به این آیات و احادیث بخواهند دموکراسی در کشورشان برقرار شود مشکل شما حل میشود ؟؟}} متاسفانه؛ متاسفانه؛ متاسفانه شما مسلمانان بعد از این همه مدت هنوز معنی سادهء دموکراسی رو نفهمیدین!! {همهء شما رو میگم!} دموکراسی یعنی: "حکومت مردم بر مردم" در صورتی که اسلام یک واسطه است برای حکومت الله بر مردم! میشه لطف کنید و بگید؛ این دوتا چه ربطی با هم دارند؟ چرا حرف بیربط میزنید؟! خوشتون میاد؟!! لذت میبرید؟! لابد کامنتت رو که میفرستی پیش خودت میگی: " الان داغون میشه وقتی که این مطالب رو میخونه!" عجب!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. *پسر شجاع* - ایران - تهران : فرمودید: در مورد آیتم سوم؛ دوست عزیز مذهب شیعهء شما مثل خرچنگ از زمان صفوی دستش رو گذاشته توی گلوی ملت ایران و داره فشار میده؛ اونوقت شما این سوال بیمورد رو میپرسی؟! رفراندوم باشه ببینم چند دونه مسلمون توی ایران هست! اون علمای بی وجودتون جرات ندارند همچین غلطی بکنند. خودشون میدونند که گورشون کنده است. تازه هیچ نیازی به رفراندوم هم نیست. همین 30 سال حکومت اسلامی ( شیعه) کافی بود که الان ببینی خودت و مسلمان ایرانی و اون دختره از کانادا با اون فرهاد روبروی ملت ایران وایستادین و دارین بحث میکنید. کامنتها رو بخون ببین چقدر فحش نثار دین مبین اسلام میکنند. خوبه که خودت میبینی. امیدوار باش. امید خیلی چیز خوبیه :-))
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
6. *پسر شجاع* - ایران - تهران : {{ یاد بگیر وقتی داری بحث اسلامی میکنی؛ به هیچ وجه از واژهء مقدس "دموکراسی" استفاده نکنی. این واژه به معنی : " حکومت مردم بر مردم" می باشد و ضد اسلام ( حکومت الله بر مردم) است}} به همهء دوستان و آشنایانتان هم بگویید. این رو گفتم چون در متن بالا تا فعلاً هفت (7) مرتبه از این کلمهء مقدس ( میگم مقدس، چون بخاطر همین واژه میلیونها بلکه میلیاردها انسان در طول تاریخ شهید شده اند) استفاده کردید بدون آنکه معنی اش را بدانید! { دموکراسی حکومت مردم بر مردم نه الله بر مردم} لطفاً کمی تعقل بفرمایید! سپاسگزارم
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. من دقت کردم مسلمانها هنوز در قرن 21؛ دقیقاً در 1400 سال پیش زندگی میکنند و حتی ساده ترین واژگان روزمره را که بسیار هم ملموس هستند طبق 1400 سال پیش معنی میکنند! برای مثال: هنوز به همجنسگرا یا دگرباش میگویند " همجنس باز" این واژهء همجنس باز مترادف لواط کار است و ضمن اینکه توهین آمیز است 100% مفهوم اسلامی دارد! یا اینکه هنوز بعد از 1400 سال فرق بین قصاص و اعدام را نمی دادند و فکر میکنند قصاص و اعدام یکی هستند ( چون همیشه در بحث ها؛ وقتی که می بینند ما بی خدایان میگوییم: چرا انسانها را طبق قانون قصاص اعدام میکنید؟! مسلمانها سریع و بدون فوت وقت ( طبق معمول!) میگویند: در آمریکا هم مردم را اعدام میکنند!!
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. در صورتی که اون اعدام بر اساس قوانین جزائی روز که توسط جامعه شناسها و روانشناسها و قضات حرفه ای تدوین شده اما قانون قصاص متعلق به یک دوران دیگر است ( 1400 سال پیش) و اصلاً ربطی به جامعهء ایرانی و بافت و فرهنگ و تمدن ایرانی ندارد!) یا یک نمونهء دیگر این اشتباه های مسلمانان همین واژهء "دموکراسی" است. هنوز نفهمیده اند که دموکراسی به معنی حکومت مردم بر مردم است نه الله بر مردم! و جالب است که این مسلمانان در صحبتهایشان به کرّات از این واژه استفاده میکنند. چه اونهایی که ادعای روشنفکریشون میشه ( مثل شریعتی ها؛ اکبر گنجی ها؛ کدیور ها؛ منتظری ها و.....) ؛ و چه عقب مونده هاشون!
یکشنبه 3 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شىراز
1. سلام آقا فرید دوست داشتنی. آقا از اینکه نظرات بنده رو تحمل میفرمایید صمیمانه سپاسگزارم میدونم که برخی از حرفهای من به ذائقه ی شما خوش نمیاد ولی دیگه باید تحمل کنید بنده رو! در ثانی از اینکه بحث بدین صورت پیش میرود خیلی خوشحالم.. فرمودید که ( اگر کسان بیکاری مثل من و.. ) که در جوابتون باید عرض کنم فوقش اینه که کسانی مثل من نتوانیم ادعای خودمون رو به اثبات برسونیم. حالا اگر اینطور باشه هیچ چیزی از ارزش قرآن کم نمیشه. این ناتوانی در طرفداران قرآن است نه از خود قرآن! قرآن که بصورت آشکار هیچ ادعایی نکرده است که مثلا عدد اتمی فلان بهمان است که اگر اثبات نشد ارزش آن کم شود!.
یکشنبه 3 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 2. شما فرمودید که ( نه این لغت معانی بسیاری دارد و شاید ترجمه اش اونجوری شود یا اینجوری و.. ) ببینید فرید جون این امری مسلم هست که در یک حرف یا یک جمله کلماتی باشند که معانی مختلف یا معانی خاصی داشته باشند. مثلا شما کلمه ی شیر در زبان فارسی را در نظر بگیرید. الان که من گفتم شیر آیا شما میدانید منظور من از شیر کدام شیر است؟ حالا این که سهل است در یک زبان این رابطه ها وجود داره حالا دیگه چه برسه به اینکه بخوایم برگردان ( ترجمه ) هم بکنیم! چه شود! . آقا فرید دوست داشتنی همانطور که من زبان شناس نیستم شما هم طبق گفته ی خودتان زبان شناس نیستید ، نمیتوانیم بصورت مطلق پایه را بر این بگذاریم که مثلا فلان زبان ، زبان کاملی هست یا نه. همانطور که خودتان هم دیدید من نگفتم عربی کاملترین زبان است ولی نمیشه با توجه به یک مثال و دو مثال generalization کنیم و با توجه به چند کلمه ی معدود کِرِش رو بگیریم ( به قول شیرازیها !! ) و بگیم که این زبان کاملترین نیست!.
یکشنبه 3 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
3. فرید جون به قول خودتون با ما به از این باشید که با خلق جهانید! شما فرمودید که ( واژهء "حدید" توسط یک انسان بر اساس نیازهای دوران خودش؛ وارد زبان عربی شده است ) شما کامنت 4 و 5 که نوشته بودم رو فکر کنم نخوانده بودید یا اگر هم خوانده اید فکر کنم یادتون رفته. چون به نظر من تقریبا همه ی کلمات در هر زبانی بصورت قراردادی وضع شده اند. یا به قول شما بر اساس نیازهای خویش. ( مثل همان مثال آب که در زبانهای مختلف براتون مثال زدم )...ولی نکته ای که بسییییییییییییییییار مهم هست که آقا فرید گل و گلاب هم به آن اعتقاد دارند و آن را معجزه می دانند ، کلمه ایست که عدد اتمی آهن از آن استنتاج می شود! یک چیز الکی نیست.. من از شما سوال کردم که آیا شما کلمه یا مورد دیگه ای مثل کلمه ی حدید در هر زبانی که باشه سراغ دارید؟ اگر حتی یک کلمه هم سراغ دارید حتما حتما بفرمایید.
یکشنبه 3 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
4. البته کلماتی وجود دارند که با اینکه معانی خاصی دارند ولی آن کلمات باز هم قراردادی هستند. مثلا کلمه ی {{ خدا }} از دو واژه تشکیل شده است : خود + آی . یعنی خودش آمده است.... که در اینجا هم کلماتی مثل خدا و آی قراردادی هستند! پس احتمال اینکه این جریان بر سر کلمه ی حدید بصورت اتفاقی اتفاق افتاده باشد به نظر من که یک میلیاردم هم نیست! تا نظر شما چی باشه. ولی عرض کردید که به معجزه بود آن اعتقاد دارم ، پس فعلا حداقل 50% راه را جلو آمده اید.. نزدیک تر به هم شدیم.. باز هم نزدیکتر به هم خواهیم شد نگران نباشید دوست گل من...
یکشنبه 3 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
5. اینجا من یک سوال از شما دارم : به نظر شما چگونه عدد اتمی آهن بصورت بسیار دقیق از کلمه ی حدید منتج می شود؟ آیا این کلمه آفریننده ی خاصی دارد؟ آیا به نظر شما جناب مندلیف چیزی ( عدد اتمی آهن ) را کشف کرده است؟ آیا وی تنها به قانون طبیعت پی نبرده است؟ /// امیدوارم نگویید بصورت شانسی این اتفاق افتاده است چون اگر بگویید ( به نظر من ) آخر بی منطقیست!
یکشنبه 3 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 6. فرمودید که این موارد راه مناسبی برای جذب افراد به دین اسلام نیست ، خوب اگر راه مناسبی نیست شما یک بار به کتاب فروشی ها بخصوص کتاب فروشی های مذهبی تشریف ببرید و بعد ببینید که چه کتابهایی در این زمینه نوشته شده است. اصلا کتاب فروشی هیچی همین گوگل رو سرچ کنید ببینید درباره ی موضوعاتی مثل اعجاز قرآن ، کرامات ائمه و.. چه مطالبی هست! فرمودید که (خود خداوند ( به قول شما!) زمانی که این کلمه رو درست کرد نمی دونست این کلمه بعدها تغییر میکند!) منظور من مثل اینه که من و شما میدونیم تیم ملی فوتبال ایران وقتی میره مالدیو چندین گل به ثمر میرسونه و بر میگرده. یعنی ""آخرش میدونیم چی میشه"" حالا خدا هم همون آخرش رو در نظر گرفته و این کلمه رو ساخته. { یعنی میدونسته آخرش چی میشه حالا هر چی میخواد بشه. هر طوری که میخواد بشه. نقطه دار میشه نمیشه... ! } بد میگم؟ :-* .
یکشنبه 3 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز فدات شم اللهی زیاد کشش نمیدم که خسته شی در بارهء حدید. بحث تمام شد. به دو دلیل:1- اسم سوره حدید نیست بلکه "الحدید" است. اگرشما اصرار کنید؛ یعنی اینکه می خواهید نام سورهء مبارکه را عوض کنید!! که این خود جرم است و جعل اسناد اللهی محسوب میشود! 2- حدید یک کلمه ای بوده که قبل از محمد و قرآن بوجود اومده ( توسط یک تمدن) وهیچ ربطی به اسلام یا قرآن یا محمد و یا الله ندارد. :-))
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز قربون اون چشمهای بادومیت ( از بس خوابت میاد :-)) ) من همیشه همهءکامنتهای شما رو با جان و دل میخونم. ایمان داشته باش
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز در مورد کامل بودن زبان عربی سوال فرمودید من گفتم: کامل نیست! البته از دید من
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز شما سوال فرمودید:{{ به نظر شما چگونه عدد اتمی آهن بصورت بسیار دقیق از کلمه ی حدید منتج می شود؟ }} من میگم نمیدونم و باید راجع بهش تحقیق کرد. ولی من میدونم که شما خداباور ها همیشه جوابتون توی جیب تان است. :-)) خداوند!
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 7. در پایان من چندتا سوال از شما دارم :. 1. آیا سوره ی مبارکه ی الحدید بصورت اتفاقی سوره ی 57 م قرآن کریم شده است؟ الف- اگر شده است ( مثلا انسانی عمدا با توجه به حروف ابجد یا هر چیز دیگری آنها را چیدمان کرده است ، ) پس چرا همه ی سوره های قرآن کریم بدین صورت ( با توجه به حروف ابجد ) چیدمان نشده اند؟ و ب- اگر هم نشده است چه کسی بدین صورت آنرا چیدمان کرده است که از طرفی با توجه به حروف ابجد سوره ی 57 م باشد و از طرف دیگر با کلمه ی حدید که عدد اتمی آهن است یکی شده است؟ واقعااااااااااااا اتفاقی بوده؟ البته مثالی که از سوره ی حج آوردم فقط این را میخواستم بگم که اسرار و رموز فراوانی در قرآن است که حالا حالاها باید روی آن کار شود! ( مثل همین سوره ی حدید و.. ) مثلا سوره ی مبارکه ی بقره طبق حروف ابجد می شود 307. یا سوره ی مبارکه ی اعراف می شود 352. و سوره های دیگر کلام الله مجید که چیز چندانی از آن نمی دانیم ( البته فعلا!!!! ).
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 2. خیلی دوست داشتم که اشاره ای حداقل کوچک به کامنت هفتم بنده ی حقیر می پرداختید. یک بار دیگه خواهشا این جمله را بخوانید {{ کلمه " الحدید " بر اساس حروف ابجد معادل عدد 57 میباشد یعنی دقیقاً معادل شماره سوره الحدید در قرآن }} .... یعنی میفرمایید شانسی شانسی بوده؟ چطوری یکهویی سوره ی 57 م شده سوره ی الحدید؟ چرا مثلا سوره ی بیستم نشد؟ چرا دهم نشد؟ چرا پنجاه و ششم نشد؟ چرا... اگر سوره ای غیر از سوره ی 57 می شد دیگه من هم ادعایی نداشتم! اگر عدد اتمی آهن مثلا 23 می شد من اصلا ادعایی نداشتم. اگر 50 می شد من اصلا ادعایی نداشتم... همانطور که فرمودید (خیلی یا همهء فلزات دیگر که در قرآن ذکر شده است؛ طبق حروف ابجد برابر عدد اتمیشان نمی شوند! ) قربون آدم چیز فهم. حرف من هم همینه. خوب چرا من راجع به عدد اتمی مثلا طلا حرف نمیزنم؟ چرا راجع به آلومینیوم حرف نمیزنم؟؟؟؟!!!! و...
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 8. اما راجع به مطلب 6 روز و... /// فرید جان به نظر من این مطلب رو بذاریم واسه بعد بهتر نیست؟ چون متاسفانه زیاد وقت ندارم. همین مطلب رو با وقت کمی که دارم ادامه میدم. البته اگر شما بخواهید الان این مطلب را هم ادامه میدهم ولی میترسم آن بحثی نباشد که هر دویمان به دنبالش هستیم. چون خودتان یحتمل از رفتار و کامنتهای من این برداشت را کرده اید که من یا کاری را نمیکنم اگر بکنم بهترین را انجام میدهم. الان از این میترسم که نتوانم به بهترین نحو بحث کنیم. چون میخوام با کمک شما کاری بکنیم کارستون! البته میخوام تا جایی که میتونم در حد دکترا این مطلب رو انجام بدیم. ( در زمینه ی فلسفه ). البته تا جایی که بتوانم. اگر اشکال نداشته باشه بذاریم واسه بعد.
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
. 9. فعلا این حرف را راجع به مطلب مورد ادعایتان {{ که زمین و آسمان را در 6 روز خلق کردم؟! خوب خدا نیاز به زمان داشته پس خدا نیاز مند است. }} از من داشته باشید و به من بفرمایید که از این حرفی که میزنم چه چیزی دستگیرتان می شود تا در آینده این بحث جالب و شیرین را ادامه دهیم؟ . *********** مقدمه ی صغری : شراب از آب انگور بدست می آید. **** مقدمه ی کبری : آب انگور حلال است. **** نتیجه : پس شراب حلال است! .
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
حالا آقا فرید و دوست بسیار بسیار بسیار بزرگوار و دوست داشتنی من ، همه ی این کامنتهایی که در این صفحه گذاشتم یک طرف این کامنت آخرم هم یک طرف :-)
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
==========> سوره الحدید پنجاه و هفتمین( 57 ) سوره قرآن است و اگر از آخر شمرده شود پنجاه و هشتمین( 58 ) سوره قرآن . در علم شیمی دو تا ایزوتوپ های آهن در طبیعت ، آهن 57 و آهن 58 میباشند این موضوع از کشفیات بشر در ابتدای قرن بیستم است . (در علم شیمی ایزوتوپ عبارت است از : عناصری که عدد اتمی یکسان دارند ولی عدد جرمی آنها متفاوت است به عبارتی تعداد الکترون و پروتون یکسان دارند ولی در تعداد نوترون ها یکسان نیستند )... منبع : اینترنت**********. دوست نازنین من برای این ادعای بنده ی حقیر چه جوابی دارید بدهید؟ بی صبرانه مانند دیگر دوستان عزیز منتظرم تا جوابتان را بشنوم .. دوستان دیگر هم میتوانند جواب بدهند و یا کمکتان کنند ( البته اگر میتوانند. ) به قول قرآن کریم : از هر کسی که میتوانید کمک بگیرید.. یا الله. با تشکر فراوان از خود خداوند ( قربونش بشم ) بابت کمکهایی که بنده ی سراپا تقصیرش کرد. خدایا دوستت دارم...
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز نوکرتم داداش. شما سریع می پری روی خدا ( منظور بدی نداشتم!) بزار اول برادریمون توی بحث ثابت بشه اونوقت اسم خدا رو بیار ( خودت میدونی که من بی خدا هستم. بحث فعلاً روی سورهء الحدید-قرآن- معجزه و عدد اتمی آهن است)
دوشنبه 4 آبان 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
در آخر خدمتتان عرض کنم ببخشید که سرتان را به درد آوردم. راستی راجع به اون مطلب هم شوخی کردم. اگر واقعا ببینم که حرفهای شما یا دیگر دوستان عزیز درست می باشد اسلام را رها خواهم کرد ولی دلایلی که می آورم احتمال آنرا کم می کند. من هم مثل شما انسانی دگم و خشک نیستم و از آن بدتر خشک مذهب. هر چیز که بدانم بهتر است به سوی آن خواهم رفت. من هر روز صبح در کنار دعاهایی که میخوانم ( از جمله دعای خیر برای همه ی انسانهای جهان ) این جمله را تکرار میکنم که : من باید در زمره ی بهترین ها باشم ( در هر زمینه ). خداوند هم به من بهترین ها را خواهد داد. شاد و سربلند و پیروز و سبز باشید. کوچیک شما مجتبی. ایران. شیراز. ( با تشکر فراوان از دوستان عزیز که بحث بین بنده و آقای فرید را دنبال میکنند. با آرزوی بهترین ها برای ایران و ایرانی
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شما قراره که از طریق این معجزه ( همین الحدید و...) ثابت کنی که قرآن یک کتاب آسمانی است پس خدا هم وجود دارد. یادت نره. بحث از اینوره. :-))))))
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز گل پسر- شاه پسر اون سوره الحدید است نه "حدید" . طبق حروف ابجد الف و ل رو هم باید حساب میکردی. چرا در میری؟ ها؟! حساب کن دیگه. میشه لانتان با عدد اتمی 57. میدونم الان توی دلت داری به همون ال فحش میدی که معما رو خراب کرد! هاهاهاها :-))))))) خیلی خندیدم خداییش
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز دوست عزیز این صفحه خیلی شلوغ شده بیا به این آدرس لطفاً . دنبالهء بحث اونجا. سی یو! بای. https://www.iranianuk.com/article.php?id=43044
دوشنبه 4 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
ادامه مجموعه دروغهای قرآن و معجزه مسخره عدد 19 را در مقاله زیر ژی میگیرم:. https://www.iranianuk.com/article.php?id=43044
دوشنبه 4 آبان 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . مثل اینکه مغز شما پر شده از عدد اتمی آهن! من دارم تمام دروغهای قرآن در مورد معجزه عددی از جمله معجزه خیالی عدد 19 را که شیادی بنام راشد خلیفه باب کرده توضیح میدهم. بله عدد اتمی خیالی آهن در سوره حدید قیاسی سفسطی و مسخره است و هیچ مبنایی ندارد! خودتان را میتوانید گول بزنید ولی علم و دانش را نمیتوانید فریب بدهید! تازینامه کتابی است سخیف و سراسر دروغ و پر از غلطهای علمی و صرفی و نحوی!. ادامه دروغهای قرآن را در لینک مربوط به فرگشت پی میگیرم.
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
شما یکبار حدید را تجزیه و تحلیل میکنیدو بار دیگر الحدید رو. حدید قبل از محمد و اسلام و قرآن وجود داشته است. پس بیخود خوشحال نباش. الحدید هم اتفاقی با سورهء 57 جور شده. من همون سوال رو از خودتون میپرسم که در حقیقت جواب خوت هست:{{پس چرا همه ی سوره های قرآن کریم بدین صورت ( با توجه به حروف ابجد ) چیدمان نشده اند؟ }} یکم فکر کن.
دوشنبه 4 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . 1)اولا مطمن باش هیچ کدام ازبحثهای تاریخی من که دربالا توضیح دادم اشتباه نبود دوما بابا تو باز هم رفتی سر خط من میگم الان اکثر مسلمانان معتقد به دموکراسی هستند و به اندازه کافی هم دلیل برای این اعتقاد خود دارند که در بالا چندتا توضیح دادم و حتی اگر لازم باشد حاضر هستند که کل قوانین اسلامی را به رفراندم بگذارند مثلا من خودم معتقد هستم البته این نظر شخصی من هست اگر رفراندوم بگذارند مردم ایران به حکومت اسلامی بدون ولایت فقیه رای خواهند داد چون همه فهمیدند که ولی فقیه یک چیز من در آوردی هست ولی هر حکومت دیگری هم رای آورد حرف من این است شما که ادعای دموکراسی دارید پس باید به رای مردم احترام بگذارید و مطمن باشید من هم خود را موظف به این میدانم ....
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز در رابطه با معجزهء حج روی مدار 22 درجه و شمارهء سورهء حج (22)؛ مشکل مرتفع شد انشاالله؟!
دوشنبه 4 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
سوما از کدام تاریخ حرف میزنی اگر تو در تاریخ طبری یک داستان پیدا کردی که علی در یک روز 800 نفر را گردن زد و دایم آنرا تکرار میکنی من صدها داستان از تاریخ درباره علی میگویم که همه به جوانمردی و عدالت او شهادت میدادند هنوز قناتها و نخلستانهایی که علی در 25 سال خانه نشینی در مدینه احداث کرده و آنها را به فقرا بخشیده آثارش در مدینه هست من در بالا از تمام شاعران بزرگ ایران که دنیا در برابر انها سر تعظیم فرود آورده در باره جوانمردی علی شاهد آوردم باز تو میگی همه اینها دروغ هست!!!!! باز میگی اعتقاد به دموکراسی شعار هست یکی خود من برخلاف نظر شما که میگید دین به عقاید دیگران کار دارد و برای همین مخالف دموکراسی هست من واقعا میگم اصلا برای من مهم نیست که تو کافر هستی یا مسلمان عرق میخوری یا نه وارد جهنم میشی یا بهشت چون واقعا طبق همان اعتقادات دینی که من دارم از من تنها درباره کارهای خودم سوال خواهد شد نه درباره کارهای شما اگر برفرض دلم برای کسی بسوزد یا بخاطر اینکه عذری نداشته باشم دو بار او را نصیحت میکنم میخواهد قبول کند یا قبول نکند دیگر به من ربطی ندارد
دوشنبه 4 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . و مطمن باش اکثر کسانی که من دیده ام کمابیش با من هم عقیده هستند حالا تو میگی که اینا همش شعار هست؟؟!!!!! فقط میگم به رای اکثریت احترام بگذار همان چیزی که ادعا میکنید یعنی احترام به دمو کراسی یا همان بقول شما حکومت مردم بر مردم که نتیجه احترام به رای اکثریت است ....{در ضمن یک توضیح هم بدهم واقعا چطور تو که خود را کافر میدانی خود را نماینده اکثریت مردم ایران میدانی ولی من که از ابتدای انتخابات در کنار مردم ایران بودم را متهم میکنی که روبروی مردم ایران ایستاده ام ......واقعا همه آنچه که گفتم حرف اکثریت مردم ایران هست و آینده این را ثابت خواهد کرد فقط تفسیرهای سازگار و نوری زاده را نگاه کن و ببین چطور در حرفهایشان به اعتقاد ات مردم ایران و دین آنها احترام میگذارند و مطمن باش اگر یکی از این توهینهایی که شما و دوستانتان به دین مردم ایران میکنید آنها انجام میدادند کسی به برنامه های آنها نگاه نمیکرد برای کلام آخر 2 ماه دیگر ماه محرم خواهد رسید فقط ببین که چطور مردم ایران از تهران گرفته تا تمام شهرستانها مراسم ماه محرم را با شکوه برگذار خواهند کرد.....
دوشنبه 4 آبان 1388

arman_keyvan - کانادا - کالگری
بابا دیگه اینهمه دعوا سر چیه ? یه بچه 4 ساله با "عقل سالم" از حرف این مسلمون *** خندش میگیره... اونایی که هنوز دفاع میکنند چه رویی دارند ! :)))
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. *پسر شجاع* - ایران - تهران :{{ من میگم الان اکثر مسلمانان معتقد به دموکراسی هستند }} شما تعیین کننده نیستی و طرف حساب ملت ایران؛ شما یا حاج مجتبی ( مسلمان ایرانی) یا پریناز خانوم از کانادا یا شیر فرهاد از دبی و.. نیستند عزیزکم. طرف حساب ملت ایران علمای شیعه هستند که با عراق ( نجف) هم در ارتباط هستند و تا بوده و بوده همین بوده. اسلامی که شما میدانید و شما میگویید اطلاً اسلام نیست! یک چیز من در آوردی و بی خود است که فقط خودت ( تنها ) از آن خبر داری. شما خیلی مرد هستی؛ یکی از باشرف ترین انسانهایی هستی که توی این سایت دیدم؛ هم مهربانی هم صداقت داری؛ دوست داشتنی هستی و خلاصه خیلی آقایی، اما این صفات ربطی به اسلام ندارد که شما میگویید :{{من واقعا میگم اصلا برای من مهم نیست که تو کافر هستی یا مسلمان عرق میخوری یا نه وارد جهنم میشی یا بهشت}}
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. *پسر شجاع* - ایران - تهران : این شخصیت نرمال شما رو میرسونه. اما اسلام چیز دیگری میگوید. الان هم که می بینی اسلام در بعضی از کشورها نرم تر و مهربانانه تر شده؛ فقط و فقط بخاطر وجود روابط بین الملل؛ و اهداف سیاسی و اقتصادی جهانی است. وگرنه همون کشورهای به اصطلاح سکولار اسلامی؛ گردن یک یک شهروندانشون رو؛ طبق قوانین اسلام؛ با ساطور و شمشیر قطع میکردند. """"×××قوانین اسلام تغییر ناپذیر هستند""""×××× شما چطور در دین اسلام؛ از دموکراسی صحبت میکنید؟ یعنی مردم می توانند قوانین اسلام رو تغییر بدهند؟ اون که دیگه اسلام نمیشه دلبندم! اینجا هم دیگه بحث نکن خیلی شلوغ شده. بیا توی این صفحه:. https://www.iranianuk.com/article.php?id=43044
دوشنبه 4 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3*پسر شجاع* - ایران - تهران : {{برای کلام آخر 2 ماه دیگر ماه محرم خواهد رسید فقط ببین که چطور مردم ایران از تهران گرفته تا تمام شهرستانها مراسم ماه محرم را با شکوه برگذار خواهند کرد.....}} چی ی ی ی !!؟؟؟ آخ جون حسین پارتی رو میگی؟! مردم از بی تفریحی چه کنند؟!! مملکتی است که دست دولتهای اسلامی افتاده و مردم مجبورند خودشون رو اینجوری ارضاء کنند. اتفاقاً خیلی خیلی شلوغ میشه و من ایمان دارم همهء دختر خانومهای خوشگل و جوان ایرانی و همهء آقا پسرهای خوشتیپ و باکلاس ایرانی ( حالا یا نئشه و یا مست!) میریزن توی خیابونها و کارنوال باشکوه حسین پارتی رو برگزار میکنند! من هم اگر ایران باشم.پسرها میان که دختر ها رو دید بزنند. دختر ها هم میان که شوهر پیدا کنن. یا ........ امام حسین رو عاشق بودن؛ این همه دنگ و فنگ و تظاهر نداره! اینا همش مسخره بازیه؛ و نشان دهندهء فقر فرهنگیه. بارها و بارها به چشم خودم دیدم کسانی راکه توی خیابان در شبهای محرم س ک س میکنند؛ یا با هم ل ا س میزدند.
دوشنبه 4 آبان 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. دوست عزیز امیدوار همواره موفق باشید....
دوشنبه 4 آبان 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
آنتی اسلام - ایران - اهواز . دوست عزیز واقعا خیلی حال و حوصله این ابلهان را داری!من که دیگه از منطق!اینا خسته شدم بقول یکی از دوستان باید به اینا بگی(آره بابا ماست سیاهه)باباجون من برید مطالعه کنید اینقدرا سخت نیست به خدا
دوشنبه 4 آبان 1388

bij - المان - المان
هممکاتبه ایهای گرامی *پسر شجاع* و مسلمان ایرانی! یک مشکل بزرگ که همیشه یا فراموش میشود یا در رتبه بالای گفتگوها قرار نمیگیرد اینست که اگر «عقیده ای یا ایدولوژیی کامل» باشد و ان عقیده در سیاست دخیل شود سبب دیکتاتوری در جامعه خواهد بود!!! «بدین معنی که عقیده ای که جواب همه چیز را در استین دارد» و گفته های خود را حجت و حقیقت مطلق می داند، با مدرنیته و تغییر سنخیتی ندارد! ایده ای پیشروست و جامعه را از عقب افتادگی میرهاند که «نقص» داشته باشد یا بعبارتی دارای «حقیقت متکثر» و نسبی باشد. اماج گرایی در دینی چون اسلام (که در تمام شئونات زندگی دخالت میکند و بر پایه توحید مطلق گراست) بر ابزارگرایی مستولی میباشد و جامعه ای که با سیاست اسلامی اداره میشود عقب افتاده و تنگ نظر! پس دینداران سعی بر ساختن داستان و پیدا کردن تفسیر را از سر خارج کنند که تا همینجا دین اسلام دینی مطلقگرا و عقب افتاده است! روشنفکر کاریسماتیک روشنفکریست که اتحاد ابزارها(=حجت، ایده توست) را منتفی میداند تا جامعه به قهقرا کشانده نشود!
دوشنبه 4 آبان 1388

bij - المان - المان
parizad27 - کانادا - کچینر، ((به طور منطقی به من ثابت کنید که اسلام دین درستی نیست)) فرض را بر ان بگذارید که تمام ان داستانها و مهبلات تازه کشف شده و تمام ترجمانهای ان مکتب، بر اساس انطباق بر علم درست باشند! همینکه عده ای چه در گذشته و چه امروز سعی بر افزودن یافته های علمی به عنوان تفاسیر، به دین اسلام باشند، «در عین حال که کمک به پذیرش کامل بودن اسلام کرده اند به مطلقگرا بودن ان نیز ارج گذاشته اند»! حقیقت نسبیست! استفاده از نظریات نسبی (علمی) برای تایید مقبولیت دین مطلقگرا، جمع اضداد است و درس خوانده مذهبی در بکارگیری این گزاره هیچگاه بعنوان روشنفکر پیشرو محسوب نمیشود و در دوره خودش نظر نمیدهد!!!
دوشنبه 4 آبان 1388

+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.