سهیلا امروز پای چوبه دار می رود

سهیلا امروز پای چوبه دار می رود

انگار سیاهی با زندگی سهیلا گره خورده است. تجربه های تلخ، همه یافته او از زندگی هستند. از گذراندن سرمای دی ماه در خیابان تا سپری کردن گرمای مردادماه زیر آفتاب و نشستن کنار جوی آب، این همه سهم سهیلا از زندگی بود و امروز این زن که متهم است کودک پنج روزه اش را به قتل رسانده پای چوبه دار می رود. منابع خبری اعلام کرده اند سهیلا قدیری به درخواست دادستانی تهران امروز صبح در زندان اوین تهران به جرم قتل کودک پنج روزه اش اعدام می شود. داستان زندگی پردرد سهیلا مردادماه سال 86 در روزنامه ها چاپ شد. در آن روز سهیلا که خسته از زندگی پشت تریبون دادگاه قرار گرفته بود آنچنان از رنج هایش سخن گفت که حاضران را به گریه واداشت. سهیلا در جلسه محاکمه اش گفت؛ من سهیلا قدیری 28ساله هستم. هیچ کس را ندارم. پدرم باران است و مادرم سنگ چرا که من روی سنگ و زیر باران بزرگ شده ام. زندگی ام را در خیابان گذراندم. من یک زن تن فروش نبودم. سختی های زندگی من را به این روز انداخت.

تنها لحظه یی که سهیلا در زندگی اش احساس آرامش کرد زمانی بود که دستبند نقره یی رنگ به دستانش گره خورد. اتهام قتل اولین کلمه پرونده او بود. سهیلا زندگی اش را این طور تعریف کرد؛ با پسری آشنا شدم. او به من ابراز علاقه می کرد و می گفت قصد ازدواج دارد. از ترس دایی هایم با آن پسر به تهران فرار کردم. قرار بود با هم ازدواج کنیم. دو ماه که از سفرمان به تهران گذشت آن پسر من را رها کرد.

راه بازگشت به خانه نداشتم. قطعاً خانواده ام مرا می کشتند. در تهران آواره و سرگردان ماندم. جایی نداشتم. غذایی نداشتم. دختری 14ساله و حیران و سرگردان بودم. من فرزندم را کشتم چون سرنوشتی بهتر از من در انتظارش نبود. هیچ کدام از کسانی که در جلسه محاکمه من نشسته اند نمی دانند تحمل سرمای زیر صفر دی ماه آن هم نیمه شب و بدون لباس کافی یعنی چه. مجبور بودم به خاطر یک لقمه نان تن به خواسته کثیف کسانی بدهم که به من به چشم یک حیوان نگاه می کردند. من را به خانه می بردند، مشروب می خوراندند و مورد آزار قرار می دادند. چرا فرزند من باید زنده می ماند؛ فرزند مردی معتاد و زنی ولگرد، آیا او روزهایی بهتر از روزهای زندگی من می داشت؟ پدر این بچه مردی معتاد بود که من را در خانه اش پناه داد. بعد از چند ماه زندگی در حالی که می دانستم او همسر و فرزند دارد از آن مرد باردار شدم. نمی خواستم در آن زندگی بمانم. مجبور بودم هر روز بساط مواد را برایش آماده کنم. در حالی که باردار بودم از خانه فرار کردم. آوارگی و سرگردانی سهم من از زندگی بود تا اینکه ماموران مرا به جرم ولگردی دستگیر کردند. بعد از چند روز به بهزیستی منتقل شدم. دوران بارداری را با سختی گذراندم. زمانی که فرزندم به دنیا آمد به مددکاران گفتم او را از من دور کنید. اما نکردند و من هم یک روز او را به قتل رساندم و تکه تکه اش کردم. سهیلا به درخواست دادستان در دادگاه به قصاص محکوم شد. چند ماه بعد وکیل مدافع سهیلا مردی را که این زن از او باردار شده بود، پیدا و وی از سهیلا اعلام گذشت کرد. مینا جعفری وکیل مدافع سهیلا در این مورد گفت؛ دادستان این رای را نپذیرفت و اعلام کرد چون سهیلا با مردان زیادی رابطه داشته، معلوم نیست ادعای این مرد در مورد اینکه پدر کودک است یا نه درست است. بنابراین نمی توان ادعای او را پذیرفت. ما اعتراض کردیم و اعتراض ما به جایی نرسید و با درخواست مدعی العموم قرار است حکم سهیلا امروز صبح در زندان اوین اجرا شود.سهیلا پیش از این بارها گفته بود زندان برای او بهترین جاست و در آنجا احساس امنیت می کند و دیگر کسی نیست که او را آزار دهد. سهیلا سه شنبه را در سلول انفرادی گذراند تا امروز صبح به جرم قتل فرزندش پای چوبه دار برود. دومین کسی که قرار است امروز حکم قصاصش اجرا شود پسری به نام صفر انگوتی است که در نوجوانی مرتکب قتل شده است. خانواده صفر و فعالان اجتماعی تلاش زیادی را برای جلب رضایت اولیای دم مقتول انجام داده اند اما هنوز موفق به کسب رضایت نشده اند. همچنین قرار است حکم چهار قاتل دیگر نیز همزمان با احکام سهیلا و صفر اجرا شود. شنیده ها حاکی از آن است که دو نفر به نام های محمدرضا حدادی و امیر امراللهی نیز قرار است امروز صبح در زندان عادل آباد شیراز اعدام شوند. این دو نیز زمانی که کمتر از 18 سال داشتند در نزاعی مرتکب قتل شده اند.

mashady - انگلیس - منچستر
این یک شهروند ایرانیست که اینهمه بد بختی کشیده اگر حرفهایش درست باشد این دولت بی غیرت ایران است که باید جواب بدهد این رئیس جمهور بی غیرت است که باید توضیح دهد برای چنین افراد درمانده ای چه کرده
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
مرگ بر جمهوری ضد بشری اخوندی ولایت وقیح اسلامی محمدی . نفرین خدا بر بنیانگذاران این حکومت استبدادی و وحشی پرورعرب پرسته ضد شعور ایرانی. .نفرین بر........ و ال ........... البته منظورم کل قوانین ناب ..... در ایرانه. نقطه چین از خودمه که مبادا امب سوسک بشم .یو ها ها ها ها ها.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ali158 - روسیه - مسکو
من به این زن حق میدم اما اون بچه چه گناهی داشت. روسیه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
اینکه شاکی نداشته. چطور متهمش کردند؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
لغزش ایمان بود زاییده فقرونیاز//ورنه هیچ الوده دامن دزد مادرزاد نیست
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

maryam97 - مالزی - پنانگ
واقعآ وحشتناکه چه جوری دلش اومده یه نوزاد رو تکه تکه کنه!!!!!!!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
آن پسری که او را فریب داد چه شد؟ آن نامردانی که از او سودگری کردند چه به سرشان آمد؟ مرگ بهتر بود زین زندگی که مردم همه با نامردمان هم کیشند. آی مردم! اگر نامرد نیستیم بیش از این به نامردمان باج ندهیم.. ای کاش من همان کودک بودم که به دست مادرش تکه تکه می شد تا چنین زندگی ننگینی را نمی دید. کاش او من بودم. کاش مادرم این دلیری را می داشت و مرا تکه تکه می کرد که پدران سرزمینم چادر بسر شده و به غلامی و کنیزی خود می بالند. سهیلا مرگ تو هزاران بار بهتر از این زندگی باشد که تا کنون داشته ای. خشنود باش که تو هیچ چاره ی دیگری نداشتی. کاش تو مادر من بودی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

fall - ایران - تهران
دادستان این رای را نپذیرفت و اعلام کرد چون سهیلا با مردان زیادی رابطه داشته، معلوم نیست ادعای این مرد در مورد اینکه پدر کودک است یا نه درست است. بنابراین نمی توان ادعای او را پذیرفت!!!!!. -----------------. یعنی چی؟!‌پس این همه ادعای مدرن بودن و فناوری و علم و دانش روز چی شد ؟ مگه نمیتونن تست دی ان آ بدن تا معلوم بشه پدر واقعیش بوده یا نه !؟. پس آزمایش دی ان ای به درد چی میخوره ؟ چرا تست نکردن ؟ اگه پدر واقعیش بوده و گذشت کرده و اینها کشتنش که این خودش یه جنایته !! کشتن یه آدمی که میتونست زنده بمونه و فقط چند سالی تو زندان باشه به نظر شما اسمش چیه !؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ایهان - ایران - همدان
خدا لعنت کنه همچین مادرایی رو همشون میگن راهی نداشتم و الا و بالله اون بر میگشت شهر خودشون تا خانوادش اونو میکشتن و البته ما همه میدونیم که خانوادش این کار رو نمیکردن زنیکه ی هوس باز کثافت به خاطر هوس خودش همه رو بدبخت کرد....اون بچه چه گناهی داشت آخه .. اعدام کمه براش باید سنگسارش میکردن.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
من از یه لحاظ به این خانم حق م دم ولی از یه لحاظ اینکه آدم سالم مگه می تونه بچه خودشو پاره ای ازتنشو تیکه تیکه کنه.ضمنا اگه خودش تن فروشی می کرد بعد ادعا میکرد تووو خونه مرد مورد اذیت قرار می گرفت این حرفه آخه.من زبونم غاصره نمیدونم چی بگم
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
و حالا جواب معما ضمنا از تمامی کسایی که لطف کردن نظر دادن تشکر می کنم قول میدم از جوابای این معما یه کم لذت ببرن. ---@--- این یه مکیزیکیه که سوار دوچرخست(از بالا عکس گرفتن) ---@ ---ه--- حالا این چیه؟؟؟؟؟ بخدا سر کاری نیست
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
به به این حاج آقا لاریجانی چه می کنه تا اومد هر کی حکم اعدامش عقب افتاده بود یا بهش فرصت داده بودنو اعدام کرد باریکلا به این آقا که مغزش قد نخود نیست لاریجانی رئیس مجلس اولا اعتراض می کرد به احمدی نژاد ولی نمی دونم با چه پیشنهادی خفش کردن ولی بعد از خفه شدنش برادراش یکی یکی به پست و مقام رسیدن خون می چکد از دستان این خانواده
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

rino - ایران - قزوین
حقشه ، آخه آدم نفهم گذاشتی اون طفل معصوم به دنیا بیاد اونوقت بکشیش ، خب سقطش میکردی. بچه بیچاره رو تکه تکه کرده ، با خودت هم همین کار رو باید بکنن!!..
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

amishka - اذربایجان - باکو
چه گویم که نا گفتنم بهتر است
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

گویا - ایران - تهران
چرا ؟ این که شاکی نداشته روی چه حسابی اعدام براش بریدن ؟ بعد هم مگه با دی ان ای نمیشه تشخیص داد که پدر بچه کدوم ازگلی بوده ؟ چطور میتونن جون یک انسانو بگیرن ( البته از حق هم نباید گذشت که یک نوزاد کشته شده ) ولی حقش اعدام نیست به نظر من البته
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
یاد داسی افتادم که درو میکنه.یاد اون مادری افتادم که چند روز پیش صاحب اختیار جان قاتل بچه اش بود و اون قاتلو کشت.منطق را دریابیم!!!!!!!!!!!! من نمی فهمم چطور مردم میدونن قانون و حق چیه وقتی منطق گم شده و هیچ حکمی با عقل جور در نمیاد!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

B 3 Da - آلمان - ا
چطوری تونسته بچه رو با چاقو تیکه تیکه کنه :((((
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

clevermajid - ایران - مشهد
من هم یک روز او را به قتل رساندم و تکه تکه اش کردم...!!!. خواسته بکشتش چرا تکه تکه کرده طفلکی رو؟. شاید اعدام واقعا حقش باشه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. ای کسانی که با اعدام موافقید؛ و از قصاص و اعدام طرفداری میکنید؛ شما هم قاتل هایی هستید که با نقاب دین و مذهب؛ دستتان را بر گلوی ملت ایران گذاشتید؛ و حاضرید تک تک ایرانیان و ایران دوستان بمیرند ولی دین شما پا برجا باشد. لعنت بر یکایک شما مسلمانهایی که به اشتباه های این دین کثیفتون افتخار میکنید. هرکسی می خوای باش. این چه دینی است که پدر میتونه از بچه اش دزدی کنه؛ پدر میتونه بچه اش رو بکشه و.... چون صاحب بچه است؛ اما یک مادر که 9 ماه باید زجر بکشه و بچه رو از مغز استخونش و شیرهء تنش بزرگ کنه و با بچه اش خون دل بخوره و.... مثل همین سهیلایی که همین اسلام همه چیزش رو ازش گرفته؛ داره جونش رو هم میگیره!!!!!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. بر پدرتون لعنت که از قصاص دفاع میکنید. شما ایرانی نیستید. خائن خائن خائن. وطن فروش . چرا من نباید به اعتقادات شما مسلمانها توهین کنم؟ !!!!!!!!!!مسئولان سایت ایرانیان انگلستان؛ .... خودتون این مطالب رو میخونید؟!! تا الان که بی طرفانه و دموکرات نظرات همه رو منتشر کردید اما میبینید این دین کثیف داره با مملکتتون و برادر ها و خواهر های شما ( ملت ایران) چه میکنه؟! شما هم مثل ایراندوستان بر این دین و مذهب کثیف؛ لعنت میفرستید یا درود؟!! آیا وقتی ما ( دین ستیزهای ایرانی) به این دین کثیف و همچنین طرفدارانش توهین میکنیم؛ بی ربط میگوییم و مستحق سانسور هستیم و اعتقادات دیگران را ( شیعیان) بی ارزش میشماریم؟!! توهین ما درد آور تر است یا اعدام "سهیلا" که میتونست "خواهر" من باشه یا تو!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
برکات...برکات برکات از در و دیوار این مملکت اسلام پناه فوران می کند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
واقعا برای اینگونه اعدامها متاسفم! ننگ بر این قوانین اسلامی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

farshad711 - امریکا - سن دیگو -کالیفرنیا
یعنی‌ اینها انقدر امکانات ندارند که آزمایش کنن که ببینند بچه مال کیه ؟و پدر بچه هر کس که باشه اگه رضایت بعده اونو نمیکشن ..این یارو هم گردن گرفته پس این اعدام برای چیه؟؟؟؟.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dreamcatcher - ترکیه - استانبول
البته نا گفته نمونه که این خانم هم کار وحشتناکی کرده
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mursal - فینلاند - روانیمی
فقط خود خدا میدونه که آخر این بشر چی‌ می‌شه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . من هم با اعدام مخالفم ولی لعنت به تو که همه رو با یه چشم نگاه می کنی
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
alisam - ایران - تهران. مگر شما هم با قتل دولتی موافق هستید که با تریج قبای مبارکتان بر خورد؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
‏. alisam - همه را با یک چشم نگاه کردن یعنی چی؟ مگر همین اعدامی ها و قصاص شدگان رو طبق قانون اسلام نمی کشند؟! تو یک مسلمانی اونوقت قوانین اسلام را قبول نداری؟!! (بر اساس ماده 220 قانون مجازات اسلامی فقط پدر یا جد پدری که فرزند خود را بکشد قصاص نمی شود و به پرداخت دیه قتل به ورثه مقتول و تعزیر محکوم خواهد شد. ماده 198 قانون اسلامی یکی از شرایط سرقتی که موجب حد قطع دست سارق می شود، آن است که سارق پدر صاحب مال نباشد، یعنی در صورتی که پدری مال فرزند خود را سرقت نماید نیز نباید حد قطع دست در مورد او جاری شود.) تمام علمای دین اسلام و بخصوص شیعیان این مسءلهء کشتن فرزند توسط پدر و قصاص مادر رو قبول دارند؛ فقط تو قبول نداری؟!!1 باز هم میگم و بلند تر هم میگم: « لعنت به دین جاهلیت؛ لعنت به دین و مذهب ضد انسان؛ لعنت به کسانی که از این دین از روی آگاهی و علم طرفداری میکنند؛ لعنت به کسانی که قوانین اسلام رو قوانین زندگی میدانند و لعنت به دین مردم ستیز اسلام. . https://www.iranianuk.com/article.php?id=32888.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
‏. bluestar - ایران - تهران. اینکه شاکی نداشته. چطور متهمش کردند؟}} جواب تو و این دوستت alisam یکی است. بخون ببین چرا وقتی کسی شاکی نداره؛ توی دین اسلام و مذهب شیعه متهم میشه و بعدش هم به همین راحتی اعدام میشه!!!!!!!. بهت میگم بی سواد هستی و هیچی از دین و مذهبت نمی دونی؛ بهت بر میخوره!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

pedramjan - کانادا - تورنتو
قبل از به دنیا اومدن بچه باید کاری می کرد گناهش خیلی کمتر از قتل نفسه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Fati_ghati - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . . خوشم اومد خوب حالی ازشون گرفتی . درود بر شما هموطن اگاه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ario barzan - امریکا - ویرجینیا
درود دمت گرم انتی اسلام خوشم اومد ...تا اسلام هست همینه به امید نابودی اسلام.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
بی انصافیست.درنظام های معمولی این شرایط اگر پیش بیاید این زن راتحت نظر پزشگ نگه میدارند وکمکش میکنن سالم شودوبزندگی نرمال برگردد.یکی نیست به این رئیس دادگاه بگوید عوضی این زن مریض است وادم مریض راا به بیمارستان میفرستند نه چوبه دار.نابود شید که ملتی را تااین مرز کشاندی.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . برای این محکوم میشه که دیگه کسی از این غلط ها نکنه. جون یه انسان مال شما نیست که هر وقت خواستی بگیریش. من با دین اسلام مخالف نیستم ولی اجرا کردن حد وحدود خداوندی رو(البته نه همش) فقط به دست امامان معصوم مجاز میدونم.اگر کسی که بالغ است و هزاران نفر را کشته حکم او صد در صد اعدام است مثل صدام و این دین و مذهب هم نمی خواد ولی کشتن کسی که منطق انسان رو یه جوری زیر سوال میبره باید به دست انسانی باشه که از هر جهت کامل است و او باید دستور بده . منظور من فقط همین بود. در ضمن من دیگه به تو لعنت نمیفرستم چون فکر نمی کنم لعنت به جایی برسه . چند صد ساله مردم ایران دارن لعنت میکنن به جایی رسیده؟!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
alisam - ایران - تهران. دمت گرم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. alisam - ایران - تهران من و هم فکرهای من به همهء کسانی که با افکار پوسیده و ابلهانهء 1400 سالهء شان ایران رو به لجن لعنت میفرستیم. حالا هرکسی که میخواد باشه. تعارف هم با کسی نداریم. درضمن این که شما میفرمایید :{{ من با دین اسلام مخالف نیستم ولی اجرا کردن حد وحدود خداوندی رو(البته نه همش) فقط به دست امامان معصوم مجاز میدونم}} پس بنظر شما اسلام بدون امامان معصوم معنی ندارد. پس عملاً شما میفرمایید در اسلام تخته است و تعطیل است. حالا اون (البته نه همش) یعنی چی؟ با دست پیش میکشی با پا پس میزنی؟ شما دین اسلام رو چه جوری قبول داری؟ آیا به هیچ مرجع تقلید یا مفتی اعتقادی نداری؟! احکام وضو گرفتن روضه گرفتن خمس و زکات و.... از کجا میفهمی ؟ سوالات نماز و.... و کلاً در رابطه با واجبات دینی؛ کی به شما جواب میده؟! اگر به هیچ کدوم از اینها عمل نمی کنی و اعتقاد نداری که مسلمان نیستی و طرف صحبت من هم تو نیستی ( مثل من کافری و بی خودی خودت رو توی بحث ننداز!) اگر هم اعتقاد داری و مراجع تقلید رو قبول داری که طرف صحبتم خودت هستی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
alisam - ایران - تهران در ضمن تو میگی: {{ برای این محکوم میشه که دیگه کسی از این غلط ها نکنه}} پس با قصاص موافقی. یعنی شما میگی: باید یک انسان رو اعدام کنیم که درس عبرتی بشه برای دیگران!!!! ای... خاک ...که حقته هرچی توهین بهت بشه. تا وقتی که آدمهای اُمُل و عقب افتاده ای مثل تو توی ایران زندگی میکنند باید هر رزو شاهد پس رفت این مملکت باشیم. بر شما ها لعنت که نابودی ایران رو می خواهید. amin7777 - انگلستان - منچستر این حرفها شامل حال تو و باقی دوستانتون هم میشه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. من هم همین رو میگم . برقرار کردن حکومت اسلامی بدون امامان معصوم معنی نداره.اخرش همین میشه که اخوندا درست کردن. در اسلام تخته نیست . مگه تو اروپا در مسیحیت تخته است؟!دین یک امر شخصیه و به کسی مربوطی نمیشه . یک کشوری مثل ترکیه چه مشکلی داره که مسلمون هستند؟! این که تو اسلام رو از بیخ وبن نفی می کنی حرفی مسخره است. اگه یکی خدای نکرده جون یکی از نزدیکانت رو بدون هیچ دلیلی بگیره باهاش چی کار میکنی؟دوست نداری جون اون رو هم بگیرن؟!یکی مثل صدام این همه ادم رو میکشه واخرش هم حکمش اعدامه پس ربطی به اسلام نداره. در ضمن من به حرف هیچ مرجع تقلیدی اعتقاد ندارم . من فقط به حرف خدا ایمان دارم.این حرف ممکنه ازدهن یک مسیحی شنیده بشه یا ازدهن یک یهودی.کامنت بعدی که میزارم مال یکی از دوستانه که خیلی باهاش حال کردم حرف دل من و زد بخون:
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . aabolba2 - کانادا - تورنتو. از اعضا محترم خواهشمندم نظرات را عمیقا و دقیق مطالعه کنند. مذهب مشکل سیتمهای قضایی کشورهای اسلامی نیست بلکه تعبیر نادرست از متون قرآنی توسط مسوولین آن کشورها مشکل اصلی است. من در خصوص افراد بالای 18 سال نظری اراپه ندادم چون تحقیق کافی نداشته ام عمده تحقیقات من در خصوص افراد زیر 18 سال است البته با اعدام انسانها بطور کلی مخالفم اما به جای حرفهای رکیک زدن بهتر است با کلام منطقی و استناد به قوانین بین المللی ثابت کنیم که آن اعمال نادرست وغیر انسانی است شما اگر به فعالیتها و بیانیه های فعالین حقوق بشر دقت کنید همگی با استناد به اصول و استانداردهای بین المللی می باشد خواهشمندم عمیق تر و با نگاهی جاره اندیشتر به این معضلات بیاندیشیم گاهی یک جمله علمی و روشنفکرانه می تواند دنیایی را متحول کند اما یک کتاب 1000 صفحه ای از کلمات زشت و غیر منطقی حتی خم به ابروی مسوولان به اصطلاح اسلام گرا نیاورد. متشکرم
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. وای انتی جون انقدر لعن ونفرین نکن به خدا یه چیزیم میشه ها!!! من مثل تو انتی هیستامین ندارم بخورم ها!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. alisam - ایران - تهران باز دوباره حرفهای تکراری و از روی بیسوادی و ناآگاهی!!! {{ مگه تو اروپا در مسیحیت تخته است؟}} اروپا 300 سال پیش در دین رو تخته کرد؛ ساعت خواب! درضمن دین مسیح دین خلیفه گری نبوده که سرش دعوا بشه ( 4 تا خلیفه رو میگم بعد از محمد) دین مسیح احکام اقتصادی؛ جزائی و حقوقی، روابط زن و مرد، پوشش لباس و.. از این چرندیات نداره ولی اسلام داره. دین مسیح برای حکومت درست نشده و.. دهها بلکه صدها فرق دیگه با دین اسلام داره. این مقایسهء شما رو میگن قیاس مع الفارق.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. alisam - ایران - تهران {{یک کشوری مثل ترکیه چه مشکلی داره که مسلمون هستند؟! }} خوبه که من نصف زندگی ام توی ترکیه است و جالبه هرکی هم میرسه مثال ترکیه رو برام میزنه ( اتفاقاً همین الان هم استانبول هستم)!! بابا جون ترکیه رو قانون اساسی اش و ارتش قوی اش رو پا نگه داشته. اگر ارتش ترکیه و همین قانون اساسی اش یه لحظه کوتاه بیان؛ مسلمانهای ترکیه کشور ترکیه رو به لجن میکشن؛ هزاران بار بدتر از ایران! فکر کردی چی؟! چون ترکیه یک کشور پیشرفته توی منطقه است، باعث و بانی اش اسلام بوده؟! ترکها بخاطر موقعیت جغرافیایی شون و بخاطر اینکه مصطفی کمال پاشا ( آتاتورک) آدمشون کرد الان اینجان. اسلام ترکیه هزاران بار بدتر از ایران است. 100 رحمت به خامنه ای و احمدی نژاد. اگر بدونی مسلمانهای ترکیه کی هستند و چی فکر میکنند؛ میگی قربون سگ همون خلخالی و خمینی و خامنه ای. هزار بار گفتم وقتی از یه چیزی اطلاع نداری راجع بهش صحبت نکن. مجبوری بحث رو ادامه میدی و دیگران رو هم دعوت می کنی که آبرو ریزیت رو ببینند؟!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. alisam - ایران - تهران {{اگه یکی خدای نکرده جون یکی از نزدیکانت رو بدون هیچ دلیلی بگیره باهاش چی کار میکنی؟}} مگر ما توی جنگل یا بیابون زندگی میکنیم؟ من که نباید کاری کنم؛ قانون و قاضی باید حکم بکنند. اون هم نه قانون 1400 سال پیش (قصاص) . قانونی که حقوقدانهای تحصیلکرده ( علم روز) روانشناسها و جامعه شناسها تعییدش کرده باشند. من چیکاره ام که برم یک نفر رو بکشم یا دستور قتل کسی رو بدم؟!!!! همینه که میگم شما مسلمونها مغزتون اندازهء یک فندوق هم نیست. اگر دنیا بخواست طبق اسلام شما اداره بشه؛ تا الان هیچ موجود زنده ایی روی زمین نبود
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
5. alisam - ایران - تهران این بابایی که شما خیلی خوشت اومد خودش هم نفهمیده چی گفته. مثل خود تو که نمی فهمی چی میگی! {{مذهب مشکل سیتمهای قضایی کشورهای اسلامی نیست بلکه تعبیر نادرست از متون قرآنی توسط مسوولین آن کشورها مشکل اصلی است.}} این اراجیف یعنی چی؟!! ، کسی که 80 سال رفته درس فقه خونده بصورت فوق حرفه ای عمرش رو در این راه گذاشته و تحقیق کرده و در راه دین اسلام زندگی اش رو گذاشته و...... ایشون اگر تعبیر نادرست از قرآن داره؛ پس کی تعبیرش درسته؟!! پس این قرآن شما که هیچ کسی نمیتونه تعبیرش کنه؛ فایدش چیه؟! فقط ببوسیش و بزنی توی پیشونیت؟! فقط اگر کسی بحش فحش داد رگهای گردنت بزنه بیرون؟!! فقط اگر خواستی قسم بخوری و چیزی راه دستت نبود بگی: به قرآن راست میگم؟!! فایدهء این قرآن شما چیه پس آقای مسلمان؟!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
6. alisam - ایران - تهران این اعتقادات شما ر .. ه توی مملکت من. فقط یک کلام ختم کلام. "جمع کنید کاسه کوزه تون رو مسلمونهای بی خدا"
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
alisam - ایران - تهران تو از اونهایی هستی که توی بحث به "خودت" مشت و لگد پرت میکنی و خودت رو میزنی. اصلاً معلوم هست چی میگی و طرفدار چی هستی و کلاً چته؟!! یه جا میگی:{{ من با قصاص موافقم.}} یه جا میگی:{{ حد و حدود باید توسط امامان معصوم صورت بگیره.}} یه بار میگی :{{ولی کشتن کسی که منطق انسان رو یه جوری زیر سوال میبره باید به دست انسانی باشه که از هر جهت کامل است و او باید دستور بده }} باز دوباره میگی:{{ اگه یکی خدای نکرده جون یکی از نزدیکانت رو بدون هیچ دلیلی بگیره باهاش چی کار میکنی؟دوست نداری جون اون رو هم بگیرن؟!}} باز دوباره میگی:{{من به حرف هیچ مرجع تقلیدی اعتقاد ندارم}} حالا آخرش چی؟! تو هم یک دین داری برای خودت؟!! خوبی؟!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. ...و هزاران بار .. بر تو نادان.من هم میگم قانونی که جامعه شناس تاییدش کرده باشه رو قبول دارم .تو امریکا هم اسلامه؟! چرا کسی که ادم کشته رو اعدام میکنن؟! چرا چرت و پرت بلغور میکنی؟تو میدونی مرضت چیه؟( انسانن هارو کشتن پس باعث و بانی اش اسلامه! چاه توالت خونمون گرفته پس باعث و بانیش اسلامه ! من بدبختم پس باعث و بانیش اسلامه! بابای من نمیتونه پول در بیاره پس باعث وبانیش اسلامه! من مرض روانی گرفتم پس باعث و بانیش اسلامه ! حرف منو کسی گوش نمیده پس باعث وبانیش اسلامه!من خوش تیپ نیستم پس باعث وبانیش اسلامه! من با بابام دعوا دارم سر پول پس باعث وبانیش اسلامه!)جمع کن این مزخرفاتتو . هر چی هیچی نمیگم پر رو تر میشه!بزار هر وقت ترکیه بد بخت شد اونموقع بیا اظهار نظر کن که{بابا جون ترکیه رو قانون اساسی اش و ارتش قوی اش رو پا نگه داشته. اگر ارتش ترکیه و همین قانون اساسی اش یه لحظه کوتاه بیان؛ مسلمانهای ترکیه کشور ترکیه رو به لجن میکشن؛ هزاران بار بدتر از ایران! فکر کردی چی؟!}.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . چی بشه اون مملکتی که .. هایی مثل تو بخوان درستش کنن؟!که هنوز هیچ .. نشدی برای همه لعن ونفرین می فرستی!!!هفتاد میلیون مسلمون ایرانی رو خار و خفیف می کنی بعد وطن وطن می کنی؟!فکر نمی کردم احمق تر از اخوندها وجود داشته باشه ولی خدا پدر مسئولان این سایتو بیامرزه که فهمیدم احمق تر از اخوندها هم وجود دارن ..
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. من کی گفتم با قصاص موافقم؟ چرا حرف تو دهن مردم میزاری؟با یه دفعه خوندن حالیت نمیشه حرفهای منو خوب دوباره بخون . تازه من در حد بچه ابتدایی باتو حرف زدم که بفهمی!حالت خوبه؟!وقتی اعصاب نداری خوب بحث نکن.کم میاری حرف های منو زیرو رو نکن.جواب های منو بر میداری با عقل ناقص خودت خراب می کنی میزاری اینجا؟!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
من اگه قاضی بودم حتمآ حکم میدادم تو رو ..دار بزنن که دیگه اینجا حرف های منو زیر و رو نکنی و به خورد مردم بدی. یقین دارم همین احادیثی هم که از امامان معصوم به صورت چرت و پرت در اومده باعث وبانیش ادم هایی مثل تو بودن که حرف هارو اینجوری عوض بدل میکنید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. alisam - ایران - تهران {{امریکا هم اسلامه؟! چرا کسی که ادم کشته رو اعدام میکنن؟!}} در آمریکا اعدام میکنند نه قصاص.. اونها بر اساس تعاریفی که از جرم دارند اعدام میکنند نه بر اساس قوانین 1400 سال پیش. همین خانوم "سهیلا" که اعدامش کردند؛ بخاطر قانون احمقانهء قصاص شما مسلمونهای زبون دراز به قتل رسید
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. alisam - ایران - تهران {{فکر نمی کردم احمق تر از اخوندها وجود داشته باشه }} احمق تر از آخوندها جنابعالی و همفکرهاتون هستند که هنوز بعد از 1400 سال فرق "قصاص" و ×اعدام× رو نفهمیدین!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. alisam - ایران - تهران جناب بچه ابتدایی؛ این رو شما گفتی یانه؟:{{ برای این محکوم میشه که دیگه کسی از این غلط ها نکنه.}} این یعنی چی؟ یعنی شما با قصاص موافقید. این جملهء گهر بار شما هست یا نه؟:{{ اگه یکی خدای نکرده جون یکی از نزدیکانت رو بدون هیچ دلیلی بگیره باهاش چی کار میکنی؟دوست نداری جون اون رو هم بگیرن؟!} این یعنی اینکه شما با قصاص موافقید. خوب چرا خجالت میکشی و میگی:{{ من کی گفتم با قصاص موافقم؟ چرا حرف تو دهن مردم میزاری؟}} خوبه که همهء حرفهای به قول خودت ( دبستانی ات) همین بالا هست! باقی حرفهات هم ارزش خوندن نداشت و چیزی که دوکلمه کسی یاد بگیره توشون نبود
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ** چرا با کسی که عقایدش زمین تا آسمون با عقاید شما فرق داره بحث میکنی؟ به نظرتون با اینکار خودتونو خسته نمیکنید؟ من به این نتیجه رسیدم که اینجور افکار و عقاید رو نمیشه با این بحث ها تغییر داد. به خصوص تو این محیط که شرایط برای برقراری ارتباط کمی سخته و رو در رو نمیشه بحث کرد
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - میدونم به خاطر چی عصبانی هستی و توهین میکنی و به یک میلیارد مسلمان فحش پدر میدی. حتما منبع درآمد سهیلا رو که دیدی یاد ...لوول
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
در ضمن مطلب دیگه هم خدمتت عرض کنم؛ از لعنت های من و دیگران نترس؛ از نا آگاهی و بی سوادی خودت و همفکرانت بترس که 1000 تا لعنت برای ملت ایران بدتر است. اعدام اشتباه است. چه ایران و چه آمریکا. چه دین مسیح و چه اسلام و چه یهود. اما مشکل آمریکاییها به ما ربطی ندارد. مشکل ملت ایران قانون قصاص است. این رو توی کله ات فرو کن. در ضمن تو آمریکا رو با ایران مقایسه میکنی؟! باز دوباره قیاس مع الفارق. آمریکا یک قاره است؛ ایران یک کشوره. آمریکا نزدیک 350 میلیون نفر جمعیت داره ایران فقط 70 میلیون. آمریکا با اون جمعیتش سال پیش 30 تا اعدامی داشت. ایران 365 تا توی دنیا مقام اول رو داره ( نسبت به جمعیتش در مقابل چین) . و در آخر اینکه در آمریکا بحث و درگیری بسیار شدیدی روی از بین برداشتن قانون اعدام اسن و تا الان از 50 ایالت آمریکا 15 تاشون قانون اعدام رو از بین بردند و دیگه هیچ وقت اعدام نمیکنند. باقی ایالتهای آمریکا هم توی یک دههء آینده ( نهایتاً) این قانون رو بر میدارند. اما ایران چی؟ اسلام میزاره؟ شما مسلمونا اجازه میدین؟ . https://www.dw-world.de/dw/article/0,,4119751,00.html
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
alisam - ایران - تهران من اگه قاضی بودم 50 تا کتاب مفید بهت میدادم و مجبورت میکردم که بخونیشون و در صورت سر پیچیتوی خونهء بابات حبست میکردم ( یک سال). این فرق یک مسلمان با یک کافره
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
alisam - ایران - تهران ...درضمن این یادت نره:{{ اعدام با قصاص فرق میکنه}} این خانمی که بچه اش رو کشت در حقیقت اعدام نشد؛ قصاص شد. ما دین ستیزها برای این میگیم دین چیز کثیفی است و باید برچیده بشه. تو و همفکرهای تو هم اگر ایران و ایرانی رو دوست دارید؛ نمیخواد از دین و خدا طرفداری کنید. خدا نیازی به دفاع شما یا غیرت شما یا طرفداری شما نداره. در حال حاضر با این لُر به غیرت شدن هاتون؛ فقط چوب به آتیش شیعیان تند رو می ریزین.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. alisam - ایران - تهران {{هفتاد میلیون مسلمون ایرانی رو خار و خفیف می کنی }} کی گفته 70 میلیون ایرانی مسلمون هستند؟! طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی میگی؟! غلط کرده هرکسی که همچین حرفی زده. از روی همین کامنتها میشه فهمید ملت ایران چه فاز فکری دارند و مسلمانند یا بی مذهب و یا مذهب ستیز. از خودت الکی آمار و ارقام بیرون نده چون خودت هم زود باورت میشه!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
سوره توبه آیه123. ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!. سوره محمد آیه 4. چون با کافران روبرو شدید، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکندید، اسیرشان کنید و سخت ببندید. آنگاه یا به منت آزاد کنید یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پایان آید. و این است حکم خدا. و اگر خدا میخواست از آنان انتقام میگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نمیکن. سوره انفال آیه 39 صفحه 182. با آنان نبرد کنید تا دیگر فتنه ای نباشد و دین همه دین خدا گردد پس اگر باز ایستادند ، خدا کردارشان را می بیند. سوره احزاب آیه 61 صفحه 427. اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردندو به سختی کشته شوند.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
سوره مائده آیه 33. و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه کرده‏اند دستشان را به عنوان کیفرى از جانب خدا ببرید و خداوند توانا و حکیم است. سوره التوبه آیه 28. ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجد الحرام نزدیک شوند، و اگر از بینوایی میترسید، خدا اگر بخواهد به فضل خوش بی نیازتان خواهد کرد. زیرا خدا دانا و حکیم است. سوره التوبه آیه 29 صفحه 192. کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند. سوره النساء (زنان) آیه 89 صفحه 93. دوست دارند همچنان که خود به راه کفر میروند شما نیز کافر شوید تا برابر گردید. پس با هیچ یک از آنان دوستی مکنید تا آنگاه که در راه خدا مهاجرت کنند. و اگر سر باز زدند در هرجا که آنها را بیابید بگیرید و بکشید و هیچ یک از آنها را به دوستی و یاری برمگزینید.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 12 صفحه 179. و آنگاه را که پروردگارت به فرشتگان وحی کرد: من با شمایم. شما مومنان را به پایداری وادارید. من در دلهای کافران بیم خواهم افکند. بر گردنهایشان بزنید و انگشتانشان را قطع کنید. سورهُ توبه آیه 5 صفحه 188. پس چون ماههای حرام به سر آمد آنگاه مشرکان را هر جا یافتید به قتل رسانید. و آنها را دستگیر و محاصره کنید . و هر سو در کمین آنها باشید. چنانچه توبه کردند و نماز به پای داشتند و زکات دادند پس از آنها دست بدارید. که خدا آمرزنده و مهربان. سوره توبه آیه 12 صفحه 189. اگر پس از بستن پیمان، سوگند خود شکستند و در دین شما طعن زدند، با پیشوایان کفر قتال کنید که ایشان را رسم سوگند نگه داشتن نیست، باشد که از کردار خود باز ایستند. سوره ماده گوساله(بقره) آیه 191 صفحه 31. هرجا که آنها را بیابید بکشید و از آنجا که شما را رانده اند، برانیدشان، که فتنه از قتل بدتر است. و در مسجد الحرام با آنها مجنگید مگر آنکه با شما بجنگند. و چون با شما جنگیدند بکشیدشان که این است پاداش کافران.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. سورهء توبه آیهء 5. و چون ماههای حرام به پایان رسید ، هر جا که مشرکان را یافتید بکشید و، بگیرید و به حبس افکنید و در همه جا به کمینشان نشینید اما اگر توبه کردند و نماز خواندند و زکات دادند ، از آنها دست بردارید ، زیرا خدا آمرزنده و مهربان است..... استاد alisam - ایران - تهران ؛ شما خودت با خوندن این آیه ها چه احساسی بهت دست میده؟ بنظر شما اعتقاد به این آیه ها باعث خشونت و آدم کشی نمیشه؟ روت میشه بگی من مسلمانم؟ با این کتابی که دارید؛ کسی هم نباید چیزی به شما بگه. آره؟!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام چرا همش از آدمکشها و جنایتکارها دفاع میکنه؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران دوست گرامی سلام طبق قانون مجازات اسلامی در این جرم شاکی مدعی العموم یا همان دادستان است .در ضمن قتا ازجمله جرایمی استکه هم جنبه خصوصی دارد و هم جنبه عمومی . 1- در جنبه خصوصی با گذشت شاکی خصوصی مرتفع میشود اما جنبه عمومی جرم که همان ایجاد ارعاب در جامعه و تشویش اذهان است بین 3تا 15 سال زندان در نظر گرفته شده است. اما در مورد این خانم متاسفانه قانونگذار حمایتی از چنین اشخاصی که در دام افرا شیاد گرفتار می شوند را نکرده است و غمبار تر اینکه فرزندان نامشروع طبق قانون از بسیاری از حق و حقوق عادی محروم هستند
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar - ایران - تهران. آنتی اسلام - میدونم به خاطر چی عصبانی هستی و توهین میکنی و به یک میلیارد مسلمان فحش پدر میدی. حتما منبع درآمد سهیلا رو که دیدی یاد ...-------- نه دوست عزیز؛ با بخاطر آوردن حرمسرا های پیامبر اسلام که 30 تا 30 تا زن در اونها نگه می داشت ( از 9 ساله تا 30 ساله تر و تازه!) و با دیدن سهیلا هایی که دارند تاوان اسلام شما رو پس میدهند؛ عصبانی میشوم. اون نونی که شما میفرمایید؛ در سفره های ایرانیان نبوده و نیست؛ بلکه به شما میچسبد و برازندهء شما مسلمانهایی است؛ که با افتخار زنها رو (.. درست مثل همین سهیلا!)؛ یکی پس از دیگری صیغه میکنید؛ و به آنها در کودکی ( طبق سیرهء پیامبرتان) تجاوز میکنید و در نهایت اعدامشان می کنید تا لکهء ننگتان را پاک کنید. اما کار از کار گذشته و این بوی این مذهب متعفن شما تمام دنیا را برداشته است دوست عزیز
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . کتاب های مفیدو بده عمت بخونه.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
مقصر اصلی حکومت جمهوری اسلامی بی خاصیت می باشد نه یک دختر 14 ساله
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . به نازم به اون قران که 1400 سال پیش طرز برخورد با شما ها رو به ما یاد داد ولی ما تازه داریم میفهمیم. میگن حرف خدا رو زمین نندازید همینه دیگه. الحق که انسان های بی دینی مثل شما ها رو همونجوری که قران گفته باید کله پا کرد . یه کافر داریم که کاری به کار بقیه نداره اون حسابش جداست ولی تو زیادی می کنی. من لاشه اخوندارو هم به ادمی مثل تو ترجیح میدم.ایران 70 میلیون مسلمون نداره 50 میلیون که داره؟! پس نگو!تو منطقت فقط همین سایته چون بیشتر از این مغزت قد نمیده! ایه های قران رو خوب اومدی . بهشون یقین اوردم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

mehrBita - ایران - تهران
من الان از خواندن این داستان تلخ زندگی بینهایت افسردم.این دختر 14 سال تو خیابون های شهر ما اوارگی کشید درست در شبهایی که ما تو اون شهر تو خانه هامون راحت می خوابیدیم، از حالش باخبر نشدیم، و هیچ کمکی بهش نکردیم. حالا به چه حقی می تونیم درمورد عملی که انجام داده اظهار نظر کنیم؟!!!
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. alisam - ایران - تهران فقط حرف مفت! لعنت به تو مذهب آدمخواری ات که به این آیه ها افتخار میکنی. شیطان پرستها که با ...شرف داره به تو و همفکراهی شیعهء تو
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

3setareh - امریکا - ارنج
به جهنم.نباید بهنود بیچاره که به اشتباه مرتکب قتل شد و جوونی کرد رو با این زنیکه کثیف مقایسه کرد.چرا هی ساز دهل میزنن که چاره نداشته؟چرا این طفلک معصوم سبب نشد که بلند بشه از جاش و تصمیم بگیره بخاطر کودک بی گناهش زندگی کثیفش عوض کنه؟کلفتی کنه این بچه را به جایی برسونه؟مگه کمند مادران دلاور ایرونی که اینکار میکنن؟اما این معتاد هرزه خدا نیامرز کودک بیگناه ۵ روز رو با چاقو میوه خوری سر میبره که مثلا کودکش بیچاره نشه؟ اشغال پس مادر یعنی چی؟مگه اون خودش میخواسته بیاد تو این دنیا؟ ماهم نشستین اینجا جیغ و داد که ایی حقوق بشر! توروخدا چیزا رو بهم قاطی نکنیم.با ینکاراماان وقتی به حق هم گلومون بر امسال بهنود یا دلارا پاره کنیم دیگه کسی گوش نمیده.اعدام بعد است ولی نه برای امسال سهیلا. که به کودک بیگناه خودشم رحم نداره.میتونست زندگی خودشم عوض کنه این باشه بشه بهانه زندگیش.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
farid abbasi - سلام! خیلی ممنون که توضیح دادید. متاسفانه من از قوانین حقوقی به جز مواردی که قبلا مورد نیازم بوده اطلاع چندانی ندارم. فقط بر اساس آیه 33 سوره اسرا میدانستم در اسلام برای قصاص شکایت صاحب خون یا ولی دم لازم است((وَمَنْ قُتِلَ مَظْلُومًا فَقَدْ جَعَلْنَا لِوَلِیهِ سُلْطَانًا و آن کس که مظلوم کشته شده، برای ولیش سلطه (و حق قصاص) قرار دادیم))
جمعه 1 آبان 1388

farid abbasi - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. برای شما و امثالتان متاسفم که فقط توهین و ناسزا را یاد گرفتید.هنوز بعضی از افراد جامعه ما به آن حدی از شعور نرسیده اند که یکی از مهمترین اصول دموکراسی تحمل نظرات مخالف و عدم توهین به عقاید و باورهای دیگران است.اما تمام کامنت های شما پر است از حرفهای رکیک و بی مفهوم و ایجاد اختلاف بین کسانی که هر کدام از طوایف مختلف و عقاید گوناگون هستند اما همه انها در ایرانی بودن مشترک هستند .پس اگر واقعا ایرانی هستی و عضو گروههای تجزیه طلب نیستی قدری تامل کن و سپس نظر بده و یاد بگیر به همه احترام بگذاری حتی اگه مخالف تو باشند.از دوستان دیگر هم خواهش می کنم بجای توهین که فقط باعث دوری و جدایی میشود به فکر ایجاد اتحاد و یکدلی باشند.به امید شکوفایی سرزمین کورش کبیر و دوستی فرزندان ایران عزیز و نابودی دیکتاتور بزرگ(خامنه ای و احمدی نژاد جنایتکار)
جمعه 1 آبان 1388

alisam - ایران - تهران
farid abbasi - ایران - تهران . دوست عزیز من هم به حرف شما ایمان دارم و توهین به نظرات دیگران رو نفی می کنم ولی این موجود (اقا یا خانوم)انتی اسلام اصلآ مشکل ما ایرانی ها رو نفهمیده. ما میگوییم که انسان هایی وارد این مملکت شده اند و کارهای مهم مملکتی تو دستشونه و اسلام رو هم بازیچه دست خودشون قرار داده اند حالا ممکن بود یک مسیحی یا یک بی دین همین کارو با ما میکرد.فرقی نمیکنه. ما می گوییم که اکثر مردم ایران مسلمان هستند و به طور کل عقاید شخصی به امور مملکت داری مربوط نمیشه ولی ایشون همه کاسه و کوزه هارو سر اسلام خالی میکنه و راهی رو می خواد بره که اصلآ توی ایران کسی گوشش بدهکار این حرف ها نیست. پس چرا یک انسان باید اینجوری بین عقاید مردم تفرقه بندازه؟! و به قول معروف : میاد ابروشو درست کنه میزنه چشمشم کور میکنه.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. farid abbasi - ایران - تهران برای خودت و امثالت متاسف باش. خوشم میاد که تا یه جا کم میارین از دموکراسی حرف میزنید!! تو رو چه به دموکراسی؟! یا مسلمون هستی یا مسلمون نیستی. اگر مسلمون نیستی که من حرف بدی نزدم گفتم .... توی این دین و مذهب که ملت ایران رو بخاطر قوانین 1400 سال پیش قصاص میکنند و یکی پس از دیگری میکشند و لعنت بر این دین و مذهب و طرز فکر و .. اگر هم مسلمان و مخصوصاً شیعه هستی؛ بیجا میکنی از دموکراسی صحبت میکنی! از زمان صفویه تا امروز مذهب رسمی ایران رو کردین اسلام-شیعه و مثل اژدها نشستین روی قانون اساسی. چرا نمیزارین رفراندوم باشه شما که دموکراسی دموکراسی میکنید؟!! در ضمن تو و این رفیقت alisam - ایران - تهران یکی هستین.
شنبه 2 آبان 1388

farid abbasi - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. ارزش اینو نداری که باهات بحث کنم.
شنبه 2 آبان 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. farid abbasi - ایران - تهران U2
شنبه 2 آبان 1388

alisam - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز . تا حالا اینو صد بار گفتی! هر کی حرف مخالف تو میزنه میگی : تو و این رفیقت علی سام مثل همید! دوستانی که از این سایت دیدن میکنن من همین جا اعلام میکنم که همزاد احمدی نژاد پیدا شد! (جناب انتی اسلام!)تو برو پهلوی احمدی نژاد تست بده حتمآ معاون اول خودش میکنه تو رو!زیاد غصه مسلمون بودنشو نخور اونم مثل تو دین وایمون نداره ظاهر سازیه!
شنبه 2 آبان 1388

pooyaaa - ایران - تهران
آنتی اسلام واسه سوادت متآسفم تو به طرفدارای اسلام لعنت میفرستی بعد ادعای دموکراسی و آزادی اندیشه میکنی خودت نگرش خودتو زیر سوال میبری اصلآ نمیدونی پرچم کیو بالا بردی؛اگه قرار باشه هرکس به افکار مخالف خودش لعنت کنه وضع امثال تو خراب میشه تو حق نداری به افکار و اعتقادات کسی توهین کنی گرچه سالهاست امثال شما با این کارها خودشونو نشون دادن واسه همین الان اینجایین تمرین آزادی اندیشه رو از خودت شروع کن دوست نسبتآ محترم
دوشنبه 4 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.