گزارشی از کانال ۱ آلمان برنامه پانوراما با عنوان جاسوسی وزارت اطلاعات ایران در آلمان + زیر نویس فارسی

گزارشی از کانال 1 آلمان برنامه پانوراما 
با عنوان جاسوسی وزارت اطلاعات ایران در آلمان + زیر نویس فارسی

جاسوسی عوامل وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در کشور آلمان برای شناسائی نیروهای فعال اپوزیسیون ومخالفین رژیم اسلامی ایران .این گزارش در تاریخ 15 اکتبر 2009 از کانال 1 آلمان برنامه پانوراما پخش شد.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=wtowMxxC0lQ

blueberry64 - ایران - تهران
واااای. چی بشه!!! ول کن نیستن اینا میخوان همه رو از لب تیغ بگذرونن
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

yazeinab - ایران - تهران
والا چند وقت پیش بنده همین را عرض کردم ولی یک مزدور از اروپا کامنت گذاشت که همچین چیزی نیست...عزیزان آخرین اخباری که دارم با توجه به شرایط کنونی کشور و فرار میلیونها دلار و پوند از ایران توسط مجتبی خامنه ای با همکاری پسر احمدی نژاد به انگلستان و امریکا توسط رابطین سفارت هایشان و یا تحت عنوانهای دیگران همچون سرمایه داران بزرگ ایرانی (آقایان فرخ امیری مالک ال جی در ایران و احمد گرامی مالک چای گلستان و کمپانی هیوندای و .....) مزدوران و جاسوسان در خارج از کشور اقدام به خرید اماکن تجاری کرده و به بهانه جذب نیروی ایرانی آنها را استخدام و تحت کنترل داشته و با توجه به وضعیت نامناسب مالی آنها را ترغیب به جمع آوری اطلاعات میکنند. در انگلستان افراد سفارت با بودجه ای حدود دوازده میلیون پوند و در شهرهای ایرانی نشین شروع به این کار کرده اند.مانند بیرمنگهام و منچستر.درآمریکا نیز در لس آنجلس و نیویورک که البته تحت اسامی مستعار انجام میشود
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mojahede.ALLAH - ایران - سرباز
بعد از ظهر چهارشنبه سخنگوی جنبش مقاومت جندالله آقای کمال ناروئی با مهرزاد پارسا در شبکه تلوزیونی پارس پیرامون عملیات اخیر و دروغ پراکنی های رژیم ولایت فقیه گفتگو دارند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
پول این مردم بدبخت به چه کارهای که نمی رود .ولی هیچ .. نم توانند بخورند
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به هموطنان عزیزم: دوستان عزیز رژیم کثیف ملاها خیلی‌ ترسو هست،نگذرید که این چیزها شماهارو بترسنه چون شماها در خارج از کشور نمایندهٔ مردم ایران هستید، درود بر ایرانی‌ در تمامی دنیا،درود به شرف شما،رژیم ایران به بون بست رسیده و حتا اوباما و سیاستمداران لجن دیگه هم نمی‌تونن به رژیم کمک کنن اوباما باید بدونه همونطوری که شیراک در فرانسه الان داره برای تقلب و دزدی و رشوه داره محاکمه می‌شه،اون هم اگر با رژیم ایران زدو بند کنه در آینده به همون روز میافته،همیشه پیروز،خندان و سر فراز باشید،به امید پیروزی مردممان!!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

grgesho - ایران - بوشهر-کنگان
اطلاعات کارشو خوب انجام میده و دست تمامی وطن فروشها رو قطع میکنه.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
parizad27 - کانادا - کچینر .. تو رو که به بهشت راه نمیدن مگر تو هم دنبال حوری موری هستی؟ تو تازی زاد هستی، که پری بودن به تو نیامده کنیزک. این همه اسلام اسلام نکن که اسلامتونو میزنیم توی سر و مغزهای خشکیدتون. مغز آکبند میخاهی چیکار؟ توی کشور کفار چه میکنی؟ بیا ایران ..بشو تا اسلام تو رو رستگار کنه، ولی از بهشت هیچی نگو که جای تو اونجا نیست، آخه تو که حوری موری نیستی لول
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
پیش از حمله کردن به عراق صدام مثل اینها کر کری می خوند پدرم همیشه میگه هر کسی. که از خودش عرقه بشه روز سرنگونی ان هست.اینها همه پدرسوخته های نوکران خمینی و خامنه ای هستند.که با پول ما ایرانیان چه نکردند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

anita14 - هلند - دهن هاخ
باور میکنم چون این رژیم خیلی کثیف وپولدار است
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
انتی اسلام (از این به بعد می شی انتی بیوتیک) - شاید اینجا کامنت منو بخوانی هر چند که نوشتهات توهینی فراوانی به دین اسلام دارد و این قابل تامل برای مسولین سایت و بر خلاف ضوابط انها است ولی دینی که من دارم انقدر سعه صدر دارد که تا اخرین لحظه صبر می کند تا شاید مغزهای معیوب تو به راه راست هدایت شوند. دین اسلام دین رحمت است و هیچگاه در برابر توهین دیگر ادیان الهی حق توهین به طرفدارانش را نمی دهد. از اینکه از ایران نیستی که درصد احتمال ان بسیار بالا است و از اینکه در غالب یک ضد دین از یک کاندیدای دینی طرفداری می کنی نشان از نفاق تو دارد.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
به نظر من وزارت اطلاعات ایران نیازی به مخبر نام و عکس مردم در تظاهرات ندارد و هر خبر اینچنینی از سوی هر دولت خارجی بغییر از کمک به اهداف شیطانی رژیم کاری برای مردم انجام نمیدهد و من مطمئن هستم این عمل دولت آلمان تنها به خاطر کمک به رژیم و پراکنده کردن مردم از تظاهرات اتفاق افتاده که مردمی که به ایران سفر میکنند از ترس حضور پیدا ننمایند چون شاهدیم که پس از انتخابات تمامی گروهها در یک خط ایستادن و شکستن این خط بغییر از تائید یک کشور خارجی و ایجاد رعب و وحشت نمی توانست موفقیت کسب کند و آلمان خیانتکار این بار را بدوش کشید و این خبر باعث وحشت مردم شد و هیچکاری به جز این نداشتند! اداره ضد خرابکاری المان باید طور دیگه ای با این مسئله برخورد می کرد و اسرار مهم را اگر هم واقعیت داشت اینگونه پخش نمی کرد و مستقیم نیروهای اطلاعاتی ایران را در خاک المان بازداشت می کرد!.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
سلام به برو بکس ایرانیان انگلستان من جواب معما مو می خوام بدم...اونایی که نظر داده بودن لطف کردن و دقت کردن.(بازم نظر بدین معماش جالبه)---@--- گفته بودم این چیه؟؟ این یه مکزیکیه که داره دوچرخه سواری می کنه(عکس از بالا) حالا. ---@ ---ه--- این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جایزه داره ها.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
شرکت های آلمانی فقط مسئله فروش جنس و دستیابی به معادن مفتی در ایران رادارند و آگر کسی از اینها جنسی بخرد برایش از شیر مرغ تا جون آدمیزاد تهیه می کنند - حالا که اسرائیلی ها و امریکائی بیشتر دقت می کنند و این روابط رو آشکار می کنند بطور مستقیم کمتر به ایران جنس فروخته ولی به شرکت های تظاهری که توسط جمهوری اسارت اسلامی و آقازاده ها در کشور های همجوار در تاجیکستان ومغولستان و ترکیه و پاکستان و دوبی و مجارستان و رومانی و غیره تاسیس کردیده است و حتی کارمند ایرانی هم در آن ندارند !!!! اداره میشود میفروشند - شرکت های آلمانی که سابقه هم رقم کارخلاف و ضد بشری را دارند و با همه آب های کثیف هم دستانشان را میشویند برای دولتمردان آلمانی اسکناس و مواد معدنی در مرحله اول همانطور قرار دارد که بخاطر آن هم دو جنگ جهانی براه انداخته اند- آن خبر کوتاه را که در تلویزیون آلمان نشان میدهند فقط میلیمتری از و آن هم فقط از یک بعد حقیقت را نشان میدهد !! کشور دانمارک و سوئد و. هم فقط پنیر و بستنی به ایران صادر می کنند ! .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bij - المان - المان
من بدون ماسک زدن در تظاهرات شرکت کردم، دیگر غلط اضافه ای ندارند که اعمال کنند! مینویسد: (نیامده بودیم برای مردن. آمده بودیم برای خفه نشدن، برای نمردن. گفتن ندارد که باز هم می زنند و تحقیر و خوردمان می کنند. ما هم می ترسیم! حتی وقتی می گوییم نترسید، ما همه با هم هستیم. اما دیگر پا پس نمی گذرایم! می ایستیم و با هم می ترسیم و این لذت غریبی دارد!!! حتی کودکانمان را هم میاوریم تا ببینند و فریاد بزنند ترسی را که می شود مخفی نکرد و بیرون ریخت. ما دیگر از ترسیدن نمی ترسیم!!! و وقتی تفنگ به دستان و قمه داران را می بینی که میلرزند وقت زدن، می فهمی که آن ور بازی هم می ترسد. بیشتر از تو، نه مثل تو از درد و زخم و مردن. او می ترسد . از تو که بیشماری و دیگر از ترس نمی ترسی. اما به قدر خودمان خوب یاد گرفته ایم که ما با چیزی مخالفیم به نام منحوس خشونت. راه ما را پیدا کرده و ما راه را!) درود بر ازادگان!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
ما جلوی گلوله میریم .اونجا هیچ غلطی نمی توانن بکنن اینها با این میخواهند ترس ایجاد کنن..اصلا نمی توانن گ.....بخورن
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
این روزها سگ را میزنی جاسوس جمهوری اسلامی می..ه تو تمام اروپا . زنده باد جنبش سبز . مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
bavar88 - هلند - امستردام هی این آقا رحمت تو دینت کجاست ؟ما که همین یک رقم را ندیدیم!! اما تا بخوایی اعدام و دست وپا قطع کردند و کشتن دیدیم!!! خوش باشی
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
mohsen6730 - ایران - قزوین ** لووول بازیت گرفته ها. اینم احتمالا یه مکزیکی هستش که دوچرخه اش یه کم درازتره و یه گلابی روش گذاشته. شایدم دوچرخه اش روغن ریزی داره ;-) این دیگه درسته؟ جایزه چی هست حالا؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ayapir - اتریش - وین
bavar88 - هلند - امستردام. ببند در گاله رو بابا.هنوز تب داری...
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
از کجا معلوم که (bavar88 - هلند - امستردام) یکى از همین جاسوسان رژیم جمهورى اسهالى نباشه؟ حرفهاش که اینو نشون میده !!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
bavar88 - هلند - امستردام . شماها از زور بیچارگی و بدبختی دیگه اون یک درصدی هم که از مغز تارعنکبوت گرفته تون کار میکرد، هم از کار افتاده.خوب بنده مغز فندقی الله تو که با افشاشدن جاسوسها و شغل ناشریف خودت اینطور بوحشت افتادی که بهر رشته ای پنجول میندازی تا بلکه موضوع بحث نویسنده ها را عوض کنی، لا اقل یه چیزی میگفتی که اگه بحثی هم درگرفت اخرش بازهم برای خودت ابروریزی نشه.اخه موجود تهی از درک وخرد و دانش،تو که سواد اینچنین بحثهایی را هم نداری برای چی کار ملا نصرالدین را میکنی؟میگن ملا داشت در تاریکی کتاب میخوند دید نوشته کسانیکه ریش دو شاخ دارن،احقن در اینه درد خودش هم ریشش دوشاخه!چراغ نفتی را نزدیک یکی از شاخه ها برد اما همه ریشش تا ته سوخت(دراندوران خیلی بد بود)برداشت زیر همان جمله در کتاب نوشت: بتجربه ثابت شد! حکایت این ملا نصرالدینهای بسیجی ماست.خدایا شانس داشتن یک دشمن با خرد هم بما ندادی؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
Iranie Azade - آلمان - هامبورگ دوست عزیز نمی دونم که تا چند کلاس سواد داری ولی هیچوقت یک جاسوس خودش را تابلو نمی کند. به هر حال امیدوارم که به دام جاسوسان هیچ کشوری نیفتی که مجبور به کارهای دیگر شوی. من فقط می گم که خیلی ها که زیر علم جنبش سبز یا هر اسم دیگری سینه می زنند لزوما طرفدار ان نیستند و با چهره نفاق با اون برخورد می کنند. برای داشتن یک کشور ازاد شرط اول انست که درون و بیرونت یکسان باشه. شما در این سایت ببین که چند نفر واقعا طرفدار حرکت مردم هستند؟ یکسری که اصلا رای نداده اند ولی حالا دنبال رای خودشون می گردنند!! و یک سری هم از این وضعیت دارند برای منافع حزبی خودشون استفاده می کنند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
bavar88 - هلند - امستردام . بعله اقای مثلآ از امستردام!! بیشتر از بیست درصد رای ندادن، چون سی ساله ضدشورایی باسم نگهبان و جنتی لعنتی حق رای ازاد را از ما گرفتن و برامون تایین میکنن به کی رای بدیم. موسوی و خاتمی منتخب من و بیشتر از 90درصد مردم در یک انتخابات ازاد نیستن همونطور که با شعار استقلال ازادی جمهوری ایرانی مخالفت کردن ولی بانتقادها جواب ندادن.اما چون درحال حاضر تنها مهور مخالفت با دزدی و همین قانون بی یال و اشکمن، مورد احترام مردم هستن و بنده و بیست درصدی که بین بدو بدتر رای خودشون را محترم میشمارن و به صندوقهایی که امنیت ندارن نمیریزن.نابغه جان با این کلمات مسخره نمیتونی بین من و سلطنت طلبها و مذهبیون و چپیها و کلآ ایرانیها تولید نفاق کنی.این اتحاد ملیست نه عقیدتی.فقط انسانهای بی ریشه و بیوطن باون پی نمیبرن.نکنه شما هم خدای نکرده از اونهایی!!!؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
عجب! خوب شما که میری داد میزنی و به باور یا استدلال خودت برای ازادی یا دموکراسی در حال مبارزه هستی؛ چرا دیگه ماسک میزنی؟ میخوای شناخته نشی؛ چون میری ایران؟ خوب چرا میری ایران؟ چون فامیل داری و میخوای ببینیشون؟ توی کشور دیگه ایی هم نمیشه؛ یا نمیتونی بیاریشون؟ حتما باید بری ایران؟ پس چرا دیگه میری داد میزنی؟ این چه وضع وچه جنگ روانی که واسه خودتون راه میندازید؟!! اصلا معلومه چی میگیم و چی میخوایم؟ داد زدن و تظاهرات کردن در خیابانهای لندن؛ لس انجلس و المان؛ برای ازادی ؛ محکوم کردن و یا مخالفت با یک رژیم در تهران یعنی چی؟! مگه 30 ساله این کار رو نمیکنیم؟! یک اشکالی در نوع نگاه ما نیست؟ صورت مسئله و مشکل رو غلط نفهمیدیم؟ شاد باشید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
. bavar88 - هلند - امستردام. بقول دوستمان ببند اون..رو....حتما مسلمانان اونجا را مثل طویله کردن ..
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
من هم رفتم تظاهرات ماسک نزدم.به نظرم یک جور نشون دادن ترس هستش
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
طرف توی ایران داره بدون ماسک میره بیرون و نمیترسه ما چرا باید بترسیم؟ لعنت به این رژیم آخوندی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

rezanl - هلند - امستردام
bavar88 - هلند - امستردام . . حقوق بیکاری بیشتره یا حقوق سفارت ؟!. شرایطش همکاری چیه؟ سواد که میدونم نمیخواد وجدان چی؟ اونم نه ؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mr.king - بلژیک - انتورپن
. odin - بلژیک - انتورپن بدبخت تو همون فلاند بری پناهنده بشی بهتره تا با این نظرات در پیتی ابراز وجود کنی اولا بعله نیست اون بله هستش و اون محور هستش نه مهور دیگه هم به بقیه بیسواد نگو پروفسور
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

parvaze ghasedak - آلمان - برلین
بچهای ما تو ایران جلو گلوله مستقیم موندن. بعدا ما اینجا از اینا بترسیم. هیچ وقت، هیچ وقت. به امید ایرانی‌ آزاد(-:
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. bakhar88 - دوست عزیز و گرامی من باور جان؛ باور بفرمایید شما رافظی ها ( شیعیان رو میگم!) به زور هرچه تمام تر خودتون رو چسبوندین به مسلمانها؛ یک میلیارد و خورده ای سنی مسلمان. شما چ س مثقال شیعه رو اصلاً آدم حساب نمی کنند چه رسد به مسلمان! شما از کافر و مرتد و مشرک هم در نگه اسلام و مسلمانان جهان ( که من و همفکرهایم اصلاً آدم حسابشون نمیکنیم حالا میخواد یک میلیارد باشن یا 4 میلیارد) بدتر هستید چون: 1- مرده می پرستید ( همهء امام زاده ها تون رو بیشتر قبول دارید تا خدا. تا جایی که از اون مرده ها انتظار معجزه هم دارید!!)
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bakhar88 - 2- خرافاتی هستید و منتظر هستید که یک بچه که هزار سال و اندی پیش مرده در آینده زنده بشه و از توی چاه جمکران سر در بیاره حالا کاری نداریم که میگین در اون زمان باید خون تا زیر شکم اسبش برسه تا ظهور کنه، و به همین دلیل شما شیعیان رافضی حاضرید دنیا رو به خاک و خون بکشید تا آغاتون ظهور کنه ( آغا!) 3- شما رافضی ها ( شیعیان) علاوه بر زکات "خمس" رو هم از امت همیشه در خواب؛ میگیرین تا بقول خودتون برای سادات ( سیدهای کمر بریده!) و همچنین همون آغا امام زمانتون نگه دارید؛ تا وقتی که ظهور کرد پول تو جیبی داشته باشه!!! از شما کلاهبردارتر و شیاد تر تا به حال فرقه ای در این دین اسلام بوجود نیومده ( منظورم از 70 فرقهء دیگر در اسلام است!!) !! ما دوتا حرف همدیگه رو خوب می فهمیم. مگه نه دوست عزیزم
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bakhar88 - 2- در ضمن از این به بعد؛ هرجایی که چرت و پرت راجع به من نوشتی و من اونجا نبودم که نظر بدم؛ همهء دوستان از طرف من وکیل هستند جوابت رو بصورت دندانشکن بدهند. اگرچه نیازی هم به این توصیه نبود و دوستان .. خواهند داد. موفق باشید دوست رافضی من
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
bavar88 - هلند - امستردام. واقعا شما مسلمانها.از ترکهای ترکیه گرفته تا مراکشیها و عربهای تازی و غیره.......به هلند.برو محله های این این افراد را بین.چگونه زندگی می کنند.هر کجا پا گذاشته اند واقعا ......دن.حیف ان هلند.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان دقیقاً با کلمه ای که به نقطه چین تبدیل شده است در رابطه با اسلام و بلو استار و این باور88 موافقم و فکر کنم حرف دل میلیونها ایران باشد. نه تنها در هلند بلکه در همهء دنیا اون نقطه چینها رو زده اند. همون کلمه ای که نقطه نقطه شده توی روح مسلمونها واقعاً :-))
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

sara_persiangirl - المان - بُن
ارههههههه. گور بابات ترکاشوند!!!!ایران با تمام بدبختی و همون رییس جمهور خنگش انقر خوارنشده دیگه که اتو دست کشوری مثل المان بده!!!. این مرتیکه جز دسته مجاهدین خلقه و تحت پوش کساییه که به بچه ی شیر خواره و زن باردارش رحم نمیکنن. این حرفا و تعهداتیم که این و امثال این میدن واسه به پا کردن اشوب و طرفداری از سیستم شیطانی خودشونه!! توی این اشوبی که توی ایران شد اینا هم خیلی سود کرن!!! مادرتون امیدوارم به عزاتون بشینه!!!!
شنبه 2 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.