مرگ یک مادربخاطر۴۰۰هزارتومان

مرگ یک مادربخاطر400هزارتومان

به دنبال ناتوانی و تاخیر در پرداخت حق چاقو روز شنبه نوزادی در بیمارستان اهر یتیم به دنیا آمد.

بی‌مسئولیتی پزشک جراح در تنها بیمارستان شهرستان اهر مادر را در نخستین زایمان راهی قبرستان کرد.

دکتر «م» به علت واریز نکردن مبلغ 400 هزار تومان از سوی بیمار وضع حمل به نام «پروین»؛ به حساب شخصی وی به عنوان «حق چاقو» عمل جراحی وی را به تاخیر انداخت و بعد از یک روز معطلی در بیمارستان، دیروز بیمار را به اتاق عمل برده و نوزاد را نجات و مادر را راهی قبرستان کرد.

بنا به گفته خویشاوندان متوفی این پزشک در روز اول بستری بیمار اذعان کرده که زایمان به صورت طبیعی صورت می‌گیرد ولی بعد از معطلی یک شب بیان داشته که باید از طریق جراحی وضع حمل شود.

این پزشک که در طول حاملگی چند بار وی را ویزیت کرده است برای جراحی و نجات نوزاد و مادر 400 هزار تومان هزینه جراحی خواسته ولی به علت عدم واریز مبلغ مذکور از سوی بیمار بعد از کش و قوس و تشر به بیمار مریض را در بیمارستان به حال خود رها نموده و بیمارستان را ترک کرده است.

بعد از تغییر وضعیت بیمار خویشاوندان بیمار طی تماس تلفنی و قبول پرداخت مبلغ فوق از وی می‌خواهند که به بیمارستان آمده و وی را از مرگ نجات دهد اما با نهایت تاسف به علت تاخیر پزشک و فشار روحی و روانی به بیمار، مادر نوزاد در اتاق عمل جان خود را از دست داده و نوزادی به دلیل بی‌مسئولیتی پزشک و نابسامانی وضعیت درمان بدون اینکه چهره مادر را ببیند، یتیم متولد شده است.
varamche2 - ایران - شیراز
اون پزشکو باید اعدام کرد....بی وجدان پست
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
چرا ماها انقدر بی رحم شدیم؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
این دکتر نالایق باید به جرم قتل بیمارش محاکمه بشود. البته بیمارستان و در نهایت این دولت بى لیاقته که باید جواب پس بدهد. متأسفانه جون انسانها در ایران بى ارزش شده، بیائید ببیند در آلمان با بیماران و بالاخص با خانمهاى باردار رفتار میشه....
سه‌شنبه 28 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
خبر فوری فوری×× . به علی کریمی و مهدی مهدوی کیا رای بدهید. رنکینگ فیفا https://www.iffhs.de/?b002ec748804f48d003c03 برای همهء ادلیستهای خودتون بفرستید
سه‌شنبه 28 مهر 1388

asir@.P - فرانسه - پاریس
اولین بار که اینجا رفتم پیش دکتر آقای دکتر کیفشونو باز کردن حق ویزیتو از من گرفتن و مثل یک کاسب نسخه داروی منو بهم دادن شوک بزرگی برای من که تصویر دیگه ای از یک پزشک داشتم بود ولی لااقل بیمارستان ها نمیذارن آدم به خاطر بی پولی اینطور بمیره. ارزش جان آدم برعکس چیزهای دیگه در ایران هر روز کمتر میشه.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
متاسفانه در کشور ما ایران , دولت حامی ملت نیست, بلکه ملت مثل همیشه حامی دولت. است. وسه چهارم پزشکان ما در ایران پولکی تشریف دارن.و باعث تاسف است. مرگ بر خامنه ای و احمدی نه زاد و اطرافیان انها.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

ADSI - چین - شانگهای
هر دم از این باب بری میرسد.خدا رحمتش کنه.متاسفانه حس پول دوستی جاشو به حس انساندوستی عوض کرده و متاسفانه تر اینکه در ایران پزشکان فقط به دنبال پول هستن و هیچ پایندی به هیچ یک از اصول سوگند خود نیستند . من خودم سالها درگیر اینچنین مسائل در ایران بودم و این مایه خفت و خاری ملت ایرانی هست که بزرگانی چون بوعلی سینا رو داشته.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
((( bavar88 - هلند - امستردام . تحمل مخالف اولین شرط برقراری دموکراسی است که خیلی از مدعیان فقط شنیدند. ))) این جمله را در سخنان قصار آقا یا خانم bavar88 خواندم، فقط میخواستم در جواب ایشان و طرفدارهاى احمدى نژاد بگم شماها که لالائی بلدید چرا خوابتون نمیبره؟؟؟؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
ای بی وجدان چتور میخواهی تا اخر عمر بخاطر این جنایتی که اونهم برای 400 هزار تومان ادمه بدی / بدبختی اینه گاهی وقتها اینجا ها به ایرانیها لقب پول دوست میدن نارحت میشیم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
ADSI - چین - شانگهای . درستش مثلی که گفتی اینه: (هر دم از این باغ بری می رسد) فکر کنم تو شانگهای عربی صحبت می کنن که زبون عربیت اینجوری را افتاده ، آره؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Jaleh_M - هلند - روتردام
وحشتناک...اندوه بار...دردناک...ترستاک...همراه با بغضی از خشم ونفرت از دکتر.. بغضی از غم و درد برای کودکی که میتونست در اغوش پر مهر مادر زندگی را شروع کند ولی....چرا ؟؟؟ایا این پول تو زندگی یک دکتر اینقدر هم و گره باز کن بود؟؟؟ به خدا کسی که احتیاج داره راحتتر از پول میگذره.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

flora_germany - آلمان - دوسلدورف
عجب پزشک بی‌ وجدانی! و چه خانواده بیخودی! اینها که نداشتن ۴۰۰ هزار تومن برای تولد بچه بدن، چه جوری میخواستن بزرگش کنن! هر بی‌ لیاقتی نباید پزشک شود و هر بیفکری صاحب فرزند!.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

yaroo - پارس - بوشهر
آی کجا رفتی زرتشت.....کردار نیک ...گفتار نیک...پندار نیک
سه‌شنبه 28 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
نبض تهیدست نگیرد طبیب/////درد فقیران همه جا بی دواست
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
متاسفم. مگه پزشکه 400 تومن رو نمی گرفت میمرد که کوتاهی کرد.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
خدایش در سوئد امکانات پزشکی خوب است یک خانم وقتی برای زایمان به بیمارستان میره غیر از پرونده پزشکی هیچ چیزه دیگری با خود به بیمارستان نمی بره حتی لباس بچه هم خودشان می دهند اما در کشور نفت خیز چه راحت انسانها قربانی میشوند
سه‌شنبه 28 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
مملکتی که امام زمان واهی اداره میکنه / بهتر از این هم نمیشه... این هم برگ دیگری از اسلام ناب محمدی..... این پزشک رو باید با تبغ جراحی رشته رشته اش کنند.... مگر قسم نامه ی بقراط رو امضا نکرده بوده.....؟؟؟؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
ناراحت شدم
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

armin2006 - ب - ب
خاک تو سر این دولت که این همه پول برای فلسطین و .. میفرسته ولی یک بیمه درست نمیکنه که مردم بتوانند از کمک درمانی خوب و کم خرج استفاده کنند. اینجا اول تمام کارهای لازم را برای بیماران انجام میدن و بعد درخواست پول میکنند که بیشترش را هم بیمه پرداخت میکنه. البته این دولت خونخوار ایران میخواد سربه تن کسی نباشد برای همین هم هست که هیچ کاری در این مورد انجام نمدهند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

30omin - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز / ممنون از لینکت. ولی مگه خودمون حق انتخاب نداریم؟ حالا اینجا شما میخوای دیکته کنی که به کی رای بدیم؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
yaroo - پارس - بوشهر. آی کجا رفتی زرتشت..کردار نیک..گفتار نیک..پندار نیک ....... گرامی یار، اینگونه ۳ پند نیک را گفتن درست نیست. نخست اندیشه آمد، سپس گفتار شد، و در پس آن دو، کردار شد. پندار همان گمان یا خیال است که شدنی نیست. این اندیشه است، اندیشه ی نیک که کار ساز است. هر اندیشه نیک را باید به نیکی گفتار کرد، چنانچه برای همه و همه چیز نیک بود، کردار کرد. آگاه و پیروز باشیم تا ایران را آباد کنیم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
armin2006 - ب - ب . دولت بیمه درست کرده و در بیمارستان های دولتی بیمه حق جراحی پزشک را تمام و کمال می دهد. اما پزشکان بی شرف و فاسد (که متاسفانه تعدادشان کم هم نیست) می گویند تا رشوه ای از بیمار نگیریم او را عمل نمی کنیم و این می شود حق چاقو. وقتی قشر پزشک مان، که در تمام دنیا به انسانیت شناخته می شود، این قدر فاسد است دیگر از سیاستمداران، که در تمام دنیا به فساد مشهورند، چه انتظاری باید داشت؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
30 مینت .ایران .تهران این دیکته کردن نیست.اگر از این نمونه اطلاع رسانی خوشت نمی اید برو زیره بلند گوی مسجد کوچه تون به ایست . دستت درد نکنه انتی اسلام برای خبرها.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ ** اگه درست شنیده باشم زمان شاه هم یه چیز تو همین مایه ها بوده که میگی. من از مامانم و بقیه بزرگترها اینطور شنیدم که میرفتن تو بیمارستان و چند روز بعد صحیح و سالم با یه نینی تحویل خانواده میشدن.. ای بابا دلم میگیره گاهی که همچین آدمایی رو میبینم که دلسوز هموطن خودشونم نیستن دیگه بخوره تو سرشون شعر بنی آدم اعضای یک پیکرند / که در آفرینش ز یک گوهرند...... چو عضوی به درد آورد روزگار/ دگر عضوها انگار نه انگار
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

pranses - ایران - تبریز
آنتی اسلام - ایران - اهواز . اگه نظری نداری صفحه را اشغال نکن لطفاْ.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

mohsenmohsen - ایران - تهران
اکثر پزشکها همینطوریند تا دلتون بخواد پولکی خدا آدم رو محتاج دوا و دارو و دکتر نکنه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
4 سال پیش یه پسر 16 ساله در جریان یک تصادف بعداز 2 هفته بستری شدن در بیمارستان نمازی شیراز جان باخت ..خانواده این نوجوان وضعیت مالی مناسبی نداشتندونمیتونستند هزینه این مدتی که بچشون تو بیمارستان بستری بوده روبپردازندبه همین خاطر یک هفته جسدرا در سردخانه بیمارستان گروگان گرفته بودند تا اینکه تونستند هزینه رو تامین کنند..اینه مملکت اسلامی اینه دولت کثیف اخوندی .به مرده هم رحم نمیکنند
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

roja_shomali - کویت - کویت
قابل توجه انهاییکه از نرگس خانم حمایت کردند و باریکلا بهش می گن خوب زن کلهر می گه اگه بگم تو جیبی اش فقط 400 تومان خنده اتون می گیره!؟؟ خوش بحالش.....
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
آنتی اسلام - ایران - اهواز . باز تو پیدات شد بابا جون.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

armin2006 - ب - ب
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا . درست میگی دوست عزیز. ولی ایا بیمارستانهای دولتی میتوانند جوابگوی این همه مراجعه کننده باشند. با درود..
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
خداییییییییییییییاااااااااااا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
blueberry64 - ایران - تهران اره عزیزم حالا بیا برای اونهایی بگو که می گویند زمان شاه فقط مرگ و شکنجه بوده افسوس
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

Anarchist - ایرلند - دبلین
دردناک بود ...! من تابستان امسال المان بودم تو استخر در یک حادثه کتفم در اومد.ازههمونجا با امبولانس منو بردن بیمارستان کتفمو جا انداختند.من کارت بیمه ایرلند رو داشتم و اونو دادم بهشون ولی چون ایرلند شینگن نبود قبول نکردند.گفتند برو بهت نامه میدیم.نامه ماه پیش اومد 260 یورو.میخوام بگم اینجااول درمان بعد مسایل مالی دراولویت قرار میگیرند.امیدوارم روزی ما هم به چنین فرهنگی برسیم.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.