فال روز سه شنبه ۲۰ اکتبر - ۲۸ مهر

فال روز سه شنبه 20 اکتبر - 28 مهر

فروردین

این هفته برای متولدین فروردین موقع بحث و مکالمه است. بویژه جوانان در بسیاری از موارد با یکدیگر به بحث سازنده خواهند پرداخت، اما سعی کنند این بحثها تبدیل به جدل نشود. ممکن است خانه دارها از عقب افتادگی موقتی شوهران خود در امور مالی کمی ناراحت شوند، اما پایان شب سیه سپید است .

اردیبهشت

 جوانان متولد اردیبهشت به خصوص دوشیزه ها نباید افسرده باشند. باید سعی کنند کارهای مثبت انجام دهند. کاهش تع خواستگارها و متقاضیان ازدواج برای اردیبهشتی ها ناشی از همان افسردگی مردان جوان است. اینها مثل زنجیر به هم پیوسته است. بنابراین اگر دوشیزه ها خوشحال و شاد باشند، خواستگارها هم جرات و اعتماد به نفس خواهند یافت.

خرداد

جوانهای متولد خرداد ، لطفا در این هفته در دوستی خود با دیگر جوانها پول را دخالت ندهید، به ویژه اگر آنان متولدین مهر و یا اسفند باشند. خواهرهای جوان کمی کدورت که ناشی از همان حسادتهای بعضا شیرین و همیشگی است پیدا خواهند کرد لذا نگران نباشند، مساله به خوبی حل و فصل میشود.

تیر

متولدین تیر ماه در ضیافت هایی شرکت خواهند کرد. دوشیزه ها مانند اردیبهشتی ها کمی افسردگی نشان میدهند. یادتان باشد شکست در عشق موقتی است. آقایان اگر برای سفرهای کوچک دو یا سه روزه فرصت پیدا کردند، درنگ نکنند چون از نظر اقتصادی برای آنها بسیار مثبت خواهد بود.

مرداد

 متولدین این ماه از دیدن خوابهای عجیب و یا فکر و خیال شکایت داشته باشند. خوابهایتان را برای یکدیگر تعریف کنید، به ویژه اگر یک متولد دیگر مرداد ماه پیدا کردید تفکرات خود را با او رد و بدل کنید چون نتیجه درخشانی خواهید گرفت.

شهریور

از گفتن صحبتهاتون خو اری نکنید، حرف خود را بزنید. شهریوریها بهترین زمان برای ارتباط برقرار کردن و حرف زدن با متولدین آذر، بهمن و فروردین است. در مورد مسائل عاطفی خود مشورت کنید.

مهر

موقع مناسبی برای ایجاد تغییراتی در مسیر فکری شما است. مسیر قدیمی ممکن است شما را به بن بست برساند بخصوص در مورد ازدواج، اهداف خود را مرور کنید و ببینید مشکل از کجاست.

آبان

چه شده است که متولدین آبان تا این حد شتاب میکنند؟ تحمل خود را از دست ندهید به ویژه در این هفته که زمانی مناسب برای تفکر است و راه حل مشکلات شما به آسانی پیدا خواهد شد.

آذر

جوانها به خصوص دوشیزگان بازهم دچار همان حالت همیشگی که افسردگی در زمان سالروز تولد آنها است، میشوند . فقط سعی کنند جشن بگیرند و شادی کنند اگر خوش خلق و شاد باشید یک امر غیر منتظره و شیرین برای شما اتفاق خواهد افتاد .

دی

 در مورد ملاقاتهای خود جدیتر فکر کنند، و آن را تفنن قلم نکنند. شاید زندگی آینده شما در این ملاقاتها نهفته باشد. یک ناشناس برای شما کاری انجام می دهد که برایتان شیرین، اما غیر منتظره خواهد بود.

بهمن

اگر خواستگار متولد فروردین، مرداد و یا دی برای دختر خانمها پیدا شد روی آنها مکثی جدی داشته باشند. بزرگسالان خبرهای خوبی خواهند شنید به ویژه از راه دور که در قسمتی از سرنوشت آنها تاثیر گذار است.

اسفند

اسفندیها باید از غرور بی جهت خود دست بردارند، چون فرصت های خوبی را از دست میدهند. کمی متواضع و خاکی بودن امتیازات مثبت بی شماری برایشان به همراه خواهد داشت.

zemzeme - ایران - تهران
هرچی میکشیم ما اسفندیا از این غرور سگ مصبه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

VEZVEZNAZI - ایران - ایران
گل گفتی ای گل گفتی
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.