۱۴میلیون دلار برای خبر از امام صدر

14میلیون دلار برای خبر از امام صدر

بنیاد جهانی پیگیری پرونده امام موسی صدر با راه اندازی یک سایت اینترنتی با نام 14 میلیون اعلام امادگی کرده است به هر گونه خبر موثق که به روشن شدن سرنوشت پرونده امام موسی صدر کمک نماید جایزه خواهد داد .

به گزارش «شیعه نیوز» بنیاد جهانی پیگیری پرونده امام موسی صدر با ایجاد یک سایت اینترنتی با نام 14 میلیون ( www.14000000.com ) اعلام امادگی کرده است به هر گونه خبر موثق و دقیق که به روشن شدن سرنوشت پرونده امام موسی صدر کمک نماید جایزه خواهد داد .

این بنیاد خود را یک بنیاد غیر انتفاعی معرفی کرده و ابراز داشته به هیچ سازمان سیاسی و دولتی وابستگی ندارد و تنها یک بنیاد خیریه میباشد .

این بنیاد همچنین اعلام داشته است این حرکت ، اولین اقدام عملی در این خصوص میباشد و در اینده اقدامات دیگری را نیز در دستور کار خود قرار خواهد داد . این سایت هم اکنون به زبان فارسی میباشد و در اینده نزدیک به زبانهای انگلیسی و عربی به فعالیت خواهد پرداخت .

بنیاد جهانی پیگیری پرونده امام موسی صدر از همه ازادیخواهان خواسته است با فشار بر دولت لیبی این دولت را وادار به ادای توضیح در خصوص روبوده شده امام موسی نمایند.

شایان ذکر است امام موسی صدر در روز 14 خرداد سال 1307 هجری شمسی در شهر مقدس قم دیده به جهان گشود. پدر ایشان مرحوم آیت الله سید صدرالدین صدر، جانشین مرحوم آیت الله شیخ عبدالکریم حائری مؤسس حوزه علمیه قم و از مراجع بزرگ زمان خود بود. جد پدری ایشان مرحوم آیت الله سید اسماعیل صدر، جانشین مرحوم آیت الله میرزا حسن شیرازی و مرجع مطلق زمان خود، و جد مادری ایشان مرحوم آیت الله حاج آقا حسین قمی، جانشین مرحوم آیت الله سید ابوالحسن اصفهانی و رهبر قیام مردم مشهد بر علیه رضا خان بود.

امام موسی صدر در اواخر سال 1338 و به دنبال توصیه های حضرات آیات بروجردی، حکیم و شیخ مرتضی آل یاسین، وصیت مرحوم آیت الله سید عبدالحسین شرف الدین رهبر متوفی شیعیان لبنان را لبیک گفت و به عنوان جانشین آن مرحوم، سرزمین مادری خود ایران را به سوی لبنان ترک نمود.

امام موسی صدر در 3 شهریور سال 1357 و در آخرین مرحله از سفر دوره ای خود به کشورهای عربی، بنا بر دعوت رسمی معمر قذافی وارد لیبی، و در روز 9 شهریور ربوده گردید. دستگاههای قضایی دولتهای لبنان و ایتالیا، و همچنین تحقیقات انجام شده از سوی واتیکان، ادعای رژیم لیبی مبنی بر خروج امام از آن کشور و ورود ایشان به رم را رسما تکذیب نمود. مجموعه اطلاعات آشکار و پنهانی که طی دو دهه پیش بدست آمدند، تماما دال بر آن هستند که امام موسی صدر هرگز خاک لیبی را ترک نگفته است !

اکنون دولت لیبی و شخص معمر قذافی متهم اصلی این پرونده به شمار می ایند .
bluestar - ایران - تهران
اگر از بیت المال نباشه کار خیلی خوبیه.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
معمر قذافی خل و چله. مردک روان پریش نباید خیلی به حرفها و کاراش اعتبار کرد.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

wine leaves - انگلستان - لندن
یه خر تو دنیا کمتر com .1399999.www
سه‌شنبه 28 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
یقینا به درک واصل شده .
سه‌شنبه 28 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
اگه سال57 بود ایرانیهای اون زمان که همگی ماشاالله عاشق امام جماعت بودند مجانی پیداش میکردند ولی حالا حاضریم برای سرش جایزه بدیم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
bluestar - ایران - تهران . نه .. عزیز از بیت المال نیست!!خود اخوندا مراسم گلریزان گرفتن و 14 میلیون جمع کردن ! که این میکروب رو نجات بدن!! اخه من واقعا متوجه نمیشم این کامنت تو الان چه معنی و هدف و منظوری داشت!??!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

shila123 - انگلستان - لندن
از اسمش معلومه ریشه یهودی داشته .. مسلمونی به اسم موسی ..
سه‌شنبه 28 مهر 1388

green_power - اتریش - وین
حالم از کلمه "مقدس" به هم میخوره. مقدس یعنی سرتو عین گوسفند بنداز پایین هر چی ملا و شیاد دینی میگه بگو بع بع چون مقدسه حق سوال و تحقیق نداری وگرنه خیلی بهت لطف کنیم آدم نیستی یا گلوتو میبریم.شهر مقدس قم!! چون 4 تا ملای مفتخور و شیاد توش زندگی میکنن شد مقدس.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
bluestar - ایران - تهران. واقعا منظورت چیه؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران-چهارده ملیون دلار پول کمی نیست که یک بنیاد خیریه بخواهد برای کسب اطلاع از سرنوشت یک نفر آن را خرج کند و یقینا از بیت المال هم هزینه خواهد شد.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

freydun - ایران - شیراز
من میتوانم خبری از او بدهم .اخرین و معتبرترین خبر . او یا زنده است یا مرده!!!. لطفا بگویید از کی باید پول بگیرم؟؟؟؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

dary_sheytoon - انگلستان - منچستر
عجب جایزه توپی . یعنی عجب صندوق خیریه توپی این همه مردم گشنه رو ول کردن دنبال یکی می گرذن که خانوادش ولش کردن به امان خدا .
سه‌شنبه 28 مهر 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
wine leaves - انگلستان - لندن خودت و ...و ..ت هستند
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Jaleh_M - هلند - روتردام
بابا بچه ها bluestar - ایران - تهران شوخی کرده!!!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
یک لاشخور اسلامی به درک الله ملحق شد یک جنایتکار کمتر و گور پدرش.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

world cup - ایران - تهران
لطفا دوستان اینقدر به این روحانی بزرگوار توهین نکنید حساب امام موسی صدر با این آخوندهای آشغال مثل خامنه ای و جنتی و مصباح و...... جداست این روحانی واقعا باسواد و درستکار و مومن بودبه چهار زبان مسلط بود و بغیر از درس روحانیت که در اون مرجع بود در دانشگاه رشته حقوق و اقتصاد خوانده بود و خیلی با خمینی موافق نبود و لقب امام را او داشت وخبرهایی من شنیدم که همین خمینی ودرو بری هاش با لیبی دست به یکی کردن که بدزدنش تا لقب امام به خمینی برسه و از این جور مسایل
سه‌شنبه 28 مهر 1388

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
مال مفت ملت ایران را چگونه باید حیف و میل کنند دیگه؟اگه شما یک میمون یا یک حیوان خانگی داشته باشید و آنرا گم کنید مطمینا برای پیدا کردن ان جایزه وانعام میدهید ولی خداییش کی حاضر میشه برای این اخوند تروریست مفتخور پول بده؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
تا حالا جنازه اش پوسیده.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

pouriya - ایران - رودسر
این اجامر دارند تقلید از یک بنیاد انسان دوستانه در اسرائیل که هدفشان یافتن ناپدید شدگان جنگی مثل کمک خلبان رون آراد میباشد را میکنند. در مورد موسی صدر: چه بهتر - یک تازی متعفن کمتر
سه‌شنبه 28 مهر 1388

sohrabbb - اوکراین - خارکف
معمرقذافی سالهاست که امام موسی صدر را به داخل بتون ریخته ودر حدود ده متر مکعب بتون هم رویش ریخت ساختمان معروفی روی جنازه اش ساختند
سه‌شنبه 28 مهر 1388

darva - مالزی - سایبرجایا
جسدش خونه مصباح یزدی پیدا شده!! جایزش بدید به علی گدااااااااااااااااااااااااااا.اه اه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

sohrabbb - اوکراین - خارکف
چند ملیون دلار قذافی رو برای فلسطین تیغیده ولی بیلان کاریش ضعیف بوده اینه که رفته زیر بتن ساختمانی ا
سه‌شنبه 28 مهر 1388

louisette - فرانسه - مارسی
امام موسی صدر شخصیت محترم وبسیار مورد اعتماد واعتقاد جهانیان است.بسیار روشن فکر با سواد اکادمیکی و معتدل.احترام بحقوق زنان در راس اعتقاداتش است.این مرد بزرگ با توطپه از میدان بدور برده شد.حیف.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

hami10019 - ایران - تهران
بی شک کثیف ترین انسانها روی زمین آخونده هستند که به اسم دین و خدا سوار مردم می شوند اما هموطنان خارج از کشور خواهش می کنم ابتدا زندگی این انسان رو بخونید و بد اینقدر بی رحمانه در موردش نظر بدید اون نه تنها از کسی پولی نگرفت که جون خیلی از مردم لبنان رو نجات داد و مردان بزرگی چون دکتر مصطفی چمران رو مرید خودش کردو اصلا بعید نیست آقایون انقلابیمون در گم شدنش نقش داشته باشند
سه‌شنبه 28 مهر 1388

amir2005 - هلند - ظطزر
من خبر دارام
سه‌شنبه 28 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
immortal1977 از طرز نوشتنت معلومه که میکروب کیه. ***. Kavkaz ((این بنیاد خود را یک بنیاد غیر انتفاعی معرفی کرده و ابراز داشته به هیچ سازمان سیاسی و دولتی وابستگی ندارد و تنها یک بنیاد خیریه میباشد.)) 14 میلیون دلار برای یک بنیاد جهانی که مختص سید موسی صدره خیلی زیاده؟.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران.احتمالا عنوان جهانی برای این بنیاد صوری بوده و این یک بنیاد ایرانی است.از نظر شما برای کشورهای غیر مسلمان و یا کشورهای مسلمان با اکثریت غیر شیعه چقدر اهمیت دارد که خبری از امام موسی صدر بدست بیاورند.(هر چند که ممکن است ایشان از نظر انسانی و شخصیتی لیاقت خیلی بیش از اینها را داشته باشد)
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران / حالت زیاد خوب نیست. 14 میلیون دلار رو از کجاشون میتونستن در بیارن؟! اینا دیدن واسه رون آراد اسرائیلی 10 میلیون دلار گذاشتن، خواستن بگن ارزش اون آخونده بیشتره.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
گاگول اخه تو چطوری باور میکنی!?! یعنی چون گفتن این موسسه غیر انتفاعی و خیریه هست کافیه?بنیاد خیریه چه معنی داره? مختص این میکروب هستش یعنی چی? این بنیاد و سایت تازه کار هستن که الانشم همون سایت فکستنی هم باز نمیشه!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

manenarenji - المان - اسن
یه خر کمتر. البته بشرطی که سقط شده باشه.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
Kavkaz - یکی از منابع درآمد این موسسه انتشار کتابه که خودم غرفه اونها رو در نمایشگاه کتاب تهران دیدم. به چندین زبان هم کتاب چاپ میکنند. به علاوه این پول که هنوز پرداخت نشده فقط جایزه مشخص شده. در کشور خودمان جوانان زیادی هستند که با مهریه های چند هزار سکه ازدواج میکنند ولی موقع ازدواج 10 تا سکه هم ندارند.
جمعه 1 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.