آیت‌الله جنتی: ۲۲ بهمن، سیزده‌ به ‌در نیست

آیت‌الله جنتی: 22 بهمن، سیزده ‌به‌در نیست

نماینده ولی‌فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،گفت: امروز وظیفه ما خیلی سنگین است، ما واقعا در حال جنگ هستیم. بعضی انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند، ولی متوجه نیستند که دارند در زیربناها بمب‌گذاری می‌کنند تا یک دفعه منفجر کنند، بنابراین احساس مسوولیت نمی‌کنند.

یه گزارش ایلنا، آیت‌الله احمد جنتی صبح امروز در جمع مسوولان استانی شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت:دشمن به طور مداوم در فکر ضربه زدن به نظام و انقلاب است. همین روزها شایعاتی علیه سلامت رهبری منتشر کردند که ایشان مریض‌اند،‌ بیمار هستند، به کما رفتند و یا در اغما هستند. این حرف‌ها برای مخدوش کردن افکار عمومی بود. دو روز بعدش ثابت می‌شود که دروغ گفته‌اند ولی این افراد به چنین دروغ‌هایی دلخوش هستند و در جریانات اخیر نیز هدف‌گیری،مساله ولایت فقیه بود، ولایت فقیه رکن نظام است اگر این را بگیرند، علی التحقیق هیچ چیزی برای نظام نمی‌ماند.

- روایت جنتی از جلسه خصوصی برخی افراد

وی ادامه داد: گزارش‌هایی که ما از جلسات خصوصی بعضی افراد داریم و اندکی از آنها هم پخش شد این بود که می‌گفتند اگر قدرت دست ما آمد، ولایت فقیه نخواهیم داشت و مجالی به رهبری نمی‌دهیم که اعمال قدرت کند. دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: سالهاست که از یک مرکز ناشناخته مهره‌هایی را روی صحنه می‌چرخانند که اندیشه اصلی آنها ساقط کردن نظام است و این مهره‌ها فکر می‌کنند خودشان می‌چرخند و نمی‌دانند آلت‌دست هستند.

جنتی خاطر نشان کرد: ممکن است بعضی از افرادی که در صحنه بودند حاضر نبودند نظام دگرگون شود و طاغوت روی کارآید، ولی قبول کرده‌اند که مساله ولایت تضعیف شود، و صحنه گردانان پشت پرده هم این افراد را تقویت می‌کنند.

- واقعا در حال جنگ هستیم

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: امروز وظیفه ما خیلی سنگین است، ما واقعا در حال جنگ هستیم. بعضی انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند، ولی متوجه نیستند که دارند در زیربناها بمب‌گذاری می‌کنند تا یک دفعه منفجر کنند، بنابراین احساس مسوولیت نمی‌کنند.

وی تصریح کرد:در قضیه انتخابات یک عده تماشاچی بودند، باید مساله بصیرت که مقام معظم رهبری در چالوس به آن اشاره کردند ، مورد توجه قرار گیرد، نخبگان باید بفهمند که در چه وضعیتی هستیم، برخی احکام نماز‏، روزه و حج را یاد می‌گیرند ولی احکام سیاسی را یاد نمی‌گیرند.

- در زلزله سیاسی چه کار باید کنیم

جنتی ادامه داد: مثلا در زلزله اخیر تهران کلی به مردم توصیه می‌کنند که مراقب باشید و یا باید نماز بخوانید، حال اگر زلزله سیاسی آمد چه تکلیفی داریم؟ باید بگوییم سپاه و بسیج و بعضی طلبه‌ها در صحنه هستند و کاری نکنیم.

جنتی اظهارداشت: این نظام را خدا نگه داشته است، انقلاب‌های مخملی در چند جای دیگر کشورها را زیر رو کرد. این اتفاقات در هر کجای دیگر اتفاق افتاده بود، آن نظام زیر رو می‌شد. بدانیم مسئله‌ای که مانع وقوع این اتفاق در کشور شد، ولایت فقیه و رهبری بود.

وی اظهار داشت: امروز ما دچار این مساله شده‌ایم که افرادی با 30 سال سابقه انقلابی و تدین ، مشکل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی پیدا کرده‌اند وراهشان کج شده و منحرف شده‌اند، یک تعدادی باقی ماندند که دست نخورده‌اند و نظام و ولایت فقیه را حفظ کردند.

جنتی گفت: ما برای دنیا پیام داریم، اول باید بنیاد خودمان محکم باشد، بعد به جنگ دشمن برویم . به لطف الهی دو عامل اصلی قدرت آمریکا در جهان رو به زوال است قدرت اقتصادی آن نیز هم متلاشی شده است.

وی با اشاره به اینکه قدرت نظامی آمریکا در حال متلاشی شدن است، تصریح کرد: امروز بحمدالله و منه در ارتش آمریکا تعداد معتادان زیاد شده، داوطلبان ارتش هم کم‌شده‌اند و از همجنس بازان خواستند به ارتش بیایند.

دبیر شورای نگهبان گفت: در این شرایط باید یک قدرت بیاید که جایگزین این قدرت‌های طاغوتی شود، چشم امید انقلابی‌ها و محرومان جهان هم به این قدرت است، امام و رهبری و بچه‌های انقلاب هم می‌خواهند این قدرت را بسازند حالا این وسط یک عده می‌آیند، آشوب می‌کنند تا این قدرت متزلزل شود.

- نخبگان سیاسی و آنفولانزای خوکی

وی خاطرنشان کرد: نخبگان باید بصیرت خود را حفظ کنند، مثل قضیه آنفولانزای خوکی و زلزله که به مردم هشدار می‌دهند آنها هم به مردم در مورد وظایفشان در زلزله سیاسی هشدار دهند. جنتی افزود: مساله انتخابات مسئله شخص خاصی نیست، ما به اشخاص کار نداریم، هر چه بود، تمام شد و رفت، الان ما به نظام و ولایت و شبهات پیرامون آن کار داریم.

وی افزود: در جریانات اخیر از برخی توقع نمی‌رفت متزلزل شوند یا سکوت کنند ولی رنگ عوض کردند چون نمی‌فهمند چه اتفاقی افتاده یا قرار بیفتد از بحران عبور کردیم ولی کسانی که در 18 تیر و وقایع اخیر شکست خوردند بیکار ننشسته‌اند ما هم باید حواسمان جمع کنیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به اینکه باید براساس آموزه‌های اسلامی باید تمام اتفاقات زندگی ما رنگ و بوی اسلامی داشته باشد گفت: ازدواج و طلاق جشن تولد و عزای مسلمان باید با غیر مسلمان فرق کند بنابراین مسایلی مانند روز 22 بهمن نیز با سیزده بدر تفاوت دارد.

وی گفت: مردم باید در این راهپیمایی که شرکت می‌کنند بهره ببرند نه اینکه مثل سیزده بدر باشد که می‌روند بیرون تفریح می‌کنند و خسته می‌شوند. باید 22 بهمن و نظام مرتب تقویت شود و اقتدارش را به جهان و دشمن نشان دهد و دل دشمن را خالی کند.

جنتی تصریح کرد: بنابراین تمام کارها باید رنگ و بوی اسلامی داشته باشد مجلس هم همینطور دولت هم همینطور البته اندکی است ولی باید آن طوری که باید باشد نیست ولی خیلی تفاوت دارد.

دبیر شورای نگهبان خاطر نشان کرد: وقتی رنگ و بوی اسلامی ضعیف شد، آسیب پذیری افزایش می‌یابد که در برخی دوران گذشته همینطور بود، فعالیت‌های سیاسی شدید شد و جنبه معنوی هم نداشت.

جنتی افزود: اگر به مساله حجاب کافی داده نمی‌شود، بی اعتنایی می‌شود، مال همان برخوردهای زشتی است که در آن دوران اتفاق افتاد. الان افرادی که به کشور وارد می‌شوند، وقتی نگاه می‌کنند باید بدانند که این زن مسلمان است و مظاهر اسلام را در کشور ببینند.

وی افزود: پیامبر در هنگام رحلت قرآن و عترتش را برای مردم به یادگار گذاشت امام هم نظام و انقلاب را به ما امانت دادند. باید آنها را حفظ کنیم.

وی همچنین شهادت فرماندهان سپاه در حادثه تروریستی دیروز سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.

juvel - نروژ - اسلو
تو دیگه برو و فکره یه قبر واسه خودت باش / زیاد خودشو ناراحت نکن .
دوشنبه 27 مهر 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
خفه شو بوزینه نیم وجبی این قصه های دو زاری را بچه های کلاس اول هم بشنوند بهت می خندند.اونیکه روبه زوال هست علی گدا ودارو ته اش اند .شما ها با طغیان سبز رو برو هستید .تو نیم وجبی تو هر سواخی بری پیدات میکنم و حقت رو کف دستت میذارم.یادگار جمهوری اسلامی بعد از انقراض قبر های شماست که ابریزگاه عمومی خواهد شد .بلوچستان پاینده باد .تازه شروع شده .ایران بزرگ وجود خودش را از بی شرف هائی مثل شما پاک خواهد کرد .پایدار ایران سبز
دوشنبه 27 مهر 1388

iranesabz - هلند - هلند
دایناسورها منقرض شدند اما این هنوز مانده. البته انشاالله روزی از این جانور در موزه تاریخ طبیعی استفاده خواهد شد. در زیست شناسی هم می توان به عنوان حلقه مفقوده داروین ازش استفاده کرد.
دوشنبه 27 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
دایناسور بی همه چیز
دوشنبه 27 مهر 1388

سلمک - ایران - تهران
تاریخ های باستانی ایرانی رو با تاریخهای جعلی خودتون مقایسه نکن مردک
سه‌شنبه 28 مهر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
موریانه خفه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
معلومه که نیست آشغال . عید نوروز تولد طبیعت است و زیباپی و عشق و زندگی . درحالیکه 22 بهمن تولد خون است و فساد و غارت وشقاوت و مرگ . سیزده بدر تولد انسانیت است وشرافت انسانی و غرور ملی ملتی کهنسال و ستایشگر ایزد دانا. 22 بهمن روزمرگ انسانیت است و شرافت و پاکدامنی و آزادگی وتولد شیطانی کذاب سیه روی و سنگدلی که شرافت حیوان را برخویش ارجحیت داد . شیطانی از تبار خونخواران و متجاوزین تازی که کمرقتل انسان و انسانیت و شرافت را بستند و یادگارانی همچون خمینی و خامنه ای دو ابر مفسد ودد صفتی که تاریخ به آلوده دامانی این دو ابلیس برخود سراغ ندارد . وقتی بجمال آخوندها خصوصآ چون توپی نظر اندازم برفلاکت و بلاهت و تفاله بودنتان یقین حاصلم میشود و بر حیوانات درنده و خونخواره دلم میسوزد از آنروی که صبح تا شب میلیونها انسان زخم خورده ازشما مفلوکان و منفوران جامعه شمایان را به آن زبان بستگانی تشابه میکنند که سر گینشان بر ایل و تبارتان می ارزد هرچند که از چپاول ملتی اسیر زر و سیمی بهم زده باشید . شیر اگر درقفس هم باشد شیر است و کفتار اگر بر سریر جواهرهم جلوس کند باز کفتاری متعفن و مورد انزجاراست ..
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مغزش معیوب شده داره هذیون میگه.سیزده ابان بیاییم بیرون.همچین درسی به این نادان و خامنه ای و احمدک بدیم که نفهمند از کجا خورده اند.از کی تا خالا خدا مدافع شما و رژیم شده مرتیکه؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
این ملا جنی دیگه از بیخ جنایتکاره. پولهای مردم مسلمان را برده در بانک کافر ها در انگایس پس انداز کرده ولی بهشون فحش میده. واقعا این طرف و علی چکه ای نشانهکامل اسهال هستند. خودشون هم میدونن که اینبار کارشون تمومه.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

roshan1980 - ایران - ایران
این نمیخواد بمیره! بابا خدا جون شکرت اینهمه منگل!!!!تت
سه‌شنبه 28 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
از کی تا حالا به مارمولک میگن دایناسور؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
چقدر شبیه سوسکه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

bager63 - نروژ - شی
بخدا یکهو که زدم خبر رو بخونم یکربع تمام به قیافه این تو عکس خندیدم. آخر جری بوا جامو
سه‌شنبه 28 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
باید مساله بصیرت که مقام معظم رهبری در چالوس به آن اشاره کردند ، مورد توجه قرار گیرد*** خاک تو سر اون احمقهای کاسه لیس که زیر اون بارون شدید مثل موش رفتن به دری وریهاش گوش دادن.. تو خودت از آنفولانزای خوکی و زلزله بدتری که واکسن هم نداری... غلط کرده که میگه "ساله انتخابات مسئله شخص خاصی نیست، ما به اشخاص کار نداریم، هر چه بود، تمام شد و رفت" الاااااغ واسه تو تموم شده نه واسه مردم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

angelx - انگلیس - لندن
این مردنی تا کی میخواد زر بزنه . الهی یکی پیداش شه خفه اش کنه بفرستش جهنم بغل خمینی.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
ایرانی های محترم لطفا مسئو لین حکومت اسلامی را با حیوانات مقایسه نکنید . این توهین است به حیوانات.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

mehrab_alborzi - ایران - تهران
اری هر دو جانسوزند اما این کجا و ان کجا؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

abbasali - ایران - مازندران
من حاضرم شرط ببندم زمان تولد این گاگول هم تخم مرغ شانسی وجود داشت.ایشون با این حرفهایی که زد بیت رهبری و حوزه های علمیه ی مارو تبدیل به یک توالت عمومی کرد. از دوستانی که به مسلمونها توهین میکنن خواهش میکنم بعد از توهین بگن خودشون چه دینب دارن تا ما از شرمندگی شون در بیام و فردای قیامت بدهکار کسی نباشیم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
. (مثلا در زلزله اخیر تهران کلی به مردم توصیه می‌کنند که مراقب باشید و یا باید نماز بخوانید)!!!!!!!!!ای خاک تو سر ما!!نماز بخونیم زلزله بند میاد؟؟؟. به یزدان که گر ما خرد داشتیم....کجا این سرانجام بد داشتیم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

movafeg - ایران - زوریخ
یارو اونقدر حموم نرفته که پشتش به شدت می خاره!!!!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
بیچاره مثل اینکه زیاد فیلمهای جنگی نگاه میکنه که همیشه همه جاهارو مثل میدون جنگ میبینه.بعد هم میگه در ارتش آمریکا همجنس بازان را هم استخدام میکنند.اما در بسیج فقط همجنس بازان را استخدام میکنند.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

khodekhodeshe - بلژیک - انت ورپ
رو که رو نیست.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

shiva_v - ایران - شیراز
کرکس مردنی.یه پاش لبه گوره باز زر میزنه ..بمیری الهی ی ی ی ی ی....
سه‌شنبه 28 مهر 1388

ashka - فرانسه - پاریس
حالا فکر کنید این کسانی که با دهان باز در نماز جمعه به اراجیفش گوش می دهند و در نماز جمعه به او اقتدا می کنند، چه گوسفندهایی هستند؟ جالب اینکه همین گوسفندان گرامی بسیاری از پستهای حساس و کلیدی مملکت را هم در دست دارند. جالب تر اینکه کم و بیش اکثر ایرانی ها چنین افرادی را در بین آشنا و فامیل خود می شناسند و به جای اینکه آنها را تحویل نگیرند، از روی ترس یا حتی برای کارگشایی هایشان در روزهای سختی و گرفتاری، به آنها احترام هم می گذارند. ملت بیچاره ای داریم ما. وقتی که شاهنامه خوانی و حماسه سرایی جایش را به ذکر مصیبت و دعا و ندبه بدهد، از مردم فلک زده هم نمی توان انتظاری جز حقارت و زبونی داشت.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

saeed-d - ایران - تهران
پس حتما 22بهمن مرکز خریدشب عید است چون در این روز تا دلت بخواد جنس با قیمت پاپین و کلی دستفروش در خ آزادی تا انقلاب پیدا میشه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

گویا - ایران - تهران
لوووووووووووووووووول به این میگن ایت الله مورچه هههههههه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
این ....... نمی خواهد بمیرد.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
آدم نمیدونه به قیافه مسخره اش بخنده یا به افکار احمقانه اش یا به پست و مقامش که مظهر رذالته
سه‌شنبه 28 مهر 1388

papa-joon - ایران - زابلستان
کاریکاتور این جانور را اینجا میتوانید ببینید. https://ahriman-azadi.blogspot.com/2009/10/blog-post_20.html
سه‌شنبه 28 مهر 1388

yek seda - هند - کشمیر
یعنی نمیشه گفت از این جنتی متحجرتر خودشه. البته مصباح هم دست کمئ از این نداره.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
22 بهمن 13 بدر نیست ا.ن بدر است!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

manenarenji - المان - اسن
خفه بمیر بابا تو یکی.
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
نه بد بخت 22 بهمن 12 اردی بهشته.
جمعه 1 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.