قلعه‌نویی: مردم گرگ‌ها و دروغگوها را به خوبی می‌شناسند

قلعه‌نویی: مردم گرگ‌ها و دروغگوها را به خوبی می‌شناسند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به بیانیه سوم باشگاه استقلال گفت: مردم خیلی خوب افراد دروغگو و گرگ‌ها را می‌شناسند.

امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره صدور بیانیه سوم از سوی باشگاه استقلال عنوان کرد: همان طور که محمدرضا ساکت در سایت باشگاه اعلام کرده من ترجیح می‌دهم برابر چنین هجمه‌هایی خویشتنداری کنم، اما تاکید می‌کنم مردم به خوبی افراد دروغگو و گرگ‌ها را می‌شناسند و آنها می‌توانند در این زمینه قضاوت کنند.
وی ادامه داد: صمد مرفاوی دوست 20 ساله من در استقلال است و همه بازیکنان این تیم نیز ارتباط خوبی با من دارند. از صمیم قلب آرزوی موفقیت استقلال را دارم؛ در حالی که برخی برخلاف این موارد بیانیه صادر می‌کنند.
قلعه‌نویی تاکید کرد: علت اصلی صدور چنین بیانیه‌هایی را به خوبی می‌دانم. همه این بیانیه‌ها به این دلیل است که سپاهان در هفته‌های اخیر خوب نتیجه می‌گیرد. در واقع نتایج مناسب سپاهان عامل اصلی صدور چنین بیانیه‌هایی است.
سرمربی فصل گذشته استقلال اظهار داشت: باید از همه مردم و هواداران سپاهان در اصفهان و همه کسانی که در خارج از این استان به من لطف دارند تشکر کنم.

محمد رضا ساکت : افتخارات قلعه‌نویی با این کارها از ذهن مردم پاک نمی‌شود

مدیرعامل سپاهان گفت: شاید در قالب سخنرانی‌ها تلاش شود نام‌ها و موفقیت‌های افراد را حذف کرد اما افتخارات قلعه‌نویی با مصاحبه و گفت‌وگو از ذهن مردم پاک نمی‌شود.

محمد رضا ساکت،‌ مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در واکنش به 3 بیانیه‌ای که در روزهای گذشته علیه سرمربی سپاهان از سوی باشگاه استقلال و امیر رضا واعظ آشتیانی صادره شده اظهار داشت: امیر قلعه نویی به عنوان یک مربی حرفه ای امروز رسالت خود را برای کمک و یاری به فوتبال ایران در باشگاه سپاهان جستجو می کند و با فعالیت 6 ماهه خود در این باشگاه اصفهانی نشان داد که مربیگری حرفه ای در صحنه تمرین و مسابقات را به خوبی قادر است عملی و متجلی کند.
وی افزود: در دنیای حرفه ای فوتبال مربیان متعلق به فوتبال هستند نه یک مکان خاص. خاستگاه یک مربی که به عنوان مربی و بازیکن در یک تیم مشغول فعالیت بوده همیشه به عنوان یک خاطره شیرین و مثبت در اذهان هواداران فوتبال و بزرگان ورزش باقی می ماند و این یک نقطه شروعی است که برای آن مربی هم خاطره ای جاودانه خواهد بود.
ساکت تاکید کرد: اما هیچگاه نقطه فعالیت جاودانه، شغل جاودانه نیست. قلعه نویی به عنوان یک مربی با دانش، پرکار و پر تلاش امروز سکان دار تیم فوتبال سپاهان به عنوان پرافتخار ترین باشگاه ایرانی در دهه 80 است و همه ظرفیت وجودی را برای موفقیت سپاهان، ارتقاء ظرفیت فنی و کسب نتایج درخشان در ایران و آسیا قرار داده و ناسپاسی بزرگی است که خدمات چنین تلاشگری را در باشگاه هایی مثل استقلال تهران، مس کرمان، استقلال اهواز و ... و تیم ملی چه به عنوان بازیکن و یا به عنوان مربی به فراموشی بسپاریم. هیچکس نمی تواند سوابق در خشان یک مربی یا بازیکن را از صفحه تاریخ بزداید.
مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: شاید در قالب سخنرانی ها، گفت و گوها و .... تلاش شود تا نام ها، نشان ها و موفقیت های افراد را حذف کرد، اما تاریخ و حافظه تاریخی و روشن مردم و ورزشدوستان به گونه ای نیست که سوابق امثال امیر قلعه نویی و خاطرات خوشی که در ذهن هواداران شکل می گیرد زدودنی باشد.
ساکت در ادامه به فضای رسانه ای اخیر بین باشگاه استقلال و سرمربی سپاهان اشاره کرد و گفت: به امیر قلعه نویی توصیه کردیم خویشتن داری کند. از وی خواستیم هرگونه ناسپاسی در حق خود را به خدا واگذار کند و برای تطهیر فضای رسانه ای که پیش آمده با بزرگواری های همیشگی اش صبوری کند.
وی ادامه داد: به عنوان مدیرعامل یک باشگاه از محبوبیتی که ناصر حجازی ها، امیر قلعه نویی ها ، علی پروین ها، علی دایی‌ها، یاوری‌ها و ... در فوتبال دارند مسرور می شوم. وقتی می بینم در هر شهر و کوی و برزنی استقبال های پر شور و مثال زدنی از امیر قلعه نویی به عمل می آید خوشحال می شوم که در مردم ما چقدر روحیه سپاسگذاری و ارج نهادن به تلاشگران ورزش میهن وجود دارد و به محبوبیت این چنینی امیر در بین مردم می بالیم.
ساکت در پایان گفت: امیدوارم تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و مس کرمان به عنوان چهار نماینده ایران در رقابت های آسیایی دست در دست هم برای ارتقاء فوتبال ملی در عرصه بین الملل تلاش و با احترام و ادب از همدیگر یاد کنند و از مسئولین و دست اندرکاران این تیم ها می خواهم که به مسائل مربوط به تیم های خود بپردازند و به مربیان یکدیگر احترام گذارند. این مسائل سیاست اصولی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نسبت به همه تیم ها به ویژه تیم هایی است که همدوش ما در آسیا برای سرافرازی فوتبال ایران می جنگند و تلاش می کنند.

maryo - انگلستان - نیوکاسل
https://www.iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09. دوستان به این سایت بروید و برای انتخاب محبوب ترین بازیکنان جهان به علی کریمی و مهدی مهدوی کیا رای دهید. لطفا این آدرس را به کسانی که می شناسید بفرستید.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
من واقعاازاین همه حاشیه در تیم کیسه لذت میبرم هههههههه چه تیمی شده این کیسه ازهمین حالا باخت بعدی اس اس رو شادباش میگویم///
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Ario1 - ایران - تهران
مرگ بر دیکتاتور!مرگ بر واعظ !درود بر امیر قلعه نویی!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
دقیقا همینطوره سید علی گدای افلیج وتریاکی انتری نژاد دروغگو بقیه دست اندر کاران حکومت اسلامی (اسهالی )
سه‌شنبه 28 مهر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو. خیلی پررویی .من موندم شما لنگیا با چه روی نظر می دهید؟حالا یقین پیدا کردم احمدی نژادم طرفدار لنگ چون درست مثل این قرمزها ست. در ضمن بد نیست بدانید این هواداران تیم محبوب آبیها بودند که با حمایت از جنبش سبز در استادیوم علیه احمدی نژاد شعار دادند.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . هه هه ههه ههه هههههه ای بابا شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ کند گه دانه دانه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
persian$ - ایران - تهران// این ملکه لنگیها خیلی و قته خوابه هم رزم ابی من در ضمن گاه لف لف خورد که دانه دانه/ وصیت کردم اگر مردم کفنم ابی رنگ سنگ قبرم ابی رنگ و گلهای نیلوفر ابی رو قبرم و تمام حاضرین در مراسم لباس ابی تن کنن
سه‌شنبه 28 مهر 1388

m3rt3ga - امارات - دبی
حاج امیر هر جای دنیا که باشییییییی ما استقلالیا پشتتیم.دمت گرم حاج امیر.ضمنا استقلال قهرمانه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
farid abasi -تهران-جمعش کن بااین تفسیر طرفدارهای پاس ازهمه سبزتر هستنددرضمن اینجا مطلب ورزشی هست سیاسی نیست فوتبالی حرف بزن درمورد چگونگی سوراخ سوراخ شدن اس اس که با سوراخ سوراخ شدن لایه ازون همراه بود صحبت کن هههههههههههههه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
جالب توجه بعضیها ،استقلال اگه حالا حالاها هم ببازه آنقدر امتیاز از این لنگا جلو که مگه تو خواب از این لنگا عقب بیفته ،این لنگا خودشون که حریف ما نمیشن مگه امیدشون به این حاشیه‌ها باشه که البته اونم به قول دوستمون شتر در خواب بیند پنبه دانه.............................
سه‌شنبه 28 مهر 1388

خرس قطبی - کانادا - تورنتو
farid abbasi. دمت گرم؛ خوب اومدی.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-منم میام تومراسمت البته بایک ماکسی قرمز باشه ؟ برای شادی روحت هم به تمام شرکت کننده ها نفری یک کیسه حمام سوراخ سوراخ شده میدهم به یاد سوراخ شدن تیم محبوب وعزیزات/ هههههه
سه‌شنبه 28 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
chelsea fan-منچستر-خرس قطبی-تورنتو-$persian$-تهران-استقلول بایدبرود گل کوچیک وفوتبال دستی بازی کنه شماها هم بشینیدکارتون فوتبالیستها رونگاه کنید 6تاییهاهههههههههه اس اس پاره پاره ـ سوراخ شده دوباره///
سه‌شنبه 28 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
dannni - سوئد - استکهلم مگه نکنه اونجا تو کار کفن و دفنی و مراسم ختم که هی برای خودتو تیمت مراسم عزا و حلوا خورون برگزار میکنی و تقی به توقی میخوره وصیت میدی بیرون 6 تایی تیم سوراخ.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسکو / ببین ملکه لنگیها اگر این کار رو بکنی چون من برنگ قرمز حساسم باور کن روح و شبح من شمارا راحت نمیزاره / بس مرا بسوزانید با ان کفن ابیم و خاکسر من را درون دریای ابی بندازید
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس/تو یکی اگر مردی تو یک لنگ حموم میپیچمت و دروت دریای سرخ میندازمت تا کوسها نوشجانت کنند
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو . با اینکه من لنگیها رو عددی به حساب نمیارم ولی کاملا در مورد اینکه در قسمت ورزشی بهتره صحبت سیاسی نکنیم باهات موافقم. دمت گرم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
با اینکه من طرفدار استقلالم اما خوشم میاد katrina - اسکاتلند - گلاسکو یه تنه همتونو حریفه.. لول ایول katrina
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
dannni - سوئد - استکهلم زحمتت میشه 6 تایی . .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

saken - ایران - یزد
امیر قلعه نوعی محبوب آبیهاست زیرا در طول دوران مربیگری اش افتخارات زیادی را برای اس اس قهرمان به ارمغان آورده است .ومهمتر اینکه مقابل لنگیها همواره سرفراز بوده است .اما باید بپذیرد امروز که ازاستقلال رفته بایدهمچنان از تیم محبوبش حمایت کند وخدای ناکرده استقلال را فقط به خاطر خودش دوست نداشته باشد .وگرنه محبوبیت خود را ازدست میدهد ومثل بعضی ها دربدر میشود!!.ما استقلالیها همچنان ازاس اس قهرمان با مربیگری صمدمرفاوی حمایت میکنیم وبرای هردوتیم استقلال وسپاهان آرزوی سربلندی داریم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
wildpoiny-هند-بمبئ-مرسی عزیزم من همیشه کامنت های شمادوست عزیزروبادقت میخوانم وواقعالذت می یبرم/ شادباشید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
katrina - اسکاتلند - گلاسکو مرسی عزیزم...نظر لطفته
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
خرس قطبی-کانادا-تورنتو خواهش می کنم دوست گرامی شما لطف دارید. اگه شما به ادبیات گفتاری katrina -اسکاتلند توجه کنید متوجه میشوید ایشان نیمه گمشده احمدی نژاد و مثل نیمه گمشده خود دچار توهم و خود بزرگ بینی است .katrina- اسکاتلند و احمدی نژاد-از جهنم پیوندتان مبارک
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
farid abbasi - ایران - تهران متاسفم واست که نه جنبه ی حرف منطقی و داری نه شوخی و.. خوب راست میگه دیگه اه بعضیاتون حال آدمو بهم میزنید تو صفحه ی آشپزی هم از سیاست میگید...ما نخوایم هی اسم این ا.نو بشنویم باید کیو ببینمیم؟
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
wildpiony-هند. شما اس اسی نیستی چون استقلالی خائن نمیشه
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
wildpiony-هند. ببخشید من نمی دونستم شما خانوم هستی و منظورتون حمایت از خانومها تو مطالب ورزشی بود. کامنت اول من رو جدی نگیرید.موفق باشید
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر /ای ول چه احساس ورزشی دارند اس اسیها جوانمردی فقد نزد ابیها است دمت گرم برای روح ورزشیت
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
wildpiony-هند-بمبئ-مرسی گلم من به داشتن هموطنی همچون شما افتخارمیکنم امیدوارم همیشه موفق باشید///
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
farid abasi-تهران-ریزمیبینمت کلی فکرکردی که چی بگی نه ههههههههههه جوجه فوکولی بچه کجای تهرانی بامنطق ?فقط برات متاسفم تاامثال تومتمدن هستندهمون بهترکه استادیوم برای فقط اقایون باشه توواقعاطرفداراس اس هستی ?
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
dannni-سوئد- چاکرتیم دداش؛ به امید ابی شدن همه ایران مخصوصا katrina-اسکاتلند ههههه ههههه ههههه
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
katrina - اسکاتلند - گلاسکو. سلام من در نقطه ای از تهران زندگی می کنم که اگه شما خودتان و اسکاتلند را هم بفروشید نمی توانی در انجا یک متر زمین بخری 2- اتفاقا من به حقوق خانمها احترام می گذارم اما متاسفانه شما هموطن گرامی جنبه احترام گذاشتن را نداری. 3- من به همه ایرانیها در هر جای دنیا که باشند احترام می گذارم اما اجازه توهین هم نمی دهم .اگه شما نظر من را در قسمت اول در ست می خواندید متوجه می شدید من هیچگونه توهینی نکرده و از ادبیات گفتاری بدی استفاده نکرده بودم اما این شما بودید که توهین کردن را شروع کردید . 4- من به شخصه از همه کسانی که از حرفهای من رنجیده خاطر شدند معذرت خواهی می کنم حتی از شما خانم wildpiony - هند - بمبیی با اینکه می دونم طرفدار اس اس نیستی و الکی خودتو اس اسی نشان میدهی
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
با عرض تاسف باید بگم که؛ دوستانی که فکر میکنن باید سیاست رو از فوتبال %100 سیاسی ایران جدا کرد؛ تماشاگرنمایی بیش نیستند.....
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
سوراخ چه نکاته ظریفی... از خودشون ماندگار میکنن 6 تایی ها کیسه . اینقدر به مخشون فشار میارن اخر سرهم میشه چی نطق فرید عباسی ایکیو
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
farid abbasi - ایران - تهران سلامن علیکم برادر...شما کجای تهران زندگی میکنید که انقدر گرونه؟ ما خونمون تهران تو کامرانیه هست...در ضمن من واقعا آبی هستم تو یه خانواده ای که همه قرمزن من فرزند ناخلف بودم..kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر به من گفتی خائن؟ دیگه باهات قهرم...p:<
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
farid abasi-تهران-اتفاقا چهارواحدش رو داریم اقافرید نمیخوام بگم چه کسی اول شروع کرد چون کاملا مشخص هست ولی درهرصورت امیدوارم موفق باشیدایرادی نداره باراولم نبود که ازسوی اس اسی ها موردغضب قرارگرفتم
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

farid abbasi - ایران - تهران
wildpiony - هند - بمبیی. دوست گرامی لفظ برادر برای بسیجی ها و سپاهیان جنایتکار است و تنها واژه زیبا برای ایرانیان خانم یا اقاست.2 محل زندگی من تقریبا به خانه شما نزدیک است در ضمن در مورد خائن بودن شما و ابی نبودنتان لطفا یکبار دیگر نظرات خودتان را بخوانید متوجه میشوید دوستان دیگر بخاطر این حرفها قضاوت می کنند.امیدوارم همه ایرانیان چه آنهای که الان به من فحش و ناسزا می گویند و چه دوستانی که به من لطف دارند همیشه موفق و پیروز باشند
پنج‌شنبه 30 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
wildpiony-هند/ دوست ابی من؛ مرسی که کامنت منو جدی نگرفتید.
جمعه 1 آبان 1388

wildpiony - هند - بمبیی
farid abbasi - ایران - تهران ای وای من شرمنده ام کامنتم به شما خیلی تند بود...sorrrry
جمعه 1 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.