استقبال پرشور از فیلم زندگی غلامحسین پیروانی در سینما فلسطین

استقبال پرشور از فیلم زندگی غلامحسین پیروانی در سینما فلسطین

نمایش فیلم «شیوه شاغلام» درباره زندگی و فعالیت‌های ورزشی «غلامحسین پیروانی» با استقبال پرشور تماشاگران در سینما فلسطین روبه‌رو شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «شیوه شاغلام» ساخته امید عبدالهی امروز در سومین‌ جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت روی پرده رفت.
بر اساس این گزارش، این مستند 52 دقیقه‌ای در حالی ساعت 15:15 در سالن شماره 3 سینما فلسطین نمایش داده ‌شد که برای اولین بار سالن نمایش فیلم مملو از تماشاگر بود و بسیاری از مردم و اهالی سینما ایستاده و نشسته در گوشه‌های مختلف سالن، پای تماشای این فیلم نشستند.
به گزارش فارس، مستند «شیوه شاغلام» پرتره‌ای از زندگی و کار غلامحسین پیروانی است و نکته برجسته آن، چند بعدی بودن شخصیت این ورزشکار و فعالیت‌اش در عرصه مداحی و مربیگری است.
به گفته کارگردان فیلم، غلامحسین پیروانی یکی از محبوب‌ترین سرمربی‌های فوتبال بوده است و زندگی‌اش ابعاد مذهبی و ورزشی متفاوت و قابل اعتنایی دارد و شیوه‌ای که او در زندگی‌اش برگزیده و انسی که با ادبیات و شعر دارد، بسیار برای مخاطب جذاب خواهد بود.
وی می‌افزاید: این مستند صرفا مستندی گزارشی نیست و سبک خاص خود را دارد و صرفا از گفت‌وگو بهره گرفته نشده است همچنین برای ساخت این فیلم از آرشیو‌های متعدد مسابقات فوتبال استفاده شده و به زندگی درونی وی پرداخته‌ شده است.
تهیه‌کنندگی این مستند را مؤسسه رسانه‌های تصویری به عهده داشته است.

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت...مداحی قبلاکارملاهابود.آن زمانی که یک قران می گرفتند وهزاربارامام حسین را ازقبربیرون می آوردند وگردنش رامی زدنند وبه قبربازمی گرداندنش!بیچاره امام حسین!!!وحال که ملاها نان پر چرب وچیلی به چنگشان افتاده این شغل کذایی رابه استخوان لیس هایشان واگذاردند! مشتی بینوای جگرسوخته راجمع می کنند وبرایش قصه های سوزناک می بافند.عجب شغل مسخره وکثیفی!!دلقکهایی که به جای خنده،گریه می اندازند!چه فرقی می کنی؟؟؟دلقک دلقک است!چه بخندانی چه بگریانی!چه بس که خنداندن مردم شرف دارد به گریه انداختن آنها!!لعنت به ملای ساخته شده دست صفوی که دکانش مملوازمکر است وحیله!یادزندانیان دربندگرامی باد!
دوشنبه 27 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
حالا خوبه کاندید اسکار هم بشه! «شیوه شاغلام» Shah Gholam's Method
دوشنبه 27 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
شاغلام کارش درسته
دوشنبه 27 مهر 1388

xosrov - انگلیس - منچستر
ایوالو شاه غلام. بچه شهر.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
پیروانی یکی از انسانهای کمیاب زمان ماست.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

saken - ایران - یزد
شاه غلام مردی از تبار پوریای ولی آراسته به صفات پسندیده انسانی -متدین -متین-صادق -مهربان-صمیمی ودوست داشتنی وبی ریا ـافرادی مانند نسیم ایرانی چه خوششان بیاید چه نیایدباید بپذیرند مردم شخصیت های پاکی چون تختی -شاه غلام و....که به دور از سیاست پهلوانانه زندگی میکنندرادوست دارند وهمواره جایشان در قلب مردم است
سه‌شنبه 28 مهر 1388

پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران
استقبال از این مستند نشان می دهد که مذهب تا چه حد در خون این مردم عجین است. شاه غلام از لحاظ ورزشی شخصیتی متوسط است پس دلیل محبوبیت وی اخلاق و شخصیت مذهبی اوست
سه‌شنبه 28 مهر 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
به قول خودش:«ایمان داشته باشید» به نظر من تنها آدمیه که پولکی نیست اینو بارها ثابت کرده. ------@----- اما نگفتین این کیه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/. جایزه میدم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
پسر کرد ایران زمین - ایران - تهران. . آخه چقدر تو خرفتى بابا ؟؟؟ همین مذهب باعث و بانى همه این بدبختیهاست. همین مذهب باعث شده که تو اینقدر عقب مونده بار اومدى. اینهائی که دارم بهت میگم فحش نیست حقیقته برو یه کم بهش فکر کن!!!!!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
اگر فیروز کریمی؛ یا اکبر میثاقیان هم در فیلمی بازی کنند؛حتماً با استقبال پر شوری مواجه خواهد. شاه غلام از لحاظ ورزشی شخصیتی متوسط است پس دلیل محبوبیت وی اخلاق و شخصیت طنز آمیز اوست نه مذهبی بودن! اگر به مذهبی بودن بود؛ که خامنه ای و همهء آخوندها باید الان در قلب ملت باشند
سه‌شنبه 28 مهر 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
من از پیروانی خوشم می اید. بامعرفت و مردمی هست و سبک کار خودش را دارد. تیم خوبی را درست کرد که حتی استقلال قهرمان جام را هم برد.نمیدانستم به شعر و ادبیات علاقه دارد. انشاالله پیروز و موفق باشد.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.