تجمع سبزها در روز سه شنبه ۲۸ مهر ساعت ۱۵ , روز افتتاح نمایشگاه مطبوعات سه شنبه ۲۸ مهر

تجمع سبزها در روز سه شنبه 28 مهر ساعت 15  ,
روز افتتاح نمایشگاه مطبوعات سه شنبه 28 مهر

رویداد نیوز : بنابراخبار رسیده، هواداران جنبش سبز قصد دارند در موعد برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها، با تجمع در محل مصلی تهران اعتراض خود را به دولت کودتا و رسانه های حامی این دولت نشان دهند.
یک منبع آگاه به خبرنگار رویداد گفت: "مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات قرار است روز سه شنبه 28 مهر ماه  ساعت 15 (سه عصر) با حضور وزیر ارشاد "دولت کودتا" برگزار شود و سبزها قصد دارند در حمایت از روزنامه نگاران بازداشتی و پاسداشت آزادی مطبوعات با نمادهای سبز، تجمع اعتراضی خود را  در زمان سخنرانی مسولان دولتی برگزار کنند".

وی تصریح کرد: "برنامه های دیگری نیز برای نشان دادن اعتراض سبزها در روزهای برگزاری نمایشگاه تدارک دیده شده که از آن جمله می توان به پخش برگه هایی در محکومیت رسانه های حامی کودتا در محوطه مصلی تهران به ویژه روبروی غرفه های کیهان، فارس، ایرنا، جوان، وطن امروز و ایران اشاره کرد".

این منبع آگاه افزود: "این برنامه ها با حضور دانشجویان و دیگر اقشار جامعه به مرور در طول روزهای برگزاری نمایشگاه نیز ادامه خواهد داشت".

برنامه گسترده مردمی برای مخالفت با رسانه های کودتا چی
و اعلام پشتیبانی از مطبوعات آزاد
 

موج سبز آزادی : مردم سبزاندیش تهران قصد دارند در موعد برگزاری مراسم گشایش نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، با تجمع در محل مصلی تهران اعتراض خود را به دولت کودتا و رسانه‌های حامی این دولت نشان دهند.


مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات قرار است روز سه شنبه 28 مهر ماه ساعت 15 (سه عصر) با حضور وزیر ارشاد "دولت کودتا" برگزار شود و سبزها قصد دارند در حمایت از روزنامه‌نگاران بازداشتی و پاسداشت آزادی مطبوعات با نمادهای سبز، تجمع اعتراضی خود را در زمان سخنرانی مسولان دولتی برگزار کنند.

براساس اخبار رسیده شعار اصلی این برنامه "28 مهر؛ رسانه ماییم، توقیف نمی‌شویم" است و برنامه های دیگری نیز برای نشان دادن اعتراض سبزها در روزهای برگزاری نمایشگاه تدارک دیده شده که از آن جمله می‌توان به توزیع بیانیه‌هایی در محکومیت رسانه‌های حامی کودتا در محوطه مصلی تهران به ویژه روبروی غرفه‌های کیهان، فارس، ایرنا، جوان، وطن‌امروز و ایران اشاره کرد.

این برنامه ها با حضور دانشجویان و دیگر اقشار جامعه در طول روزهای برگزاری نمایشگاه نیز ادامه خواهد داشت. به نظر می‌رسد که هم‌زمان با اعلام احکام سنگین زندان علیه بسیاری از روزنامه‌نگاران بازداشتی، قشرهای مختلف مردم و تمامی ارکان جنبش سبز، نمایشگاه سازمان یافته از سوی دولت کودتا را به محلی برای ابراز مخالفت با شرایط کنونی تبدیل خواهند کرد و 28 مهر در تبلور شعار «رسانه ماییم، توقیف نمی‌شویم» خواهد بود.


جوان: سبزها برای ناآرام کردن نمایشگاه مطبوعات برنامه دارند

عصر ایران : سبزها قصد دارند با نمادهای سبز، تجمع اعتراضی خود را در زمان سخنرانی مسوولان دولتی برگزار کنند.

به گزارش جوان آنلاین در حالی که هواداران جنبش سبز در نمایشگاه کتاب در شهر فرانکفورت آلمان با ایجاد سر و صدا و ناآرامی در مقابل غرفه های ایران سبب جلب توجه دیگران به خود شدند ، سبزها در تهران نیز قصد دارند نمایشگاه مطبوعات را به صحنه اعتراض و ناآرامی تبدیل کنند.

هواداران «جنبش ناآرامی طلب سبز» گفته اند قصد دارند در زمان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها، با تجمع در محل مصلای تهران اعتراض خود را به دولت دهم و رسانه های حامی دولت نشان دهند.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات قرار است روز سه شنبه 28 مهر ماه ساعت 15 (سه عصر) با حضور وزیر ارشاد برگزار شود و بر اساس گزارش منابع خبری خارج از کشور سبزها قصد دارند با نمادهای سبز، تجمع اعتراضی خود را در زمان سخنرانی مسولان دولتی برگزار کنند.

به نوشته سایت های حامی جنبش سبز برنامه های دیگری نیز برای نشان دادن اعتراض سبزها در روزهای برگزاری نمایشگاه تدارک دیده شده که از آن جمله می توان به پخش برگه هایی در محکومیت رسانه های منتقد جنبش سبز و آشوب طلبان در محوطه مصلای تهران به ویژه روبروی غرفه های کیهان، فارس، ایرنا، جوان، وطن امروز و ایران اشاره کرد. این برنامه ها در طول روزهای برگزاری نمایشگاه نیز ادامه خواهد داشت و آن ها برای پیشبرد برنامه های خود شعار "رسانه ماییم، توقیف نمی‌شویم" را انتخاب کرده اند.

sam1 - انگلیس - لندن
سبزها............. پاینده باشید
دوشنبه 27 مهر 1388

mafia_top - آمریکا - جکسون ویل
کاش زودتر اطلاع رسانی میشد نه 2 روز مونده به نمایشگاه!
دوشنبه 27 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
این کارها واقعا یعنی چی؟ برای جواب دادن به این سئوال لطفا شعار ندید. خوب این بساط توی فرانکفورت هم بود. با این کارها دنبال چی هستیم؟ این چیزا از شعار و احساساتی شدن فراتر هم میره؟ پشتیبانی از مطبوعات ازاد در ایران؟!! اخه این حرف که مرغ پخته رو هم به خنده میندازه. نمیخواهیم کمی جدی و عقلانی به زندگیمون نگاه کنیم؟ نشان دادن اعتراض به دولت!!! نه اینکه دولت چیزی از این اعتراض نمیداند! و منتظر است تا با اعتراض ما استعفا داده و عذر خواهی کند!!! یک عمر زندگی کردن در شعار و چهچه زدن برای این و ان کلافه کننده نیست؟ شعار جدید رسانه مائیم؛ توقیف نمیشویم دیگر چه شربتیست؟! ما رسانه ایم؟! توقیف نمیشویم؟!! چی توی سر این ملت میگذره که بهر وسیله ای از مستقیم دیدن و درک واقعیتهای روزمره زندگی طفره میره و همیشه توی تله خیال و شعر و شعار اسیره؟ شاد باشید.
دوشنبه 27 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
زنده باد جنبش سبز . مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد
دوشنبه 27 مهر 1388

Phoenix - ایران - تهران
i.am.the.world -لوگزامبورگ-اش دوست عزیز نظر شما کاملا محترمه و قابل تامل اما ببینید قبل از انقلاب هم وقتی امام تبعید شد همه فکر می کردن که به بن بست رسیدن.الان هم همچین شرایطی پیش اومده.نباید نا امید شد.برای رسیدن به آزادی باید تلاش کرد.اصولا انسان نمی تونه در برابر ظلم سکوت کنه چون اونوقت دیگه انسان نیست.
دوشنبه 27 مهر 1388

فرشید-ه - ایران - تهران
جناب i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش . اگه یکی بیاد و پولی که شما بهش قرض دادید رو بهتون برنگردونه شما بهش اعتراض میکنید ازش میخواین که پولی که بهش دادین رو بهتون بده اگه بعد از مدتی که بهش با زبون خوش گفتید و نداد میرین ازش شکایت میکنین . نمیشینی توی خونه و بگین که یک روزی میاد پس میده. اعراض کردن های ما هم دقیقا همینه. باید این اعتراض ها از یک جای شروع میشد که شد و به آینده امیدواریم
دوشنبه 27 مهر 1388

maziar1 - امریکا - لس انجلس
دوست عزیز از لوکزامبورگ: مبارزه مدنی که میگن همینه. مردم از هر فرصتی که حتی این رژیم اخوندی در اختیارشون بذاره فعالانه استفاده میکنند. حداقل نتیجه جریانات اخیر این بود که توده های مردم در مقیاسی وسیع درنده خویئ این جانوران را دیدن و ترسی نشان ندادند. اون نقاب دینی اقایون هم کمرنگتر شده. اینکه دولت خودش میدونه مردم نا راضین یک طرف قضیه است. من مطمئنم که هیجکدوم از دولتمردان فکر نمیکردن توده های میلیونی این چنین وارد خیابونها بشن و اون دین کذائی را همراه با ولایت فقیه اش به زیر سئوال بکشن. اقایون فکر میکردن که بر خر مراد سوارن و هر گهی میخواستن میخوردن. حالا کار به جایی کشیده که هر تظاهرات دولتی یا نمایشگاه دولتی تبدیل شده به تریبون ضد دولت. من نمیدونم شما چه راهی را پیشنهاد میکنید ولی به نظر میاد یا خواهان سیاست راکد و پاسیفیسم هستید و یا سیاست تند مرگ یکبار شیون یکبار. در هر صورت جنبش فعلی نیاز به زمان داره تا پخته بشه. ما قلب حکومتی را نشانه گرفتیم که ریشه 1400 ساله تو این مملکت داره. باید صبور بود. موفق باشید.م
دوشنبه 27 مهر 1388

RAHE SABZ - بلژیک - انتورپن
درود به ازاد اندیشان ایران زمین .i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش شما که تا بحال نفهمیدید بهتر همان که دیگر کامنت نگذاری چون خیلی عقب هستی یا جیره خوار ا ن دولت کودتا .سبز باشید
دوشنبه 27 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش . دوست گرامی حتما هفته ی قبل دیدید که وقتی احمدی نژاد به شیراز آمد بدون هیچ سر و صدایی آمد و رفت در حالی که اگر همین سفر ا.ن پارسال بود همه ی کشور از چند روز قبل خبرداد می شدند. میدانید علت آن چیست که بدون سر و صدا آمد و رفت؟ همین است که مردم قبل از وی در محل تجمع نکنند و علیه او شعار ندهند. احمدی نژاد کسی بود که یا خودش یا وزیر یا بالاخره فرستاده ای در هر ماه به یک استان داشت در حالی که الان بعد از چند ماه خبر خاصی نبوده است. این همان فایده ی اعتراضات است. شاد باشید
دوشنبه 27 مهر 1388

albalooo - ایران - تهران
مرگ برخامنه ای خونخوار کثیف لجن معاویه با اون پسر یزیدش الهی بمیرن همه شون همه بگین مرگ بر خامنه ای
سه‌شنبه 28 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
دوستان از توجه و مهری که نشان داده و کامنت بر سئوال و نگاه این نگارنده گذاشته اید بسیار قدردان و سپاسگزارم. نکاتی را جهت وسعت دادن به نگاههایمان درج میکنم: فوانیکس عزیز از تهران؛ گرامی؛ ازاد بودن به تلاش احتیاج دارد؟ انچه که ما برای ان تلاش میکنیم و به ان به اشتباه ازادی میگوییم ؛ در اصل انتخاب است و نه ازادی؛ اینطور نیست.؟ کیفیت ازادی کاملن متفاوت است؛ در تنهایی و خودشناسی بدست میاید ؛ و از جنجال؛ شعار و هیاهو بدور است. اینطور نیست؟ فرشید ه جان تهران: بزرگوار ما از قرض پول و وام ؛ یا کشمکشهای شخصی گفتگو نمیکنیم و مقایسه یا مثال همیشه گمراه کننده و فرار از رویارویی با واقعیتهاست؛ اشتباه عرض میکنم؟ در یک حکومت قداره بند و قلچماق این حرکتها نهایت بیخردی و درماندگی اذهان متوهم ماست. میگویید نه؟ با کمال احترام با هم دست داده و هر یک به راه خود میرویم. مازیار گرانقدر و با دقت از لوس انجلس: عزیزم؛ این همه کشته؛ زندانی؛ تجاوز؛ دنائت؛ رذالت؛ و مادر و پدر داغدار و رنجیده؛ ما رابه کدام ساحل رساند؟ دخیل بستن به یک فرصت طلب سیاسی دیگر؟.....
سه‌شنبه 28 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
......نیاز به زمان برای بارور شدن یک ایده؛ جنبش؛ یا ایده ال؛ چند هزار سال است که اسانها را ر خلسه و توهم نگاه داشته و همین است که مغز مااز دیدن انچه که هست؛ ( فکت) میگریزد. و با این گریز به دام و تله شعار و توهم میافتد؛ خواهش میکنم ارام و با حوصله ببینید. ایا اینطور نیست؟ عزیزم در فاصله ایی که با عنوان پخته شدن جنبش عنوان کرده اید؛ در این فاصله ما هزاران هزار برادر و خواهر و همنوع از دست میدهیم؛ انهم بدون هیچ اطمینانی از حصول یک فردای قابل اعتماد. و من در دنیا هدفی نمیشناسم که به قربانی کردن جان یک ادمیزاد بیارزد. دوست گرانقدرم مسلمان ایرانی: این مطالب اهمیت یک اه مادران داغدار را ندارد. پشیزی ارزش قائل شدن برای چنین مسائل پیش پا افتاده ایی جدن حواسپرتی کامل است. شادی همه شما بزرگواران را ارزومندم.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Phoenix - ایران - تهران
i.am.the.world-لوگزامبورگ-اش.ممنون از توجه و حوصلتون.نکاتی که گفتید کاملا درسته.اما اینجا انتخاب ما با آزادی ما گره خورده.ما برای آزادی و خیلی چیزهای دیگه رای دادیم ولی رایمون باطل شد.مطمئن باشید اگر مهندس موسوی هم به شعارهاش عمل نمی کرد من خودم جزء اولین نفراتی بودم که اعتراض می کردم.یک نکته ی دیگری رو هم می خوام عرض کنم.این در اصل خاصیت آخرالزمانه.فراگیر شدن ظلم و جنایت در سطح جهانی.دنیا راه خودشو به سمت تباهی میره و این حقیقتیه که هممون می دونیم.اما این وظیفه ی ماست که در برابر ظلم ایستادگی کنیم.و چقدر خوب که در این راه کشته بشیم.حداقل خیالمون راحته که برای هیچ و پوچ نمردیم و در زندگی هدفی داشتیم.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.