فال روز دوشنبه ۱۹ اکتبر - ۲۷ مهر

فال روز دوشنبه 19 اکتبر - 27 مهر

 فروردین

سفر آن هم از نوع زیارتی در طالع خامهای خانه دار دیده می شود. اگر چه ممکن است کوتاه مدت باشد اما بهتر است فرصت را از دست ن .

اردیبهشت

این هفته برای اردیبهشتی ها ها پربار و خوش یمن خواهد بود . پسران جوان مراقب باشند و به هر کسی اطمینان نکنند .

خرداد

 دختران جوان در مورد خواستگارهای خود و بطور کلی پیشنهادهای ازدواج خیلی بیشتر از پیش بررسی و مطالعه کنند، بخصوص اگر متولدین خرداد ماه در میان این متقاضیان باشند.

تیر

 شاغلین باید کمی در روابط خود با خانمها تجدید نظر کنند. در این نیمه سرمایه گذاری هنگفت برای آقایان متولد تیر چندان جایز نیست و چند روزی صبر بهتر است .

مرداد

دختر خانمهای جوان قول و قرارهای خیلی جدی نگذارند، کمی فکر و صبر و تامل جایز است، به ویژه اگر طرف مقابل عجله به خرج می دهد. خانمهای متاهل باید به فکر سلامتی خود باشند و سردردهای خود را جدی بگیرند و سالمندان چه زن و چه مرد خبر خوشی دریافت خواهند کرد .


شهریور

متولدین این ماه در مورد بعضی از دوستان کمی سرد و بی اعتنا خواهند شد . اصولا متولدین تیر ماه که پر طراوت هستند در پایان  تا حدودی سرد و بی حوصله می شوند، اما این حالت پایان خواهد پذیرفت .

مهر

 از نظر اقتصادی، برای متولدین این ماه بی رونق خواهد بود. متاهلین سعی کنند از دخالت و میانجی گری در امور خانواده ای که باهم اختلاف دارند خودداری کنند .


آبان

مشورت در این روز بسیار خوب و کارگشا است و طالع بسیار روشنی دارد . آقا پسرها اگر دلخوری و رنجشی از کسی دارند، بهتر است آن را فراموش کنند . اگر به جای کدورت به صلح بیاندیشند، طالع بسیار مثبتی خواهند داشت.

آذر

دختر خانمها، تغذیه خود را جدی تر بگیرید. رژیمهای لاغری بی حساب و کتاب به شما لطمه خواهد زد. به یک متخصص تغذیه مراجعه و برنامه مرتب و مشخصی دریافت کنید .

 دی

متولدین این ماه به وضعیت دلخواه که مدتها منتظر آن بودند دست خواهند یافت. در موردی به یک دو راهی می رسند، مشورت در این مورد پسندیده است .

 بهمن

برای متولدین این ماه ضیافتی در راه است که شرکت در آن در ایجاد روابط دوستانه کار ساز است. به هر کسی اعتماد نکنند و در انتخاب دوست وسواس به خرج دهند.

اسفند

متولدین این ماه هدیه ای غیر منتظره دریافت می کنند که میتواند به شکل نقدی باشد. شراکت و سرمایه گذاری برای متولدین این ماه بسیار خوشایند خواهد بود، نتیجه آن در بلند مدت مشخص می شود و باید صبور باشند .

javad_uk - کانادا - تورنتو
همه ماه هارو جا به جا نوشتن. ها ها
دوشنبه 27 مهر 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
اینا چرا جابجا هست
دوشنبه 27 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.