اولین مصاحبه ویدیویی میرحسین موسوی پس از انتخابات : مذاکره زمانی معنا دارد که حق انتخاب مردم محترم باشد

اولین مصاحبه ویدیویی میرحسین موسوی پس از انتخابات :
مذاکره زمانی معنا دارد که حق انتخاب مردم محترم باشد

مهندس موسوی برای اولین بار پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم، جلوی دوربین قرار گرفته و مصاحبه ای را برای نشر در رسانه اینترنت انجام داده است.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=8UW6b13tQsA

ضمن عذرخواهی به علت پایین بودن کیفیت این فیلم به اطلاع می رساند فیلم با کیفیت بالا به زودی در دسترس کاربران محترم قرار خواهد گرفت.

برخی نکات برجسته مصاحبه فوق عبارتند از:

  • وحدت ملی سرمایه ایست که با وجود مسایل پیش آمده پس از انتخابات باید حفظ گردد
  • ایده راه سبز امید براساس ایده وحدت ملی شکل گرفته است
  • امام خمینی در ماجرای مک فارلین خطاب به سران نظام: هیچ موقع کاری نکنید که به مردم نتوانید توضیح بدهید
  • باتوجه به ضعف رسانه های موجود ایران و اینکه آنها علیه راه سبز امید فعالیت میکنند، مردم باید با توجه به جهت و جناح آنها نسبت به ایشان هشیار باشند
  • حتی کسی که گوشه خانه خود برای موفقیت این راه دعا میکند، از دید ما جزو این شبکه محسوب میشود
  • در حقیقت امروز مبارزه تبدیل به زندگی شده، زندگی ای که توقف پذیر نیست. و به همین دلیل این حرکت آسیب ناپذیر است.
  • این “زندگی” در یک فضای گفتگوی همگانی تصحیح میشود و پیش میرود. از این نظر مسأله رسانه اهمیت فوق العاده ای دارد، و درحالی که ما ابزار رسانه ای در اختیار نداریم باید به رسانه مجازی بیشتر توجه شود.
  • تا هنگامی که وجود بحران در کشور مورد قبول واقع نشود، تا هنگامی که اکثر مردم اغتشاشگر نامیده شوند، تا وقتی که مردم به حساب نیایند و منحرف نامیده شوند، و تا موقعی که حق مردم برای تعیین سرنوشت خودشان تأیید نشود، راه حل جامعی برای این مشکل پیدا نخواهد شد.
  • وقتی که همه ما [سیاست مداران] به قانون اساسی برگردیم، همه ما به اصل حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش احترام بگذاریم، آن موقع است که راه حلی برای این مشکل موجود پیدا خواهد شد.

bluestar - ایران - تهران
((یا حسین - میرحسین)) - موسوی مردیست که هیچگاه از مبارزه خسته نمی شود و از مواضعش اندکی عقب نشینی نمیکند. مثل همیشه صحبتهاش آدم رو دلگرم و امیدوار نگه میداره
دوشنبه 27 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
((یا حسین - میرحسین)) - موسوی مردیست که هیچگاه از مبارزه خسته نمی شود و از مواضعش اندکی عقب نشینی نمیکند. مثل همیشه صحبتهاش آدم رو دلگرم و امیدوار نگه میداره
دوشنبه 27 مهر 1388

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
آقای موسوی در این مصاحبه که به نظر من اهمیت استراتژیک زیادی باید داشته باشه به رسم دیرینه سیاستمداران ایرانی فقط به کلی گویی پرداختند و نکاتی رو مطرح کردند که برای هیچ کس تازگی نداشت. روی صحبت ایشون بیشتر حاکمیت ایران بود تا مردم. ضمن اینکه عدم اشاره ایشون به کشته شدگان این وقایع و خساراتی که به مردم ایران به خاطر ایشان وارد شد و هنوز ادامه داره نشون از درجه اهمیت مردم در فضای ذهنی سیاسی ایشون داره و برای من به عنوان یک ایرانی بسیار برخورنده است. برای بقیه نمیدونم..
دوشنبه 27 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
کودتاچی ها با طرح مساله وحدت ملی میخواستند میرحسین را محکوم کنند ولی میرحسین با مطرح کردن زنجیره سبز انسانی تجریش تا راه آهن به عنوان نماد وحدت ملی با زیرکی از این موضوع به نفع جنبش سبز بهره برداری کرد.
دوشنبه 27 مهر 1388

karem - کانادا - ونکوور
خوب ائیشون میتونست همین جا دلایل خود راتوضیح بده که چطور یازده ملیون رای بیجا شده.همش میگه فرصت میخوام.لطفا منطقی جواب بدید.
دوشنبه 27 مهر 1388

sima9 - امریکا - سندیگو
دوستان عزیز درود . کسی خبر جدئدی از دادگاه امروز 7 بهایی زندانی ایرانی(یاران ایران) دارد. .
دوشنبه 27 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
لطفا اگر کسی‌ از حرف‌های ایشون سر در آورد، یه توضیحی به من هم بده.. بطور کامل گوش کردم، ولی‌ برداشت من این بود که ۱-حرکت از طرف مردم هست و ایشان دنباله رو...۲-به زندگی‌ ادامه بدیم، همین زندگی‌ خودش یک مبارزه است...۳-هنرمند‌ها و احزاب و آن پیرزن به دعا ادامه بدند، انشا الله مستجاب خواهد شد...۴-احتمالا اگر جنبش پیروز شد و باید بشود، قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی باید رعایت شود...۵-مردم خودشان سرنوشتشان را تعیین میکنند (حرف تو دل برو و قشنگ) اگر مثل ۳۰ سال گذشته ما بر آنها حکومت کنیم (با پیروی از منویات امام رذیل)...۶- بسم الله الرحمن الرحیم.
دوشنبه 27 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
به نظر من ایران کشوری نیست که بشه یه روزه نظام دیکتاتورشو نابود کرد؛ تنها راهی که وجود داره اینه که همه باید از هر گروه و حزب و هر طرز فکری که هستیم اگه ایرانی هستیم و وطن پرست؛ دست به دست هم بدیم تا جنبش سبز مردم ایران پیروز بشه. چند سال طول میکشه که به اون دمکراسی که مد نظر همه ماست برسیم. این تروریستها تمام ثروت اون مملکت و که تقریبا تو همه چیز تو دنیا نامبر1نه و باید خرج مردم محروم و خرج ایران میکردن رو خرج موشک و بمب اتم و باج دادن به روسیه و پرورش حماس و حزب الله و تازگی هم چاوز و...........کرده تا بتونه خودشو نگه داره. جالب اینجاست که این عقب مونده ها فکرشم نمیکردن که یه روز تکنولوژی اینقدر پیشرفت میکنه که باعث نابودیشون میشه. جالبتر اینکه با هیچ کدوم از اون سلاح هایی که با خون مردم ایران خریده بودن هم نمی تونن باهاش مبارزه کنن. جالب تر از همه؛ اینها از همون 30 سال پیش میدونستن که رفتنی هستن.((عاششششششقتم تکنولوژی)) پس فعلا همه با هم(( یا حسین میر حسین)) به امید ازادی ایران و ایرانی.
دوشنبه 27 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
راه پیروزی از از سخن مهندس موسوی برخواهد آمد:حتی کسی که گوشه خانه خود برای موفقیت این راه دعا میکند، از دید ما جزو این شبکه محسوب میشود
دوشنبه 27 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
شاید یکی از بدبختیهایی که ما با آن دست به گریبانیم رو کردن به این فسیلهای سیاسی است که نه تنها از خودشان هیچگونه نو آوری ندارند بلکه کاملا در اختیار دیگران هستند و هرگونه دیگران بخواهند آنان را بازی میدهند. میرحسین نمونه بارز یک مهره‌سیاسی است که فقط به دهان آنانی که درونش باد کرده اند نگاه میکند.
دوشنبه 27 مهر 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا . 1- مایک حرکت بزرگی رو یعنی ملت ما یک حرکتی رو آغاز کرده. 2- هر کس در هر جایی به شیوه خودش وارد این مبارزه شده و این راهی است که همه وارد این مبارزه بشند (چون مبارزه مسلحانه محدود به تعدادی میشه) 3- حتی کسی که توانایی مبارزه رو نداره حتی با دعا (یعنی اتحاد قلبی) در این حرکت شرکت داره 5- تا موقعی که حق مردم برای تعیین سرنوشت خودشان تأیید نشود، راه حل جامعی برای این مشکل پیدا نخواهد شد. مورد 4و6 تون هم که محمله و از خودت در آوردی یا حداقل تو این مصاحبه نبوده که جای جواب داشته باشه
دوشنبه 27 مهر 1388

jamsil - کره - سئول
جهت جبران خسارت وارده بر جنبش سبز از هیچ کوششی نباید دریغ کرد .وهر نوع فسیلهای زاید را در دم خفه کرد والا در اراده این جنبش خللی ایجاد خواهد شد به امید روزی که همه دست اتحاد داشته باشند تا حرکت مردمی به نحو چشمگیر به عمل بپیوندد. همیشه سبز باشید با جنبش سبز .
دوشنبه 27 مهر 1388

ali moosavi - ایران - ایران
درود.این حکومت عربی باید برود و حکومتی ایرانی برقرار شود.زنده باد ایران وایرانی .پرچم سه رنگ شیروخورشید نشان همیشه برافراشته باد
دوشنبه 27 مهر 1388

world cup - ایران - تهران
ایول میرحسین خوشم اومد بلاخره یه صحبت تصویری کردی بایداز این به بعداینطوری بامردم صحبت کنی بیانیه و اینجورچیزها قدیمی شده و دمده است مال همون زمان خمینی بود علان بایدتصویری کار کرد ایشالا دفعه بعد یه صحبتهای مفصلتری بکنی متاسفانه نمیتونم ا ین فیلم رو نمیتونم ببینم
دوشنبه 27 مهر 1388

nikita - روسیه - کازان
با تشکر از:سپیده صبح - ایران - تهران .چون من بعد از مطالعه پیام شما منظور اقای موسوی رو متوجه شدم.pahlavi10 - آمریکا - کالیفورنیا.راست میگه و من با هاش موافقم که همش کلی گوئی بود.سپیده صبح اگر برات زحمتی نیست به عنوان سخنگوی اقای موسوی همراهیش کنید که مردم منظورشو بعداز توضیحات شما درک کنند.
دوشنبه 27 مهر 1388

berahnegi - فرانسه - پاریس
سلام! من بعضی‌ وقتها عکس و مطالب خوبی‌ به دستم میرسه! فکر کنم به درد بخور باشن اگه واسه سایت بفرستم؛ فقط نمیدونم چه جوری بفرستم!اگه کسی‌ میدون راهنمایی‌ کنید لطفا.مرسی‌............
دوشنبه 27 مهر 1388

roya123 - ایران - ایران
dadash88 - ایران - ایران :داداژ مزدور بسیجی دهنتو ببند...
دوشنبه 27 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
بله؛ اتل متل توتوله.. و بریم جلو تا وقتی خوردیم به دیوار صداش بیاد! سیاست در جهان به اصطلاح دموکرات؛ کاملن مبهم و سیاهه؛ چه رسد به کشور چاه ویلی مثل ایران. کسی که میگه امام حرف طلایی زده ؛ و هنوز سرسپردگیشو به اون مرد دجال و روانپریش علنن اعلام میکنه؛ منتظریم تا سبزمون کنه؟!! این نهایت درماندگی و حیرانی ذهن ما ملت نیست؟ عشقمون شعاره و کلمه بازی. دنبال اینو اون راه افتادن و قهرمان سازی. این رژیم مگر از مریخ امده؟ مگر نه اینکه این رژیم محصول نوع فکر؛ اندیشه و نگاه ماست؟ با خودمان صادق باشیم. شاد باشید.
دوشنبه 27 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
برو بابا توهم دلت خوشه...این چه رهبر جنبشیه که جرات نداره 4 تا بیانیه بده. از خمینی دجال یاد بگیر...من از موسوی بدم میاد چون ترسوئه و فقط سیاست واسش مهمه نه مردم
دوشنبه 27 مهر 1388

panizl - ایران - تهران
این سرود هایی که بهش اشاره شد رو من خودم خیلی شنیدم اما هیچ جا برای دانلودشون نیست لطفا سر اومد زمستون جدید و یار دبستانی جدید و خس و خاشاک و. قرار بدین. این سرود هایی که بهش اشاره شد رو من خودم خیلی شنیدم اما هیچ جا برای دانلودشون نیست لطفا سر اومد زمستون جدید و یار دبستانی جدید و خس و خاشاک و. قرار بدین.
دوشنبه 27 مهر 1388

panizl - ایران - تهران
درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی. درود بر مرد ادب و متانت . درود بر میرحسین موسوی.
دوشنبه 27 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
مطمن هستم که اگر اقای موسوی از نیت برخی از طرقدارنش مطلع شود که دنبال دور زدن اون هستند تا به خیال خودشون کار حکومت ایران را یکسزه کنند از انها اعلام انزجار و براءت می کند. چطور می شود گه کسی ضد اسلام نه! ضد ادیان باشد (مثلا انتی اسلام - اهواز و ارتمیس- سوید) ولی طرفدار موسوی باشد. خود موسوی از مذهبیون هست و این یعنی نفاق طرفداران اون. هر چند که موسوی بیان نمی کند ولی معلومه که تا زمان پیروزی خودش به اینها نیاز دارد تا در یک چرخش 180 درجه کار انها را یکسره کنند.
دوشنبه 27 مهر 1388

hamid100 - یونان - اتن
درود بر سید حسین موسوی امیدواریم که اقای موسوی شعارهای یا حسنن میرحسین را فراموش نکند و به مبارزه ادامه دهد جرا که او رئیس جمهور منتخب مردم ایران است و باید حواب رای های مردم را بدهد. یا حسین میرحسین.....
دوشنبه 27 مهر 1388

mehr47 - ایران - تهران
اینو به همه دوستان بگم که رستاخیز مردم ایران بر ضد این فرقه کثیف و فرصت طلب شروع شده. لطفا نه عجله کنید نه نا امید بشید. امروز روز غم ماست روز خنده ما هم می رسه....
دوشنبه 27 مهر 1388

ALI6529 - امارات - شارجه
بابا این خودشم خائنه. فقط خدا به داد ما برسه و گر نه اینا همش . پوچه
دوشنبه 27 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
زنده باد جنبش سبز . مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد . دم مهندس موسوی گرم
دوشنبه 27 مهر 1388

mn4434 - انگلیس - لندن
اینم که فقط از امام خمینی جلاد حرف میزنه.
دوشنبه 27 مهر 1388

Alborz-71 - سوئد - ایران
کسانی که می فرماید موسوی منتخب مردم است , لطفان مغلطه نفرماید. بله , مردم بین موسوی و احمدی , به موسوی رای دادندکه شاید زندگشان اندکی بهتر شود. در واقع تفاوت زیادی بین موسوی و احمدی و بقیه نیست. در شرائط ازاد موسوی و دیگر اوباش اسلامی هرگز اتخاب مردم ایران نخواهند بود. . نابود باد فرهنگ متجاوز و منحط اسلامی.
دوشنبه 27 مهر 1388

kamran1011 - آمریکا - سان فرانسیسکو
باور جان ، شما در مورد کسانی‌ که طرفدرشان هستی‌ دوروغ پراکنی کن و نظ`ر بده. نه کسانی‌ که دشمنشونی و هر دروغ و دغل بازی میکنی‌ میگی‌ که خربشون کنی‌ .
دوشنبه 27 مهر 1388

botparast - ایتالیا - میلان
mn4434 - انگلیس - لندن . امام خمینی جلاد!؟!؟.....لول
دوشنبه 27 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
sima9 - امریکا - سندیگو ** "جامعه جهانی بهائی" اعلام کرده است که دادگاه هفت تن از بهائیان ایران که بر اساس اعلام قبلی قرار بود روز یکشنبه (۱۸ اکتبر) انجام شود، برگزار نشده است. دلیل تعویق مجدد دادگاه این هفت نفر که در زندان اوین زندانی هستند، به خانواده های آن ها ابلاغ نشده است.
دوشنبه 27 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام ** دوست محترم صرف نظر از اینکه هیج انسانی خوب مطلق نیست و نمیتونه باشه بخصوص در زمانی که قدرت و ثروت و منصب درمیان باشه. اما مهندس موسوی مورد انتخاب خیلی ها بوده و هست و به هر نحو طرفدارشن. در مورد حرف اشتباهتون باید گفت که تعدادی از مردم هر دولتی هستن که با وجود اون مخالفن که اجتناب ناپذیره (البته منظورم کسانی نبود که نام بردی) ولی به هر حال الان هر کسی چیزی میخواد و هدف خاصی داره اما در راس همه اهداف تمامی این افراد براندازی برخی مسئولین و اصلاح اساسی شرائط هست. یه وقتهایی هم پیش میاد که آدم مجبوره بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنه و برای بهتر شدن اون بد تلاش کنه نه اینکه بخواد تلاش بیهوده برای اون بدتره بکننه.
دوشنبه 27 مهر 1388

khalije hamishe fars - ایران - خارگ
زنده باد سبز رهائی...درود بر میرحسین...به امید ایرانی سبز و ازاد...
دوشنبه 27 مهر 1388

panizl - ایران - تهران
باهات موافقم bavar88 - هلند - امستردام . اینا یه مشت الافن که فکر کردن با سو استفاده از جنبش مردمی سبز و اینهمه شجاعت له اهدافشون میرسن یکی از دوستانم در لندن میگفت روز قدس اومده بودن بساط پهن کرده بودن علیه اصلاحاتم شعار میدادن. چیه ؟ شیر شدین حالا که جنبش سبز اومد وسط شهید داد شماهام شیر شدین !!!:))) واقعا که
دوشنبه 27 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
world cup - ایران - تهران - من فایرفاکس نصب کردم این فیلم رو نشون میده.البته هنوز یوتیوب نمیتونم ببینم.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
سپیده صبح - ایران - تهران...پس لطفا یک بار دیگه گوش بدین، هم مورد ۴ تاکید شده روش، هم صحبتشون با مورد ۶ شروع می‌شه.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

amin7777 - انگلستان - منچستر
به امید آزادی ایران زمینمون.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

sima9 - امریکا - سندیگو
blueberry64 - ایران - تهران . دوست عزیزم اینجا اخبار درست دیر به دست احبا میرسد لطفا اگر خبر جدیدی شد به من هم خبر دهید .ما هم دعا میکنیم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

parizad27 - کانادا - کچینر
دعوا سر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
sima9 - امریکا - سندیگو ** چشم دوست محترم. این مطلبی که نوشتم هم تو همین سایت خبرش رو خونده بودم.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
دوستان من خواهش میکنم فقط چند بار اینا مثل bavar88,bluestar,احمدی دوست و.. کامنت میذارن شما جوابشونو ندید.. امتحان کنید مطمئن باشید جواب میدهووواینا فقط میخوان اعصاب مارو خرد کنن..
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
این رژیم در طی جنگ با عراق با اسرائیل روابط داشت و از اسرائیل موشک و اسلحه میخرید که پس از اون رسوایی ایران-کنترا پیش اومد. این که تو نماز جمعه یه سری عربده کش جلوی خامنه ای مرگ بر اسرائیل می گویند همش دروغ است. موسوی هم تو حرفاش یه اشاره ای به این واقعه کرد : (خمینی در ماجرای مک فارلین خطاب به سران نظام: هیچ موقع کاری نکنید که به مردم نتوانید توضیح بدهید ). البته همش سیاه کاری بود چون کرم از خمینی بود.متاسفانه باز مردم خیلی چیزها را نمی دانند و تا ندانیم و ندانیم که ندانیم به همین وضع فلاکت بار میمانیم.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
جدن عجیبه؛؛؛ باید فقط 150 سال با این ملت کار کرد که از پدیده شعار دادن خلاص و ازاد بشه. اخه چطور ممکنه که ادم نفهمه شعار دادن مانع از دیدن و درک کردن میشه؟ شعار دادن مانع از ارتباط عقلانی با واقعیتها میشه. مگر غیر از اینه؟ چطوریه که این ملت از رئس جمهور و وزیر و وکیل گرفته؛ تا دانشجو؛ و بقال و سبزی فروش ؛ همه و همه ویروس شعار دادن دارن؟! این امر واقعا تحیراور و سئوال برانگیز نیست؟ تا دو کلمه میخوای حرف حساب بزنی؛ مخاطب به شعاردادن میفته و دیگه بیاو درستش کن!! در بالای همین صفحه دوستی داریم که دوتا کامنت گذاشته؛ در اولی دنبال دانلود کردن یک سری سرود و شعر و شعار میگرده و در دومی؛ نوارش روی یک شعار گیر کرده و در چهار خط یک جمله در ستایش از موسوی را مرتبن تکرار کرده. فکر نمیکنید قبل از هر اقدامی باید به این پدیده بطور جدی نگاه کنیم؟ شاد باشید.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.