مادر ندا آقاسلطان: به هیچ قیمتی حاضر نیستم تحت پوشش بنیاد شهید قرار بگیرم - ویدیو و فایل صوتی

مادر ندا آقاسلطان:
به هیچ قیمتی حاضر نیستم تحت پوشش بنیاد شهید قرار بگیرم

چند روز پیش زریبافان، رئیس بنیاد شهید تهران گفت اگر خانواده ندا آقاسلطان بپذیرند که دخترشان بر اساس دسیسه‌های دشمنان کشته شده است تحت پوشش بنیاد شهید قرار خواهد گرفت. مادر ندا آقاسلطان در مصاحبه با صدای امریکا گفت دختر من کشته نشد که من از قبل او به نان و نوایی برسم و حقوق ماهیانه بگیرم و اینکه نام دختر مرا به عنوان شهید در جایی ثبت کنند یا نکنند برای من اصلا اهمیتی ندارد. مهم این است که ندا بین مردم کشورش و جهان سربلند است. مادر ندا آقاسلطان در پاسخ به این این ادعا که دخترش بر اساس دسیسه‌های دشمن کشته شده است نیز گفت که دختر من هم مانند سهراب و بسیاری شهدای دیگر به شهادت رسید و دسیسه دشمن در کار نبود.

مادر ندا آقا سلطان ( یکی از کشته شدگان حوادث پس از انتخابات ) طی مصاحبه ای عنوان کرد حاضر نیست زیر پوشش بنیاد شهید قرار گیرد.

وی افزود اینکه مرگ ندا را دسیسه بیگانگان عنوان می کنند نمی پذیرم و اعتقاد دارم ندا نیز مانند سایر کشته شدگان حوادث پس از انتخابات کشته شده است.

هاجر رستمی در ادامه صحبت های خود گفت : برایم اهمیتی ندارد که بنیاد شهید نام ندا را به عنوان شهید ثبت کند ، چرا که اگر علاقه ای به این کار داشتند نام شهید را از روی سنگ مزارش پاک نمی کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد : ندا نزد مردم و خدا دارای مقام است و نیازی به شهید خواندن او از جانب بنیاد شهید نداریم و تنها خواسته ما معرفی قاتل اوست.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

https://www.youtube.com/watch?v=3amJNVctrLM

ندا آقاسلطان : نمادی که حکومت ایران را به چالش می کشد

صدای فرانسه : مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید جمهوری اسلامی ایران ضمن اظهار این ادعا که ندا آقا سلطان در نتیجۀ "دسیسه مخالفان و دشمنان نظام اسلامی به قتل رسیده" افزوده است : در صورت تأئید این مطلب از سوی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران، "بنیاد شهید آماده است خانواده آقا سلطان را به نوعی تحت پوشش قرار دهد تا خسارت وارده جبران شود."

مرگ ندا آقا سلطان علاوه بر اینکه مردم ایران و جهان را سخت متأثر کرد، عملاً به نماد اعتراض مدنی جاری در ایران نیز بدل شد.

ایران انصاری فعال جنبش زنان در فرانسه در واکنش به اظهارات رئیس بنیاد شهید جمهوری اسلامی می گوید : مقامات ایران می خواهند خون ریخته شدۀ زن جوانی را که به دست یک بسیجی به قتل رسید با پول بخرند و این شدنی نیست...

ایران انصاری : تصادفی نیست که ندا آقاسلطان به نماد مبارزات اخیر مردم ایران بدل شده است. اغراق نیست اگر بگویم که زنان ایران در سه دهۀ اخیر تحت انواع تبعیض و تحقیر و فشار بوده اند. در ایران خشونت علیه زنان قانونی است. بی سبب نیست که در فر صت به وجود آمده برای اعتراض به تقلب انتخاباتی زنان از جمله کسانی بودند که به طور گسترده در خیابان ها حضور یافتند و خشم شان را علیه ستم سی ساله ابراز داشتند. ندا آقاسلطان هم یکی از همین زنان بود که در تظاهرات اعتراضی مردم حضور یافت و متأسفانه به دست یک بسیجی به قتل رسید. اکنون که حکومت ایران نمی تواند این قتل را انکار کند و جهان نیز با دیدن تصویر به خون خفتۀ ندا سخت متأثر می شود، لذا مقامات می کوشند این جنایت را به مخالفان خود نسبت دهند. اقدام بنیاد شهید و رهبران جمهوری اسلامی در خریدن خون ندا قصد و جهتی جز لوث کردن نه فقط این خون ریخته شده، بلکه نیز جنبش اعتراضی مردم ایران ندارد. و این بارزترین تصویری است که می توان از حکومت اسلامی ایران به دست داد؛ تصویر حکومتی که باصطلاح عوام همواره "مرده خواری" کرده : همانطور که اینان انقلاب مردم ایران را دزدیند و تمام رشادت های مردم ایران را برای استقرار آزادی و دموکراسی به سود منافع خود مصادره کردند، اکنون هم با حکومتی سر و کار داریم که رئیس جمهوری اش به راحتی در ایران و مجامع بین المللی دروغ می گوید... در مورد قتل ندا آقاسلطان هم اینها همین رویه را در پیش گرفته اند. اما، آنان نمی توانند در چشم مردم خاک بپاشند. مردم می دانند که عامل قتل ندا آقاسلطان و دیگر قتل ها بسیجی هایی هستند که مستقیماً از رهبر جمهوری اسلامی فرمان می برند.

مجید-آمریکا - آمریکا - تگزاس
مادر عزیز ندای سبزمان مادر عزیزم. من با تمام وجود به تو تعظیم می کنم از صمیم قلب دوستت دارم و دست تو را می بوسم
دوشنبه 27 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
روانش شاد درود بر مادرش راهش سبز . زنده باد زنان ایران. ننگ بر حکومت اسلامی و مزدورانش. باورچشماتو باز کن.
دوشنبه 27 مهر 1388

ehsan abadan - انگلیس - برایتون
اینا میخوان چی بگن این همه جوون کشته شد . نکنه فکر کردن همه مردم مثل بسیجیها هستن که برای پول هر خفت و بی ناموسی انجام بدن مرگ بر این اسهال وجمهوری اسهالی
دوشنبه 27 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ. هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند. «آل عمران/169»
دوشنبه 27 مهر 1388

AZADI-1 - کآنادا - اتاواُُ
درود بر این مادر
دوشنبه 27 مهر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
رفتی ولی کجا که بدل جا گرفته ای ...دل جای تست گرچه دل از ما گرفته ای...بگذار ببینمش اکنون که میرود...ای اشک از چه راه تماشا گرفته ای.روحش شاد یادش تا لبد گرامی باد.
دوشنبه 27 مهر 1388

darva - مالزی - سایبرجایا
دروود بر شرفت . راه ندا ادامه داره. قربون اون دل شکستت
دوشنبه 27 مهر 1388

الهه حشمتی - ایران - تهران
درود بر ایرانی و شرف ایرانی
دوشنبه 27 مهر 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
درود بر تو مادر.یاد ندا و دیگر شهدا در دل ما سبز و به یاد خواهد ماند روحشان شاد.مرگ بر دیکتاتور
دوشنبه 27 مهر 1388

zemestan1 - بلژیک - بروکسل
. bluestar - ایران - تهران . بی خیال بابا چرا عربی حرف میزنی کس و کارتو مگه عربن ..؟. خلاصه که اینجا سایت ایرانیان هست برای سایتای عربی گمونم توی گوگل بگردی پیدا کنی...
دوشنبه 27 مهر 1388

omidomid - هلند - امستردام
(خسارت وارده)!!!جبران شود.؟؟!. تف....
دوشنبه 27 مهر 1388

مهرتابان - ایران - تهران
مادر خوبم تبریک میگویم به اینهمه شجاعت و آزادگیتان همانا ندا خصلت شجاعت را از شما یاد گرفته بود.خاک پایتان را می بوسم مارا فرزندان خود بدانید. چشمان ندا و نگاه آخرش آتش به جانم میزند و هر بار میبینمش با خودم عهد میکنم که تا آخر این جریان باشم و دست از مبارزه نکشم.به امید پیروزی جنبش سبز و ابادانی ایران .
دوشنبه 27 مهر 1388

golll - آلمان - برلین
زنده باد یاد نداها.پاینده باد خانوادهای نداها.پیروز باد مردم اصیل ایران منهای این عربهای ایرانی نماااااااا که غیر از اینکه پول وحق ما رو به تاراج میبرن کارشون به جایی رسیده که جان با ارزش جوانهای اصیل ایرانی رو هم میگیرند.به همه عربها ی وحشی .احمقی نژادو دار و دستش یک سور هم زدن.مرگ بر دیکتاتور
دوشنبه 27 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
درود بر ندا که نه با ادعای اسلام پناهی و دین مداری و نه با ادعای اصلاح طلبی و مماشات پای به میدان گذاشت و تمام هزینه ای که داد صرفا برای این واژه پنج حرفی بود: «آ ز ا د ی».
دوشنبه 27 مهر 1388

asheykh - المان - فرانکفرت
این یکی هم از ابتکارات حکومت اخوندی است. می کشد و برای او زاری می کند.استالین پیش شما لنگ میندازه.
دوشنبه 27 مهر 1388

گویا - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران فکر نمیکنم ندا و امثال ندا واسه خدا رفته باشن به میدون . من و اونا حقمونو میخواستیم که رفتیم ربطی به خدا پیغمبرم نداشت . اگرم معتقد هستی به این آیه میرفتی شهید میشدی نزد پروردگارت روزی بهت داده میشد .
دوشنبه 27 مهر 1388

maryam97 - مالزی - پنانگ
یادو خاطره ندا همیشه در قلب ماست.روحش شاد
دوشنبه 27 مهر 1388

jamsil - کره - سئول
سلام بر شماودرود خالصانه بر روح ندا اقا سلطان .راهت ادامه دارد .
دوشنبه 27 مهر 1388

Jaleh_M - هلند - روتردام
خانم هاجر رستمی شما ندا رااز دست ندادید . نام ندا برای همیشه در تاریخ ایران زمین حک شده و یادش در دل ایرانیان .او برای همیشه زنده خواهد ماند. ایران به او افتخار خواهد کرد و این چیزی نیست که دیکتاتور بتواند از ان جلوگیزی کند . یادش گرامی روحش شاد...
دوشنبه 27 مهر 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
واقعا درود به شرفت و روح ندا عزیز شاد با مادری مثل شما. مرگ بر جمهوری اسلامی مرگ بر خامنه ای مرگ بر ملا و طرفدارنش
دوشنبه 27 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
bluestar - ایران - تهران به خدا قسم یه چیزی بهت میگما
دوشنبه 27 مهر 1388

kmimiagar - ایتالیا - میلان
امیدوارم پدر محسن روح الامینی از مادر ندا کمی درس بگیره و روح پسر شهیدش را بیشتر از این ازار ندهد. احیانا اگر لازم است که کمکی به خانوادهای شهدای جنبش سبز بشود تنها کافی است که یکی از اقایون موسوی یا کروبی شماره حساب بانکی اعلام کنند من تا جائی که در توان دارم با افتخار انجام وظیفه خواهم کرد.
دوشنبه 27 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
همانطور که ایشان اظهار کردند نیازى به کمک بنیاد شهید ندارند و اگر قرار باشد تحت حمایت مالى قرار گیرند باعث افتخار خیل ایرانیان خارج از کشور است که این امر را به عهده بگیرند کافى است فقط خودشان اعلام کنند
دوشنبه 27 مهر 1388

panizl - ایران - تهران
بچه شو از دست داده یک ملت یک دنیا دارن باهاش همدردی میکنن. ندا شد سمبل . اینا بهش پول ماهانه میخوان بدن؟
دوشنبه 27 مهر 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
باسلام ندا کشته شد. بسیجی راست راست تو خیابانراه میره. نامزد ندا در زندان بوده یا هنوزدرزندان هست.بنیاد می خواهد پول بده و روی گندی کهزدن را با پول بپوشانه.درود بر ایران و ایرانی
دوشنبه 27 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
خیلی شرف داره این زن. خوشحالم که پوزه کثیفشون رو به خاک مالید. ولی ای کاش که این مادر داغدار نمیشد و همینطور مادرهای دیگه. "درد" را از هر طرف خواندم "درد" بود
دوشنبه 27 مهر 1388

khosro009 - سوئد - گتنبرگ
درود بر تو مادر . مادر خوبم تبریک میگویم یادو خاطره ندا همیشه در قلب ماست.روحش شاد سوئد گتنبرگ
دوشنبه 27 مهر 1388

DADA-S - هلند - آمستردام
درود بر تو مادر پاک ایرانی‌ . اگه یه روز بیام ایران حتما برای بوسیدن دست تو مادر دلم شکسته خواهم آمد ، خون ندا با هیچ چیز پایمال نخواد شد . به قول این مثل قدیمی‌ کافر همه را به کیش خویش پندارد اینا فکر کردن همه مثل خودشون فروشی هستند. روحت شاد ندا .
دوشنبه 27 مهر 1388

AZADI-1 - کانادا - اتاوا
فرزندان خوب ایران همچون مصدق و امیرکبیر و سهراب و .....و ندا همیشه زنده خواهند ماند. ایران و ایرانی به انان افتخار خواهند کرد.
دوشنبه 27 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
بانوی با شرف ایرانی . درود به روان پاک ندا . روحش شاد . مرگ بر خامنه ای و احمدی نژاد
دوشنبه 27 مهر 1388

ALI6529 - امارات - شارجه
خدا بیامرزدش
دوشنبه 27 مهر 1388

pouriya - ایران - رودسر
bluestar - ایران - تهران. آخر تو چطور به خودت این اجازه را میدهی‌ که با این حق به جانبی بی‌ شرمانه مرگ تلخ ندا را در راه الله تازیت جلوه دهی‌؟. سورهُ انفال آیه 12: که همانا من ترسی در دل کافران می افکنم تا گردنهایشان را بزنید و همهُ انگشتانشان را قطع کنید. سورهُ ماده گوساله(بقره) آیه 191: آنها را در هر جا یافتید بکشید.
دوشنبه 27 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
کار این مادر تحسین داره.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
درود جهانی به تومادر خوب که حاظر نیستیشرف خودت و دخترت را برای پول و سیبزمینی مجانی به این جلادان اسهالی بفروشی. من مادرم را از دست دادم و از این ببعد با افتخار شما را مادر خود میدانم. دست شما را از راه دور میبوسم.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
تسلای خاطر این مادر همان نهادینه شدن تام دخترش بعنوان شهید در یک حرکت مردمیست که هیچ قیمت مادی نداره و همیشه نام ندا و نداها زنده خواهد بود و ایران را از شر این دروغگویان عرب پرست نجات خواهند داد.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
bluestar -ایران -تهران. ای خائن باز که تو عربی بلغور کردی ندا بدست ...هایی مثل تو کشته شد .
سه‌شنبه 28 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
bluestar - ایران - تهران. ای مردهشور تو وبقیه تازی صفت هارو ببرن. نداهای ایران برای اون کتابی ک یک اشغال برای احمقها نوشته نمردن. اونها جانشون را برای ازاد کردن سرزمینشون از دست تازی هایی مثل محمد و علی و کثافتهاشون از دست دادند.مرگ بر اسلام.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

mohsen6730 - ایران - قزوین
بچه ها همه چزو گفتن من حرفی ندارم
سه‌شنبه 28 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar خیلی بی ربط بود! قبول کن و به همه حق بده
سه‌شنبه 28 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar خود ندا شاید بخاطر آزادی و رهایی از همین روسری که "قرآن" جنابعالی به او اجبار کرده است به خیابان رفته و کشته شده. اونوقت تو باز دوباره از "قرآن" حرف میزنی و خون اون طفلک رو می خوای با این گوشه و کنایه ها پایمال کنی؟!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
bluestar - ایران - تهران . لطفا ندا را به چرندیات اسلام نچسبان مگر بسیجی مثل تو بوده که جهاد کند ظاهر او نشان میداد مرگ بر دینت که 1400 سال است که ایران را به گند و جنایت کشید ندا و دیگر جان باختگان فرزندان ایران و فقط برای ازادی کشته شدند نه اسلامت.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

nazi4353 - ایران - آبادان
ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت جانم بسوختی و به دل دوست دارمت . تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک باور مکن که دست ز دامن بدارمت . ندا جان و سهراب عزیز و همه شهدای به خون خفته تا ابد نام و یادتان در قلب همه ماست
سه‌شنبه 28 مهر 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
درود بر شما ای بانوی گرامی
سه‌شنبه 28 مهر 1388
Saeid_S.F. - انگلستان - منچستر
دوستان متأسفانه خبر بدی دارم که هر ایرانی را برافروخته میکند. سد سیوند در استان فارس در آستانهء آبگیری است. با این کار برای همیشه آرامگاه کوروش کبیر به زیر آب میرود و بخش بزرگی از پاسارگاد نابود میشود. بدبختانه آثار باستانی و پیشینهء ما که قدمتی 2500 ساله دارند انگار حفظ این آثار برای هیچ کسی مهم نبوده است. ...چه نِشسته‌اى؟؟؟!!!!!. «سد سیوند در استان فارس در آستانه آبگیری است که با این کار برای همیشه آرامگاه کورش کبیر نابود میشود.». این خبر را یک منبع مطلع در سازمان میراث فرهنگی اعلام کرده است. ( البته هم اکنون این سد آبگیری شده و آرامگاه به زیر آب رفت)پاسارگاد به زیر آب رفت..!!؟ «سد سیوند در استان فارس در آستانه آبگیری است که با این کار برای همیشه آرامگاه کورش کبیر نابود میشود.» سد سیوند در استان فارس در آستانه ء آبگیری است. با این کار برای همیشه آرامگاه کوروش کبیر به زیر آب میرود و بخش بزرگی از پاسارگاد نابود میشود (به نقل از صفحهٔ فیسبوک سیاوش اوستا)
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Saeid_S.F. - انگلستان - منچستر
. آب ما را خواهد برد. وزیر نیرو از شروع آبگیری سد "سیوند" واقع در استان فارس تا پایان هفته جاری، خبر داد. سد سیوند در فاصله حدود ‪ ۱۰۰‬کیلومتری شمال شیراز بر روی رودخانه سیوند حد فاصل شهرستان‌های مرودشت ، ارسنجان و پاسارگاد احداث شده است. همزمان با سفر استانی احمدی نژاد به فارس؛. آبگیری سدسیوند با حضور رئیس جمهور آغاز می شود. رئیس جمهور اعلام کرد آبگیری سد سیوند در جریان سفر استانی وی به فارس آغاز می شود . به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به فارس ، محمود احمدی نژاد این خبر را در جمع مردم مرودشت در استان فارس اعلام کرد . کارشناسان از زیر آب رفتن بخشی از آثار باستانی ایران مربوط به دوره هخامنشی و ساسانی در صورت آب گیری سد سیوند خبر می دهند. رئیس جمهور از صبح امروز بیست و هفتمین سفر استانی خود را در استان فارس آغاز کرده است . تشکل‌های غیر دولتی خواستار استعفاء رئیس سازمان میراث فرهنگی شدند. منبع: ایرنا - مهر
سه‌شنبه 28 مهر 1388

shirdelan2009 - هلند - ایده
مرگ بر انان که به گمراهی کشانده شدند و بی دین و خدا شدند. جهنم جای شما موجوداته پست و کثیف.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مرگ بر مرگ افرینان و دین پر از ضلالت اسلام. shirdelan2009 - هلند - ایده . جهنم همین دنیاست برای خل و چلهای اسلامی.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.