عسگراولادی: اگر متهمان با آهنگ ولی فقیه هماهنگ شوند، رهبری نمی‌گذارند به این افراد ظلم شود

عسگراولادی: اگر متهمان با آهنگ ولی فقیه هماهنگ شوند،
رهبری نمی‌گذارند به این افراد ظلم شود

حبیب‌الله عسگراولادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست خبری روز یکشنبه خود با خبرنگاران از ارائه مطالب تنظیم شده در کمیته‌ای که از سوی برخی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام برای برون‌رفت از مشکلات فعلی عنوان شده بود، به مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش خبرنگار آینده، این چهره مبارز قبل از انقلاب در ادبیاتی متفاوت با حامیان دولت به روایت خود از حوادث بعد از انتخابات، دیدارهای انجام شده و طرح اصولگرایان برای برون رفت از مشکلات فعلی پرداخت و از ارائه آن به رهبر انقلاب خبر داد. این در حالی است که رسانه های حامی دولت، با عادی دانستن اوضاع، با این طرح مخالفت می کردند.

وی با اشاره به این‌که ” این مطالب این هفته ارائه شده ااست” افزود: ما منتظریم که مقام معظم رهبری ارشادات مورد نظر خود را در این‌باره برای ما ایراد بفرمایند.

به گزارش ایسنا وی همچنین تاکید کرد: من از این‌که بخواهم جزئیات مطالب مورد نظر این کمیته را نقل کنم، معذورم؛ چراکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خودشان جزئیات این طرح را عنوان نکردند به این دلیل که ممکن است قبل از این‌که دوستان این مطالب را بشنوند، دشمنان بشنوند و از آن‌جا که دشمن شنوایی‌اش بیشتر است، نباید جزئیات این طرح را بیشتر منعکس کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اقدام رهبری در خصوص تمدید مدت بررسی و نظارت بر نتیجه‌ انتخابات ریاست جمهوری، گفت: پس از این موضوع در مورد اتفاقاتی که رخ داد من به همراه چهار نفر دیگر با مهندس موسوی صحبت کردیم. ایشان در آن جلسه صحبت‌های ما را پذیرفتند و حتی وقتی ما تا جلوی در آسانسور می‌آمدیم ایشان لطف کردند و آمدند. ما هم به ایشان گفتیم این دفعه ما خودمان به دیدار شما آمدیم دفعه دیگر هم اگر شما ما را دعوت کنید، خواهیم آمد. ایشان قول دادند اما فردای آن روز بیانیه‌ شماره‌ ۱۰ خود را صادر کردند و در واقع جلسه‌ای که ما با ایشان داشتیم کان لم یکن شد.

وی با تاکید بر این‌که ” وقتی مقام معظم رهبری بر اساس قانون اساسی حکم ریاست جمهوری را تنفیذ می‌کنند در واقع شائبه‌ تخلف و تقلب از بین می‌رود” گفت: مقام معظم رهبری در قانون اساسی ما حرف آخر را می‌زنند.

عسکراولادی با اشاره به مراسم تحلیف رییس‌جمهور نیز گفت: وقتی که چنین کاری انجام شد مرحله دیگری در امر فصل‌الخطاب بودن فرمایشات مقام معظم رهبری صورت گرفت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: وقتی اکثریت وزرای پیشنهادی از سوی رییس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد کسب کردند، خود این امر نیز گام دیگری در جهت صحت انتخابات قلمداد می‌شود و می‌توان گفت که بر اساس قانون اساسی و قوانین انتخاباتی، شبهه‌ای برای شک و تردید و تقلب در انتخابات باقی نمی‌ماند، مگر کسی که خارج از نظام باشد این مسائل را عنوان کند و قانون اساسی و قوای کشور را قبول نداشته باشد.

شیطان بزرگ در رقابت سالم چهار کاندیدای ما شیطنت کرد

وی گفت: حجت‌الاسلام کروبی که می‌گفت در انتخابات تقلب شده تنها یک درصد رای آوردند و بحث تقلب که آقای کروبی مطرح کردند در مورد ایشان بازدهی نداشت. اما آقای موسوی در سطحی بالا و آقای رضایی بالاتر از کروبی رای آوردند. اطرافیان آقای موسوی و برخی که بعدا مشخص شد در ستاد ایشان بودند، آقای موسوی را تحریک کردند تا در مقابل این بحث که کسی که درون نظام باشد و تنفیذ و تحلیف رییس‌جمهور نیز صورت بگیرد نباید برایش در بحث تقلب شکی باقی بماند، ایستادگی کند.

این عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان این‌که ” من خود در زمان نخست‌وزیری آقای مهندس موسوی وزیر ایشان بودم و هم‌اکنون نیز برای ایشان احترام قائل هستم” خاطر نشان کرد: معتقدم ما باید مشکلات‌مان را درون نظام حل کنیم اما یک وقت انسان به جایی می‌رسد که شیطان او را تحریک می‌کند و می‌گوید یا همه چیز یا هیچ چیز.

وی با بیان این‌که ” هر چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری دهم خدمات ارزنده‌ای به نظام و انقلاب داشته‌اند” گفت: وقتی که هر کدام از این چهار نفر در مناظره‌های انتخاباتی‌شان در صداوسیما مطالبی را ورق می‌زدند عمدتا این مطالب خاطرات مردم ما بود یعنی این چهار نفر با مردم همراه بودند و رقابت سالمی هم در حال شکل‌گیری بود؛ اما شیطنت شیطان بزرگ همان کاری را کرد که هم‌اکنون در افغانستان انجام می‌دهد.

طرح برون‌رفت از مشکلات فعلی به رهبری داده شده

خبرنگاری پرسید: کمیته‌ای که متشکل از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در راستای بحث برون‌رفت از مشکلات فعلی در فضای سیاسی کشور تشکیل شده بود، در حال حاضر چه اقداماتی را انجام می‌دهد؟

عسکراولادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام شش نفر بودیم که طرحی را خدمت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ارائه دادیم، ایشان نیز در جلسات بعدی حول محور ولایت تصریحاتی داشتند و به هر ترتیب آن‌چه که تنظیم شده بود در نهایت هفته گذشته در محضر مقام معظم رهبری گزارش دادیم و منتظر ارشادات ایشان هستیم. در این بین حرف تازه‌ای که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی زدند این بود که من دولت را مشروع می‌دانم.

اصلاح‌طلبان حذف شدنی نیستند،خاتمی و موسوی خود را منزوی کردند

خبرنگار دیگری پرسید: به نظر شما چرا در حال حاضر عده‌ای نمی‌خواهند بحث وحدت در فضای سیاسی کشور مطرح شود؟

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری پاسخ داد: آقای خاتمی و موسوی با هم ملاقاتی داشتند و مطالبی را مطرح کرده بودند، در این‌جا حال سوال من این است که چه کسی شما را در انزوا قرار داده است؟ شما نمی‌خواهید با ولایت ارتباطی داشته باشید. با خارج از نظام مثل منافقین و سلطنت‌طلب‌ها هم که نمی‌توان وحدت داشت چون آن‌ها رهبری و ولایت فقیه را قبول ندارند.

وی با بیان این‌که ” انسجام ملی با آن وحدتی که طی آن آشتی‌کنان راه بیندازیم و به کسانی که بعد از انتخابات باعث بروز آسیب‌هایی شده‌اند، بگوییم که با شما آشتی می‌کنیم، فرق دارد” اضافه کرد: این افراد با اراده خودشان، خودشان را منزوی کردند، چنانچه در روز قدس که افتخار نظام، امام، رهبری و مردم ماست، حاضر نشدند.

وی با تاکید بر این‌که ” من اصلا معتقد به این مساله نیستم که اصلاح‌طلبان حذف شدنی هستند” گفت: اما اگر کسی بخواهد خودش را حذف کند ما نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم.

خبرنگاری پرسید: آقای عسگراولادی برخی از بازداشت‌شدگانی که هم‌اکنون در زندان به سر می‌برند از همکاران شما در کابینه آقای موسوی بودند، شما برای آزادی این افراد چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

عسکراولادی پاسخ داد: من خودم با آقای مهندس بهزاد نبوی سه بار ملاقات داشتم؛ یک بار همدیگر را در مکه دیدیم و با ایشان روبوسی کردم وقتی هم که برگشتیم با ایشان قرار گذاشتم.

وی ادامه داد: هنگامی که ایشان در مجلس ششم استعفا دادند من با ایشان دیدار کردم و گفتم شما در استعفانامه‌ خود متنی را نوشتید که مطبوعات داخلی جرات نمی‌کنند آن را منتشر کنند. او تائید کرد. من گفتم؛ این عمل نادرستی بود. وقتی نبوی علت را جویا شد من گفتم؛ ما هر دو سابقه قبل از انقلاب داریم و من به تو می‌گویم که نظام آن‌قدر محکم است که استعفای شما اثری بر آن ندارد غیر از این‌که شما دو لگد به نظام می‌زنید اما نظام همچنان پابرجا و مستحکم می‌ماند. نبوی در جواب من گفت؛ سعی می‌کنم متن استعفایم را ملایم‌تر بنویسم.

وی افزود: همچنین من وقتی آقای نبوی قبل از انتخابات سخنرانی براندازانه‌ای را ایراد کردند برای ایشان پیغام دادم که این راهی که تو می‌روی راه مناسبی نیست اما او چنین راهی را طی کرد. ما با مهندس بازرگان هم همکار بودیم و با خیلی از افرادی که بعدا به عنوان منافق اسم‌شان برده شد نیز همکاری داشتیم ولی وقتی که این افراد در مقابل نظام و امت قرار گرفتند، دیگر نمی‌توانیم به مسیر برگردانیم‌شان.

خبرنگاری پرسید: آیا طرح برخی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر تشکیل کمیته‌ای برای برون‌رفت از شرایط فعلی مانع از محاکمه‌ عوامل اصلی اغتشاش نخواهد شد؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پاسخ داد: در جریان وقایع اخیر تعدادی گرفتار شدند که نمی‌توانند هیچ چیز را انکار کنند. وقتی این افراد را دستگیر کردند با توجه به فیلم‌هایی که از این افراد موجود بود، این افراد را در مقابل تصاویر خودشان قرار دادند و در کل مدارک موجود اثبات کننده بوده و راهی هم برای فرار وجود نداشته است.

وی خطاب به افراد متهم شده گفت: من دوستانه عرض می‌کنم اگر شما بگذارید زندگی و حیات اجتماعی مردم آرام بگیرد، یقینا نظام نخواهد گذاشت که به شما جفایی شود، اما اگر هر روز به بهانه ملاقات با شخصیت‌ها برگ‌های تازه‌ای را منتشر کنید، گذشته تکرار می‌شود.

وی بهترین راه در این مسیر را هماهنگی این افراد با آهنگ ولی فقیه عنوان و اظهار کرد: در این صورت مقام معظم رهبری نمی‌گذارند به این افراد ظلم شود.

موسوی،‌ کروبی و خاتمی فتنه‌گر نیستند

عسگراولادی در ادامه با بیان این‌که ” ما هنوز معتقد نیستیم که موسوی،‌ کروبی و خاتمی فتنه‌گر هستند”‌ اظهار کرد: اما اطراف این‌ها کسانی هستند که از این افراد سوء استفاده می‌کنند.

وی همچنین با اشاره به اغتشاشات خیابانی به دیدار خود با کروبی اشاره و اظهار کرد: من در این زمان به دیدن ایشان رفتم و با ایشان صحبت کردم و گفتم؛ شما می‌خواهید به کجا بروید؟ من قبلا هم گفته بودم که آقای کروبی گم شد و ما باید کوشش کنیم تا آقای کروبی خودش را پیدا کند. من به آقای کروبی گفتم؛ با آقای مهدوی کنی تماس بگیر؛ چراکه امام (ره) در مورد آیت‌الله مهدوی‌کنی فرمودند ” من همواره به ایشان ارادت داشته، دارم و خواهم داشت”. کروبی از من پرسید؛ آیا آقای مهدوی کنی این روحیه را دارد؟ به او گفتم؛ اصلا آقای مهدوی‌کنی گفته است که من به دیدار شما بیایم؛ چراکه ایشان با من تماس گرفتند و گفتند؛ از آقای کروبی چه خبر؟

وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله مهدوی‌کنی، مهدی کروبی و موسوی را مفت به دست نیاورده که مفت هم از دست بدهد و منظور آیت‌الله مهدوی‌کنی از این‌که که افراد روبه‌روی هم قرار بگیرند فقط این نیست که این شخصیت‌ها با هم روبوسی داشته باشند بلکه منظور ایشان این است که اشکالات مطرح شود. به هر ترتیب آقای کروبی به من قول دادند اما شک ما درباره طرفداران ایشان است.

وی ادامه داد: وقتی که جبهه‌ پیروان خط امام و رهبری به آقای احمدی‌نژاد رسید، چند دلیل را برای این موضوع اعلام کرد؛‌ یکی این‌که از نظر ما ایشان از نظر تسلط به مسائل کشور خیرالموجودین بودند. دوم این‌که استنباط ما این بود که مقام معظم رهبری از احمدی‌نژاد عبور نکرده و در نهایت به این نتیجه رسیده بودیم که تجربه‌ انتخاباتی به ما می‌گوید هر رییس‌جمهور که برای دور دوم نامزد شد بالای دو سوم از رای قبلی‌اش را خواهد داشت.

چون موسوی در مناظره ۲۰ بار گفت احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید آرایش رو به کاهش رفت

وی همچنین خاطرنشان کرد: من به جز زمان وزارتم در زمان آقای موسوی با ایشان روبوسی نکرده بودم اما در جریان انتخابات در جلسه‌ای که با ایشان داشتم اولین کسی بودم که با ایشان روبوسی کردم و به ایشان گفتم؛ آقای موسوی زمانی آقای مهندس موسوی بود که برای ریاست جمهوری نامزد شد. در ابتدا عده‌ای می‌گفتند ایشان نمی‌آید و نمی‌پذیرد اما او پذیرفت و شعارهای ارزشی سر داد و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت تا این‌که در مناظره‌های انتخاباتی آن‌قدر عصبانی شد که در مناظره انتخاباتی ۲۰ بار گفت که احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید در نتیجه آرایش رو به کاهش رفت.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری خطاب به موسوی ادامه داد: ضعف خودمان را هم بگویم؛ قبل از مناظره و زمانی که شما شعار ارزشی سر می‌دادید ما که آقای احمدی‌نژاد را معرفی کرده بودیم به این نتیجه رسیدیم که تجدیدنظر کنیم و بررسی جدیدی داشته باشیم اما شما در مناظره عصبانی شدید و طرفداران شما، شما را به جایی رسانند که فکر کردید رای اول از آن شماست.

وی در ادامه با بیان این‌که ” من به عنوان خادمی در جبهه پیروان خط امام و رهبری حرکت اصولگرایان را در انتخابات ریاست جمهوری تایید می‌کنم” گفت: اصولگرایان یک آزمایش تشکیلاتی جدیدی را پشت سر گذاشتند؛ اما در نهایت به یک نامزد رسیدند.

خبرنگاری پرسید: به نظر شما دغدغه طیف‌های سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب بعد از انتخابات در کشور چیست؟

عسکراولادی پاسخ داد: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان هر کدام دغدغه خاص خود را دارند. در این بین یک تشکیلات هزارساله روحانی در کشور وجود دارد که باید در محاسبات خود آن را مهم بدانیم. نباید در کشور تنها دغدغه حزب مشارکت، سازمان مجاهدین یا مجمع روحانیون را مد نظر قرار داد؛ چراکه این‌ها در متن مردم جای محدودی دارند، حتی نباید دغدغه‌ موتلفه و جبهه پیروان را ملاک قرار دهیم؛ چراکه این‌ها نیز در کشور فراگیر نیستند؛ بنابراین لازم است تا وحدت فراگیر حول محور مقام معظم رهبری انجام شود.

وی با اشاره به مطالب مطرح شده درباره انتخابات شورای مرکزی خانه احزاب گفت: باید هر دو جناح با یکدیگر تشریک مساعی داشته باشند و خانه احزاب در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد.

وی همچنین در مورد مباحث متعددی که درباره وزیر شدن زنان مطرح شده است، گفت: مقام معظم رهبری پیش از این به مجلس پیغام دادند که معرفی کردن زن به عنوان وزیر خلاف شرع نیست. در این زمینه آقای احمدی‌نژاد نیز باید مشکل‌شان را با مراجع تقلید حل کنند.

هاشمی رفسنجانی سردار بزرگ جمهوری اسلامی است

خبرنگاری پرسید: ارزیابی شما از حملات صورت گرفته به آقای هاشمی رفسنجانی و فرزندان ایشان چیست؟

عسکراولادی پاسخ داد: ما آقای هاشمی رفسنجانی را از زمان امام می‌شناسیم و مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که سابقه آشنایی من با ایشان ۵۲ سال است. همچنین آقای هاشمی هیچ وقت از نظام چیزی نخواسته و {از آن} هزینه نکرده است.

وی افزود: اخیرا نیز وصیت‌نامه‌ای از مقام معظم رهبری منتشر شده که در آن آورده‌اند یکی از کسانی که من به آن‌ها بدهکار هستم آقای هاشمی رفسنجانی است. من مبالغی از ایشان قرض کردم و به ایشان بدهکار هستم.

وی با بیان این‌که ” آقای هاشمی رفسنجانی انصافا سردار بزرگی است” تاکید کرد: به حقیقت می‌توان گفت که ایشان سردار قبل از انقلاب، بعد از انقلاب و در نهایت سردار بزرگ جمهوری اسلامی است. من برای خانواده ایشان هم احترام قائلم اما به نظرم باید یک بار برای همیشه برخی ابهامات درباره خانواده ایشان پاک شود؛ چراکه وقتی کسی در راس دو بال پرواز رهبری یعنی مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار دارد در رابطه با اطرافیانش نباید ابهامی وجود داشته باشد.

مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است

خبرنگاری پرسید: در رابطه با اقدام رییس‌جمهور در عزل مشایی از سمت خود بعد از مسائل مطرح شده در این راستا و پس از آن انتصاب وی به سمت مسوول دفتری چه نظری دارید، در حالی که مقام معظم رهبری نیز چنین مساله‌ای را به شخص رییس‌جمهور تذکر دادند؟

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: بالاخره در زمانی که آقای خاتمی رییس‌جمهور بود، برخی از همکاران‌شان مد نظر مقام معظم رهبری نبودند. در زمان آقای هاشمی هم همین‌طور. مقام معظم رهبری سعی می‌کنند در ابتدا نظر خود را مطرح نکنند، تا جایی که با مشورت مسائل حل شود، اما اگر بحث مورد نظر به نتیجه نرسید حرف آخر را می‌زنند و آن حرف آخر فصل‌الخطاب است.

bluestar - ایران - تهران
انشاالله خودم آهنگ عزای ولی فقیه رو بسازم.
دوشنبه 27 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
منظور شریفشان این است که اینها ( زندانى ها )باید با آهنگ بابا کرم خامنه اى برقصند تا مورد بخشش قرار گیرند
دوشنبه 27 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
من که به خودم زحمت ندادم بخونم. مرگ بر جمهوری عربی اسلامی
دوشنبه 27 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
اگر شما خفه شید دنیا گلستان میشود
دوشنبه 27 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
جک نگو پیرمرد وحشی.
دوشنبه 27 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
آهنگ ولایت وقیح ساخته و پرداخته شد...من ولایت فقیهم...دشمن عیسی مسیحم...چون محبت پیشهٔ اوست...لیک من عمراً وقیحم...دست من شل، پای منقل مینشینم...اهل بیتم در کنارم، دود افیون در مشامم.. از درخت احمدی گاهی‌ هلویی ور بچینم!.........خنده‌ها کردم به ریش سبز ملت...امتی چون گوسفندان ولایت...خون سهراب و ندا خوش رفت از یاد...یاد هر کس رفته باشد، او شریک این جنایت.
دوشنبه 27 مهر 1388

saeed-d - ایران - تهران
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است بابا ما خودمون زغال فروشیم
دوشنبه 27 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
استدلال دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری برای نبودن تقلب و صحت انتخابات بسیار گویای شیوه استدلال و تفکر آنها می باشد:: وقتی اکثریت وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد کسب کردند، خود این امر نیز گام دیگری در جهت صحت انتخابات قلمداد می‌شود.
دوشنبه 27 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
آقای عسگر اولادی بطور دقیق آقای خامنه ای را تعریف کرده اند که شرط ظلم ستیزی و مبارزه با بی عدالتی در ایشان این است که آن فرد با آهنگ ولی فقیه هماهنگ شده باشد و گرنه هیچ انتظار دیگری از این فرد نداشته باشید
دوشنبه 27 مهر 1388

jakjak - آمریکا - ماساچوست
تو یکی دیگه خف شو وزغ !!. یهودی !! جهود !! دزد ناموس !! دزد بیت المال !!. من نمی دادم کی این جهود یهودی را قبول داره که اینقدر هارت و پود می کنه !!. صهیونیست مزدور توی اسرائیلی دم از ولایت فقیه علی شیره ای می زنی !!. من به آن ولایت اسهالی علی گدا و احمدی میمون و توی جهود بی!!. توی عوضی پول صندوق صدقات را شبانه می دزدی و به جای سیر کردن شکم افراد نیازمند شکم بشکه خودت و زن و بچه ات را گنده می کنی گوریل !!!. یه مرد پیدا نمی شه این را به که اینقدر زیادی نخوره !!! مرگ بر ولایت اسهالی علی افلیج و محمود شپیش و عسگر یهودی !!! انجمن نابود سازی ولایت یهودی فقیه علی گدا
دوشنبه 27 مهر 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. همین پدر سوخته احمق شارلاتان که نصف سرمایه و ثروت این مملکت رو توی دستای کثیف خودش داره و از صد تا شهرام جزایری دزدترو فاسد تره . تا دیروز می گفت که هاشمی رفسنجانی آتش فتنه رو شعله ور کرد. حالا که هاشمی خیانت کار دستشو توی دست خامنه ای گذاشته این احمق بهش می گه سردار بزرگ !. روز سیزده آبان شعار ما. هاشمی دیکتاتور پیوندتان مبارک
دوشنبه 27 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
من هم به خودم زحمت ندادم جفنگیات این مرتیکه را بخوانم.
دوشنبه 27 مهر 1388

rastad - ایران - تهران
پیرسگ تو دیگه خفه شو بابا . مرده شور تو رو با اون رهبر چلاقت و او رفسنجانی کوسه رو ببره مرتیکه برو گمشو بابا خفه شین دیگه چقد زر میزنین
دوشنبه 27 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
خرفت
دوشنبه 27 مهر 1388

armin100 - ا - سالزبورگ
bluestar - ایران - تهران . تو قبلا بسیجی نبودی ؟چون یه bluestar . اینجا بود که طرفدار رژیم بود و از اون فنیتیک های اسلامی. این مرتیکه عسگر الاغی پول پرست چی میگه؟
دوشنبه 27 مهر 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
bluestar - ایران - تهران . خواهشن یه کمی شاد باشه که بشه باهاش رقصید
دوشنبه 27 مهر 1388

hirowa - ایران - هیرو
علی (ع) فرمود اگر در مملکت اسلامی خلخال از پای یک زن یهودی باز شود و مسلمانی از غم این ظلم بمیرد جای ملامت نیست .. شگفتا و دردا که برای دادخواهی باید آفتاب را انکار کرد...
دوشنبه 27 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
من که امیدوارم خامنه ای در کما باشه و بزودی بمیره. خدایا حال منو نگیر.
دوشنبه 27 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
مردک مزدور.
دوشنبه 27 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
عسکر الاغی باز عر عر کرد!!
دوشنبه 27 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
قابل توجه دوستانی که گفتن این چرت و پرتهارو نخوندن** عزیزان بخونید تا ببینید زر مفت به چه جور زری اطلاق میشه. کاسه لیس بدبخت. مثل آبنبات داره اینارو لیس میزنه
دوشنبه 27 مهر 1388

seiied - ایران - یزد
مرگ بر عسگر اولادی اراذل
دوشنبه 27 مهر 1388

baran shomal - نروژ - اسلو
جالبه خودشون هم اعتراف به ظلم کردن دارند
دوشنبه 27 مهر 1388

zereshk2005 - کانادا - تورنتو
نصف پول نفت ایران تو جیب این فلان فلان شدس
دوشنبه 27 مهر 1388

123esfand - ایران - تهران
کثافت دزد دروغگو در دوران وزارتت میلیارد ها میلیارد از پول این ملت در حال جنگ رادزدیدی کثافت نو مسلمان تو نه به خدا ایمان داری نه به ایران مردم ایران التماسها یت را به شاه جهت بخشش در رسانه ملی فراموش نکرده ان به امید روزی که دوباره از ملت ایران طلب بخشش کنی
دوشنبه 27 مهر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
ای دزدبزرگ کجای قانون اساسیتان گفته که مردم اقا بالا سر میخواهند.پیرسگ برای تو بیش ازدیگران خوب شدوباوجود اسرائلی بود ن سود میلیاردیت رابقیمت عزیزترین فرزندان این خاک وبوم بردی.بزودی ملت ایران حق شما جنایتکاران راکف دستتان خواهند گذارد.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
دوشنبه 27 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر . با شما موافقم ارزش خواندن نداشت گور پدر جدشان...
سه‌شنبه 28 مهر 1388

bamdad11 - آمریکا - استین
این آهنگ ولایت فقیه یه چیزی مثل بابا کرم خودمون نیست؟ فکر کنم بتونن خودشون را با آهنگش هماهنگ کنن ها!!!!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دوستان عزیز! نکته را نگرفتید! رهبر معتادان جهان رفتنی است! این مردک گفته ایشان اخیرا وصیت نامه داده اند! این عسگر الاغی آخر بند رو آب داد. شایع هست که وضع رهبر مثل جمهوری اسهالی شده و ایشان مثل برق شبکه سراسری دائم در حال قطع و وصل و نوسان هستند! بامید به درک رفتن تمام این جانیان!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.