استان فقیه رمز پیروزی است - عکس

 استان فقیه رمز پیروزی است

وقتی چند خبرنگار فرنگی برای پوشش رسانه ای مراسم قرار باشد دعوت شوند نهادهای دولتی و نیمه دولتی یا انتشار پوسترهائی به زبان انگلستانی ! تلاش میکنند تا پیام خود را به ملتهای جهان ابلاغ کنند.

چاپ پوستر “استان فقیه رمز پیروزی است “!!!  توسط هیئت موتلفه به زبان انگلستانی ! قرار بوده ترجمه عبارت “ولایت فقیه رمز پیروزی است ” باشد اما متاسفانه متخصصان زبان انگلستانی احتمالا با مراجعه به دیکشنری آریان پور عبارت ولایت را Province ترجمه کرده اند.

اگر شما عضوی از ملت دنیا باشید چه پیامی از انقلاب ایران دریافت میکنید ؟!‌

لینک تصویر در فارس نیوز

https://media.farsnews.com/Media/8806/ImageReports/8806270926/4_8806270926_L600.jpg

در روز قدس این پوستر در دست راهپیمایان بسیجی و طرفداران دولت بود

منبع : وبلاگ کلاغ سیاه

kian(swe) - سوید - استگهلم
مرگ بر دولت نجس اخوندی. به امید ازادی ایران عزیز
دوشنبه 27 مهر 1388

Larkiden - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
زبون این نسل تازی ها رو در هیچ واژه نامه ای در دنیا نمیشه پیدا کرد.. کنه مغز اینها همینه. استان فقیه
دوشنبه 27 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
اینهم شد خبر! من 10ساله اینجام هنوز نه خوب حرف میزنم نه خوب میفهمم اون بابای مترجم هم یکی مثل ما
دوشنبه 27 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
این خارجی ها تقصیر ندارند.اونا که جای ما نیستند که از حکومت متنفر باشند.اگر ما هم مثلن به لیبی می رفتیم شاید پوستر معمر قذافی رو بلند میکردیم.در ضمن خیلی بی سواد هستند که نمی تونند درست ترجمه کنند.
دوشنبه 27 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
پیامی که من از انقلاب ایران گرفتم:. ---------------------------------------------. بچه بازی/قتل/تجاوز/دزدی/دروغ گناه نیست اگر پیشانیت را به رنگ مهر نماز خالکوبی کرده باشی.
دوشنبه 27 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
ولایت جهل و جنون و فساد و دزدی شرارت و بی شرفی و بی ناموسی. فقط مزدورانی مثل باور دنبال این لجنها هستن.
دوشنبه 27 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
یکی از یکی خرتر وبیسوادتر.
دوشنبه 27 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
خبرگذاری پارس (فارس کنونی) پوسترهای حامی حکومت را نشان میدهد اما مردم معترض با پوسترهای سبز را اراذل و اشوبگر می خواند و اصلن نشان نمیدهد.سی سال پیش به امید آزادی و به گمان اینکه خمینی یک بهانه است (مثل امروز که درباره ی کروبی و موسوی همین نظر را داریم) و خود ما در واقع می توانیم به آرزوهای خود جامه ی عمل بپوشانیم و خمینی یک رهبر دینی بیشتر نیست خمینی را روی تخت نشاندیم.در واقع از چاله به چاه افتادیم.نه تنها کشورمان ازاد نشد بلکه فرهنگ اصیل ایرانی هم از یادها رفت.
دوشنبه 27 مهر 1388

ehsan abadan - انگلیس - برایتون
اینا اگه شعور داشتن وضع مملکت این نبود . کاش میشد به مردم دنیا فهموند که اینها ایرانی واقعی نیستن و فقط مروج فرهنگ اسلامی هستند ونه ایرانی وفرهنگ اسلامی یعنی جهل کشتار دروغ..
دوشنبه 27 مهر 1388

girnadeh - استرالیا - ملبورن
خدا یه جو عقل به اینا نداده . ترجمه کلمه رو تو دیکشنری ببینی نوشته ایالت - استان - ولایت .. این بدبختا فکر کردن ولایت ذکر شده همون ولایت فقیه میشه . خیلی بیشعورن به خدا !!
دوشنبه 27 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
عجب گوسفندهایی. جالبه خود فارس نیوز هم نفهمیده. با این همه ادعا - خجالت داره والله.
دوشنبه 27 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
bavar88-هلند چرا اینجور وقتها پیدات نمیشه که قد قد کنی؟؟ای خاک عالم تو............تو و اون نظامت؛ که از ترس دارین دنبال سوراخ موش میگردین.(من تا تو رو کچلت نکنم ولت نمیکنم)
دوشنبه 27 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
ببینید پایین پوستر چی نوشته : پارتی موتلفه ی اسلامی!
دوشنبه 27 مهر 1388

piroz - ایران - تهران
اون ولایت (دیار‌‌.استان) با اون یکی ولایت (جانشین) اشتبا گرفتند و ترجمه کردند .
دوشنبه 27 مهر 1388

farzad145 - ایران - شیراز
این عبارت یه معنی دیگه هم میتونه داشته باشه :. کدخدا را ببیبن ده را بچاپ البته یه کم فکر کنین می فهمین
دوشنبه 27 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
اگه درست مینوشتن جای تعجب داشت اینها که عادی و روزمره است .بلو چرا اسم گوسفندو خراب میکنی حیوون بدبخت
دوشنبه 27 مهر 1388

jamsil - کره - سئول
این کله یخرده باید کار کند زوری نیست .تهی است .
دوشنبه 27 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
black chador - امریکا - ولدن . عزیز اینها را که گفتی بر می گردد به اسلام ناب محمدی.این حکومت اسهالی هم اسلامی است.پس باید اینگونه باشد.
دوشنبه 27 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
ممنون از مدیریت سایت. دلشاد شدیم.
دوشنبه 27 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
بینید ما چه بدبختی در کشور داریم که نوع حکومت خودمونو نمی تونیم به خارجیها توضیح بدیم و معنای انهم نمی فهمیم. هر جوری بخوای توضیح بدی اخرش میشه جمهوری اسلامی دیکتاتوری اخوندی .و ولایت فقیه هم به انگیسی اخرش درک میشه دیکتاتوری و یا زورگوئی یک اخوند بنام فقیه که جهل و خرافات 1400 سال پیش رو مبنای دستورات خودش کرده.و چرخ سیاست و اقتصاد مملکت بدست همین بی شعور عرب میچرخه و نتیجه میگیریم همیشه امریکا و انگلیس و کلا غربیها از این نادان حمایت می کنند و ازش بهره برداری مالی می کنند فقط مثل یک بچه باهاش رفتار می کنند و تنبیهش میکنن که چاقو دست نگیره و با اشیاع خطر ناک بازی نکنه و لی میذارن هر چی دلش خواست بگه و بهش بخندن و مردمشون هم بعنوان تروریست و وخشی اواره و دربدر و حق حتی گردشگری در دنیا را نداشته باشند.
دوشنبه 27 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر هیچ وقت با داشتن دلی پر از کینه نمی توان جامعه ای را اصلاح کرد هنوز راه زیادی مونده تا بتونیم بر سر دمکراسی با هم بحث کنیم شرط اول قدم انست که دلت را صاف کنی. تو که حتی توان تحمل یک مخالف را نداری برو سرت را بذار بمیر چرا دنبال ازادی ایران هستی.
دوشنبه 27 مهر 1388

sotedelan - هلند - المیره
شاید هم می خواهند استانی به نام ولایت تام مطلق فقیه علم کنند ..یک مشت بی سواد خر که شاید باجعل مدرک دانشگاهی خودشون رو ارضا کنند.واگر نه ان چه عیان است چه حاجت به بیان.اینها باور کن عربی که هیچ سواد نوشتن فارسی ابتدائی رو هم ندارنند.همون بهتر که کل دنیا بهشون بخندد.هر چند رووووووووووووووووووکه نیست.سک کی باشه سنگپا..
دوشنبه 27 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
فکر کنم این پوستر طرح کردان بوده ....
دوشنبه 27 مهر 1388

sibzaminirani - ایران - ایران
به گمانم دکتر کردان براشون ترجمه کرده!!
دوشنبه 27 مهر 1388

rezanl - هلند - امستردام
هه هه هه هه.خاک تو سر همین استان فقیه بگیره
دوشنبه 27 مهر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
قیافه این مزدور ادم فروش که پوستر نجس جمهوری ادمخوار را دردستان کثیفش دارد خیلی جالب است.مادرطول تاریخ هرچی کشیدیم ازدست این ها بوده.نابودشید که ملتی راروبنابودی کشاندیت.جهنمیهای خون اشام هم دیگردروی زمین نیستند.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
دوشنبه 27 مهر 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
دکتر کردان نتونسته موتلفه ترجمه کنه.ای خاکستر منقل خامنه ایی به سرش.
دوشنبه 27 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
بالاخره مدارک تحصیلی صادره از دانشگاههای جعلی مثل دانشگاه هاوایی که بسیاری از مسئولین جمهوری نکبت بار اسلامی از آنجا فارق التحصیل شده اند (و اخیرا گندش درآمد) باید یک جایی تاثیرات مثبت خودش رو نشون بده!. این همه مسئولان ارزشی با انواع و افسام دکترا از دکترای ختنه سوران گرفته تا دکترای علوم قرآنی (از کی تا حالا قرآن جزو علوم آکادمیک درآمده معلوم نیست!) دارند ایران را چهار نعل به سمت دروازه های پیشرفت و تمدن میرسانند. ضرب المثلی هست که میگه (چنین گفت پیغمبر دروغگوی .. ز گهواره تا گور مدرک جعلی بجوی!) اینها تخم و ترکه همین پیامبران و امامان و دجالان هستند!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

armani.armanian - آلمان - هامبورگ
آخه بدبختهای بیسواد مجبورین آبروی خودتون رو ببرین. اومد انگلیسی بنویسه، راه رفت. یارو بیسواد عقلش هم نرسیده که ولایت (همون روستای خودمون) ربطی با کلمه ولی نداره. منتها شاید فکر کرده که استان و شهرستان بهتر از ولایت و روستاست، اومده تازه بهترش کنه، این غلط رو کرده!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

marjanedarya - ایران - اراک
کسی نمیگه چرا اشتباهه . فقط آدم وقتی چیزی رو بلد نیست تابلوش نمیکنه . حالا اگه این حرفا رو فارسی بنویسن نمیشه؟
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Negah* - المان - فرانکفورت
marjanedarya - ایران - اراک . دوست گرامی این حکومت همه کارش تابلو هست از یاوه گویی احمقی نژاد گرفته تا مردن سران مملکت ومدارک تحصیلی جعلی بیسوادان حکومتی تا پلاکارد نوشتنشون جای بسی تاسف است که یکعده جاهل ونادان بر اب وخاک ایران زمین در حال تاخت وتاز هستند .
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
ببین کی داره در سرزمین کورش، اولین کسیکه قرارداد انسانیت را نوشت حکومت میکنه. ای خاک زیر کاهو بر سر بیسوادو نادان شما هیئت موئطلفه پیروان نواب قاتل. ببین چقدر زحمت کشیدن و پول خرج کردن که این واژه نحس را ترجمه کنن!!!
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
متاسفانه مرکز استان فراموش شده؛ که متعاقبا شهرستان اسهال اعلام میگردد. سفر به این استان جهت رفع یبوست و برامدگی وباسیل؛ جائز و حتی واجب است. شادباشید.
جمعه 1 آبان 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.