سومین بیانیه استقلال در خصوص اظهارات امیر قلعه نویی : از وجود گرگ‌هایی که در کمین استقلال نشسته‌اند ناراحتیم

سومین بیانیه استقلال در خصوص اظهارات امیر قلعه نویی :
از وجود گرگ‌هایی که در کمین استقلال نشسته‌اند ناراحتیم

باشگاه استقلال سومین بیانیه خود را در خصوص اظهارات امیر قلعه‌نویی منتشر کرد.

 باشگاه استقلال پس از دو بیانیه قبلی امروز تازه ترین بیانیه خود را درباره امیر قلعه نویی به شرح زیر منتشر کرد:
استقلال نیاز به تغییرات اساسی و بنیادی داشت که این امر تشخیص داده شد و ایجاد دگرگونی در مجموعه استقلال با سیاست های خاص دنبال شد.
استقلال امروز مجموعه ای است با شخصیت، یکدل و همرنگ که پایگاهی مردمی و ریشه در دل اقشار مختلف مردم دارد. استقلال ملک شخصی فرد یا گروهی نیست و متعلق به آحاد علاقمندان، پیشکسوتان، قهرمانان و همه آنهایی است که صادقانه در جهت رشد و تعالی ورزش و فرهنگ این کشور به خصوص استقلال گام برمی دارند.
رشد و توسعه ی این مجموعه فرهنگی، ورزشی از دیرباز دغدغه فکری فرهیختگان جامعه و به ویژه دست اندرکاران ورزش کشور بوده و در این مسیر افراد خودمحور همواره نقش بازدارنده ای ایفا می کرده اند.
طبیعی است اجرای سیاست بالندگی استقلال با مقاومت فرد یا گروهی که منافع خود را از دست داده می بینند مواجه شود و با مخالفت و کنایه های مروجین لمپنیسم مواجه گردد و غیرقابل انکار است افرادی که بعد از خانه تکانی استقلال راهی به این خانه ندارند واکنش های غیرعادی و همراه باحسادت و عصبایت از خود بروز دهند.
زمانی که اراده مجموعه استقلال بر تحول و ایجاد فضای سالم و صادقانه و احترام متقابل استوار شد، پیش بینی می شد عده ای توخالی با ظاهر عوام فریبانه و اندیشمند نما و حرف های بی پایه و اساس سعی در طرح خود داشته باشند و خود را سوژه روز وانمود کنند و با لفاظی جبران کوتاهی دست از نخیل بلند کنند.
صحبت های روزهای اخیر برخی افراد نشانگر ناگفته هایی بود که بخش هایی از آن ناخودآگاه از زبان آنان بیان شد و ابهامات مختلفی را در اذهان متبادر ساخت. نیازی به پاسخگویی به همه سوالات در یک مقطع زمانی خاص نیست و همه ما زمانی پاسخگوی کارهایمان خواهیم بود.
بیاد داشته باشیم که مردم بهترین قاضی هستند؛ جماعتی که گرما و سرمای ورزشگاه را به جان می خرند، محترم اند اما این جمع همه ی قاضیان عملکرد ما نیستند. آن که بر رفتار و گفتار و عملکرد ما قضاوت می کند شاید قالی باف و کوزه گری‌ست که در پستوی کارگاهی سرد و نمور مشغول به کار باشد و شاید خرده فروشی در پس پیچ و خم های بی انتهای کوچه های شهر و زارعی آفتاب سوخته در روستا و یا پزشکی که پس از یک جراحی سرنوشت ساز نمایش استقلال را از دریچه تلویزیون به تماشا نشسته باشد و ...
قاضیان رفتار و عملکرد ما از همه اقشار و اصناف و در همه اکناف و اطرافند. اینها شاید بر «پازل تاکتیکی» و «روزهای فیفا دی» اشراف نداشته باشند اما به خوبی تفاوت و تضاد را در رفتار و گفتار درک می کنند و ما را به قضاوت می نشینند. همان هایی که در لابه لای صدها ایمیل روزانه باشگاه می نویسند «از وجود گرگ هایی که در کمین استقلال نشسته اند ناراحتیم...»
حرف های عاری از واقعیت و متضاد برخی آقایان حاصل توهم زدگی ست اما این گزافه گویی ها ذره ای تردید به دل استقلال که در مسیر سلامت و صداقت حرکت می کند راه نخواهد داد و مجموعه استقلال به پشتوانه حمایت معنوی میلیونها هوادار فهیم خود – آنها که به خوبی صواب را از ناصواب تشخیص می دهد- به سمت اهداف بلندش گام برمی دارد. "

بیانیه های قبلی باشگاه استقلال در مورد اظهارات امیر قلعه نویی

بیانیه اول باشگاه استقلال در مورد اظهارات امیر قلعه نویی :
تخلف آشکار و مذاکره با بازیکن در دفتر مرغ فروشی

22 مهر : سایت باشگاه استقلال به مسئولان سابق این باشگاه حمله و از مذاکره با بازیکنان در دفتر فردی مرغ فروش انتقاد کرد.

سایت باشگاه استقلال امروز با انتشار مطلبی به مسئولان سابق این باشگاه حمله و از عقد قرارداد با بازیکنان با چک شخصی انتقاد کرد و آن را نمونه بارز یک تخلف آشکار دانست.
متن کامل مطلب منتشر شده در سایت رسمی باشگاه استقلال به شرح زیر است:

"استقلال حرفه ای پیش می رود
به دنبال اظهارات برخی آقایان و عنوان کردن این موضوع که 80 درصد قراردادهای بازیکنان استقلال دوساله بوده. سایت رسمی باشگاه استقلال برای روشن شدن افکار عمومی فهرست بازیکنانی را که قرارداد خود را در ابتدای لیگ هشتم (فصل 88-1387) امضا کرده بودند،اعلام می دارد؛

1- وحید طالب لو

2- خسرو حیدری

3- هادی شکوری

4- حسین کاظمی

5- آرش برهانی

6- سیاوش اکبرپور

7- فابیو جانوآریو

که این افراد تا پایان امسال با استقلال قرارداد دارند و بقیه بازیکنان در ابتدای فصل جاری با استقلال به توافق رسیدند. حال اینکه چگونه 7 بازیکن از 22 بازیکن فهرست استقلال معادل 80 درصد است، نشان از ضعف محاسباتی و ناآگاهی برخی آقایان از مفهوم درصد دارد که همواره همه مقولات را با 80 درصد ارزیابی می کنند!
موضوع دیگری که در اظهارات اخیر مطرح شده؛ طرح تخلف جذب بازیکنان استقلال با چک شخصی است که اتفاقا یکی از موارد جدی و نیازمند پیگیری قانونی است. اینکه کدام قانون و مقررات اجازه می دهد افراد با چک شخصی برای یک باشگاه دولتی بازیکن جذب کنند تخلفی آشکار است و کسانی که مدعی آگاهی از مسایل پشت پرده هستند، این بار قانون و مقررات را نادیده گرفته اند.
اینکه فصل گذشته مذاکره برای نقل و انتقالات باشگاه استقلال در دفتر کار فردی مرغ فروش انجام می شده نیز در نوع خود جالب توجه است. هر چند ما مایل به طرح این مسایل نبوده و نیستیم اما به نظر می رسد دوستان به طرح موضوعات پشت پرده میل و رغبت بسیاری دارند که در صورت ادامه این رویه ها سایت استقلال به طرح موضوعات دیگر هم خواهد پرداخت.
به زعم آقایان استقلال امروز کار غیر استاندارد انجام می دهد حال آنکه برخلاف روال گذشته استقلال براساس مقررات مالی و قوانین فوتبال حرفه ای پیش می رود و قاطعانه مانع بروز تخلفات این چنینی است. "

بیانیه دوم باشگاه استقلال در مورد اظهارات امیر قلعه نویی

مشکل درک مفهومی آقایان همچنان باقی است

24 مهر : باشگاه استقلال بار دیگر بعد از موضع‌گیری امیر قلعه‌نویی بیانیه‌ جدیدی صادر کرد.

سایت باشگاه استقلال بعد از بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر کرد با موضع گیری جدید امیر قلعه نویی؛ بیانیه دیگری به شرح زیر منتشر کرد:

"با گذشت 24 ساعت از انتشار بیانیه باشگاه استقلال، گویا مشکل درک مفهومی از «درصد» همچنان باقیست و برخی آقایان اصرار دارند 7 نفر از 11 نفر هم می شود 80 درصد!! که اگر ترکیب اصلی یک تیم فوتبال را هم 10 نفر حساب کنیم با ارفاق یک نفر باز هم 7 نفر می شود 70 درصد! اینجاست که گفتیم آقایان همه مقولات را با 80 درصد ارزیابی می کنند!!
در ضمن نفرات مدنظر این آقایان چند درصد در فصل جاری بازی های استقلال به میدان رفته اند؟ حتما این بار هم 80 درصد؟!
به فرض که این 80 درصد از استقلال را ایشان به استقلال آورده اند، مگر در بین این بازیکنان نفراتی نبود که همین آقایان می خواستند نیم فصل گذشته از فهرست استقلال خارج کنند؟
چگونه است آدم هایی را که در این فصل چهره شده اند هم به پای افتخارات خود می نویسید در حالی که فصل گذشته به ندرت آنها را به میدان فرستادید؟
حافظه ما که یاری نمی کند اما اگر آقای موراتی هم صنعت نفت را رها کرده و وارد صنعت مرغداری شده و مذاکرات خود را با مورینیو در دفتر یک مرغ فروشی یا به گفته آقایان مرغداری انجام داده اند، به ما هم نشانی آن مرغداری را در حومه پاریس بدهید تا از قافله عقب نمانیم!
چگونه است که مذاکرات نهایی با یک بازیکن در دفتر یک مرغدار انجام می شود و آقایان در صحبت های رپرتاژگونه خود به آن افتخار می کنند؟ مگر باشگاه استقلال دفتر نداشته؟ یا نکند در آن دستگاه شنود کار گذاشتند یا مواردی بوده که نباید مطرح می شد؟ آیا جذب بازیکن در محل باشگاه استقلال جای نگرانی داشته که آقایان سربرگ و مهر دولتی باشگاه را هم به دفتر مرغ فروش یا مرغدار برده بودند؟ یا دلایل ابهام برانگیز دیگری دخیل است؟
توصیه، معرفی و حمایت از انتصاب یک مرغدار به سمت مدیر کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال هم نکته جالبی است که آقایان به آن معترفند؛ نکند این فرد متشخص و دارای اعتبار در صنعت مرغداری، طبق فاکتورهای آقایان شخصی فوتبالی بوده که سمت مدیر کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال به وی سپرده شده است؟

dannni - سوئد - استکهلم
بر چشم بد لعنت/// این لنگیها چشم ندارند ببینند پسران ابی دره تیمهارو تار و مار میکنند رفتن دست به جادو و جمبل متوسل شدن عجب چشمی دارند این لنگیها دست اقدس چشم سرخه رو از پشت بستن /لنگیها خوشحال نشید دعوای خانوادگیه
یکشنبه 26 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
ایتها هم مثل سگ پریدن بهم . خوب چه انتظاری دارید وقتی که مملکت دست یه سری آدم نالایق هست .
یکشنبه 26 مهر 1388

elvis2002 - سوئد - گوته بر گ
یارو اسمش روشه, قله مرغی باید هم تومرغ فروشئ قرارداد ببنده!
یکشنبه 26 مهر 1388

zoroye iran - اتریش - وین
درسته که قلعه نوئی استاد ضد و بنده و پشت پرده به اینجا رسید ولی این دهه هرچه جام گرفتن توسط گروهبان قندلی بود در ایران هر که به جایی رسید با ضدو بند رسیده و تیم داری مکنن امثال دکتر زلفقارنسب و جلالی وخیلیها بی تیم میمانند
یکشنبه 26 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
به علت تهاجم گله ای گرگ درلباس مرغ تااطلاع ثانوی حمام بسته است لطفا به شعبه 2واقع درمرغداری باشگاه مراجعه فرماییدازطرف هیت مدیره اس اس/وجادارد درهمین راستا یک بیت شعرراتقدیم هوداران کیسه کنم/ کیسه قهرمان مرغ میفروشه چه ارزان
یکشنبه 26 مهر 1388

adam-bade - ایران - اردکان
1 2 3 4 5 6 شیش تایی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. فقط سرورتون پرسپولیس
یکشنبه 26 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
با این وضع لگنها فکر کنم کار به بیانیه دهم هم بکشه .....با این وضع قلعه مرغی شایستگی تخم مرغ فروشی هم نداره چه برسه به مرغ فروشی....
دوشنبه 27 مهر 1388

*پسر شجاع* - ایران - تهران
با این وضع لگنها فکر کنم کار به بیانیه دهم هم بکشه ....با این وضع قلعه مرغی شایستگی تخم مرغ فروشی هم نداره چه برسه به مرغ فروشی....
دوشنبه 27 مهر 1388

chelsea fan - انگلستان - منچستر
به هیچ کدام از این لنگیها ارتباطی‌ نداره که تو استقلال چی‌ میگذره،دعوا خانوادگی پس حق نظر دادن ندارند،اونا اگه نظری دارن برن واسه شانس پولیس{پرسپولیس]خودشون بدن که ابروی نداشتشون بیشتر از این نره
دوشنبه 27 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
ما که هر سال داریم قهرمان میشیم؛ واسه همینم کاری به این عراجیف ندارم. لنگیها هم که هر سال دارن جلوی اس اس لنگ میندازن؛ هالا هر کی میخواد هر چی بگه بگه. وای خدا مردیم از این همه قهرمانییییییییییییی
دوشنبه 27 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
katrina- اسکاتلند- اگه وقت کردی یه بار دیگه کامنتی رو که کذاشتی بخون اگه چیزی فهمیدی به ما هم بگو؟
دوشنبه 27 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
اینها هنوز عادت بیانیه دادنشون از دست ندادن چه مسخره ای این کله مرغی حیوونی kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر ههههههههههههه خندیدیم خوب شد بعد از قرنی یه جامی با زد و بند گرفتید برید تو توهم 6تایی (اراجیف )سرورتونه پرسپولیس اساس chelsea fan - انگلستان - منچستر اگه ابرو اینه بذار همون اس اس سوراخ داشته باشه هوچیگری کارتونه دعوا خانوادگیه خز شد این یه چیز دیگه بگو dannni - سوئد - استکهلم . دنی تیم سوراختون داره جای سوراخ ازونو میگیره . .
دوشنبه 27 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
واعظ بسه دیگه هرکاری کنی نمی تونی ژنرال و از چشم ما بندازی
دوشنبه 27 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
kakhoda saeid uk-منچستر-منظور این است باشگاه اس اس از پارسال تبدیل به مرغداری شده بود خبر نداشتیم یاد سریال طنز چارخونه افتادم ههههه سرم درد میکنه حال ندارم حالتون روبگیرم ...
دوشنبه 27 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر /تورو خدا بزر هرچه دوست داره بنویسته مگه نمیدونی با چه بدبختی راضیش کردیم برگرده/ بدون ملکه لنگیها صفحه بی نمکه
دوشنبه 27 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-چطوری?به جان هر چی مرد اگر حالم خوب بودبدسوژه میشدید حیف که بیحالم ولی تو حاشیه رفت اس اس٬ کیسه های سوراخ سوراخ
دوشنبه 27 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
katrina-اسکاتلند-همه لنگیها سرشون از دست قهرمانیهای استقلال درد میکنه.dannni-سوئد-خوب شد ما یه تعارف به ملکه لنگی کردیم؛ زود دوید امد؛ هالا اگه لنگیها بودن میگفتن به جهنم که (رسما خدا حافضی کردی)و برو دیگه بر نگرد و .....ولی ما اس اسیها تو مراممون نیست که کسی از دستمون ناراحت بشه و گریه کنه. دیگه چیزی نمیگم میترسم بازم قهر کنه.ههههههه
دوشنبه 27 مهر 1388

Ario1 - ایران - تهران
استقلال یعنی امیر قلعه نویی وامیر قلعه نویی یعنی استقلال!امسال استقلال واقعی همون سپاهانه ومنچستر واقعی ایران هم تراکتور سازیه نه ن تیم ته جدولی لنگ پولیس!اگه واقعا یه مسابقه پیامک تو نود بذارن و هر 18 تیم رو هم بذارن تاکید میکنم هر 18 تیم رو تو پیامک بذارن قطعا بدونید که تراکتور از همه طرفدارش بیشتره!نه لنگ پولیس!و من همیشه فکر میکردم چرا این تیم لنگی طرفدار زیادی داره ولی بازی هاش به درد لای جرز هم نمی خوره وهفته پیش از پیامک 90 جوابم گرفتم چون تراکتور قرمز پوشه ونصف جمعیت ایران هم ترکه!پس طبیعی تو سئس که بین اس اس و لنگ میذارن به خاطر قرمز بودن لنگ به لنگ رای میدن!ولی اگه تراکتور آبی بود مطمئن باشید که اس اس طرفداراش بیشتر میشد پس لطفا لنگی ها به خودتون نگیرید!یاشاسین آذربایجان یاشاسین ترک!.
سه‌شنبه 28 مهر 1388

Ario1 - ایران - تهران
عجب الدنگیه این مرتیکه پاچه خوار!واعظ رو می گم! مرتیکه دیکتاتور!واقعا قضاوت خیلی سادست که امیر راست می گه یا این مرد تیکه!خوب معلومه که این مردتیکه دروغ گو هستش دلیلش هم اینه که با همه دعوا داره و هر که بر خلاف میلش عمل کنه رو می کوبونه به طاق و می گه که فلانی دروغ گو هستش!خدا رحم کنه به ما با این آدم های دیکتاتور!ولی کور خوندن هرگز نمی تونن ما رو از امیر جدا کنن!هر جا بریم امیر رو تو دلمون داریم و همیشه تشویقش می کنیم!بازی با پاس هم رفتیم همدان اس اس رو تشویق کنیم که پشت نیمکت اس اس هم همه طرفدار ها استقلالی بودن که امیر قلعه نویی رو تشویق می کردن به این خاطر مرفاوی عصبانی شد وفحش داد و دروغ می گن که طرفدارهای پاس بودن!. من یه دوست دو آتیشه لنگی داشتم که همیشه به یه خاطر به اس اس قبطه می خورد و اون هم به خاطر امیر قلعه نوییه!همیشه میگفت قلعه نویی واقعا مربی خوبیه!سرور هر چی لنگیه امیر قلعه نوییه!. سرور هر چی لوتیه امر قلعه نوییه!چاکرتیم لوتی با معرفت!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
Ario1 - ایران - تهران بشین بابا انشا مینویسی اگه کله مرغی خوبه دیگه نیاز به این همه تفسیر بیخود نداره کیسه سوراخها اره جونه عمه ات طرفداراتون..تراختور
سه‌شنبه 28 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.