فال روز یکشنبه ۱۸ اکتبر - ۲۶ مهر

فال روز یکشنبه 18 اکتبر - 26 مهر

فروردین

می توانید تصمیمات مهمی را در این هفته اتخاذ کنید . رک گویی شما در این هفته ممکن است کار دستتان بدهد . بهتر است در برخی از مواقع سکوت اختیار کنید .

اردیبهشت

برای انجام هر کاری علاقه شرط اول است. البته به شرط آنکه صبور و بردبار باشید . در طالع این ماه شما سود مالی مختصری به چشم می خورد. اردیبهشتی ها در این مقطع می کوشند دوستی را با اسفندی ها آغاز کنند. این دوستی مدت زمان زیادی به طول خواهد انجامید.

خرداد

از اینکه می بینید روزگار بر وفق مرادتان نیست دچار ناامیدی و تشویش خاطر نشوید. فراموش نکنید که اعتماد به نفس یکی از شرط های موفقیت است .برای انجام این وصلت باید کمی از توقعات بالای خود بکاهید. اگر میخواهید تصمیمی اتخاذ کنید کمی صبر و تامل جایز است .

تیر

نگرانی که بابت مشکلات یکی از دوستانتان دارید به مرور زمان برطرف خواهد شد. در اطراف شما چشمانی هستند که مواظب اعمال و رفتارتان هستند و از شما غافل نمیشوند .زوجها باید در این نیمه حتی الامکان سکوت و آرامش را در خانه حکمفرما سازند و از جدل با یکدیگر بپرهیزند .

مرداد

به زودی در یک فعالیت پر تحرک و هیجان آور شرکت خواهید کرد و احساس نشاطی در وجودتان پدید خواهد آمد که روحیه کاری تان را دو چندان خواهد کرد .

شهریور

خانمهای جوان بسیار با محبت و رومانتیک هستند و باید یادشان باشد که خواستگاری خواهد آمد که نباید دقیقا این شرایط را دارا باشد، بلکه باید صفاتی داشته باشد که خانمهای جوان فاقد آن هستند. به عبارت دیگر دختر خانمها باید از آقایان رومانتیک و خیلی عاطفی دوری جویند.

مهر

امروز روز خانمهاست و باید با یک سیاست درست برای زندگی تصمیم مهمی اتخاذ کنند، اگر بین یازده صبح تا یک بعد از ظهر باشد نتایج پربارتری خواهد داشت و بر عکس تصمیمات این خانمهای خانه دار بین ساعات هشت صبح تا ده صبح ممکن است نتایج کمتر از آنچه انتظار دارند به بار آورد .

آبان

متولدین این ماه ممکن است با بعضی از آشنایان به بحث و جدل بپردازند که جای نگرانی نیست و آشتی در راه است. کاسبها و تجار به سفری کوتاه اما پربار و پرمنفعت خواهند رفت اما بهتر است از سفر طولانی دوری جویند.

آذر

بعضی از جوانان به خصوص دختران جوان دچار نوعی بحران خفیف هویت خواهند شد. جای نگرانی نیست. این بحران هویت در حقیقت برای پیدا شدن روند صحیح شخصیت موثر خواهد بود. آقایان و خانمهای جوان برای ازدواج عجله نکنند البته منظور، تصمیم به ازدواج است و نه تاریخ ازدواج .

دی

خانمهای این ماه کمی دلتنگ خواهند بود. اما خبر خوشی آنها را از این حالت بیرون خواهد آورد. شاغلها بهتر است خود را خیلی خسته نکنند در صورت احساس خستگی مصرف ویتامینها کمک خواهد کرد .

بهمن

دلتنگی و دلشوره به خصوصی به ویژه برای جوانان است. تنفس عمیق در هوای آزاد و تازه کاری مناسب برای این جوانان است و البته خوب است کمی بیندیشند که در آینده چه کارهایی می خواهند انجام دهند.

اسفند

اتفاقهای ناخاسته، فاجعه نیستند بلکه روشنگر راه هستند. در خانه بگو و مگو اتفاق خواهد افتاد. بحث کوچکی بین زن و شوهرها در خصوص بچه ها و نوع تربیت و درس خواندن آنها در خواهد گرفت.

ADSI - چین - شانگهای
چرا فال شنبه نبووووود؟؟؟؟
یکشنبه 26 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.