درخواست عجیب وزیر خارجه روسیه از ایران : برقراری رابطه با اسرائیل

درخواست عجیب وزیر خارجه روسیه از ایران : برقراری رابطه با اسرائیل

تابناک : یک مقام ارشد روسی در موضعی عجیب و جنجالی به موضوعی ورود کرد که برای همگان خط قرمز بودن آن در سیاست های جمهوری اسلامی ایران از هر مسئله دیگری روشن تر است.

به گزارش خبرنگار "تابناک"،یک خبرگزاری روسی مدعی شد که "سرگی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه در گفتگویی رسانه ای تاکید کرده است که، روسیه از اسراییل و ایران دعوت می کند تا روابط میان خویش را برقرار کنند و در این موضوع هیچ چیز غیر ممکنی هم نمی بیند!!!

بر پایه این گزارش، "لاوارف" در گفتگویی با خبرگزاری «ریا نووستی» ، شبکه تلویزیونی " Russia Today" و رادیو "صدای روسیه" ضمن بیان موضوع بالا گفته است: از نظر من باید در آن جهت تلاش کرد که اسراییل و ایران روابط میان خود را آغاز کنند. و باید پذیرفت که هیچکس نیازی به جنگ ندارد!

در ادامه انتشار این خبر رسانه های روسی می نویسند:اسراییل برنامه هسته ای ایران که با تولید و برنامه فناوری های موشکی و ادبیات خشن توام شده است را تهدید شماره یک برای امنیت رژیم یهود می بیند و از جامعه جهانی می خواهد که سیاست ها خود را نسبت به خنثی سازی این تهدید، تشدید سازند.

طرح چنین موضوعی از سوی این مقام ارشد و با نفوذ روسی در حالی است که ایران حتی پیش از انقلاب اسلامی نیز به واسطه حساسیت های مردمی نسبت به موضوع رابطه با رژیم صهیونیستی از اعلام روابط رسمی با این رژیم خودداری می کرد.با این حال مواضع شفاف جمهوری اسلامی ایران در قبال به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی و قرار داشتنش در صف نخست مبارزه با اقدامات نژاد پرستانه و اشغال آشکار سرزمین مردم فلسطین، این موضوع را برای همه جهانیان به یقین تبدیل کرده است که موضع ایران در قبال این رژیم نه تنها سیاسی نبوده بلکه یک خواست مردمی است بنابراین به نظر می رسد این گونه موضع گیری از سوی وزیر خارجه کشوری که به خوبی حساسیت های ایران را می شناسدامر غیر معقول و به نوعی گستاخی محسوب می شود.

kamia1 - المان - کلن
دولت ایران برائ اینکه سر کار بمونه همه کارئ میکنه!!!
یکشنبه 26 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
خدمات متقابل اسرائیل و احمدی نژاد. https://sobhefardaa.wordpress.com/2009/10/17/ahmadinejad_israel/
یکشنبه 26 مهر 1388

habibollah - ایران - تهران
شاید هم خوداینا اینجوری به شوروی خط دادن !. سیاست بی پدرومادر هرکاری میکنه!. من با نظر . kamia1 - المان - کلن. کاملا موافقم!
یکشنبه 26 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
این طرف فکرمیکنه ما خریم. اق روسی این اقایان اسهالی رابطه پنهانی با اسرائیلی ها دارن.این فیلمهایی که تقلبی نژاد بازی میکنه فقط برای کلاه گذاشتن سر طرفداران بیسواد و بیشعورش هست.
یکشنبه 26 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
باید بر گردیم به 30 سال پیش.
یکشنبه 26 مهر 1388

shnasahand - دوبی - الاهلی
یه پدر به خودش حق میده هر کاری رو از بچه اش بخواد حتم بدونین ملعون کوتوله حرف باباش رو زمین نمیندازه بخصوص که این یهودی زاده بهمراه مصباح شریعتمداری مشایی عسکراولادی و......{انوسیها} از اول هم برنامه شان جهانی کردن یهود از دل ایرانه به همت مسلمانان واقعی بگور خواهند برد
یکشنبه 26 مهر 1388

sepher - استرالیا - سیدنی
ایرانی با اسرائیل مشگلی ندارد. اعراب ایرانی هستند که از بردارانشان دفاع می کنند.ایران واسرائیل 2 کشور عجم هستند در میان اعراب. بعد از نابودی اسرائیل اعراب مشگلی ندارند جز ایران.
یکشنبه 26 مهر 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
مگه جمهوری اسلامی با اسراییل رابطه نداره ؟ کتاب پول خون رو بخونید یه نسخه هم بفرستید واسه روسها .هم اسراییل هم ایران با این بازیها امتیاز واسه خودشون میخرن . قابل توجه سر دبیر مسخره تابناک که در جریان کامل روابط هست و خودشو بی خبر نشون میده و مشتری جمع میکنه .
یکشنبه 26 مهر 1388

amir1984dubai - امارات - دبی
منظورش این بوده که روابطشون رو بعد از 30 سال آشکارا کنن و دیگه مخفی نباشه
یکشنبه 26 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
آقا ما که حمالتان نیستیم و کارهای دیگرهم داریم که کیسه های پولتون رو سی سال کول بکشیم بببریم اسرائیل ببریم . احمدی کوتوله که خودش جهوده چرا ما رو مسخره ووقت مارو می گیره ؟. آگر چشمش به زن پوتین افتاده و اینها همش بهانهس یکخورده جرات کنه این سیاه کوتوله یک کلام بگه جورش کنیم . بیائید روبوسی کنید دیگه گندش در اومده !!
یکشنبه 26 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
هر چی کشور برادر و دوست بگوید.
یکشنبه 26 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
حکومت اسهالی ایران برود.صلح و ارامش بر خواهد گشت.
یکشنبه 26 مهر 1388

vahid735 - ایران - هرسین
بابا بی خودی شلوغش می کنن این یارو نیتش خیره!!!!. تو این گیر و دار همه عالم و آدم از ایران می خورن غیر دو جا یکی اسراییل و یکی ملت ایران لا اقل این ته تهاشم به اسراییل برسه تا ....
یکشنبه 26 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
اسرائیلی ها حداقل مردم خودشونو قصابی نمیکنن.
یکشنبه 26 مهر 1388

armin100 - اتریش - سالزبورگ
درود به همه بچه ها. من حدود 3سال که میام اینجا همه نظرات رو همیشه خوندم و با کار بران از . روی نظراتشون اشنا هستم مثلا لذت میبرم از کامنت های ارتمیس از سوئد و انتی اسلام از ایران .خدا رو شکر که دیگه این محسن قوز فیش - نروژ - . نمیاد دیوانه ضربه مغزی . راستی انتی اسلام / این bluestar - ایران - تهران . طرفدار احمدی نژاد و این رژیم نبود حالا رنگ عوض کرده؟
یکشنبه 26 مهر 1388

bij - المان - المان
احمدی نژاد مدعی طرفداری از زنان، اقدام به گزینش وزیر زن میکند اقایان اصول گرا و اصلاح طلب فریاد برمیاورند که اسلام با وجود زن در قدرت به باد میرود!! مشاوران و نزدیکان ا.ن. مدعی برقراری روابط غیرمستقیم با اسراییل میشوند و باز همان اقایان، مخالفت با او و مخالفت با مصلحت اندیشان نظامی دولت اسلامی!! تو شاهد باش که یک جانی مثل ا.ن. که ازادی بیان را برنمیتابد مدعی نجات زنان و تابو شکنی در مقابل رفورمیستهای اسلامی ضد زن و مدافع تابوهای خمینی زده، میشود! عجب اسلام تو اسلامیست در این مملکت اسلام زده!!! معترضین به چه کسی میتوانند رجوع کنند وقتی اسلام از هر جهت بخصوص با مکر، چهره های متفاوت ضد مردم را به نمایش میگذارد؟!
یکشنبه 26 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
باید شعار مرگ بر فلسطین درود بر اسرائیل درود بر انگلیس مرگ بر عربها مد بشه
یکشنبه 26 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
باور به اورشلیم می رود. کجایی 88 تازی.
یکشنبه 26 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
تو یکی غلط کردی اصلا دخالت کشوره ما به شما چه نخودهای عوضی همه به خاطره اینکه این دجال جمهوری اسلامی بمان تلاش میکنن با بقیه کشورا روابط برقرار کنه اصلا به ما چه این دولت با مردمش خوب نیست و مشروعیت نداره که بخوان نگاهش دارن مردم دارن در ایران رنج میبینن بقیه کشورا در فکر منفی خودشون هستن . بید سرنگون بشه هر چه زودتر تا تکه تکه نشد به پاخیزین مردم .
یکشنبه 26 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
kamia1 - المان - کلن -- حرف شما کاملا درسته
یکشنبه 26 مهر 1388

louisette - فرانسه - مارسی
جرا نه؟مگر اسراپیل لول است؟ لا اقل بهتر از اون نکبتهای طالبان است.
یکشنبه 26 مهر 1388

ashoor - ایران - تهران
خوب میشد کسانی که در جنبش سبز فعالیت میکنند سعی کنن با جنبشهای دمکراتیک سایر کشورها ارتباط بگیرن و خواسته های اونها رو هم مثل خواسته خودشون در اینترنت تبلیغ و پیگری کنند. چند روز پیش خبری میخوندم که گروههای دمکراتیک مصری سخت در تلاش هستند تا نگذارند پسر رئیس جمهور هشتاد ساله به جانشینی پدرش برسه.بعد فکر کردم چه کمکی از دست ما برمیاد . به این نتیجه رسیدم که کاش شعارشون رو به زبان عربی به صورت بمب گوگلی دربیاریم تا متوجه بشن که اینور زمین هم کسانی با دغدغه مشابه تلاش میکنن و نگران هم فکرهاشون در تمام دنیا هستن. در مورد روسیه و چین هم همینطور. اگه کسی تو بالاترین عضوه لطف کنه این موضوع رو اونجا لینک بده.
یکشنبه 26 مهر 1388

arshia83 - اکراین - کیف
به امید دوستی ایران با تمام کشورهای جهان.
یکشنبه 26 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
armin100 - دوست عزیز! بخش نظرات 2 ساله که فعال شده. شما چطور 3 ساله که نظرات رو میخونید؟؟ لوول
دوشنبه 27 مهر 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
از این به بعد ایران میگه:کشــــور مظلوم و شهید پرور اسراییل.
دوشنبه 27 مهر 1388

tamara .s - انگلیس - لندن
مشهدی-انگلیس -منچستر. درود بر تو که مرگو واسه من خواستی!!!!! به امید وارزوی صلح وانسانیت اگه مرگ خوبه خوب جمهوری اسلامی کارش خیلی درسته!!!!!!!
سه‌شنبه 28 مهر 1388

louisette - فرانسه - مارسی
باید با دنیا ارتباط داشت.همین فلسظینی ها اینقدر از ما بدشان میاد.ما را باعث بدبختی ها شون میدونند ولی رهبراشان اسکناس لیسهای ما هستند.وتا زمانیکه پول های ما را میبلعند ملتشان رنگ آرامش را نخواهد دید چون بعنوان تروریست در انظار باقی خواهند ماند در حالیکه مردم بیچاره تقصیری ندارند یک عده ای ار لیدر های کله خرابشان جنایتکار هستند.
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.