ثمره هاشمی: وزرای باقیمانده زن نیستند

ثمره هاشمی: وزرای باقیمانده زن نیستند

مجتبی ثمره هاشمی، دستیار ارشد رئیس جمهور ایران در حاشیه دیدار روسای جمهور ایران و سنگال اعلام کرد سه وزیر باقیمانده کابینه دولت دهم زن نیستند.

آقای ثمره هاشمی در همین رابطه افزود: "تا آنجا که من خبر دارم هیچ زنی برای وزارت خانه های آموزش و پرورش، نیرو، و رفاه که قرار است به مجلس معرفی شوند، وجود ندارد و آقای بذرپاش نیز در بین وزیرانی که قرار است معرفی شوند، نیست."

در خصوص معرفی وزرای وزارت نیرو، آموزش و پرورش و تامین اجتماعی گفت: "خانم آلیا از پذیرش وزارتخانه آموزش و پرورش استعفا دادند و قطعا ایشان حضور ندارند اما زمان معرفی این سه وزیر به مجلس زمانی است که کار مجلس به لایحه هدفمند کردن یارانه ها به پایان برسد و هفته بعد از پایان رسیدگی به لایحه یارانه ها این سه وزیر معرفی می شوند."

در پی رای عدم اعتماد مجلس به وزیران پیشنهادی محمود احمدی نژاد؛ سوسن کشاورز برای آموزش و پرورش، محمد علی آبادی برای وزارت نیرو و فاطمه آجرلو برای وزارت رفاه و تامین اجتماعی، آقای احمدی نژاد، فاطمه آلیا نماینده تهران در مجلس را به عنوان وزیر آموزش و پرورش و علی ذبیحی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را به عنوان وزیر نیرو به مجلس معرفی کرده بود.

اما ساعاتی بعد از اعلام وصول نامه معرفی دو وزیر به مجلس، با ارسال نامه ای معرفی وزرای آموزش و پرورش و نیرو را پس گرفت.

آقای احمدی نژاد دلیل مشخصی برای پس گرفتن معرفی این دو وزیر پیشنهادی اعلام نکرده ولی برخی آن را با سخنان آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران در دیدار با اعضای دولت مرتبط می دانند که در آن بر "مغتنم شمردن توصیه های علما و مراجع" تاکید کرده بود.

گفته می شود معرفی وزرای زن با مخالفت برخی مراجع روبرو بوده است و بنابر گزارشها، دیدارهایی بین برخی مراجع شیعه در قم نیز در همین ارتباط صورت گرفته است.

baas - هلند - روتردام
و بقیه هم مرد نیستند ( نامردند )
یکشنبه 26 مهر 1388

nima.mp3 - ایران - اصفهان
سلام دوستان. من سه ماه بود که (بعد از انتخابات) کامنت نمیزاشتم. انقدر اعصابم ریخته بهم بود که دیگه حوصله هیچ کاری نداشتم. فقط هر روز میومدم خبرا را دنبال میکردم و از نظرات شماها استفاده میکردم و زود میرفتم. ولی امروز دلم دوباره براتون تنگ شد گفتم دوباره بیام تو جمعتون . به امید پیروزیه جنبش سبز ایران........
یکشنبه 26 مهر 1388

میرهاشمی - ایران - صدرآباد
nima-ایران - اصفهان . چیه مثل این ندید بدیدا تو هر موضوعی همین کامنت را میزاری.همون بهتر که نبودی. حرف دیگه ای بلد نیستی؟انگارمردم منتظر ایشون بدندو ....
یکشنبه 26 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
از این نظر دمشون گرم زن جماعت رو چه به کارهای مهم
یکشنبه 26 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
دروغ نگو باور هشتادو هشتیان نژاد که جز لیست هست ثمره بقره.
یکشنبه 26 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
nima.mp3 - ایران - اصفهان. درود دوست گرامی / بسیار خوب کردی که دوباره اومدی / بسه دیگه تو هم دیگه شورش رو درآوردی / تو همه ی خبرها همین رو گذاشتی / بسه دیگه .........
یکشنبه 26 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.