پسری برای قتل پدرش آدمکش اجیر کرد

پسری برای قتل پدرش آدمکش اجیر کرد

پسری که برای قتل پدرش یک آدمکش اجیر کرده بود، در جریان تحقیقات پلیسی بازداشت شد و جزئیات نقشه جنایتکارانه اش را فاش کرد. به گزارش خبرنگار ما ساعت 30/21 سومین روز تیرماه اپراتور مرکز فوریت های پلیسی به ماموران کلانتری مرزداران خبر داد مردی به بیمارستان منتقل شده است که از ناحیه سر و کمر مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و بیهوش شده است. حضور ماموران در بیمارستان فایده چندانی نداشت و آنها فقط توانستند نام مرد مجروح را ثبت کنند اما از آنجا که منصور قدرت تکلم نداشت، نتوانستند علت درگیری و هویت ضارب یا ضاربان را فاش کنند. سه روز بعد از این حادثه از بیمارستان خبر رسید منصور به خاطر خونریزی شدید داخلی و ضربه مغزی جان باخته است. به این ترتیب پرونده یی جنایی روی میز بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 27 قرار گرفت و کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی موظف شدند تحقیقات پلیسی را پیرامون این جنایت انجام بدهند. در بررسی های پلیسی معلوم شد منصور در انبار محل کار خود که در طبقه زیرین خانه اش واقع شده مورد ضرب و جرح قرار گرفته و خانواده او بعد از اطلاع از این حادثه وی را به بیمارستان رسانده اند. در حالی که هیچ ردپایی از قاتل وجود نداشت کارآگاهان به سرنخی کلیدی دست یافتند و متوجه شدند منصور با یکی از پسرانش به نام کاظم به شدت اختلاف داشت. با افشای این موضوع کاظم بازداشت شد. او که ابتدا مدعی بود هیچ اطلاعاتی درباره قتل پدرش ندارد، وقتی فهمید ماجرای اختلافات خانوادگی آشکار شده است خود را در بن بست دید و به طراحی نقشه جنایت اقرار کرد اما گفت اجرای این توطئه را به مرد دیگری سپرده بود. پسر مقتول توضیح داد به خاطر اختلافاتی که با پدرم داشتم تصمیم گرفتم او را بکشم اما خودم توانایی این کار را نداشتم برای همین به یکی از کارگران پدرم به نام رضا پیشنهاد دادم در ازای مبلغ یک میلیون تومان قتل را انجام بدهد او هم قبول و نقشه ام را اجرا کرد.

کارآگاهان بعد از شنیدن اعترافات کاظم برای دستگیری رضا دست به کار شدند اما این مرد پس از ارتکاب قتل پول را گرفته و به مکان نامعلومی گریخته بود. افسران جنایی که در جریان تفحص های خود متوجه شده بودند متهم اهل افغانستان است احتمال فرار او از کشور را مطرح کردند اما چندی بعد اخباری به دست آمد که این فرضیه را ابطال کرد. بنابراین تمامی محل های تردد رضا و مکان و افرادی که احتمال حضور و تماس متهم فراری با آنها وجود داشت، تحت کنترل قرار گرفت تا اینکه اواخر هفته گذشته مرد افغان در حومه غربی تهران شناسایی شد و ماموران پلیس با طراحی عملیاتی ضربتی توانستند ساعت 9 صبح دیروز او را بازداشت کنند. رضا پس از انتقال به پلیس آگاهی بدون هیچ مقاومتی به انجام جنایت اعتراف کرد و گفت؛ من کارگر منصور بودم و مشکل خاصی با او نداشتم تا اینکه پسرش پیشنهاد قتل را مطرح کرد و از آنجا که من شدیداً به پول نیاز داشتم همکاری با او را پذیرفتم. شب حادثه در انبار مخفی شدم و وقتی اطمینان پیدا کردم منصور در آنجا تنها است با چوب و چاقو وی را به شدت مورد ضرب و جرح قرار دادم و فرار کردم.

پس از اعترافات متهم اصلی پرونده، وی روانه بازداشتگاه شد و به گفته سرهنگ سعید لیراوی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیسی آگاهی تهران تحقیقات از کاظم و رضا برای افشای انگیزه های اصلی جنایت ادامه دارد.

farnazflora - مالزی - کوالالامپور
ارزش جون یک ادم فقط یک میلیون ؟؟؟‌‌!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 26 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
امیدوارم هر دو شونو اعدام کنند
یکشنبه 26 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
وای از مرام و فکر پلید آدمیزاد
یکشنبه 26 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
شاید این نظر من به مذاق خیلی از دوستان خوش نیاد ولی باور کنید بعضی پدرها حقشونه که هر بلایی رو سرشون بیارن..اخه پدری که به دخترخودش تجاوز میکنه ایا مستحق زنده موندنه؟؟؟؟؟؟ ...وویا پدری که زن خودشو میفروشه..یه مرددایم الخمر قطری 3 سال پیش به دختر 14 ساله خود تجاوز میکردوخیلی زود بعداز اشکار شدن قضیه به دار اویخته شد..اینجوری نیست چون طرف اسم بابا رو به یدک میکشه دیگه میتونه هر غلطی روبکنه
یکشنبه 26 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
این عوامل نظام کثیف اخوندی تو مطالبی که پای کثیفشون وسط کشیده میشه؛ میترسن بیان کامنت بزارن.( بر باعث و بانیش لعنت)
یکشنبه 26 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
poriyaye_vali - قطر - دوحه ** راست میگی. نه بعضی از پدرها بلکه کلا بعضی از آدمایی که خیلی جنایت و کارهای کثیف میکنن مرگ حقشون هست اونم به بدترین نحو. مثل همون قاتل سریالی کرج که خبرهاش تو سایت هم هست. کسانی که در کمال آرامش و با خواسته و میل درونی و بدون هیچ ناراحتی و عذاب وجدان جنایت های وحشتناکی انجام میدن
یکشنبه 26 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.