پنج سال حبس تعلیقی برای سعید حجاریان

پنج سال حبس تعلیقی برای سعید حجاریان

سعید حجاریان بعد از تحمل بیش از ۱۰۰ روز زندان به ۵ سال حبس تعلیقی محکوم شد.

موج سبز آزادی، خبر داد که سعید حجاریان، فعال سیاسی و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی که در حوادث پس از انتخابات بازداشت شد و تحت فشارهای بسیار او را وادار به اعتراف های دروغین کردند، به ۵ سال حبس تعلیقی محکوم شده است.

لازم به ذکر است خبر محکومیت سعید حجاریان هنوز از سوی مقامات قضایی به صورت رسمی اعلام نشده است.

همچنین از حکم صادره برای سایر فعالان سیاسی هنوز اطلاعی در دست نیست.

black chador - امریکا - ولدن
اگر این ادم لال پنج سال زندان گرفت پس موسوی و کروبی و خاتمی باید اعدام بشن.
شنبه 25 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
خوشم اومد. این علی چکه ای حتی توی کما هم روزانه به اسلام .
شنبه 25 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
زنده باد زیدآبادی که بعد از این همه زندان و شکنجه هنوز قبول نکرده که بیاد و جلو دوربین اعترافات دروغین کنه. در ضمن هر چه شدت عمل دولت بیشتر باشه، این یعنی بیشتر ترسیده و بیشتر موجودیتش رو در خطر دیده.
شنبه 25 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
خبر جدید ومهم. من نمیدنم این صحت داشته باشه یا نه: برادر زادهه ام زنگ زد و گفت که شایع هست ه خامنه ای را دیشب شبانه و پنهانی خاک کردند از ترس اینکه مردم بپاخیزن و انقلاب کنند. اینطور که معلومه میخوان اول اول دفاع خودشون را در شهرستانها تنظیم کنند وبعد مراسم تشیع جنازه تقلبی تحویل مردم بدن. اگر این خبر درست باشه نشون میده ک این اشغالهای اسهالی از شما میترسند. بهشون اجازه مرتب کردن نیروهای تازی صفت را ندید. زنده باد مردم شجاع ایران . گوربگور بشه رهبر اسهالی.
شنبه 25 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
تبریک به هموطنان علی گدای افلیج رهبرحکومت اسلامی شب گذشته کا سه واجبی را سر کشید وبه درک همانجائی که خمینی دجال (ره) سالها پیش واصل شده بود پیوست.او در دوزخ همچنین منتظر دیگر مسئولین حکومت اسلامی است.
شنبه 25 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
black chador - امریکا - ولدن. بهت توصیه می کنم که همش سایتهای مخالف نظام ایران را نخونی کمی هم جهت بالا بردن و اپ دیت کردن خودت هم شده به سایتهای دیگه مراجعه کن. رهبر ایران امروز با ریس جمهور سنگال دیدار و جلسه داشت. فکر کنم که هر جند وقت برای بیدار نگه داشتن شماها از حالت مستی و خماری نیاز است که جنین شایعاتی ساخته شود.
شنبه 25 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
bavar88 - هلند - امستردام. این خبر باید یه لینی داشته باشه که و در هلند خوندی یا دیدی یا شنیدی. لطفا لینک را بذار تا من بخونم. در ضمن من هر روز کیهان را میخونم و دروغهای اسهالی را مطالعه میکنم.
شنبه 25 مهر 1388

hares2 - هلند - استکهلم
bavar88 - هلند - امستردام ----تو مغزت به جای مخ...
ما طالب پاکی و صفاییم هنوز. ایرانی و حامی ولاییم هنوز.
در حمله ی قدرت طلبان نا اهل. ما حامی موسوی کرخاتمی نژادیم هنوز. موسوی کرخاتمی نژاد: مخفف موسوی-کروبی-خاتمی که قربونشون برم له
شنبه 25 مهر 1388

nima.mp3 - ایران - اصفهان
سلام دوستان. من سه ماه بود که (بعد از انتخابات) کامنت نمیزاشتم. انقدر اعصابم ریخته بهم بود که دیگه حوصله هیچ کاری نداشتم. فقط هر روز میومدم خبرا را دنبال میکردم و از نظرات شماها استفاده میکردم و زود میرفتم. ولی امروز دلم دوباره براتون تنگ شد گفتم دوباره بیام تو جمعتون . به امید پیروزیه جنبش سبز ایران........
شنبه 25 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
hares2 - هلند - استکهلم. فکر کنم شما اول باید یک دوره مکان شناسی و جغرافیا شناسی باید بری تا بدونی که کجا هستی بعد با بزرگتر از خودت هم کلام بشی. لطفا از .. به درجه بالاتر بیا و بعد جواب تو را می دهم/
یکشنبه 26 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوست خوبم artosh - ایران - تهران . با نظر شما موافقم. دوست خوبم bavar88 - هلند - امستردام در دین ما زنده کسی است که در قلوب ملت جای داشته باشد. پس زنده و مرده بودن ظاهریش خیلی مهم نیست. .
یکشنبه 26 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
bavar88 - هلند - امستردام. اسم یکی از خیابونهای آمستردان که ایرانیا زیاد توشند چیه؟؟
یکشنبه 26 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.