حسین رضازاده: جوانان ایران تعلق خاطر مضاعفی به احمدی‌نژاد دارند

حسین رضازاده: جوانان ایران تعلق خاطر مضاعفی به احمدی‌نژاد دارند

آفتاب نیوز : دارنده دو نشان طلای وزنه برداری بازی‌های المپیک گفت: «دکتر احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران عزت و نصرت را پس از 8 سال دوباره به ملت ایران هدیه داد».

حسین رضازاده در گفت‌و‌گویی با ایرنا تاکید کرد: «مهم‌ترین ویژگی محمود احمدی‌نژاد مردمی بودن آن است او از بطن ملت و با ملت و در جهت منافع ملت گام بر می‌دارد».

قهرمان وزنه برداری جهان می‌گوید: «محمود احمدی‌نژاد حرف دل ملت ایران را می‌زند چرا که خودش از قشر مستضعف جامعه بوده و به خوبی به دردهای مزمن ملت آشنایی دارد».

رضازاده گفت: «محمود احمدی‌نژاد در بین چهره‌های سیاسی مطرح جهان منحصر به فرد است و من او را قویترین مرد عرصه سیاست در جهان می‌دانم».

وی در خصوص حمایتش از اهدای مدال جهانی حمید سوریان به محمود احمدی‌نژاد گفت: «اهدای مدال طلای حمید سوریان به رییس جمهور منتخب ملت، آرزوی جوانان ایران اسلامی بود».

رضازاده افزود: «جوانان ایران زمین از آنجایی که تعلق خاطر مضاعفی به رییس جمهور خودشان دارند از حمید سوریان توقع داشتند که به رسم یادبود و حمایت از عملکرد رییس جمهور مدال طلای خودش را به دکتر احمدی‌نژاد هدیه کند».

وی در پایان خاطر نشان کرد: «حمید سوریان هم به خواسته جوانان ایران عزیز لبیک گفت و این مدال خوش رنگ را به رییس جمهور منتخب ملت هدیه کرد».

zirmizi - تهران - ایران
تو هم داری مثل سوریان می شی . تو هم داری خود را خراب می کنی . تو هم داری پهلوانیت را حراج می کنی .
شنبه 25 مهر 1388

sam1 - انگلیس - لندن
این رضازاده هم سیفون لازم شده.. اخه دیگه افتابه کار ساز نیست
شنبه 25 مهر 1388

bikerboy - دانمارک - کپنهاگن
بی غیرت بی ناموس.
شنبه 25 مهر 1388

Ahmad Esfahani - ایران - اصفهان
خدایا به مقدسات خودت قسم میدهم ترا که به این جوان ایرانی (رضازاده)به اندازه یک جو عقل بده خدایا تو خود میدانی که ما او را دوست داریم اما چه کنیم که عقل او با وزنش جور در نمیاید.خدایا تو خود چاره درد کن و لا اقل یک صدم وزن او عقل عطا کن این جوان هیچ نمیفهمد.
شنبه 25 مهر 1388

maliheh_uk - انگلستان - لندن
تو یکی خفه شو برو تبلیغ رابینسون را بکنی بیشتر بهت میاد مردک
شنبه 25 مهر 1388

zorro.ir - ایران - تهران
الاغ گامبو٫دستمالت رو بزار‌ کنار چشم و گوشت رو باز کن ٫تو و سوریان اگه به اندازه یه نخود مرام و معرفت و فهم و شعور داشتین می فهمیدین که سینه سهراب و نداها رو چه کسی سوراخ کرد این رژیم ماندنی نیست همون بهتر معلوم بشه کی از جنس مردمه
شنبه 25 مهر 1388

Rouzbeh1602 - انگلستان - لندن
غیرت که نباشه حالا تو 2000 کیلو رو بالا ببر ...
شنبه 25 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
هر کسی که مخالف نظر ما داشته باشه بی ناموس میشه و بی غیرت. عجب دنیای قشنگی شده. هر کسی که ما رو قبول داشته باشه عجب انسان شریفیه و اگر بر خلاف نظر ما گفت عجب آدم کثافت و بی شرف و بی ناموس و خلاصه همه بدیها توش جمع میشه. نخیر این ما هستیم که باید خودمون رو اصلاح کنیم و نظرات کسانی که با ما همخوانی نداره رو بشنویم و به اون نظر احترام بگذاریم و اگر نظری خلاف اون نظر داریم رو بیان کنیم. وقتی ما نظر خودمون رو ملاک درستی و غلطی قرار بدیم یعنی ما یک فاشیست هستیم که غیر از خودمون هیچ کسی رو قبول نداریم. و این روشیه که متاسفانه تو طرفدارای دو طرف وجود داره.
شنبه 25 مهر 1388

juvel - نروژ - اسلو
اشغاله تاپاله چی بهت دادن اینقدر موس موس میکنی .
شنبه 25 مهر 1388

arvin314 - انگلستان - برادفورد
اون وزنهایی که زدی همه به آشِغالهایی مثل خودت و سوریان و رییس جمهورت...
شنبه 25 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
؛محمود احمدی‌نژاد در بین چهره‌های سیاسی مطرح جهان منحصر به فرد است ؛-------نه لنگه این خر در برزیل وجود داره.
شنبه 25 مهر 1388

Saeid Irani - ایران - تهران
کاش که به جای این هیکل یک ذزه شرف و غیرت داشتی. قهرمان مردم ایران ندا ها/سهرابها/استاد شجریانها/علی کریمی ها/زندانیان در بند وتمامی مردم سبز ایران هستند. خاک بر سرت کنند
شنبه 25 مهر 1388

iran-azad - ایران - تهران
dadash88 - ایران - ایران - دوست عزیز اشتباه نکن رضا زاده مورد حمله قرار می گیرد چون از واژه "ملت ایران" استفاده کرد. ملتی که او سخنگوی آنها نیست و اکثریت آنها در مترو و دانشگاه و کوچه و خیابان و حتی در انتخابات نشان داده اند مانند او فکر نمی کنند پس من هم می گویم آقای رضازاده لطفا خفه شو
شنبه 25 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
zirmizi - تهران - ایران / عزیزم این مردک خود فروخته خیلی وقته که خراب شده. از همون روزی که دست اون رهبر علیلش رو بوسید نشون داد که چقدر حقیره. تف به غیرت نداشتت حسین رضازاده.
شنبه 25 مهر 1388

IRANEBARTAR - المان - برلن
..مال ابلفضل .اللاغ سعی کن بار مغزی تو ببری بالا وایلا کینگ کنگ هم میتواند کار شعبان بی مخی مثل تو را بکنه///
شنبه 25 مهر 1388

matias1987 - فنلاند - ترنیو
جوانان ایران بلنسبت حتی به عکسش‌ نمی‌.....، چه برسه بخوان تعلق خاطر داشته باشند. از قیافت حالت تهوع گرفتم. اه اه. خوب اگه تو اینقدر قیمتت ارزون بود میگفتی‌ ما بیایم بخریمت.لاقل قهرمان بودی نه خودفروش به خائن
شنبه 25 مهر 1388

fredoparto - انگستان - آکسفورد
من دلم برای رضازاده می سوزد. طفلک با این جثه عظیم مغز کوچکی دارد که به آسانی شستشو شده و دربست در اختیار سردمداران رژیم، مخصوصاً حمار بزرگ، قرار گرفته است. ایشان ابتدا مدال خود را تقدیم رئیس جمهور قلابی خود کرد و آبرو و حیثتش را از دست داد، بعد به تحسین و تمجید او پرداخت و منطقش را دود کرد. اقدام بعدی او چیست که تمام اصالتش را به باد دهد؟
شنبه 25 مهر 1388

tarkofski - سوئد - استکهلم
«دکتر احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران عزت و نصرت را پس از 8 سال دوباره به ملت ایران هدیه داد». این جمله یعنی‌ اینکه دره خاتمی رو داره زیر سوال میبره !!! خفه شو مردک که حالم ازت به هم میخوره تو چی‌ می‌فهمی از سیاست که اینجوری چرند میگی‌ برو گم شو نفرین همه ایرانی‌‌ها به تو
شنبه 25 مهر 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
ای کاش به جای اون هیکل بزرگ کردن کمی شعورت را بیشتر میکردی مرتیکه بی غیرت
شنبه 25 مهر 1388

Araki - ایران - اراک
این گنده خیلی وقت که دستمال بدست بوده
شنبه 25 مهر 1388

arash_1932 - ایران - مشهد
خاک بر سرت واقعا بشکه هستی.
شنبه 25 مهر 1388

razm - ایران - ایران
اون جوکی که درمورداین تنه لش می گفتن که نمیفهمید وزنه چند کیلویی اول بهش الف می دادن بعد می گغتن وزنه رو بلند کن اونم میکرد!درست بوده نغهم حالا اظهار نظر هم می کنه.
شنبه 25 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
در زمانی که درتهران و حومه زنان از فقر برای درآوردن خرجی خانواده مجبورند کنار خیابان ها رژه بروند و مردان هم بخاطر چند صد تومان راننده تاکسی را بکشند و جیب افراد را بزنند چند صد هزار تومانی از طرف دربارخامنه ای برای این تاپاله های مفتخورکه اکثرا از خانواده های سیاه پوش حرامزاده عربی هستند نمی تواند حیرت انگیز باشد- دولت احمدی کوتوله فقط از خودی ها را اجازه خروج از ایران می دهد و عده ای دیگررا ممنوع الخروج می کند !. تعدادی از ورزشکاران ایرانی که حقیقت زشتکاران ایرانی هستند و نباید آن ها ایرانی دانست چه در زمان شاه وچه در زمان ملاها از آخورهای دولتی میخوردند و میخورند ! ملاها که همه از خانواده های فقیر و بیسوادند همیشه در صدد یافتن افرادی در رشته های هنری و یا ورزشی و یا علمی هستند که عقده های کمبود دوره جوانی شان رابا آنها مداوا کنند و حتما احمدی کوتوله که حتی قسمت مهم بدنش هم کوتوله مانده و درشب هنگام یا علی یا علی کردن با نارضایتی همسرش روبروست از دیدن این حیون خیکی گوشتی ارضاع میشود !. .
شنبه 25 مهر 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
شاید از موضعگیری بعضی ورزشکاران جا بخوریم اما تکلیف رضا زاده از اول روشن بود. به جای اینکه فحشش بدیم ازش تشکر کنیم که اینهمه مدال برامون آورده. اگر کسی یک بار حرف زدن اونو دیده باشه می فهمه که برخلاف بازوهاش، مغزش کاملا خالیه و توقع درک شرایط ایران و جهان از او توقع کاملا بیجایی است.
شنبه 25 مهر 1388

bigmoeshah - امریکا - ویرجینیا
طفلک اینقدر زور زده که وزنه هارو ببره بالای سرش مغزش رفته توشکمش دکتر جراح میخوادکه مغزشو برگردونه بجای اولش..بامیدازادی ایران و ایرانی..
شنبه 25 مهر 1388

WAXY - امریکا - سیاتل
بشکه باید مامور مخفی سپاه باشه
شنبه 25 مهر 1388

msnam - ایران - تهران
dadash88 - ایران - ایران . در این دنیا هر کس که خون مردم را بیاشامد . از جنایت و کشتن انسانهای بیگناه لذت ببرد جنایتکار است و هر کس هم خمابت کند جنایت کار خواهد شد. آیا تو کسانی که هیتلر و صدام و چنگیز مغول و .. را حمایت می کنند در جنایت اونها شریک نمی دونی ؟؟؟ چرا تختی پهلوان ایران زمین شد؟؟؟ . پس این جیوان سگ صفت هم به دلیل حمایت از کشتار ایرانیان صلح جو یک حامی جنایت و جنایتکاران بیش نیست. رضا زاده بزودی مردم ایران از شر حیوانات موذی متل تو خلاص حواهند شد حتی شماها قبل از جنایتکاران اصلی قربانی خواهید شد آشغال!
شنبه 25 مهر 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
نمیشه که برای یک بار هم که شده یه چیز خوبی صادر کنه ! از شیخ صفی و افت الله اردبیلی و علی مرده خور گرفته تا این یه قلم هیکلین وار غیرتین یوخ.
شنبه 25 مهر 1388

m_r - استر الپا - سپد نی
با دررد و سلام حضور ایرانی‌‌های عزیز و آزاد اندیش. خدا میداند که چه قول‌های که بتواند بره دوبی تبلیغ و میلیون میلیون بر جیب بزنه و کسی‌ به هش کاری ندشته باشه آقای رضایی پهلوان ابل فضلی چه جوان‌های همون‌های که احمق نژاد و هم کار‌های قاتل و بی‌ ناموس‌شان از صدای الاه اکبر روی بام هم میترساند همان جوان‌های مثل عسگر اولادی‌ها و ندا‌های عزیز که جان ناموس خود را به خاطر آزادی و بدست آوردن آزادی از دست دادند کدام جوان‌ها را میگید که خاطر به این موجود بیمار و اقدی دارند اگه این آقا تا ۶ ماه دیگه تحمل آورد و ندیدید که مسائل و مشکلات اقتصادی کمر او را نشکست و نابدش نکرد آن زمان که این آقا نفتی‌ بشکی ۱۳۰ دلار گرفت تمام شد باز هم آقای پهلوان قبل از گفتن هر کلم و صحبت فاکتور‌ها کنار هم و بد صحبتی‌ بکنید. با درود به روح پاک ندا اولاد عسگری و دیگر عزیزان از دست رفته به خاطر آزادی.
شنبه 25 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
اینکه رضازاده قهرمان ملی ما در ورزش هستند در اون شکی نیست.اما متاسفانه رو اعصاب ما راه میرود و از احمدی نژاد و خامنه ای قاتل طرفداری می کند.
شنبه 25 مهر 1388

گروهبان قندلی - ایران - تهران
رضا زاده دوپینگی
شنبه 25 مهر 1388

amir1984dubai - امارات - دبی
یاده خر افتادم که هیکل داره و زور داره ولی عقل نداره این آقای رابینسون ملت خر شدن به خاطر این خونه خریدن کلی اینجا
شنبه 25 مهر 1388

مجید-آمریکا - آمریکا - تگزاس
بچه ها تورو خدا از حسین رضازاده مفلوک تر و بد سرنوشت تر ورزشکار دیدین؟ من موقعی که وزنه رو بالا می برد نفسم تو سینه حبس می شد حالا وجودش برام پشیزی ارز نداره.
شنبه 25 مهر 1388

persian-girl - دانمارک - کپنهاگ
از کی تا به هال این خیکی ادم شده گامبو این عوضی به فاضلاب مموت اون خائن بسیجی سوریان پیوست نابود جمهوری اسلامی اسهالی عرب زده .دوستان به ان ادرس برین امضا کنید واسه تمامیت ارضی کشور.
شنبه 25 مهر 1388

experthoney - بحرین - بحرین
dadash88 - ایران - ایران . عزیز جان، نظر مخالف مشکلی نیست ولی ندیده گرفتن احساسات میلیونها هموطن خیانتی بس بزرگ است. آیا بهتر نبود خفه میشد و حرفی نمیزد؟ .
شنبه 25 مهر 1388

irooni2008 - ایران - انزلی
واقعا واسه ها متاسفم که دم از غیرت ترکیشون میزنن...قهرمانشون یا داره دلالی واسه اماراتیها رو میکنه که مردم پولاشونو از این مملکت خارج کنن یا داره دستمال بیغیرتی و بی ناموسی رو میزنه
شنبه 25 مهر 1388

forugh1041347 - فرانسه - پاریس
جناب dadash88 - ایران - ایران. بحث هم نظر بودن و هم نظر نبودن نیست. بحث خیانت به یک ملت است و همکاری و هنوایی با خیانتکارانی که مردم را در کوچه خیابان به گلوله بسته و دختران ما را به خانه های امن برده و مورد تجاوز قرار داده و پسران ما را تکه تکه کرده و جسدهایشان را هم به مادرانشان ندادند. بحث همنوایی و همیاری خیانتکاران و جنایتکارانی است که تمامی دگر اندیشان را به خاک و خون کشیده اند و پاسخ راهپیمایی سکوت ملت را با گلوله و تجاوز و شکنجه دادند. آیا خواب بودی در این مدت چند ماه؟ این همه رذالت را در تاریخ یکجا دیده بودی که همزمان چنگیز و هیتلر و استالین و اسکندر و یزید و معاویه و پینوشه در یک پیکر جمع شوند؟
شنبه 25 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
اگر این جوانان مثل تو بخواهند پول خون مردم ایران را بخورند .راستی قیمت خانه در دبی چقدره.خودت را خسته نکن دستمال در دستی بیشتر توشه پوله تا این خونه های الکی را به مردمه بد بخته ایرانی انداختند
شنبه 25 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
کسانی که ملت رو ترک کنند و به دامان کثیف خونخوارن بپیوندند / حتا اگر در بالاترین سطح جهانی هم که باشند / پشیزی ارزش ندارند. خوب شد تو این قضایا / ذات پلید و خودفروخته ات رو نشون دادی.
شنبه 25 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
بعد از انقراض دایناسور های عظیم الجثه در چند میلیون سال پیش. یکی از نوع مغز فندقی در اردبیل پیدا شد با شعار یا ابولی.
شنبه 25 مهر 1388

آریوبرزن - ایران - ذاکرات
من از همان ابتدا از این ایکبیری عوضی نفرت داشتم با اون ابالفضل گفتنش. خوب به هر حال این خپله با یه وزنه بلند کردن به همه چی رسیده و سرش تو آخور این حکومته. بر خلاف هیکله مزخرفش سرش سبکه و پر از پهن
شنبه 25 مهر 1388

silas - ایران - بندر
. خاک تو سرت آبروی هر چی ترکه بردی فقط
شنبه 25 مهر 1388

pinkstar - امریکا - تنسی
برو بابا. دامبو.
شنبه 25 مهر 1388

odin - بلژیک - انتورپن
یه بابایی عادت داشت بادمجون ریز را اول فصل میخرید و خام خام میخورد هر چی فصلش تموم میشد، بادمجونها درشت تر میشدن طوری که اینقدر تلخ میشد که دیگه نمیتونست بخوره و پرتش میکرد اونور و میگفت : اه مرده شور ببرتون ،هر چی گنده تر میشتن گ.. تر میشین !!! حکایت این قهرمان پهلوون پنبه ماست، هر چی گنده تر میشه گ.. تر میشه «توجه» سانسور از خودم بود.
یکشنبه 26 مهر 1388

bahram55 - نروژ - ریوان
از دانش . کوپه اوقلی.این گاو میش ترک اصیل نیست .تن خورده است
یکشنبه 26 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
هیکل اندازه فیل مغز اندازه گنجشک!
یکشنبه 26 مهر 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. بچه ها من آمار دارم که به سوریان 180 میلیون پول دادن و در ضمن بهش قول دادن که امسال به عنوان ورزشکار برتر سال معرفیش کنن و دوباره جایزه میلیونی بگیره و اون بیچاره هم قبول کرده و رفته اون اراجیف رو تحویل مموتی داده تا به اون جوایز برسه. این خیکی هم که به نظر من خدا برای آفرینشش اصلا وقت نذاشته و اونو توی ساعاتی آفریده که اصلا حوصله نداشته .
یکشنبه 26 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
این جور درسته که شما نظر خودتون رو بیان کردید و علت این ناراحتی رو عنوان کردید. ولی باید بدونیم که نه من همه ملت ایرانم نه شما و نه رضا زاده. همین جور که توی ملت ایران مخالف هست موافق هم هست. ولی این مخالف و موافق هیچ دلیلی نداره که به جون هم بیفتیم. اگر کسی بخواد به من ظلم کنه اگر مخالف من انسان باشه نمیزاره و اگر کسی بخواد به مخالف من ظلم کنه اگر من آدم باشم نباید بزارم. توی این جریانات اخیر دو گروه از دوطرف سوار شدن. که هر دوگروهشون دستی در قدرت داشتند. هیچ انسان با شرفی نمیتونه تحمل کنه که یک سیلی به گوش یه نفر خورده بشه به خاطر اینکه اون طرف مخالف نظر من رو داره میگه. حال میخواد من هر کسی باشم.
یکشنبه 26 مهر 1388

dadash88 - ایران - ایران
رضا زاده رو اگر به عنوان یک ایرانی بدونیم که اطمینان دارم همه‌ی ما اینو قبول داریم که او به خاطر کشورش از چیزی گذشت که شاید من نتونم ازش بگذرم. حالا توی این جریانات نظر خودش رو گفته این نظر رو مثل همه ما نظر ملت ایران ابراز کرده ما هم به او میگیم که پهلوان عزیزی برای ما و احترام داری پیش ما ولی مردم نه منم نه شمایی بلکه من و شما عضوی از این مردم هستیم پس بهتره نظر خودمون رو بدیم و بگیم به نظر من اینجوریه . اون موقع بهتر میشه
یکشنبه 26 مهر 1388

iranfada - ایران - تهران
یکی باید به اینها بگه که برید و زندگی پهلوانانی چون آقاتختی رو بخونید که یکبار هم جلوی حکومت شاه سر فرود نیاورد درود به روان پاکش
یکشنبه 26 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوست خوبم dadash88 - ایران - ایران . با نظرت کامل موافقم ولی به نکته ای که دوست عزیزمان iran-azad - ایران - تهران . داده است توجه داشته باش. او حق ندارد نظرات شخصی اش را بجای ملت و از زبان ملت بیان کند. درود بر عزت و شرف ورزشکاران و هنرمندانی که همیشه و در همه حال در کنار ملتشان باقی میمانند.
یکشنبه 26 مهر 1388

nima59 - ایران - طهران
.. اگر لقمان شود باز هم خر است.
یکشنبه 26 مهر 1388

saeed-d - ایران - تهران
آقای رضازاده کاش این حرف دلت باشه یک رکن سیاست دروغگوپی است در این شکی نیست اگر غیر این است پس تمام امامان ما وقت تلف کردند چون . هیچکدام از اپمه معصوم نخواستند وارد این معقوله بشن و همه جام زهر را سر کشیدند نظر شما مغتنم پس خواهش میکنم نظرتان رابرای خودتان حفظ کنید پس نگاهی به پوریای ولی و پهلوان مفرد و تختی که یادشان همیشه گرامی است بکنید
یکشنبه 26 مهر 1388

مانفرد - ایران - بندر
تو یکی خفه کار کن .مرتیکه پادوی بنگاه.
یکشنبه 26 مهر 1388

armin100 - اتریش - سالز بور گ
درود به همه بچه ها. من حدود 3سال که میام اینجا همه نظرات رو همیشه خوندم و با کار بران از . روی نظراتشون اشنا هستم مثلا لذت میبرم از کامنت های ارتمیس از سوئد و انتی اسلام از ایران .خدا رو شکر که دیگه این محسن قوز فیش - نروژ - . نمیاددیوانه ضربه مغزی
یکشنبه 26 مهر 1388

شاهسون - ایران - ساوه
عاقبت انسانهای مانقورت مثل رضا زاده همین است که همه فحشش بدهند اگر پیشنهاد ترکیه را می پذیرفت الان در قلب همه ترکها جا داشت پس جزای خیانت همین است که منفور شوی
یکشنبه 26 مهر 1388

armin100 - اتریش - سالز بور گ
درود به همگی . از هر کسی باید به اندازه فهم و سوادش انتظار داشت
یکشنبه 26 مهر 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
مرتیکه بره املاک رابیسون تبلیغ کنه کمپوت..
یکشنبه 26 مهر 1388

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
nima59 - ایران - طهران ((. اگر لقمان شود باز هم خر است.)). شماها کی میخواهید از این حرفهای عقب مانده دست بردارید؟دنیا عوض شده چشمانتان را باز کنید و با فکر حرف بزنید. همین طرز فکرهای قرون وسطایی است که ایران را اسیر این حکومت قرون وسطایی کرده است.
یکشنبه 26 مهر 1388

roya123 - ایران - ایران
فقط گم شو و ساکت شو....کثافت رابینسون که تامینت می کرد ِکمت بود
یکشنبه 26 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
هیف کامنت که............
دوشنبه 27 مهر 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
حسین رضا زایده شکر خورده.
دوشنبه 27 مهر 1388

ادیب - ایران - تهران
به قول همزبونهای خودت : هیکلش چوخ عقلش یوخ
دوشنبه 27 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
اگر قلبا طرفدار دموکراسی هستیم باید تحمل اظهار نظر مخالفین خود را داشته باشیم و اگر سخن او به حق بود بپذیریم.و بپذیریم که هر کسی میتواند رای و عقیده شخصی خودش را داشته باشد.(و اعتراف میکنم که عمل به دموکراسی بسیار سخت است).اینکه رضازاده از احمدی نژاد خوشش بیاید مهم نیست اما حق ندارد از زبان جوانان ایران حرف بزند. بیایید این کارش را به حساب کم عقلیش بگذاریم نه از روی دشمنی با مردم.
دوشنبه 27 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
خاک بر سرت گامبو ی بی شعور. اگه ضریب هوشی ازش بگیرن میبینن هر چی هم داشته زیر وزنه پرس شده و له ولورده شده منظورم اینه در حد گاو نر هم نیست.
دوشنبه 27 مهر 1388

shayanaziz - ایران - شیراز
خاک بر سرت قهرمان .. مال.درود به شرف تختی هااا
چهار‌شنبه 29 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.