علی مطهری:احمدی نژاد آغاز کننده فتنه بود

علی مطهری:احمدی نژاد آغاز کننده فتنه بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ارائه راهکاری برای برون رفت از شرایط فعلی تصریح کرد: اصولگرایان باید به اشتباهات طرف خودی نیز توجه داشته باشند، با بیطرفی به ماجرا بنگرند و قضاوت منصفانه داشته باشند.
دکتر علی مطهری در گفتگو با خبرنگارمهر با اشاره به مخالفان طرح وحدت ملی اظهارداشت: گروهی از اصولگریان و به ویژه طرفداران متعصب دولت معتقدند تا زمانیکه عاملان اصلی فتنه به اشتباهات خود اعتراف نکنند و از مردم عذر خواهی نکنند و یا محاکمه و مجازات نشوند صحبت از وحدت ملی حرف بی معناست چرا که در این صورت وحدت ملی به معنای آنچه آنان "نجات سران فتنه" می خوانند خواهد بود.

وی ادامه داد : اما این دوستان توجه ندارند که احمدی نژاد هم به هر حال در این فتنه نقشی داشته و این حکم هم در مورد ایشان جاری است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: به نظر من رئیس جمهور با نحوه خاص مناظره خود و وارد کردن اتهامات به افراد غایب در مناظره ها آغاز کننده این فتنه بود و بعد از پیروزی هم تحریک کننده معترضان بود.

وی با اشاره به ضرورت عذرخواهی دو طرف اصلی ماجرا از مردم خاطرنشان کرد: بنابراین برای التیام وحدت ملی همانطور که موسوی باید به اشتباهات خود اعتراف کرده و از مردم عذرخواهی کند احمدی نژاد هم باید این کار را انجام دهد. درغیر این صورت این فتنه همچنان باقی خواهد ماند.

عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس افزود: بر این اساس دوستان اصولگرای ما باید به اشتباهات طرف خودی نیز توجه داشته باشند، با بیطرفی به ماجرا بنگرند و قضاوت منصفانه داشته باشند.

مطهری مخالفان طرح وحدت ملی را در دو دسته اصلی برشمرد و یادآورشد: برخی از این افراد از روی اعتقاد اینگونه اظهارنظر می کنند و برخی دیگر به دلیل اینکه ادامه این فتنه و وجود این شرایط نامتعادل به نفع آنها خواهد بود با طرح آشتی ملی به مخالفت برخواسته اند زیرا این افراد در چنین شرایطی راحت تر به اهداف خود می رسند.

Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس
ما ایران و ایرانی را نابود میکنیم تا عبرت شد به دنیا که ما برترین هستیم .
شنبه 25 مهر 1388

mehr47 - ایران - تهران
خدائیش ا.ن کاری کرده که رفیقاشون هم ا.ن تو ا.ن شدن. این روزها می گذره اما خیلی دوست دارم زنده باشم ببینم تاریخ درباره ما و این حکومت سراسر دروغ و به معنای واقعی منافق چی میگه.
شنبه 25 مهر 1388

pireghorbat - کره - سئول
این عنتر بوزینه صفت از بدو تولدش فتنه بوده ...کثافت باعث شد اکثر مردم از دین برگردند ..این حقیقتا یهودیه والا چرا باز با پررویی تمام مسئله هولوکاست رو باز مطرح کرد ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چرااااااااا
شنبه 25 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
فقط نابودی اسلام و حکومتش در ایران راه برون رفت هست.
شنبه 25 مهر 1388

saeed-d - ایران - تهران
یعنی روی همدیگرو ماچ کنند و از دل هم در بیارند عجب فکری پس تکلیف اینهمه مدم چی میشه شاید در این وضعیت بخور بخور کم شده که چنین پیشنهادی میکنند
شنبه 25 مهر 1388

habibollah - ایران - تهران
ای بابا چرامتوجه نیستید؟اینا همش فیلمه.یه فیلم که کارگردانش هم خامنه ای کثیفه!. حتی به یک نفرازاینا هم نمیشه اطمینان کرد.یکی ازیکی لجنتر.
شنبه 25 مهر 1388

farhadoo - ایران - شیراز
گیلاد برو قرص ها تو بخور ...
شنبه 25 مهر 1388

akbarjeni_shikar - المان - برلین
وقتی ادمهای مثل گیلاد رو میبینم فکر میکنم که احمدینزاد خوب جلو اینها وایساد و سر جلوشون خم نکرد . به امید ائرانی مستقل و ازاد و پرقدرت
شنبه 25 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
Gillad+972- ایالات متحده دالاس همین کارا رو کردین که میگن یهودیها هرچی سر شون بیاد حقشونه. البته من در قضایای اعراب و اسراییل کاملا بی طرفم ولی طرز صحبت تو خیلی ددمنشانه است امیدوارم به احمدی نزاد ربطش ندی چون ما خودمون به خونش تشنه ایم
شنبه 25 مهر 1388

ali-vienna - اتریش - وین
Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس . عزیزم، شما سوسمارتون را صرف کنید و آروغ بزنید!
شنبه 25 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
وحدت ملی و آشتی ملی یعنی چی؟ این همه جوون مردم رو کشتید و شکنجه کردید وتجاوز کردید و حالا هم میگین وحدت ملی وکوفت و زهرمار. اختیار دارید که خودتان رو به خریت بزنید ولی حق ندارید دگرخرپندار باشید.
شنبه 25 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس. شما کی هستی که اینجوری حرف میزنی.برو بخواب بابا.
شنبه 25 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
این کثافتکاریها با معذرتخواهی جمع نمیشه. باید باند اختاپوس قدرت و عوامل اونها محاکمه و مجازات شوند. انتخابات هم باید از نو برگزار بشه
یکشنبه 26 مهر 1388

jamsil - کره - سئول
Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس.پشه کی داند که این باغ از کی است . در بهاران زاد ومرگش در دی است.
یکشنبه 26 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران -من اکثر کامنتهای شما را خوانده ام و کامنتهایی را هم که در پاسخ شما نوشته شده را هم خوانده ام اما هنوز نمی دانم شما کدام طرفی هستید.
یکشنبه 26 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس -شما خیلی بیجا می کنید.
یکشنبه 26 مهر 1388

ahmadi-nejad - ایران - تهران
Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس. یه کاری نکن که موشک مجهز به کلاهک هسته رو به طرفت نشانه بگیرم .شما تو نابودی نوچه ایران حزب الله و نصر الله موندی چه برسد به ایران ابرقدرت.
یکشنبه 26 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
از لحن نوشتنت معلومه که عرب هستی(با عرض معذرت از هموطنان عرب زبان و مردم خونگرم خوزستان و بلا نسبت آنها)تو خیلی کمتر از این حرفها هستی که بخواهی از این زرت و پرتها بکنی و به قول یکی از کاربران بهتر است سوسمارت را بخوری و آروغ بزنی.کی به تو گفته بیای توی سایت ایرانیها هارت و پورت بکنی؟
یکشنبه 26 مهر 1388

LBV - ایران - تهران
Gillad+972سوسمار زیادته باید مارمولک کوفت کنی
یکشنبه 26 مهر 1388

samavat - ایران - شیراز
Gillad+972 - ایالات متحده - دالاس . اولا برو فارسی یادبگیر که به جای (شود)ننویسی(شد) ثانیا اسرائیل مگس هم نیست که ایران بخواد از مگس کش استفاده کنه! ثالثا این کورش بزرگمرد تاریخ بود که شما یهودیها را از شکنجه نجات داد و به ایران آورد تا نسلتان منقرض نشود.در آخر هم اینکه وقتی داری میگی ایران مواظب باش خفه نشی چون حرف بزرگتر از دهنت داری میزنی!
دوشنبه 27 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.