آیت الله جوادی آملی : افرادی که با رادیوهای خارجی ارتباط دارند و مرتب تلفن می زنند مرتکب فعل حرام و دچار یک مرض روحی شده اند

آیت الله جوادی آملی : افرادی که با رادیوهای خارجی ارتباط دارند و مرتب تلفن می زنند مرتکب فعل حرام و دچار یک مرض روحی شده اند

روزنامه اعتماد : آیت الله جوادی آملی در درس اخلاق خود گفت؛ فن اخلاق پاسخگوی راهکارهای پیشگیری و درمان مرض روحی است. به گزارش رسا، وی با اشاره به اینکه بشر با اخلاق جسم اخروی خود را طراحی می کند، تاکید کرد؛ اخلاق طب روحانی برای بهداشت و درمان و هنر روحانی برای زیباسازی جسم اخروی است. آیت الله جوادی آملی در تبیین مسائل فوق افزود؛ «افرادی که با بیگانگان و رادیوهای خارجی ارتباط دارند و مرتب تلفن می زنند از لحاظ فقهی مرتکب فعل حرام و از نگاه اخلاق دچار یک مرض روحی شده اند که توسط فن اخلاق باید حل شود.»


حضرت آیت الله! آیا سکوت مراجع در برابر کشتار، تجاوز، شکنجه، ارعاب، تهدید، و ضرب و شتم مردم فعل حرام نیست؟

وبلاگ حرف حساب : روزنامه اعتماد به نقل از آیت الله جوادی آملی که سکوتش در برابر کودتاچیان و خون ریزان به  اندازه ی کافی باعث آزار و تردید در جامعه ی دینی هوادار ایشان شده است در قول عجیبی گفته اند که کسانی که با مرتب با رادیوهای بیگانه تماس می گیرند دچار فعل حرام شده اند و از لحاظ روانی مریض اند.

عجبا! آیا حضرت آیت الله اخبار کشتار مردم و فیلم ضرب و شتم جوانان بی خبرند؟ حضرت آیت الله مگر قربانیان تجاوز شخصا خدمتتان نیامدند چرا ما هیچ کلامی از شما در باره ی فعل حرام تجاوز از شما نشنیدیم؟ وقتی که سنگ ها را بسته اند و سگ ها را رها کرده اند توقع دارید مردم بی پناه که پناهشان سعید مرتضوی قاتل بوده به کجا پناه ببرند و چگونه صدای مظلومیتشان را به گوش جهانیان برسانند. راستی اگر دادخواهی مردم بی پناه فعل حرام است سکوت ناگوار برخی مراجع که باید از اصول اعتقادی اسلام  دفاع کنند فعل حرام نیست؟ یعنی بین فعل حرام قتل نفس و تجاوز به دختران و پسران و کسانی که به رادیوهای خارجی تلفن می زنند فقط در مورد دومی لازم است که فتوایتان را بشنویم؟ حضرت ایت الله کاری نکنید که تتمه ی امید کسانی که هنوز به مرجعیت شیعه اعتقاد دارند بر باد برود.
دکتر شریعتی: در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن دارد هیچ حرفی را باور نکنید
منبع : وبلاگ حرف حساب harfehesaaby.blogspot
darius mis - انکلستان - لندن
حرام تر و بلفعل تر از خودتون .خوددتونید حرام زاده ها تازی
شنبه 25 مهر 1388

hossein1111 - امارات - دبی
اگه واقعیت داره خبر باید بگم ایشونم به جمع یزیدیا پیوست... اینا روی یزیدم سفید کردن !!!. میگماااا.. کاشکی منم رییس جمهور بودم.. سرگرمی خوبیه !!!! هه هه !!!!
شنبه 25 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
از مسلمانان خصوصا شیعه ها انتظار بیشتری نباید داشت.مرگ بر دیکتاتور.
شنبه 25 مهر 1388

mahmood2009 - ایران - یزد
خفه شو
شنبه 25 مهر 1388

METRADAT - انگلستان - لیدز
یکی از امران فتوا دهنده برای قتلهای زنجیره ای همین ایت الپهن بی. شرف بوده.
شنبه 25 مهر 1388

IRANEBARTAR - المان - برلن
بیری تو را از.. باید اویزان کرد
شنبه 25 مهر 1388

sepehrsan - ایران - تهران
منبع : وبلاگ حرف حساب harfehesaaby.blogspot. harfehesaaby.blogspot.com
شنبه 25 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
مرتکب فعل حرام و دچار یک مرض روحی شده اند این ........اخوند.دیوانه ها بروید و بمیرید.
شنبه 25 مهر 1388

abbasali - ایران - مازندران
گویا ایت الله امروز یادشون رفته قرص هاشون رو بخورن. تو عکس محمود شپش داره اندازه ی چی رو نشون میده؟؟؟؟؟؟
شنبه 25 مهر 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
گفتش حرام یاد آخوندا افتادم. ای تف تو ریش آملی و هر چه آخوند. این بیچاره هم در دوران طلبگی زیاد تو بشکه انجام وظیفه میکرده.تاثیراتش بوضوح دیده میشود
شنبه 25 مهر 1388

jack2244 - ایران - اصفهان
اشغال احمق ابرو دین اسلام رو بردید
شنبه 25 مهر 1388

shiva_v - ایران - شیراز
چه اراجیفی..بیماری روانی شما دارید نه کسانی که از فرط نبودن رسانه حقیقت گو در ایران به رسانه های خارجی رو آوردن کثافتها آخه چقدر دری بری میگید فکر کردید مردم شعور ندارند فتواهاتونو بزارید دم کوزه آبشو بخورید .اینها ترسیدن نمیدونن چی کار کنن .میترسن حالا که پاشون لب گوره وقتی مردن هیچکسی تحویلشون نگیره .هیچکسی براشون قبر هم نکنه و هیچ برج و بارویی رو قبرشون نزارن و کسی نیاد زیارت گاهشون .
شنبه 25 مهر 1388

silas - ایران - بندر
.. به ریشت پس بیان با صدا و سیمای روغگوی شما حرف بزنن
شنبه 25 مهر 1388

iran-tabriz20 - ایران - تبریز
اخوند چیه که حرف حساب هم داشته باشه
شنبه 25 مهر 1388

artimis - ایران - بوشهر
یعنی آیت الله منتظری و سایر روحانیون بلند پایه که با این رادیوها تماس میگیرن یا این دکتر مهندس ها و افراد دانشگاهی همه مرتکب فعل حرام میشن ؟ همه مریض روحی اند ؟ شما اند خوبه و متصل به آسمان هفتم ! بخوایم بگیم شما رو نمی خوایم باید چی کار کنیم . شما خودگره زدگان به آسمان کی گفته قیم ما هستین ؟
شنبه 25 مهر 1388

sabzezar - ایران - تهران
اقای املی برای چی مردم ما رو اوردن به رادیو بیگانه/چون تو ایران خودمون گوش شنوا نیست. ازادی بیان نیست .بنابراین از شیر مادرشون هم حلالتره
شنبه 25 مهر 1388

ladan irani - کانادا - تورنتو
چه بهتر که حرام باشه، اصلا ما میخواهیم همش کار حرام کنیم و بریم جهنم ! که توش جایی از آخوند و ملای شیعه نیست ! چرا دست از سر ما بر نیمیدارید، برید برای خودتون اینقدر عربی‌ نماز بلغور کنید تا بمیرید، دیگه این جوونا دیگه دین و بهشت شما رو نمیخوان، فقط میخوان آزدانه نفس بکشن
شنبه 25 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
ای خاک بر آن سرت با آن مغز معیوب و پوسیده.اشکالی ندارد اتفاقا خیلی هم خوب است از کاربران عزیز خواهش می کنم زیاد عصبانی نشوید.اجازه بدهید این قشر مقدس هر روز بیشتر ماهیت خودشان را نشان بدهند.
شنبه 25 مهر 1388

victorsiamak - بلژیک - بروکسل
مرتیکه جادوگر
شنبه 25 مهر 1388

pireghorbat - کره - سئول
این ابله اگه چیزی حالیش میشد تا الان رفسنجانی فرستاده بودش پیش امام رررررره ه ه....این الکیه خواجه حرم سراست ....
شنبه 25 مهر 1388

jigili - ایران - تهران
برو بمیر
شنبه 25 مهر 1388

termeh - المان - المان
سر تا پاش حرومی ازش میباره. و بیمار سادیسمی..
شنبه 25 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
شیخ جوادی آملی برو درت را بگذار.
شنبه 25 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
فعل حرام در اسلام مساوی///حقوق بشر...انتخاب دینی دیگر یا بی خدائی..لذت بردن از هنر رقص و موسیقی...احترام به زن و لغو چند همسری....ازادی پوشش. امتناع از گذاشتن حجاب کوفتی...ازادی مواد غذائی و هزار کوفت و زهر مادر دیگر که لمپن ها از درک ان عاجزند///. ایا فکر کرده اید چرا ملا با ایهمه جنایات وحشتناک بر سر کار است؟؟؟چون اسلام پوششی بر استقلال فکری درک دموکراسی و وجدان می کشد و تا وقتی هست همین خواهد بود معمول است که اسلامیون خواهند گفت اندونزی و مالزی ولی اسلام معتدل شده در این دو کشور بر اثر وجود فلسفه ی بودا در این دو کشور است...حالا تا دلتان می خواهد به من توهین کنید و حکم ارتداد.این کوجکترین کاری است که برای میهنم میکنم برای فریب خوردگان با حذف فیزیکی صد در صد مخالف. ولی با رانده شدن هر دینی به خانه ها و برچیدن بساط استحمار از سطح اجتماع موافق. شاید رویائی است مهم نیست.
شنبه 25 مهر 1388

hana-shiraz - ایران - شیراز
عباسعلی- ایران - مازندران. احمدی نژاد تو این تصویر داره اندازه هاله اش رو نشون میده. این قسمت تصویر همون فیلمی هست که احمدی نژاد با آب و تاب داره وجود هاله اش رو که دیگران دیدند برای جوادی آملی تعریف می کنه.
شنبه 25 مهر 1388

habibollah - ایران - تهران
abbasali - ایران - مازندران. حتما داره میگه اگه حواسمونو جمع نمیکردیم یه چیزه اینقدری داشت میرفت ..
شنبه 25 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
اینها زور اخرشون را میزنن. کارشون تمومه. زنده باد مردم شجاع ایران مرگ بر علی چکه ای و چهل قاتلش.
شنبه 25 مهر 1388

abbasali - ایران - مازندران
hana-shiraz - ایران - شیراز . .habibollah - ایران - تهران. ممنون از اظهار نظرتون ولی نظر بنده به نظر دوم نزدیکتر چون داره با ترس تعریف میکنه
شنبه 25 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
اگر همین اشخاص به صدا و سیمای دیکتاتوری تماس بگیرند و پاچه خاری کنن / نه تنها مرض روحی ندارن / بلکه گل پسر قند عسل هم هستند. بر پدر و مادرت. نمیدونم وقتی نطفه ی اینها درست میشد / اونجا چه مسایلی پیش اومد که همچین توله هایی پس افتادند.
شنبه 25 مهر 1388

سنجاقک - انگلیس - انگلیس
خفه شو پیر سگ جهنمی
شنبه 25 مهر 1388

Kavkaz - ایران - تهران
Afshin London - انگلستان - لندن -دمت گرم مثال خوبی زدی یاد آن جک قدیمی سربازخانه قزوین افتادم و کلی خندیدم.همیشه شاد باشی
یکشنبه 26 مهر 1388

Alireza88 - ایران - تهران
آیت الله جوادی آملی نگفته اند که در کدام روزنامه در کدام رادیو و یا در کدام شبکه از سیما و یادر کدام سایت و بطور کلی در کجا میتوان حرف زده که حرف زدن با رادیو بیگانه حرام است. اگر کسی حرف حقی را بزند باید حرف حقش ملاک باشد یا گوینده و بیان کننده آن حرف؟
یکشنبه 26 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
سنجاقک - انگلیس - انگلیس . عزیز.چرا همه این افراد را شما راهی جهنم ما می کنید.حواله بهشت خودتان.ما اینها را راه نمی دهیم به جهنم.ارامش ما جهنمیها را بهم نزنید.مرسی
یکشنبه 26 مهر 1388

masih - ایران - تهران
آی املی آیا وقتی مجتهد زاده در تلوزیون بی بی سی به نفع شماها حرف میزند میتوان گفت فعل حرام است؟ .اگر چنین باشد ایشان حرام اندر حرام اند.شرم باد جاهلین عالم نما را که تتمه آبروی دینداری را هم میبرند؟
دوشنبه 27 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟