نماینده زن مجلس کویت : شما نمی توانید زنی را مجبور کنید حجاب بپوشد , اینجا ایران نیست

نماینده زن مجلس کویت :
شما نمی توانید زنی را مجبور کنید حجاب بپوشد , اینجا ایران نیست

دیلی تلگراف چاپ لندن نوشت: دو نماینده زن مجلس کویت با نام‌های رولا دشتی و اصیل الاوادی با خودداری از رعایت حجاب در طول برگزاری یکی از جلسات مجلس کویت، جنبش اسلام‌گرای این کشور را به چالش کشیده‌اند. این دو نماینده در میان 4 نماینده زن قرار دارند که در ماه می برای نخستین بار در تاریخ کویت وارد مجلس ملی این کشور شدند.

اقدام این دو نماینده در عدم رعایت حجاب، موجبات خشم نمایندگان اسلام‌گرای مجلس کویت را فراهم آورده است. آن‌ها بر این عقیده‌اند که دو نماینده مذکور، شریعت و یا قانون اسلام را با این کار مورد بی‌حرمتی قرار می‌دهند.

زمانی که این دو نماینده به صورت بی‌حجاب وارد مجلس ملی کویت شدند، سه نماینده اسلام‌گرای مجلس به سرعت مراتب اعتراض خود را نسبت به اقدام آن‌ها ابراز داشتند.

این در حالی است که رولا دشتی در مصاحبه با روزنامه انگلیسی زبان تلگراف می‌گوید: شما نمی‌توانید زنی را که در حال رفتن به بازار و یا کار است مجبور کنید حجاب بپوشد. اینجا ایران نیست

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
انجا هم ایران خواهد شد.نگران نباشید.اسلام پایش به هر کجا رسیده.......به انجا
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

taiis - آلمان - برلین
والا بخدا این حجاب مال ایران نبوده بلکه مال شما عربا بوده که به ایران بدبخت تحمیل کردن.شمام این لکهٔ ننگتون رو به ایران میچسبونین.ما نمیخاهیمش.ارزونی خودتون.ملاها هم به عنوان هدیه بهتون میدیم که شمام کمی‌ کیف کنین.عربای اشغال
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
خوب هم این بانوان درست می گویند هم این نماینده های اسلام گرا. البته نماینده های اسلام گرا درست تر می گویند چون تارهای موی بانوان نیز همانند باد معده از جمله عناصری است که ستون های دین را به لرزش وا می دارد.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

amir1984dubai - امارات - دبی
بابا جمع کنید این سیاه بازیا رو سران کشورهای اسلامی خودشونم از اسلام و حجاب خسته شدند دارن یواش یواش تخته میکنن دکانشونو اون از پادشاه عربستان با دانشگاهش اینم از کویت عربا افتادن به رقابت می خواند یه دبی دیگه بسازن با آزادیهای مسخره باز یه مشت ایرانی رو بکشن به کشورشون که آبادش کنه بعدم به بهونه های مختلف بیرونش کنن.البته این زنه ایرانیه چرا سنگه عرب رو به سینه میزنه من نمی دونم.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
شخص آلمانی می گفت چی چی من دنیا رو دیگر نمی فهمم چه روزگاری شده - این انگل های جهان سومی می خواهند مثل مردم اروپائی لبلس بپوشند؟ !. حقوق بشر مال بشر است و این ارذل جهان سومی که هوا رو کثیف می کنند که بشر نیستند !!. به این ها باید کیسه سوراخ دار داد که سروشون کنند و خمینی و طالیبان هم از سرشون زیادند !. یک گاری هم بهشون بدن که میوه جات رو بیارن به کشتی تحویل بدن- این اکبیری ها میخوان ادای غربی ها رو در بیارن؟. این تقصیر این سیاستمدارهای بی حال غربی است که گذاشتن ای انگل ها هنوز زنده باشند !!.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

tamara .s - انگلیس - لندن
بله ماهم 30 سال پییش نباید کوتاه میومدیم!البته من اونموقع 2 سال بیشتر نداشتم!!!!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دوست عزیز و گرامی Mehriran - سوپد - مالمو . در پیوند با این لینک https://www.iranianuk.com/article.php?id=42517 دیدید که کشور کویت هم اضافه شد.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
درود بر شیر زنان در هر جای دنیا که هستند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
تا یک دههء دیگه باید شاهد تغییرات اساسی در دین اسلام باشیم. نسلهای بعدی به واسطهء ارتباطات و اینترنت و آگاهی زیر بار زور دین و مذهب نخواهند رفت. همین الان در مذهب شیعه؛ با الفاظ آیت الله، یا فقیه، یا مرجع ،و حاج آقا و..... کلاهبرداری، و شیادی، رانت خواری، مافیا و.......تداعی می شود. با از بین رفتن این نسل دایناسورهای دینی و اسلامی؛ مذهب شیعه هم به اضمحلال و نابودی کشیده میشود و در یک یا نهایتاً دو دههء دیگر باید حداقل شاهد فراموشی کامل مذهب شیعه در کلان شهرهای ایران و دیگر کشورها باشیم. ایران نیازمند عقل گرایی و خردمندی است نه مذهب و دین و خرافات!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
خانم های ایرانی ایستادگی رو شروع کنند.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

arash-20 - ایران - تهران
حالا هی بگید عربا اینطور عربا اونطور بابا عربا الان دیگه خودشونو با اروپا مقایسه میکنن . کاش مسوولین ما مثل عربا فکر میکردن.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

freydun - ایران - شیراز
IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان. تو مثل اینه حالت خوب نیست؟؟.خبر در مورد کویت شیخ نشینی تازی زبان است نه سوئد یا سوئیس.اسلام 1400 سال است ان جاست واین خانمها سعی در تعلیل قوانین اسلام دارند. خدایا ما را از شر جنایتهای اهریمن نژاد و نااگاهی خارج نشینان محفوظ بدار
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
زنده باد. درود بر اون 2 شیرزن.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

s.m.s - ایران - شیراز
چه غلطا!!!!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

DADA-S - هلند - آمستردام
عجب روی دارن اینا حجاب رو کردن تو پاچه ملت ایران حالا میگن این جا ایران نیست حجاب اجبار نیست خانم تویی که ایرانی‌ هستی خانم دشتی راست میگی‌ برو ایران نماینده مجلس شو این حرفو بزن تا ببرنت کهریزک
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Pixel - ایران - تهران
جالبه. خانم دشتی یه ایرانی الاصل هستند. باید میگفت اینجا جمهوری اسلامی نیست نه ایران.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
آفرین به این زن.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

bij - المان - المان
حجاب = سمبول مالکیت مرد نسبت به زن!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
بهرحال چه ایران چه هر کجای دنیا باید بر ضد حجاب مباره کرد
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

bij - المان - المان
محمد ١٤٠٠ سال پیش با تقدس زدایی از هر ابزاری (توهین، ترور مخالفین در خفا، اعدام روشنفکران دگراندیش در ملاء عام، به اجرا در اوردن قوانین جزایی ضد بشری بخصوص از دین یهود و ...) برای تبلیغ و به کرسی نشاندن دینش استفاده نمود! او مدعی روشی جدید بود تا «وحدت» را در حجاز عملی سازد. وحدت کلمه پایه اساسی دیکتاتوری و تک حزبی، همچنین یکتاپرستی(= ضد غیرخودی) است! او برای رسیدن حجاز به یک امپراطوری دینی از هیچ چیز فروگذاری نکرد! استفاده از «مردسالاری برای جذب جنگجویان» در قوانین کشورداری و ترساندن مسلمانان از خروج از دینش و اطاعت نکردن با اعدام یا شکنجه و قصاص تا بوسیله لشکرکشی به قبایل و بعدها (پس از مرگش ابوبکر، عمر و ...) به کشورهای دیگر، امپراطوری اسلامی را گسترش دهد. «ازادی پوشش» و بیان، گفتمان دموکراتیک و حقوق بشر پایه های دموکراسی هستند بر ضد سیستم سیاسی بر محور مکتب اسلام!!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
درود بر شما
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

salar_ee - کانادا - مونتریال
خاک بر سر نمایندگان زن مجلس ایران . یک مقذار از این عربها یاد بگیرند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
haghighatgo - آلمان - برلین . من نمیدانم شما چرا این مطالب رو از قول یک آلمانی نوشته ای؟؟!! اولا دلیل نمیشه که بخواهی بگی همه المانیها اینطور فکر میکنند! چون خیلی هاشون میدونند که تنها 3 قرن قبل تمدن ما خیلی جلوتر از اونها بود! اگر این آلمانی که میگی وجود داشته باشه احتمالا از رده بسیار بایین جامعه هست!. دوما شما با این کارت شاید میخواهی تنفر ایجاد کنی بین ما و آلمانیها که موفق نخواهی شد و شاید از موجودیت خودت بیزار هستی و میخواهی این مسیله را به ما هم منتقل کنی که باز هم موفق نخواهی شد!. برو قدری مطالعه کن .
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
70٪ جمعیت کویت ایرانی الاصل واز استان های بوشهر خوزستان فارس هستند//درود بر این 2 زن ..درضمن از بین کشورهای عربی کویت رتبه اول دموکراسی را دارد/مجلس امه کویت قدرت بسیار زیادی دارد وانتسابی نیست
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا – تورونتو. قسمت اول . خیلی خیلی ببخشید بنده به اجداد شما که آلمانی و آریائی حتما هستند بی احترامی کردم بنده کوچک شما هستم و این نادانی من رو میرسساند من غلط کردم دیگر از حرف ها نمی نویسم و حالا شما با کمک همسایه هایتان در کاندا لطفی کرده کره زمین را 300 سال در جهت معکوس بگردانید که شاید مو های بنده هم بلوند و زرد و چشمم هم آبی شود و آن وقت با برادران آلمانی شروع میکنیم همگی با هم به بنز و ب ام و ساختن و هر ایرانی هم یک مرسدس کورسی بنز سهمش میشود که این دولت ارتجاعی اسلامی یه قولش عمل نکرد واین را به ایرانیان نداد !. بنده اصلا و عبدا میان شما را با آلمانی هابه هم نمیریزم و قصدش هم ندارم و فتنه گری هم دوست من نیست ولی آن چیزی که در عرض سی و پنچ سال و به عنوان مهندس در کارخانه های آلمان و بعنوان پدربچه هایم در مدارس آلمان و سابق به عنوان دانشجو در دانشگاه آلمان و حتی بعنوان بیمار در بیمارستان آلمان با گوش خودم شنیده ام و یا احساس کردم را می گویم .
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا – تورونتو. قسمت دوم. البته شما در کاندا بیشتر از لطف آلمان ها با خبر هستید ویا شاید سوسیس های آلمانی و یا اتومبیل آلمانی و یا دوست دختر آلمانی داشته باشید که در این صورت بنده خاک زیر پای شما هستم و بعنوان بی احترامی چند سیلی آبکشیده هم بخودم خواهم زد- گاهی از اوقات دیدن یک الاغ جسارت نباشد حرکاتی که می کند خنده دار است و طنزهای مسخره آمیزی الاغ زحمت کش بیچاره در کتوب و مجلات و حکایت از نسل خود برجا گذاشته است و کسی این طنزها را در مورد یک اسب کمتر شنیده است و اسب موجود پا احترامی است . اگر الاغی به توهینات بیشرمانه مردم اعتراض کند حتما خواهد گفت ای بابا ما هم از نسل اسب هستیم که هزاران سال قبل یک شب اتفاق بدی افتاد واسبی از نوع ساده و کم مصرش که همان الاغ است بدنیا آمد و کسی حق بر هم زدن رفقات بین الاغ و اسب را ندارد که هر دو ازیک نسل هستند اسب از نوع بنزینی و الاغ از نوع گازوئیلی است و چونکه الاغه خیلی بشریت روقابل احترام میدونسته اجازه داده که بشزیت هر کاری که می خواهند با نسل او انجام دهند و این شده که تو کتاب های داستان و کمدی نقل مطلب جای بخصوصی دارد !.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا – تورونتو. قسمت سوم . آلمان ها بسیار انسان های قابل احترامی هستند که تا بحال دوبارجنگ جهانی براه نینداخت اند و هر بار هم می گویند این بود که جنک راه انداخت ما نبودیم که و فقط در جنگ جهانی دوم خداقل بیست میلیون آدم رو کشتند و کشته شدگان هم همه سرباز نبودند و هر کس را در غربت دیدند کشتند و آن هم با افتخار که دنیا را ار کثافت تمیز می کنند. تمام جوامع احمق را با گفتن اینکه شما آریائی هستید و ما بعد برنده شدن در جنگ بشما کمک خواهیم کرد ملت ها را گول زده که ذر کشورها را برایشان باز شود که آن ها وارد شوند و آن دوستان شیفته آلمانی هم در همان چند روز اول یا به اردوگاه اجباری کار و یا در دم میکشتند و تمامی این جنایات را برای نسل خودشان می کردند و نه برای قهوه چی آریائی نژاد تو اصفهان !. البته خیلی هم به ایرانیان کمک کردند وخط راه آهن رو کشیدند در زمانی که در کشور آریائی ایران هر دویست نفر یکی سواد خواندن و نوشتن نداشت ولی چرا سواد فوت کردن در چراغ نفتی آخر شب و حرکات زحمت ذار شبانه رو از خیلی آلمان ها بیشترداشته اند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا - تورونتو. قسمت چهارم. شاه ایران که گاه گاهی احساسات اسب بودنش عود میکرد هم با افتخار ساختن نیروگاه بوشهر را به آلمان ها واگذار کرد که چشم بقیه کشور های حسود کور شود و آلمان ها بابت مسئولیت نژادی این نیرو گاه رو ساخته و تحویل دهند سال ها ایرانی ها سر کیسه کردند و بعد ورود امام زمان به ایران دوباره از طریق روسیه به دوشیدن ملاهای ایرانی پرداخته اند و این را از اول به شاه ایران و نسل آریا نگفتند که تو اگر بخواهی هر چه خانم در آلمان هست برایت می آوریم ولی از نخواسته باش که برای کشور جهان سومی که احساسات اسبی بهش دست داده اتم نیروگاه اتمی درست کنیم !. در چنگ عراق و ایران هم آلمان ها میلیارد ها دلاراز توبره و آخور عرب ها و ایرانی ها خوردند بدون کلمه ای صلح آمیز و میانجیگری بین دو گاو نر !.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا - تورونتو. قسمت پنجم. قبل از در سال 1979 انقلاب ارتجاعی اسلامی در ایران حیلی از خانوارهای آلمانی مبایستی با همسایگانشان بدلیل فقرتوالت و حمام مشترک در راه پله هایساختمان با همدیگر استفاده کنند و در زمستان بابخاری های ذغال سوز. منزل را گرم کنند و بعد روانه شدن پول های فراریان شاهی و بعد ملایان ایرانی آلمان توانست از فقر نجات پیدا کرده و حتی با پول های ایران و عراق آلمان شرقی را از روس های قلدر وحشی بازخرید نماید حالا توی هر کوچه شهر های بطور متوسط آلمان حداقل یک میلیون یورو اتومبیل های آخرین سیستم پارک است !!. آلمان تنها کشوری است که بر علیه پنهاندگان سیاسی نتنها در کشورش بلکه دیگر کشور های عضو بازار مشترک اروپا شلاق برداشته است و دیگر کشور ها راهم وادار می کند که شلاق برداند وپناهندگان را بیرون بریزند و ترسی از بی آبروشدن هم ندارند ریرا که معملات با خمینی صرفش بیشتر ازنگه داری ایرانی پناهده است. من قدر نشناس نیستم و کاری که آلمان ها برای شخص بنده کرده اند چه تحصیلی و چه کاری و غیره را که دولت و مردم کشورم برایم تا حالا انجام نداده اند.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
زنده باداین دو زن. ببین کار ایران به کجا رسیده که عربها روش تف میندازن. یادمه موقع عید همین عربها میامدن شیراز برای تعطیلی و خرید. دست این دولت کثیفایرا درد نکنه حالا ایرانی ها میرن دوبی اشغالهای چینی میخرن.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا – تورونتو. قسمت ششم. البته شرکت های آلمانی برای بستن قرارداد از هیچ سوغاتی برای ریشو های انقلابی دولت اسلامی ایران درغ نکرده و لیست مخالفان رژیم را هم فدای گرفتن قرارداد کرده و می کنند . از زمان اتحاد دو آلمان تا بحال چند صد خارجی و بیش ازچهار هزار نفر خارجی بطرز فجیعی بدست آلمان ها کشته و یا زخمی شدند و مجرمان به قتل بقید ویثقه مالی آزادنه در شهر ها می چرخند و میگویند مجریان بیکاره ومست بود ه اند کشتن خارجی چهارتا هفت سال زندان و کشتن آلمان پانزده تا حبس ابد جرم دارد.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا - تورونتو. قسمت هفتم. در چندین سال چیش آماری از وزیر داخله آلمان انتشار داده شد که رقمی روی هفتصد هزار جرائم دست راستی های آلمانی بر علیع خارجیان میباشد یعنی هر ساعت و هر دقیقه لطف «زاد آریا شامل گروهی بدبخت غریب میشود . أر چنگ نژادپرستانه یوگسلاوی آلمانی ها و هلندی ها همراه و هم عقیده قاتلان بوده اند. و ختی روشن شدن جنگ عراق و ایران با حرات دادن صدام حسین توسط آقای گنشر وزیر آنوفت دولت آلمان بود که صدام را برای شروع چنگ با ایران تشویق می کرد ونه امریکا و بعد ها ایشان با یهودیان روسی و یونانی طرف معامله برای فروش اصلحه به هر دو طرف متخاصم بودند !.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا - تورونتو. قسمت هشتم. و حتی روشن شدن آتش جنگ عراق و ایران و باجرات دادن صدام حسین توسط آقای گنشر وزیر آنوفت دولت آلمان بود که صدام را برای شروع چنگ با ایران تشویق می کرد ونه امریکا و بعد ها ایشان با یهودیان روسی و یونانی طرف معامله برای فروش اصلحه به هر دو طرف متخاصم بودند !. پناهندگان سیاسی ایرانی از نوع آریائیش هم در آلمان با چه مشکلاتی روبرو بوده ومیباشند. بهتر است خودمان را در عرصه جهانی مسخره نکنیم وشاه هم با خرج کلان وجشن دوهزارو پانصد ساله سعی کرد که بگوید ما نوع بهترش هستیم که سی سال پیش همین نوع خوبش اسحال مذهبی گرفت و عاشق چادر و روسری و ریش و پشم شد و بالا پائین می پرید و برای کشورهای دنیا لگد به در ودیوار می کوبید و قلدری می کرد
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا - تورونتو. قسمت نهم . خمینی آمد و آب و برق و گاز مجانی شد و هر روز هم با پست سفارشی اسکناس های نفتی را درب منازل تحویل ایرانی ها دادند و ایرانی ها یا علی و یا حسین گویان به تمام کشورهای غربی فحاشی میکردند و ریشوهای آریائی هم هرچه پارچه بود ازش پرچم امریکا واسرائیل درست کردند و آتش زدند و از روی آن پریدند حالا که بوشو همه حا رابرداشته سعی می کنند که بگویند اشتباه شد ببخشید آخ داد آخ بیداد دارند می کشند ما آریا هستیم - مااز نژاد آلمانی هستیم کوروش و داریوش داریم ما چنین و چنان هستیم. ایرانی عزیز مقیم کاندا که نژاد آلمانی رو دوست داری این آدم های سطح پائین که عقیده شون رو نوشته بودم جمع زیادی از پروفسوران دانشگاهای آلمان و قضات ووکلا و کارخانه داران و کسبه و حتی زنان خانه دار و سیلستمدران آلمانی ظاهرا طرفدار صلح و خیس گردن چشمان به طریقه تمساح و جمع کثیری از دکترها در آن دیده میشوند.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - آلمان - برلین
saeed1 - کانادا - تورونتو. قسمت دهم . دست راستی های وحشی آلمانی هم فرزندان همین اراذلان هستند ببخشید هم نوعان 300 سال پیش ایرانی ها. باز هم معذرت از بی ادبی انجانب و آن مطلبی که نوشته بودم قدری سنگین است و به هر معده ای نمی سازد و بنده قصد تنفر ایجاد کردن ندارم شما لطفا دریک رستورانت در آلمان شرقی غذا میل بفرمائید آنوقت یاد خواهید گرفت تنفر یعنی چه !!. موفق باشید و امیدوارم روزی در هواپیما با هم به وطن بیمارمان پرواز کنیم و تعدادی قرص ضد اسحال سیاسی از نوع آلمانی و کاندائی برایشان ببریم که بی درنگ نیاز دارند .
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

hamed_rh_italia - ایتالیا - تریسته
بابا جم کن، اینجا ایران نیست یعنی‌ چی‌.همه این بد بختی‌های ما، مال شما عرب‌های کثافت ملکه خور،ما از این چیز نداشتیم که شادی و غم و جشن ایرانی‌ جاش داده به خاندان عرب ها.حالا آدم شودین واسه ما .اون زمان که شما ملخ و سوسمار میخوردین مثل حالا، ما ایرانی‌ بودیم با عزّت و احترام تو دنیا،ننگ به این حکومت که آبروی مارو تو دنیا برده .
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

MAHBOOBEH - بلژیک - بروکسل
انتی اسلام دوست عزیز کاملا با شما موافقم.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
taiis - حجاب قبل از اسلام در ایران و در دین زرتشت وجود داشته .
جمعه 24 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز خیلی ازت هوشم میاد با توجه به id که داری فکرت خیلی بازه.. منظورم این نیست که اسلام بده ولی افکارت متحجرانه نیست
جمعه 24 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
یعنی انقدر بدبخت شدیم که یه زن عرب که نیاکانشو زنده به گور میکردن نسبت به زن ایرانی احساس برتری کنه
جمعه 24 مهر 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
ولد پیونی ــ هند ــ بمبیی ــ ازت هوشم میاد دیگه چه صیغه ایه؟؟ نکنه بلوچی ؟// اخه بلوچا خ رو هه میخونند..مخلص داداش
جمعه 24 مهر 1388

wildpiony - هند - بمبیی
poriyaye_vali - قطر - دوحه اشتباه تایپی بود...من داداش نیستم آبجیم
جمعه 24 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
wildpiony - هند - بمبیی . نظر لطف شماست. ممنونم از شما دوست عزیز. راستش خیلی از افراد همان چیزی رو که می بینند رو باور میکنند. مثلا کار همین آخوندها رو به اسلام ربط میدن. البته آخوندها یک مثال نوعی هست. شما اگر بخواید دلیل سقوط هر حکومتی در تاریخ رو بررسی کنید یکی از مهمترین دلایل آن روحانیون مذهبی هستند. که این روحانیون از دین سوء استفاده میکنند. در این رابطه اگر بخوام حرف بزنم کتابها باید بنویسم. منم تا همین جا بسنده میکنم.//// خیلی ها اگر آن اسلامی که من می میشناسم و به دلایلی که دارم به آن گرویده ام رو بشنوند مسلمان خواهند شد. مشکل اینه که خیلی ها همان چیزی که از اسلام میشنون رو باور میکنند. درسته که آی دی من درباره ی اسلام هست و خیلی ها فکر میکنند که من یک فرد دگم و خشک مذهب هستم. مسلمانها انواع مختلفی دارند من خودم با اینکه خیلی از اسلام دفاع میکنم ولی این اسلامی که در تمام جهان هست رو قبول ندارم و از هر کدام مقداری برداشتم. همین فکری که شما راجع به من کردید رو خیلی ها هم کرده بودتد و میکنند. راستی از نظر لطف شما هم خیلی سپاسگزارم. شاد و موفق باشید
شنبه 25 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
poriyaye_vali - قطر - دوحه . آقا باشه منم به شما میگم از شما خوشم میاد. حالا خوب شد؟ حالا یکی به یه نفر گفت ازت خوشم میاد شما گیر نده ( شوخی ) شاد باشید
شنبه 25 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
haghighatgo - آلمان - برلین . کم گوی و گزیده گوی چون در تا ز اندک تو جهان شود پر. لاف از سخن چو در توان زد آن خشت بود که پر توان زد. خسته نشدی اینقدر وراجی کردی؟؟!! اول یه نقل قول مسخره از یه آلمانی مسخره تر از خودت میاری بعد ده تا کامنت میزاری که اونو توجیه کنی! حالا چی میخوای بگی؟؟. 2-ما چقدر خوار و ذلیل شدیم که تازیها میگند اینجا ایران نیست(آهنگ اینجا ایرانه را گوش بدید دوستان). اینجا ایرانه یه گربه هفت هزار ساله که زندست تا وقتی که نفت خام داره...حتما دانلود کنید!موفق باشید
شنبه 25 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bluestar - ایران - تهران. taiis - حجاب قبل از اسلام در ایران و در دین زرتشت وجود داشته .}} این هم یکی دیگر از سفسطه های اسلامی و دروغهای مسلمانان است. یه جوری میگن "حجاب در دین زرتشت و قبل از اسلام بوده!" که هرکی ندونه فکر میکنه: 1- حجاب مثل اسلام اجباری بود 2- چادر و مقنعه و برقعه و روبنده و.. بودند و همه باید می پوشیدند! اتفاقاً این هم از بحثهای بسیار تکراری است که بارها و بارها در این سایت مورد نقد و بررسی قرار گرفته؛ اما نمیدانم چرا اسلامگرایان تند رو همیشه می خواهند حق را به جانب خود بدانند و از هر راهی؛ حتی با ذلت و خواری از اسلام دفاع کنند!! در رابطه با چنین افرادی فقط یک جمله مصداق دارد که همه چیز در آن است!«کسی که از حقیقت آگاهی ندارد نادان، و انکه از حقیقت آگاه است، ولی دانائی خود را انکار میکند یک جنایتکار است.» (برتولت برشت) از دوستان عزیز خواهش میکنم این لینک رو یه نگاهی بیندازند. ( در رابطه با حرف آقای بلو استار!) . https://www.iranianuk.com/article.php?id=36051. در همین لینک جواب همفکران آقای بلو استار رو دندان شکن داده ام!
شنبه 25 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bluestar - ایران - تهران. آخه مسئله اینه که یک دین پر از ادعا مثل اسلام، با یه حجاب نداشتن زن، از هم میپاشه و از بین میره!!!!!! این چه دینی است؟!!!. هر انسانی باید آزاد باشه هر جوری که دلش میخواد لباس بپوشه. مسئله اینه که اسلام میگه زنها باید به زور حجاب بزنند. آیه های مربوط به حجاب در قران که این مسئله را زوری و اجباری کرده اند:. (احزاب/ 32 و 33) و آیه 53 سوره احزاب. در زمان هخامنشی ها حجاب آزاد بود و یک جامعه سکولار به معنی واقعی حکم فرما بود.
شنبه 25 مهر 1388

hovakhshatare - ایران - تهران
به امید روزی که هیچ زنی در جهان مجبور به پوشیدن حجاب نباشد
یکشنبه 26 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
freydun - ایران - شیراز . نوکرم عزیز.من هم منظورم همین بود.که اسلام پایش 1400 سال است که.......به دنیا.
یکشنبه 26 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
بچه ها بحث حجابه این عکس رو هم ببینید خالی از لطف نیست. تُ ف به گور کسی که حجاب رو اجباری کرد. https://i38.tinypic.com/2euph8y.jpg
یکشنبه 26 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.