دانلود ترانه آریایی نژاد با صدای شکیلا و شهریار

دانلود ترانه آریایی نژاد با صدای شکیلا و شهریار

لینک دانلود ترانه آریایی نژاد با صدای شکیلا و شهریار

سرور1

سرور2


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت نمایش بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود مستقیم و بدون فیلتر ویدئو در ایران اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود مستقیم تنها تا ساعاتی پس از انتشار فعال خواهد ماند

جهت دانلود برنامه پخش ویدئوهای دانلود شده اینجا کلیک نمایید.

soltan969 - انگلستان - لندن
ای ول بابا دمتون گرم.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

آندرلاین - ایران - قزوین
ای بابا. اینم که مسدود شده. کاش سایت ایرانیان انگلستان یه بخشی هم داشت برا معرفی ف ی ل ت ر ش ک ن.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

titan780 - کانادا - ادمونتون
چه با حال بود این////کلی حالیدیم
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
بدبختی ما همینه. دنیا در حال پیشرفته ما چسبیدیم به نژاد. اون هم نژاد آرین که دیگه خالصش در ایران نایابه
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
بسیجی های عزیز شیرینی خامه ای داره تموم میشه به فکر حلوای خامنه ایی باشید .
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

سنجاقک - انگلیس - ا......
خواهش میکنم از من ناراحت نشید ولی دیگه گندش را در آوردید که چی دستمال سبز . خجالت بکشید تا طقی به طوقی میخوره آهنگهای انقلابی ...شما تا پریروز داشتید آهنگ دیمبور دامبور میخوندید .....بس کنید خجالت بکشید حالا هم که خواندید چرا دیگه دستمال به سر میاید بس دیگه اگر تا حالا هم اتفاقی نیافته بخاطر شما هست...........
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

afshin_norway - نروژ - بودٌ
خیلی باحال بود ولی حیف که شهریار فقط اهنگسازش نخواست بمونه. ولی دممون گرم با این نژادمون.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Javid Shah010 - کانادا - ادمونتون
شایعه خبر مرگ خامنه ای پخش شده و احتمالاً تا صبح فردا بوقت تهران اعلام خواهد شد. بنظر میرسد در موازات مرگ وی، تمام ارکان رژیم از جمله صدا و سیمای رژیم سیاهپوش شده اند. جون بهتر از این نمیشه
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

آندرلاین - ایران - قزوین
خوب اگه از آریایی نژاد خوشت نمیاد، بچسب به همون احمدی نژاد که خالصش تو ایران فت و فراوونه.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو
جای هیتلر خالی! این خانم تا چندی پیش از مولوی می خواند کسی که می سرود: گفتم ز کجایی تو تسخر زد و گفت ای جان, نیمیم ز ترکستان نیمیم ز فرغانه نیمیم ز آب و گل نیمیم ز جان و دل. نیمیم لب دریا نیمی همه دردانه. حالا همین خانم عوض پیشرفت حالا یاد نژاد افتاد و اسیر احساسات یک بچه شد نژادی که هرگز وجود نداشت .ماکس مولر مخترع این نژاد خیالی خودش اولین کسی بود که آن را زیر سوال برد و گفت منظورش از آریایی فقط یک خانواده زبانی بوده نه نژاد خاص. حالا این خانم با این سن و سال از اشعار مولوی که مظهر جهان وطنی بود یک مرتبه تنزل کرد به اندیشه های نژادی و بچه گانه . اگر شهریار و امثال او این چیزها را میخوانند مشکلی نیست ولی صد افسوس که اصلا از شکیلا انتظار خواندن چنین چیزهایی نمیرفت. با خواندن این مزخرفات هم وحدت ایجاد نمیشود بلکه بر عکس باعث تضعیف اتحاد بین اقوام خواهد شد. گروهی فکر میکنند جای تشیع را با آریایی عوض کنند و مثلا دین را هم زرتشتی کنند داریم از چاله می افتیم تو گودال . ولی خوشبختانه آدم های با سواد انقدر هستند که این مزخرفات اثری ندارد.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
ما نژاد پرست نیستیم. اما وطن پرست هستیم.اما باز ممنون از این ترانه.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

izad - تاجیکستان - دوشنبه
زنده باد خانم شکیلا با اون وقار و سنگینی خاص..نشانه بارز شخصیت یک زن نمونه ایرانی
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
آخرش خیلی جالب بود.همه روبان سبز بستند یعنی آزاد شدیم.درود بر فردوسی به خاطر اشعار زیبایش.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
به یزدان که این کشور آباد بود ……. همه جای مردان آزاد بود . در این کشور آزادگی ارز داشت……. کشاورز خود خانه و مرز داشت . گرانمایه بود آنکه بودی دبـیر …. گرامی بد آنکس که بـودی دلیر . نه دشمن در این بوم و بر لانه داشت…. نه بیگانه جایی در این خانه داشت . از آنروز دشـمن بما چیره گشت…. که ما را روان و خرد تیـره گشت . از آنروز این خانه ویـرانه شد …. که نان آورش مرد بیـگانه شد . چو ناکـس به ده کدخدایی کند …..کشاورز بـــاید گدایی کند . به یـزدان که گرما خرد داشتیم …. کجا این سر انجام بد داشتیم؟ . ابولقاسم فردوسی در این شعر به زیبای بیان کرده که بد بختی ما از ان روز اغاز شد که دین نکبت بار اسلام وارد سر زمین ایران شد.و عربها از هزار چهار صد سال پیش توسط همین اسلام کذایی بر ما چیره گشتند.و کاری کردند که ما قبر عربها را هم ستایش کنیم .چرا؟؟؟؟چونکه اول خرد را از ما گرفتند و بعد همه چیز مان را به یغما بردند.(لعنت ما ایرانیان به این دین اسلام و بنیان گذارش)
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

مازیار - مصر - قاهره
https://norooznews.info / ادرس بدون فیلتر سایت نوروز
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

شاهسون - ایران - ساوه
متاسفم از اینکه این دو خواننده مخصوصا شکیلا به جمع فاشیست ها و نژادپرستها وارد شدند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

parang - سوید - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران . و دنیا در حال پیشرفته و شما هنوز چسبیدی به1400 سال پیش و ته چاه!!!! من که ترجیح میدم بدبختیم چسبیدن به نژادم باشه نه چسبیدن به دین و امام دشمنم!!!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

parvin ariya - ایران - اصفهان
صحبت از نژاد را فقط نژاد پرستان میکنند . ما همه انسانیم و بس. و صحبت از نژاد تفرقه را در ایران سبب میشود.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

sadafi - المان - مونیخ
خیلی لذت بردم چندین بار گوش کردم و سیر نشدم اشک هم ریختم واقعیت رو در چند جمله چقدر زیبا بیان کردن
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

vezveznazi - ایران - ایران
زنده باشید خیلی جالب بود.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو مرسی از کامنت زیباتون . امروزه دیگه دنیا داره حرف از گلوبالیزیشن میزنه و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
بابا نژاد پرست چی واسه ایران می خوانند دستشان درد نکند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
parang - سوید - سوندسوال. هر دو مسایل امروز گذشته.به هیچ کدوم فکر نکنیم.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
همه اش فیلتر شده!!-- اگه ممکنه لینک یوتیوب بدین!!!!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

sara-j - سوید - استگهلم
vandidad.iran - ایران - کرمانشاه . اینم لینک یوتوب همشهری:https://www.youtube.com/watch?v=PhO2rcZoQbYfeature=player_embedded#
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

same-shiraz - ایران - شیراز
این همون خانوم نیست که یا علی رو خوند؟نه بابا انگار یه خبرایی هست.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
(Mehriran )( parvin ariy )( windsor760 -)(bluestar)شاعر این شعر حکیم ابولقاسم فردوسی بوده.اگه خوب به این شعر گوش کنید و معنای ان را درک کنید متوجه می شوید که فردوسی داره به ما میگه از زمانی که اعراب و اسلام به ایران امد خرد و ازادگی ما ایرانیان هم از خانه ما رخت بر بست.و بی خردی بر ما ایرانیان چیره شد .و از اینکه خودمان راتمام و کمال و در بست در اختیار دین اسلام و عربها گذاشتیم بد جوری شاکی بوده. و اگر دقت کنید در اخر شعرش میگه (به یـزدان که گرما خرد داشتیم …. کجا این سر انجام بد داشتیم؟ )این شعر اصلا ربطی به نژاد پرستی نداره.در همه جای دنیا حس ناسیونالیستی در حد منطق و معقول وجود داره و این حس برای هر کشوری لازم و ضروری میباشد.فراموش نکنید که اگر فردوسی نبود زبان فارسی هم دیگه وجود نداشت .بلای که بر سر مصر امد سر ما هم می امد لابد میدانید که قبل از حمله اعراب مصریها زبان خودشان را داشتند.و لی ان زبان دیگه وجود ندارد و بایستی ان زبان کهن را فقط درموزها جستجو کنید.پس بیاید واز فردوسی سپاس گذار باشیم.مخصوصا بخاطر همین شعر زیبای که سروده.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

azadan - کانادا - ونکوور
تا صحبت از ایرانی و ملیت و .. میشود خون عده ای به جوش می آید و آنرا به نزادپرستی ربط میدهند. ریشه این همه نفرت از ناسیونالیزم را در تبلیغات مسموم و فاسد ملایان باید جست. ملاها همواره در طول تاریخ ایران تلاش نموده اند همه چیز از جمله حس میهن پرستی را تحت الشعاع اسلام قرار دهند. برای اینان منافع اسلام برتر از منافع ملی است و بارها کشورمان را قربانی جاه طلبی ها و حماقتهای اسلامیشان کرده اند.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

azadan - کانادا - ونکوور
در صورتیکه سخن گفتن و اشاره کردن به نژاد و قومیت به معنی نزاد پرستی نیست بلکه برتر دانستن قومی بر دیگری نژاد پرستی است. هدف اصلی از مبارزه با میهن پرستی بیگانه کردن انسانها با هویت خود و در نتیجه به زیر بار ظلم کشیدن انهاست. نمونه آن کشور مصر است که داشتن تمدنی شش هفت هزارساله چنان در پوسته ملت عربی فرو رفته و غرق در بدبختی شده که آدم شگفت زده میشود. اگر به یکی از موزه های مصر رفته باشید میفهمید چه میگویم. واقعیا اینست که مردم ایران از شاخه ایندو آرین مردم ایندو اروپین (هندی/ اروپایی) هستند. هرچند در طول تاریخ با اقوام دیکر آمیختگی داشته اند ولی هنوز ذر این گروه دسته بندی میشوند.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

azadan - کانادا - ونکوور
هرچند بررسیهای انجام شده بر روی ایرانیان بخشهای گوناگون نشان میدهد که ژن ایرانیان دارای همگونی و همسانی است و آمیختگی با اقوام دیگر دگرگونی اساسی به وجود نیاورده است. ضمنا باید گفت بدبختی کشور ما نه به مسائل نژادی و میهن پرستی بلکه بر عکس به دلیل خرافه پرستی و دینداری بیش از حد و پیروی از قوانین عقب افتاده هزاران سال پیش و مرده پرستی است. خطر خرافه پرستی و مرده پرستی بسیار بیشتر از سخن گفتن از نژادیک قوم است. قوانین ابتدایی مثل سنگسار و قطع دست و پا و آدمکشی شرعی و صیغه و حلال و حرام کردن و فتوا و گریه برای امام مرده و ... نه تنها بد بلکه مسخره و خنده دار است.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
hamidTANTAN - اتریش - وین. البته اونی هم که الان سخن میگیم فارسی نیست بلکه عربی است.از رسم الخط عربی گرفته تا واژه های عربی وارد شده به زبان و فرهنگ ما.برای این کار کافیست یک بار یکی از کتابهای حقوقی رو بخونید.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

taraneh2008 - المان - هامبورگ
کلام زیبا ,موسیقی بی جان ,خوانندگان ناتوان
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
بدنبال کامنت دوست عزیز حمید از اتریش سخنان صادق هدایت رو میارم که باید طلا گرفتتش: صادق هدایت:تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده ...////. ما که عادت نداشتیم دخترانمان را زنده به گور کنیم ، ما برای خودمان تمدن وثروت و آزادی و آبادی داشتیم و فقر را فخر نمیدانستیم همه اینها را از ما گرفتند وبجاش فقرو پشیمانی ومرده پرستی و گریه و گدائی و تأسف واطاعت از خدای غدار و قهار و آداب کونشوئی و خلأ رفتن برایمان آوردند ، همه چیزشان آمیخته با کثافت و پستی و سود پرستی و بی ذوقی و مرگ و بدبختی است. چرا ریختشان غمناک و موذی است و شعرشان چوس ناله است چونکه با ندبه و زوزه و پرستش اموات همه اَش سرو کار دارند....ادامه دارد.....
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
در مسجد مسلمانان اولین برخورد با بوی َگند خَلأست که گویا وسیله تبلیغ برای عبادتشان و جلب کفار است تا به اصول این مذهب خو بگیرند. بعد این حوض کثیفیکه دست و پای چرکین خودشان را در آن می شویند و به آهنگ نعره مؤَذن روی زیلوی خاک آلود خودشان دولا و راست میشوند و برای خدای خونخوارشان ِورد و اَفسون میخوانند. .. , عید قربان مسلمانان با کشتار گوسفندان و وحشت و کثافت و شکنجه جانوران برای خدای مهربان و بخشایشگر است خدای جهودی آنها قهار و جبار و کین توز است و همه اش دستور کشتن و چاپیدن مردمان را میدهد وپیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را میفرستد تا حسابی دَخل اُمتش را بیاورد و آنقدر از آنها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند.....ادامه دارد.....
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
. تازه مسلمان مومن کسی است که به امید لذتهای موهوم شهوانی و شکم پرستی آن دنیا با فقر و فلاکت و بدبختی عمر را بسر برد و وسایل عیش و نوش نمایندگان مذهبش را فراهم بیاورد. همه اَش زیر سلطه اَموات زندگی میکنند و مردمان زنده امروز از قواننین شوم هزار سال پیش تبعیت میکنند کاری که پست ترین جانوران نمیکنند. عوض اینکه به مسائل فکری و فلسفی وهنری بپردازند ، کارشان این است که از صبح تا شام راجع به شک میان دو و سه استعامنه قلیله و کثیره بحث کنند. این مذهب برای یک وجب پائین تنه از عقب و جلو ساخته و پرداخته شده. انگار که پیش از ظهور اسلام نه کسی تولید مثل میکرد و نه سر قدم میرفت ، خدا آخرین فرستاده خود را مامور اصلاح این امور کرده!.....ادامه دارد.....
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
تمام فلسفه اسلام روی نجاسات بنا شده اگر پائین تنه را از آن حدف کنیم اسلام روی هم میغلتد و دیگر مفهومی ندارد. بعد هم علمای این دین مجبورند از صبح تا شام با زبان ساختگی عربی سرو کله بزنند سجع و قافیه های بی معنی و پر طمطرق برای اغفال مردم بسازند ویا تحویل بدهند. سرتا سر ممالکی را که فتح کردند، مردمش را به خاک سیاه نشاندند و به نکبت و جهل و تعصب و فقر و جا سوسی و دوروئی و دزدی و چاپلوسی و---آخوند لیسی مبتلا کردند و سرزمینش را به شکل صحرای برهوت در آوردند. ... اما مثل عصای موسی که مبدل به اژدها شد وخود موسی از آن ترسید این اژدهای هفتاد سر هم دارد این دنیا را می بلعد. همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد......ادامه دارد.....
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
مگر برای ما چه آوردند ؟ معجون دل به هم زنی از آرا و عقاید متضادی که از مذاهب و ادیان و خرافات پیشین ، هول هولکی و هضم نکرده استراق و بی تناسب بهم در آمیخته شده است، دشمن ذوقیات حقیقی آدمی، و احکام آن مخالف با هر گونه ترقی و تعالی اقوام ملل است و به ضرب ششمشیر به مردم زوزچپان کرده اند. یعنی شمشیر بران و کا سۀ گدائی است، یا خراج و جزیه به بیت المال مسلمین بپردازید یا سرتان را میبریم هر چه پول و جواهر داشتیم چاپیدند. آثار هنری ما را از میان بردند و هنوز هم دست بردار نیستند؛ هر جا رفتند همین کار را کردند...
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

freedomforiran - انگلستان - لندن
مرگ بر جمهوری اسلامی و امیدوارم کشور عزیزم ایران بعد از 1400 سال بتواند از این دین رهاپی پیدا کند.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

parang - سوید - سوندسوال
Hoja Verde - ایران - تهران . یعنی بنظر شما نژاد مسئله ای است مربوط به گذشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو
hamidTANTAN شما سپاسگزار باش ببینیم به کجا میرسی من انسان دوستی برایم مهم است نه اون مزخرفات . معیار هم عربی و فارسی حرف زدن نیست هستند بسیار بسیار عربهایی که معیار های امروزی و انسانی شان بسیار فراتر از اندیشه هایی مانند شما است و بسیار هم در جوامع غربی مورد احترام هستند. این ذهن بیمار هست که نمیتواند درک کند به غیر از اسلام و آریایی چیزهای دیگری هم در این دنیا هستند که میتوان براساسشان زندگی کرد از آنجایی که در ایران متاسفانه سطح سواد و کتابخوانی پایین است روشنفکران ما هم میشوند کسانی که فکر میکنند چون حالا مثلا اسلام آموزه های عقب رو دارد پس بچسبیم به 3000 سال قبل از اسلام پز بدهیم به دنیا که ما 3000 سال پیش اینجوری و اونجوری بودیم چرا ؟ چون این افراد اصلا با فلاسفه و اصول مدرن امروزی آشنا نیستند اینها قادر به فهم این موضوع نیستند که امروزه اصول زندگی و حکومت مداری بسیار فراتر از اینهاست. شما الانتان این است 3000 سال پیش کشتان!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو
azadan شما هم هنوز موندی تو ژن ! بزارید لب کلامتان را بگویم بالاخره 20 30 سالی با شماها بزرگ شدم میدانم چی تو اون کله میگذره میخواهید بگید که مثلا چون هم ژن شما زیاد است پس مثلا عرب ایرانی بره گمشو از ایران بیرون یا اینکه بیاد زیر خواسته ما ترکمن خفه شه یا گم شود بیرون آذری هم که ترکی زبانش غیر ایرانی است پس زیادی حرف نزند.
جمعه 24 مهر 1388

windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو
این آمریکا 300 400 سال بیشتر سابقه نداره این همه اقوام مختلف را دور خودش جمع کرده که با هم زندگی میکنند با هم ازدواج میکنند با هم درس میخوانند به هم آموزش میدهند از هم یاد میگیرند نه حرف ژن است اینجا (البته هست منتها تو لابراتوار) نه از نژاد و خودبرتر بینی دینی و.. اونوقت شما ها با تاریخ چندین هزار ساله حالا تازه به این نتیجه رسیده اید که اسلام بد است پس برویم سراغ دو سه هزار سال قبل اسلام که مثلا خوب بوده یعنی بیاییم ازدواج با محارم را آزاد کنیم ! توی حموم داغ نریم! به جای اینکه برای حسین بکوبیم تو سرمون برای سیاوش بزنیم تو سرمون! یا از این قبیل مزخرفات . در ضمن شما اگر آنقدر به ژن علاقه داری چرا نمیری توی این کارهای تحقیقاتی پزشکی و.. شاید بتونی یه بیماری چیزی درمان کنی خیرت هم به 4 تا آدمی که دچار بیماری صعب العلاج هستند برسه !
جمعه 24 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
parang - دوست عزیز! من بحث تاریخی نمیکنم. مهم نیست که یه تفکر از 10000 سال پیش نقل شده یاشه یا 10 سال پیش. تفکرات درست تاریخ مصرف ندارند.گر چه بحث اصلا این نیست. از نظر من طرز تفکر بالاتر از خصوصیات نژادیه. ولی ظاهرا شما نژاد رو برتر از فکر میدونید.***ای بسا هندو و ترک همزبان - ای بسا دو ترک چون بیگانگان *** ای برادر تو همه اندیشه ای- مابقی خود استخوان و ریشه ای*** مولوی
جمعه 24 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
hamidTANTAN - شما در مورد فردوسی اشتباه میکنید. اطلاعات زیادی در مورد شاهنامه فردوسی ندارید. وگرنه این شعر را به اسلام ربط نمیدادید. منظور فردوسی اسلام نبوده. من هم یک مسلمانم که حمله اعراب به ایران را کاملا وحشیانه و متناقض با آموزه های اسلام میدانم. چقدر زیبا فردوسی بزرگ در مدح پیامبر اسلام سروده است:. ز خاشاک ناچیز تا عرش راست سراسر به هستی یزدان گواست. جز او را مخوان کردگار جهان شناسنده آشکار و نهان/. وزو بر روان محمد (ص) درود به یارانش برتر یکی برفزود/. همه پاک بودند و پرهیزکار سخن‌هایشان برگذشت از شمار/. کنون بر سخنها فزایش کنیم جهان آفرین را نیایش کنیم/.
جمعه 24 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
hamidTANTAN - فردوسی یک معتقد به اصول تشیع بود. در واقع فردوسی نقطه تلاقی ایران - اسلام - تشیع بود. در شاهنامه خود به زیبایی اعتقاد خود به تشیع را به نمایش گذاشته:. به گفتار پیغمبرت راه جوی/. دل از تیرگیها بدین آب شوی/. گواهی دهم کاین سخنها ز اوست/. تو گویی دو گوشم بر آواز اوست/. که من شهر علمم ، علیم در است/. درست این سخن قول پیغمبر است/. منم بنده اهل بیت نبی/. ستاینده خاک پای وصی/.
جمعه 24 مهر 1388

rezafc69 - یونان - اتن
مرسی .خیلی باحال و جالب بود .
جمعه 24 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
hamidTANTAN - . به نام خداوند جان و خرد / کزین برتر اندیشه برنگذرد/. چنین گفت پیغمبر راستگوی / «ز گهواره تا گور دانش بجوی»/. به گفتار پیغمبرت راه جوی/ دل از تیرگی‌ها بدین آب شوی/. گواهی دهم کاین سخن‌ها ز اوست/تو گویی دو گوشم بر آواز اوست/. که «من شهر علمم، علی‌ام در است» / دُرست این سخن قول پیغمبر است/. منم بندهٔ اهل بیت نبی / ستایندهٔ خاک پای وصی/. بر این زادم و هم برین بگذرم / یقین‌دان که خاک پی حیدرم/.
جمعه 24 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
immortal1977 - تو که به زرتشت و اهورا مزدا هم اعتقاد نداری چرا سیاهکاری میکنی؟.
جمعه 24 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
parang - ممکنه بپرسم مو و چشم شما چه رنگیه؟ اگر موی بور و چشمان آبی نداشته باشید ربطی به نژاد آرین ندارید و بیخود خودتان را خسته میکنید.
جمعه 24 مهر 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
bluestar - ایران - تهران ( https://www.youtube.com/watch?v=eYGu81jvTEQ)اگر نتونستی بینی در یوتوب این عبارت را سرچ کن (Bahram Moshiri - سقوط مدنیت ایران از قلم استاد فردوسی).
جمعه 24 مهر 1388

azadan - کانادا - ونکوور
ایران همواره سرزمین پهناوری بوده که اقوام و نزادهای گوناگون با دینهای گوناگون در کنار هم زندگی میکردند و ایرانیان همواره به انعطاف در برابر دیگران مشهور بوده اند و هیچگاه قومی را بیرون نرانده اند بلکه همواره پذیرای مهاجران بوده اند. حالا ایران کوچکتر شده است ولی همان رویه ادامه دارد. اعراب جنوب ایران هزاران سال است در جنوب ایران میزیند. ترکمنها ارامنه یهودیان سالهای سال است در کنار ایرانیان هستند شاید به دلیل فشارهای سیاسی حکومت ایران ناچار به ترک ایران شده باشند. ضمنا تعریف نژاد آریای یا آرین توسط هیتلر(موی بلوند و چشم آبی) ساخته و پرداخته وی بوده ربطی به این مبحث ندارد.
جمعه 24 مهر 1388

bitagh - ایران - مشهد
من از طرف خودم از تمام هنرمندانی که مکمل جنبش سبز شدند و خودشون را با مردم ایران یک صدا دانسته اند تشکر میکنم اونها باعث تکمیلصدای جوانان ایرانی هستند.جنبش سبز مربوط به هیچ گروه خاصی نیست به جز کسانی که خون ایرانی و آریایی در رگهایشان جاریست .7آبان روز بزرگداشت کوروش را فراموش نکنید .....
جمعه 24 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
bluestar - ایران - تهران . گاگول خان اولا که این سخنان صادق هدایت هستش که بصورت نقل قول اوردمش و بعد هم این حرفا چه ربطی به زرتشت و اهورا مزدا داشت!?! جدا بعد از خوندن این واقعیات هنوزم یه تنه انجا میتونی از عقاید و مذهب پوچت دفاع کنی که باعث از بین بردن کشورم شده?!
جمعه 24 مهر 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
bluestar - ایران - تهران (به نام خداوند جان و خرد / کزین برتر اندیشه برنگذرد/. چنین گفت پیغمبر راستگوی / «ز گهواره تا گور دانش بجوی»/. به گفتار پیغمبرت راه جوی )(علت چند بیت شعر فردوسی در یاد اولیای اسلام؟ -( https://www.youtube.com/watch?v=SVBmOzCdu2A ). .
جمعه 24 مهر 1388

rezanl - هلند - امستردام
bluestar - ایران - تهران . . فکرش کردی بخاطر وجود این طرز تفکر اشتباه سرت شلوغه و مجبوری روزی صدبار از خودت دفاع کنی!. واسه من جالبه که در هر زمینه نظر میدی و اکثرا ساز مخالف میزنی تا جلب توجه کنی.من اگه شما بودم این مسئله رو جدی میرفتم و یک تغییر کلی در طرز تفکرم میداد چون اینجوری به خودم شک میکرد که را چرا هرچی میگم اشتباهه. اگر نه که عشق است و همینطور واسه خودت بنویس !!!!!
جمعه 24 مهر 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
(قسمت 1)windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو هم وطن عزیز،با عرض معذرت بایدخدمتون عرض کنم که متاسفانه شما نه از کامنت من چیزی متوجه شدید و نه از این سروده بسیار زیباکه کاملا اشکار است که فردوسی با چه سوز و گدازی این شعر زیبا را برای ما بیادگار گذاشته.من نمی دونم که شما به چه چیز فکر میکنید،و یا ارمانهای واقعی شما چیست.ولی شاهنامه فردوسی هیچ گونه مغایرت با گفته های شما ندارد،که نوشتید( من انسان دوستی برایم مهم است ) تمام مطالبی را که شما نوشتید درست است.واز نظر من جای هیچ گونه شکی ندارد.براستی هم که باید ما انسانها به همین صورت که ذکر کردید فکر کنیم و عمل.منتهی یک چیز را فراموش نکنید که در حال حاضر ما ایرانیان درگیر یک مبارزه بزرگ اول از همه با باورهای خودمان هستیم و بعد با رژیمی که مملکت ما را اشغال کرده است.من فکر می کنم که لازمه شروع این مبارزه این است که اول از همه خودمان و فرهنگ مان و تاریخ مان راخوب بشناسیم و خوب هم بشناسانیم.باید دید درد کجاست .
جمعه 24 مهر 1388

hamidTANTAN - اتریش - وین
(قسمت دوم)windsor760 - آمریکا - ساکرامنتوبعد وبعدبه مداوای ان درد بپدازیم.در پایان باید این را برای شما هم وطن عزیز ذکرکنم که من نه تنها نژاد پرست نیستم،بلکه شدیدا هم با این مسئله مخالفت هم دارم.من تهرانی هستم.ولی ازپدر و مادر،وپدر بزرگ و مادربزرگی که هرکدم از یک طایفه دیگری بوده اند.کرمانشاهی،قزوینی،همدانی، تبریزی،ودرپایان تفرشی.من و ملیونها ایرانی دیگر امیخته ای از امیزش عشقهای بدون مرز همین طایفه ها بوده ایم عشق های پر از حدیث و زیبای که در ان نژاد پرستی جای نداشت.طایفه های که هر کدام برای خودشان فرهنگی و داستانی وافسانه های دارند.و از نظر من نه تنها همه انها قابل احترام هستند بلکه تمای جوامع بشری در هرنقطه در این کره خاکی قابل ارج و احترام می باشند.عرب افریقای،فلسطینی،اسرائلی،ایرانی،ووووو همه ما انسانیم و باید که به حق و حقوق هم احترام بگذاریم.ولی افسوس که دین ابزارومانعی بر سر راه این رابطه ها می باشد.کافی هستش که راه دوری نری و به مملکت خودمان نظری ژرف بی اندازی.(موفق باشی و سر بلند)
جمعه 24 مهر 1388

farzad766 - ایران - تهران
فکر نمیکردم شکیلا انقد خودشو پاپین بیاره.
جمعه 24 مهر 1388

parang - سوید - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران . خوشحال از اینکه تفکراتم کوچکترین نزدیکی با دین و مذهب نداره؟؟؟!!! ضمنا خودتون خوب نگاه کنین میبینین تاریخ مصرف کدومشون گذشته!!! فراموشکار عزیز شما که تو کامنت اولت اشاره کردی ارین خالص تو ایران نایابه!!!!!!حالا میگی اریایی یعنی چشم و موی روشن؟؟؟!!! ای بابا. برا خودت خوبه که یه کم در مورد اریایی ها مطالعه کنی یا بدون اطلاع کانت نذار.
جمعه 24 مهر 1388

azadan - کانادا - ونکوور
hamidTANTAN - اتریش - وین. این آدم عادتش اینه که به دیگران نسبت نادرست بده. چیزی رو برداشت میکنه که خودش میخواهد. برای من هم کامنت بیربط نوشته بود. زیاد به اینجور آدمها اهمیت ندهید.
جمعه 24 مهر 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو . شما مثل اینکه تازه دو روزه پات رسیده به امریکا و زیاد شلوغش کردی. در اینجا هم نژادپرستی وجود دارد البته بستگی به ایالت و کوچک و بزرگ شهر داره و بهر حال همه جا یک جور نیست. البته قانون اساسی امریکا نژاد پرستی را ممنوع میکند و امروزه حتی یک سیاه پوست به ریاست جمهوری میرسد. ولی راه خونینی سپری شده تا سیاهان تازه در دهه های اخیر به این حقوق دست بیابند. در جامعه امروزی امریکا هم دید عموم نسبت به اعراب و خاورمیانه ای ها منفی است. ترس از مسلمان و.. هم رواج دارد. البته تا حد زیادی هم حق دارند.
جمعه 24 مهر 1388

windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو
آقای آرش فکر میکنم احتمالا شاید تازه آمده باشید که اینگونه فکر میکنید لاقل در جایی که من زندگی میکنم اینگونه نیست شاید در ایالتهای میانی و جاهایی که خارجی کم است احساسات نژادی وجود داشته باشد ولی در جایی که من زندگی میکنم احترام متقابل انسانها به هم از حدی که تصورش را هم بکنید بالاتر است. تا انجایی هم که در اتلانتا دیدم سیاهان در اکثریت بودند و یا لاقل جمعیت زیادی داشتند و آنجا هم مشکلی در این زمینه نداشت در هر حال این ربطی به بحث کلی من نداشت و احتمالا شما از شدت عصبانیت خواستی مویی از ماستی بیرون بکشی اگر میخواهی کسی را از ایران بیرون بندازی شما هم مثل دیگران حرفت را بزن ایراد ملا لغتی نگیرید لطفا.
شنبه 25 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
parang - سوید - سوندسوال. مسئله ی نژاد دیگر گذشته و امروزه همه ی انسانها با هم برابر هستند.فراموش نکنید که الان در ایران نژادهای مختلفی زندگی میکنند.
شنبه 25 مهر 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
مثل اینکه درست نخوندی گفتم نژاد پرستی بسته به ایالتش داره ولی به هر حال وجود داره! ترس از اعراب و تروریسم هم زیاد هست. ضمنا معلومه بدجوری از ایران بیرونت کردند که به همه تهمت بیرون کردن و اینجور حرفا میزنی. بنده خدا من چه جوری از اینجا مردم را از ایران بیرون کنم اینم ازون حرفاست آدم خنده اش میگیره!! اون ملاها و دولت احمدی نژاد باعث مهاجرت میلیونها ایرانی شدند . نگران نباش به زودی عده بیشتری از ایران خارج خواهند شد.
شنبه 25 مهر 1388

navid n - مجارستان - سگد
سلام من عضو جدیدم به خدا من خودم وطن پرستم و از اعراب متنفرم ولی اصلا دوست ندارم کسی به دین اسلام توهین کند
شنبه 25 مهر 1388

windsor760 - آمریکا - ساکرامنتو
آقای نوید این از خصوصیات نژاد پرستی است وقتی از گروهی از انسانها متنفر باشید خود بخود راسیست هستید دین تان هم بخود تان مربوط است که بحث من نیست. متاسفم برای شمابا چنین طرز فکری! تا وقتی این مدل طرز فکر در جامعه ما باشد انتظار بیشتری هم نباید داشت. احساس دشمنی با عرب و ترک و.. از خصوصیات بارزی است که بدون هیچگونه احساس شرم از طرف بسیاری از ایرانیها بیان میشود و این از نشانی های بیماری است.
یکشنبه 26 مهر 1388

navid n - مجارستان - سگد
من گفتم وطن پرستم نه نژاد پرست و واقعا این دو بر خلاف هم هستند چون همون جور که می دونید همه ی مردم ایران ایران اریایی نیستند پس نژراد پرستی باعث تفرقه می شه ولی منطور من این بود که نباید اسلام دروغین این رژیم رو با اسلام واقعی اشتباه بگیرید مثلا زمان شاه عباس صفوی دین رسمی کشور اسلام وشیعه بود ولی همونجور که می دونید یکی از بهترین زمان ها در تاریخ ایران بود .
یکشنبه 26 مهر 1388

+20
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.