دیدار دوستانه ایران و ایسلند ۱۹ آبان در ورزشگاه آزادی

ایران و ایسلند 19 آبان در ورزشگاه آزادی

تیم ملی فوتبال ایران 19 آبان در دیداری دوستانه به مصاف ایسلند خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به درخواست سرمربی و تائید کمیته تیم های ملی، فدراسیون فوتبال طی قراردادی با فدراسیون ایسلند توافق کرد در تاریخ 10 نوامبر( 19 آبان ماه) در تهران بازی دوستانه داشته باشند.
نبی تاکید کرد: این بازی چهار روز قبل از بازی رفت با اردن که قرار است در تاریخ 23 آبان باشد، برگزار خواهد شد. ضمن آنکه حریف یاد شده با تایید سرمربی تیم ملی و از میان 4 تیم نامیبیا، جزایر فارو ، اوگاندا و ایسلند که آمادگی خود را برای این بازی در تهران اعلام کرده بودند، انتخاب شد.
وی افزود: برای برنامه دقیق، منظم و رعایت کلیه باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر، نیم فصل از 17 آبان تا 5 آذر برنامه‌ریزی شده و با توافق سرمربی تیم ملی، لیگ برتر و کمیته تیم های ملی مقرر شد هر دو دیدار رفت و برگشت با اردن در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا و دو بازی تدارکاتی مربوطه در تاریخ های 19 و 27 آبان جمعاً 4 بازی صرفاً در این دوره انجام شود و بازیکنان ملی 4 روز قبل از شروع لیگ در 6 آذر به باشگاه‌های خود برگردند.
تیم ملی فوتبال ایسلند در چند بازی اخیر در چهار ماه گذشته ضمن کسب مساوی با تیم های نروژ و اسلواکی از تیم های هلند و مقدونیه با نتیجه 2 بر یک و 2 بر صفر شکست خورده است.

jack2244 - ایران - اصفهان
مردم ایران چکار میکنید چرا نشستید بابا این بسیجیها رو خبری از تظاهراتم نیست همان یک هفته اول مردم بود به امید موسوی نشینید خودتون تصمیم بگیرید شما فقط حرف میزید
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

jack2244 - ایران - اصفهان
این همه ادم داره میمیره بدبخت ایرانیان واقعا بدبخت ایرانیان واقعا بدبختیم از دوره خمینی تا حالا یک روز خوش ما ندیدیم فقط خون / شکنجه / تجاوز قتل/ فقر / انگار نفرین شدیم بدبختیم از دوره خمینی تا حالا یک روز خوش ما ندیدیم فقط خون / شکنجه / تجاوز قتل/ فقر / انگار نفرین شدیم مردم نرید فوتبال ببینید برین بسیجی بکشید
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.