احمدی‌نژاد:درحوادث اخیر ۳پیروزی حاصل شد

احمدی‌نژاد:درحوادث اخیر 3پیروزی حاصل شد

رئیس دولت دهم با تاکید بر اینکه ما باید بشریت را به سمت حیات طیبه الهی دعوت کنیم گفت: صرف نهی کردن مشکلی را حل نمی‌کند باید بشریت را به نقطه کمال انسانی دعوت کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمود احمدی نژاد در مراسم اختتامیه نهمین همایش سراسری روحانیون ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت امام صادق گفت: امروز برای کسی تردیدی نیست که انقلاب اسلامی ادامه رسالت پیامبر اسلام و ادامه خط نورانی پیامبران و ائمه (ع) است.
وی با تاکید بر اینکه انقلاب یک فرصت جدید در برابر بشریت در ادامه دعوت الهی پیامبر عزیز اسلام است، گفت: ماموریت انقلاب از جنس ماموریت انبیاء و آرمان انقلاب آرمان انبیاست. انقلاب یک حرکت و جوشش و یک روح زنده و بالنده است.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب آمد تا مسیر کمال و سیر پیوستن به رودخانه زلال امامت و ولایت را در برابر بشر باز کند گفت: انقلاب یک حرکت کمال جویانه مستمر و دائمی است که هیچ گاه برای اهداف موضعی و مقطعی برپا نشده است.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه انقلاب آمد تا همه مناسبات یک سویه و ظالمانه حاکم بر جهان را مورد هجوم قرار دهد و به نفع نظام الهی و عادلانه تغییر دهد گفت: به فضل الهی انقلاب اسلامی در طول 30 سال مسیر رشد و کمال را طی کرد و در هر مرحله‌ای یک گام بلند به جلو برداشته است و پیروزی در انقلاب و نیل به مراتب بالاتر مستلزم عبور از موانع و سختی‌های بیشتر است.

وی ادامه داد:اگر کسی تصور کند که آرمان‌های بلند انقلاب بدون گذر از دل فتنه‌ها، موانع و سختی هاست قطعاً در اشتباه محض است. هر قدر مرتبه انقلاب بالاتر رود نقطه کمال بالاتر و آزمایش‌ها بیشتر و پیچیده‌تر خواهد شد و بهتر از من می‌دانید که نفس سختی‌ها و فتنه و بلا بهترین فرصت برای تعالی و کمال است.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جوهر ایمان، معنویت و عشق به ولایت از دل سختی‌ها می‌گذرد ،تصریح کرد: برخلاف تصور دشمنان امروز انقلاب اسلامی بسیار عمیق‌تر، گسترده‌تر و بالنده‌تر از 30 سال قبل و حتی 1 سال گذشته است.
وی با بیان اینکه در چند ماه اخیر افراد زیادی از دنیا با من ملاقات می‌کنند و برخی از آنها احساس نگرانی می‌کنند گفت: پاسخی که من به آنها می دهم خدمت شما نیز می گویم. پاسخ من این است که شما اشتباه می‌کنید. در حوادثی که پیش آمد 3 پیروزی بزرگ برای انقلاب حاصل شد. پیروزی اول الگوی حکومت صالح، مشارکت مردم و ساماندهی اراده جمعی یک ملت برای پیشبرد آرمانها و اراده کشور است که توسط ملت ایران به دنیا عرضه شد و در هیچ جای دنیا سراغ نداریم که انتخاباتی با این شکوه و با این درجه از آزادی نزدیک به مطلق انجام شود. و در دوره‌ای که روش دموکراسی لیبرال با سئوالات جدی مواجه شده است الگوی جمهوری اسلامی الگویی موفق و کارآمد است که به طور اصولی نظامات جاری جهان را زیر سئوال برده است.

احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد:یک بخش از عصبانیت دولت‌های جهان از این بابت است که تئوری دموکراسی لیبرال در دنیا زیر سئوال است و یک نظام الهی مبتنی بر آموزه‌های دینی بالاترین سطح مشارکت و آزادی سیاسی را تجربه می‌کند که این تجربه‌ای جدید در برابر بشریت است.
وی با بیان اینکه پیروزی دوم ملت ایران پیروزی انقلاب بود، گفت: سال‌های طولانی دشمن با جنگ فرهنگی و نرم به تصور خود می‌خواست بین ملت ایران و آرمان‌های الهی زاویه ایجاد کند و در این انتخابات پس از 30 سال که از پیروزی انقلاب می‌گذرد بار دیگر در تراز بالاتر و زیر سنگین‌ترین جنگ روانی ملت به صحنه آمدند و آگاهانه راه امام، انقلاب و خط ولایت را انتخاب کردند که این پیروزی بزرگی است و دشمن این را می فهمد و از این جهت عصبانی می‌شود.
رئیس جمهور با اشاره به پیروزی سوم ملت ایران گفت: پیروزی سوم، پیروزی قدرت مدیریت جمهوری اسلامی است بنده از خدمت مقام معظم رهبری سئوال کردم که به نظر شما تحرکاتی که اتفاق می‌افتد چه قدر سابقه طراحی دارد که ایشان فرمودند ”حداقل 20 سال. “دشمنان تلاش کردند که در نقطه‌ای اقتدار جمهوری اسلامی و قدرت و مدیریت کشور را در هم بشکنند اما به فضل الهی ملت ایران از این آزمایش سربلند بیرون آمد و امروز چند برابر بیشتر از گذشته احساس اقتدار می‌کند و مقتدرتر و هوشمندتر و کارآمدتر به مسیر خود ادامه می دهد. البته مسائلی اتفاق افتاد که تلخ بود و کاش اتفاق نمی‌افتاد. اما نظام جمهوری اسلامی نشان داد که در برابر سنگین‌ترین طراحی‌های جبهه استکبار هوشمندانه و با تدبیر راه خود را پیدا می‌کند.

رئیس دولت با تاکید بر اینکه جنگ نرم دشمن 2 وجه متمایز دارد گفت: یک بخش هجمه فرهنگی است و یک بخش جنگ روانی برخلاف تصور خیلی‌ها نقطه هدف هجمه فرهنگی نخبگان و مدیران جامعه هستند و اصل هجوم دشمن در بخش فرهنگی و عملیات روانی است و در عملیات روانی عموم مردم را هدف قرار می دهند که ما باید برای بخش بخش این مسئله برنامه داشته باشیم.
احمدی‌نژاد با تاکید بر اینکه ما باید بشریت را به سمت حیات طیبه الهی دعوت کنیم گفت: صرف نهی کردن مشکلی را حل نمی‌کند باید بشریت را به نقطه کمال انسانی دعوت کنیم.
رئیس دولت دهم در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: همه پیامبران آمده اند تا ذهن انسان‌ها را به سمت مفهوم امامت هدایت کنند و خدای متعال راهی برای کمال و تعالی جز پیوستن به امام قرار نداده است و همه طراحی‌های شیاطین در طول تاریخ قافل کردن انسان‌ها از این حقیقت است.
رئیس جمهور تاکید کرد: اگر بخواهیم الگوی متعالی خود را معرفی کنیم نیازمند تمسک به ریسمان الهی داریم که 2 راه بیشتر برای آن نیست یکی راه امامت و غیر از آن را ه شیاطین. کسی که در مسیر امامت نباشد راه دیگری جز راه شیاطین ندارد و برگ برنده جبهه مومنین در برابر شیاطین اصل اصیل امامت و ولایت است و همه زیبایی های عالم فقط از مسیر امامت در هستی جاری می‌شود.
احمدی‌نژاد تاکید کرد: نظام ولایت و ولایت فقیه فریاد بلند دعوت بشریت به امام است و رمز پیروزی‌های پی در پی ملت و شکست ناپذیری انقلاب به خاطر همین پیوستگی است و خارج از اتصال به امامت زندگی در اوهام است.


وی یادآور شد:آن چه دشمن از آن وحشت دارد این است که نظام ما حلقه اتصال به امام دارد و نگاهی بنیادین به امامت و ولایت در دل و جان ملت ما و در روح حاکم بر این نظام است در غیر این صورت ما هیچ فرقی با بقیه نداشتیم و در همان هجوم اول ما را می شکستند.
احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد:گرچه از سوی مستکبران گرد و خاک زیاد است اما به فضل الهی چراغ طاغوتیان و مستکبران رو به خاموشی است و آنها به پایان راه رسیده‌اند و سوخت حرکت جبهه استکبار رو به تمام شدن است. 
او تصریح کرد: تا چهار سال پیش که بنده به سازمان ملل می رفتم هیچ کس جز در ایران از ضرورت تغییر در جهان سخن نگفت ولی امسال تقریباً همه سخنران‌ها بر ضرورت تغییر و تحول سخن می‌گفتند و حتی اوباما نیز تاکید داشت که نیاز به عدالت است و متعهد شد که اشتباهات گذشته گان را اصلاح کند.

javadremix - ایران - تهران
اگر تو نبودی او بود --------------------------------اگر او بود ایران نبود
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
گوبلز وزیر تبلیغات آلمان نازی : (( دروغ را آنقدر بزرگ بگو که نشود آن را تکذیب کرد )) ------------. احمدی نژاد به راستی استعداد فوق العاده ای در وارونه نشان دادن اتفاقات داره .
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

vandidad.iran - ایران - کرمانشاه
دروغ که کونتور نمی اندازه . تازه مالیات هم نداره . اینم همینجوری واسه خودش ... !!
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

ahn2009ir - ایران - ایران
خیلی باحالی دکتر
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
معلومه این عنتری نژاد لنگیه پرسپولیسیه با بقرصه عشق پیروزی داره گناه دارن همش یا مساوی یا باخت
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

abbasali - ایران - مازندران
سلام درخواست میکنم اگه ازین به بعد خبری ازمحمود شپش دارید به جای عکس ایشون عکس یه گوساله رو بزارید. پیشاپیش صمیمانه از همکاری شما متشکرم
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

ادیب - ایران - تهران
امروز برای کسی تردیدی نیست که انقلاب اسلامی ادامه رسالت پیامبر اسلام و ادامه خط نورانی پیامبران و ائمه (ع) است. و همچنین آنهاییکه تردید دارند کس نیستند بلکه خس و خاشاک هستند.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

jack2244 - ایران - اصفهان
اره با کشتن مردم ایران میمون
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
پیروزى چهارم این رژیم ارتجاعى این بود که به حدى دروغ و خرافات و خزعبلات تحویل این ملت داد تا اینکه عده زیادى از مردم ایران واقعاً باورشون شده که این ارازل و اوباش( محمود بى کله و على سگ دست) مستقیماً از طرف خدا مأموریت پیدا کردند تا به مردم ایران حکومت کنند و خون جوانهاى مملکت را مثل خون آشام بمیکند... اى مرگ بر شما مرگ پرستان و مردم فریبان. بالاخره یک روزى همانطور که هیتلر و موسیلینى و چائوشسکو و صدام حسین به درک واصل شدند به امید خدا روز سرنگونى و به درک واصل شدن شما بى وطنان عرب پرست را هم جشن خواهیم گرفت.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

Erfan_t - ایران - تهران
خوش به حال دیوونه- که همیشه خندونه! به نظر شما تصور این بشر در مورد دیگران چیه؟؟؟
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
ادیب - ایران - تهران..... بسیجی حیا کن مفت خوری رو رها کن .
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

m_r - استرالپا - سیدنی
با درود و سلام حضور ایرانی‌‌های عزیز و آزاد اندیش. راستش حیف لغت انسان به یک کس‌های مثل این ولی‌ این بیمار و جنون داره اگه روزی که آن روز نزدیک هست به پیشگاه مردم ایران ثابت نشد هیتلر آلمانی‌ هم از این حرفها ولی‌ ملی‌ و وطنی حالا این بیمار لغات اسلامی مثل عدل حق از این‌ها استفاده میکنه ولی‌ واقعا در آن حق و عدالتی که تو بخوای پیدا کنی‌ باید ..... با درود به روان پاک ندا و اولاد عسگری‌ها و دیگر عزیزان گذشته از جان. زنده بد آزادی پاینده با د ایران و ایرانی‌.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dannni - سوئد - استکهلم . بابول بابا ببندش تا نیومدم درشو با اهک ببندم.تو برو برک دنس جوادیتو بزن و دستتو جلوی باباییت برای 300 هزار تومن دراز کن که توی ایران !جین دیزل بخری و باهاش بری بهشت زهرا سر خاک شهدا! و همچنین عشق امام اول شیعه (علی قاتل)رو داشته باشی و از این طرف هم 20 سالت باشه و سوئد از پدری ایرانی و مادرنروژی!!! بدنیا اومده باشی و بتونی اینطوری هم فارسی بخونی و بنویسی!!!چقدر قر و قاطی دروغ میگی اخه که شبیه یه هنرپیشه ایرانی هم راستی هستی اسدالله یکتا! با دسته کورا فکر میکنی طرفی بچه جون!?!دفعه اخرت هم باشه که راجع به سرورت پرسپولیس خز عبلات میگی و ا.ن رو به پرسپولیس نسبت میدی..
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
dannni-سوئد-استکهلم با نظرت موافقم ولی در لنگی بودن این میمون شک نکن
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

آریوبرزن - ایران - ذاکرات
dannni - سوئد. می خواستم جوابتو بدم ولی دوست گرامی mmortal1977 - هلند - امرسفورت به خوبی جوابتو داد در ضمن حکومتی ها استفراغی ان نه پرسپولیسی
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

sheyvar - ایران - تبریز
امروز برای کسی تردیدی نیست که انقلاب اسلامی ادامه رسالت پیامبر اسلام و ادامه خط نورانی پیامبران و ائمه (ع) است. تو این رسالت و خط نورانی !
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

رضا ایرانی - آمریکا - لس آنجلس
ادیب جان!!! کلا حق با شماست!!!. منتها ۲ نکته:. ۱) در زبان مردم کوچه و بازار به روده بزرگ میگویند راه ان بیا!! وبه انتهای آن میگویند ادامه راه بیا!!!! پس واقعا دکتر جون ادامه راه بیا است!!!!!!!!. ۲) خود انبیا چه بودن که ادامش باشه!!!. اینها رو هم که گفتم به دل نگیر!! بذار
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ادیب - ایران - تهران . 1...انقلابت را با..ع. شروع کن. 2...گور بابای ائمه با نورشان. 3.. تا امثال تو خنگ اسلامی وجود دارد ملا هم سواری خواهد گرفت. 4.. ننگ و نفرت بر اوباش اسلام و ملا. و پدر روحانیت عنتری و خامنه ای.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

bita-gh - انگلستان - لیدز
abbasali - ایران - مازندران . کاملا با شما موافقم ولی من تصویر یک اورانگوتان رو پیشنهاد میکنم البته برای اینکه نظر شما برای من محترمه همون گوساله کفایت میکنه........
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
immortal1977 - هلند - امرسفورت//یکبار قبلا حدود چند ماه پیش باز از این اراجیف برام نوشته بودی ولی وقتی جوابت دادم از ترست دیگه سرو کلت پیدا نشد میترسم حالاهم اینجوری باشه//معلومه ادمی مسن هستی و هنوز اقامه نداری/چون هم حسودی وهم بد بینی/چرا باید تعجب کنی برای یک شخص اینجا بدنیا اومده فارسی خوب بنویسته و حرف بزنه درصورتیکه ما در سوئد هفتهی دو جلسه از دوره ابتدائی تا راهنمائی Modersmål-Språklärare همون زبان کشور اصلیت اما اجباری نیست توست معلم ایرانی خارج از ساعت درسی یادمون دادن و من سال سوم حروف فارسی و نوشتن یاد گرفتم/اما حرف زدن من الان بالهجه تهرونی باهات میتونم حرف بزنم چون توخونه من فارسی حرفمیزنم و ایرانی کم نیست تو منطقمون / بچهای ازمن کوچکتر هستن هم خیلی بهتر حرفمیزنن/
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

quietboy - ایران - تهران
dannni - سوئد - استکهلم بخواب بابا 6 تایی.بازه 2_0 برده رو اونم تو تهران اونم جلو یه ابی در پیت دیگه از ته جدول تو یک نیه 3_2 میبازن یوهاهاهاهاهاههااهها . immortal1977 - هلند - امرسفورت جیگرتو بخودم خام خام d
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
من اصلا چرندیات این یاروو میمونو نمیخونم که خیلی حال بهم زنه.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
آریوبرزن - ایران - ذاکرات//بخودم زحمت نمیدم جواب تو یکی بدم/تو سوئد بعضی فروشکاها دوتا میخری پول یکی میدی/منهم برای دوتایتون 1 جواب دادم چون هردوتون یک مخ دارید نفری نیم مغز ههههههههه //
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
immortal1977 - هلند - امرسفورت // آریوبرزن - ایران - ذاکرات /اگر من هردوتون اوسکول نکردم اسمم دانی استکهلمی نیست// با یک اس اسی خطر مواجه هستین
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
immortal1977 - هلند - امرسفورت -افرین کلی خندیدم-جواب دندان شکنی دادی چقدر پررو شده کیسه چرکی
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

niyusha - امریکا - لس انجلس
من شنیدم که الدنگی نژاد پرسپولیسیه و خاتمی ابی هست دیگه وقتی این الدنگ پرسپولیسی باشه چه شود تیم پرسپولیس
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
2- immortal1977 - هلند - امرسفورت // اخ پیر .... تو چکاره ای که برام تعین و تکلیف میکنی اگر من امام علی رو دوست دارم این فقد بخودم ربط داره و هنوز هم دارم و همیشه دارم تو بچسب به اون عقیده ات که از اون مخ بی فایده ات و مورچه خوردهات ساخته کاری بمن نداشته باش خیلیها این سوال براشون اومد ولی اونها مثل تو بی فرهنگ نبودم ایمیل ام دادم والان بامن کنتاک دارند هم از ایران وهم اورپا برای ثابت کردن مردم رو مانند خودت دروغگو و شیاد خطاب نکن عصر عصر ارتباطات و انترنته ایمیل تو بگذار رو تالار یا تبادل نظر پرنیان تا کنفت کنم یا بی پیشم اینجا بلیت با خطوط ارزان Ryanair بخر برای 3 4 روز بیا تا کمی خجالت بکشی حسود گوشه گیر/اونجا هم میتونی دروغم و مچم بگیری /معلومه قیافت جفنگه چون به تیپم هم گیر دادی چند نفری هستن اینجا در ایران یو کی با من در ارتباطن نمیتونم خالی ببندم زیبائی خدا دادی است چه کنم پیری جون// درباره شلوار همینه پدر بزرگ دیزل من تو سوئد میخرم قیمت Replay Diesel همینه 2000 کرونه تازه کمربندش نگفتم// حیف نیست تو طرفدار فوتبالی
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسکو //تو دیگه چرا
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dannni - سوئد - استکهلم . بابول بابا چرا این همه شاکی شدی جوجو نازه? حرفامو قشنگ بخون از دوباره! گفتم اینجا با دسته کورا طرف نیستی که هر مزخرف دروغی رو اینجا به خورد کاربرا بدی.پسرک دو رگه ایرانی نروژی ;) اصولا حرفای من جوابی نداشت که با چشمای پر از اشک اینطوری عصبی بشی و خودزنی کنی. از خوشگلیت! گفتی که منم میگم تو اصلا megan fox . و راجع به شلوار گفتی که الان هر قاز قلنگی با 250 یورو یه dieselیا replay یا هر چیز دیگه ای میتونه بگیره .اینا نکته انحرافی اشاراتم بود که تو بیتجربه فکر کردی با مانور دادن روش میتونی شلوغ کنی.من دوگانگی و چه بسا چندین گانگی توی خزعبلاتت دیدم که بازم اونا ب من ربطی نداره.فقط گفتم یه برق کوچیک بهت بدم که حواست باشه 1: با دروغات به شعور من و امثال من توهین نکن 2: این راه کل کل با پرسپولیسیا نیست
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
niyusha - امریکا - لس انجلس//داداشی راست میگی برو استدیوم ازادی هرچه خوشتیپ و خوش قیافهاست اس اسیه و هرچه بو گندو و لنگیه
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dannni - سوئد - استکهلم . راستی گفته بودی چند ماه پیش جواب نوشته بودی و من ترسیدم !!! که جوابتو بدم!!! میشه لینک اون صفحه رو برامون اینجا بزاری بابول بابا? ;)
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
quietboy - ایران - تهران//کدوم سرورو میگی باقلی نرسیده سرورت 7 طبقه زیر ماست//پیشرفت کرده این سرور لنگی بو گندو هر سال 2 طبقه پاین تر از ما سکونت میکنه
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-من دیگه چرا???به خاطر اینکه انتری رو به سرورت ربط دادی اخه اینم شد حرف ؟دیگه چیزی نبود بگی؟ولی قسمت اسدالله یکتا خیلی باحال بود اینقدر خندیدم واییییی
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

TNTtnt59 - ایران - تهران
لعنت و تف بر ذات همشون ،عرب زادگان پست فطرت...
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
immortal1977 - هلند - امرسفورت. شما دیگر چرا؟!!!
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
immortal1977 - هلند - امرسفورت //پیر کچل از کوجا بیارم اصلا نمیدونم در باره چه موضوع بحث کردیم اما چیز که امرو متوجه شدم ای پیر کچل اینه تو معلومه یادداشتهای منو دنبال میکنی اگر مایلی امضائ برات بفرستم که افتخار برات باشه //لنگی برد ندیده سوراخیها از 9 بازی 16 گل خوردین
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
dannni - سوئد - استکهلم /// چرا در عرض 1 ساعت هشتاد درصد از حرفات برگشتی پیری / درباره توهین cm خودت اولیه رو بخون ببین کی توهین شرو کرده این نمونهای توهین ات که کردی//بابول بابا ببندش تا نیومدم درشو با اهک ببندم//توقع داری این اراجیف بگی من ساکت بشم / بلی اراجیفت جواب نداشت چون خیلی مسخره اس// در ضمن گفتم بهت عصر عصر ارتباطات و انترنت است ایمیل ات بزار یا میخوای بیا اینجا استکهلم بلیت فقد 200 کرونه از امستردام تا اینجا/هویج فرنگی بیا میبریمت با دوستام ایرونی به دیسکو اتیش یه کمی دنیا رو ببینی بعد معرفت اس اسیها رو دیدی شاید درست حسابی بشی
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
alireza.ch - سوییس - نوشاتل . دوست عزیز این اقا پسر وقت و بیوقت به هر بهونه ای از راه نادرستش به پرسپولیس و طرفدارنش توهین میکنه و اینطوری فکر میکنه که که cool هستش .بهش چند بار گفتم بچه جون این راه کل کل کردن نیست و بهش چندین و چند بار گفتم حواسش به حرف زدنش باشه.ولی این پسر بچه فکر میکنه که با این چپ و راست کردنای الکی میتونه طرفدار یکی از 2 تیم بزرگ ایران باشه...ولی با همین گلگی کوچیک شما متوجه شدم که واقعا برای بحث کردن و جدل باید یه نگاهی به حد و اندازه طرفم بندازم! ممنون که یاداوری کردی رفیق :)
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
dannni - سوئد - استکهلم . پسر بابا بخاطر تذکر رفیقم علیرضا این یکی بحثو اینجا به پایان میرسونم.ولی لازمه چند تا نکته رو یاداور بشم : من سعی میکنم که کامنتای خیلی از پستارو بخونم پس اصولا لزومی نداره که وقتمو صرف خزعبلات اینجانب کنم..بعدشم مطمئن باش که میتونم بخرمت و ازادت کنم اونم با یورو ,نه کرون ! پس انقدر پول پول نکن.اون موقع که داشتی توی کوچه پس کوچه های شهری توی ایران دنبال توپ میدویدی من اینجا دیسکوهامو رفتم و در سن 31,32 سالگی احتیاجی به این بچه بازیها ندارم.تمومش میکنم.ولی بازم ببینم به تیم ورزشی مورد علاقه من از روی معده توهین کنی میام سراغت
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
ahn2009ir - ایران - ایران! درست عین تو- یه موش کور هردوتونو بخوره که نبینه چه .. میخوره
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
1-انقلاب اسلامی ادامه رسالت پیامبر اسلام و ادامه خط نورانی پیامبران و ائمه (ع) است. اینو راست میگه!رسالت اوناهم قتل و شمشیر و زن ستیزی و.. بوده!!2-اینجا سایت آدمای خردورزه دعوای کودکانه پرسپولیس و استقلال رو بزارید یه جای دیگه تو این دعوای مسخره موندید همینه که آخوند سواره
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

haghighatgo - ایران - برلین
احمدی احمدی کم گفتی چرا نه سه تا پیروزی بلکه خیلی خیلی بیشترجان تو همینطور زن و بچه های خالد مشعل و فامیلاش روزی چندین تا از نوع مسلمونش از شکم می اندازند بیرون- این ها همش پیروزیه مگنه نه؟ این رو هم تو تلویزیونت بگو به اسهالی های اسلامی !
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
وایییییییییی خدا. کاش دستم بهش میرسید. مردک دروغ گوی رویابافه جنایتکار حمال.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
immortal1977 - هلند - امرسفورت// سعی کن هروقت وارد بحثی شدی درباره اون موضوع حرف بزن/ موضوع این بحث چه ربطی داشت به امام علی یا ازنضر تو جرمه کسی که تو اورپا بدنیا امده فارسی حرف بزنه یا بنویسه یا تعجب اوره/ اگر شک داری اول برسی کن بعد طرف مقابلتو دروغگو وو. ختاب بکن شاید در هلند و المان دنمارک وو کشورهای دیگر مهاجرها محرومن از خیلی امکانات// خیلی دوست دارم یک سری اطلاعات درباره کشور سوئد بهت بدم تا بفهمی قابل مقایسه نیست سیستم تعلیماتی اینجا با کشورهای دیگه/تو میدونی چرا یونسکو چند سال پیش سوئد رو بهشت مهاجرین و پناهندگان مقایسه کرده/ بخاطر سیستم و خدمات تعلیمی ورفاه کامل که شماها ازش محروم هستی برخوردار است/این سیستم جوریکه مهاجر که اگر اینجا بدنیا امده اگر در سن مثلا 15 سالگی رفتت کشور اصلیش برای مسافرت بتونه به زبان اصلی خودش حرف بزنه// و چیزیکه فهمیدم تو از فوتبال هیچی نمیفهمی/فقد دوستداری خودتو وسط بندازی/ پولتو وسه خودت نگهدار نمیخاد منو بخری میتونی با این پول خونواده ات در ایران کمک کنی اونها ارجحترن
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسکو// وا قعا تو دیگه چرا/ بخاطر این /i -افرین کلی خندیدم-جواب دندان شکنی دادی چقدر پررو شده کیسه چرکی// از کوجا فهمیدی من پرو هستم تاجون داری بخند ولی مطمئن باش پرو نیستم
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
dannni-استکهلم-من که قصد ناراحت کردن تو رو نداشتم خودت شروع کردی
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
dannni_سوئد با نظرت موافقم که همه خوشتیپ ها اس اسی هستن. میگید نه برید امار بگیرید
جمعه 24 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.