رزمی کاران نمایشگاه پلیس با هم محرم بوده اند

رزمی کاران نمایشگاه پلیس با هم محرم بوده اند

اجرای حرکات رزمی نمایشی در نمایشگاه پلیس

پلیس تهران امروز اعلام کرد، نمایشگاه پلیس در فرهنگسرای ولاء به کار خود ادامه می دهد اما اجرای حرکات نمایشی رزمی در آن متوقف شده است.

در پی بروز واکنش های مختلف درباره نمایش حرکات رزمی مردان و زنان در مراسم افتتاح نمایشگاه پلیس در فرهنگسرای ولاء شهر ری و صدور دستور توقف برپایی این نمایشگاه از سوی فرمانده نیروی انتظامی ایران،پلیس تهران امروز اعلام کرد این نمایشگاه به کار خود ادامه می دهد.

روزنامه آفتاب یزد امروز به نقل ازمرکز اطلاع رسانی پلیس تهران گزارش داده است، زنان و مردهایی که در این مراسم شرکت کرده بودند به یکدیگر محرم بوده و از اعضای بسیج بوده اند اما از اجرای برنامه توسط آنها جلوگیری شده است.

این در حالیست که به گزارش ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی تهران روز گذشته اعلام کرده بود، اجرای این حرکات رزمی که واکنش های زیادی را برانگیخته بین دو خواهر و برادر انجام شده و این موضوع در ابتدای برنامه اعلام شده بوده است.

از سوی دیگر نیز به گزارش ایرنا، خبرگزاری دولتی ایران اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی روز گذشته دستور" تنبیه افراد خاطی" را صادر کرده بوده است.

در یکی از نمایشگاههای پلیس که مناسبت هفته نیروی انتظامی در تهران برگزار می شود، چند زن و مرد با لباس نیروی انتظامی به اجرای حرکات نمایشی رزمی پرداخته بودند.

این موضوع واکنش های زیادی را برانگیخت به طوریکه آقای احمدی مقدم، دستوری در این باره صادر کرده و در آن این مبارزات ورزشی را "صحنه های زشت"خوانده و تاکید کرده" در برنامه ها و تدابیر ابلاغی نیروی انتظامی، زنان پلیس از درگیری فیزیکی با مردان منع شده اند."

در این دستور همچنین آمده که از ادامه کار نمایشگاه جلوگیری و افراد "متخلف و خاطی تنبیه و نتیجه گزارش شود."

روزنامه آفتاب یزد نیز امروز خبر داد مرکز اطلاع رسانی پلیس موضوع تعطیلی نمایشگاه را منتفی دانسته و گفته تنها، حرکات نمایشی این افراد که با هم محرم بوده اند حذف شده است.

mehr47 - ایران - تهران
اگه قبلا محرم نبودند بعد از این جریان محرم شدند!! با توجه به اختراع مایکروفر تا حالا هرکدومشون 6 تا سردار زارعی و 3 تا فاطی کماندو تحویل دادن. عقب افتاده هاشون هم میرن گردان ویژه .
سه‌شنبه 21 مهر 1388

jack2244 - ایران - اصفهان
صیقه اخوندی بوده
سه‌شنبه 21 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
اورجی بسیجی بوده؟
سه‌شنبه 21 مهر 1388

siya48 - آلمان - کلن
از قاچاقچیان،دزدان،کلاه برداران،و غیره تقاضا میشود قبل از هر گونه خلاف،یک صیغهٔ محرمیت با این خواهران نظامی بخو آنند،در غیر این صورت خلاف ممنوع......امضأ.....نیروی انتظامی......!!!!
سه‌شنبه 21 مهر 1388

amirpersia - ایران - تهران
تو قرن 21 هستیم و باز هم این چرندیات قرون وسطایی رو باید بشنویم!!!.
سه‌شنبه 21 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
بسیجیها همه به هم محرم هستند تجاوزی روخ نداده
سه‌شنبه 21 مهر 1388

سنجاقک - انگلیس - انگلیس
آره ارواح عمتون این ها اینقدر با هم محرم بودند که هر کدام یک بچه حرامزاده داشتند
سه‌شنبه 21 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
گل بگیرید در آن دین و مذهب دوازده امامی تان را :-)
سه‌شنبه 21 مهر 1388

sarbaz007 - المان - المان
حال ادم بهم می خوره از چرتو پرتها فقط پائین کمر اه اه
سه‌شنبه 21 مهر 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
میگن تو فضییه قم همه به هم محرم هستند. درود بر ایران وایرانی
سه‌شنبه 21 مهر 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
ایشون ازاوشمو یکماه ونیمه حامله بود این رزمایش راگذاشتن جهت کورتاژ فاطی کوماندو . این واقعه اکثرآ بین این خواهر برادرا میفته و از اینراه دست به کورتاژمیزنند . اینها ازبرداخت دلالی آخوندها و پرداخت حق الزنا هم طفره میرن و پولشو مستقیم میدن به سردار رادان جانشین پری بلنده درناجا . اون هم بیست درصدشو برمیداره بقیه شو میفرسته برای رهبر . این بیست درصد و هشتاد درصد که همون خمس میشه از ابتدای تولد اسلام بوده و از غارت و چپاول لشگریان آدمخوار اسلام بیست درصد حق محمد بوده هشتاد درصد حق لشکژگر محشی آدمخورمحمد . دراین دوره اما. برای اینکه این بده بستونها لو نره و گندش درنیاد که آخوند و آخوند زاده دلال محبتند َ تو خیابون بدختران سلحشور ما گیر میدن که دو لاخ موت بیرونه . اما خودشون زن همکارشونو ( امام جمعهء تویسر کان ) ترتیب میدن آب هم از آب تکون نمیخوره که هیچ یک ترفیع درجه هم میگبره میشه سردار بوفالو ( گاومیش آمریکاپی ) زارعی .../ . این است حال اینان / ای رهبر / یک مشت دزد و قاتل / بستند باتو میثاق .
سه‌شنبه 21 مهر 1388

azadan - کانادا - ونکوور
قصدم دفاع از دین و مذهب نیست ولی ورژن اسلام اینها به شدت مسخره و بی سر و ته است. اصلا نیازی به دشمن ندارند چون خودشان همدیگر را به سخره گرفته اند.هرچند قوانین اسلامی در کل عقب مانده و مربوط به هزارن سال پیش است اما در هیچ کشور اسلامی چرندیاتی که اینها سر هم میکنند و کلاه شرعی هایی را که اینها دارند پیدا نمیکنید . صیغه یک و مرد و یک زن به اندازه کافی مضحک هست ، صیغه گروهی دیگه نوبرش است و اختراع تازه آقایان اسلامی است! دست کم میگذاشتند امام زمان از ته چاه بیرون میامد بعد بدعت میاوردند!
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
ما از کجا بدونیم که اینها با هم محرم هستند اینها که رو لباسشون چیزی ننوشته.مرگ بر دیکتاتور خامنه ای
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
اینها با این کارهایشان اسلام را مسخره می کنند. گفته اند که لمس مستقیم بدن حرام است ولی کی گفته اگر زنی خواست به عضو شریف مردی لگد بزند (آن هم از روی کفش و شلوار) باید آنها با هم محرم باشند. بروید یک کلاه شرعی برای خواهرانی که دست رهبر را از روی پلاستیک می بوسیدند پیدا کنید. اگر پلاستیک مشکل را حل می کند پس تمام رابطه های جنسی با استفاده از کاندوم از نظر شرعی بلااشکال است.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
وسط دعوا بین زن و شوهر .. بخشید دو گل شکفته ی نیروی انتظامی مرده رو به جمعیت میکنه میگه : ببخشید برادران شیشه ی نوشابه ی خالی دارین؟ برای یه امر خیر می خواهم.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
خاک بر سر دروغگوشون.. محرم که نبودن اما با وسط برنامه محرم شدن.. لوول اگه محرم بودن پس چرا به نمایش احمقانه و مسخرشون ادامه ندادن؟؟ همچنان خاک بر سرشون
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
توی این لینک گفته بودم https://www.iranianuk.com/article.php?id=42548. همش دروغه. با یه وساطت و پادر میونی همه چیز حل میشه. حالا شاکی کی هست؟ این پرونده که اصلاً شاکی نداره!!) مشخص بود که هیچ اتفاقی نمی افتد. دوستانی ساده نباشید؛ برای سران این مملکت ( از قدیمی ها تا جدید ها و حتی همین ماموران کوچیک و جزء) تا وقتی که پدرخوانده ( خامنه ای!) بالای سرشان است؛ هیچ اتفاقی برایشان نمی افتد. و بدتر از همهء اینها من مثل روز برایم روشن است که حتی همون "سعید امامی" یا سعید اسلامی یا هر کوفت دیگه ایی که هست؛ الان زنده است. تاریخ همه چیز رو ثابت میکنه.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
توی این لینک گفته بودم https://www.iranianuk.com/article.php?id=42548. همش دروغه. با یه وساطت و پادر میونی همه چیز حل میشه. حالا شاکی کی هست؟ این پرونده که اصلاً شاکی نداره!!) مشخص بود که هیچ اتفاقی نمی افتد. دوستانی ساده نباشید؛ برای سران این مملکت ( از قدیمی ها تا جدید ها و حتی همین ماموران کوچیک و جزء) تا وقتی که پدرخوانده ( خامنه ای!) بالای سرشان است؛ هیچ اتفاقی برایشان نمی افتد. و بدتر از همهء اینها من مثل روز برایم روشن است که حتی همون "سعید امامی" یا سعید اسلامی یا هر کوفت دیگه ایی که هست؛ الان زنده است. تاریخ همه چیز رو ثابت میکنه. و در آخر توی همون لینکی که دادم عکس اولش رو نگاه کنید!!!! اون آقاهه داره پا کف پاهاش سینه های همهء زنها رو لمس میکنه!! این از لحاظ اسلام ایرادی نداره؟! و تازه؛ مگر این آقا با همهء زنان نیروی انتظامی محرمه؟ تا کجا شون می تونه محرم باشه؟
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
( کتک زدن زنها تو خیابون ایراد نداره دست زدن دست دادن بوس کردن ایراد داره )چرا هه چیز ما بر عکس دنیا باید باشه؟
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
محرم و نا محرم؟ روانی یااااا
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
حال و حول به سبک هویج هر جا خودشون تصمیم بگیرن حلا ل میکنند
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
دوستان چه فرقی می کند مگر تا به امروز از اینها یک روده راست دیده اید.بفکر خشک کردن ریشه انها باشید.ریشه اسلام خشک شود همه با هم محرمه می شویم.زیاد خودتان را ناراحت نکنید.من که سوسک شدم.شما دوستان مواظب باشید سوسک نشوید.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
صیغه هستند حتما و گر نه این جوری روی هم نمی خوابند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا. "اینها با این کارهایشان اسلام را مسخره می کنند".عزیز من اسلام مسخره هست!زن ستیزی،شهوترانی،برده داری،تجاوز و قتل مگه دستور اسلامت نیست؟
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
همشون رو باید اعدام کنید. مردها رو اعدام کنید، خانوما رو سنگسار کنید. اسلام در خطر است. عقب مونده های متحجر. مرگ بر حکومت اسلامی. دیگه حتی نمیشه گفت جمهوری اسلامی.
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.