تصاویر دیدار مهدی کروبی و میرحسین موسوی

تصاویر دیدار مهدی کروبی و میرحسین موسوی

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
با اینکه از اول طرفدار آقای کروبی بودم و بعد به آقای موسوی رأی دادم ولی شجاعتی که کروبی داره خیلی ها ندارن. درود به کروبی
یکشنبه 19 مهر 1388

vezveznazi - ایران - ایران
تا وقتیکه عکس خمینی دجال اون بالاست این کارها فایده ندارد.بکشید پایین عکس خمینی هندی زاده را.به امید ان روز که زیاد دور نیست.زنده باد پرچم سه رنگ ایران با نشان شیر و خورشید
یکشنبه 19 مهر 1388

ehsasoeshgh - سو ئد - گوتنبرگ
ترا بخدا عکس اون گور بگور شده را از توی اتاقتون بردارید هر چه می کشیم از اون حرامزاده است
یکشنبه 19 مهر 1388

mazear - اینگلیس - لیدز
موسوی موسوی حمایتت میکنیم درود موسوی زنده با کروبی
یکشنبه 19 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
عکس اون خمینی گور بگور شده که قاتل قرن بیستم مردم ایران بوده رو اون بالا گذاشتند.ولی باز درود بر کروبی به خاطر شجاعتش.
یکشنبه 19 مهر 1388

impudent - و نکو ور - کانادا
چه چیزی داره میزاره تو جیب یا دست موسوی . نمیدانم به قول بزرگی که گفته زمانی میرسد که مردم برای محکم بستن کمربند و یا از دست دادن شلوار باید یکی را انتخاب کنند . حالا مردم در زمانی هستند که از این دیکتاتوری و کشتار وبی بندو باری و وحشی بازی تو این کشور خسته شده و از همه مهمتر از بین رفتن اعتقادات بین مردم و نداشتن گذشت و رحم که به نوبی باعث جلو گیری از خوشنت و جرایم میشود مردم را به جایی رسانده که حاضرند نوعی دیگر از دیکتاتوری را حال با نام دیگر از مذهبی یون تست کنند . فراموش نکنیم که این اقایون هم برای منافع خودشان بیشتر دل میسوزانند تا مردم. این اقای کروبی همان شخصی است که تو خانه ذبطی مینشیند وتو همان خانه عروسی برای پسرش گرفت و به هر مهما نش یک سکه داد از کجا اورده بود این دارای را . یا اقای موسوی باعث تعطیلی دانشگاها و انقلاب فرهنگی بود و هزاران جوان در حال تحصیل را خانه نشین کرد و باعث تعطیلی سه و یا چهار سال دانشگاها شد .ما جوانان ان دوره بودبم و زخم اینها را خوردیم .
یکشنبه 19 مهر 1388

impudent - ونکوور - کانادا
انتخاب درست و زندگی سالم بدون دغدغه جامعه سالمو افراد سالم و وطن دوست می خواهد پس بیائیم راه درست و افرادی درست انتخاب کنیم تا جامعه بهتری را برای نسل اینده بگذاریم . زنده باد ایران و ایرانی
یکشنبه 19 مهر 1388

OCARINA - ایران - تهران
ای بابا!. وقتی کار نمی تونن بکنن این دیدار ها چه فایده داره!. یادش بخیر قبل انتخابات!. دلم واسه صدای میر حسین تنگ شده .. چیز چیز گفتناش!. . . . ای لعنت و نفرین به کسانی که شادی رو از ما جونا گرفتن!
یکشنبه 19 مهر 1388

jila_Norway - نروژ - اسلو
فکر کنم بیشتر از هرچیزی از خمینی عکس انداختن. اگه ایندوتا راست میگفتن اینقدر سنگ این قاتل مردم را به سینه نمیزدن
یکشنبه 19 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
دیوانه چو دیوانه ببیند، خوشش آید !...واقعا به آنهایی که چشم امید به "لورل و هاردی" بستن متاسفم.
یکشنبه 19 مهر 1388

arian1 - ایران - ابادان
یعنی بعد از 30 سال بدبختی وزجر زیر حکومت اخوندها واسلامیون هنوز هم باید یک اخوند ویا شخصی که نخست وزیر خمینی جنایتکار بودبعنوان سمبل مبارزه علیه دیگر اخوندها واسلامیون انتخاب کنیم .کروبی تا همین پارسال در مقام رئیس مجلس نظام کثیف جنایتکاران بود
یکشنبه 19 مهر 1388

شب قطبی - امارات - دبی
میرحسن موسوی .......ما هم هستیم.
یکشنبه 19 مهر 1388

persian_gulf21 - انگلیس - لندن
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز بله دزدیهائ که کروبی کرد هیچ کس نکرد انگلیس
یکشنبه 19 مهر 1388

chıya - ایران - ارومیه
کروبی یه اصلاح طلب رادیکال و شجاعه ولی موسوی به گفته خودش اصلاح طلب اصوگراست یعنی اقای موسوی خیلی راحت خواسته های ملت رو فدای اصول انقلاب اسلامی کرد. ای کاش مردم ایران با این همه شجاعت در انتخاب اولیه شون درست تصمیم گیری میکردند کافی بود یک بار نگاهی به سوابق دو کاندیدا می انداختند.
یکشنبه 19 مهر 1388

maqame ozma - ایران - تهران
خمینی رو فراموش کردید بگید
یکشنبه 19 مهر 1388

bita-gh - انگلستان - لیدز
به نظر من کروبی دنیا رو با آخرت معاوضه کرده خیلی مردونگی میخواد آدم پای حرفش بایسته واز خیلی چیزها بگذره اگه چاپلوسی نظام رو میکرد الان شاید دوباره رپیس مجلس یا در همون حد میبود
یکشنبه 19 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
پنجاه سال بعد.... ، خبر ساعت 20:30 سلام و صلوات بر محمد واله محمد.. (و بعد از قراءت سوره بقره) . اخبار امشب . قیمت هر سکه طلا امروز در بازار با 60 میلیون تومان کاهش به یک میلیارد و چهل میلیون تومان رسید....ایران خودرو هفتادو نهمین مدل پژو را به نام ---ایکس 50 هاله--- را رو نمایی کرد.این مدل که اماده عرضه به بازار است نسبت به مدل قبلی تحول زیادی داشته ،طول آنتن آن 10 سانتی متر افزایش داشته و چراغ ترمز آن هم پررنگتر شده و فقط 45 میلیون تومان گران تر است.. سایت قرآن دات کام فیلتر شد...* دولت موفق شد نرخ تورم را کاهش داده و آنرا از 63% به 62.5% برساند. ...* یکصد و شصت و سومین قطعنامه شورای امنیت در مورد فعالیتهای هسته ای ایران به تصویب رسید.. به علت اتمام ذخایر نفت و گاز دولت در اطلاعیه ای از مردم عزیز ایران خواست امسال در مصرف ذغال جداً صرفه جویی نمایند. . روئسای جمهوری اسلامی انگلیس و جمهوری اسلامی آلمان از عمل نشدن و عدم اجرای صحیح اسلام در ایران ابراز نگرانی کردند...70 درصددرصد مردم زیر خط فقر زندگی میکنند این در حالیست که این آمار نسبت به سال قبل کاهش خوبی را نشان می دهد... مدیرعامل سایپا: با تکیه به دانش بومی ، تانک و تراکتور پراید را طراحی کردیم. ...نوه حجاریان در زندان به انقلاب مخملی اعتراف کرد .
یکشنبه 19 مهر 1388

بینوایان - ایران - تهران
به عکس ها دقت کنید . عکس های کاملا نمایشی . کاملا مشخصه قصد عکاس و درخواست کننده از عکاس اینه که در عکس ها حتما تابلویی که عکس آیت الله خمینی هست باشه تا موسوی و کروبی بگن ما پیرو آیت الله خمینی هستیم . ادعایی که در این چند ماهه بعد از انتخابات کاملا مشخص شد دروغه و این دو دروغ گو هیچ اعتقادی به راه آیت الله خمینی ندارند و برای رسیدن به قدرت دست به هر دروغ و جنایتی، از ادعای تقلب در انتخابات و تجاوز به زندانیان تا ختم گرفتم برای زندگان و بالا بردن آمار کشته شدگان می زنند .
یکشنبه 19 مهر 1388

Javid_Melat - ایران - شیراز
بینوایان - ایران - تهران - چرا خجالت میکشی بگی که یک بیسجی هستی ! یک بیسجی بینوا و بدبخت که حاضره با ادرار ولی فقیه وضو بگیره و با معظم له افطار کنه. بت پرستی که شاخ و دم نداره ! بجای کامنت گذاشتن اینجا برید تعقیبات نمازتون را بخونید. اومدن شما در اینجا معصیته برادر!!
یکشنبه 19 مهر 1388

ahmadi-nejad - ایران - تهران
اقای کروبی : آدم برود آسفالت گاز بگیرد و این‌طوری ضایع نشود .فقط 300 هزار تا رای ؟ خیلی خنده داره . ریس ستاد انتخاباتی تو که که به موسوی رای بده از مردم دیگه چه توقعی داری ؟ ولی خوشم میاد خیلی پوستت کلفته . رو نیست که سنگ پا قزوینه
یکشنبه 19 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
778899 - ایران - شیراز...چه طنز تلخی‌، که دل‌ هر ایرانی‌ واقعی‌ رو به درد میاره...ولی‌ واقعیت اینه که اگر زود به خودمون نیاییم و فکری نکنیم، ایرانی‌ باقی‌ نمیمونه که همچون اخباری در موردش پخش بشه...دقیقا چیزی که پهلوی فقید در موردش هشدار میداد...اگر اخبار امروز ، یکشنبه رو بهش توجه کنید، اغلب مفسر‌ها پیش بینی‌ میکنند حتّی اگر حمله ای از خارج به ایران نشود، سیاست‌های ملّا ها، هر چه سریع تر ما را بسوی پاره پاره شدن ایران میبرد...بیایید از ایرانستان شدن وطن به هر طریقی که میتوانیم جلوگیری کنیم...ساکت ننشینید.
یکشنبه 19 مهر 1388

arashneda - انگلستان - لندن
ابله اون عکس مسخره رو هم زده اون بالا ! تا وقتی که به آرمانهای امام پایبندی همین طور ذلیل می مونی بعد از 30 سال هنوز نفهمیدی چه کلاه گشادی سر ملت رفته؟
یکشنبه 19 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
تو کله پدر همه اشون از اون که تو قاب عکسه با اون بقیه
دوشنبه 20 مهر 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
بینوایان - ایران - تهران. بسیجی مزدور! همه با افکار و حرکتهای تو در این وب سایت آشنایی دارند. تو هم مثل بلو استار بسیجی از تهران هر روز رنگ عوض میکنی و سعی میکنی رد گم کنی! کاربران وب سایت مواظب باشید هیچ نوع ارتباطی با این دو نفر برقرار نکنید. اینها از ماموران اطلاعاتی رژیم هستند و هدفشان شناسایی عوامل ضد رژیم است. این گرگهایی در لباس دوست هستند.
دوشنبه 20 مهر 1388

mafia_top - آمریکا - جکسون ویل
به یک چیز جالب دقت کردید. با اینکه شاید اینها هم از خمینی خوششون نیاد ولی همش ازش اسم میبرن یا عکسش رو به در و دیوار خونشون میچسبونن. برای اینه که غیرمستقیم رهبر فعلی ایران رو زیر سوال ببرن و بگن که مشروعیت نداره. واقعا اصلاح طلبان ایران از نظر هوشی فوق العاده هستن همیشه کارهاشون جوریه که هم منظورشون رو برسونن و هم تو دردسر نیوفتن و بیشتر حرص مخالفان رو در بیارن. حالا خمینی که زنده نیست ولی با این اینکه همش به خمینی اشاره میکنن و محل سگ خامنه ای هم نمیزارن یه جور مخالفت با رهبر فعلیه. یه نگاهی به بیانیه های اخیر اصلاح طلبان بندازید متوجه میشید
دوشنبه 20 مهر 1388

Iraj Berlin - المان - ‌برلین
778899 - ایران - شیراز//////دست فراخی در نوشتن داری . قلب ادم از خوندن درد میگیره. امیدوارم که هنرت یک هشدار بزرگ باشه و نه یک پیش بینی. در اخر از همه دوستان خواهش میکنم به کامنت گزمه های رژیم پاسخ ندیدجون پریشان خاطر کردن ما خوراک این مزدورهاست. پس بیائید از دادن خوراک به انها خودداری کنیم.
دوشنبه 20 مهر 1388

بینوایان - ایران - تهران
Javid_Melat - ایران - شیراز // آقا ببخشید ! اونور آب هم شیراز داره ؟!!
دوشنبه 20 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
این عکس باباقوری خمینی اون بالا حالم را بهم زد.
دوشنبه 20 مهر 1388

TAVANMAND - کانادا - تورونتو
چیزی که مشخص است از این نمایش دارند با رژیم معامله میکنند. دعوا سر لحاف ملّا است. هیچ اعتقادی به آزادی، که ۱۰۰ سال مردم ایران بهای آنرا داده‌اند و رهبران غیر از مصدق خیانت کردند، ندارند. از این دو هیچ آبی برای مردم گرم نخواهد شد. هر دو به اضافه خاتمی دعوا‌شان سر نوع حکومت اسلامی است که ولی‌ فقیه برای همه اینها اصل است. رئاست طلبی از آن موضوعات دعوا است که اینها را به جان هم انداخته. ما داریم دعوای من چند تا رای داشتم تو چند تا را مشاهده می‌کنیم. نه آقایان ما می‌دانیم دعوا شما سر نجات رژیم از سرنگونی است ولی‌ فقیه و دار ودسته‌اش می‌خواهند رژیم را با روش خودش نجات بدندو موسوی چیها پافشاری که راه ما راه نجات است در هر صورت وضع رژیم آنطور نیست کسی‌ بتواند نجات دهد. اگر هفت دولت هم جمع شوند هرگز از سرنوشت محتوم سرنگونی، رژیم را خلاصی نیست. آقایان و برنامه نویسان نجات اهریمنان بیخود آب در هاون نکوبید سرنوشت مردم در دست خودشان است و از سد موسوی و هر کسی‌ که بخواهد رژیم را سرا پا نگاه دارد خواهد گذشت به امید روزی که سد و دیوار حکومت پلیدان فرو ریزد تا آزادی و حاکمیت مردم میسر گردد.
دوشنبه 20 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
persian_gulf21 - انگلیس - لندن . چندتاش رو نام ببرید. با تشکر
دوشنبه 20 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
زنده باد رهبران جنبش سبز ایران - موسوی زنده باد/کروبی پاینده باد
دوشنبه 20 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران... تو کدوم طرفی هستی؟؟؟؟
دوشنبه 20 مهر 1388

deuzada - ایران - قم
این موسوی که همون اولش ترسید کشید کنار باز ایول کروبی یک کم جرات داشت.
دوشنبه 20 مهر 1388

easy_busy - مالزی - کوالالامپور
بینوایان - ایران - تهران الهی بمیرم واسه تو که از سوزش نمی دونی چی بگی!‌وای جقدر خندیدم
دوشنبه 20 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
بینوایان - ایران - تهران . حالا خمینی گوربگوری چه پخی هست که پیرو اون باشند یا نباشند؟من به کروبی و موسوی و خاتمی توصیه می کنم دست از این دین متعفن بردارند!
دوشنبه 20 مهر 1388

hirowa - ایران - هیرو
بینوایان - ایران - تهران. مثل اینکه از شکنجه و تجاوز به زندانیها فارغ شدی که وقت کردی باز هم کامنت بذاری؟ تو وابسته به کدوم گروهی؟ کیهان؟رجانیوز؟فارس نیوز؟اطلاعات سپاه؟اطلاعات دولت؟ریاست جمهوری؟نکنه خود آحمدینژادی؟یا همه ی موارد؟البته می دونم که تو مملکت امثال شما بدلیل استعداد فوق العاده تون :)))توی چند جا با هم کار میکنین.
دوشنبه 20 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
بینوایان - ایران - تهران . پس چی که با برنامه قبلی بوده با برنامه قبلی عکس گرفتن که چشم آدمایه مزدوری مثل تو دربیاد نکه اون اربابایه میمون و چپ دست تو اهل ظاهر سازی نیستن بابا حرف نزنی کسی نمیگه لالی
دوشنبه 20 مهر 1388

armita.m - ایران - تهران
تا کور شود هر انکه نتواند دید...
دوشنبه 20 مهر 1388

playboy972 - ایران - گرگان
به امید روزی که این نظام قاتل وجلاد بدست خودشان نابود شود تادیگر خون هموطنان من به ناحق بر زمین ریخته نشود!
دوشنبه 20 مهر 1388

mahmood2009 - ایران - یزد
بینوایان.......چند تا آیدی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 20 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
کسانی که رهبریت خمینی این دجال قرن . قانون اساسی این حکومت اسهالی و حتی پشتیبانی از حفظ نظام می کنند.می شود گفت که دستشان در جیب خامنه ای نیست. این حکومت باید از ریشه خشگ شود.
دوشنبه 20 مهر 1388

jamsil - کره - سئول
از حقوق خودتان دفاع کنید.ما بقی کشک است .
دوشنبه 20 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
دم هر دوشون گرم . درود به ملت شریف ایران و درود به جنبش سبز . مرگ بر خامنه ای و مرگ بر وطنفروشهای مثل احمدی نژاد
دوشنبه 20 مهر 1388

arash050 - امارات - امارات
من واقعا از همین جا به عنوان یک مسلمان میگویم که حاکمان ایران بزرگترین خیانت را به اسلام وتشیع کرده اند جوانها برین زندگی کنید ولذت دنیا را ببرید به خدا اونی که اینا میگن نیست خداوند بخشنده است اصلا این لذتهای دنیوی خودش نعمتهای خداست به گفته ای رضا مارمولک همه کاری بکن ولی زیاده روی نکن .در ضمن ال وحوصله ای جر و بحس رو با کسی ندارم منم مسلمونم ولی دشمن اخوند وملا باید نسلشون از بین بره
دوشنبه 20 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
arash050 - امارات - امارات . درود به شما. حرف دل خیلی ها رو زدید. شاد باشید دوست گرامی
سه‌شنبه 21 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
msforugh - ایران - تهران. bluestar - ایران - تهران.. تو کدوم طرفی هستی؟؟؟؟*** لیلی زن بود یا مرد؟
سه‌شنبه 21 مهر 1388

kamand67 - ایران - تهران
خیلی دوستون دارم انشااله که همیشه در کنار هم باشید دورود بر موسوی و کروبی
سه‌شنبه 21 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
بینوایان - ایران - تهران قسم به قبر ان خمینی دجال.که خیلی بینوا هستی.
سه‌شنبه 21 مهر 1388

atysad - ایران - تهران
vezveznazi عزیز سلام. من سبزم و با شما موافقم به جز در یک مورد و آن آرم" نیست خدایی جز خدای یکتا" که در وسط پرچم بصورت خلاقانه ای نقش بسته یعنی فقط خداست که بر همه کره ی زمین حاکم است که خود خداوند، خالق شیر و خورشید است و نقش خالق ارزنده تر و بالاتر از این دو ماده است. خیلی ها توی ایران آرم کنونی را دوست دارند. تاکید بر آرم شیر و خورشید فقط باعث کاهش وحدت میشود. اصلا آرم را بی خیال.
سه‌شنبه 21 مهر 1388

siavashoma - انگلستان - منچستر
بگذارید این جنبش هر روز فراگیرتر بشه و اینقدر انتقاد از تنهاکسانی که با شهامت مقابل این زالوها قد علم کرده اند نکنیم .قسم میخورم که حتی خود اینها از ولایت و امامت بیزار شده اند ولی چاره نیست .اخه ما که تو خارجیم و نگران ولی کاری جز حمایت نمیکنیم .اکثر پهلوی دوستای خارج مخصوصا امریکا که خودشون در رفاه و ازادی شعار مرگ بر جمهوری اسلامی و زنده باد شاهنشاه رو میدن کاری از دستشون بر نمیاد .جوونهای مبارزمون تو ایران که نمی تون با دست خالی با این خونخواران دست و پنجه نرم کنن و هر روز بیشتر دستگیر و کشته بشن .بگذارید جنبش پله پله حرکت کنه و و زمانی رسید که نظام از درون پوسیده و شکافها بیشتر شد خود مردم با انتخاباتی ازاد تصمیم بگیرند . الان زمان اتحاده و حمایت ازهرشخصی با هر لباسی که جرات مبارزه داره و من مطمئنم ابتدا باید ولایت فقیه و رهبریت از بین بره تا کم کم به خواسته هامون برسیم. حالا فقط اتحاد .نافرمانی مدنی .حمایت از کارگران مبارز و افشاگری . همانطوری که 18 تیر 78 کسی نمی گفت مرگ بر خامنه ای.بموقعش همه میگن. ننگ ما ننگ ما انقلاب 57 ما.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
atysad - ایران - تهران...دوست عزیز اگر کار رو از اینهم ساده تر کنیم و فقط بنویسیم "نیست خدایی"، که دیگه نور علی‌ نور می‌شه و چون به نظر میاد شما خیلی‌ به عبارات عربی‌ به جای علائم ایرانی‌ علاقه داری میتونیم بگیم بنویسن"لا اله".. در ضمن این صورت "خلاقانه" که بهش اشاره میکنی‌ همون آرم سیک‌های هندی هست که به اصرار خمینی هندی زاده اونجا نقش بسته...حالا دیگه مطمئن هستیم که شما هم "سبزی"، برای اینکه سبز هم جزوی از نظام اسهالی هست که به شدت از برگشتن ملت به دامن فرهنگ و افتخارات گذشته به وحشت افتاده.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
siavashoma - انگلستان - منچستر.. . هموطن گرامی‌، کاملا با نظر شما موافق هستم. اما ترس من از این است که اگر موسوی و کروبی و امثالهم را به دلایلی که شما گفتید حمایت کنیم، و در نهایت قافیه که تنگ شد، سید علی‌ گدا با یک نطق، فتوا بدهد ، "عنتری اخ"، "موسوی به"...آنوقت چه باید کرد؟...واقعا فکر می‌کنید مردم، در جا شعارشان را عوض میکنند و آزادی مطالبه میکنند، یا اینکه موسوی داو طلبانه با رهبری علی‌ گدا مخالفت می‌کند و ایران بهشت برین میشود؟...شاید هم ۳۰ سال دیگر با خفت و خواری سر تعظیم پایین میاوریم به مرده خور‌های اسلامی تا نسل بعدی جان به لب شود...به نظر من، مرگ یکبار ، شیون یکبار...کار ساده‌ای نیست ، اما اگر ایرانی‌ آزاد و آباد میخواهیم فقط یک مبارزهٔ همه گیر قهر آمیز راه نجات ماست. به شیخ و سید و دیگری که تا آستین دست در خون این ملت دارد نباید دل‌ بست.
چهار‌شنبه 22 مهر 1388

بابک - ایران - سبزوار
درود بر موسوی و کروبی . که با یک روش دمکراتیک و ضد خشونت دارند مبارزه می کنند
پنج‌شنبه 23 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.