جنجال در مصر بر سر فروش پرده باکرگی ساخت چین

جنجال در مصر بر سر فروش پرده باکرگی ساخت چین

یک شرکت چینی با عرضه پرده باکرگی مصنوعی برای نوعروسان مصری، خشم سیاستمداران محافظه کار این کشور را برانگیخت.

به گزارش سلام به نقل ازروزنامه آلمانی "زود دویچه تسایتونگ"، بازار شرکت‌های چینی عرضه کننده باکرگی مصنوعی در آفریقا داغ است، اما عرضه آن در مصر بحث برانگیز شده است. سیاستمداران محافظه‌کار مصری خواهان ممنوعیت فروش آن شده‌اند.

شیخ ساجد عسکر، عضو فراکسیون 88 نفره حزب اسلامگرای "اخوان المسلمین"، معتقد است که عرضه این کالا در مصر، موجب وسوسه بیشتر زنان می‌شود و عدم ممنوعیت آن از سوی دولت شرم‌آور است.

یکی از علمای اسلامی نیز خواستار مجازات واردکنندگان پرده باکرگی مصنوعی شده و تأکید کرده است که آمیزش جنسی، از نظر اسلام، تنها پس از ازدواج مجاز است.

در این میان، سازمان مدافع مدافع حقوق زنان، به زنان توصیه کرده است که از خرید آن در بازارهای اینترنتی خودداری کنند، چرا که استفاده از آن، لکه‌های نارنجی - به جای سرخ - بر جا می‌گذارد.

bluestar - ایران - تهران
این مسائل ربطی به اسلام نداره. حساسیتهای سنتی در جوامع مختلف که با رنگ و لعاب مذهب نقاشی شده این حساسیتها رو به وجود آورده
یکشنبه 19 مهر 1388

katrina - اسکاتلند - گلاسکو
وای مردم از خنده این مسخره بازیها چیه ؟بیچاره دخترها بدبخت پسرها ----
یکشنبه 19 مهر 1388

migmig1369 - ایران - ایران
شرم آوره ! الان دیگه نمیشه 100 % فهمید دختره 0 کیلومتره یا کلی کار کرده ! :دی . البته واسه یه سری که مسئله ای نیست این مسائل !
یکشنبه 19 مهر 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
آی آدم میخنده به جماعت خر غیرتی که خودشون هر کاری دلشون خواسته کردن و حالا که نوبت زن گرفتنشون شده دنبال یکی می گردن که بر خلاف خودشون نجیب باشه اما حالا این دستگاه کار و کاسبی شونو بهم زده. به نظر من باید به مخترع این دستگاه نوبل بدهند. اما گذشته از این حرفا چه خوبه که زن و مرد هر دو قبل از ازداواج پاکدامن باشند و اولین تجربه سکسی رو با هم تجربه کنند.
یکشنبه 19 مهر 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
bluestar - ایران - تهران . حسابی دست پاچه شدیها!!! بد نیست یه کمی تو افکارت تجدید نظر کنی. این حساسیت ها اساسا اسلامی است چون در جایی آورده نشده که در جامعه باستانی مصر (قبل از اسلام) چنین سنتهایی رواج داشته. ولی خیلی بامزه است: پرده باکرگی ساخت چین کمونیست جهت حفظ ارزشهای اسلامی!!!.
یکشنبه 19 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
باید دهن .. (فاطمه ی رجبی) رو با این بست تا دیگه چرت و پرت نگه!
یکشنبه 19 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
پاینده ایران - ژاپن - اساکا - ((چون در جایی آورده نشده که در جامعه باستانی مصر (قبل از اسلام) چنین سنتهایی رواج داشته)) مگه در جایی آورده شده که در در اسلام و قوانینش این سنتها رواج داره؟ معلومه کی دستپاچه شده و باید افکارش رو عوض کنه
یکشنبه 19 مهر 1388

zozo-zoobii - ایران - تهران
من یه گزارش ازش خوندم نوشته بود که دختره جلوی نامزدش راه میرفته یه دفعه از وسط پاش یه چیزی افتاده پایین پسره میفهمه کارشون به جدایی میکشه ههههههههههه من نمیفهمم چرا انقد این موضوع واسه مردا مهمه خودشون هر غلطی میخوان میکنن اونوقت ماباید خودمونو آنکارت نگه داریم من که حسابی گذاشتم واسه مردآیندم!
یکشنبه 19 مهر 1388

farshad711 - امریکا - سن دیگو -کالیفرنیا
هر پرده، به چوب پرده احتیاج داره،.
یکشنبه 19 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
من نفهمیدیم اینها را می چسبانند یا اینکه می دوزند . به جای این کارها یک پرده کره کره بزارند که راحترند. .......
یکشنبه 19 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
bluestar - ایران - تهران . به یزدان گرفتاری!!.
یکشنبه 19 مهر 1388

پریستوک - ایران - ایران
پاینده ایران - ژاپن - اساکا . اشتباه می کنی ، من نمی خوام از اسلام عقب مونده ی آشغال دفاع کنم ، ولی این مسئله تو هر جای دنیا شایع ، تو یکی از ایالات چین اگه دختری باکره نباشه همین جوری می ریزن با قمه به جونش می کشنش
یکشنبه 19 مهر 1388

sa_soroush - ایران - تهران
سید عبد القاسم باهات موافقم. به درد نخورد بودن جنس چینی اینجا به دردشون خورد که فقط برای همون یک شب کاربرد داره.
یکشنبه 19 مهر 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ظاهرا روبنده و چادر و چاقچور چاره کار نیست پیشنهاد میکنم اسلامیون از کمربند عفاف chastity belt که در قرون وسطی در اروپا رواج داشته و مردان پایین تنه زنشان را قفل میکردند تا در نبودشان با دیگران رابطه نداشته باشند، استفاده کنند.
یکشنبه 19 مهر 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
جالبه در کشورهایی که مردمش اینقدر دم از اسلام میزنند و برای آزادی داشتن حجاب و روبنده و برقع و... خود را به آب و آتش میزنند اینقدر درصد روابط جنسی قبل از ازدواج بالاست! در حالیکه در اسلام نوع سنی اینگونه روابط ناجایز است. به قدری عمل جراحی پرده بکارت در این کشورها رونق گرفته که دختران مسلمان مقیم اروپا که حجابشان مو لای درزش نمیرود برای ترمیم پرده مقدس بکارتشان به کشورهایی مانند تونس و مراکش و .. سفر میکنند. پرسش اینست اگر مسلمان هستند چرا به دین خودشان عمل نمیکنند؟ با تظاهر به دینداری چه چیزی را ثابت میکنند؟
یکشنبه 19 مهر 1388

shahrooz11 - کانادا - ونکوور
پاینده ایران - ژاپن - اساکا . دوست گرامی این حساسیتها در مذهب کاتولیک هم بوده است که در قرن گذشته و با پیشرفت مدرنیسم کمرنگ شده است. هر چه هست این قضیه به مذهب ربط دارد.
یکشنبه 19 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
migmig1369 - ایران - ایران . خودت 0 کیلومتری.
یکشنبه 19 مهر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
. پاینده ایران - ژاپن - اساکا . دوست عزیز اگر مرا متهم نکنی بدون اینکه بخواهم از اسلام دفاع کنم باید بگویم که در اسلام هیچ اصراری به باکرگی زنان نیست. همین صیغه که در شیعه مجاز است دقیقا فحشای شرعیست و در این امر جایی برای باکرگی باقی نمی ماند.
یکشنبه 19 مهر 1388

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
فاطی کماندوهای بسیجی روزی 2 تا مصرف میکنند آخ هم نگفتند!!
یکشنبه 19 مهر 1388

گویا - ایران - تهران
هاااااااااااهاااااااااااهاااااااااا سه ساعته دارم میخندم . چند روز دیگه که چه عرض کنم همین الانشم توی بازار خودمون ریخته برید بخرید . لوووووووووووووووووووول
یکشنبه 19 مهر 1388

Yase-banafsh - سوئد - گوتنبرگ
چرا تصور میشه خونریزی حتما یک لکه هست؟!! در خیلی موارد پرده ارتجاعی یا حلقوی هست که با بار اول کامل پاره نمیشه و بهمین خاطر خونریزی در حد یک قطره هست که اونهم بدلیل معاشقه و ترشحات بدن قابل رویت نیست...به آقایون توصیه میکنم بجای این چیزها دنبال اثبات پاکی ذات طرف مقابلشون بگردند.
یکشنبه 19 مهر 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
bluestar - ایران - تهران. در تمام کشورهای اسلامی موضوع باکرگی اهمیت زیادی داره. آیا در تمام این کشورها اهمیت باکرگی مربوطه به حساسیتهای سنتی است؟!!! آیا خود تو حاضری با دختری که باکره نباشه ازدواج دائم کنی؟ . پریستوک - ایران - ایران. ¤ولی این مسئله تو هر جای دنیا شایع¤ واقعا همه جای دنیا اینطوریه؟!!!. در ضمن اگر اطلاعات بیشتری راجع به این ایالت چین بدی ممنون میشم چون دوست دارم ببینم ریشه دینی داره یا نه. shahrooz11 - کانادا - ونکوور . با شما موافقم. من هم دین را عامل عقب ماندگی و جمود فکری میدونم. فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ. ¤در اسلام هیچ اصراری به باکرگی زنان نیست¤ دوست عزیز این جمله به این معناست که دخترها قبل از ازدواج مجاز به برقرای رابطه جنسی هستند آیا واقعا در اسلام چنین چیزی پذیرفته شده است؟!!! به علاوه همانطور که گفتی صیغه در شیعه معادل فحشای شرعیست و سنی ها نیز که اکثریت مسلمانان را تشکیل میدهند دقیقا چنین نظری راجع به صیغه دارند(دو تفکر کاملا متناقض در داخل دین اسلام).
یکشنبه 19 مهر 1388

saeed1 - کانادا - تورونتو
پاینده ایران - ژاپن - اساکا. تا اونجا که در تاریخ دیده میشه در ایران قبل از اسلام تعصبات و حجاب بیشتر از اسلام بوده . حتی در عربستان هم قبل از اسلام تعصبات جنسی بیشتر بوده و بخاطر همین دخترها رو زنده بگور میکردند چون احساس تنفر میکردند که دخترشون با مردی همخوابه بشه ! همین الان هم در جامعه ایران فرهنگ ایرانی خیلی متعصب تر از فرهنگ اسلامی است ! مثلا در اسلام مجازات زنا برای زن و مرد یکی هست ولی در فرهنگ ایرانی اگر مردی با زنی زنا کرده باشد با افتخار آنرا برای دیگران تعریف میکند! در مورد لواط هم همینطور است! کننده افتخار میکند ولی دهنده شرم میکند! خودت قضاوت کن !
یکشنبه 19 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
پاینده ژاپن اساکا با اون قسمت کامنتت کیف کردم بااینکه امروز خیلی حالم گرفته بود ولی با خواندن کامنتت حال کردم (پرده باکرگی ساخت چین کمونیست جهت حفظ ارزش های اسلامی)
یکشنبه 19 مهر 1388

پاینده ایران - ژاپن - اساکا
saeed1 - کانادا - تورونتو. ¤تا اونجا که در تاریخ دیده میشه در ایران قبل از اسلام تعصبات و حجاب بیشتر از اسلام بوده¤ لطفا منابع این موضوع رو اعلام کن. عربستان زادگاه و آیینه تمام نمای اسلام است. بسیاری از احکام اسلام هم در جهت اصلاح نحوه زندگی این سوسمار خورهای وحشی صادر شده. متاسفانه فرهنگ ما نیز متاثر از همین دین تحمیلی بوده و آسیبهای فراوانی دیده و بنابراین نیاز به پالایش و بازگشت به اصالت باستانی خودش رو داره.
یکشنبه 19 مهر 1388

bahareiran - ایران - ایران
جدیدا تو ایران هرکی باکره باشه یعنی عقب موندست لووووووووول
یکشنبه 19 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
پاینده ایران - ژاپن - اساکا = فراز - نروژ جواب شما را داد. برای من هم معیارهای خیلی خیلی مهمتر از یک تکه پوست برای ازدواج وجود داره.***فراز_نروژ - ازدواج موقت هیچ شباهتی به فحشا نداره. عده جدایی این ازدواج به اندازه ازدواج دائمه.
دوشنبه 20 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
وااااای این چه کامنتهاییه که گذاشتین؟؟؟ لوووووووول. حالا باکرگی خیلی مهمه یعنیییی؟ همیشه این برام سوال بوده. به نظر من چیز خاصی نیست که حالا به تولیدشم پرداختن. ولی خدایی خیلی تعجب کردم که همچین چیزی ساخته شده
دوشنبه 20 مهر 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. من فکر می کنم اگه از حالا به بعد هر کی بره خواستگاری باید راجع به اصل بودن این پرده هم صحبت کنه و اطمینان پیدا کنه که مارک برجسته است و چینی نیست
دوشنبه 20 مهر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
پاینده ایران - ژاپن - اساکا. در کتاب /نظام حقوقی زن در اسلام/ نوشته مطهری امده است که صیغه برای دانش آموزان است و آنرا برای قبل از ازدواج دانسته.
دوشنبه 20 مهر 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
bluestar - ایران - تهران . دوست عزیز اگر خبر داشته باشی حضرت معظم له (مقام معظم رهبری) استفتا فرموده اند که چنانکه با زن صیغه ای با کاندوم نزدیکی کنی عــده بر او واجب نیست و میتواند بلافاصله صیغه یا عقد کسی دیگر شود.
دوشنبه 20 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ - بر معظم له له حرجی نیست. ایشان 20 سال است در تعیین روز عید فطر در گل مانده اند. در ضمن من حکم اسلام را گفتم و نه حکم معظم له
سه‌شنبه 21 مهر 1388

samanx93 - ایران - رشت
چینی ها چه چیزایی میسازنا . حتما اینم جنسش خوب نیست .
سه‌شنبه 21 مهر 1388

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.