فال روز شنبه ۱۰ اکتبر - ۱۸ مهر

فال روز شنبه 10 اکتبر - 18 مهر

فرودین

برای پیشبرد اهدافتان بدون تردید به مشورت نیاز دارید. به ویژه اینکه یکی دو مشکل مالی کوچک در مسیر راه شما وجود دارد که بزودی برطرف خواهد شد. خبر خوشی از راه دور به شما میرسد .

اردیبهشت

سعی کنید به عقاید دیگران احترام بگذارید هر کس حق دارد نظر خود را ابراز نماید شما باید گذشت داشته باشید. از نظر عاطفی روز پرشوری در پیش دارید.

خرداد

حساسیت بیش از حد شما، راه رسیدن به هدفهایتان را برایتان دشوار میکند. ار توقعتان بکاهید و با صبر و درایت مسائل را بررسی و حل کنید. یک نامه بسیار مهم از راه دور به شما خواهد رسید .

تیر

ابرهای تیره به زودی از آسمان زندگی شما بیرون خواهد رفت و دوباره زندگی به شما لبخند خواهد زد. روزی شاد و پر از موفقیت در انتظارتان است. احتمال یک سفر کوتاه دارید .

مرداد

عشق و دل دادگی خوبست امّا نه تا حدی که به شغل و آبروی شما لطمه بزند. باید یک برنامه منظم برای خودتان ترتیب بدهید تا مشکلات مالی و خانوادگی شما حل شود .

شهریور

گاه به گاه دچار نوعی سردرگمی میشوید که به نفع شما نیست. خستگی، علت اصلی بروز این دشواریها است، یک استراحت کوتاه کمک بزرگی به شما خواهد بود.

مهر

انجام تعهدات خود را به تعویق نیندازید و در کارها کوتاهی نکنید بگذارید دیگران هم از امکاناتی که در اختیار شما ست بهره ای ببرند. ممکن است برای حل یک مشکل بزرگ خانوادگی به داوری بنشینید. روز خوبی در راه دارید .

آبان

خبر خوشی خواهید شنید که موجب خوشحالی شما خواهد شد ممکن است به سفری دور و دراز بروید. با احتیاط در انجام کارهایتان عمل کنید تا موفق شوید. امروز برای شما آرام و دلپذیری خواهید بود .

آذر

این طور بنظر می آید که در درگیرهای چند روز اخیر ، پیروزی با شما بوده است. برای بهره وری هر چه بیشتر از این موفقیت، برنامه های مالی و خانوادگی خود را تنظیم کنید.

دی

اگر احساس میکنید که باید تغییری در زندگی تان بدهید، تامل نکنید. فرصت خوبی است برای نشان ن قابلیت و استواری شما. مواظب سلامت خود باشید و به خانواده خود بیشتر توجه کنید .

بهمن

از اظهار نظرهای خود هراسی نداشته باشید و آنچه را که می پندارید درست است، بی پرده با دوست نزدیکتان در میان بگذارید او به شما کمک خواهد کرد. به یک میهمانی بزرگ دعوت خواهید شد .

اسفند

همه میدانند که دنبال این هستید تا تغییری در زندگی خود ایجاد کنید ولی بهتر است پیش از آغاز هر کاری، اطراف و جوانب آن را بدقت بررسی کنید. روز خوشحال کننده در راه دارید .

$persian$ - ایران - تهران
من اصلا این فالتون رو قبول ندارم چون بخاطر توضیح فریب دهنده اش چندبار با دوست دخترم آشتی کردم چون گفته بود به نتیجه میرسید چه نتیجه ای خیلی بدترم با هم بهم زدیم
شنبه 18 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.