احمد خاتمی : هر کسی جمهوری را بخواهد دشمن ما است چراکه دشمن اسلام است

احمد خاتمی :
هر کسی جمهوری را بخواهد دشمن ما است چراکه دشمن اسلام است

ایرنا , خبرگزاری جمهوری اسلامی : آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه دوم نماز جمعه تهران افزود: راه نجات در فنتنه ها تنها ولایت مداری و توسل به ائمه معصومین ( ع) و در غیبت حضرت امام زمان(ع) ولی فقیه است .
وی اعلام کرد که بعد از گذشت 20 سال از ارتحال امام خمینی (ره) ، خط امام شاداب، پوینده با تلاش به راه خود ادامه می دهد. تا جمهوری اسلامی هست راه امام (ره) هست و تا انقلاب مهدی (ع) نظام جمهوری اسلامی ایران نیز خواهد بود.
خاتمی با بیان اینکه خط امام (ره) برای ما همانند قانون اساسی دارای ارزش و قداست است ،‌تصریح کرد: خط امام (ره) استکبار ستیزی، مستضعف نواری ،عدالت محوری، ولایت فقیه مردم سالاری دینی، اعتماد به نفس ملی است که همه این موارد به فضل خدا شاداب و با نشاط در کشور پیش می رود و شخص مقام معطم رهبری پاسدار بزرگ این راه نورانی است.
وی به صراحت اعلام کرد که ما تفسیر درست خط امام(ره) را از مقام معظم رهبری می گیریم. ایشان شاگرد شایسته امام (ره ) است که همواره همراه ایشان بوده اند. تفسیر درست ،‌تفسیر ایشان اشت. خط امام(ره) خط اسلام است.
خطیب این هفته نماز جمعه تهران به موضع امام خمینی (ره) در رفراندوم جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ایشان در رفراندوم جمهوری اسلامی فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد.
خاتمی ادامه داد: بنابراین اگر کسانی بیایند پرچمی را به دروغ به نام امام بلند کنند و بگویند استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی، آنها ضد خط امام (ره) هستند. آنها در پی منزوی کردن خط امام هستند.
وی همچنین به این بیانات امام خمینی (ره) تاکید کرد که هرکس مسیرش، مسیر اسلام نباشد دشمن ما است، با هر اسمی که باشد. هر کسی جمهوری را بخواهد دشمن ما است چراکه دشمن اسلام است.
امام جمعه موقت تهران یادآور شد: هرکس کنار کلمه جمهوری اسلامی کلمه دمکراتیک بگذارد دشمن ما است، اگر کسی در این شرایط کشور سوءاستفاده کند و جمهوری ایرانی را مطرح کند مردم بدانند که هر کسی این شعار را بدهد ضد امام (ره) است.

خاتمی همچنین به اجلاس اخیر مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد که گفت: این اجلاس از اجلاس های بسیار پرمحتوا بود و ولایت مداری در آن موج می زد.
وی افزود: مردم بدانند که وکلای آنها در مجلس خبرگان رهبری همانند خود آنها تشخیص دادند که لبه تیغ دشمن به سمت ستون خیمه انقلاب یعنی ولایت فقیه است، بنابراین در نطق های پیش از دستور و بیانیه پایانی این اجلاس با شکوه تر از گذشته بر ولایت مداری تاکید و اعلام کردند که لباس رهبری تنها و تنها بر قامت حضرت آیت الله خامنه ای زیبنده است.
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: دشمن از این موضع گیری مجلس خبرگان رهبری کلافه شد، آنها تلاش بسیاری کردند که چنین القا کنند که در مجلس خبرگان دو فکر و سلیقه وجود دارد.
خاتمی یادآور شد: تنها موردی که در مجلس خبرگان رهبری راه ندارد این بازی های مصطلح سیاسی است و رویکرد مجلس خبرگان رهبری تکلیف مدارانه است.
امام جمعه موقت تهران همچنین گفت: ‌مجلس خبرگان افراطی و غیر افراطی ندارد، این مجلس خردورزان جمهوری اسلامی ایران است.
خاتمی همچنین با قدردانی از مردم ولایت مدار چالوس و نوشهر در استقبال عظیم از مقام معظم رهبری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب که در چند ماه اخیر چندین بار بر عنصر بصیرت تاکید کرده بودند، در سخنرانی ها و رهنمودهایشان در چالوس نیز ضرورت این عنصر را بیان کردند.
وی ادامه داد: ابعاد بصیرت شامل خداشناسی، راه شناسی، وظیفه شناسی و نعمت شناسی است، اما مهمترین آن دشمن شناسی است.
وی یادآور شد که مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری نیز فرمودند "دشمن هم اکنون سه خط القای یاس در بین مردم، القای بن بست، سیاه نمایی و ایجاد تفرقه در سطوح مختلف و اینکه تلاش می کند مردم از دشمنان اصلی مخالف نظام غافل شوند، را دنبال می کند".
خطیب این هفته نماز جمعه تهران تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی چالوس خود همچنین تاکید کردند که اگر مشاهده کردید دشمنان شما از کسی تعریف می کند، در او شک کنید، اگر حرکتی کردند که به نفع دشمنان خونی جمهوری اسلامی باشد، باید هوشیار باشیم که به راه غلط می رویم. اگر حرکت ما آنها را ناراحت کرد، این راه درست است.
وی به راهپیمایی میلیونی مردم در روز جهانی قدس و شعار مرگ بر اسراییل در این راهپیمایی تاکید کرد و گفت: در این راهپیمایی یک جمعیت بسیار اندک شعار اسراییل پسند نه غزه، نه لبنان را سر دادندکه مورد استقبال رسانه های بیگانه قرار گرفت.
وی افزود: این جمعیت چند هزار نفری را رسانه های بیگانه در بوق کردند و حضور جمعیت میلیونی را نادیده گرفتند، شبکه تلویزیونی العربیه که به پاس خدمات به اسراییل نام آن العبریه می گذاریم، هنوز و هنوز عکس های تظاهرات این چند هزار نفر را پخش می کند.
خاتمی در ادامه خطبه دوم نماز جمعه تهران، مذاکرات ژنو را مذاکراتی بسیار موفق و جمهوری اسلامی ایران را موفق در این مذاکرات دانست که حتی رسانه های صهیونیستی نیز بر آن تاکید کردند.
وی گفت: آنها تا پیش از برگزاری این مذاکرات دائما سخن از تعلیق و تحریم ایران را مطرح می کردند اما پس از مذاکرات نه تنها کلمه ای از تعلیق و تحریم به میان نیامد بلکه فقط بسته پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران محور قرار گرفت.
وی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را مدیون تلاش های حکیمانه مقام معظم رهبری و همراهی دولت نهم و دهم ذکر کرد.
امام جمعه موقت تهران همچنین با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دشمن پروژه ایران هراسی را دنبال می کند و می خواهد القا کند که اقتدار ایران به زیان صلح جهانی است، ادامه داد: دنیا متوجه این دروغ استکبار جهانی شده است.
خاتمی تصریح کرد: ‌اقتدار جمهوری اسلامی ایران در خدمت صلح و سعادت جهانی است. دستاوردهای هسته ای و مانور موشکی، پیام دوستی به همسایگان و الگو گیری به همسایگان دارد که با توکل به خدا و مردم بر روی پای خود بایستید.
وی تصریح کرد: ‌دنیای استکبار باید بداند که ایران اسلامی، ایرانی نیرومند و مقتدر است. دکترین ما بازدارندگی است و تجاوز نیست، ‌آنها در مخیله خود آسیب به نظام را نگنجانند چراکه خوب می دانند اگر بخواهند کمترین نظام آسیب بزنند آنچنان سیلی به آنها وارد می شود که دیگر نخواهند توانست بلند شوند.
وی ادامه داد: ‌آنها یابد به جای نگرانی از ایران، ‌نگران رژیم جعلی صهیونیستی باشند که در زردانخانه خود بیش از 200 کلاهک هسته ای دارد و عضو معاهده ان.پی.تی نیز نیست و گستاخانه ایستاده است.
وی یادآور شد: اوباما رییس جمهوری آمریکا اظهار داشته که ما بنای بر فشار بر اسراییل برای کنار گذاشتن فعالیت اتمی آنها نداریم، این اظهارات جای نگرانی برای دنیا دارد و نه اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی که عقل و خرد بر آن حاکم است.
وی همچنین به هجمه مجدد صهیونیست ها به مسجد القصی قبله اول مسلمانان اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی مساله یهودی سازی مسجد الاقصی را که آرمان دیرین آنها استف تعقیب می کند.
وی افزود: بیش از 300 پلیس مسجد الاقصی را محاصره کرده اند تا مسلمانان مدافع این قبله نخست مسلمانان را تحت فشار قرار دهند اما صهیونیست ها باید بدانند که شارون 9 سال پیش به مسجدالاقصی اهانت کرد و انتفاضه دوم شکل گرفت.
آنها باید بدانند.
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: با این جنایت، انتقاضه سوم شکل خواهد گرفت، ‌انتقاضه ای که طومار رژیم ننگین جعلی صهونیست ها را در هم خواهد درید.
وی همچنین 25 شوال شهادت حضرت امام صادق (ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت: تکریم و تجلیل از امامان(ع)، مصداق مودت فی القربی است، امیدواریم در روز شهادت امام صادق(ع) در سراسر کشور شاهد برگزاری مجالس با شکوهی باشیم که در این مجالس اهداف بلند و سیره ایشان برای مردم تبیین شود.
امام جمعه موقت تهران افزود: امام محمد باقر(ع) و امام صادق(ع) حق عظیمی بر گردن تمامی اسلام دارند؛ اسلام ناب محمدی مدیون این دو بزرگوار است.
آیت الله خاتمی با بیان اینکه استقلال فرهنگی دین را این دو امام تبیین کردند،‌اظهار داشت: کار گسترده فرهنگی این دو امام (ره) کمتر از خون سالار شهیدان نیست.
وی همچنین هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و گفت: سربلندی، امنیت و پویایی و نشاط جامعه مدیون تلاش گسترده خدمتگزاری این بزرگواران است.


احمد خاتمی : هرکس جمهوری بخواهد دشمن ما است

رادیو زمانه : احمد خاتمی، خطیب جمعه تهران گفت: «هرکس کنار کلمه جمهوری اسلامی کلمه دمکراتیک بگذارد دشمن ما است.»

وی اضافه کرد: «هر کسی جمهوری را بخواهد دشمن ما است چرا که دشمن اسلام است.»

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، عضو مجلس خبرگان رهبری افرادی که شعار «جمهوری ایرانی» می‌دهند را متهم به «سواستفاده» از شرایط کشور کرد و ادامه داد: «هر کسی این شعار را بدهد ضد امام است.»

معترضان به نتایج انتخابات با حضور در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان، شعار «استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی» سر دادند.

آقای خاتمی با انتقاد از این شعار گفت: «اگر کسانی بیایند پرچمی را به دروغ به نام امام بلند کنند و بگویند استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی، در پی منزوی کردن خط امام هستند.»

وی معترضان شرکت‌کننده در راهپیمایی روز قدس را یک «جمعیت بسیار اندک» توصیف کرد و گفت: «این جمعیت چند هزار نفری را رسانه‌های بیگانه در بوق کردند و حضور جمعیت میلیونی را نادیده گرفتند.»

ذوالنور: برخی خواص در این فتنه‌ها لرزیده‌اند
مجتبی ذوالنور، جانشین نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در سپاه پاسداران نیز روز گذشته گفت: «وقتی در روز قدس که یکی از روشن‌ترین آرمان‌های امام است علیه نظام و به نفع آمریکا و اسرائیل شعار دهیم این مخالف راه امام است.»

طرفداران دولت می‌گویند معترضان به نتایج انتخابات با دادن شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» در روز قدس از اسرائیل حمایت کرده‌اند.

آقای ذوالنور با «فتنه» نامیدن اعتراضات اخیر گفت: «همه گروه‌های ضد انقلاب، ملی مذهبی‌ها، نهضت آزادی و حتی مارکسیست‌ها و طرفداران لیبرال دموکراسی با آشوب و انحرافات دنبال سرنگونی نظام بودند و حتی بهائیان برای اولین بار به صورت جدی در حمایت از یک کاندیدای خاص در صحنه انتخابات حاضر شدند.»

وی انتخابات ریاست جمهوری را «بهانه و بستری» برای این ناآرامی‌ها عنوان کرد و افزود: «فتنه از قبل طراحی شده بود و برخی از افراد نیز مورد سوء استفاده قرار گرفته و سیاهی‌لشکر شدند.»

جانشین نماینده رهبر ایران می‌گوید: «برخی خواص در این فتنه‌ها لرزیده‌اند و در سخنان اطلاعیه، سکوت یا لحن خود گلوله‌ای به نفع دشمنان شلیک کردند و یا با سکوت خود باعث تردید در میان مردم شدند.»

پیش از این نیز برخی محافظه‌کاران از همراهی چهره‌های شناخته شده جمهوری اسلامی با معترضان به نتایج انتخابات اعتراض کرده بودند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، از جمله افرادی است که به همدلی با معترضان و سکوت در برابر اعتراضات آن‌ها متهم شده‌است. شماری از مراجع تقلید نیز در جریان اعتراضات صد روز گذشته به نتایج انتخابات، از معترضان حمایت کرده‌اند.

hossein1111 - امارات - دبی
برو درتو بذار بابا... یکم صبر کنی همچین گل بگیریم در دهنتو که واسه همیشه خفه شی ایشالاااااااا !!!!!!. الاق بندری حمااااااال !!!!
شنبه 18 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
تو به نمایندگی از کدام مردم داری این حرف رو میزنی؟ چرا از مردم این سوال رو نمی پرسید؟ افتخار میکنم که دشمن اسلام شماها هستم.
شنبه 18 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
دکتر شریعتی// خدایا رحمتی کن تا ایمان نام و نان برایم نیاورد قوتم بخش تا نانم و حتی نامم را در خطر ایمانم افکنم.". //// فعلا که دین و مذهب و اسلام واسه شماها شده نام و نان. گهی پشت به زین و گهی زین به پشت. فعلا دور ، دور شماهاست.
شنبه 18 مهر 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
آره عوضی‌ قاتل اره ما همه دشمن شما هستیم این تنها حرف راستی‌ که تو تمام عمر جمهوری اسهالیتون شنیدیم. اینوو روزی هزار بار تکرار کن چون خواب را از چشمان غرق خونت خواهیم گرفت ‌ای دژخیم ،. و این دعا دست نماز ما خواهد بود ، مرگ بر جمهوری اسلامی، مرگ بر آخوند ، مرگ بر خامنه‌ای ،. !!!!! تنها راه رهأیی جنگ مسلحانه!!!!!!. . .
شنبه 18 مهر 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی. مرده شور اون هیکل نحست را ببرد که حتی نگاه کردن به قیافه قناصت کفاره دارد تا چه رسد شنیدن چرندیاتت!
شنبه 18 مهر 1388

irooni2008 - ایران - انزلی
بذارید این تاپاله تازه به دوران رسیده اونقدر دستمال بزنه تا بترکه...آخه تاپاله جون حکایت مجلس خبرگان حکایت دزدی رو میمونه که پلیسها رو با سلیقه خودش استخدام کنه....
شنبه 18 مهر 1388

arashneda - انگلستان - لندن
بیشین بینیم باآآآآآآآآآآآ!
شنبه 18 مهر 1388

arian1 - ایران - ابادان
خوب به عکس این اخوند حیوان صفت وحرامزاده که نگاه میکنم برای کشور عزیزمان ایران اشک از چشمانم جاری می شود که چه موجودات دیوانه وپلیدی بر ایران حکم فرمایی می کنندواما همزمان مصمم تر می شوم که تا اخرین قطره خون در بدنم بااین شیاطین جهنمی مبارزه کنم تا ایران عزیز از دست این خون اشامان وجنایتکاران ازاد گردد.
شنبه 18 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
باز این مردک ابول ارتجاعِ . کریح منظرِ .زشت سیرتِ . گرگ صفتِ .روباه منشِ . پابوس ولایت و چابلوس امامت و خود فروش به مقامی و تن فروش به ثنایی و دین فروش به ریالی و افتابه به دست استان خلاء بارگاه ولایت وقیح بزرگتر از دهانش حرف زد من نمیدانم چرا به او امام جمعۀ موقت میگویند این مردک که هفتۀ سه بار نماز جمعه تهران را اقامه میکند در ماه گذشته بیش از پنجاه بار امام جمعه بوده است . خاک بر سرمردمی که به او اقتدا میکنند !!
شنبه 18 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
واقعا که از دهنش بوی جهنم میاد بیرون . حالا کی حلواتو بخوریم
شنبه 18 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
این هم مشکوک به آنوسیه
شنبه 18 مهر 1388

shayan2uk - انگلیس - هال
(تا انقلاب مهدی (ع) نظام جمهوری اسلامی ایران نیز خواهد بود.). زرشک !!! از این شکرها زیاد خورده اید ٫ مگه قرار نبود اون جلاد پیر خبیث تا انقلاب میتی بماند پس چی شد ٫ دیر یا زود همه شما رو به زباله دان تاریخ خواهیم فرستاد. نمردیم و معنی خرد ورزی رو هم فهمیدیم ٫ مرگ بر حکومت اسهالی
شنبه 18 مهر 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
مرتیکه ابلیس
شنبه 18 مهر 1388

tabestoun - فرانسه - لیون
ریش کثیف این کودن فقط و فقط به درد مستراح تمیز کردن میخوره اگر هم تمیز نشد با زبان کثیفش تمیز میکنیم
شنبه 18 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
بلاخره یکی از این قاتلان اسلامی حرف دله بقیشون را زد.
شنبه 18 مهر 1388

m_h_gol - ایران - تهران
این آقای احمد خاتمی جزو چندش آور ترین جیره خواران این حکومت اسهالی می باشد ! خدائیش من هر وقت چهره کریه او را می بینم نفرت از او تمام وجودم را فرا می گیرد. این حیوان خائن را باید از قسمت آلت تناسلی اش با یک طناب به تیر چراغ برق آویزان کرد بطوری که بصورت وارونه آویزان شود و هر رهگذری فقط و فقط یک تف ناقابل به صورت این خائن با شدت هر چه بیشتر پرتاب کند !
شنبه 18 مهر 1388

zirmizi - چین - هنگ کنگ
شکل شتره
شنبه 18 مهر 1388

123 - ایران - تهران
مردم باید از این خاتمی تشکر کنند که اسلام را حفظ کرده اسلامی که سردارش توی بغل شش تا زن لخت است مامور امر به معروفش در کهریزک به زن و بچه مردم تجاورز می کنه اسلامی که بودجه اش در دنیا صرف کشتن ادمها مشه و......
شنبه 18 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
راست میگه!!اسلام با جمهوری و دمکراسی دشمنه!!اسلام فقط گوسفند میخواد!!. مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . اسلام اسلامه،اسلام من و شما نداره،اون اسلام شناس تره یا تو؟؟فقط یه گام مونده نترس!
شنبه 18 مهر 1388

rony - آمریکا - لس آنجلس
بابا یکی اینو از برق بکشه ! !
شنبه 18 مهر 1388

kiosk - مالزی - پنانگ
خواهشمندم مسولین سایت برای تاپیک هایی که عکس های ترسناک و مستهجن داره یه -18 هم بذارند. که خودمون و آماده کنیم برای دیدن قیافه کریه این قاتلا.
شنبه 18 مهر 1388

jamsil - کره - سئول
فکر نمی کنم کسی دشمن اسلام باشه همه دشمن جانانه شماها هستند دروغگو های نفرین شده مغضوبین پست انگل.
شنبه 18 مهر 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
اینقدر خودتو به اسلام نچسبون تو که توش .شما حرامزده‌ها هر چیزی رو که میخواین به مالت بچپنید با روغن اسلام چربش می‌کنید.
شنبه 18 مهر 1388

rohi - ایران - مشهد
اخ که چه حالی میده این نظراتون رو بخونم. ولی هیچ تغییری انجام نمیشه. الکی خون خودتون رو کثیف نکنید
شنبه 18 مهر 1388

saeed-d - ایران - تهران
اگه منم شیکمم سیر بود خونم تامین بود با اسکورت میرفتم می آمدم صف شیر وصف اتوبوس و الاف کارهای بورکراسی ادارات نبودم نفر1000مجبور به گوش دادن به حرفام بودنند گردنم کلفت کلفت بودو شکمم گنده همینو میگفتم مگه نه
شنبه 18 مهر 1388

Bare hasti - المان - هامبورگ
مردتیکه از ناراحتی چشاش از کاسه داره در میاید باور نمیکنه که عمر این نعلین به پاهای پاپتی به سر امده ..تنها حرف درستی که زد همین بود حمهوری با اسلام در تضاده. هر جا که دین بود جمهوری بر دار بود ....زنده باد جمهوری ایرانی
شنبه 18 مهر 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
این چرا هر موقع داره حرف می زنه داره می ترکه قیافه رو!
شنبه 18 مهر 1388

پریستوک - ایران - تهران
خاتمی با بیان اینکه خط امام (ره) برای ما همانند قانون اسلامی دارای نجاست و کثافت است ،‌تصریح کرد: خط امام (ره) استکبار سالاری، مستضعف چزانی ،عدالت پایمالی، ولایت وقیح ملا و دزد و جانی سالاری دینی، اعتماد به نفخ معده است که همه این موارد به فضل علی گدا با تقلب و تعفن در کشور پیش می رود و شخص مقام معطم رهزنی دستمال بزرگ این خمینی متجاوز دزد دروغگوی کثیف پشت روی هم جنس باز بچه باز ........
شنبه 18 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
با همان کفشی که بوش را زدند باید زد به سر اسلام و اخوند
شنبه 18 مهر 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
. برای تعیین رئیس، اعضاء بدن گرد آمدند . مغز بگفت که مراست این مقام که همه دستورات از من است . سلسله اعصاب شایستگی ریاست، از آن خود خواند . که منم پیام رسان به شما ، که بی من پیامی نیاید . ریه بانگ بر آورد، هوا، که رساند؟ .. من، بی هوا دمی نمانید، پس ریاست مراست . و هر عضوی به نحوی مدعی . تا به آخر که سوراخ مقعد دعوی ریاست کرد . اعضاء بنای خنده و تمسخرنهادند و مقعد برفت و شش روز بسته ماند . اختلال در کار اعضاء پدیدار گشت . روز هفتم، زین انسداد جان ها به لب رسید و سوراخ مقعد با اتفاق آراء به ریاست رسید . نتیجه اخلاقی . چون لازمت ریاست علم و تخصص نباشد، هر سوراخ مقعدی ریاست کند . . .
شنبه 18 مهر 1388

kasra persia - انگلیس - لندن
خاتمی..........باشه.
شنبه 18 مهر 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
این حمال شکم گُنده مفتخور دیگر کیست؟ این از کدام گورستانی آمده که قیافه اش به هر جانوری می خورد جز انسان. نکند این هم از واردات جمهوری اسهالی است که این چنین پارس می کند. این مملکت چند تا صاحب دارد؟ این کیست که انسانهای آزادیخواه و شریف ایران را دشمن اسلام می داند؟ منظور این حیوان کدام اسلام است؟ اسلام وارداتی و من درآوردی قرن بیستم؟ اینها چرا منتظر امام زمان هستند؟ مگر از جانشان سیر شده اند؟ اگر به قول اینها امام زمان ظهور کند اولین کسانی که به درک واصل خواهند شد همین شارلاتانهای عمامه به سر هستند که از اسلام فقط نامی باقی گداشته اند که با حضور این علیا مخدره ها آن هم بزودی محو خواهد شد. کدام اسلام را در دوران دبستان و دبیرستان به ما آموختند؟ اسلامی که ما یاد گرفتیم اسلام قبل از 57 بود. یعنی تمام قوانین اسلامی را که برای ما موعظه کردند بی ارزش بوده است؟
شنبه 18 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
برو گمشو قاتل بی شرف.
شنبه 18 مهر 1388

madly - سوئد - گوتنبرگ
قیافه اش شبیه اسب آبی نیست؟
شنبه 18 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . ادم وقتی عکس و صحبتهای این قاتلین اسلامی را میبینه دلش برای جوانان ایران کباب میشه. یادت نره که انقلاب علیه شاه چهارا تا پنج سال طول کشید. نوبت این جلادن قران زیر بازو میرسه.
شنبه 18 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
باور کنید عکس این مرتیکه را با فیلم جن گیر بایدجابجا کرد. یا اصلا با قیافه این یک فیلم ترسناک باید ساخت احتیاج به گریم هم نداره.
شنبه 18 مهر 1388

qoqnus - ایران - ایران
از قدیم گفتند (( عاقبت گرگ زاده گرگ شود گرچه با آدمی بزرگ شود)). البته حضرت گرگ ( صلوات الله علیه و سلم ) اهلی تر از توله هاشون بودن . باور ندارین .. از 188 بپرسین !
شنبه 18 مهر 1388

bahareiran - ایران - ایران
کثافت چقدر کریهه چجور میخواد جون بده با این کارهاش
شنبه 18 مهر 1388

qoqnus - ایران - ایران
استغفرالله -چرا به سید پیغمبر توهین میکنید ؟ لامذهبا ! اون که گناهی نداره خشونت را از اجدادش به ارث برده.
شنبه 18 مهر 1388

qoqnus - ایران - ایران
میمون هر چی زشتره ادا اطوارش بیشتره !
شنبه 18 مهر 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
اگر من مسیحی بودم و مسلمانی نزد من می آمد و از من می خواست که مسلمان شوم کدام اسلام را باید قبول می کردم. اسلامی که در عربستان حکمفرماست و دست و پای دزدان را قطع می کنند و گردن تبهکاران را می زنند در حالی که خود از همه دزدتر و جانی تر هستند و با ثروت بیت المال حرمسرا ساخته اند؟ یا اسلام افغانستان را که کلاً با انسانیت و شرافت بشر دشمن هستند و دخترهای دَه دوازده ساله را بی سیرت کرده اند (ویدیوی مصاحبه قربانیان جنایت طالبان صحت گفتار مرا تأیید می کند)؟ و یا اسلام عوامفریب جمهوری اسهالی ایران را باید بپذیرم که احتیاج به شرح و تفسیر ندارد و تمام دنیا از آن واقف هستند؟ مگر اسلام دین واحدی نیست؟ پس چرا هر کشوری برای خود اسلام جداگانه دارد؟ چرا مردم را گیج کرده اند؟ دوستان، از پدران و مادران و پدر بزرگها و مادر بزرگهایتان سؤال کنید قبل از شورش 57 چه کسی آنها را از مسجد رفتن، روضه خواندن، مراسم محرم و ماه رمضان منع می کرد؟ حتی خود این کثافتها راحت بالای منبر مساجد جولان می دادند. تنها چیزی که می خواستند جاه و مقام، پول و دسترسی به نوامیس مردم بود که به آنها رسیده اند.
یکشنبه 19 مهر 1388

mehditm - ایران - تهران
این یارو دیگه خیلی ترسناکه مثل دیو هستش
یکشنبه 19 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
black chador - امریکا - ولدن . درسته دوست عزیز. شما دارید یک چیزهایی رو می شنوید ولی ما از نزدیک داریم میبینیم که چه بلاهایی سر مردم میارند. نمیدونم چند سال هست که ایران تشریف نیاورده اید ولی اگه بیاید خواهید دید که بر سر مردم چه آورده اند.دیگه نه بویی از محبت هست نه دوستی نه مهمونی های بی شیله پیله نه آن عشق و دوستی قدیمی هست. البته من سن زیادی ندارم ولی چیزی که به سن من قد میده و می بینم خیلییییییییی با آن زمان فرق کرده. دیگه همه به فکر خودشون هستن. البته عده ی کمی هستند که این خصلت ها رو ندارن ولی بهرحال مردم رو دیگه داغون کردن. شما دوستان عزیز از بیرون کار کنید ما هم از داخل هر کاری که از دستمون بر بیاد انجام میدیم علیه این رژیم نامشروع و تقلبی. شاد باشید دوست عزیز
یکشنبه 19 مهر 1388

33pooles - المان - دورتموند
عجب شتریی
یکشنبه 19 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز. من(خودم) سی سال پیش چند ماه قبل از شاه از ایران بیرون امدم. بزگترین فرقی که بین ایرانیان قبل از انقلاب و بعد از انقلاب میبینم دروغگویی هست. دروغگویی شده یک روش زندگی. البته ریشه این روش را میتونی دررژیم . اسلامی پیدا کرد. از اول انقلاب وقتی خمینی با دروغ گفتن به مردم ایران انقلابشون رو دزدید به مردم ایران این علامت را فرستاد که شما هم میتونید مسلمانان دروغی باشید و بعد برید توی خانهایتان مشروب بخورید موزیک گوش بدید ولی وقتی ما ازتون سوال کریم بهمون دروغ بگید. چنین شد که دروغ گفتن که در اسلام یک گناه بزرگ هست شده یک روش عادی در ایران اسلامی. البته طبق گفته بعضی از افراد این رژیم اسلامی دروغ گفتن به دشمن گناه نیست. ایا مردم ایران و دولت ایران دشمن یکدیگرن یا اینکه همه گنا هکارن؟
یکشنبه 19 مهر 1388

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
black chador - امریکا - ولدن . درسته دوست عزیز. یکی از اصلی ترین موارد دروغ گویی بود. البته من بر طبق شنیده ها دارم میگم. میگن اگر بخوای بچه ای رو تنبیه کنی اول والدینش رو تنبیه کن. حالا والدین مملکت و مردم ما چه کسانی هستند؟ همین افراد هستند که دارن به مردم دروغ تحویل میدن. از اولشون گرفته تا آخرشون که تقلبی نژاد باشه. نمیدونم مناظره هایی که زمان انتخابات پخش می شد رو دیده بودید یا خیر چون در یکی از آنها احمدی نژاد بصورت کاملا علنی و آشکار جلوی 50 میلیون نفر داشت دروغ میگفت.( مثل جریان تورم و یا هاله ی نور ). شاد باشید
دوشنبه 20 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . من وقتی ایراد ازدروغگویی مردم میگیرم انها را گناهکارنمیدونم بلکه این رژیم اسلامی را که مجبورشون میکنه دروغ بگن را گناهکار میدونم. بیچاره بچها قبل از برن مدرسه تعلیم میبینن که چطور دروغ بگن که مبادا معلم یا کسی دیگر از اتفاقات عادی که در خونشون اتفاق میفته سر در بیارن. این باعث میشه که اون بچه با دروغ بزرگ و برنامه سازی بشه.
دوشنبه 20 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.