مراسمی در آرامگاه آیت الله خمینی بدون حضور حسن خمینی

مراسمی در آرامگاه آیت الله خمینی بدون حضور حسن خمینی

مراسم تجدید مثیاق فرماندهان نیروهای انتظامی با بنیانگذار جمهوری اسلامی بدون حضور حسن خمینی، نوه آیت الله خمینی، در محل آرامگاه او برگزار شده است.

در جریان این مراسم اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتطامی گفته که اگر پلیس در جایی دست به سلاح برده و دست به خشونت زده برای تامین امنیت جامعه است.

حسن خمینی، نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی در پی انتخابات بحث برانگیز ریاست جمهور در ایران ، از حضور در مراسم تنفیذ و تحلیف محمود احمدی نژاد نیز خودداری کرده بود.

برخی رسانه ها و چهره های نزدیک به دولت محمود احمدی نژاد اخیرا از عملکرد حسن خمینی، نوه آیت الله خمینی انتقاد کرده اند و هشدارهایی کم سابقه به او داده اند.

پس از بازداشت تعدادی از اعضای گروه ها و احزاب اصلاح طلب در پی خشونت های پس از انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران، حسن خمینی به دیدار خانواده های برخی از آنها رفت.

bavar88 - هلند - امستردام
قرار نیست که سید حسن در هر مراسمی شرکت کند حتما دلیلی برای این کارش دارد. در ضمن این کارها های لایت کردن موضوعات بی ربط است. شاید الان وضع ایران کمی تغییر کرده ولی اگر این رهبر دینی نبود ایران نمی توانست در جنگ نابرابر با عراق دوام بیاورد. به کسی که در قرن اخیر یک انقلاب مردمی ایجاد کرده باید گقت خدا بیامرزدش.
جمعه 17 مهر 1388

arashan - استرالیا - ملبرن
bavar88 - هلند - امستردام. مثل اینکه بعد از سی سال تازه از یخچال اومدی بیرون دوست عزیز . چه قدر فکر کردی این حرفا رو نوشتی. اگه این انقلاب ننگین و نا مردمی اتفاق نمی افتاد یا اگر حتی دینی نمی بود اونوقت جنگی راه نمی افتاد. یا هم اینکه ۸ سال طول نمیکشید. خمینی کاش کوفت مخورد ولی جام زهر نمیخورد و ایکاش مردم روی واقعی این جانیان رو زودتر میشناختن. جنگ فقط به نفع این خونخواران بود که بتونن بیشتر دوام بیارن. حیف پولی که خرج مرقدش شده با اون قیافیه مضحکش و ننگ بر طرفدارانش که فقط در جهل دست و پا می زنن و هنوز به خرافات قرون وسطا مبالن البته دور از جون شما.
جمعه 17 مهر 1388

i.am.the.world - لو کزامبورک - اش
نمیدانم این عدم حضور حسن خمینی در سر مزار پدر بزرگش چه ولیمه ایی است یا چه جهش تاریخی است که مرتبن ثبت میشود. امیدواریم که حسن خمینی یا بزودی بر سر سنگ قبر پدربزرگش بنشیند و یا با ایشان محشور شود که ما و سایت ایرانیان لندن این خبر را مرتبن رویت نکنیم.!
جمعه 17 مهر 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
bavar88 - هلند - امستردام . به کسی که ایران را به 1400 سال پیش برگرداند باید گفت لعنت به ذات کثیفش، تف تو قبر خودش و طرفدارانش. لعنت بر خمینی کثیف و نابود باد راه و همراهانش. زنده باد ایران و ایرانی
جمعه 17 مهر 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
خدا بیازردتش!!!
جمعه 17 مهر 1388

siavash1 - انگلیس - لندن
باز دست به دامن این گور به گورشده شدند.
جمعه 17 مهر 1388

bahar miayad - المان - المان
bavar88 امستردام خودتون هم چیزهایی روکه گفتین باور ندارین واقعا که المان
جمعه 17 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
من که حرف بدئ نزدم که چاپش نکردین! فقط گفتم بلانسبت م......ح بدون برس م....
جمعه 17 مهر 1388

persian-girl - دانمار ک - کپنهاگ
لعنت ابدی بر تو دشمن ایرانی و خاک ایران به امید خدای ایران ترفدارانش و جمهوری اسلامی اسهالی هر چه زودتر نابود خواهد شد
جمعه 17 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
فرزندانه خمینی و خلخالی خودشون میدونن که این جلادان قرن بیستم چه گ...بودن.
جمعه 17 مهر 1388

Anderanik - سوئد - استکهلم
ننگ و نفرین به ذات پلیده وکذاب خمینی و اجداد قرون وسطایش.نابود باد ج ا و طرفداراش.زنده باد ازادی که بهزودی میبینیم.
جمعه 17 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
گوربابای این مرد کثیف که ایران را قتلگاه کرد قبرش باید ابریزگاه شود.همین
جمعه 17 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
خمینی دجال خودش آش دهن سوزی نبود که نوه اش باشه.
جمعه 17 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
bavar88 - هلند - امستردام ببخشیدا پس عمه اتان بود که00 70000 آدم را فرستاد قبرستان بعدش هم گفت جام زهر را خوردم!! و با آن افتضاح پس از 8 سال آشتی کرد!! البته حق هم داری وقتی ریست ا.ن تو روز روشن میگه 68٪ رای اورده از شما دیگه بهتر ازا ین حرف در نمیاد.
جمعه 17 مهر 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
مکانی مناسب برای عمومی!
جمعه 17 مهر 1388

poriyaye_vali - کانادا - تورنتو
باور 88ـــ هلند ـــ امستردام ــ حال شما خوبه؟؟؟از کسیکه بعد از سالهامثلا تبعید هنگام بازگشت به وطن گفت هیچ احساسی ندارم دفاع نکن حاجی...اگه اسمون بیادزمین ..زمین بره اسمون ملا سر قبری به دردحکومت نمیخوره چون ذاتش مفت خوره وبه قولا بد ذاته
جمعه 17 مهر 1388

koohkan - سوپد - مالمو
باوارا 88 هلند. بله اگر این رهبر دینی نبود و این انقلاب شکوهمند اتفاق نیفتاد بود اکنون میلیون ها جوان ایرانی زیر خاک نخوابیده بودند ومیلیون ها ایرانی نظیر من و تو اواره و دربدر مناطق مختلف جهان نبودند و کشور ما اینگونه در ورطه جهل و خرافات و عقب ماندگی در نغلطیده بود.چشمانت را باز کن و با مغزت فکر کن
جمعه 17 مهر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
مرگ برخامنه ای دیکتاتورولعنت برخمینی خون اشام .شاه قبرستانان مارا ابادی کرد.نفت رامجانی میکنم .اب وبرق رامجانی میکنیم وپدران ماحق ندارند برای ماتصمیم بگیرندو........یادتان میاید درهواپیما پرسید چه احساسی داریدوارد ایران میشوید .جواب گفت هیچی.ما چقدر .......بودیم که یک خون اشام رابرهبری انتخاب کردیم .درود به همه جانباختگان راه ازادی.
جمعه 17 مهر 1388

bavar88 - هلند - امستردام
دوست عزیزی که راحت توهین می کنی به باورهای کسی که با شما هم عقیده نیست اصولا توهین کار ادم های سخیف و بی سواد است و جوابی هم برای ان نیست. اگر کسی در ذهن شما عزیز و محترم است شاید برای من به اندازه یک پشکل هم ارزش نداشته باشه پس بهتر است توهین نکنی و جواب منطقی بدهی.
شنبه 18 مهر 1388

omid var - کانادا - تورنتو
bavar88 - هلند - امستردام. بابا تو هم مثل اینکه حالیته. پیشنهاد میکنم تو هم یک دونه از این عمامه ها سرت ببندی تا مخت یکمی دم بکشه. یه..میشئ. لعنت بر خومینی و....
شنبه 18 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
باور 88 عقیده هر انسانی محترمه ولی عقیده ای که از بچه بازی و تجاوز دفاع کنه قابل دفاع نیست درضمن خمینی یک دروغگوی پست فطرت بود .او حیوانی بیش نبود و دفاع از او فقط کار خائنین به ایرن است. بیدار شو .
شنبه 18 مهر 1388

siavash1 - انگلیس - لتدن
بچه های خارج از ایران تا میتونید فحش نسارش کنید تا بچه های داخل ایران فیض ببرند!!. bavar88 - هلند - امستردام: دوست عزیز اگه خمینی نبود جنگ ایران و عراق به 8 سال نمی کشید و این همه مثیبت نمی کشیدیم هیتلر دوم وصیله ایی بهتر از جنگ برای اثبات حکومتش نداشت.اون زمان, همچون این دوران بهترین راه بقا ادرس غلط دادن بود.الان به امریکا و اسرائیل گیر دادن و به این وصیله میخواهند ذهن مردم رو ببرند تو افساید!(اما دستشون رو شده). زمان جنگ هم, ذهن ,احساسات ,جسم مردم را فرستادن تو افساید.جوان ها که شهید شدند, خانواده ها هم داغ دار.رادیو و تلویزیون هم شستشو مغزی و بازی با احساسات و تازه کردن داغ دل مردم و هزاران فاکت های دیگه که میتونه هر انسانی رو قانع کنه که خمینی دیکتاتورترین فرد روی زمین بود. خامنه ایی هم پیرو خطش .درسته که هرکس عقیده خودشو داره ولی منطق حرف اول و اخرو میزنه.
شنبه 18 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
bavar88 - هلند - امستردام . وقتی یک باور به ضرر کشور و مردم باشه باید بهش توهین بشه باید جلوش گرفته بشه تا بیشتر از این خرابکاری نکنه حتی در کشورهایه کاملا دموکراتیک هم با باورهایه اشتباه و زیان بار برخورد میشه . منم تنها چیزی که در مورد شما می ونم بگم اینه که به نظرم شما اصولا نمی تونید فکر کنید چه برسه که باور داشته باشید
شنبه 18 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
بمرید با ان تجدید مثیاق تان
شنبه 18 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
siavash1 - انگلیس - لتدن. نمیخواد فحش بدیم چون اسم خمینی برای بیشتر مردم ایران مثل یک فحش هست که سی ساله مرتب در گوششون بهشون یاداوری میکنه که چطور این اشغاله بچه باز انقلابشونو دزدید.
شنبه 18 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
poriyaye_vali - کانادا - تورنتو . دست شما درد نکند.این - bavar88هلند - امستردام تا به امروز در خواب بوده.مانند مهدی در چاه.
شنبه 18 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.