فال روز جمعه ۹ اکتبر - ۱۷ مهر

فال روز جمعه 9 اکتبر - 17 مهر

فروردین

در آغاز امروز حسن خودجوشی و خود انگیختگی تان باعث می شود که حسابی سرگرم باشید. در این روزها خریدن یک یادگاری گرانقیمت برای فردی که عمیقا" دوستش دارید وسوسه کننده است، ولی اطمینان پیدا کنید که در هنگام خرید دقت زیادی به خرج می دهید تا دقیقا همان چیزی را پیدا نمایید که در جستجوش هستید.

اردیبهشت

 در این روزها زمانی که متوجه می شوید همسر یا عزیزتان مخفیانه در مسایل مالی شما دخالت کرده حیرت می کنید و گرچه چیزی برای پنهان کردن ندارید ولی مایل نیستید حتی عزیزترین فرد زندگی تان از اعتماد شما سوءاستفاده کند.

خرداد

 تجربیات جدید خوب هستند به شرط آن که با احتیاط آنها را امتحان نمایید. در این زمان ممکن است از ارتباطی روشنفکرانه رابطه ای عاطفی به وجود آید ولی اگر تلاشی مشترک و هماهنگ برای کمک به پیشرفت آن صورت ندهید آتش آن خیلی زود خاموش می شود.

تیر

ممکن است از نظر مادی تا حدی در تنگنا قرار بگیرید ولی آن بدین معنا نیست که نمیتوانید با همسر یا عزیزتان به تفریح و گشت و گذار بروید. رفتن به پیک نیک، پارک یا کوهنوردی همان تفریح و سرگرمی را در اختیارتان می گذارند که نیازمندش هستید.

مرداد

مایلید از روی محبت و با مهربانی سر به سر اطرافیانتان بگذارید و با آنها شوخی کنید، اگر تصور میکنید که شخصی را با شوخی های بی غرض خود رنجانده و دلخور کرده اید خیلی زود اقدام به عذر خواهی کنید.

شهریور

همه چیز همانطور که در ظاهر به نظر می رسند، جالب نیستند، پس در این زمان، قبل از دست زدن به هر کاری، صبر و حوصله به خرج دهید و به دقت حق انتخابهای متع تان را سبک و سنگین نمایید.

مهر

اضافه کردن عنصری غیر معمول به زندگی عاطفی تان، باعث می شود که همسر یا عزیزتان روی ابرها به پرواز در آید. مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اطرافیان خود کسب کنید، ولی اگر با خجالت و کمرویی آنها مواجه شدید، بهتر است صبر و حوصله به خرج دهید تا زمان مناسب برای افشای حقایق بیشتر فرا برسد.

آبان

در هنگام اتخاذ یک تصمیم به تنهایی، زمانی دشوار و بغرنج را در پیش رو خواهید داشت، ولی با بهره گیری از عقل سلیم و شعور، این دوره بلاتکلیفی را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت.

آذر

 در حین یادگیری مهارتهای جدید یا ثبت نام در کلاسهایی که برایتان جالب هستند، اوقات خوب و خوشی را در پیش رو خواهید داشت. در صورتی که متاهل هستید و وقت خیلی زیادی را با همسرتان در خانه سپری میکنید قطعا احساس کسالت و افسردگی بر شما مستولی می شو، پس از خانه بیرون بزنید، در سرگرمی های جمعی شرکت کنید.

دی

تا جای ممکن از پند و اندرزهای دوستان استفاده کنید و به دنبال راههای میانبر و فرعی نباشید. در این هنگام گشت و گذار با دوستان، فرصت آشنایی با فردی جدید و ویژه در اختیارتان قرار می گیرد.

بهمن

آشنایی با افرادی که نقطه نظرات و عقایدی مشابه شما دارند، امکان ترقی در آینده را در اختیارتان قرار می دهد. ممکن است برای اثبات خودتان، لازم باشد که تلاش بیشتری به خرج دهید.

اسفند

دوستان و آشنایانی که تا چندی پیش اعصابتان را خورد می کردند، به شدت کمک حالتان خواهند بود، به شرط آن که مشتاقانه از آنها تقاضای کمک و همراهی کنید. شانس و اقبالی در خانه تان را به صدا در می آورد، به هیچ وجه آن را از دست ندهید و پذیرای آن باشید.

vezveznazi - ایران - ایران
مرسی جالب بود
جمعه 17 مهر 1388

siah pust - انگلیس - منچستر
فکر نمی کنم دلم بخواد برای کسی کادو بخرم...
جمعه 17 مهر 1388

z.pink - ایران - تهران
بسیار مچکرم...فال من درست بود
جمعه 17 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.