اضافه شدن تصاویر ۱۱ شهر کانادا به سیستم جستجوی Google Map

اضافه شدن تصاویر 11 شهر کانادا به سیستم جستجوی Google Map

تابناک :از روز چهارشنبه هفتم اکتبر، تصاویر خیابان ها و ساختمان های 11 شهر کانادا به سیستم جستجوی سایت Google Map افزوده شد.

به گزارش ایرانتو هم اکنون کاربران و بویژه علاقمندان مهاجرت به کانادا ، می توانند هر کجای این کشور را که مایل باشند با کیفیت بالا مشاهده کنند.

شهرهایی که تصاویر آنها در گوگل قرار گرفته عبارتند از: تورنتو، مونترآل، ونکوور، اتاوا، کلگری، کبک سیتی، هلیفاکس، کیچینر، واترلو، اسکوامیش و ویستلر.

با اینکه گسترش سیستم تصویری گوگل (Google Street)، از آمریکا و اروپا به کانادا، با بحث های داخلی بین مقامات حفاظت از حقوق خصوصی کانادا و شرکت گوگل، همراه بود، اما مردم این کشور از این اقدام گوگل استقبال کردند.

نکته جال توجه اینکه چهره همه آدم ها و شماره پلاک خودرو ها کمی محو شده اند تا قابل شناسایی نباشند.

همچنین مشاورین املاک می توانند، منازل فروشی و اطراف آن را ابتدا در دفتر خود و بر روی صفحه مانیتور به خریداران نشان دهند و بعد از آن برای دیدن داخل منزل، به محل عزیمت کنند.

هم اکنون هموطنان عزیز و منتظران مهاجرت و تحصیل ، می توانند سفر مجازی خود را به کانادا بدون پرداخت هزینه بلیط و دریافت ویزا آغاز کنند!

توجه داشته باشید، در این سفر ، همه فصول سال را در کنار هم تجربه خواهید کرد... مثلا ممکن است یک خیابان تورنتو را در زمستان ببینید و دیگری را در تابستان!

کافیست نشانی و کد پستی نشانی مورد نظر خود را در بخش Google Map وارد کرده و سپس آدمک زرد رنگ سمت چپ تصویر را با ماوس خود ، بر روی خیابان مورد نظر بکشید.

خیابان هایی که به رنگ آبی درمی آید، مشمول تصویربرداری هستند.

اگر آدمک مزبور به رنگ زرد نبوده و سفید مانده باشد، به معنی آنست که هنوز تصاویر آن بخش از کشور یا شهر در کانادا به گوگل اضافه نشده است.
parizad27 - کانادا - کچینر
هه هه هه حالا من میتونم خونه مونو تو مدرسه هم ببینم. خیلی کول هست نه؟ حسودیتون نشه. خوب شما هم بیاین کچینر.
جمعه 17 مهر 1388

dokhtar sharghi - فرانسه - پاریس
امتحانش کردم ! عجب چیز جالبیه !!
جمعه 17 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
قابل توجه مسلمانان عقب افتاده.
جمعه 17 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
عشق ایرانیها.خوش باشید با رویای کانادا
جمعه 17 مهر 1388

kamangir - نروژ - اسلو
چه ندید بدید.اینجا که سالهاست تو گوگل هست.چه دیر به اونجا رسید.حالا مبارک باشه.
جمعه 17 مهر 1388

salar_ee - کانادا - مونتریال
خلی جالب بود منکه خیلی حال کردم
جمعه 17 مهر 1388

i was born to be free - کانادا - تورونتو
parizad27 - کانادا - کچینر . اسم شهری که شما هستی کیچنر هست نه کچینر ............
جمعه 17 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
. kamangir - نروژ - اسلو . من سعى کردم میدان frederiks gate را از طریق گوگل ( street view ببینم اما نتیجه اى نداد و کماند street view لینک نداشت شما چگونه ملاحظه مى کنید
شنبه 18 مهر 1388

kamangir - نروژ - اسلو
amir-amir - کانادا - تورنتو . ببین تو گوگل شاید خوب سرچ نکردی.اما زمان زیادی هست که اومده و خیلی راحتمون کرده. جالب هست.frederiks gate3. 3 یادت رفت.الان چک کن.میبینی
شنبه 18 مهر 1388

+1
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟