بعد از سیب زمینی رایگان، نوبت به چای رسید

بعد از سیب زمینی رایگان، نوبت به چای رسید

یک منبع آگاه در وزارت جهاد کشاورزی از توزیع چای خشک ایرانی بین مردم به صورت رایگان خبر داد .

این منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی وطن گفت: از آنجا که محصول چای از اقلام خرید تضمینی است و قانون 1368 خرید تضمینی مجلس شورای اسلامی دولت را ملزم می کند برای حمایت از کشاورزان برخی از محصولات را به صورت تضمینی و بر اساس قیمت مصوب خریداری کند.
.
وی در ادامه اظهار داشت: در این میان چای نیز از این دست محصولات به شمار می رود که دولت از کشاورزان گیلانی و مازندرانی به صورت تضمینی خریداری می کندکه با طی تشریفات قانونی به صورت مزایده به فروش می رسد .

بیشتر این محصول در بازار داخل مصرف می شود و مقداری نیز در انبارها باقی می ماند که دولت بنا دارد تا چای مانده در انبارها را در اختیار مردم قرار دهد و آن را توزیع کند .

البته زمان و نحوه توزیع چای هنوز مشخص نشده است که به محض اطلاع از آن به آگاهی مردم خواهد رسید.

وی افزود به دلیل تغییر ذائقه مردم در مصرف چای و تمایل به مصرف چای زود رنگ و معطر باعث شده تا تمایل به مصرف چای ایرانی که دیر رنگ است کاهش پیدا کند در صورتی که چای ایرانی دارای خواص دارویی نیز هست و چای کاملا سالمی است و فاقد مواد رنگ دهنده و طعم دهنده شیمیایی است و زیانی به سلامت انسانها وارد نمی کند .
nikita - روسیه - کازان
با سلام و تشکر از سایت خوبتون.چرا دانلود فیلم مرد آفتابی. شماره756259. ممکن نیست؟
------------------------
کاربر گرامی
لینک دانلود فیلم تصحیح گردید
با تشکر از توجه شما
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

nasim irani - اتریش - وین
سلام به مسولین سایت...آنتیمس دق نکنی ازسلام من!!!!حکومت دجال آخوندی به سرکردگی ولایت نگین وقیح جان ومال مردم رامی گیرد وبه آنها صدقه می دهد.دوستان به هموطنان خقردهید چای رابریزندبیرون ونشان دهند که ملت باشرف وباغیرت مامحتاج گدایان همیشه دلال نیستند.ملاعادت کرده به گدایی وچون خودش مفت می گوید وکالای فاسد دین خودش رامی فروشد حال برای ازدست ندادن موقعیتش به هرترفندی دست می زند.دوستانی که درایران هستید هم دیگرراتشویق کنید که ازگدایان دیروز ودزدان امروز صدقه قبول نکنند.زیرا عزت مادرگرو براندازی این ددمنشان است...یادمان باشد که اینها ازمنابع وثروت خودماچماق درست کردند وبرسرمان م یکوبند.من به کلام خداوندسبحان ایمان دارم که می فرماید جامعه کفرماندنی است وجامعه ظلم ویران شدنی.بیایم یکی شویم وپتک نفرتمان رابرسرولایت وقیح وارازل واوباشش بکوبیم.یادزندانیان دربند ازاسانلوی قهرمان ملی گرفته تا تمامی آزادمردان ایران زمین گرامی باد..یادرفتگان همیشه زنده جاوید...به امید ایرانی بدون کینه وجهل!!
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

razmandeh - سوئد - استکهلم
بازم بگید که این دولت مردمی نیست و به فکر مردم نیست !!!!!!!!!!!!!!!. آقا از اون قندو شکر‌ها هم که ته انبار‌ها مونده که( اسرائیل نگذاشت بفرستین واسه غزه ) بین مردم توزیع کنید چون چای بی‌ قند که صفا نداره!!!!!!. خر جدو ابادتونه پدر سوختهای بیشرف . شماها جون به عزرأیل نمیدید چای مجانی‌ می‌خواهید به مردم بدید!!!!!. باز چه خوابی‌ واسه مردم دیدید خدا به روی مردم رحم بکنه!!!!! معلوم نیست باز چی‌ میخواهند . مردم چای نمیخواهند.. آزادی میخواهند اونم از نوع آزادش نه کوپنی!!!. .
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

rino - ایران - قزوین
واقعاَ دولت به این خوبی، سیب‌زمینی مفت میده، چای مفت میده، دیگه چی میخواید بهتر از این؟!!. تازه من شنیدم احمدی‌نژاد سواری مفت هم میده،
جمعه 17 مهر 1388

langagri - ایران - ساری
سیب زمینی که اروپاییان حاضر نبودند خوراک خوکشان کنندرو به خورد این ملت دادند رای گرفتند حالا چای رو میدن دهن ملتو ببندند تا امتیازاتی رو که به 5+1 دارن میدن در امتیاز هسته ای رو سرپوش بذارن اینها روی ناصرالدین شاه رو در واگذاری امتیازات سپید کردن
جمعه 17 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
ماندن در خیابانها کابوس وحشتناک رژیم است / بیایید این کابوس را برای این جنایتکاران تبدیل به واقعیت کنیم / ۱۳ آبان . دانشجویان در کنار مردم - دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف.پاینده ایران همیشه ازاد.
جمعه 17 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
((این اشک دیده‌ی من و خون دل شماست)) پروین اعتصامی
جمعه 17 مهر 1388

OmidParsi - ایران - تهران
از یک خبرنگار که دوستم هست شنیدم که بخشی از این چای مربوط به چای انبار شده در طی 5 یا 6 سال گذشته هست یعنی چندین ساله که انبار شدن و خدا می دونه چه بر سر مردم بیاره.اگرچه خیلی ها که محتاج نون شبشون هستن و با وجود چندین فرزند و هزار و یک مشکل زندگی مجبور از این مواد غذایی استفاده کنن .مثلا در قضیه ی پخش سیب زمینی رایگان خیلی ها چنان بر سر سیب زمینی ها هجوم می بردن که انگار شمش طلا پخش کرده اند. به هر حال این هم آخر عاقبت ملت سربلند ایران بعد از 30 سال حکومت آخوندیه که از این بددتر هم می شه کی فکر می کرد قیمت یک دونه نون باگت معمولی از 50 تومان یکدففعه به 300 تومان برسه منتظر پخش نان مجانی و هجوم محتاجان باشین
جمعه 17 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
bluestar - ایران - تهران تازگی از ایات آسمانی به بیتهای زمینی رسیدی!! چطور شده !!
جمعه 17 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
hamesheh bahar - من تناقضی نمیبینم
یکشنبه 19 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
nasim irani - اتریش - وین. تو مطمئنی کلام خدای سبحانه؟؟؟گرفتاری عزیزم!!
دوشنبه 20 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.