شکایت رحیمی از سه نماینده مجلس

شکایت رحیمی از سه نماینده مجلس

مدرک تحصیلی آقای رحیمی از چند سال پیش محل بحث بود

محمدرضا رحیمی، معاون اول محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران، از سه نماینده مجلس ایران به کمیسیون اصل نود مجلس شکایت کرد.

شکایت محمدرضا رحیمی از احمد توکلی، الیاس نادران و علیرضا زاکانی در شرایطی تقدیم کمیسیون اصل نود شده که این سه نماینده چند روز پیش از آقای رحیمی به دلیل جعل مدرک، استفاده از امکانات دولتی و دریافت حقوق با ارایه مدارک تقلبی به این کمیسیون شکایت کرده بودند.

از حدود دو سال پیش که بحث مدرک جعلی علی کردان، وزیر سابق کشور ایران در مجلس مطرح شد، بحث هایی هم درباره تقلبی بودن مدرک آقای رحیمی که آن زمان معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور بود، به میان آمد که حال با انتصاب آقای رحیمی به معاون اولی و با شکایت این سه نماینده اصولگرا وارد مرحله جدیدی شده است.

الیاس نادران، یکی از نمایندگانی که بیش از دیگران پیگیر این بحث است و تا به حال چند بار در نطق های خود در مجلس بحث تقلبی بودن مدرک آقای رحیمی را پیش کشیده است، به خبرگزاری فردا گفته است اگر کمیسیون اصل نود به شکایتش رسیدگی نکند، آن را در دستگاه قضایی پیگیری خواهد کرد.

به گفته آقای نادران، "هر متقاضی استخدام در ادارات دولتی باید از فیلترهای گوناگونی عبور کند، ولی آقای رحیمی می تواند به راحتی مدرک جعل کند و بعد از آن با تمام اتهامات دیگری که به او وارد است به عنوان معاون اول انتخاب شود."

آقای نادران همچنین روز یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۸ در نطق میان دستور خود در مجلس با ارائه اسنادی از هیات رئیسه مجلس خواست این موضوع را پیگیری کند و گفت با توجه به اینکه قبلا هم این درخواست را مطرح کرده و هیات رئیسه پیگیری نکرده است، این هیات را در این "سیئه" شریک می داند.

استاندار سابق کردستان

محمدرضا رحیمی که در کردستان به دنیا آمده است، در دوره دوم ریاست جمهوری اکبر هاشمی رفسنجانی در سال ۱۳۷۲ استاندار کردستان شد که با روی کار آمدن محمد خاتمی در سال ۱۳۷۶ عبدالله رمضان زاده جایگزین او در استانداری کردستان شد.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۷۶ استان کردستان، جز استان مازندران محل تولد علی اکبر ناطق نوری کاندیدای دیگر آن دوره، تنها استان ایران بود که آرای محمد خاتمی در آن کمتر از آرای آقای ناطق نوری بود.

ستاد انتخاباتی محمد خاتمی مدعی شد که محمدرضا رحیمی، استاندار وقت کردستان در آنچه این ستاد به عنوان "تخلف انتخاباتی" از آن یاد می کرد، دست داشته است و از او شکایت کرد اما پس از چندی این شکایت پس گرفته شد.

آقای رحیمی مدتی از مشاوران قوه قضائیه بود و در مجلس هفتم به ریاست دیوان محاسبات کشور رسید.

aghozdar - ایران - تهران
نامرد هاش تا ته خط شکایت پیش نمیرن . لااقل برای مردم روشن بشه که چه کسانی دروغ می گویند.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

schajane - اتریش - وین
یاد میآید دوران رضا شاه آلمان ها ایران بودند و چند ساختمان ایران. درست کردند مانند ساختمان راه آهن و بانگ ملی و.. و وزارت دادگستری. که مهندس این ساختمان ها مهندس موریس نامی بود مهندس موریس میپرسد. از رضا شاه این ساختمان دادگستری چرا دادگستری باشد رضا شاه برای . آدم ها خلف کار در این ساختمان محاکم شوند موریس تعجب میکند و میگوید. ایران 18 میلیون جمعیت دارد همه دزد و جنایت کار و خلاف کار هستن کی را. میخواهید داد گاهی کنید گفت اولیش خودم هستم. بله 30 سال این جمهوری اسلامی تقلب و دروغ و سر هم کلاه گذاشتن هستند. حالا همه دارند همدیگر لو میدهند و همه الهی شده است و حقیقت گو آخوند. جماعت دزد بود و جنایت کار و کلک زن بود است و این رژیم اسلامی تا بحال. راست گفته است.؟. باید گفت کور و خر خودتان هستید و دست برداری از این فتنه بازی ها .
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

mahmood2009 - ایران - یزد
مرتیکه قلابی
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
ماندن در خیابانها کابوس وحشتناک رژیم است / بیایید این کابوس را برای این جنایتکاران تبدیل به واقعیت کنیم / ۱۳ آبان . دانشجویان در کنار مردم - دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف.پاینده ایران همیشه ازاد.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

ufo - دانمارک - وایله
ما بایداز خدا به خدا شکایت کنیم.این شده زندگی روزمره ما جهل و نادانی شده طاعون افتاده به جون ملت .اون از رهبرش که تو خانه اش یک ائینه نداره که با خودش حرف بزنه.اون از رئیس جمهورش که فکرمیکنه ننه اش مناخیم بگینه وباباش استالین.واینم ازوزیروزراش که شده خندق بلا.بله باید از خدا به خدا شگایت کرد.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

خرم - ایران - تهران
بنده خدا تمامی مدارک تحصیلییش ازاول مهدکودک ومدرسه ابتدایی تادکتراودانشیاری وفوق دکترا وپروفسوری وفوق پروفسوری و تمام کامل دانشمندی زیر بغلش گذاشته وکلی شاداب وخندان می رود به حوزه علمیه مقدس تامدارکش با دروس حوزوی وعملی حوزه مغدص علمیه تکمیل وبا نمرات ودرجات عالی وعالیه عملی وفوق عملی حوزه وی کامل وتکمیل شودوخدواند درحوزچه علمیه دردروس عملی باصابران وبردباران میباشد.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

shekvegar - ایران - تهران
مدتی بود نبودم . در واقع آقای رحیمی از افرادی شکایت کرده که ازش شکایت کردند !! شما فقط کافیه یه نگاهی به پریستیژ این آقا بندازید تا ببینید دکتر جماعت چه تیپی داره ! مثل مانکن های فرنگی ایستاده لامسب ! ناز و عشوه میره . کسی ناز آقارو خریداره . من خریدارم . خسته ام اما امیدوار ..
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
قیافش به رفتگر بیشتر میخوره(به رفتگرها توهین نشه!)
شنبه 18 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.