دردسرهای حمید سوریان پس از اهداء مدال به احمدی‏نژاد : از تحقیر و هو شدن تا تهدید به مرگ

دردسرهای حمید سوریان پس از اهداء مدال به احمدی‏نژاد :
از تحقیر و هو شدن تا تهدید به مرگ

تابناک : پس از آنکه حمید سوریان پر افتخارترین کشتی گیر فرنگی کار ایران برای چهارمین بار به نشان زرین قهرمانی جهان دست یافت و محبوبیتش را بدین شکل به اوج رساند، دست به اقدامی زد که فضای منفی و غیرقابل هضمی را بر علیه وی در سطح جامعه و حتی فضای ورزش به وجود آورد.

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک؛ تنها مرد طلایی ایران در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان 2009، هنگامی که قهرمانی را در آغوش گرفت و به روزهای اوج بازگشت، گردن‏آویز قهرمانی‏اش را از دریچه سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس به شهدای هشت سال جنگ تحمیلی اهداء کرد و اینچنین بود که نگاه این طیف نیز به حمید سوریان بیشتر جلب شد.

اما این تمام ماجرا نبود و پس از بازگشت سوریان به ایران، احمدی‏نژاد که از عملکرد و منش او خرسند شده بود، از این قهرمان دعوت کرد تا در دیداری از وی به شکل حضوری تقدیر کند و اینچنین بود که حمید سوریان با خواندن متنی که در دست داشت، نشان زرینش را علاوه بر اهداء به شهدای دفاع مقدس، به رئیس دولت دهم نیز اهداء کرد؛ اتفاقی که به سرعت بازخوردهایش در سطح جامعه، میان اهالی ورزش و به تبع آن سایت‏های غیررسمی داخلی و برخی رسانه‏های خارجی نمایان شد و اعتراض‎هایی در خفاء به این حرکت سوریان صورت پذیرفت.

ماجرا البته به همین گلایه‏های ساده برخی خاک‏خورده‏های ورزش ختم نشد و حمید سوریان از همان روز شاهد پیامک‏های متعددی بود که با ادبیاتی تهدید‏آمیز، از آتش زدن خانه و زندگی‏اش خبر داده بودند و او را با بدترین الفاظ مورد خطاب قرار داده بودند تا حمید در ساده‏ترین رویه تلفن همراهش را خاموش نگه دارد و ترجیح دهد، مدتی را در سایه به سر کند تا فضا آرام بگیرد اما کدام سایه؟!
او هنگامی که به برخی سالن‏ها برای تمرین یا سرکشی رفته بود، برخی رفتارهایی همچون هو شدن روبرو شد و جملات و القابی زشت‏تر از آنچه بتوان حتی تلویحاً به آن اشاره کرد، به او و خانواده‏اش نسبت داده شد تا برای خرد کردن قهرمان از هیچ چیز کم گذاشته نشده باشند و حمید را مجدداً با این جمله برخی معترضان درگیر سازد که اگر قصد اهداء مدال را داشتی چرا به رهبری اهداء نکردی یا تقدیم آستان قدس رضوی نکردی و خادمی امام هشتم را به افتخاراتت نیافزودی؟

در این میان برخی رسانه‏های نزدیک به سوریان با توجه به اوضاع تلاش کردند با قهرمانان و مدال‏آوران گفت و گوهایی در تایید رفتار حمید داشته باشند و بدین شکل فشار از روی این قهرمان تا حدودی برداشته شود اما دریغ که تماس‏‏ها به قهرمانان حاصلی نداشت و از میان آنهایی که پاسخ تلفن‏شان را دادند، متاسفانه به جز حسین رضازاده کسی حاضر به گفت و گو برای حمایت از او نشد تا دست آخر اشاره یک سایت نزدیک به دولت به این اتفاقات، موجب علنی شدن خبری شود که صرفاً در اخبار محرمانه برخی رسانه‏ها درج شده بود.

محمدرضا یزدانی خرم ضمن تایید دردسرهایی که برای حمید سوریان به وجود آمده پیرامون شایعات مطروحه گفت: به هر حال فضای سیاسی کشور به شکلی است که هر کنشی با واکنش‏هایی همراه می‏شود که شاید بتوان نام آن را تندروی گذاشت و قطعاً اگر در زمان دیگری چنین برنامه‏ای انجام می‏شد، به هیچ عنوان چنین واکنشی را به همراه نداشت.

رئیس فدراسیون کشتی که با نایب‏قهرمانی کشتی فرنگی و سومی کشتی آزاد مقبولیت خود را تا حدودی بازیافته، یادآور شد: این دیدار یک حرکت برنامه‏ریزی شده نبود و وقتی تیم از دانمارک بازگشت، آقای رئیس‏جمهور برای دیدار این قهرمان جهان به واسطه رفتارش که چهارمین نشان قهرمانی جهانش را به شهدا اهداء کرد ابراز تمایل کردند و حمید سوریان نیز به دیدار رئیس‏جمهور رفت و مدالش را علاوه بر شهدا به رئیس‏جمهور مکتبی کشورمان که در نیویورک از حقوق ایران دفاع نموده بود، اهداء کرد. در واقع سوریان نشان مذکور را صرفاً به شخص رئیس‏جمهور اهداء نکرد، بلکه به جایگه والای ریاست‏جمهوری در ایران هدیه داد.

یزدانی خرم در خصوص شایعاتی که به جو ضد سوریان دامن زده و عنوان شده وی صد میلیون تومان بابت اهداء این مدال دریافت کرده، تاکید کرد: این قهرمان با اخلاق حتی یک ریال برای اهداء این مدال از هیچ نهادی دریافت نکرده و حتی جوایز کشتی‏گیران مدال‏آور که او نیز یکی از آنها است نیز اهداء نشده است. تصور بنده این است که نباید به این شایعات دامن زد و می‏بایست شان این قهرمان که برای ملت ایران افتخارآفرین شده، همچون گذشته حفظ شود.

 
حمید سوریان تهدید به مرگ شد
 
پرچم: حمید سوریان که پر افتخار ترین کشتی گیر فرنگی کار ایران به شمار می رود با اهدای مدال طلای خود به دکتر احمدی نژاد مورد حملات تندی قرار گرفته است.

وی که در هفته دفاع مقدس با یاد شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی مدال طلای خود را تقدیم رئیس جمهور کرد تا به عنوان یادگار در موزه هدایای ریاست جمهوری باقی بماند به ناگاه با شدیدترین حملات به خصوص از سوی رسانه های خارج از کشور مواجه شد. تا به حدی که در ایران نیز به جز حسین رضا زاده هیچ یک از ورزش کاران جرات تایید و حمایت از سوریان را نیافتند.

اما پس از این اقدام که بنا بر علاقه شخصی سوریان به دکتر احمدی نژاد انجام گرفت در روزهای اخیر برخی حرکات غیر منطبق با موازین عرفی و اخلاق پهلوانی و ورزشی به حاشیه دار شدن این ماجرا دامن زده است. مانند اینکه برخی اشخاص با ورود سوریان به سالن های ورزشی او را هو کرده و به او اهانت کرده اند.

بنا بر این گزارش، دامنه فشارها بر سوریان به خاطر تقدیم مدال خود به دکتر احمدی نژاد به اینجا محدود نمانده و مخالفان این اقدام، با ارسال پیام هایی وی را تهدید کرده اند که خانه خود و خانواده اش را به آتش خواهندکشید. همچنین شنیده شده که پیامک هایی به سوریان ارسال شده که با شماره های مختلف وی تهدید به مرگ شده است.
shahin 12 - انگلیس - انگلیس
رئیس‏جمهور مکتبی کشورمان که در نیویورک از حقوق ایران دفاع نموده بود!!!. از کدوم حقوق ایران دفاع نمود!!!؟؟؟. انگلیس
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

arash050 - امارات - امارات
کی میدونه بشت صحنه چه خبره بذارین بنده خدا حالشو بکنه بعدم نظر شخصی خودشه بیاییم به عقاید بقیه احترام بگذاریم . موفق باشید
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
بچه بسیجی به چه قیمتی !!!!!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

کورش پارسی - امریکا - سانتاباربارا
حیف ان مقام و این مدال که بر پیکر و گردن تو نقش بست. خاک عالم بر سر تو و امثال تو.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

alisa1 - ایران - تهران
در این زمانه بی های و هوی لال پرست. خوشا به حال کلاغهای قیل و قال پرست
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

seda jan - انگلستان - گلاسکو
دم مردم گرم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

iran-azad - ایران - تهران
کنار ا.ن نشست ا.ن شد
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

invincible - آمریکا - مینستا
سلام به شما هموطنان عزیز:. البته ما ایرانیها میدونیم که بعضی‌ از ورزشکارن رو بزور و یا تهدید به این کارها و میدارن ولیکن مخصوصا کشتی‌ گیران باید مدل و سمبلشن تختی و آزاد منشی باشه در غیر این صورت در میان مردم منفور میشن همونطوری که رضا زده با وجودی که در المپیک و جهان اوّل بود ولیکن در بین مردم جایی‌ نداره و یا دیگران مثل علی‌ دایی، من یادمه که واگتی‌ به حبیب خبیری(فوتبالیسته تیم ملی‌ ایران) گفته بودن برو مصاحبه و اعتراف و توبه کن گفت بود هرگز!! درود به تمامی ورزشکرن عزیز ایران زمین از تختی گرفته تا تمامی اونهایی که توی زندانهای ملاها هستن،در ضمن تنها رژیم حرف از تهدید و این دروغا می‌زنه و باور نکنید،باز هم درود به تمامی ورزشکارن زن و مرد ایران زمین و مرگ بر احمدی‌نژاد و خامنه‌ای،درود بر شما آزادیخواهان وطن!!! پیروز باشید خیر پیش!!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی؟. طبق سنن ایرانی یک قهرمان کسی است که در راستای اهداف مردم حرکت کند. ایشان متاسفانه با اهدای مدالش به کسی که دقیقا در مقابل ملت قرار گرفته، این مقامش را در پیش مردم از دست داد و عجیب نیست اگر مورد بی مهری مردم و هو کردن آنان واقع شود.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

mahyar1212 - ایران - تهران
اخه پسر این چه کاری بود کردی تو هم مثه رضا زاده از چشم مردم افتادی. پوریا ولی عظمت تو را تازه دارم درک میکنم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Tarantino - مالزی - سایبر جایا
خر که شاخ و دم نداره، اینم یکیش
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

rosa - انگلیس - لندن
مگه کور بود که جوانهای این مرز و بوم چطوری بدست این احمقی نژاد و خامنه ای بی شرف به خاک و خون کشیده شدن؟!!!ادم چقدر باید بی غیرت باشه که از یک جنایتکار حمایت و تمجید کنه.برو بچه خجالت بکش .نفهمی هم حدی داره.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
پهلوانی لیاقت میخواهد وحمید خود فروش لیاقتش راندارد.تختی وخبیریها لیاقتش راداشتن وازجانشان گذشتن.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

rezanl - هلند - امستردام
راه روشنه. یا راه مردم یا راه دستمال !
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خوب مدالش را داد بهخاطر اعتماد بنفس ا.ن که حتی برای صندلی های خالی هم به خاطر ایران سخنرانی کرد!!!!!!!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

kadkhoda saeid_uk - انگلیس - منجستر
حمید زوریان با یک خریت بزرگ از عرش به فرش افتاد./البته نقش یزدانی خر رو تو حماقت سوریان نمیشه نادیده گرفت./
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

world cup - ایران - تهران
حقش بی شرف سه ماه سرکوب و کشتار مردم را کور بودی ببینی با وقاحت تمام میری دست بوس عامل اصلی این فجایع و از همه بدتر مدالت هم بهش میدی!!!!!! خاک تو سرت واقعا کجایند امثال تختی؟
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

aydak - سوئد - مالمو
من هو کردن سوریان را 100٪ باور می کنم، اما تهدید شدنش به قتل را اصلاً باور نمی کنم این بند فکر می کنم کار خود کودتا چی ها برای بدنام کردن سبزها باشد از این فاشیستها بعید نیست این شخص را قربانی کنند و گردن معترضان بندازند..این روزها برای مظلوم نمایی خیلی احتیاج به یک شهید دارند!! چگونگی اهدای این مدال را دقت کنید فکر می کنم دیدند سوریان آمادگی اش را دارد احمدی شخصاً دعوتش کرده و شاید هم در یک عمل انجام شده قرارش دادند!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Pixel - ایران - تهران
دوستان به نظرم دارن چرت میگن. یا تهدید به مرگ کار خودشونه یا ساختگیه که بگن جنبش سبز اینکارس. خیلی عوضین
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

persian-girl - دانماک - کپنهاگ
خجالت آور کسی‌ که بره دیدن قاتل، معلومه که خودش هم قاتل و به این کارای جمهوری اسلامی موا افق دیگه ننگ بر خاعن و دشمن ایرانی‌ نا بود گردن کسی‌ که با دشمن مردم ایرانی‌ بشینه پاشه چه انتظاری داره از بقیه که احترام بزارن خوب دیگه هووووووو می‌شه ارزشی نداره قهرمانی بایستی به ندا و شهیدان دیگه عطا میکرد.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

borj - ایران - بوشهر
کسانی که فکر می کنند سوریان این مدالو با میل خودش به انتر تقدیم کرده واقعا ای کیو تشریف دارن!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

آریامهرسبز - ایران - ایران
arash050 - امارات - امارات دوست عزیز حرف درست هرکسی در بیان عقاید آزاده اما به شریطی که این عقاید باعث توهین به فهم و حق و حقوق عده ای نشه آیا واقعا صندلیهای خالی سازمان ممل باعث سربلندی ایران شده که این آقا عنوان میکنه آیا این آقا صحنه کشته شدن ندا و سهراب رو ندیده امروز حمایت از ا.ح یعنی چشم پوشی و حمایت از شکنجه . کشتن مردم . زدن باتوم برسر مردم کهریزک تقلب نه دوست عزیز هر انسان عاقل و با منطقی نمیتونه اینها رو قبول کنه این آقا اگر نمیرفت هیچ کاری نمیتوتپنستن بکنن چون چهره شناخته شدهای بود و مردم با هاش بودن بدون دلیل نمیتونستن بلایی سرش بیارن نهایتا دیگه نمی زاشتن کشتی بگیره و پستی داشته باشه که اون وقت میشد یکی مثل تختی به نظر من کا این آقا هیچ توجیهی نداره
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

for a good iran - انگلستان - منچستر
من فکر میکنم احتیاج به ناسزا گفتن نیست زیرا قهرمان جوان بدون اگاهی سیاسی اگر فریب بخورد عجیب نیست فحش و ناسزا سزاوار ناکسانی است که قهرمان مردمی را تبدیل به مزدور دولتی میکنند مرگ بر دولت نامردی که همه چیز وهمه کس ا فدای قدرت طلبی خود میکند
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

BIKHODA - هلند - شیراز
چاپلوسی همه مملکت ما رو گرفته.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
بره گم شه دستمالچی بدبخت حقته
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
بیشتر از اینها حقشه بی ناموس بی همه چیز..
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

tang30ri - آلمان - بایرن
خاک بر سرت،،این رفتار مال قهرمان رقص که جایزشو به محمود بده،،نه یه کشتی گیر،،وای بر توی خاک برسر.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

مجد - بلزیک - بروکسل
باعث تاسف است این حرکت ایشان به کسی اهدا کرده که باعث شرمندگی ما ایرانیان بیرون از ایران است
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

faegeh_60 - انگلستان - لندن
ادمه نون به نرخ روز خور حقشه از این بدتراشم سرش بیاد . مثلا خواست خودشیرینی کنه گند زد به افتخاراتش فکر کرد اگه دستمال احمدی نژاد بشه به جایی میرسه . .ببین این ریس جمهور چقدر بی ارزش شده که هرکی که بهش نزدیک میشه اینجور تو مخمسه میوفته
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
حقش است یک پهلوان باید واقییات را ببیند و حق را حتئ اگه بقیمت جونش تماشه...تقدیم به دیکتاتور ضد ایرانی شاید گفت یک فلسطینی.یا تقدیم به عربهای که کشور وفرهنگ ما را نابود کردن.مثل رضا هشتم مشهد.واقعا ا.....ح......م....ق....ی.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

pokalu - المان - دورتموند
بمــــــــــــــــــــیری مـــــــــــــــــزدور
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
مگر ادم قحطى بود که مدال را به ا.ن. اهدا کردى؟
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
احمقانه ترین کاری رو که میشه کرد انجام داد چاپلوسی یک قانل تروریست و دروغگو.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
(...که اگر قصد اهداء مدال را داشتی چرا به رهبری اهداء نکردی یا تقدیم آستان قدس رضوی نکردی و خادمی امام هشتم را به افتخاراتت نیافزودی؟). اتفاقن مشکل ما با رهبری و ولایت وقیح و خرافات است نه با احمدی نژاد.احمدی نژاد که عددی نیست.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

has.danmark - دانمارک - کپنهاک
حیف ان وقتی را که اومدم این تشویق کردیم.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

has.danmark - دانمارک - کپنهاک
حیف ان وقتی را که اومدم این تشویق کردیم. من تازگی شنیده ام این نیمچه قهرمان 4سال پیش به جرم لوات در دادگاه شهر ری پرونده داشته واونی که این احمق خائن را تازگی ها با وثیقه ازاد شده.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

atena10 - ایران - تهران
ما ایرانی ها عادتمون تا یه نفر کاری می کنه که بر وفق مراد ما نیست تیشه به ریشه اش می زنیم بعد اون مردتیکه محمد خانی باید الاف بگرده و دو تا زن رو بدبخت کنه هیچکس صداشم در نیومد ؛ حالا مدال داده یا نداده به منو شما چه ربطی داره ؛ بدبخت دیگه نه خودش و نه خانواده اش می تونند زندگی کنه ؛ اون موقع که مدال اورد کسی گفت آفرین که الان اینقدر بی احترامی بهش می کنید؛ بسیجی و .. این مدال برای کشور اورد شماها چکار کردید اون ور دنیا نشستید فقط حرف می زنید
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sankari - فندلاند - تامپره
سوریان اگراز لحاظ بدنی نیرومند است از لحاظ مغزی کوچک وضعیف میباشداگر غیر از این بود در شرایطی که اکثر مردم از احمقی چاخان متنفرند واو را فردی متغلب و دیکتاتور وغاصب میدانند این کار را نمیکرد.او با این کار وجهه خودش را از بین برد ومطمئنا این عمل باعث تضعیف روحیه اش خواهد شد وروی اینده ورزشی اش تاثیر خواهد گذاشت.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

nazanin 2009 - ایران - اورمیه
دم تهدید کنندگان واقعا گرم ایشالله این تهدید ها به حقیقتم بپیونده
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
. ماندن در خیابانها کابوس وحشتناک رژیم است / بیایید این کابوس را برای این جنایتکاران تبدیل به واقعیت کنیم / ۱۳ آبان . دانشجویان در کنار مردم - دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
atena10 - ایران - تهران/// آره اونموقع که مدال آورد همه گفتیم حاشا به غیرتش که آبرومونو خرید. گفتیم ایول به مردونگیش که ایران رو میبره بالا. حالا من که اینجا تو ایرانم میگم ...زیادی خورده این غلط رو کرده. حالا میگم کاش مدال نمیاورد این تر رو هم نمیزد.درضمن چون یه کاری بر خلاف میلمون کرده تیشه به ریشه اش نمیزنیم چون ریشه نداره چون اگه ریشه داشت اینکارو نمیکرد....ولی اگه یه جورایی مجبورش کرده باشن که با این کار محبوبیت احمدی رو به زور ببرن بالا که هیچ وگرنه خاک تو سر پست مردم فروشش کنن!! این تهدیدها هم زر مفته که بگن کار مخالفاست و چشمشون نمیتونه این چیزارو ببینه.. خیلی بیجا کرده. هنر داشت فقط به مردم اهدا میکرد و والسلام.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

negin135 - اسراپیل - تل اویو
اینم داره واسه خودش و احمدی نژاد بازار گرمی میکنه وگرنه تو این هیری ویری مدال بخشیدنت چی بود اینم داستان اون دختره که باباش یا برادرش شهید راه خامنه ای بود هست که جنبش سبزی ها میگفت دزدینش و ههمه جا پخخش کردن که شهید شدهو حالا ززندشوو تحول نه نه ش دادن اااااااای باااااابااااا
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
از 2 راه خارج نیست, یا این پسرک هم از دستگان هلو است, که خودتان داستان را تا اخر بخوانید., یا اینکه مجبور شده, در اینصورت احتیاج به فحاشئ نیست! خدا داند و بس
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

sankari - فندلاند - تامپره
atena10 - ایران - تهران . چرا بعضی افراد مثل تو تا یکی از اینور اب نظر میده که مورد رضایتتان نیست فقط یه تکیه کلام دارید.....(اوره دنیا نشستید.. ویا شما که اونوره ابید)گیر دیگه ایی ندارید بدید.اینو بدون همون قدر که تو از ایران حق داری ما هم داریم.چرا نمیخوای قبول کنی کار حمید سوریان احمقانه بوده.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

IQ SEFR - نروژ - اسلو
کثافت..توهم با این کار در قتل ندا و دیگران شریک شدی .درود بر مردمی که ترا هو می کنند مرگ بر رهبرت خامنه ای
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

mashady - انگلیس - منچستر
من فکر میکنم میشه باعقاید مختلف در کنار هم زیست کسیکه عقیده سیاسیش با ما فرق میکنه چرا باید تحقیر بشه به خدا به این اینگلیسیها حسودیم میشه وقتی میبینم انقدر هوای همدیگرو در محیط بیگانه خارج از کشور خودشون دارند
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
mashady - انگلیس - منچستر .. دوست محترم! ما انسان وطن دوست هستیم پس نمیتونیم هوای یک "الاغ وطن فروش" را داشته باشیم. من هم گفته بودم که اگر به نوعی اجبار بوده براش که حرفی نداریم و تازه آرزوی موفقیت روزافزون هم داریم براش ولی اگه پاچه خواری بوده ....// در ضمن این کار تحقیر یه عقیده سیاسی نیست. به خدا خیلی ها تو همین سایت در نهایت نارضایتی سعی کردن احترام همه گروهی رو نگه دارن ولی این کارش تهوع آور بوده.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
atena10 - ایران - تهران. خوب یک ذره فکر کنی راه دوری نمی رود دختر جان! این هم شد سوال که شما آنور دنیا چه کار کرده اید؟ مگر هر کس که در انتقاد را گشود حتما باید اینور دنیا مدال آورده باشد؟ شما خود آن طرف دنیا چه کار کرده ای که حق انتقاد را از بقیه سلب میکنی؟.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
Hoja Verde - ایران - تهران. دوست عزیز به مقام معظم رهبری توهین نکن!چون اولا ایشون سید الاغ پیغمبره!!دوما همه جونش بخصوص سر زانوهاش زخمه!(ایشون جانبازه)
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

azadi - ایران - کرج
این بابا عقلش تو بازوش هست از ادمی که عقلش تو بازوش باشه انتظار بیشتر از این دارید؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

poriyaye_vali - کانادا - تورنتو
مرد ونامرد تو یه اینجور شرایطی معلوم میشه///مدالهات بخوره توسر احمد خاتمی///مردم دلشون از دست این دولت خووووووووونه اونوقت توی جوجه میری برای زالوهای ایران زمین خود شیرینی میکنی
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

shahyad48 - ایران - اهواز
خاک عالم بر سرت سوریان پاجه خور
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

Larkiden - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
atena10 - ایران - تهران. شما که نه حمید سوریان رو میشناسید و نه اطرافیانش رو و نه مردمی که نظر دادند به هر عنوانی.. لطفا به اندازه گلیمتون پاتونو دراز کنید این پسر بیخود کرد اینکار رو کرد چه با زور چه خودخواسته.. هرکس هم نظری میده به شما مربوط نیست که تشخیص بدید که اینور آبه یا اونور.. لطفا کمی ذهنتونو آزاد کنید از این قضیه آب . ما همه ایرانی هستیم
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

playboy972 - ایران - گرگان
ادم بی عقل و هالو بودو نبودش فرقی نمیکنه. سوریان بدجور باختی پشتت خاک شد!
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
invincible - آمریکا - مینستا . کاملا با شما موافق هستم.زنده باد ازادی.و نابود باد دیکتاتوری ان هم از نوع اسلامیش.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

man iraniam1 - هندوستان - بنگلور
Tarantino - مالزی - سایبر جایا . دوست عزیز خر دم داره .
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

shanul - المان - هامبورگ
mashady - انگلیس - منچستر . هنوز به اعضای خانواده شما تجاوز نکردن این رژیم اسلامی تا اونوقت معنی احترام به عقیده سیاسی را متوجه بشوید!!!.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
اضافه کردن لقب دکتر به اسم نحس مردی که الف را از بر تشخیص نمی دهد و تمام وجودش را تزویر و ریا فرا گرفته و با حرفها و عملکردهایش دست هرچه حمار را از پشت بسته است و تقلب مدارک دکترا و مهندسی اعضای کابینه اش یکی یکی رو می شود، همانگونه دردآور است و کلمه پاک دکتر را بی اعتبار می کند که شخصیت کذائی سوریان و رضازاده و دیگران را. توجیه کاری که این حضرات کرده اند و می کنند زیاد مشکل نیست. (1) خانواده شان از طرفداران پر و پا قرص رژیم و احمدی نژاد هستند که از نقطه نظر دموکراسی ایرادی ندارد چون هیتلر هم طرفداران خودش را داشت و از کوزه برون همان درآید که درون آن است. اما چیزی را که باید تقبیح کرد سرسپردگی این آدمها است که باعث می شود جنایتکار بیشتر جنایت کند. (2) رژیم مجبور شده از نام و مدال ورزشکاران برای تبلیغ و اعتبار خود استفاده کند. یادتان باشد اینها در مدرسه فضیه قم آموزش دیده اند و تمام دغلکاریها و مانورهای سیاسی و اجتماعی لازم و حرافی را بخوبی می دانند.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

بینوایان - ایران - تهران
آتش زدن خانه و خانواده اش .. کاری که اعضای به اصطلاح جنبش سبز !!! در اون تبحر دارن . از کسانی که به مساجد هم رحم نمی کردند و آنها را به آتش می کشیدند اصلا بعید نیست . حالا بگید با این افراد چرا برخورد میشه و بیاید مظلوم نمایی کنید که اینها راهپیمایی های مسالمت آمیز برگزار می کردند و پلیس اومد برخورد کرد .
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

freydun - ایران - شیراز
در فرهنگ ایرانی قهرمان به انسانی گفته میشود که با داشتن شایستگی در مقابل زورگو بایستد یا حداقل مال قدرتمداران را دستمال نکند . تن ادمی شریف است به جان ادمیت. مدال اوری اقایان سوریان و رضا زاده را به جامعه کرگدن ها و خرسها تبریک میگویم
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

sasha_hmd54 - ایران - بوشهر
حالا هر دروغی که رسانه های جمهوری اسلامی اعلام کردن شما هم باید بذارید تو سایتتون ؟ تهدید به مرگ چیه بابا ؟!! مسخرشو در آوردین.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

immortal1977 - هلند - امرسفورت
بینوایان - ایران - تهران . تو از رو نمیری بینوا فلک زده بی وجود بسیجی مزدور مسلمون.یه چند وقتی بود پرونده بودمت بالا درخت ولی میبینم که باز پیدات شد.اتفاقا اگه من هم ایران بودم مسجد اتیش میزدم و جاش خلا درست میکردم . اخه بیوجود جز اون مسجدی که از بالاش به سمت مردم تیر اندازی مستقیم کردن(فیلماشم که هست ) کدوم صیغه خونه(مسجد) رو اتیش زدن ?!?! وقاحت هم حدی داره که تو چماق بدست بینوا فلک زده فاقد اونی . ازتهدید به مرگ و ربودن و تجاوز و لخت و عور رها کردن توی خیابونا و بیابونا حرف زدی ,یاد همپالکیهای کثیف حزب اللهی مسلمونت افتادم که بعد ازعملیات بشکه هر شب جمعه به این عمل عرب زادگی ادامه میدن که الله براتون جا توی بهشتتون با حوریهای 70 متری رزرو کنه..
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

Javid_Melat - ایران - شیراز
نتیجه - برنده : ملت ایران بازنده: ا. ن
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

shiva_v - ایران - شیراز
هیچ ورزشکاری با خود شیرینی برای حکومت خودشو بالا نبرده کاش یه کم از مرحوم تختی چیز یاد میگرفتند چه این خائن خود شیرین و چه اون احمق هیکل گنده کرده به نام رضا زاده که فکر کنم از احمقترین افراد روزگار ما هست .البته اینم بگما این حکومت تا اونجایی که بگید از سادگی این افراد که فقط زورشون زیاده سوء استفاده کردن.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
فضای منفی و غیرقابل هضم یعنی چی ؟ بابا اینقدر ایراد بنی اسرائیلی نگیرید .زحمت کشیده وباعث افتخار مملکت شده .مدال خودشه به هرکسی که دوست داره میدش . نباید باین بچه بازیها باعث تضعیف روحیه قهرمانامون بشیم . باعث افتخاری سوریان . فیلمش رو خوب بینید بعد خودزنی کنید . میگه تقدیم به ملت ایران و .. و .. و
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

azadi - ایران - کرج
بینوایان - ایران - تهران . از کجا معلوم اونی که تهدیدش کرده از قماش خودتون نباشه و برای سیاه کردن ملت براش پیامک فرستاده ؟. هیتلر زمانی که می خواست به قدرت برسه برای رسیدن به هدف مجبور بود که حکومت نظامی درست کنه و برای نیل به این هدف به نوچه های حزب نازی دستور داد که رایشتاگ (ساختمان مجلس المان)را اتش بزنند و به گردن کمونیست ها بندازند.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
ای کاش این جناب زوریان بجای اهدای مدال طلای خود، که اعتبار او بود و با از دست دادن آن بی اعتبار شد، زیر دو خم این حمار بزرگ را می گرفت و کشی فرهنگی را به کشتی آزاد تبدیل می کرد و با فن فتیله پیچ (مانند قهرمان سید عباسی) این رئیس جمهور قلابی و متقلب ایران را زمین می زد و به او نشان می داد که اگر در صحنه سیاست با حقه بازی رقبا را شکست داده و برنده شده در تشک کشتی پشه ای بیش نیست و در ورزش جائی برای عرض اندام ندارد و همیشه بازنده است، همانطور که بالاخره پوزه اش به خاک مالیده خواهد شد.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس ... مگه نمیگید که به ملت ایران و.. و.. تقدیم کرد. ماملتیم دیگه! ما نمیخواستیم با و.. و.. یکی بشیم. خیلی خیلی بیجا کرد که به ملت تقدیم کرد. میرفت از اول میگفت به و.. و.. تقدیم میکنم. اگه ما ملتیم خوبم به ما مربوط میشه. درضمن تو روح خودش و زحمتش و افتخارش و مدالش و اون روحیه قهرمانانش .........
جمعه 17 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
خاک بر سرت. ورزشکاری که روح ورزشکاری نداشته باشه به درد حمالی آقایان میخوره. تو هم برو بغل همون رضازادهء خود فروخته. قهرمان مردم نه تویی نه رضازاده. قهرمان مردم ایران امثال ابراهیم شریفی و مریم هستن که حیوانهایی به مانند همین احمدی نژاد بهشون تجاوز کردن.
جمعه 17 مهر 1388

shahramareia - ایران - تهران
؟ به چه قیمتی؟
شنبه 18 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.