گسترش اعتراضات دانشجویی - دانشگاه آزاد شیراز واحد صدرا

گسترش اعتراضات دانشجویی - دانشگاه آزاد شیراز واحد صدرا

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه آزاد شیراز واحد صدرا

در ادامه اعتراضات دانشجوئی در دانشگاه های مختلف به سرکوب گسترده دانشگاهیان، دانشجویان دانشگاه آزاد شیراز واحد صدرا نیز دست به یک تجمع اعتراضی زدند.
 
به گزارش خبرنامه امیرکبیر در تجمعی که دو روز پیش در دانشگاه آزاد شیراز(واحد صدرا)برگزار شد دانشجویان ضمن اعتراض به نتایج دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و وضع موجود در جامعه خواستار استعفای دولت کودتا شدند.
 
دانشجویان با سر دادن شعارهایی چون دانشجو می میرد؛ذلت نمی پذیرد،نصرمن الله و فتح القریب ننگ بر این دولت مردم فریب،دروغ گو،دروغ گو، اعتراض خود را به وضع موجود کشور وودولت نامشروع کنونی که بدون رای مردم بر سر کار آمده است بیان کردند. در ادامه نیز دانشجویان با خواندن سرود یار دبستانی به تجمع خود پایان دادند.

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
مردم و در راس اونا جوانان باید این دولت را عاصی کنند. بهترین نافرمانی مدنی در حال حاضر هو کردن سخنور دولتی و ترک جلسه است. عنتری نژاد که قبل از انتخابات مثل آب اماله هر روز در یکی از استانهای ایران بود، اکنون میداند که رفتنش به میان مردم چه عواقبی برایش دارد لذا فعلا در سوراخ موشش قایم شده!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sadafi - المان - مونیخ
دمتون گرم زنده باد ایرانیان غیور کاش منم پیشتون بودم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

mehr47 - ایران - تهران
خدائیش اگه جنبش رهبریت نترس داشت الان خ.ر و ا.ن تو ونزوئلا داشتن با مشتی هوگو دلار آتیش میزدن. دلارها هم که تموم مشد میرفتن وردست حاجی بن لادن. بقول بروبچ: توپ تانک فشفشه.......آخه چی می شه اگه بشه؟ نه شما بگین.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
سایت اصولگرای جهان نیوز عادل فردوسی پور را به سو استفاده از اموال دولتی به دلیل استفاده از نمودارهای سبز رنگ در این برنامه متهم کرده است. در آخرین برنامه نود سوال برنامه در مورد این بود که از تساوی بازی استقلال و پرسپولیس چه کسانی خوشحال هستند 1- هواداران استقلال 2- هواداران پرسپولیس 3-هیچ کدام.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
. سایت جهان نیوز هم به این ماجرا بند کرده است که چرا نموداری که نشان دهنده پاسخ دهندگان جواب شماره 3 بوده است به رنگ سبز تعیین شده. البته این سایت دلیل اعتراضش به رنگ سبز را عیان نکرده تا حمله بی منطقش ،بی منطق تر جلوه نکند اما نویسنده مطلب عنوان کرده که سوال بهتری می توانست برای برنامه انتخاب شود.این درحالی است که سوال بزرگ همه هواداران فوتبال و حتی کسانی که فوتبال را دنبال نمی کنند این بود که چه کسانی از این تساوی خوشحال شده اند. اصولگرایان که خود دست بلندی در استفاده از امکانات عمومی و بیت المال برای مصارف جناحی دارند، شایسته است به این پرسش پاسخ دهند که این حجم عظیم برنامه های تخریبی علیه اصلاح طلبان و رهبران آنها در قبل و بعد از انتخابات که از رسانه به اصطلاح ملی پخش شده، سوءاستفاده از امکانات عمومی نیست که اکنون مشاهده رنگ سبز در یک برنامه ورزشی فریاد آنان را برآورده است ؟.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
پس از آنکه حمید سوریان پر افتخارترین کشتی گیر فرنگی کار ایران برای چهارمین بار به نشان زرین قهرمانی جهان دست یافت و محبوبیتش را بدین شکل به اوج رساند، دست به اقدامی زد که فضای منفی و غیرقابل هضمی را بر علیه وی در سطح جامعه و حتی فضای ورزش به وجود آورد. به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک؛ تنها مرد طلایی ایران در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان 2009، هنگامی که قهرمانی را در آغوش گرفت و به روزهای اوج بازگشت، گردن‏آویز قهرمانی‏اش را از دریچه سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس به شهدای هشت سال جنگ تحمیلی اهداء کرد و اینچنین بود که نگاه این طیف نیز به حمید سوریان بیشتر جلب شد.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
اما این تمام ماجرا نبود و پس از بازگشت سوریان به ایران، احمدی‏نژاد که از عملکرد و منش او خرسند شده بود، از این قهرمان دعوت کرد تا در دیداری از وی به شکل حضوری تقدیر کند و اینچنین بود که حمید سوریان با خواندن متنی که در دست داشت، نشان زرینش را علاوه بر اهداء به شهدای دفاع مقدس، به رئیس دولت دهم نیز اهداء کرد؛ اتفاقی که به سرعت بازخوردهایش در سطح جامعه، میان اهالی ورزش و به تبع آن سایت‏های غیررسمی داخلی و برخی رسانه‏های خارجی نمایان شد و اعتراض‎هایی در خفاء به این حرکت سوریان صورت پذیرفت. ماجرا البته به همین گلایه‏های ساده برخی خاک‏خورده‏های ورزش ختم نشد و حمید سوریان از همان روز شاهد پیامک‏های متعددی بود که با ادبیاتی تهدید‏آمیز، از آتش زدن خانه و زندگی‏اش خبر داده بودند و او را با بدترین الفاظ مورد خطاب قرار داده بودند تا حمید در ساده‏ترین رویه تلفن همراهش را خاموش نگه دارد و ترجیح دهد، مدتی را در سایه به سر کند تا فضا آرام بگیرد اما کدام سایه؟!.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
او هنگامی که به برخی سالن‏ها برای تمرین یا سرکشی رفته بود، برخی رفتارهایی همچون هو شدن روبرو شد و جملات و القابی زشت‏تر از آنچه بتوان حتی تلویحاً به آن اشاره کرد، به او و خانواده‏اش نسبت داده شد تا برای خرد کردن قهرمان از هیچ چیز کم گذاشته نشده باشند و حمید را مجدداً با این جمله برخی معترضان درگیر سازد که اگر قصد اهداء مدال را داشتی چرا به رهبری اهداء نکردی یا تقدیم آستان قدس رضوی نکردی و خادمی امام هشتم را به افتخاراتت نیافزودی؟. در این میان برخی رسانه‏های نزدیک به سوریان با توجه به اوضاع تلاش کردند با قهرمانان و مدال‏آوران گفت و گوهایی در تایید رفتار حمید داشته باشند و بدین شکل فشار از روی این قهرمان تا حدودی برداشته شود اما دریغ که تماس‏‏ها به قهرمانان حاصلی نداشت و از میان آنهایی که پاسخ تلفن‏شان را دادند، متاسفانه به جز حسین رضازاده کسی حاضر به گفت و گو برای حمایت از او نشد تا دست آخر اشاره یک سایت نزدیک به دولت به این اتفاقات، موجب علنی شدن خبری شود که صرفاً در اخبار محرمانه برخی رسانه‏ها درج شده بود.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
محمدرضا یزدانی خرم ضمن تایید دردسرهایی که برای حمید سوریان به وجود آمده پیرامون شایعات مطروحه گفت: به هر حال فضای سیاسی کشور به شکلی است که هر کنشی با واکنش‏هایی همراه می‏شود که شاید بتوان نام آن را تندروی گذاشت و قطعاً اگر در زمان دیگری چنین برنامه‏ای انجام می‏شد، به هیچ عنوان چنین واکنشی را به همراه نداشت. رئیس فدراسیون کشتی که با نایب‏قهرمانی کشتی فرنگی و سومی کشتی آزاد مقبولیت خود را تا حدودی بازیافته، یادآور شد: این دیدار یک حرکت برنامه‏ریزی شده نبود و وقتی تیم از دانمارک بازگشت، آقای رئیس‏جمهور برای دیدار این قهرمان جهان به واسطه رفتارش که چهارمین نشان قهرمانی جهانش را به شهدا اهداء کرد ابراز تمایل کردند و حمید سوریان نیز به دیدار رئیس‏جمهور رفت و مدالش را علاوه بر شهدا به رئیس‏جمهور مکتبی کشورمان که در نیویورک از حقوق ایران دفاع نموده بود، اهداء کرد. در واقع سوریان نشان مذکور را صرفاً به شخص رئیس‏جمهور اهداء نکرد، بلکه به جایگه والای ریاست‏جمهوری در ایران هدیه داد.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
لطفا به این لینک برین و اون رو بخونین . در صورت امکان برای دیگران هم اطلاع رسانی کنید . https://www.saitak.blogfa.com/post-77.aspx
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

elinaa - ایران - تهران
یزدانی خرم در خصوص شایعاتی که به جو ضد سوریان دامن زده و عنوان شده وی صد میلیون تومان بابت اهداء این مدال دریافت کرده، تاکید کرد: این قهرمان با اخلاق حتی یک ریال برای اهداء این مدال از هیچ نهادی دریافت نکرده و حتی جوایز کشتی‏گیران مدال‏آور که او نیز یکی از آنها است نیز اهداء نشده است. تصور بنده این است که نباید به این شایعات دامن زد و می‏بایست شان این قهرمان که برای ملت ایران افتخارآفرین شده، همچون گذشته حفظ شود. -------------------------------------. بر گرفته از یک جایی. چون خودم دوست نداشتم بعضی ها مثل خامنه ای خاین رو محترمانه خطاب کنم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

shirazzz - ایران - شیراز
چرا دروغ مینویسید اعتراض به علت مشکل سرویس است نه بخاطر دولت البته شعارهایی کم نیز بر علیه دولت داده میشد
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
سپاس و ستایش دانشگاه آزاد را ، که ترکش موجب بی مدرکی است و به کلاس اندرش مزید در به دری ، هر ترمی که آغاز می شود موجب پرداخت زر است و چون به پایان رسد مایه ضرر ، پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمی شهریه ای واجب .... از جیب و جان که بر آید ..... کز عهده خرجش به در آید......... (درود به شرفتان).
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
778899 - ایران - شیراز!! هههههههههه لول
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
انقلاب علیه دولت شاه چهار سال طول کشید. انقلاب علیه اخوندهای اسهالی بخاطر وجود اینترنت بیشتر از دوسال نمکشه. شما از داخل و ما از خارج ادامه میدهیم. به امید یک ایران واقعا ازاد. نه شاه نه اخوند .
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

roya123 - ایران - شیراز
778899 - ایران - شیراز . خیلی با حال و قشنگ بود. ببخشید شما آقا هستید یا خانم ؟ چندسالتونه؟؟.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
. ماندن در خیابانها کابوس وحشتناک رژیم است / بیایید این کابوس را برای این جنایتکاران تبدیل به واقعیت کنیم / ۱۳ آبان . دانشجویان در کنار مردم - دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

778899 - ایران - شیراز
roya123-ایران-شیراز....باسلام خدمت شما و با تشکر از همۀ دوستان....و اما در مورد سوال شما عزیز گرامی ..20 خوردۀ سنم .....تا قبل از این که در تلویزیون مجبور به اعتراف بشم- مرد- هستم اما نمیدانم اگر دستگیر بشوم و بعددر صداوسیما مجبور به اعتراف بشوم شاید اعتراف کنم که نه من مرد نیستم.چون میدانید که این روزا ادم اعترافاتی را از زندانیان میشنود که دو عدد شاخ ناقابل بر روی سرش سبز میشود.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

alireza-perspolisi - ایران - بندرعباس
black chador - امریکا - ولدن . ]کاش همینی که میگی باشه اما اینهایی که من دیدم عینه کفتار افتادن روی ایران اینقدر کثافتو عقده ای هستن که حاضرن خونه تمام مردم ایران رو بریزن یعنی توانایشو دارن نمیدونید چه بسره مردم میارن قاضیهای عقده ای نیرو انتظامی وحشی یک ثانیه اسیرشون باشی تا عمر داری از ذهنت نمیرن کثافت کثافت تا دلت بخواد .
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

باقلوا - ایران - ایران
کم کم دارم به صحت اخبار این سایت بی اعتماد میشم ! واقعا که ! . آزاد شیراز جو خیلی آرومی داره . اصلا از تظاهرات خبری نبود. اعتراض مربوط به انتقال ایستگاه سرویس ها از قصردشت به بزین هست که هنوز هم برطرف نشده و قرار شده با مقامات مکاتبه کنن . معاون دانشجویی هم یه قولهایی داده . . چرا اخبار دروغ پخش میکنید ؟
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

asal23uk - انگلیس - لندن
دمتون گرم بچه باحالای شیراز همیشه و همه جا فقط ایران ....شیراز
جمعه 17 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.