انتقاد شدیداللحن دو نماینده مجلس ایران از رهبر حماس

انتقاد شدیداللحن دو نماینده مجلس ایران از رهبر حماس

خالد مشعل که سال‌هاست در سوریه در تبعید زندگی می‌کند زمستان گذشته در مجلس ایران نیز حاضر شد.

رادیو فردا :دو نماینده و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه از رئیس دفتر سیاسی حماس به خاطر به کار بردن عبارت «خلیج ع-ر-ب-ی» به جای خلیج فارس شدیدا انتقاد کردند.

خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس، روز جمعه گذشته در مراسم «جشن قدس» که در شهر دمشق سوریه برگزار شد در سخنرانی خود برای اشاره به خلیج فارس از عبارت «خلیج عر-رب-ی» استفاده کرد.

قدرت‌الله علیخانی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به حساسیت «مردم و مسئولان» ایران به خلیج فارس این اقدام خالد مشعل را «موضع‌گیری نسنجیده» خواند.

آقای علیخانی ضمن اعتراض به «استفاده از واژه‌های مجعول» در این باره گفت: «برخی از مقامات هم می‌خواهند ما را داشته باشند و هم طرف مقابل را... استنباط می‌شود که آنها... چشم طمع به منافع ما دارند.»

گروه حماس از حمایت آشکار سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی برخوردار بوده و رقیب تندرو و سرسخت گروه میانه‌روی فتح که محمود عباس رهبری آن را بر عهده دارد، بشمار می رود.

خالد مشعل خود زمستان گذشته و پس از جنگ ۲۲ روزه حماس با اسرائیل که کشته‌های فراوان بر جا گذاشت در سفر به ایران برای سخنرانی در دانشگاه تهران حاضر شد و از ایران به خاطر «کمک‌های مالی، سیاسی، رسانه‌ای و مردمی» تشکر کرد.

قدرت‌الله علیخانی که نماینده مردم قزوین در مجلس نیز هست تلویحا این اقدام خالد مشعل را با هوگو چاوز، رئیس جمهور ونزوئلا و از دوستان آمریکای لاتینی محمود احمدی‌نژاد، مقایسه کرد و گفت: «موضع‌گیری‌های دوگانه چاوز این شائبه را تقویت می‌کند که ارتباطش با ایران در راستای منافع اوست.»

اما اقدام خالد مشعل و به کار بردن عبارت «خلیج عربی» واکنش علاء‌الدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران، را نیز به دنبال داشت.

آقای بروجردی در گفت‌وگو با خبرگزاری مجلس، خانه ملت، اشاره کرد که «اشتباه خالد مشعل در به کار بردن عبارت خلیج عربی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.»

او افزود: «همه... می‌دانند که خلیج فارس در تمام تاریخ خلیج فارس بوده و به کارگیری عنوانی غیر از این تحریفی غیرقابل‌قبول است.»

کاربرد عبارت «خلیج ع-ر-ب -ی» به جای خلیج فارس تاکنون چندین بار باعث اعتراض گسترده مردم ایران،‌ بیش از مقامات جمهوری اسلامی، شده است.

بار آخر سال گذشته اقدام شرکت گوگل در اضافه کردن این عبارت در کنار خلیج فارس در یک نرم‌افزار نقشه‌خوان اعتراض فراوان ایرانیان را به دنبال داشت.

این در حالی است که سازمان ملل متحد تاکنون در دو سند، دو قطع‌نامه و سه نقشه رسمی با تاکید بر درست بودن نام خلیج فارس از کشورهای عضو این سازمان خواسته است در مکاتبات رسمی خود از نام «خلیج فارس» استفاده کنند.

irooni2008 - ایران - انزلی
این آشغال نون به نرخ روز خور که از خون ما ایرانی ها تغذیه می کنه یک روزی تاوان پس میده. و هر شخصی از سران کشور که گوش این گوساله رو نکشه و وادارش نکنه که معذرت خواهی کنه نشون میده که برادر تنی خالد مشعله
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

youme - ایران - اصفهان
دوستان عزیز باید از این دعواهای نعمتی حیدری دور بشیم. اینها همه مشغولیات بی ارزشیه که برای سرگرم کردن و دور کردن توجهات از موضوعات اصلی طراحی می شه. به نظر من هر کسی باید به نوبه خودش و در حد توان و امکاناتش تلاش فعال و مثبت و موثری برای آزادی ایران داشته باشه. نظرتون چیه؟
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

esfahan_20 - ایران - اصفهان
خاک ایران به .. کشیده شدکه این اشغال امد توش.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
ننگ بر حماس حرامزاده تروریست اینها یک مشت عرب سوسمار خور عقب مانده هستن که حقشان همان زندگی با فلاکت و بدبختی است.ننگ بر رژیم کثیف اخوندی که اینقدر استخوان جلوی اینها ریخت تا اینقدر هار بشوند و این اسم کثیف جعلی رو روی خــلــیــج هــمــیــشــه فــــارس بگذارند. و خواهش دیگر من از مسئولین محترم سایت این اسم جعلی رو به صورت تکه تکه بنویسید.پاینده ایــــران ازاد و خــلــیــج هــمــیــشــه فــــارس.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

مازیار - -
با درود فراوان تازیان اثار باستانی مان را ویران کردند زنان پارسی را به کنیزی و...خونها ریختند در شهر استخر بطوری وحشیگری کردند که خون در خیانها جاری شد کتابخانه ها را اتش زدند با زور شمشیر گفتند اسلام یا مرگ و برنامه شان تمام نشده ایران مثل مصر ٬سوریه ٬فلسطین ... باید عرب شود
-------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

مازیار - -
عربها دشمن خود را پارسیان( عجم=٬کودن و نادان) می دانند وحسین ابن علی در بهار مدینه دستور میدهد پارسیان دشمنان اعرابند به سختی شکنجه شان دهید و زنانشان را به کنیزی و مردانشان را به غلامی بگمارید تعجب نکنید که خالد مشعل می گوید خلیج عربی
------------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

مازیار - -
امیدوار شدم هفتاد پنچ دهم درصد مجلس غیرت ایرانی دارند
--------------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

delmorde - سوپد - یوتبوری
این عربهای بیگانه را اگر در دهانشان عسل بریزی دستت را هم می خورند. نه گاز بگیرند بلکه کوفت می کنند و این رژیم ضد مردمی ایران هر انچه به اینان می خوراند برای اینکه روزی از دولتمردان احمق ما حمایت کننددر خواب باید ببینند نه تنها پشتیبانی نخواهند کد که در قلبشان خنجر فرو می کنند. ننگ و لعنت ابدی بر جمهوری اسلامی ایران با افکار پلیدشان.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
وقتی که ایران هست خلیج یعنی فارس/ تاریخ می لرزد از خشم قوم پارس/ جز این اگر باشد خلیج آبی نیست/ بی سایه ایران غیر از سرابی نیست /تا میهن کاوه تابوت ضحاک است/ این سرزمین از هر اهریمنی پاک است/ صدها هزار آرش جان در کمان دارند/ تیری اگر کاریست این عاشقان دارند/ وقتی هویت را در نام میجوید/ هر بی نشان ناچار صد یاوه میگوید/ چیزی که در صلح است از جنگ میخواهد/ قدرت اصالت نیست فرهنگ میخواهد/ ما وارث کوروش فرزند جمشیدیم/ پیروز بی برده بت نپرستیدیم/ ما ریشه ای دیرین در عشق و خون داریم/ مادر شب تاریخ تا صبح بیداریم/ وقتی هویت را در نام میجوید/ هر بی نشان ناچار صد یاوه میگوید/ چیزی که در صلح است از جنگ میخواهد/ قدرت اصالت نیست فرهنگ میخواهد/ ما وارث کوروش فرزند جمشیدیم/ پیروز بی برده بت نپرستیدیم/ ما ریشه ای دیرین در عشق و خون داریم/ مادر شب تاریخ تا صبح بیداریم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
نه تنها رهبر جریان تروریستی حماس خلیج فارس را خلیج عربی(تاری) مینامد بلکه شیخ نصرالله رهبر جانیان لبنانی و همچنین هوگو چاوز هم خلیج فارس را خلیج عربی گفته اند  و تنها دلیلش سیاست غلط پاسداران اسلام ضد بشر در ایران است - وقتی خود جنایتکاران وطنی این آخونده های پست و پلید نقشه خلیج فارس را از روی کتابهای درسی اول دبستان حذف میکنند - وقتی سفیر تروریستهای اسلام ضد بشر ایران در کویت میگوید در مورد جزایر سگانه راه بحث و گفتگو با امارات باز است - وقتی ایران از سهم 50 درصدی خود در دریای مازنداران گذشته و به 12 درصد قانع میشود - وقتی هنوز بیشتر قسمتهای مرزی ایران مانند نفت خانه و شیخ احمد و شیخ فارس و... در اشغال عراق است - وقتی بخاطر حضور کشورهای عربی در مسابقات اسلامی ایران نام خلیج فارس را از روی مدالهای ورزشی و پوسترها حذف میکنند پس انتظاری از تروریستهای غیر ایرانی نیست چرا که افکار پلید ناصریسم در کل عرب (بربر) ریشه دوانده و هرگز شیخ نصر الله جانی یا خالد مشعل تروریست عرب را به فارس نمی فروشد
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Mehriran - سوپد - مالمو
دوستان عزیز اهانت کردن به یک قوم یا نژاد دردی از ما دوا نمیکنه. در ایران دست کم چندین میلیون عرب زندگی میکنه که خودشون رو ایرانی میدونن و هموطنان ما هستند. حزب الله و حماس نماینده اعراب دنیا نیستند همونطور که احمدی نژاد و دارودسته اش نماینده ما ایرانیها نیستند.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sami_rad - انگلیس - لندن
آنتی اسلام - ایران - اهواز :درود بر تو مرد دلیر اهواز.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

lioyd - کانادا - مونترال
1400 سال پیش اسلامتون رو به قوم پارس تحمیل کردید فرهنگ, علم,ثروت و همه چیزمون رو ازمون گرفتید .دیگه نمیخوایم به شما کثافتها باج بدیم .دم اسرائیل گرم که شما تروریستهای جانی رو به صلابه میکشونه .
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

طاطا - ایران - ایران
sam2009 - آلمان - آمدن دوست عزیز خواستم کامنتی بذارم ولی وقتی کامنتت رو خوندم دیدم جایی برای حرف بیشتر باقی نگذاشتی دستت درست. به امید آزادی ایران عزیز از دست این تازیها
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

shd-yazd - ایران - یزد
مازیار-برو مطالعه کن می بینی سلمان فارسی از نزدیکترین یاران پیامبر برود تا جایی که پیامبر فرمود سلمان از ما اهل بیت است.چگونه می گویی که امام حسین گفته پارسیان دشمن اعرابند.چه سندی داری؟
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
بیچاره ایران و ایرانئ
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

arash050 - امارات - امارات
اول درود بر خلیج همیشگی فارس دوم این قوم بنی اسرائیل (فلسطین)را ترو به خدا به حال خودشون رها کنید اینا نفرین شده ای تاریخند بیامبرای خدا هم از دست اینا اسی شده بودند جمهوری اسلامی که باید بره جلو
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
Ezhaq - ایران - تهران!! خوشحالم از اطلاعاتئ که دارئ و دقیقا باهات موافقم, بحث ما فراتر از بودیسموس , برائ اینکه سوتفاهم کاملا برطرف بشه, من با یهودیت هیچ مشکلئ ندارم, همانطور که با اسلام و مسیحیت! دین تا زمانیکه به حالت تعصب و اجبار در نیاد و متکئ به اصل خود باشه مشکلئ ایجاد نمیکنه, مگر اینکه به اینصورتئ که الان هست در بیاد;سیاسئ;!به امید روزئ که من و تو ازادئ رو ببینیم..
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
هنوز پی نبرده ایم هیچ فلسطینی از هر گروهی دوست ایرانی نیست تنها عاشق سفره ی گسترده ی دلار ملت سیه روز ایران هستند که بوسیله ملایان تازی به انها داده میشود اگر هم هر مسئله ای با پسر عموهای اسرائیلی دارند بهیچوجه مربوط به ایرانی نیست تنها جیره خواران رژیم چپی های اسلامی و بیوطنان اسلامی فلسطین قلسطین می کنند..این جان کلام است.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. sami_rad - انگلیس - لندن دوست عزیز سپاسگزارم. این بیت این شعر رو وقتی می خونم به ایرانی بودنم بیشتر افتخار میکنم. به شما تقدیم میکنم : ما وارث کوروش فرزند جمشیدیم/ پیروز بی برده بت نپرستیدیم ... افتخار می کنم که اجدادم یکتا پرست بودند و در طول تاریخ؛ هیچ وقت بت نپرستیدند؛ نه هبل؛ نه لات و عزی و نه الله ؛ هیچ بتی را نپرستیدند. ایرانی مسلمان نشد. پاینده ایران و ایرانی
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. shd-yazd - ایران - یزد سلمان فارسی یک خائن طرد شده از دین زرتشت بود. پدر ایشان مسئول روشن نگاه داشتن آتشکده زرتشتیان بود. سلمان فارسی بعد از این که از ایران طرد شد و بیرون مرزها آواره شد و با ورود به جامعهء مسیحیان و آشنایی با این دین؛ به دین مسیح روی آورد و مسیحی شد. بعد چندین سال که بر این دین مسلط شد، دوباره در بیابانها به دنبال عیسی مسیح گشت تا او را پیدا کند که یک قوم یهودی او را پیدا کردند و چندین سال هم ایشان بردهء یک قوم یهودی بود و دین یهود را هم آموخت. زمانی که با ارباب خودش به مکه آمده بود؛ محمد پیامبر اسلام او را به عنوان یک برده خرید. سلمان فارسی آداب دین داری و مذهب و .. به محمد آموخت و از هر دینی برای او صحبت کرد و پایه گذار دین اسلام در حقیقت سلمان فارسی بود. محمد هر چه داشت از سلمان فارسی خائن داشت. سلمان فارسی با این کار کثیفش از بشریت انتقام گرفت. شما خودت برو بشین تاریخ دینت رو بخون که از همه محتاج تر و نا آگاه تری عزیز دل!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
دست اندرکاران سایت ایرانیان انگلستان خسته نباشید . در رابطه با کامنتت کاربر kamia1 - المان - کلن که قدری مشکوک است زیرا ایشون در پاسخ به کاربر دیگری بنام Ezhaq - ایران - تهران!! نوشته اند که این کاربر هیچگونه کامینتی در این مورد ندارد لطفا رسیدگی شود زیرا باور من این است که طرفداران اسلام از چندین نام کاربری همزمان استفاده میکنند - از زحمات شبانه روزی شما در راستای آگاهی ایرانیان متشکرم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sam2009 - آلمان - آمدن
در ادامه گفته های کاربر گرامی آنتی اسلام - ایران - اهواز ---. اگر یاوه نامه (قرآن) محمد را بخوانید بخوبی متوجه میشوید که این یاوه نامه ها از دو قسمت مجزاست قسمت اول را ورقه پسر عموی خدیجه که خود یک کشیش رانده شده بود برای محمد بلغور میکرد و محمد اون را بنام وحی به مردم بازگو میکرد در قسمت اول یاوه نامه محمد هیچگونه واژه فارسی وجود ندارد اما قسمت دوم یاوه نامه محمد که به واژه های فارسی در آن برمیخوریم توسط سلمان فارسی برای محمد گفته شده است که از این فصل ببعد خوی سرکشی و یاغیگری و بربریت نمود عینی پیدا میکند و علتش ناراحتی های دوران بردگی سلمان فارسی است و........
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
آنتی اسلام - ایران - اهواز . درود گرم من بر شما و کامنت زیبای شما و در همان راستا ایران و فرهنگ اصیل ان نخواهد مرد همانگونه که قطره های باران گرد و غبار را از گلبرگ گلها می زدایند لکه های غبارالود دین و فرهنگ تازشگران نیز از دامان ایرانمان پاک خواهد شد و نور جانشین تاریکیها خواهد شد دور نیست.///
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sia_1983 - انگلیس - لندن
آنتی اسلام - ایران - اهواز ممنون همشهری عزیز! پاینده ایران کوروش بزرگ.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

sarbaz007 - المان - المان
تف به ذات حرمزاده ات بیاد با پول نفت من شکم گنده میکند زر اضافی میزنی
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

gol222 - سوپد - هلسینگبوری
سال2006 حماس اینطور که فاش شد 50 میلیون دلار گرفته وفکرمیکنم باحوادث این چندساله بااسرائیل وساختن خانه حماسیهاوحزب اله درلبنان وحتی شنیدم هرزن ودختر حماسیهاوحزب اله ماهانه مبلغ 250 دلار میگیرند.حالا هی بگیم 70درصد مردم ایران زیر خط فقرند.چراغی بخانه رواست به مسجد حرام است.300000 بچه خیابانی و 600000 زن خیابانی درفقط تهران.مرگ برخامنه ای خون اشام ودیکتاتور.درود به همه جانباختگان راه ازادی.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
kamia1 - المان - کلن. درود بر شما دوست عزیز با شما موافقم.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. زنده باد شما شعر قشنگی بود. زنده باد ایران آزاد
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

aria-aria-nl - هلند - روتردام
مرگ بر حماس مرگ بر خامنه ای احمدی نژاد ورژیم ضد ایرانی حالا هی خودتونو واسه غزه کوفت و زهرمار پاره کنید بدبختهای تازی
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

abiabi - انگلستان - لندن
ای به توی قبر پدر و مادر این حرامزاده خالد مفت خور ر..ن . این حرامزادهای حماس همه مثل این لباس شخصیهای حرامزاده هستن . نامرد و پست فطرت و از پشت خنجر زن هستن .
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
shd-yazd - ایران - یزد. لطفا اگه ایرانی هستی کمی تاریخ خودتو مطالعه کن که دنیا بتاریخت افتخار میکنه نه تاریخ ننگ 1400 ساله اسهالی که تمام دنیا ازشون متنفرن.من اینجا دارم مسلمانان را میبینم مثل پاکستانی . افقانی عرب چچنی ووووووو.و خدا را شکر باسوادهای اروپاهی ایران قدیم خوب میشناسن
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

silas - ایران - بندر
خاک بر سرتون آخوندای بی شرف یعنی تا حالا نفهمیدین این عربای کثیف دارن سر دودولشون میچرخوننتون. خاک عالم بر سرت آقای ا.ن به جای هولوکاست حواست جمع عربا کن
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

mah1 - ایران - تهران
اینقدر سر سفره ایران چریدن هار شدن!
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

Ezhaq - ایران - تهران
sam2009 - آلمان - آمدن. عجب! مردم از خنده چرا مشکوکی کمی بیشتر توضیح بدهید.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
. mah1 - ایران - تهران, هههههههه چریدن!! چه کلمه به جایئ
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - دروغ قشنگی بود. مثل همیشه منبع گمنام
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دوستان عزیز. از لطف همگی شما سپاسگزارم. درود بر همهء شمایی که خودتان را " اول" ایرانی میدانید. درضمن من با دوتا از دوستان بسیار نازنین و ماه؛ که خیلی هم دوستشون دارم؛ در این لینکی که می گذارم یک بحث کوچک تاریخی ( معاصر) داشت. اگر مایل بودید؛ یک نگاهی به آن بیاندازید و غلطها و اشتباهات مرا برایم بازگو کنید. https://www.iranianuk.com/article.php?id=42323
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

مازیار - مصر - قاهره
درود به همگی shd-yazd - ایران - یزدی جسارتن باید یاداور شوم که شما باید مطالعه کنید در مورد سلمان فارسی مزدور وطن فروش و حسین ابن علی در کتاب بهار مدینه با گوگل سرج کنید . برایتان روشن میشود
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
اولا خالد مشعل حق داره!اگه کسی اینقدر خر باشه که هم سواری بده هم پول بده خوب من هم باشم هم از توبره میخورم هم از کاهدون!خاک بر سر سران خودمون!تازی هیچوقت با ایرانی خوب نبوده اون حدیث امام حسین!!اینو ثابت میکنه!دوما راجع به سلمان فارسی دوستمون درست میگه خائن تر از سلمان به ایران نداریم با این دینی که درست کرد داد به خورد ملت!!
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

dokhtare zartosht - فنلاند - تورکو
آنتی اسلام - ایران - اهواز ممنون از این شعر زیبا.واقعآباز هم میتونیم به ایرانى بودنمون افتخار کنیم.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
مرگ بر رژیم اسلامی.زنده باد حکومت سکولار جمهوری ایرانی.تقصیر حماس یا اون رهبرانش نیست.تقصیر ماست.مایی که گذاشتیم این رژیم ضد ایرانی هنوز سرپا بمونه.
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

poriyaye_vali - کانادا - تورنتو
اینهمه نماینده فقط 2 نفر انتقاد کرده اند...گور پدر جمال عبدالناصر که مبتکر این واژه کثیف بود..این یه نوع چاپلوسیه..مصریها معروفند به چاپلوسی ویا همو چیز مالی///تا این دولت خونخوار سر کاره هر روز بیشتر از دیروز با حیثیت سر زمین من بازی میشود//
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

Iranie Azade - آلمان - هامبورگ
خلیج همیشگى فارس، به کورى چشم عربهاى سوسمار خور و بى فرهنگ و بى تمدن و به کورى چشم سید على سگ دست و محمود پاکوتاه همیشه خلیج فارس خواهد ماند. *** خ ل ى ج - ف ا ر س *** خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس - خلیج فارس -
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. bluestar - ایران - تهران اتفاقاً حقیقت خیلی خیلی تلخی بود. مثل همیشه متعصب و بی سواد هستی. من چقدر باید برای تو وقت بگذارم و تو هنوز هیچ...{{پدرش فروخ پور مهیار یکی از روحانیان زرتشتی («بدخشان کاهن‏») بود و کار همیشگی‏اش هیزم نهادن بر شعلهٔ آتش بود. وی در کودکی بر اثر از دست دادن مادر خود تحت سرپرستی عمه‏اش در آمد. (بحارالانوار، ج ۲۲، ص ۳۶۸) سلمان فارسی از طبقه برگزیدگان جامعه مانوی بوده است و چون دین مانی را بر دین زرتشتی ترجیح داده بود مجبور به فرار از ایران شد. ابوریحان بیرونی در «الآثار الباقیه عن القرون الخالیه» می‌نویسد: انجیل سبعین (بلامس) نام انجیلی است که سلام پسر عبدالله سلام از زبان سلمان فارسی نوشته است. ( منابع: 1- مانی و آیین او از: فرید شالیزاده و سایت روزنامک 2- الآثار الباقیه عن القرون الخالیه دایرةالمعارف بزرگ اسلامی 3- شناخت هویّت ایرانی از زمان فردوسی تاکنون مرتضی ثاقب فر - سخنرانی در دانشکده حقوق دانشگاه تهران در «همایش هویّت و حاکمیت ملی ایران« در 27 بهمن 1383، منتشره در ماهنامه ایران‌مهر به تاریخ اسفند 1383 )
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. bluestar - ایران - تهران او پس از مانی‌گری مدتی به مسیحیت روی آورد. برخی معتقدند چون از کشیشان شنیده بود که ظهور پیامبر جدید نزدیک است، خانه را ترک گفت. در بیابان کاروانی دید که به سوی شام می‏رفت؛ پس به مسافران پیوست و رهسپار سرزمینهای ناشناخته شد. مدتی در شام و موصل اقامت کرد تا آن که در سرزمین‌های عربی به اسارت قبیله بنی کلب در آمد و مردی یهودی از بنی قریظه او را به بردگی خرید و به یثرب برد. منبع:لغت نامه دهخدا) در تاریخ گزیده حمداله مستوفی آمده است که روزبه (سلمان فارسی) پس از فرار از ایران در حوالی حجاز توسط قبیله بنی کلب به بردگی گرفته شد و به قبیله دیگری فروخته شد تا اینکه سرانجام در شمار بردگان محمد، پیامبر اسلام درآمد و محمد سلمان فارسی را از بردگی آزاد کرده و از مشاوران خود قرار داد. ( منبع: تاریخ گزیده - حمداله مستوفی - ص ۱۶۵)
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
3. bluestar - ایران - تهران در ضمن من یک تشکر به شما بدهکار هستم! و اون بخاطر اینه که باعث شدی امروز یک نکتهء دیگه از این سلمان فارسی یاد بگیرم!!! ایشون اول زرتشتی بوده بعداً مانوی شده ( به دین مانی روی اورده!) بعدش مسیحی شده. بعد از اون یهودی شده و در آخر مسلمان شده. این دیگه چه کلاهبرداری بوده واویلا!!!! و جالب اینجاست که مشاور محمد پیامبر شما هم بوده!!! هاهاهاها ببین چی داده به خوردتون بیچاره ها. آش شله قلمکار میگن؟!
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز - آدم کلاهبردار دروغگو همیشه یه ردپای بزرگ از دروغ خودش باقی میگذاره. سلمان فارسی وقتی با پیامبر اسلام آشنا شد که چندین سال از ظهور اسلام گذشته بود. حال چطور ادعا میکنی : ((سلمان فارسی آداب دین داری و مذهب و . به محمد آموخت و از هر دینی برای او صحبت کرد و پایه گذار دین اسلام در حقیقت سلمان فارسی بود.)). لطفا برو مطالعه کن بعد جواب سوال من رو بده تا اگر هم دروغ میگی دروغهات پخته تر باشه دروغگوی بیسواد.
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. bluestar - ایران - تهران دوست نادان و جاهل من. دیگه مورچه چیه که کله پاچه اش چی باشه؟ اسلام چیه که من بخوام در رابطه اش دروغ هم بگم؟! این دین تو که سرتا پا دروغ و سفسطفه و مغلطه است؛ نیازی به دروغ گفتن برای رد کردنش نیست. خود محمد هم آدم ساده و بی دست و پایی نبود و بلد بود چه جوری سر ملت نادان و وحشی او دوران جاهلیت کلاه بگذارد. این را همه میدانند برای مثال. 1- در قرآن بیش از 50 کلمهء پارسی و زرتشتی وجود دارد. این واژه ها چگونه وارد کتاب محمد شدند؟!!!! 2- طبری از قول ابن زید می گوید: {{پیامبر مدت شانزده ماه سوی بیت المقدس نماز میبرد و شنید که یهودیان می گفتند: پیامبر و یاران وی نمی دانستند قبلهء شان کجاست! تا ما هدایتشان کردیم! و پیامبر این را خوش نداشت و سر به آسمان برد تا آیهء تغییر قبله نازل شد!}} ( تاریخ طبری صفحهء 942- جلد سوم)
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bluestar - 2. پیامبری که راه قبله اش رو ندونه کلاهش پس معرکه است. در جای دیگر در کتاب تاریخ طبری نوشته شده: {{ وقتی پیامبر به مدینه آمد دید یهودیان به روز عاشورا روزه میدارند و از آنها سبب پرسید: گفتند این روزی است که خداوند آل فرعون را غرق کرد و موسی و همراهان وی را نجات داد. پیامبر فرمود: "حق ما نسبت به موسی از آنها بیشتر است". و آن روز را روزه داشت و بگفت تا کسان هم روزه بدارند. و چون روزهء ماه رمضان مقرر شد؛ نگفت که به روز عاشورا روزه دار شوند و از آن منع نفرمود}}. ( کتاب تاریخ طبری جلد سوم همون صفحه) . 3- در خود قرآن آیه ای هست که به این اشاره میکند که سلمان فارسی قرآن را به محمد یاد داد!! سوره نحل آیه 103. وَلَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّهُمْ یَقُولُونَ إِنَّمَا یُعَلِّمُهُ بَشَرٌ لِّسَانُ الَّذِی یُلْحِدُونَ إِلَیْهِ أَعْجَمِیٌّ وَهَذَا لِسَانٌ عَرَبِیٌّ مُّبِینٌ.ما مى‏دانیم که آنها مى‏گویند: «این آیات را انسانی به او تعلیم مى‏دهد!» در حالی که زبان کسی که اینها را به او نسبت مى‏دهند عجمی است؛ ولی این (قرآن)، زبان عربی آشکار است!
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bluestar - 3. و اما در بارهء سلمان فارسی. سلمان فارسی در زمان هجرت محمد از مکه به مدینه به اسلام محمد روی آورد و یا به عبارتی با او شریک شد. شما که میگی :{{سلمان فارسی وقتی با پیامبر اسلام آشنا شد که چندین سال از ظهور اسلام گذشته بود.}} من گفتم: "سلمان فارسی آداب دین داری را به محمد آموخت" به این معنی نیست که سلمان فارسی کل اسلام را ساخت. محمد طرح و نقشهء خود را از قبل در کله اش پرورانده بوداما خیلی احمقانه و ابتدایی و سلمان به او کمک کرد تا محمد یک چیزی "شبیه به دین" ارائه دهد. همین چرت و پرتهایی که باعث مسخره شدن محمد در دوران نخست تبلیغ دینش شده بود و مردم بر روی سرش آشغال میریختند و مسخره اش میکردند برای احمقانه بودن دینش کم نیست؟!
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bluestar - 4. سوتی هایی که محمد در دوران نخست دینش داد کم نیست!! اول اعلام کرد روز یکشنبه روز تعطیل مسلمانان است. و بعد از یک سال اعلام کرد نه روز جمعه روز تعطیل مسلمانان است!!! یا اینکه در ابتدای تبلیغ دین اسلام می گفت نماز مسلمانان دو رکعت است بعد گفت نه 4 رکعت و .. همینجوری مثل بازار بورس و قیمت نفت بردش بالا! اول گفت: قبلهء مسلمانان بیت المقدس است! بعد که دید یهودی ها و مسیحی ها تحویلش نمی گیرند گفت : نه ! قبله مسلمانان کعبه است!! از تصمیم گیری های آن عرب جاهل ( محمد) کاملاً مشخص بود که تعادل روحی و روانی ندارد و همینطور کاملاً مشخص است با آمدن سلمان فارسی در زندگی محمد، به یکباره اعتبار و شخصیت محمد هم در میان اعراب تغییر کرد بصورتی که :مهاجران می‏گفتند: سلمان از ما است و انصار نیز می‏گفتند: او از ماست. محمد گفت: «سَلْمانُ مِنّا أهْلَ الْبَیْت»؛ سلمان از اهل بیت ما است.خود محمد وقتی از سلمان به عنوان بهترین مشاور و دست راست خود یاد میکند؛ تو کاسهء داغتر از آشی؟!.
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
الف-. داستان بیعت امام حسن شیعیان با معاویه که هیچ شیعه ای رویش نمی شود آن را بازگو کند. و همیشه فقط حسین حسین میکنند؛ مثل اینکه امام حسن شان مثلاً ناقص الخلقه بوده یا جزء منگل ها و کودکان استثنایی بود و... همیشه حسن را قایم میکنند!! واقعاً شرم آور است! {{حسن به معاویه درباره صلح نامه نوشت و امان خواست وی به حسین و عبدالله بن جعفر گفت : «به معاویه درباره صلح نامه نوشته ام. »حسین گفت : «ترا به خدا قسم میدهم که قصه معاویه را تایید نکنی و قصه علی را تکذیب نکنی..»حسن بدو گفت : «خاموش باش که من کار را بهتر از تو میدانم» گوید : و چون نامه حسن بن علی علیه السلام ، به معاویه رسید عبدالله بن عامر و عبدالرحمان بن سمره را فرستاد که به مداین آمدند و آنچه را حسن می خواست تعهد کردند.
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
ب-. حسن به قیص بن سعد که با دوازده هزار کس بر مقدمه وی بود نوشت و دستور داد که به اطاعت معاویه درآید.گوید : قیس بن سعد میان کسان به پا خاست و گفت : «ای مردم یکی را انتخاب کنید، یا به اطاعت پیشوای ضلالت روید یا بی امام جنگ کنید.»گفتند : «اطاعت پیشوای ظلالت را انتخاب میکنیم » و با معاویه بیعت کردند ، و قیس بن سعد از آنها جدا شد. حسن با معاویه صلح کرده بود که هر چه را دربیت المال وی بود برگیرد و خراج دارابگرد از او باشد ، به شرط آنکه در حضور وی ناسزای علی نگویند. پس ، آنچه را در بیت المال کوفه بود که پنجهزار هزار بود برگرفت.تاریخ طبری (جلد هفتم)- صفحهء2715.
جمعه 17 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ...... ظاهرا در اون صفحه «خاطرات بازداشت چند ساعته بعد از بازی روز جمعه» دیگه امکان کامنت گذاشتن وجود نداره. موافقی بحث رو تو یه صفحه دیگه ادامه بدیم؟
جمعه 17 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ..... دوست جمهوریخواه من! لطفا به پاسخ خودت (ادامه از صفحه خاطرات بازداشت چند ساعته ... ) توجه کن: 1- مجبوری هی یه حرف اشتباه رو تکرار کنی؟ تهران زمان جنگ «فقط یه بار» بمباران شد؟! اون همه آدم بخاطر هواخوری از تهران مهاجرت کردن؟ 2- در مورد اون منابع: الف- متاسفانه بازم «س و ت ی» دادی! تو با استدلالات منو یاد این جمله میندازی: «خسن و خسین هر سه دختران مغاویه اند»! چند تا اشتباه تو یه جمله؟! اولا مجله «دانستنیها» بود نه «دانشمند»، عزیز دانشمند!!! ثانیا سردبیرش دکتر فرانه بهزادی دختر دکتر علی بهزادی بود! ثالثا این کتاب رو نخونده نقد کردی و پروندشو بستی؟! ب-عقل منهم میرسه که شعبون بیمخ مورخ نیست! اما خاطراتش یه منبع «دست اوله» .معنیشو میدونی یا بگم؟! ج- این کتابها روبدون تعصب بخون (هر کتابی هرچند بد ارزش یکبار خوندن رو داره).
جمعه 17 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ....... 3- اگر من جایی بحث رو ادامه نمیدم الزاما دلیل این نیست که قانع شدم. منهم مثل شما قضاوت رو به همون مردم عادی با بقول شما «سیاهی لشکرها» واگذار میکنم! 4- در مورد اون اعداد کذایی: ایکاش همه سلطنت طلبها مثل شما «گنجشک روزی» و قانع بودن! شما به سادگی میتونین با مطالعه آگهیهای راهنمای همشهری بخش املاک گرانقیمت به صحت حرف من پی ببری. ظاهرا خیلی وقته از اوضاع اجتماعی ایران بیخبری! باز هم تکرار میکنم اختلافات مالی ایران و امریکا سر به میلیاردها (بیلیونها) دلار میزنه.(هر هزار میلیون یک میلیارد یا یک بیلیونه). 5- در مورد ملکه اعتضادی هی میگی از کجا معلوم راست باشه؟ منم میگم از کجا معلوم دروغ باشه؟! 6- در مورد بحرین هم اتفاقا همین که شما منو به دانشنامه «ایرانیکا» حواله میدی(نه مثلا بریتانیکا) نشونه اینه که بحرین یه مساله «ایرانیه». ضمنا با وجود استفاده این دانشنامه از کمک مالی «امیر عباس هویدا» انتظار داری از خراب کاری بحرین انتقاد هم بکنن؟!! واقعا که!
جمعه 17 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ....... - فردی بنام «شاهپور بختیار» وجود خارجی نداره!!! اگه منظورت شاپور بختیاره باید بگم که ایشون فریب شاه رو خورد! قبلا بهت گفته بودم که شاه همه کسانی که میتونستن بهش کمک کنن با غرور از خودش روند. وقتی شاه حس کرد قضیه این دفعه خیلی جدی تره فرمول قدیمی خودشو بکار بست. به چنتا از اعضای جبهه ملی پیشنهاد نخست وزیری داد.اون قبلا هم مصدق و قوام رو مقابل هم قرار داده بود. هر کدوم که از بین میرفت به نفع او بود! که قوام از مصدق شکست خورد. بالاخره بختیار قبول کرد. اما اینبار سنبه قویتر بود و نه شاه ونه بختیار کاری از پیش نبردن.راستی یه روز یه خبرنگار از مهندس بازرگان میپرسه رهبر واقعی انقلاب شما کیه؟ مهندس بازرگان با زیرکی با اشاره به اشتباهات شاه میگه: رهبر واقعی انقلاب شخص اعلیحضرته!! 8- ضمنا شما اگه بجای هر «بیسواد»ی که به دیگران میگی یه صفحه کتاب میخوندی تا حالا پرفسور شده بودی!!!
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. gogoli - من با شما یحث نکردم که قانع بشی. چون شما مثل کبک سرت رو کردی توی برف . و اصلاً اهمیتی هم نداره! اون صفحه آرشیو میشه تا به هم فکر های شما نشان داده بشه. من از اولین جمله ای که در اون صفحه از شما خوندم دقیقاً می دونستم که چه جور شخصیتی دارید و بحثی هم با شما ندارم! موفق باشید دوست عزیز
جمعه 17 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
gogoli - ایران - تهران در ضمن شما مثل اینکه در بحث علاقهء زیادی به غلط گرفتن املایی داری؟! پس یاد بگیر درست بنویس. (جمهوریخواه) غلط است. جمهوری خواه درست است. ( چنتا) اشتباه است. چندتا صحیح است. استدلالات اشتباه است و استدلال هایت صحیح است. (منهم) اشتباه است. من هم صحیح است. (معنیشو) معنی اش را یا معنیش رو صحیح است. (ایکاش) غلط است. ای کاش صحیح است. ( آگهیهای ) اشتباه است. آگهی های صحیح است. (املاک گرانقیمت) این که دیگه افتضاح است نه اشتباه! املاک گران قیمت ( می گم شما ایرانی هستی؟!!). (بیخبری) اشتباه است بی خبری درست است.( اعلیحضرت) اشتباه است و أعلی حضرت صحیح است. اگر بخواستم غلطهایی رو که توی اون لینک داشتی اینجا بنویسم؛ فکر کنم سایت ایرانیان انگلستان باید فضای بیشتری برای بایگانی اطلاعاتش می خرید!! ادعای سواد هم که داری و ( دائره المعارف بریتانیکا) رو هم که قبول نداری. آخه من چه بحثی با تو داشته باشم؟!! استاددددددددددددددددد.
جمعه 17 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز- مثنوی هفتاد من نوشتی ولی جواب سوال رو ندادی. سلمان فارسی وقتی با پیامبر اسلام آشنا شد که چندین سال از ظهور اسلام گذشته بود. حال چطور ادعا میکنی : ((سلمان فارسی آداب دین داری و مذهب و . به محمد آموخت و از هر دینی برای او صحبت کرد و پایه گذار دین اسلام در حقیقت سلمان فارسی بود.))؟؟؟؟؟؟!!!!! البته اینکه میزنی به خاکی و جواب سوال رو نمیدی نشانه کم سوادی و بی اطلاعیه. البته نا امید نشو گرچه نوشته هات ارزش علمی نداره ولی برای طنز خوبه. باعث تغییر روحیه میشه. همینطور ادامه بدی طنزنویس خوبی میشی.
شنبه 18 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. bluestar - ایران - تهران به آدم عاقل یه اشاره که بکنی متوجه میشی. اگر متوجه نشد؛ همون مثنوی هفتاد من ورق و کاغذ هم که بهش بدی نمی فهمه چون نفهم بدنیا اومده و نفهم ههم از دنیا میره. بیا آقای دانشمند وبلاگ نویس ( چرت و پرت نویس!) این از کتاب قرآن خودتونه!!!!! 3در ضمن؛ این نوشته ها "علمی" نیستند بی سواد جان تاریخی اند. ( هنوز فرق علم و تاریخ رو نمی دونی؛ آخه من چه بثی با تو داشته باشم هلو!) - در خود قرآن آیه ای هست که به این اشاره میکند که سلمان فارسی قرآن را به محمد یاد داد!! سوره نحل آیه 103. وَلَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّهُمْ یَقُولُونَ إِنَّمَا یُعَلِّمُهُ بَشَرٌ لِّسَانُ الَّذِی یُلْحِدُونَ إِلَیْهِ أَعْجَمِیٌّ وَهَذَا لِسَانٌ عَرَبِیٌّ مُّبِینٌ.ما مى‏دانیم که آنها مى‏گویند: «این آیات را انسانی به او تعلیم مى‏دهد!»
شنبه 18 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. bluestar - ایران - تهران در حالی که زبان کسی که اینها را به او نسبت مى‏دهند عجمی است؛ ولی این (قرآن)، زبان عربی آشکار است!}} این یعنی چی؟! یعنی حتی قرآن رو هم سلمان فارسی به محمد یاد داد. یعنی حتی محمد تفسیر و معنی قرآن رو هم بلد نبود. چون در جایی خدا به محمد دستور میده که: بخوان بنام پروردگارت که تو را آفرید. و محمد شروع به خوندن میکنه. ( به قول خودتون!!) پس سواد خوندن رو داشته. پس این عجمی که آیه ها رو برای محمد "تفسیر میکرده نه معنی یا خوندن را یاد بده و..." کی بوده؟ سلمان فارسی بوده دیگه ! نکنه تو بودی؟! اگر کمی مغز ( فندوق!) در کله ات باشه متوجه میشی که سلمان از همون ابتدای اسلام که قرآن نازل میشده با محمد بوده و به اون آموزش میداده چون حتی از اون در قرآن تعریف داده شده. دیگه نمی دونم چه جوری بهت بگم که توی کله ات بره. برو یک تست آی کیو بده برات نگرانم!
شنبه 18 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ...... دوست معلم من! امیدوارم هر کجا که زندگی میکنی تفاوت دو زبان رسمی (فرمال) و غیر رسمی (اینفرمال) رو بدونی! در جهان اینترنت معمولا از زبان غیر رسمی استفاده میشه. راستی «اعلی حضرت» و «اعلیحضرت» جفتشون غلطه! از خواب ناز بیدار شو!
شنبه 18 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ...... دوست معلم من! امیدوارم هر کجا که زندگی میکنی تفاوت دو زبان رسمی (فرمال) و غیر رسمی (اینفرمال) رو بدونی! در جهان اینترنت معمولا از زبان غیر رسمی استفاده میشه. راستی «اعلی حضرت» و «اعلیحضرت» جفتشون غلطه! از خواب ناز بیدار شو!
شنبه 18 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. gogoli -1- استادددددددد برو با کسانی که در حد خودت مطالعه دارند ( و استاد! هستند) بحث کن!! موفق باشید استاددددددد2- چطور "شاهپور" برای من اینفرمال نبود استاد اما این همه شما غلط املائی داشتید "اینفرمال" هستند استادددددد؟!! برای همین فکر میکنم اگر بروید و با کسانی بحث کنید که هم کلاس و همفکر خودت باشند بهتر است. استادددددد. برو بچسب به همون کتاب تاریخ؛ که نویسنده اش شعبون خان یا شعبون بی مخ است!( کسی که 6 ماه اول سال طرفداران شاه رو با چوب و چماغ میزد و 6 ماه دوم طرفداران مصدق را.) کسی که مورخ مورد علاقه اش شعبون بی مخ است ولی "دائره المعارف 18 جلدی ایرانیکا" را که بیش از 30 سال برای نوشتن آن بصورت کاملاً مستند و مستدل زحمت کشیده شده است و اعتبار و مایهء افتخار ایران و ایرانی است را قبول ندارد من چه بحثی می توانم با او داشته باشم؟!! {{لغت نامهء دهخدا أعلی حضرت: . (ناظم الاطباء). لقب مرکب از اعلی و حضرت که به پادشاهان و امامان دهند.برتر پیشگاه . بزرگ پیشگاه . پیشگاه عالی}}
شنبه 18 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - واقعا که اگر یک جمله راست تو زندگیت گفته باشی همینه که آدم نفهم رو اگه هرچی دلیل براش بیاری نمیفهمه. واقعا که این جمله چقدر برازنده ... آخه..! این آیه قرآن جوابی نبود که تو بخوای بدی و ثابت کنه که اسلام رو سلمان فارسی به پیامبر یاد داده. این آیه در واقع میگه ..هایی مثل تو در صدر اسلام هم بودند و همین اراجیف رو مطرح میکردند. تو باز هم از جواب سوال من طفره رفتی ((چطور سلمان که چندین سال پس از ظهور اسلام و نزول قرآن با پیامبر آشنا شده به او اسلام رو یاد داده؟)) تو حتی سوال رو هم متوجه نمیشی. باز هم باید نصیحتت کنم؟ اگر نمیدونی کافیه سوال کنی. اشتباه تو اینه که نادانی خودت را قبول نداری و برای همین در زندگی هیچ پیشرفتی نکردی. وگرنه نمیومدی بعد از 40 سال سن فقط به اسلام و مسلمانان فحش بدی و یک ذره استدلال نتونی بیاری. آنکس که نداند و نداند که نداند - در جهل مرکب ابدالدهر بماند***((آقای دانشمند وبلاگ نویس ( چرت و پرت نویس!) )) علاوه بر نادان حسود هم هستی.
یکشنبه 19 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
gogoli - ایران - تهران...بیا عزیز جان قهر نکن، خودم باهات بحث می‌کنم، یک بحث همسطح، بین یک بسیجی‌ و یک شاه الهی...چی‌ از این جالبتر؟ قول میدم ازت غلط املایی هم نگیرم، چون میدونم جدید الهموطن هستی‌ و تحریر فارسی‌ برات مشکله...حالا بگید ببینم چرا اصرار دارید ثابت کنید قصهٔ ملکه اعتضادی واقعیست؟...نکنه زبانم لال با شما نسبتی دارند؟ ...اگر هستند صورت مساله تغییر می‌کند...
یکشنبه 19 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ...... 1- نقاب جمهوریخواهیت بدجوری از صورتت افتاده! 2- کجای «شاهپور» اینفورماله؟ شما که خوب همه جاشو میشناسی بگو!! 3- واقعا تسلیت !!! رفیق شما شعبون بیمخ، اول دور مصدق «موس موس» میکرد اما وقتی مصدق بهش محل نذاشت یکشبه مثل خودت سلطنت طلب شد! که شاهم البته حسابی بهش حال داد! 4- من به حالت تاسف میخورم که بهر قیمتی حاضری حتی از دیگران فحش بخوری تا احساس کنی «وجود» داری!! 5- اینو برادرانه بهت میگم: خودتو به یه روانشناس نشون بده. اینطوری با اعصاب میلیونها «سیاهی لشکر» بازی نکن. 6- حتما به نصیحتت درمورد بحث با افراد «باسواد» عمل میکنم. اما اگه پاتو از گلیمت بیرون بذاری و هرچی دلت خواست بگی، وای بحالت!!
یکشنبه 19 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا ......... چه خوب شد که دوستمون «خودمانی تر» در مورد «ادبیات پهلوی» بهم هشدار داد! اما این دفه با بد کسی طرفی شعبون خان!! ملکه اعتضادی اگه با من خویشاوندی «سببی» داشته باشه با تو خویشاوندی «نسبی» داره!!!!!!!!! برو معنیشو از بزرگترات بپرس و بسوووززز!
یکشنبه 19 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
bluestar- برو خودت رو سیاه کن. و این آیه رو هم تفسیر نکن خودش میگه منظورش چی هست. شما طبق اون چرت و پرتی که گفتی و تربیتت رو نشون دادی " جمع بستی" در حالیکه این جمله بصورت مفرد بکار رفته {{ در حالی که زبان کسی که اینها را به او نسبت مى‏دهند عجمی است؛ }} نگفته زبان کسانی که اینها را ...... گفته زبان کسی. یعنی یک شخصی بوده که ایرانی بوده و زبانش هم "عجمی "بوده نه چیز دیگر. واقعاً آی کیوی بسیار بسیار پایین داری. تازه خیلی خنده داره که این آیه یک دروغ هم توش هست و اینجوری ها هم که میگه نیست: بیش از 50 تا کلمهء پارسی و اصیل زرتشتی در آن است. همین واژهء " آیه" واژهء پارسی است. که از آمدن میآید و پیش از پیامبر اسلام در میان تازیان مستعمل نبوده است. * آیم * آیی * آید * آییم * آیید * آیند ( آیندگان ). و آیه یعنی آنچه آمده است و یا خواهد آمد که در اسلام بمعنی آنچه آمده است گرفته شده است. و هرکدام از دوستان اگر خواستند من لیست 50 تا از واژه های پارسی قرآن را برایشان بازگو میکنم با ذکر منابع بسیار بسیار معتبر که جناب سلمان فارسی به محمد یاد داد.
یکشنبه 19 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
gogoli - ایران - تهران بخواب! فقط همین
یکشنبه 19 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز .. pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا .... انصافا آشنایی با شما دو تا «عتیقه از موزه گریخته» حتی از یک سمینار «سلطنت طلب شناسی» برای من مفیدتر بود! (تو سمینارها دانشجوها یا چرت میزنن یا یا شیرینی و آبمیوه میخورن یا پشت سر استادها غیبت میکنن). زندگی شما دوتا با این کارهاتون اگه فیلم بشه انیمیشن جاودانی «پت و مت» از سکه میفته! دلم بحال رضا پهلوی میسوزه که منتظره شماها سلطنتشو پس بگیرین! واما بعد: 1- شما به من نشون دادین هرچند سلطنت طلبها برای برگشتن به قدرت «له له» میزنن، اما واقعا دستشون خالیه. هم آدم اهل مطالعه کم دارن( یا ندارن!) و هم از مسائل ناحق و نابجایی دفاع میکنن. 2- از نظر یه سلطنت طلب دو دسته آدم وجود داره! یا سیاه یا سفید! یا بسیجی یا شاهدوست! یا اطلاعاتی مزدور یا شهید راه وطن! شما کی میخواین بفهمین که اتفاقا اکثر مردم هیچکدوم از اینا نیستن؟ ضمنا اگه کشورهای دوکراتیک هم مردمو «سیاهی لشکر» میدونستن هرگز به اینجا نمیرسیدن.
یکشنبه 19 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز .. pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا .... 3- در مورد «غلطهای املایی» اتفاقا این باعث خوشحالی منه که شما از سر بیچارگی فقط تونستین به همین مساله گیر بدین. (در مورد اینکه آیا واقعا من اشتباه مینویسم یا نه، قضاوت به عهده خوانندگان. راستی «چماغ » غلطه و چماق درسته. لااقل اسم ابزار کارتو درست بنویس!) 4- آنتی اسلام! تو یا کنایه منو نگرفتی یا خودتو زدی به اون راه. منظور من از «اعلیحضرت و اعلی حضرت جفتشون غلطه» این بود که دیگه دوران این حرفها گذشته. بازم میگم از خواب ناز بیدار شو. 5- تو خجالت نمیکشی از یه طرف خرابکاری بالا میاری از طرف دیگه میری لینکشو میذاری؟ که همه بیان ببینن چه سوتی هایی دادی؟! گیرم آبرو نداری، شعور هم نداری؟! 6- راستس تو فمینیستی؟؟!! خدا به دادت برسه! بیچاره شدی! دیگه ولت نمیکنم!
یکشنبه 19 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. 1 gogoli - {{واقعا تسلیت !!! رفیق شما شعبون بیمخ، اول دور مصدق «موس موس» میکرد اما وقتی مصدق بهش محل نذاشت یکشبه مثل خودت سلطنت طلب شد!}} مسخره من که اصلاً این مردک را آدم حساب نمی کنم؛ چه رسد به اینکه بخواهم خاطراتش را بخوانم؛ و فاجعه تر از آن اینکه بخواهم او را مورخ و تاریخدان بدانم!!! تویی که تمام اسناد و مدارک تاریخی ات و سواد تاریخی ات رو شعبون بی مخ معرفی میکنی و تاریخ رو بر اساس خاطرات این مردک تعریف میکنی!! ( تازه حاضرم قسم بخورم که همین کتاب رو هم نخوندی!)
یکشنبه 19 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. 2 gogoli - تو دکتر عباس میلانی استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران بود و استاد تاریخ و علوم سیاسی و رئیس دانشگاه نوتردام در کالیفرنیا و تاریخ معاصر رو نوشته (کتاب ایرانیان نامدار، عنوان کتابی است که به نقش افراد اثرگذار در دوران سلطنت محمدرضا شاه پهلوی می‌پردازد.) قبول نداری و به من میگی{ این شخص اصلاً وجود خارجی نداره و یک شخصیت ساختگی است و نکنه خودت باشی؟!!} و چسبیدی در .... ( خودم نقطه گذاشتم. امیدوارم بفهمی کجا رو گفتم!) شعبون بی مخ؟!! تو کتاب ایرانیکا رو قبول نداری و.. تو هیچ کدام از اسناد تاریخی رو قبول نداری ( که سندیت دارند!) فقط خودت " حقّی" و حرف حق میزنی( دریغ از یک کلمه!) . باقی حرفهات که طبق معمول حرف مفت و تهدید است. بی سوادی هم بد دردیه! واقعاً بعضی ها حرف زدن بلد نیستند و حرف نزدن هم بلد نیستند!!
یکشنبه 19 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز ....... دوست با تربیت فمینیست من!!!! از یه هرچند مثل تو «دهن چاک» بعیده که از «اون» حرفا بزنه!!! تو اصلا طاقت شنیدن اینجور حرفا رو داری که وارد این وادی میشی؟ گریه نمی افتی؟! نفرین نمیکنی؟! ضمنا در مورد بیسواد دونستن دیگران بهت هشدار دادم. حالا تو گوش نکن!
یکشنبه 19 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
gogoli - ایران - تهران در رابطه با فمنیست بودن من ( که افتخار میکنم) توی این لینک جوابت رو بصورت مفصل دادم: https://www.iranianuk.com/article.php?id=42517 برو بخون؛ امیدوارم بتونی هضم کنی! اگر نتونستی راه برو!
یکشنبه 19 مهر 1388

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
gogoli - ایران - تهران...مزدور محترم، خواهش می‌کنم مسائلی‌ که بین من و شما رد و بدل میشود را به دیگران ربط ندهی...من بسیار کوچکتر از آنم که نامم را کنار نام انتی اسلام بیاوری و سعی‌ کنی‌ به این طریق ارزش گفته‌های ایشان رو پایین بیاری. الحمدلله ملت به حدی از درک و فهم رسیده که ۳ میلیون آنها فقط در تهران به شما و اربابتان نه بگوید. اگر فکر می‌کنید با نوشتن اراجیف روی اینترنت میتوانید مهر پهلوی را از دلشان بیرون کنید ، این گوی و این میدان...اما غافلید از اینکه طیفی که دسترسی به اینترنت دارد هزاران دلیل مستند را به مهملاتی که فقط پای منبر خریدار دارد ترجیح میدهد.
یکشنبه 19 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا اختیار دارید قربان. شما سرور مایید.
دوشنبه 20 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
آنتی اسلام - چه استدلال جالبی . چه ادبیاتی ((زرت و زرت)) ((چرت و پرت))((موس موس)) کجا بزرگ شدی؟ مطمئنی بین آدمها تربیت شدی؟ از طرفی هنوز به سوال من جواب ندادی. برو راجع بهش تحقیق کن.
دوشنبه 20 مهر 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. bluestar - ایران - تهران جواب سوالت دقیقاً همون جمله هایی که توی پرانتز گذاشتی.
دوشنبه 20 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران ........ اعتراف میکنم اون واژه «موس موس» رو من در مورد رفیق دوستان (شعبون خان) بکار بردم! شما منو ببخشید!
دوشنبه 20 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا ...... راستی خوب شد «مزدور مزدور» گفتن رو خودم یادت انداختم! اگه نمیگفتی ممکن بود به سلطنت طلب بودنت شک کنم. واقعا زندگی امثال تو بدون این فحش یه چیزی کم داره!
دوشنبه 20 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران ....... راستی اصطلاح «موس موس کردن» الزاما حرف بدی نیست. این عبارت کنایه است از «دور و بر کسی پرسه زدن و فروتنی آمیخته به حقارت کردن برای نفعی و مقصودی و توقعی» که بیشتر به حرکات سگ اشاره میکنه. که فکر میکنم درست بکار بردمش!! من اینهمه با این دوتا بحث کردم، هیچ حرف جدیدی یاد نگرفتم. اما شما باعث شدی از یه عبارت مطمئن بشم. ممنون!
دوشنبه 20 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.