استانداری تهران: با خانواده‌ی آسیب دیدگان و بازداشت‌شدگان پس از انتخابات دیدار نکنید

استانداری تهران: با خانواده‌ی آسیب دیدگان و بازداشت‌شدگان پس از انتخابات دیدار نکنید

 معاونت سیاسی استانداری تهران طی نامه‌ای به اعضای شورای شهر تهران خواستار توقف دیدار آنها با خانواده‌های آسیب دیدگان و بازداشت‌شدگان حوادث پس از انتخابات و زندانیان آزاد شده، شده است.

به گزارش «پارلمان‌نیوز»، یکی از اعضای شورای شهر با تایید این نامه گفت: «در این نامه تاکید شده که با توجه به اینکه این دیدارها خلاف مصالح و منافع عمومی کل کشور است از ملاقات با خانواده‌های بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات و زندانی‌هایی که آزاد می‌شوند خودداری شود.»

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران نیز امروز در حاشیه جلسه علنی مجلس در پاسخ به صحت این نامه به خبرنگاران گفت: «بله چنین نامه‌ای نوشته شده است.»

چمران تاکید کرد: «در این نامه ذکر شده این موضوع (رسیدگی به وضعیت خانواده‌ها)از طریق هلال احمر قابل پیگیری است.»

یکی از نمایندگان مجلس در خصوص این نامه و اقدام معاون سیاسی استانداری تهران گفت: «آقایان معتقد هستند این ملاقات‌ها و رسیدگی به وضعیت بازداشت‌شدگان در جامعه ایجاد تشویش می‌کند به همین دلیل مخالف این ملاقات‌ها هستند.»

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
کاشکی استانداری تهران اوقاتی را که شخص حق دارد به مستراح برود را نیز اعلام میکرد تا ملت بیخودی سرگردان نشوند!
سه‌شنبه 14 مهر 1388

IranBozorgMehr - ایران - اهواز
استانداری خورده با حکومت و دولت دست نشوندش. همه برند گم شن تا پیش از اینکه به چنگ مردم بیفتند که تیکه بزرگشون گوشاشون خاهد بود. مرگ بر تازی و تازی پرست چرکین مغز
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

bluestar - ایران - تهران
واقعا که آیات قرآن در همه زمانها مصداق دارند و ظالمان را رسوا و به مظلومان امید می بخشند. ((دوستان ما به چه گناهی کشته شدند؟))
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
واقعا که ایات قران (شیطانی ) در همه زمانها مصداق دارند به غیر از زمان حال .....دوستان ما به این گناه کشته شده اند چون دیگه حالشون از اسلام بهم میخورد . قابل توجه ستاره ابی از تهران.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

کلاغ سیاه - ایران - تهران
در اینصورت لطف کنید ادرس عاملان و شکنجه گران را اعلام کنید تا به دیدار خانواده انها برویم و از انها به خاطر اعمال رهبر پسندانه تشکر کنیم .
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
bluestar - ایران - تهران. برو یکم مطالعه کن،آیات تازی نامه بدرد دزدی،قتل،بچه بازی و زن ستیزی،برده داری و.. می خورند
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ دوست عزیز! یه جا دیدم که از دکتر مصدق با احترام یاد کرده بودی. هیچ میدونی رساله دکترای دکتر مصدق در مورد حقوق اسلامیه؟
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
انصافا تنها جایی که توی این مملکت درش دموکراسی و انسانیت پیدا میشه و به فکر پرکردن جیب خودشون نیستند شورای شهر تهرانه. دم هر پونزده عضو این شورا گرم. حتی خواهر احمدی نژاد هم تا حالا حرف مفت نزده.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

IRAN ZAMEN - نروژ - روگنان
baas - هلند - روتردام .vahid22 - آلمان - هامبورگ. دم شما دوستان گرم.این بچه بسیچی ها هنوز در خواب هستند.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

black chador - امریکا - ولدن
اینه حتی اینقدر در دروغ اسهالی خودشون غرق شدن که فراموش کردن تقلبی نژاد در نیویورک چی گفت. اون در مصاحبه اش با ان کوری گفت همه کشتهگان حتی ندا بوسیله دشمنان ایران کشته شدن و بیشتر کشته شدگان طرفداران رژیم اسهالی بودن. پس چرا براشون عزای شهدا را نمیگیرن و چرا علی چکه ای براشون دعا نمیکنه؟ کثیف تر از این ادمهای اسهالی چیزی پیدا نمیشه. حتی کثافت حیوانات هم یک مزایایی برای زمین داره ولی این مردان خدایی جز ظرر به انسانیت و طبیعت چیزی دیگر ندارن.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

silas - ایران - بندر
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی . محود به اندازه خودش و هفت جد و آبادش زر زیادی میزنه اصولا" دیگه خواهر حرف مفتی واسه زدن نداره وگرنه میزد
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

poriyaye_vali - کانادا - تورنتو
بلک چادور ــ امریکا سلام ...اقا دمت گرم این یکیو خوب اومدی
پنج‌شنبه 16 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.