پناهندگی یک خبرنگار کاروان والیبال به ایتالیا

پناهندگی یک خبرنگار کاروان والیبال به ایتالیا

پرچم: پس از پناهندگی یکی از اعضای کاروان کشتی این بار یکی از خبرگاران ورزشی درخواست پناهندگی کرده و به کشور بازنگشته است.

این خبرنگار که در مسابقات اخیر والیبال همراه تیم کشورمان اعزام شده بود از کشور ایتالیا درخواست پناهندگی کرده است. اقوام و نزدیکان این خبرنگار در سوئد زندگی می کنند که وی تا مشخص شدن وضعیت پناهندگی خود به سوئد رفته است.

چندی قبل نیز یکی از کارشناسان کشتی که در برنامه های مختلف تلویزیون نیز حضور پررنگی داشت به انگلیس پناهنده شد و ضمن عقد قرار داد با بی بی سی به زودی در این بنگاه خبری مشغول به کار خواهد شد.
poriyaye_vali - کانادا - تورنتو
اگه پناهندگی کشورهای اروپایی اسان بودشاید 80 ٪ مردم ایران پناهنده میشدند...
سه‌شنبه 14 مهر 1388

Avayeh Edalat - ایران - تهران
اینها از خداشونه که ناراضیها شرشونرو کم کنند و خودشون بمونند با لشگر مفتخور بسیجی و درامد نفت مردم ایران رو دزد صفتانه بالا بکشند. شما فکر میکنید این جونورها فکر ابرو وحیثیت ایران رو میکنند که از فرار شهروندهای ایرانی به کشورهای خارجی دچار شرمندگی و یا ناراحت تبلیغات منفی این جریانات بشن. اینها یک مشت دزد حقیر و پستی هستند که مثل گنه به پول نفت ایران چسبیدند و تنها هدفشون سر قدرت باقی موندنه.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

$persian$ - ایران - تهران
خوش بگذره هممون باید بریم
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

khanande - ایران - ایران
اون کارشناس کشتی کی بوده؟
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

artosh - ایران - تهران
به این بسیجی ها باشه حاضرن عین 70 میلیون رو از ایران بیرون کنن تا خودشون به در و دیوار حکومت کنند. مرگ بر بسیجی های عقده ای و کثیف.
چهار‌شنبه 15 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.