رئیس پلیس تهران: به رضایت آشوبگران احتیاجی نداریم

رئیس پلیس تهران: به رضایت آشوبگران احتیاجی نداریم

عزیزالله رجب زاده رئیس پلیس تهران گفته است که نیروی انتظامی به رضایت افرادی که او "آشوبگر"خوانده احتیاجی ندارد.

آقای رجب زاده در گفت و گو با خبرگزاری کار ایران (ایلنا) گفته است که اگر کسی آشوب و تعرض به مال و ناموس مردم کند، می خواهم این فرد رضایت از پلیس نداشته باشد. به گفته آقای رجب زاده "پلیس برای رضایت او کف خیابان نیامده است."

فرمانده نیروی انتظامی تهران گفته است که پلیس اقدامات خوبی برای تامین امنیت مردم انجام داده اما اگر تخلفی صورت گرفت نباید به کل نیروی انتظامی نسبت داد.

خبرنگار خبرگزاری ایلنا در عین حال از رئیس پلیس پایتخت درباره میزان رضایت مردم از پلیس پس از وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری این کشور سئوال کرده اما آقای رجب زاده با بی جواب گذاشتن این پرسش گفته است که "حیف که خبرنگارید وگرنه پاسختان را می دادم."

پس از وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران که محمود احمدی نژاد در آن پیروز اعلام شد، مردم معترض با حضور در خیابان و راهپیمایی که روزهای نخست با سکوت برگزار شد، اعتراض خود را نشان دادند اما نیروی انتظامی با تهدید با برخود با تجمع مردم، همراه با دیگر نیروهای دولتی به سرکوب معترضان پرداخت.

فرمانده پلیس تهران گفته است که "ما آب و خوراک را بر خود حرام کرده ایم که به مردم خدمت کنیم و تمام تلاش پرسنل نیروی انتظامی خدمت به مردم بوده و تلاش می کنیم اول خدا و بعد مردم از ما راضی باشند."

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
ای بی شرفها که بوئی از انسانیت نبرده اید و ازادیخواهان را متعرض به ناموس و منیت انسانی معرفی می کنید//در ائینه خود را می بینید و تصویر انجنان زشت است که انرا به دیگران منتسب میکنید عجیب هم نیست وحوش اسلامی هستید.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

baas - هلند - روتردام
انها فقط رضایت تازیها را میخواهند. مرگ بر پلیس فاشیست حکومت اسلامی. و وقتی دنبال رضایت مردم میروید که دیگه دیر شده .
سه‌شنبه 14 مهر 1388

armita100 - ایران - اصفهان
خفه شو عوضی پست فطرت تمام نیرو انتظامی باید ناموس مردم باشند الان بلای جان مردم شدند
سه‌شنبه 14 مهر 1388

saeed-d - ایران - تهران
آقارفیق دزداو شریک قافله است تو کی هستی که ما درباره ات نظر بدیم . تو محتاج ماپی نه ما محتاج تو پس در حرفهایت کمی تامل کن به قول مولا آدم دانا اول فکر میکند بعدا حرف میزند
سه‌شنبه 14 مهر 1388

mehditm - ایران - تهران
بر پدر این رجب زاده و همه فرماندهان بیشرف پلیس ایران لعنت که 90 درصد ایران را اشوبگر میدانند
سه‌شنبه 14 مهر 1388

irane abad - ایران - تهران
خدایا روزی بیار که تمامی سران ظلم در ایران و جهان رسوا شده و همشون رو بادستهای خودمون سنگسار کنیم .(بگید آمین). امثال قاضی مرتضوی و همین کثافت. سران حکومت روزهای آخر عمر ننگینتون هست. بدونیدکه بالای 95٪ مردم ایران شما رو نمیخوان. 5٪الباقی هم از جیره خوران شما هستن.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

Reza1981 - آلمان - هانوفر
خوب این از بی‌ شعوری شما هست سردار...هر مجرم و هر متهمی (با فرض صحت اتهام) در ابتدا یک انسان هست و حضرت عالی‌ قدرت درک اینو نداری...راستی‌ سردار گله گوسفندارو چند فروختی؟
سه‌شنبه 14 مهر 1388

33pooles - المان - دورتموند
بی ناموس .حرامزاده .این مردم بودند که اب و خوراک را بر تو حرام کردند نه خودت . تازه اول راه اینطور به التماس و چاپلوسی افتادید. ولی بترس و بمیر از خشم مردم که بزودی نفس گشیدنت را حرام خواهد کرد .
سه‌شنبه 14 مهر 1388

blueberry64 - ایران - تهران
بله خوب راست میگه که "آب و خوراک رو بر خود حرام کرده ایم" به جاش چیزای دیگه رو حلال کردن. زدن و کشتن و تجاوز وباتوم و . نمردیم معنی امنیت و آرامش رو هم فهمیدیم.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

gogoli - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو .... آرتمیس جان! تو باید اسما آرتمیا میشد. بیشتر بهت میاد!
سه‌شنبه 14 مهر 1388

90min - ایران - ابادان
راست میگه با چماق و باتوم و ...........همه رو راضی میکن9
سه‌شنبه 14 مهر 1388

arian1 - ایران - ابادان
نوبت مردمی که این مزدور اشوبگر می نامد بزودی خواهد امد وحساب او و تمام مزدوران حکومت شیطانی ولایت کثیف علی خامنه ایی جنایتکار را خواهند داد.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

dannni - سوئد - استکهلم
جون عمه ات حالا بیا راضی باش
سه‌شنبه 14 مهر 1388

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
مرگ بر ولایت وقیح
سه‌شنبه 14 مهر 1388

msforugh - ایران - تهران
.... شب درازه . فعلا که کله گنده باقالیاتون به ... خوردن افتادند . حالا وایستا که اسم تو هم چند روز دیگه به لیست کهریزکی ها اضافه میشه
سه‌شنبه 14 مهر 1388

dkdk - دانمارک - اسلیس
یک کمی انصاف داشتن بد نیست.از تعدادی بد که بگذریم مگر غیر از اینه که خیلی از قاتلهای بیشرف.تجاوزگرانی که به کودکان معصوم تعرض کردن.خیلی از مواد فروشان که جوانان عزیزی را پرپر کردن.و خیلی از سارقانیکه دار و ندار عده ای رابیغما برده و انها را بخاک سیاه نشاندن را همین نیروی انتظامی دستگیر کرده و مال مالباخته را برگردانده.دل مادران داغدار را خنک کرده انتقام کودکان بی گناه را گرفته ووو....بنابراین حق و انصاف نیست که ما با بیمعرفتی تمامی نیروی انتظامی به فحش و ناسزا بکشیم.خیلی از انها شبانه روز کار میکنند و همسر و فرزندانشون را نمیبینند تا امنیت مردم را محیا کنند.پس کمی انصاف داشتن خیلی خوبه.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

مانفرد - ایران - بندر
جای تعجب داره که با هر کی تو ایران صحبت میکنی از وضع موجود ناراضیه ولی خدا نکنه خدااااااانکنه کار بیفته دستشون دمار از مردم در میارند . نتیجه اینکه***از ماست که بر ماست
سه‌شنبه 14 مهر 1388

kamia1 - المان - کلن
نشا...شب درازه !! نوبت ما هم میرسه!!
سه‌شنبه 14 مهر 1388

amo danial - نروژ - اسلو
این یک نوع بربریت اسلامی است و این رفتار برای انست که مردم گرامی داشتگان خدا را که محمد و خاندان اوست را بهتر بشناسند.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

punisher - ایران - شیراز
فقط کافی است که ولی وقیح از آنها رضایت داشته باشد.
سه‌شنبه 14 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.